Nové snažilky - Dopisy pro prcka

Snažení

Taťka: ........ je pátek , 19.5.2006, 12.45 hod. , a koukám zrovna do kalendáře, že se pomalu, ale jistě blíži velký DEN našeho „Plaváčka. A taky pravděpodobně náš poslední „bezdětný víkend .........

Proč „Plaváček" ? Protože vždycky když se vrátím z práce domů, tak se ptám maminky , jak se daří našemu „bibinkovi" a ta říkává, že dobře, že si pěkně plave v bazénkovi  , tak proto ten „plaváček" . No a samozřejmě navíc ještě nevíme jestli to zlatíčko bude Sašenka anebo Jiřik. Ale už se na prcka straaašně moc těšíme. „ Už ať jsi mezi námi ......"
A až jednou budeš tyto řádky číst, tak takhle to všechno nějak začalo ..................

......začalo to kravatou a červeným sakem
na konkurzu v Praze,
kam jsem dojel vlakem

Dvě, tři, čtyři věty
nebylo co řešit
sbalit kufry do Irska,
pak už se jen těšit

Po příletu do země,
opustil jsem halu,
nasedl do eirebusu,
a tradá do Clonmelu.

Zde jsem žil a pracoval,
ze dnů byl hned rok,
po večerech sedával,
a pil Guinessův mok

Za dva roky v dubnu,
pod firemní vlajkou,
měli jsme zde poradu
tentokrát i s Hankou.

Tento víkend znamenal,
zlom v životech našich,
padli jsme si do oka, četli z dlaní našich.

Pak už jenom roční práce,
v březnu jsem to zabalil,
do Čech honem rychle odjel,
a Irsku zvonec zazvonil.

V září téhož roku, řekli jsme si ANO,
postavili domeček
na ulici „ Kopeček" ......ale nezazvonil ještě zvoneček

................... paaaaaaaaak uběhlo 9 měsíců a přichází TVŮJ den , PLAVÁČKU

A tak do vínku Ti přeji JÁ, vrchovatou číši smíchu, ať tvůj život nepozná, zlo a špatnou pýchu. Ať štěstí máš a nestrádáš, ať skromností však vynikáš, ať hlupákům se vyhýbáš a nezapomeneš, kde svou rodinu a domov máš ...................

......

Mamka:

Ahoj Princezno,

Sedím tady nad tím dopisem už podruhé a přemýšlím, co ti vlastně chci napsat. Přišla jsem na to, že se ptám sama sebe špatně - správně se musím zeptat proč a co, nejen co. A mám to - protože jednou si ten dopis třeba přečteš a usměješ se, když pro nic jiného, tak proto, že tě bude zajímat, co se tvé matince tehdy honilo hlavou.

Dlouho jsme nevěděli, jak ti vlastně budeme říkat. Mělas být Martina, Verunka (Veronika), Karolína - a to jsou jen jména, o kterých jsme skutečně uvažovali. Líbila se nám i další, ale to si klidně pročti kalendář, je jich spousta. Nakonec jsme se rozhodli pro Alexandru - je to jméno hezké, ne tak časté, a má víc variant (mě se líbí jak Saša, tak Alex…)

S tátou jsme se poznali v práci - měla jsem najít někoho, kdo by odjel pracovat do Irska pro firmu, u které jsem pracovala také. Už si fakt nepamatuju kolik dalších se přihlásilo, ale táta uměl jazyk, práci rozuměl a navíc byl žhavý do odjezdu co nejdřív, a tak jel. Celé tři roky jsme spolu několikrát týdně mluvili a víceméně si stěžovali na práci, kterou jsme dělali. Ani jeden z nás to neměl lehké, ale táta to přece jen měl těžší než já - a kolikrát to i na dálku bylo přes telefon slyšet. Pomoct jsem mu ale nedokázala a vlastně ani nemohla - stačilo mi, že si můžu zanadávat s někým, kdo ví přesně, o čem mluvím.

Vždycky jsme si říkali, že někam zajdeme, až táta někdy přijede do Čech, a já se na to těšila. Jsem strašně zvědavá, co ti napíše táta, protože mě tehdy ani nenapadlo si s ním něco začít. Večírek se podařil, bylo to 29.12.2003 v O­lomouci, tátu jsem pak zavezla domů a jela zpátky do Prahy. V lednu nám zase začala práce a vrátili jsme se do starých kolejí. A v březnu mi pak zavolali z práce, že se pořádá pracovní schůzka v Anglii, kam jsem také měla přijet. Super, to se mi hodilo, výlet do Anglie. Táta tam hodně cestoval a tak jsme se po práci vydali společně do Irska, kam přijela i teta Míša, která ten rok slavila třicáté narozeniny. No a tam to všechno začalo. Jeli jsme na výlet, další den na další, no a než jsme s tetou jely třetí den zpátky do Čech, už jsme s tátou věděli, že nebudeme jen kamarádi.

Dalších deset měsíců jsme se vídali jen jednou za měsíc, na víkend, když jsem já jela do Anglie nebo táta do Čech. Někdy během těch deseti měsíců jsme se dohodli na tom, že se vezmeme, a že si tě pořídíme. Po deseti měsících se táta vrátil do Čech natrvalo. To už jsme měli půl roku před svatbou, na které jsi také shodou okolností vznikla ty. Byli lidé, kteří nám moc nevěřili, říkali, že to bereme nějak moc rychle, že se vlastně neznáme. Měli pravdu, ale my se stejně rozhodli, že to riskneme - a táta mi nikdy nedal důvod litovat.

Dopis ti oba píšeme v době, kdy už jsme jen krátkou dobu ode dne, kdy se narodíš. (22.5.2006) Nevíme co nás čeká, ale těšíme se na tebe. A nejen my, ale i babičky a dědové a všichni ostatní. Však teď se s nimi už dobře znáš. Nebudeš to mít jednoduché, až ti bude takových patnáct let, asi tě budeme hoooodně prudit, jak se teď říká, ale doufám, že to spolu zvládneme a že si spolu užijeme spoustu legrace. Soudě podle toho, jak do mě kopeš, budeš mít ráda sport, chi. To je dobře, už s tátou plánujeme výlety, tak si pěkně ´namaž pod koleny´, budeš to potřebovat!

Těším se na tebe,

Máma

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
 
bamla
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 24.05.06 23:08

huraaa, konecne jednou prvniiii :)))

Ani - krasny dopis jste princezne napsali, jsem uplne namekko :)

Bamla a Terezka

 
Tulipan123
Kecalka 307 příspěvků 25.05.06 06:52

Aninko to je nádherný dopísek, úplně u něho brečím, jak želva. Jste oba suprový rodiče, tak ať je Alexandra zdravé a živé mimi. Hodně štěstí.

Tulipanek

 
Mischiina
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 25.05.06 07:55

Dobrý ranko,

jůůůů ANINKO, to je tak krásný dopisek pro malou.. ať už ji máte u sebe, co !!! Bude to brzy !!!

přeji hezký den

Mischiina + Verunka 29 tt + 5

 
Berun
Závislačka 4921 příspěvků 25.05.06 08:04

ANINA+TAŤKA: to je taaak krásný, taky mám slzičky v očích, ten váš příběh mi připomíná, že jsme se s manželem rozhodli pro svatbu ani ne rok od toho, co jsme spolu začali chodit a zároveň žít a tak se i stalo. No a to miminko jsme sice začali chtít později, ale absolutně nelituju toho rychlého rozhodnutí…protože já stejně jako vy dva vím, že ta pravá láska se prostě pozná, ta nepotřebuje pět let na to, aby to dotyční pochopili…a já taky nelituju ani náhodou, to bych totiž musela litovat toho, že mám tak krásnýho chlapečka, kterýho miluju den ode dne víc a víc, že bych za něj dala svůj život. Vy dva na tuhle lásku ke své princezně budete zatím poznávat a to je to co vás ještě víc spojí.
A princezna se má že má takovou krásnou maminku, která už pro tu lásku k ní dokázala lecos za těch 9 měsíců překonat a taťku co celou dobu mamku podporoval a dodával jí síly. V den D to bude taky tak, nebude to lehké, ale bude to něco naprosto úžasného a mystického-pro vás tři!!!

Držím palečky.

A propo já mám dnes s manželem 4 leté výročí…letí to, letí.

Berun+Mišelínek 12 týdnů

 
bamla
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 25.05.06 08:31

Ahoj holky,

tak dneska uz mame za sebou odber krve. Terezka pri pichnuti ani nemukla, ale pak se ji nelibilo, ze se nemohl ahybat, tak trochu mrcela, ale brekot to nebyl. Je to sikulka :) Hned jsme byli na rade, takze zadny cekani. Ted chrupka, protoze jsme vstavali brzo.

pa a pekny den vsem :) Bamla a Terezka

 
Jarka
Závislačka 3678 příspěvků 25.05.06 08:32

Ahoj,

ANINKO

  • napsala se ti moc krásně :)
    Vidíš, jak ti to uteklo a za chvilku už budeš držet v náručí miminko :)
    Pamatuješ,jak jsme si povídaly na CHATU?
    Pořád nic a najednou budeš máma!!!
    Držím palečky, ať porod proběhne co nejlépe!!

Jarka a Nikolka

 
Lendulin
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 25.05.06 08:33

Ahoj holky,
pamatujete si na mě ještě??? :-) Za tu dobu, co jsem u vás nebyla, se tady určitě narodilo spousta nových miminek, takže všem maminkám a jejich rodinkám moc gratuluju!
Aninko, napsali jste to Princezně s taťkou krásně, držím vám všem palečky, ať se už brzo uvidíte a jste všichni zdraví a moc moc šťastní :-)
Dneska jsou to přesně 4 měsíce, co jsme se rozloučili s naším chlapečkem, příští neděli by se býval měl narodit. Jestli bude všechno v pořádku, v srpnu začneme s novým snažením. Takže vlastně zase budu „nová snažilka“ :-)))
Mějte se krásně,
Lendulín

 
sophie1
Kecalka 117 příspěvků 25.05.06 08:39

Ani-taky bulim a pres slzy nevidim na kklavesnici,az se uklidnim ozvu se.
 S.

 
grizley
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 25.05.06 08:42

ANINO: Teda ty jsi mě holka úplně dojala - moc krásně jsi to tý vaší Jahůdce napsala. Fakt je to jak včera když jsi nás vypekla s deníčkem kde na konci byla nová těhulka a my si toho nevšimly! Tak teď budu netrpělivě očekávat kdy ten váš poklad vykoukne a ať je jeho příchod na svět bez komplikací!

Grizley a Pepíno

 
Berun
Závislačka 4921 příspěvků 25.05.06 08:43

BAMLA: je to šikulka šikovná----no prostě po mamince:)))

LENDULIN: to víš že jsme na tebe nezapomněly!!! Musí to být teď pro tebe smutné, ale od srpna to určitě půjde všechno rychle a tak jak má!!! No a květňátko nebo červňátko 2007 na tebe určitě už čeká!!!

Berun

 
bamla
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 25.05.06 08:43

Lenduli - jasne, ze si te pamatujeme :) neboj, my nezapominame. Budu vam drzet od srpna teda palecky, at je vse Ok a brzy se zadari.

Sophie - posli mi adresu na SZ, poslu pohled :)

Bamla

 
Kasia
Kecalka 474 příspěvků 25.05.06 08:47

ANNI, nakukuju občas z Květníčku, jak se vám daří. Napsali jste krásný dopis pro princeznu. Bude se jí moc líbit. Chodila jsem chvilku do Květňátek 2006, ale špatně to dopadlo. Teď jsme ve 14tt a čeká nás amnio, prostě pořád něco. Ale znáš to. Sama jsi zažila během těhu hodně nepříjemného.

Jsem ráda, že jste to zvládli do konce a moc ti přeju bezbolestný, rychlý a pohodový porod. Navíc máte vybrané krásné jméno pro děvčátko. Tímhle jménem žije můj manžel nějaký ten rok. Prostě Sašenka a nic jiného. :-)))

Držíme Vám pěsti!!!

Kasia a Bubinka

 
WERINKA
Ukecaná baba ;) 2193 příspěvků 25.05.06 08:49

Ahoj Anino to je táááák kráááásnéééé a dojemnééééé!!!!Moc na tebe a Sašenku myslíme, ať jste už brzy holky spolu a taťka to taky tak krásně napsal(bulím tu jak želva)!!! :-)

Werinka a Ninulka

 
Valcigolera
Kecalka 293 příspěvků 25.05.06 12:21

Ahoj holky,
nevím jestli se na mě ještě pamatujete, jsem Daria, ale musela jsem změnit přezdívku, měla jsem dlouho problémy s přihlášením a vyřešila je takto.
Já jsem pořád ještě snažilka, po dvou IUI a dvou IVF+ICSI, ale pořád s nadějí, že se jednou ta smůla musí unavit a usměje se štěstí i na nás!!!
Mám takovou prosbičku - nemohl by sem někdo hodit neznámek Nových snažilek a Nových maminek, ať máme přehled! I minulý , vzpomínkový deníček jsem četla, byl moc pěkný.

Daria, 3letá zasloužilá snažilka:)

 
Mischiina
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 25.05.06 12:29

AHOJ VALCIGOLERO, teda Dario, to víš že si na tebe pamatuji, i holky určitě.. Seznámek aktuální má teď na starosti KlárkaM !!
Držím pěsti, ať se na tebe to štěstíčko usměje pořádně !!!

Mischiina + V. 29tt+5

 
pralinka
Ukecaná baba ;) 1311 příspěvků 25.05.06 12:31

Ani-úžasný, málem tu bulím, holt hormony v šestinedělí fakt fungují:)
Jinak přeji klidný a rychlý porod, když si představím, že právě před čtyřmi týdny jsem rodila a zbývaly mi do vylodění Karolínky ještě nějaké 3 hodinky(kontrakce od 5 hod a vykouknutí v 15.20),tak už je to tak dávno. Bolest dávno zapomenuta. A že to fakt bolelo:), ale jdu do toho znova, třeba to bude rychlejší napodruhé:).
Můžu říct, že to za ten uzlíček fakt stojí,byť nás trápí bříško a další radosti.

R+K(v sobotu měsíc)

 
matiee
Ukecaná baba ;) 2238 příspěvků 25.05.06 12:34

Aninko, normálně mi vyhrkly slzy do očí. To je tak dojemný… Hlavně ať už můžeš princeznu pochovat v náruči, to tahání kolem pasu musí být únavný, viď? :-))))

Holky, u nás žádná změna, včera jsme se oba těšili na tulení, ale nějak jsme si neporozuměli s přesunem do ložnice, já seděla v obýváku v domění, že manža se šlechtí v koupelně, zatímco on usínal při čekání v ložnici… Naštvaní jsme byli oba, navíc pak dost unavení, tak jsme to nechali být :-) Snad dneska!!!!!!!!!!!!! Už by fakt bylo na čase!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!! Takovéhle prostoje jsme neměli ani když jsme každý žili v jiné republice :-(

Depresi jsem zahnala (koupila jsem si nové kalhoty), večer jsem si zacvičila u televize, do fitka půjdeme asi až o víkendu, pořád se bojím o ty jizvy, stehy půjdou ven až v pondělí, ale třeba na kole nebo na stepperu můžu šaškovat do alelujá.

Takže si počkám na příští týden, to přijde mrcha (tentokrát se na ní těším), pak kontrola u staré Dr., nová Dr. mě prohlédne, a pak snad konečně začne to snažení bez překážek!!!!!!!!!­!!!!!!!

 
Nicol001
Ukecaná baba ;) 1242 příspěvků 25.05.06 12:38

Aninko, nadherny denicek, slzim tu take, jako holky. Preji krasne vylodeni plavacka, moc ti zavidim ten okamzik, kdy miminko poprve spatris… Myslime na tebe, na vas.
N a Stella 5 mesicu

 
sophie1
Kecalka 117 příspěvků 25.05.06 13:45

Tak jsem chtela neco napsat a znova jsem si precetla ,,dopis,,a zase bulim.Tak zase za chvili.nevim co to se mnou je.
 S.

 
ber
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 25.05.06 16:28

Aninko, moc krásný deníček! Ani já nejsem vyjímka, sedím tu a bulím, nos mám jak bambuli… No, na víc se asi nezmůžu…

Moc vás všechny zdravím.

Ber+mimi 34+6 tt

 
Mahony
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 25.05.06 16:30

Aninko, to je taaaaaak nádherný deníček. Mám husí kůži po celém těle :-). A jsem si takřka jistá, že oba tyto dopisy vykouzlí princezně úsměv na tváři, až si je za „pár“ :-) let bude číst…a že se k nim bude určitě ráda vracet.
Přeju vám všem, ať jste šťastná rodina, ať vám děťátko přináší jen samou radost a ať se vám veškeré životní pohromy vyhíbají.

Mahony

 
Berun
Závislačka 4921 příspěvků 25.05.06 18:42

MATIEE: promiň že to tak píšu, ale ta situace mi přijde dost komická:) jo jo to se těžko miminko zadaří když se neshodnete v čase a místě tulení:))) Ale neboj i když to tenhle měsíc nevyjde tak březňátko 2007 není k zahození a aspoň tu budeme mít někoho, kdo založí další deníček únorňátka a březňátka 2007 ne? Před rokem tu byla ohromná těhulavina, tak to by bylo, aby to nebylo:))

DARIO: ahojky, Klárka sem seznámek přidá jen co bude na netu!!! a tobě přeju aby už k vám to miminko opravdu přišlo!!! Tak moc si to zasloužíte!!!

Do únor.jsem dala fotky z vítání občánků, byli jsme nejmladší zato největší jako vždy:)

ANINA: prosím písni mi na SZ nebo mobilem svou adresu do Šumperka-kde teď bydlíš, chci ti něco poslat.

Berun a Mišelínek za týden 3 měsíce

 
KlaraM
Závislačka 3887 příspěvků 25.05.06 22:26

Aninko, deníček je tak nádherný, taky mi ty slzy do těch očí vhrkly ani nevím jak, jste oba s taťkou moc šikovní a je naprosto jasné, že Princeznička bude mít naprosto úžasné rodiče.

Daria: Seznámek vložím jako další komentář.

Bamla: Terezka je šikulka, když to tak krásně zvládla.

Matiee: Tak to jste to fakt moc nevychytali, přeji tedy, ať dneska to dopadne líp.

My dneska byli na veletrhu For Kids v Letňanech, myslela jsem, že tam bude z čeho vybírat a šli jsme tam hlavně kvůli kočárkům, máme jich několik vytipovaných dle netu, ale chtěli jsme je vidět na živo, ale ono tam vůbec nic nebylo, kočárky u dvou stánků, jeden stánek s povlečením, jeden stánek s oblečením, stánek od BEBE JOU, stánek s postýlkama a přebalovákama a pak už jen několik s hračkama, tak jsme pak ještě zajeli na Čeňák, kde taky naše favority neměli, večer jsem si pak byla zacvičit a protože jsem byla z toho otrávená, tak jsem vyrazila na Zličín do Puntanely, tam měli zatím našeho největšího favorita a stále osobně u něj chci zůstat, neodolala jsem a koupila jsem alespoň dupačky, sice ta ceny nebyla nejlepší, ale oni jsou tak krásný a roztomilý, začínají mě ty nákupy chytat.

Klára + Beruška 18tt+6

 
KlaraM
Závislačka 3887 příspěvků 25.05.06 22:31

NOVÉ SNAŽILKY:
Naše miminka: 23 (15 holčiček a 8 chlapečků)
4.10.2005 -Metelka/1968/Česká Lípa+Nina-Marie 10:20h (TP 29.9)
31.10.2005-Yasmin/1980/Pra­ha+Jakub 2,95kg, 49cm 15:30h(TP 28.11.)
8.11.2005-Sophie/1976/Me­norca+Daniel 19:11h (TP 29.11.)
7.12.2005-Majki/1978/Ža­tec+Simonka 6:17h 3250g,50cm (TP 13.12.)
14.12.2005-Mikis/1979/Olo­mouc+Anetka 2,96g, 48cm CŘ 9:21 (TP 22.12.)
19.12.2005-Ally/1978+Monička 3475g, 48cm 4:45h (TP 22.12.)
23.12.2005-VeronikaR/1979/Nové Zámky+Sarah 4300g,54cm 2:30 (TP 17.12.)
29.12.2005-Nicol/1976/Hradec Králové+Stella 4130g, 53cm 8:50 (TP 25.12.)
31.12.2005-Berča/1979/u Rou­dnice nad Labem+Jiříček 6 4kg, 53cm 6:15 (TP 27.12.)
4.1.2006-Bubinka/1974/Ko­lín+Karel 3020g, 51cm (TP 3.1.)
10.1.2006-Daja/1977/Pra­ha+Kubíček 3460g, 50cm 19:55 (TP 7.1.)
13.1.2006-Tobia/1977/Pra­ha+Adélka 3140g, 49cm 5:27 (TP 6.1.)
9.2.2006-Bamla/1979/Pra­ha+Terezka 3350g, 50cm 11:33 (TP 13.2.)
10.2.2006-Marketkaa/1984/Pra­ha+Dominik 3920g, 53cm CŘ 10:20 (TP 5.2.)
15.2.2006-Jarka/1979/Do­mažlice+Nikol 3800g, 52cm 13:10 CŘ (TP 16.2.)
16.2.2006-Monina/1976/Os­trava+Deniska 3350g, 50cm 7:55 (TP 13.2.)
16.2.2006-Viki25/1979/Kl­atovy+Simonka 2420g, 45cm 13:01 (TP 24.2.)
17.2.2006 Koc­ca/1978/Kromě­říž+Anetka 2950g, 48cm 4:26 (TP 6.3.)
18.2.2006 Griz­ley/1978/Mladá Boleslav+Josef 50cm, 3160g (TP 25.2.)
1.3. 2006 Berun/1981/Pra­ha+Michael 52cm, 4490g (TP27.2.)
8.3. 2006 Zuzzi/1976/Plze­ň+Zuzanka 51cm, 4150g (TP 4.3.)
9.3.2006-LindaK+Adrianka 2750g+48cm (TP 31.3.)
27.4.2006 Pra­linka/1978/Ha­vlíčkův Brod+ Karolinka 50cm, 3620g (TP 25.4.)

Nové těhulky: 10 (2 chlapečci/3 holčičky/4 překvapení)
27.5.2006 Ani­na/1977/Šumper­k/HOLKA-Karolínka
27.6.2006 Tuli­panek/1977/Tac­hov/HOLKA-Terezka
28.6.2006 Men­dy/1978/Plzeň
30.6.2006 Ber/19­72/Praha/holka
7.7.2006 Cami/1975/Pra­ha/DVOJČÁTKA
11.7.2006 Elda/1979/Již­ní Morava/KLUK-Josef
5.8.2006 Mischi­ina/1980/Brno­/holka-Veronika
14.9.2006 Sisa2/1978/Bra­tislava/KLUK-Daniel
20.10.2006 Kla­raM/1979/Praha
5.12.2006 Mehet­veret/1975/Hra­nice

Nové snažilky:13
Berunda-1976/Jilemnice
Daria-1978/Český Těšín/ TS 05/04
Juliska-1977/Praha/TS 12/05
Katyy-1981/ TS 10/04
Kafka-1978/Čelákovice/ TS 8/04
Kaila-1981/Přerov
Kubula-1976/TS 10/04
Lendulín-1974/Praha/TS 8/06
Lucie2507-1979/Ostrava/TS 4/03
Mahony - 1977/Pardubice/TS 03/06
Majda2 - 1978/Kladno/TS 01/06/MS
Matiee 1978/Praha/TS 01/06/MS 30.5.
Medka-1977/Praha/TS 1/05
Sofy-1978/Bratisla­va/TS 5/04

Lendulín: To víš, že si na tebe pamatujem, tak jsem tě zařadila mezi snažilky od srpna.

Klára

 
metelka
Ukecaná baba ;) 1121 příspěvků 25.05.06 23:14

Holky, snad si pamatujete i mne, srdečně zdravím!!! Moc se omlouvám, že nechodím, nestíhám…momentálně jsem nějaká nachcípaná, dokonce mám antibiotika, a navíc mi teď zalehlo v jednom uchu, je to na budku, neslyším…
ANINKO MILÁ, taky jsem dojatá a slza ukápla, krásný a dojemný příběh, držím vám všem palce a holčičko, doufám, že sis to špatné už vybrala a porod bude za odměnu!!!
Jinak Nina Marie už sedí, hezky papá, už nekojím, tahle nemoc mně dorazila…tělo nespolupracuje, ale už nevadí, už jsem se s tím smířila.Pošlu nějaké fotečky do fotogalerie, nevadí?? Přece jen je Nina Marie první miminko, tak abyste viděly, jak roste. Já na ta vaše tady taky ráda občas kouknu.
Moc přeji maminkám hodně síly a zdravé SPÍCÍ miminka a Aninko, hodně štěstí!!!

 
KlaraM
Závislačka 3887 příspěvků 25.05.06 23:55

Metelko, toto strašně všechno letí, Ninuška už sedí, vždyť je to chvilka, co jsme všichni tady netrpělivě očekávali příchod prvního miminka deníčku na svět.

Klára

 
anina
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 26.05.06 08:44

Ahoj holky,

vsem moc diky za pochvaly. Nemame spisovatelske ambice a ja osobne si myslim ze ne kazdy to muze schvalit, protoze je to hooodne osobni a treba trochu detinske, ale o to jde…takhle se proste citime a verim tomu ze i my se u tech dopisu jednou zasmejeme… :D

Berun: Oooobrgratulace k vyroci a taky Miselinkovi ke 12 tydnum, fakt je to jak vcera co jsem za tebou byla v Podoli…chjo toto leti…

Bamla: tak to je Terezka hrdinka, ze neplakala u ockovani. A jakpak uz je velika?

Jarka: Pamatuju si moc dobre, jak jsme si povidaly na chatu, a jak jsme tam s tebou online telefonovaly pro vysledky tehutestu z krve…jeee tys byla tak raaada zes z toho zacala psat VELKYMI PISMENY… :D:D:D

Lendulin: Jasan ze si pamatujeme. Je videt, ze jste ztratu miminka uz zvladli tak jak jen to slo - ze uz planujete dalsi, je proste skvele. Paradne jste to zvladli (tak jak jen se to zvladnout da). Ver mi, az budes znovu tehu, bohate se ti to trapeni vynahradi, i kdyz nikdy nezapomenes. Take to mam za sebou…

Sophie: Manza si vcera vecer procital vase vzkaziky a rikal mi, ze ti mam dnes vyridit, ze mohlo byt hur, ze se snazil krotit, protoze kdyby spustil stavidla, psal by jeste dnes. To jsme vam ale nechteli udelat… :D

Grizley: Chichi, ale tenkrat jste me odhalily rychle, rychleji nez jsem predpokladala…to je des, a devet mesicu se prekulilo ani nevim jak…

Kasia: Stejne jako Lendulin…jste holky statecne a amnio urcite dopadne dobre. Nechces za nami zase nakukovat casteji?

Werinko: psala jsem ti SZ…

Valci: No to vis ze si pamatuju…tys mela svatbu venku a hezke fotky v prirode, zejo? Ja ti pred casem psala SZ ale nikdy nedostala odpoved, tak uz vim proc…tak se mezi nas zase vrat, co ty na to?

Pralinko: tak na Karolinku budes mit v denicku monopol, u nas to nakonec dopadlo jinak.. :D Ten rychly porod bych si asi taaaaaky prala, ale kdo ne, zejo?

Matiee: tak s tou tulenickovou anabazi jsi me rozesmala, chichi. Neni nad to kdyz si dva rozumi, ze? :D No a kdyz uz jsme u toho…tak co, dnes je lip? ;)

Nicol: prisambohu jsem na tebe v poslednich dnech hodne myslela, protoze jsem od tebe v denicku dlouho nic necetla…doufam ze jen proto, ze stale prochazkujete cele dny… !

Ber: taky uz to mas za par, holcinko. Uzivej a co nejvic se usmivej, ja uz bych to na jedne strane chtela mit za sebou a na druhe strane hladim brisko a rikam si ze mi mozna bude chybet…

Mahony: Dekuju dekuju za pranicko, budeme to potrebovat, neb jsme s manzou oba prilezitostne horke hlavy…no snad se zvladneme sami nebo snad nas zvladne ona.. :D

Klara: Tak na akci Kocarek si taky dobre pamatuju…hruza, co? Jak ma clovek prilis moc moznosti, najednou nevi co by…nepamatuju si..ktery je alespon prozatim vas favorit? (errr a muzu poprosit az se mala vylodi, tak ji v seznamu miminek prepsat jmeno na Alexandru? Dekujuuuu…)

Metelka: Taky jsem ti psala pres SZ

.....

U nas zatim zadna zmena, prvni termin mame zdarne za sebou a ze by se neco chystalo, na to to tedy nevypada ani nahodou. No uvidime, treba to prijde a bude to strilet ze zalohy… :D
Ale musim se pochlubit: po zbezne prohlidce tela (ale zblizka, coz se neobeslo bez dumyslne instalovane soustavy zrcatek, hehe) jsem na sobe nenasla jedinou strii, tak tukytukytuk ted uz snad zadna nedorazi!

Papa,

Anina po terminu

 
matiee
Ukecaná baba ;) 2238 příspěvků 26.05.06 08:53

Dobré páteční ráno,

BAMLO: My si tenhle cyklus můžeme prostoje dovolit, především jsme prošvihli ovulaci, no a celou dobu hlavně léčím kvasinky, takže máme výmluvu, proč netulit, když se nám do toho nechce :-)))

Aninko: Páni, Princezně se ze zámku nechce do téhle zimy, to chápu, ale jestli meteorologům vyjde předpověď, porodíš až za týden, to se má oteplit :-) Tak tfuj tfuj tfuj, ať je všechno v pohodičce!!!!!!!!!!­!!!!!!!

A dneska ráno mě manža nechtěl pustit do práce :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Bohužel jsem měla domluvenou schůzku, takže jsme si naplánovali večer u lahvinky vínečka, svíčky a tulení! No, po třech týdnech to nebude tulení, to bude výbuch jaderné pumy :-))))

Krásný upršený pátek a mnohem příjemnější víkend!!!

Stále netulivá Matiee

 
Mahony
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 26.05.06 09:37

Ahooooj všichni,

posílám mega bleskový pozdrav, víc nestíhám :-). Tento týden se zařadil do kategorie úděsných, tj. práce od nevidím do nevidím. Jsem vyždímaná jak z odstředivky :-). Nestíhala jsem vůbec nic jiného, manžel se dokonce musel starat sám o sebe :-))). Deníček nemám dočtený ani ten minulý, natož tenhle. Ale já to doženu, jen už to nebude tenhle týden. Dnes mám dovolenou, za chvilinku vyrážíme s manželem do Prahy, čeká nás výstava nábytku a mě večer Národní divadlo. Těším se, těším :-). A o víkendu máme sraz s přáteli u mých rodičů na chatě, čekají nás kola a večer grilovačka a volná zábava. Snad se počasí umoudří a nebude moc pršet :-).

Mahony

P.S. Omlouvám se za chyby a překlepy, ale už nemám čaS to po sobě přečíst

 
KlaraM
Závislačka 3887 příspěvků 26.05.06 11:25

Anina: Jasně že v seznámku bude Alexandra, vůbec jsem si včera večer nevšimla, že je tam ještě Karolínka, už jsem byla celkem utahaná a tak jsem ho nekontrolovala, přiznávám. :-) Zatím u nás vítězí Fenix 3 od Patronu, líbil se nám dle obrázku a tak jsme ho chtěli vidět naživo, což se mně nakonec povedlo, ještě uvidím co manža, ale tomu je to nějak všchno celkem jedno, mám si prý vše vybrat, ale stejně chci, aby ho schválil, přeci jen je to chlap a může si všimnout nějakých věcí, které mě by ani nenapadly.

Matiie: Škoda té schůzky, ale večer si to stopro vynahradíte.

Mahony: Užij si víkend, po tak náročném týdnu to stopro potřebuješ.

Klára + Beruška 19tt+0

 
Mischiina
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 26.05.06 12:04

AHOJ holčiny,

jdu vás jen pozdravit a popřát hezký víkendík.. Já jsem už skoro na odchodu, jedu ještě dokoupit jeden dárek pro babičku k narozeninám a pak už valím směr Bratislava, do neděle, tak se tu moc opatrujte !!!

ANINKO: Tobě přeji at uz mas co nejdříve malou Sašenku u sebe !!! „Užívej“ si poslední dny bříška !!!

Papa a hezký víkend

Mischiina + Verunka 29 tt + 6

 
Majda2
Kecalka 328 příspěvků 26.05.06 14:09

Ahojky holky,

taky jsem teď nějak nestíhala, všechny moc zdravíííím!

Aninko, taky mě to dojalo… Hlavně, jak najednou dostanou ty slova „máma“ a „táta“ ten plný význam, hm, no, prostě tak, no… :o)…nějak to neumím napsat. Drž se!

Pa Majda

 
Valcigolera
Kecalka 293 příspěvků 26.05.06 14:47

Ahoj holky,
tak já se mezi vás vrátím:)))
Své těžké období už jsem překonala, smířila jsem se, že my si prostě musíme projít opravdu vším - už máme všechna vyšetření, začali jsme genetikou před 3 lety (to byl úplný začátek našeho snažení), no a teď už teda jsme v CAR v Ostravě, tam se o nás starají. Zatím 2×IUI, 2× IVF+ICSI, jsem zvědavá, který pokus u nás klapne:)))
Hodně jim věřím!!!

Jinak se snažíme žít normálně, cestujeme, sportujeme, teda pokud zrovna „nenosím“ - tak tomu říká manžel, když jsem po embryotransferu, to se musí 14 dní více méně ležet a čekat na výsledky těhotenského testu. Manžel vždycky říká, že „nosím (naše malá embryjka) a tak nikam nesmím“ a nechávám se obskakovat. Ne že by to bylo nepříjemné:)))
No ty konce zatím moc veselé nejsou:(

Přeji všem hezký víkend a určitě se zase brzy ozvu!

Daria

 
berunda
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 26.05.06 15:44

Anino,moc pěkný deníček,však už bylo načase!! Hlavně ať se mimčo narodí v pořádku a dělá ti jen samou radost.
Já příští týden začínám s přípravou na IVF,uvidíme,snad se to povede,i když tomu moc nevěřím.Všechny vás moc pozdravuju. Berunda

 
Sofy
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 26.05.06 18:47

Ahojte všetky.

Berunda,ty tomu musiš veriť,nechcem počuť žiadne pochybnosti, O.K.? :-))

Daria,mrzí ma,že ti to znova nevyšlo,myslela som,že po tých lázních to bude tutovka.Vždy si tak optimisticky naladená,tak ti prajem nech ťa ten optimizmus neopušťa.Vieš ako sa hovorí:,,do tretice všetko…,,tak tfuj,tfuj,tfuj nech to výjde.

…a pre tých čo sa na mňa ešte pamätaju

Ja som absolvovala 5 IUI a bezúspešne.V dubnu a v květnu som mala objednaný termín laparky, ale nešla som ani na jeden,neviem…akosi som mala pocit,že to ešte skúsime bez vážnejších zákrokov.Momentálne chodíme k jednému liečiteľovi,na ktorého mi dala kontakt moja zubárka (je to kámoška),ktorej pomohol po 3 rokoch otehotnieť a ďalšej našej kámoške po 13 rokoch.Tak uvidíme,práve sme sa od neho vrátili.Inač sme už prekročili dva roky snaženia.

Pekný víkend,pá

 
lenula
Závislačka 3467 příspěvků 26.05.06 23:37

Aninko, moc krásný deníček, jsem taky úplně naměko!!! Asi si už ale na mě nepamatuješ, každopádně já na Tebe ano, sleduji, jak se vám daří… Termín už bych měla za sebou (21.5.), bohužel jsme o našeho chlapečka přišli…
Vám ale přeji krásný, co nejmíň bolestivý a co nejrychlejší porod!!! A stejně jako Lendulin budu nová snažilka od srpna… :-)Tak pápá, Leňula

P.S.: Moc se těším, až tu budeš popisovat váš porod a já si zas počtu a posbírám informace. :-)))

 
bamla
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 27.05.06 11:39

Ahoj holky,

dneska jsme meli vitani obcanku. Prave jsme se odtud vratili a hec, nedostali jsem zadnou blbost, ale talirky s hrnickem :)))) Ja dostala kyticku a jeste jsme dostali takovy pranicko. Predstavte si, ze se tu za pul roku narodilo 21 deti. Vitani tak museli delat na 2×. A to jsme mala obec, asi 3000 obyvatel a to byly jen deti, ktery tady maji trvaly bydliste. To je co? Terezka byla hodna, ikdyz jsem mela strach, protoze predtim nechtela papat a to mela 2 hodiny po jidle (jeji cas). Pekne tam obkoukala vsechny deti :)

Lenulo, Dario - no jasne, ze si na vas pamatujeme, drzim moc pesticky, at uz se vam brzy nebo zase postesti :))

Jdu zehlit, mam tu trochu pradla, tak at se mi to tu moc nenahromadi a navic musim nachystat veci na tyden. Jedeme objizdet rodice :)

Bamla a Terezka

 
Tulipan123
Kecalka 307 příspěvků 27.05.06 13:42

Ahojky holky,

tak jak se pořád máte? Koukám, že čím je hezčí počasí (nemám na mysli dnešek), tím je nás tady míň a míň.
Normálně to bych tomu nevěřila, že je to takový záhul vyprat a vyžehlit všechny věcičky na mimi, jsem z toho celkem KO a to mě čekají ještě 2 pračky. Peru fatk všechno, jen to už nemám ani kde věšet.
Manža šel opět do práce, takže jsem doma sama, doufám, že se to po porodu změní. Dneska šel teda pomáhat kámošovi stavět chatičku na zahrádce, ještě že tady u nás zatím neprší.
Odpo jedeme za našima na chatu, taťka má narozky, tak to se nadlábneme, už se vážně těším na ty dobrůtky.
Zítra mě čeká úklid bytu, dneska se mi do toho, po tý hordě prádla vůbec nechtělo.
Jinak už nám volali, že nám přišel kočárek, takže si v týdnu pro něj pojedeme. Ještě nám pořád chybí postýlka, ale tu momentálně zatím neřeším, máme košík, tak snad brzo dorazí.
Ani - tak jak jsi na tom? Dneska máš asi termín, ne? Mě to čeká za 31 dní, ty jo, to uběhne, jak voda a už tady malá bude s náma. Hrozně moc se těšíme.
Zatím papa a užijte si víkend, i když nehlási hezký počasí.
Tulipanek a Terezka 35 + 4tt

 
anina
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 28.05.06 09:17

Matiee: Jak probehl patecni vecer??? :D:D:D:D (samozrejme bez detailu, ptam se jestli bylo spravedlnosti ucineno zadost.. :D)

Mahony: Teda to pocasi vam na grilovacku a vylety na kolech moc nevyslo, co? Probehlo to nebo jste meli nahradni program?

Klara: Chichi. Muj chlap byl taky takovy - vyber si co chces, dulezite je at se to libi tobe. No a pak to zacalo: tenhle kocar nedrnca, u tohohle jsou priserne kolecka atd. - no nakonec mam co jsem chtela, priznavam, ale bylo to pomalu jako vybirat nevimco…

Mischiina: Tak uz jsi zpatky ze Slovenska? Jak bylo, jak probehla oslava? A jak jsi zvladala cestu - v pohode?

Majda: Nevidela ses ted nekdy s Klarou? Uz nejakou dobu jsou i s malou myslim u rodicu - Kacka je strasne sladka, takovy drobek roztomily…

Valci, Berunda: Holky ja urcite sem chodte castej, i kdyz to nebude vzdy s dobrymi zpravami. Ale co - tech spatnych uz jste mely obe dost a ja na vas ted jeste posilam jeden obrtehuprsk..no a ted se Saska v pupiku prudce pohnula, takze to se urcite pridala a prskla taky. Vyjde to!

Sofy: Stejne jako Valci a Berunda, a a pokud to nahodou znovu nevyjde, preju ti, aby sis lepe privykla na myslenku laparky, treba prave tam je problem. Drzim palecky…

Lenula: Holky tolik smutnych zprav do jednoho denicku, ufuf. No ja si jdu do kuchyne pro pepr a dam si ho pod nos, protoze dnes chci prskat cely den, at se na vas na vsechny dostane!

Bamla: Juuu, tak vy jste privitani..tak vitej Terezko! :D A kde mame fotecky?

Tulipan: Jeeeeje prani vecicek mam v zive pameti - bylo toho strasne moc, ale nastesti se to alespon dobre zehli, nemusi se to posunovat po prkne, jak je to malicke… :D Tak uz mas hotovo?
K terminu pisnu neco malo hned ted…

..

Jinak ja holky jsem naaaaaaprosto bez priznaku cehokoliv krome rymy, a to prosim probehly oba stanovene terminy. Nejspis budu tehotna naveky. No…ja vim ze to jeste neni zadne obrzpozdeni ale rikam si ze princezna uz je dopecena a cim dyl tam bude, tim vic poroste a tim vic…vsak vite. Ale treba zase mam vlastne vyhodu, nemam zadne poslicky a pak to prijde, hrozne rychle probehne a ja si to uvedomim az s princeznou v naruci…

Tak papa zatim,

Anina po obou terminech

 
anina
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 28.05.06 09:19

Jo jeste:

Berun: Teeeda moc dekuju za zasilku, at uz to bude cokoliv (krome obalu od syrecku.. ) :D Hihi.

Nicol, Tobi: Kde se toulate?

Anina

 
KlaraM
Závislačka 3887 příspěvků 28.05.06 09:50

Anina: Já si myslím, že ten můj mi do toho kecat nebude po zkušenostech z loňské rekonstrukce, kde mi nechal volnou ruku co se týče spotřebičů, věděl, že jsem se poptala kolem a pak na netu a dle rad jsem vybírala, takže to tak nejspíš bude i teď. Pro něj je totiž Beruška dost neskutečná a dokud se nenarodí, tak to asi i tak zůstane, no uvidím, co s ním provede páteční UTZ a časem kopající mimčo přes bříško, takže i další důvod, proč nic neřešit, když je to vlastně neskutečné, ale já vím, že jakmile bude mimčo s námi, tak se vše úplně změní a to je to nejdůležitější, aby se měl k dítku na světě. Jinak tady skutečně začíná další detektivka, já tipuju, že se Sašenka vykuklí v neděli 4.6., doufám, že mě za to nezbiješ, že až za týden. :-)))

Klára + Beruška 19tt+2

 
Berun
Závislačka 4921 příspěvků 28.05.06 10:25

ANINA: pošlu ti to až se princezna narodí a budeš doma z porodnice, aby ti to přinesli domů…jenomže zatím to vypadá, že se nic posílat dlouho nebude:))) Ne, tak dlouho to určitě ne, ale stále to tipuju na 1.6. Každopádně je to pěkná detektivka!!!

KOČÁREK: já mám Hoco Big foot, je to super kočárek do terénu, vložná taška byla sice užší a menší, ale používala jsem jí až do Mišelínka 6,5kg a 63cm. Teď, protože už je i teplo jsem jí vyndala a má tam dost prostoru. Ale jako každý kočárek má svoje mouchy a to poznáte stejně až když ho začnete používat a zjišťujete jaké máte nároky. Je hodně těžký-15kg, což je v Praze a MHD docela problém, zvlášť když v tom máte dítě co má taky svou váhu a k tomu ještě třeba plný nákupní košík. Vyhovuje mi, že je to čtyřkolka, protože je stabilní a v metru mi to připadá o dost fajnovější než s tříkolkou. Na druhou stranu nemá aretovací kolečka a ty bych docela teď ocenila, protože s aretovacími kolečky bych mohla kočár ovládat jednou rukou (super při venčení psů) a taky když najíždíte na obrubníky a zatáčíte nemusíte kočár pořád nadzvedávat. Já mám díky tomu namožená a bolavá zápěstí, protože ho pořád nadzvedávám. Což je ale třeba zbytečná věc pro někoho kdo moc s kočárem necestuje, já toho najezdím za den hodně a po různých terénech, taky hodně cestuju v MHD, nebo chodím hodiny a hodiny po okolí. Super je polohovací madlo, když se potřebuju v MHD někam vejít tak ho sklopím, jinak by bylo madlo v uličce. Ideální kočárek asi neexistuje, ale abych trochu těhulkám usnadnila hledání tak se samy sebe ptejte, jestli potřebujete kočár do terénu, nebo hlavně do města- do terénu bych doporučila i těžší čtyřkolky s pořádnými koly, hlavně stabilní. Do města zase vyloženě co nejlehčí kočárek (Jané slalom pro, Quinny) ovšem s ohledem na to, že dlažební kostky dají kolům taky zabrat. Pokud se dítě narodí v létě, musíte počítat s tím, že v zimě zřejmě ještě nebude sedět a budete muset používat hlubokou korbičku. kam se vám bude muset vejít i fusak. Pro zimní děti je to trošku lepší, protože se vám fusak s malým novorozencem vejde snadněji. Já kdybych vybírala znovu asi bych si koupila klasický hluboký kočár za pár peněz (moc dlouho hluboký kočár stejně nevyužijete) a pak bych investovala do dobrého sporťáku.
Já jsem právě teď řešila dilema jestli golfky nebo lehký sporťáček, protože právě do MHD potřebuju něco s čím si sama poradím. Hoco prostě neuzvednu, ale chci ho používat do horších terénů-na chalupě apod. Golfky jsem zavrhla protože ta malá kolečka budou na dlažebních kostkách za chvíli vypadat úděsně. Nakonec jsem vybírala mezi X-Lander XA (lehký, snadno ovladatelný, 4 kolový, dobrá cena, aretovací přední kolečka, může se k němu přikoupit i hluboká korba kdy se dá použít od narození, jinak jako sporťák od 6 měsíců), Jané Nomad (nejlehčí 6,5kg, tam mi ale nevyhovovala kolečka-nejsou nafukovací) a vítězným Quinny Speedy (dobrá cena, lehký, snadno ovladatelný, na 3 kolku si musím zvyknout,prostorný pro dítě). Nevýhoda Quinny je ta že nemá madlo, ale pokud si na to dítě nezvykne tak to prý nevadí. Používat se dá od 6 měsíců. Má polohovací nohy, ruční brzdu. Dá se polohovat do lehu-ne ovšem úplného, proto se nedá použít od narození, jedině s tím, že si koupíte hlubokou korbu. Kdybych vybírala teď jako těhule, koupila bych Quinny speedy+hlubokou korbu+autosedačku Maxi cosi. Ufff to bylo vyčerpávající:)))

BERUNDO: Musíš věřit!!!! Ta smůla se jednou prostě zlomí.

SOFY, VALCI: vy víte, že kdyby se to dalo ta miminka bych vám dala do bříšek hned!!! Jednou všechno to snažení bude za vámi a vy nad tím plačícím miminkem budete vzpomínat na chvíle klidu, určitě!!!

Berun+spící Mišelínek za 4 dny 3 měsíce

 
Berun
Závislačka 4921 příspěvků 28.05.06 11:03

KLARAM: Nic si z toho nedělej, Mišelínek byl pro mého manžela taky abstraktní, dokud není to miminko zhmotněné tak je to pro ně pořád jenom „cosi“. Proto jsem ráda, že jsem se narodila jako ženská, protože chlap je ochuzený o tolik věcí a prožitků!!!! Můj manžel miminko hrozně moc chtěl, těšil se na něj, když ho okopával tak se mu to hrozně líbilo, dojalo ho, když se dozvěděl, že je to chlapeček, ale pořád to stejně bylo „cosi“. A když se narodil tak se rozbrečel, ten okamžik jak ze mě Mišelínek vylezl ven pro něj byl neskutečně krásný…ovšem nemysli si, že k němu hned našel vztah. I mě to trvalo si na miminko zvyknout, tak 3 týdny jsem si k němu ten vztah hledala taky. Sice jsem byla šťastná že je, že ho mám, že je zdravý, ale byla jsem v zajetí kolotoče:přeba­lování-kojení+regenerace po porodu+ zcela nová situace, že to taky nešlo hned. Pro mého manžela začal Mišelínek naplno fungovat až jako OSOBNOST, když ho začal poznávat a začal se na něj smát. Pro chlapy je to prostě jiné. Oni nepoznají tu nádhernou blízkost při kojení, když jste vy dva s miminkem jakoby jedna bytost. To, že je na tobě závislé a ty v podstatě na něm-na jeho spokojenosti…

Berun

 
KlaraM
Závislačka 3887 příspěvků 28.05.06 13:07

Berun: S tím popisem kočárku moc díky, určitě se na tu tvojí kombinaci kouknu, vypadá to hodně zajímavě. Jinak já si nestěžuju, manža je holt takový a to vím už delší dobu, takže vím, že sice teď je to pro něj divný a neskutečný, ale pak bude skvělej táta a to je určitě důležitý. Občas oba vzpomínáme, jak švagr před narozením synka a pak krátce po narození vše řešil, byl dotčen, že se nemůže účastnit všeho, čeho se účastnila švagrová v porodnici, vím, že tehdy s takovým naštváním vyprávěl, že se ptal, zda, by se taky toho mohl účastnit a oni si mu dovolili říct, že mu pak vše doma ukáže maminka, to nadšení mu vydrželo jen několik málo týdnů, teď jsou rpozvedení a o kluka sice zájem projevuje, ale jenom tak jednou měsíčně na hodinu dvě a já vím, že můj manža je přesný opak, když už tu dítko bude, tak ten zájem neztratí, ale jak bude růst, tak bude větší a větší, protože s ním bude moct dělat čím dál tím větší blbosti a podobně a to si myslím, že je to nejdůležitější, že ho dítko za chvíli neomrzí jako nějaká hračka.

Klára

 
matiee
Ukecaná baba ;) 2238 příspěvků 28.05.06 14:20

Ahoj!!!

Aninko - to si piš, to snad museli slyšet i sousedi, jak jsme si to vynahrazovali :-))))

Akorát včera navečer zase přijela Bestie, bude u nás týden, tak máme po legraci :-(
Ale co, já jsem se na ní těšila, protože po ní už zase můžeme snažilkovat!!!!!!!!!­!!!!!!!!

Tak krásnou neděli, holky, jdu si udělat Kontryhel!

Matiee a bestie (ta nic nedostane!)

 
Nicol001
Ukecaná baba ;) 1242 příspěvků 28.05.06 14:21

Ahoj holky,
ANINKO - tak po obou terminech?? A princezna se rozhodla, ze tam jeste zustane?? Ty brdo, uplne si pamatuju na Vanoce, jak jsem byla vcelku doooost nervni, kdy UZ… Ale ty jsi asi v pohode, ze jo, poslici netrapi, to je fajn. Vsak sis uzila v tehu dost. Urcite dej vedet, az se zacne neco dit..

TOBIO - jsi tu??

Tak, holky, nestiham vas uz ani cist. Hruza hruza, jsem lempl. Nicmene venku je docela pekne, tak jsme se Stellou porad nekde v trapu. Navic kontrolujeme jako spravne stavarky stavbu, tudiz na netu moc nejsme:-)))

Stella je nejbajecnejsi miminko pod sluncem. Holky, jsou dny, kdy vubec, ale vubec nebreci, porad se smeje, je abnormalne komunikativni a spolecenska. No, je bozi, co vam mam povidat. Mrknete na anse stranky, mam tam nejake nove fotky, at vidite, jak uz nam ta holka vyrostla. Zitra ji bude 5 mesicu, mozna to obrecim, protoze je uz velka a ja mam pocit, ze to uteklo hrozne rychle. Diky tomuto pocitu zacinam mit choutky na druhe mimi. Pritel se k problemu postavil se slovy - no, jak myslis, kdyz chces, tak jo… - nicmene jeste chvili pockam. Aspon az bude Stellunce rok, zacali bychom se snazit a uvidime, jak to pujde.

S praci jsem na tom na stiru, je to desny. Sice obcas do firmy zajdu, neco pokouknu, pohlidam penize, ale neni to ono, citim to ja i zamestnanci, takze to budu muset nejak vyresit. Do prace se i pres sve puvodni zamery momentalne nevratim. Sice jsem tvrdila a dost vehementne, ze se vratim v cervnu, ale holka, ja proste od ty nasi Stelly nemuzu odejit. Je to tezky, nemuzu byt bez ni ani pul hodiny. Kdyz je nekde venku s tatinkem, tak jsem cela nervni, kde jsou, kdy prijedou, aby ji nic nechybelo a tak. Mozna jsem zrala na psychiatra, ale nikomu, krom tatinka pochopitelne, ji nepujcucju, nikdo mi nevozi (teda neze by byly zastupy, ale vite jak). Kdyz jsem na navsteve u nasi mamy nebo u tchyne, tak jim ji ani nechci moc pujcovat. No, vazne, jsem zrala na Bohnice, Havlbrod a jim odobna zarizeni…:-)))

Mam pet mesicu po porodu a jsem opet na sve puvodni vaze¨. Coz je docela fajn, nicmene to vse neni jako driv. Povisla prsa a striaty bricho mi zustalo, s tim se neda nic dealt. Ale jinak to vcelku ujde. Tedy jetse krom toho, ze mi silene, ale ukrutne padaji vlasy. Mam jich na hlave polovinu oproti normalu. A to i za normalnich okolnosti to neni nic moc. No, snad to po kojo prestane…

Tak ja letim za tou nasi holkou:-))) Vlastne prvni jeji jmeno bylo akrobat, pamatujete?? Tak se zacina dle sveho prvniho lmena chovat, porad se otaci, prohyba, je ukrutne ziva:-))))

Mejte se krasne, nezapomentne na nas, sice se neozyvame, ale stale vas mame v pameti:-))))

Nicol a Stella 5 mesicu

 
KlaraM
Závislačka 3887 příspěvků 28.05.06 14:31

Matiee: Tak ta mrcha je ale už poslední, to už musí pochopit, takhle by to s ní dál nešlo.

Nicol: Je fajn, že jsi se ozvala, takže žádná práce, ale druhé mimi, jo. Skutečne velký obrat. Vzhledem k tvým velkým procházkám, by se ti v Bohnicích líbilo, je tam všude kiolem spousta přírody a areál léčebny je krásný park, ve ktrém jsou postaveny baráky, spousta zeleně, prostě nádhera. Vím to, protože naši bydlí kousek od léčebny a tak jsem tam vyrůstala, už teď se nemůžu dočkat, jak příští rok budeme chodit s mámou na procházky i z kočárkem, zatím chodíme jen sami, když tam za nima jedu a je čas.. :-)))

Klára

 
Valcigolera
Kecalka 293 příspěvků 28.05.06 15:31

Ahoj holky,
jen jsem vás přišla pozdravit a pochválit fotečky, prohlížela jsem si album a všechna miminka jsou tak roztomiloučká, že už se nemůžu dočkat toho svého. Přeci jen svoje je prostě svoje:)))
Přeji všem krásný zbytek neděle, v úterý jdu do CARu uzavřít neúspěšné 2.IVF a uvidí se, co dál. Už to nechávám na doktorech, jsou to odborníci.

Daria

 
Mischiina
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 28.05.06 16:00

AHOJ holčiny,

zdravím vás z domova, z Bratislavy jsem dorazila v pořádku..před chvíli. Oslava byla moc fajn, viděla jsem zase rodinku..

ANINKO: Jeste pořád nic? Téda to zase bude detektivka.. :)))

Jdu si vybalit věci, a pak pročíst komentáře…

Mischiina + verunka 30tt+1

 
Tulipan123
Kecalka 307 příspěvků 29.05.06 08:20

Ahojky holky,

četla jsem tady vyčerpávající komentář od Berun, co se týká kočárků. A musím říct, že má pravdu, já sice nemám ani jeden ze zmíněných kočárků, ale kdyby se nám narodilo mimi v září a dýl, tak si určitě pořídím Jané nebo Quinny, ale tím, že máme letní miminko a potřebujeme, aby se nám tam vešlo ještě v zimě s fusakem, tak to vyhrál kočárek Gesslein, je to trojkolka, mají i čtyřkolku, která má vyměnná otáčecí kolečka. V týdnu si pro ni jedeme, takže se už nemůžu dočkat. Jinak k našim na chatu jsme si pořídili ten, co má Berun, moc se mi líbí, ale je pravda, že je trochu těžší.
Mějte se Tulipanek a Terezka 35+6tt

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »