Nový deníček emamin - díl 3. - TIK TAK

Rodičovství

Ahoj holky, možná tímto deníčkem trochu „píchnu do vosího hnízda, ale chtěla bych se s vámi o svoje pocity podělit. Trochu navážu na deníček o biologických hodinách Petuliny skorošvagrové. Myslím si, že biologické hodiny začnou tikat a nikdo z nás není schopen to žádným způsobem ovlivnit. Takže ...........

Mám kolegyni, říkejme jí třeba Marie, i když to není její jméno. Je v mém věku, tedy kolem 30-ti let a je lesbička. Mám jí ráda, je velice inteligentní, chytrá, vnímavá a příjemná. Až do chvíle, kdy se narodila Klára a já s ní jela poprvé do práce, jsem si bohužel neuvědomila, jaké situaci je Marie chtě nechtě vystavena. Klára se samozřejmě chovala jako zlatíčko, úsměvy rozdávala na všechny strany, nechala se od každého chovat, prostě milionové dítě. Ani jsem ji chvílemi nepoznávala. A potom přišla Marie. Nejdřív chodila kolem kočárku, podala dudlíček, podívala se. Až po chvíli se osmělila a zeptala se, jestli si může Kláru pochovat. Podala jsem jí malou do náruče. Chvíli jí chovala a zeptala se, jestli se s ní může projít po chodbě. Ani proti tomu jsem nic neměla. Proč taky? Znám Marii, je to zodpovědná osůbka, žádné „střevo".

Když se vrátila, položila opatrně Kláru zpátky do kočáru, ale k odchodu se neměla. Bavila jsem se s kolegyněmi ve vedlejší kanceláři. Marie pořád nechtěla odejít od kočáru, pohupovala, podávala dudlík. A potom mi to došlo. Marii tikají biologické hodiny. Jenže Marie je lesbička. Ale k dítěti je potřeba chlap. Alespoň k početí je prostě potřeba chlap. Jenomže pohlavní styk s chlapem je pro Marii totéž, jako bychom my, heterosexuálové, měli souložit s osobou stejného pohlaví. Umělé oplodnění není možné, adopce nedosažitelná ..... Jak z toho ven?

Nechci na tuto otázku záměrně odpovídat. Je věcí Marie, jestli se, z jejího pohledu, „sníží" k sexu s chlapem a bude doufat, že se to napoprvé povede. Možná to bude zkoušet i dál. Nebo nebude mít děti. A bude si své mateřské city „vybíjet" na dětech svých přátel a příbuzných. Co je nebo není lepší opět nebudu komentovat, protože to je záležitostí Marie.

Jenomže já sama vím, jak jsem reagovala, když mi biologické hodiny tikaly. Nechtělo se mi na nic čekat a dítě jsem chtěla mít doma pomalu už teď hned, protože zítra je pozdě. Chtěla jsem dítě strašně moc. A, z pohledu Marie, jsem byla vlastně spokojený člověk, žila jsem již pět let s člověkem, o kterém jsem věděla, že bude výborný otec. Měla jsem byt, nějaké úspory. Nic mi nebránila. Nic mi nestálo v cestě. Byla jsem výborný adept pro mateřství. A už mnohokrát jsem při pohledu na Kláru na Marii myslela, protože doufám, že i ona si své TIK TAK nějak vyřeší. Je mi jedno, jak. Je to její život, ona je za něj zodpovědná. A já vím, že by byla dobrá matka. A doufám a věřím, že jednou bude. Že jednou bude mít doma svého „skřítka, trpaslíčka, mimíska", a že bude spokojená a šťastná. A protože bude spokojená a šťastná ona, bude spokojené a šťastné i její dítě. Mnoho dětí vyrůstá jenom s matkou. A některé matky je nemají rády, protože jim dávají za vinu, že zůstaly samy, nemají peníze, jsou nešťastné. A nikdo mi nevymluví, že Mariino dítě by bylo to nejšťastnější a nejspokojenější na celém světě, protože Marie by jej bezmezně milovala a dala by mu vše, co by mohla, a možná ještě víc.

Některé z vás se mnou možná nebudou souhlasit. Je samozřejmé, že můžeme mít na věc rozdílný názor. A toto je opravdu choulostivé téma, ale je ze života, to mi věřte.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 22.01.06 09:49

Ahoj ivčo_K a ostatni .
Dobry tema. Je to strasne zajimavy. Me je takovych lidi lito. Vim ze jsou spokojeni, miluji, a vlaste za to, ze jsou jinak orienovani nemuzou. Vzdyt se to vyviji uz v 8 tydnu tehotenstvi jak na tom budou se sexualni orientaci. 2 Zeny nebo 2 muzi se urcite maji tak radi jako se mam rada ja a muj manzel. Jenomze ja s manzelem mam alespon to stesti deti mit. Ja bych jim na jednu stranu taky moc vsem prala deti, ale na druhou stranu mi zase je lito tech deti. Jak vysvetlovat ze maji 2 maminky, nabo 2 tatinky. Coz o to, oni to urcite casem pochopi a budou rodice milovat, oba, ale jak to vemou kamaradi ve skolce, skole…
Ja sama nevim kam se priklonit. Ale nedovedu si predstavit ze bych nemela ty moje zlaticka. Tim jak se narodil Ondras, tak zacal uplne jinej zivot, hezci, veselejsi. no a kdyz prisel i Vitek, tak uz je dokonalej snad se vsim vsudy.
Nevim, kazdopadne vubec takovy lidi neodsuzuju, a pocitam s tim, ze jednoznacne patri mezi nas.

 
andilek
Kecalka 487 příspěvků 22.01.06 10:02

Ahoj Ivco-K!

Napsala jsi opravdu zdařilý deníček. Přečetla jsem si ho opravdu se zájmem. Je to opravdu značně ožehavé téma. Spousta lidí má na to spoustu jiných názorů. Já nikomu jeho názor brát nebudu, ale vadí mi jedna zá:,–(ní věc. Gayové a lesbičky jsou mezi námi od nepaměti (např. anglický král Richard I. zvaný Lví Srdce), ale pořád jsou někde na okraji společnosti. Když někdo o někom řekne, že je „teplouš“, myslí to většinou jako nadávku. A proč? Copak to je nadávka? Připadá mi to stejné, jakobych já někomu nadávala, že je čech.Co z toho plyne? Společnost se většinou dívá na homosexuály špatně. Jak se tedy bude dívat na jejich děti? Budou na okraji společnosti, protože mají dvě maminky (dva tatínky)? Já osobně Marii moc nezávidím. Musí to být pro ni strašné rozhodování. Zároveň nemůžu mít ani radu, protože jsem heterosexuální. Ale pokud chce mít opravdu své děťátko, mohla by třeba zkusit dárce spermatu, nebo dítě adoptovat, pokud úřady nebudou proti. To je ale na ní a nejspíš i na těch úřadech. Takže závěrem si myslím, že by jsme měli být k sobě více tolerantnější a zkusit pochopit i „ty druhé“.
Ivco-K díky za super téma a Marii přeji, aby ji všechno dobře dopadlo a ona mohla v náruči sevřít své vysněné děťátko.
Andílek+Niki

 
Jedule
Kecalka 315 příspěvků 22.01.06 10:09

Ahoj holky!!

Ivca_k Velmi zajímavé téma, osobně neznám žádnou lesbičku, ale mám pár kamarádů - gaye. Jsou to velmi sympatiččí kluci a výborní kamarádi (dlouho jsem to o nich nevěděla) Napadlo mě, tikají biologické hodiny i mužům?? Tik Tak, neznám totiž osobně žádného, který začne toužit po mimi dřív než žena :-)) Ikdyž manžel by chtěl ihned druhé a já chvíli mezičas. že by slyšel Tik Tak???

Any už se hlasitě hlásí o svůj příděl mléka, zaskočím později Jitka a Any

 
Jedule
Kecalka 315 příspěvků 22.01.06 10:12

Andílku - Jen rychle, myslím, že svobodná matka nemůže adoptovat dítě,ani umělé oplodnění myslím úřady nepovolují. Bohužel!!!!

Jitka

 
andilek
Kecalka 487 příspěvků 22.01.06 11:08

Jituško, máš naprostou pravdu! Zrovna jsem se na to ptala a je to prý tak. Zatím ahoj, já teď letím zpátky k plotně, už mi to syčí!
Andílek

 
Petula_
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 22.01.06 11:37

Ahojte holky,

tak především musím vyslovit velkou pochvalu pro Ivca_K , protože to je opravdu skvělé téma :-)

Můj nejlepší kamarád je gay (řekl mi to asi po 3letech - 2 roky jsem netušila, poslední rok už ano (-: ) . Znám i spoustu dalších kluků této orientace a mohu říct, že to jsou ve většině skvělí lidé !!!
Co se týká jejich touhy po dětech, záleží to dle mého zejména na situaci v rodině. Přítel od toho mého kamaráda (36let) má neprovdanou starší sestru, která nemá děti a proto je pořád pod takovým vnitřním tlakem obstarat rodičům vnoučátka… Ale tak nějak už se začíná smiřovat s faktem, že to holt asi nebude pravda. Jinak, co vím, by chtěli asi děti všichni, ale i jim se nezdá být příliš normální mít dítě vyrůstající se dvěma muži, z nichž některý je maminka a některý tatínek :-) Takže se spíš pomalu vyrovnávají s tím, že děti prostě nebudou…

Jinak ten můj kamarád je naprosto skvělý strejda :-) Pro našeho Pavlíka by dýchal :-) A je to moc fajn !

Prostě ho mám ráda a je mi naprosto fuk, jestli je na ženský nebo na chlapy :-)

Můj přítel byl dříve trochu jiného názoru (chlapi jsou v tomto ohledu asi trochu nekompromisnější), ale jakmile poznal toho mého kámoše, změnil názor a mluví o něm jen v superlativech :-)

Spousta lidí je netolerantních, ale bohudík je mezi námi stále více těch, kteří to chápou a berou jako samozřejmost …

Takže asi tak nějak bych se k tomu vyjádřila :-))))))

Jdu vařit oběd :-)

Peťula

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 22.01.06 11:42

Ahojky při neděli:-), věděla jsem Ivčo_K, proč se na tvůj deníček těším…fakt zajímavé téma.
Já osobně mám kamarádku lesbičku - seznámily jsme se už na gymplu. Na škole jsem o rodině přemýšlela max.tak, že jsem věděla, že někdy určitě budu chtít mimi a až ho budu chtít mít, budu ho mít. Když jsme se potkaly nějaký rok po škole, ptala se mě, co svatba a děti atd. Najednou mi blesklo, jak to vlastně bude mít v životě ona? Zapovídaly jsme se a ona s klidným hlasem řekla: „Až to mimi budu chtít, vím, že se překonám a skousnu i nějakou tu noc s chlapem. Ale jedině až už opravdu nebude zbití a já nebudu toužit po něčem jiném. To vím zcela přesně takhle dopředu.“ Takže chtěla říct, až mi budou tikat mé biologické hodiny.....
Dlouho potom jsem o tom přemýšlela a zkoušela se do ní jakoby vžít…jaký nesmysl. Koho nepřitahuje výhradně stejné pohlaví, představit si takovouhle situaci podle mě neumí......

Deny s Matýskem 1rok+1týden :-)

 
Kacula
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 22.01.06 11:52

Krásnou slunečně promzrzlou neděli,.
Tak Ivca_K…opravdu zajímavé téma.....Těmto lidem opravdu není co závidět a maj to zase o další věc těžší než my. Nejen že jim spousta lidí nic „normálního“ nepřeje.....tím myslím legislativu..­...i když se to snad zlepší, ale ještě musí složitě řešit pro nás tak jednoduchou (většinou) věc jako mateřství…rozhodně to stojí za zamyšlení…
Jinak musím taky letět vařit, aby ta moje kočička nehladověla…
A na manžela bych málem zapomněla…haha :-))))
A jetšě jedna mimotechnická otázka…Nepřeskočilo se nějaké číslo deníčku????

Zatim pa Kačula+Verča

 
Petula_
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 22.01.06 12:03

Kacula
Ahojky,
nepřeskočilo :-) Já jsem minule zapomněla přečíslovat na II. :-)))

Peťula

 
Jedule
Kecalka 315 příspěvků 22.01.06 12:39

Tak se mi mužská část rodiny ještě nevrátila ze cvičáku k obědu, Any už se nabaštila a zase hezky usnula, jen ty špagety ještě nejsou :-)

k tématu mám ještě rodiný pohled. Bratranec (36) je gaye, jeho rodiče to nezkousli a stále mu dohazovali nějaké ženské. Babička to nechápe a myslí, že jeho věta „Cítím se jak ženská“ že musí uklízet a prát, vařit..... Nechtějí za žadnou cenu vzít v potaz,že je to v náší rodině možné.. Začal z toho hodně pít, přestal chodit do stálého zaměstnání, vy:,–(ává v hospodě celé dny a noci. Utápí svůj žal v lihu. Jeho bratr za něj paltí účty a režii domu. Ale u něho to skončilo tak, že si připadá špatný, když je gay - vtloukli mu to do hlavy, ted už se mu nechce žít. Na vesnici je to bráno stále jako vada :-(((
Ty dva naše kamarády znám z Prahy, dokonce jsme s nimi byli i v gay clubu a bylo tu super, až na to, že se kolem nás motali až moc „vtěrné“ lesbičky (na tanec -ploužák se mi s nimi nějak nechtělo :-)) )Jinak sympaticé holčiny. Oba (22 a 25let)pocházejí z vesnic, rodiny to neví, aby jim nedělali ostudu, jak říkají. Starší generace má s jejich přijetím problém. Musím se jich časem zeptat, jestli nesliší tik tak… Jelikož už nejsme v Praze ale ve Východních Čechách, tak už se vídáme jen několikrát do roka.

Tak jsem si odběhla ke špagetám - převařili se a Any se zbudila (musí ty auta troubit přímo pod oknem???)

Tak jdem znovu uspávat....... Jitka

 
Kacula
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 22.01.06 13:28

Jéé, no to se omlouvám…až ted jsem objevila opravdu první deníček od Valli…Jsem to ale slepota.....:-)))
Jste tak rychlý v tom psaní.....šikul­ky…Ale myslím, že by to chtělo nějaký systém…třeba jednou týdně napsat deníček…pořadí určí třeba Valli…aby nám nedošla témata…
Ale jen můj návrh.....líbilo by se mi, kdybych věděla, že se třeba každou neděli můžu těšit na nové počtení…A dostal by slovo každý…Co vy na to???
 Kačula

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 22.01.06 16:56

tak jsem se vratila s klukama z venku. No to byla kosa, hruza. Mame tady -15. Coz o to. Vitek si byl zachumlanej v kocarku a Ondra i pres tu zimu delal jako kun, takze oba byly krasne teploucci. jenom ja a manza, des. No vsak uz mam v sobe hrnicek svaraku, a je mi lip.
Dneska se tesim az pujde chlap do prace, deti spat a ja konecne po vikendu zasednu k pocitaci za vama. CHystam se napsat taky ten novej denicek o tech nasich raubirich, jenom nevim jak ho nazvat. Chci se zeptat, jestli mam teda dat nejakej ten kratkej nazev. No ale nevim teda co, ale asi jak psala myslim selecka. RUZŇATA. Co na to holky. Dejte tip. Taky bych byla rada kdyby to vymyslela Valli. Ma na to jako nase zakladatelka narok. I kdyz jak psala, je ji to jedno. Tak nevim.

 
KajaF
Stálice 66 příspěvků 22.01.06 16:59

Ahoj holky!

Ivčo skvělý téma pro deníček! Musí to bejt prop Marii moc těžký. Já sama jsem tikání málem neustála, když se nám mimi nedařilo a ona má navíc orientační „problém“…
Mám kamaráda gaye (všímáte si kolik jich známe? Ať mi nikdo nevykládá, že je jich jenom 4% menšina), který si dítě s partnerem neumí představit, ale prý k lesbickému páru, proč ne. Přijde mu to lepší, než aby děti trčely v přecpaných děcácích.

 
KajaF
Stálice 66 příspěvků 22.01.06 17:02

Ikoiko posílala jsem ti SZ s datama narození špuntů, došla? Jestli ne, pošlu to znova

Kája

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 22.01.06 17:14

ahojky, dosla ta sz, promin ze jsem to zatim neopravila, ale myslim na to. Az napisu ten denicek o mojich svistich, tak to tam zaktualizuju.

 
Ivca_K
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 22.01.06 18:56

Ahoj holky, předně chci poděkovat za všechny komentáře. Taky mě překvapilo, kolik homosexuálů všechny známe (asi to vážně nebudou „jen“ 4% :-)). Jsem moc ráda, že jsem se dostala do skupiny lidiček, kteří homosexuály neodsuzují. A já znám takové, kteří je odsuzují. Fakt díky.

K tomu názvu, myslím si taky, že právo na název má víceméně Valli, protože to tady všechno spunktovala.

Myslím, že je dobrý nápad psát jeden deníček týdně a domluvit si pořadí.

Ivča

 
andilek
Kecalka 487 příspěvků 22.01.06 19:18

Ahojky!

Připojuji se k návrhu psát deníček jednou týdně s určitým pořadím. Je to dobrý nápad.

Jinak jsem dnes celý den přemýšlela, kolik homosexuálů znám a došla jsem k počtu 4! Všichni jsou to fajn lidičky, se kterými vždy ráda pokecám.

Andílek+Niki

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 22.01.06 20:16

Tak ahoj holky. Deti krasne spinkaji, tak koukam co se tady deje. Prave jsem vam poslala ten denicek jak jsem slibovala, jaky ze to je s tema mojema rostakama co jsou od sebe 2 roky.
No ale jak ted ctu, tak se tady priklanite k tomu, psat denicek jednou tydne. Tak se omlouvam. No ale neni to nejak malo? Vemte si ze je nas tady ZATIM 13, takze napsat denicek by na vas vyslo jednou za ctvrt roku. No a to ja jsem mnohem ukecanejsi. Byla bych pro tak kazdej druhej nebo treti den. nevim. No a stridala bych to postupne podle aktualniho seznamu kdo jsme v denicku. Akorat by ho musel kazdej treba na konci denicku zaktualizovat. No a kdyby mel nekdo neco na srdci, proc to nenapsat. Treba by si to precetlo jen minimum z nas, ale kdyz by se nektera z nas proste potrebovala vypovidat....­.......
Tak nevim, rada si prectu vase nazory.

 
Jedule
Kecalka 315 příspěvků 22.01.06 20:31

Ahoj holky!

Chci se dívat na manželské etudy, ale ještě neběží…

Valli já se taky přikláním, abys sis zvolila název deníčku, svým způsobem je to tvoje „dítko“. Myslím, že my ostatní nenašli odvahu začít (Co kdyby se nikdo neozval) a jen jsme přistoupili do vlaku, který si ty vypravila!!! Byl to svělý nápad :-))

Ivca_k já si myslím, že dost lidí odsuzuje homosexuály a ještě víc neví jak se k tomu postavit, žijí heslem: Nás se to netýká. A myslí celou rodinu. Tady na venkově raději strčí hlavu do písku… Nedivím se, že spousta homosexuálů se stahuje do měst, zejména do Prahy, tady by neměl šanci normálně žít. Byl by terčen vtípků :-((( Tak jako každý, kdo se vymyká průměru na vesnici :-)) Občas jsme v řečích i my :-))) Posledně se strašně divili proč nosím Any v šátku (a to jsem jim ani neříkala, že s ní jezdím i na běžkách), že s naším psem chodím na volno (pes patří za plot) Jen se nadechnu a v duchu si říkám To je ta VESNICE.....

Už běží etudy, jdu koukat Jitka a spící zlatíčko Any

 
andela  22.01.06 20:41

Ahojky Ivco a ostatní,

nemůžu se nepřidat. Také mám kamarádku lesbičku. Je jiná už jen tím, že vypadá jako kluk, chodí oblíkaná jako kluk a chová se i tak. Prostě když jí potkáte, nebudete věřit že je to holka. Je to kluk v ženským těle a moc by si přála operaci.Kolikrát jsem říkala, že mít já ty peníze, věnuju jí je na operaci. A je to báječný člověk a nejednou mi byla velkou oporou při problémech.Dokonce když jsem „ho“ představovala svému příteli, bez problémů si s „ním“ podal ruku a když se teď potkají baví se jako staří známí.
Jinak mě děsně baví keci o normální rodině. co to dneska je? Máma a dítě, někdy se strejdou, ti se občas střídají … a kolik je dnes případů týrání dětí … kolik jich je odložených … a to je normální? Cha cha. Myslím, že by nějaké dítě bylo milionkrát šťastnější se dvěma maminkami či tatínky, než jsou některé děti v těch tzv. „normálních rodinách“. Myslím že jde o to, dát dětem lásku a pocit bezpečí,naučit je slušnému chování a dát jim jen dobré věci do života… a to jim podle mě může dát i máma s mámou nebo táta s tátou. Jenže naše společnost je plná pitomců, kteří nesoudí lidi podle toho jací jsou, ale podle orientace, barvy pleti apod. … takže než se dohrabeme k nějaké toleranci … mi tu už možná nebudem. A možná bych těm zabedněncům přála, aby jejich potomek do té 4% skupiny patřil. Uf, to jsem se nějak rozohnila :-)), snad prominete.
Přeju Marii, aby našla způsob, jak svého snu dosáhnout a moc moc jí držím pěsti.
Je je, vy chcete psát deníčky popořadě? Tak to nevím jak to se mnou dopadne. Jsem sice spisovatelka, ale vůbec netuším o čem bych já měla psát. No, třeba až budu víc zaběhnutá, tak mě i něco napadne. Teď mi jen ještě poraďte, co vše musím oběhat kvůli narození mimi. Na matrice jsem byla, na pojišťovně a u dr. taky, tak už jen na sociálku vyběhat porodný a snad i nějaké přídavky?
Děkuji a přeji dobrou noc.
Andělka + Jaroušek 11dní

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 22.01.06 20:52

Tak ten kolotoc vyjednavani na uradech uz mam 2× za sebou, ale normalne si to ani nepamatuju. Jejda, no to je pamet. Vzdyt je to teprve 8m. Ja jen vim, za na porodny jsem se dokopala az skoro za dva mesice. Aspon to pak bylo mile prekvapeni ty penizky. Takze nevim, myslim si ze to je snad vsechno. Jo, jeste jsem byla u nas na bytaku abych dala vedet ze je nas vic, ale to si vlastne asi predaji z matriky. Fakt nevim. No a co malej, jak jste se spolu uz zabehli. Je to v pohode? Napis jak se mate.

 
andela  22.01.06 21:12

No tak to na sociálku prdím když tam nemusím hned, zajdu jen na tu OP, ať nedostanu vynadáno ještě víc že jdu pozdě.
Už jsme doma celý týden. Zaběhli jsme se myslím pěkně. Večeříme v 6, pak malýho vykoupem (táta má na starost vodičku a vaničku), kolem půl 8 se napapkáme a šup do postýlky. Malej spí i 5 hodin v kuse, na jídlo ho v noci nebudím, takže paráda. Vstáváme po 8 ráno, a pak je to trochu boj, protože se Jája naučil na dúdlík tak rychle, že jak mu vypadne tak řve, a dopol. se mu nechce spát, a usne pořádně až tak ve 3 odpol. Ale myslím že si nemůžem stěžovat. Uklízím večer, když je malej v postýlce … takže zvládáme dobře. A táta se taky krapet stará, jen mu nevoní přebalování … to mi ochotně přenechal :-))

 
andela  22.01.06 21:19

Jen mě napadlo, když je to NOVÝ DENÍČEK … tak by to mohlo být třeba Nováčci ?

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 22.01.06 21:24

HALOOOO, DEVCATA, KDE JE VAS VIC.NEJAK TO DRHNE.

 
Kacula
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 22.01.06 21:25

ahojky, já jen tak nakukuju..ale jsem tu s vámi......

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 22.01.06 21:30

To ja tady poletuju mezi denickem a chatem. jsem ukecana na vsech frontach

 
Kacula
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 22.01.06 21:35

Já to mám ještě na ICQ, takže chat už vážně nestíhám…
Ale tady to hltám…a sleduju…
Takže název deníčku si myslím nechat na Valli a frekvence max. 2×týdně.....můžeme se přece vykecat i v komentářích…Ale opět jen návrh.....
 Kačula

 
Maty01
Kecalka 245 příspěvků 22.01.06 21:41

Ahoj holky,

O vikuendu jsem se tady moc neukazala ale mame takovy nepsany pravidlo ze se o vikendu venujem s muzem samy sobe…

Jinak k denicku..Ivco moc pekny napsany a hlavne tema k velikymu zamysleni.. ja osobne mam kamarada nebo teda spis znameho ktery je gay. a teda u nebo bych si dite teda nedokazala predstavit.. Uprimne receno mi na celkem delsi cas zprotivil homosexualy a .. Je mu kolem 30 a desne strida kluky.. ( bydleli jsem spolu rok - pracovali jsme spolu v zahranici ) kdyz ale rikam desne tak myslim desne.. kazdy den na netu a na inzeratecha ob den sexualni rande.. Ta tak se chova uz dost dlouho..

Z druhe strany mam kamaratku lesbicku ktera je perfektni a mohla by se pro deti rozkrajet.. taky by chtela mimi ale prvne se musi pripravit na sex s chlapem.. ( nevim jak jinak to napsat)

Tak ze ja teda jsem tak na pochybach… ale je fakt ze ne vsichni jsou jako ten muj znami a nemuzu je podle toho hodnotit…

K psani denicku holky ja neumim moc psat.. tak ze ja bych se hlasila jen na komentare :))) Na samostatny denicek si netroufa..

Maty

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 22.01.06 21:42

Eventuelne bych tomu denicku nechala volnej prubeh. Kdyz by se dlouho nic nedelo, tak by se to snad dalo popohnat

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 23.01.06 18:24

ahojky ivco fakt dobry denicek,ja nevim ale neodsuzuju to kdyz chce dite lesbicka.jinak fakt u nas neni mozne umele oplodneni kdyz nemas partnera no to je t eda des.ale myslim ze nekdo to resi tak ze ma nejakeho dobreho kamarada ktery se zaruci ze je partner a pek by dal ty spermie,no to je vlstne blbost co protoze on by vlastne to dite chtel taky,hm,tak to je asi fakt bezvychodna situace???no jeste ze mam naseho maleho,toto bych asi nechtela resit.

jinak koculo nenechavejte to na me s toim denickem,vymyslete newco a priste kdo napise denicek at tam to tam da i s novym nazvem a je to.

Vložit nový komentář