O mém docela krátkém životě

O životě
  • PajaSal
  • 11.10.12

Rozhodla jsem se napsat deníček o tom, co jsem za svých 19 let stihla. Něco jsem plánovala, něco ne, ale jsem za tento život moc ráda. S mým manželem jsem se seznámila někdy na základce, asi v mých tak 13, chodili jsme spolu, ale potom jsme se rozešli. V mých 15 jsme spolu začali chodit znovu a jsme spolu doteď.

S mojí mamkou to nebylo vůbec jednoduché, asi měla o mě strach, abych se nevázala, ale taky si užívala a tak, ale to je na jindy, naštěstí je to všechno už v pohodě. Ale naše vztahy mezi mnou, mamkou a Tomem zapříčinily to, že jsem se v 18 odstěhovala k Tomovi. Bydlel s rodiči ve velkém domě a nebyl problém. Táta mi dával alimenty, takže nějaké penízky jsme taky měli. A hlavně Tom už rok pracoval. Nebála jsem se odtrhnout od mamky, protože s Tomem máme strašně krásný vztah a myslím, že jsme toho za ty 3 roky zažili dost (včetně měsíčního odloučení, byla jsem v lázních, a to jak jsme se k sobě chovali, jak mě Tom přijel navštívit, aniž by v té době měl nějaké peníze, myslím, že náš vztah dost upevnilo. Každý nás obdivoval, přece jenom mě bylo 16 a Tomovi 18).

Tak jsem se v srpnu odstěhovala a v květnu mě čekala maturita. Pořád jsme se bavili o tom, že by bylo pěkné, kdybychom se vzali a tak, takže jsme v prosinci přišli a oznámili, že se v červnu vezmeme. Příprava svatby stmelila Toma s mojí mamkou i Tomovi rodiče a moje rodiče, a všichni se hrozně těšili. Pak jsme se nějak bavili o miminku a tak a v únoru jsem zjistila, že jsem těhotná. Bylo to hodně chtěné ale dost neplánované. V květnu mě čekala maturita, v červnu svatba. Stalo se to všechno tak narychlo, že jsem v květnu těhotná odmaturovala s dvěma trojkami a třemi dvojkami, v červnu jsme měli tu nejúžasnější svatbu na světě a teď máme měsíc do porodu :) Manžel si vzal úvěr a spravili jsme si bydlení u jeho rodičů v horním patře. Máme to krásné, musím nás pochválit :)

Ani nevím, co jsem deníčkem chtěla říct, snad jen to, jak je život plný překvapení a já jsem hrozně ráda za život, jaký mám :) Moc děkuji hlavně manželovi, protože mu hrozně věřím, a to, co pro mě (nás) dělá, je nádherné a obdivuhodné. Hodně mladých by si užívalo, ale Tom je takový rodinný typ a postavil se ke všemu neuvěřitelně. Taky bych chtěla poděkovat rodičů (oběma) za podporu. Pomáhají nám, jak můžou. Tak snad jsme nevyčerpali všechno dobré a bude to v dobrém pokračovat dál. Teď se už jen moc těšíme na listopad, na naše miminko :)

P. S.: Snad není deníček moc zmatený.

Hodnotilo 17 lidí. Score 3.8.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Mimisss
Stálice 59 příspěvků 11.10.12 08:25

Tak gratuluji k miminku, to se těšíš že? :-) My jsme na tom podobně ale máme to opčaně :-) Malému jsou dva měsíce a příští rok se bereme..teď v prosinci mi bude dvacet :pankac:

 
tynka6  11.10.12 09:17

Moc hezký deníček, tak trochu mi přišlo jako by jsi psala o mě - s přítelem jsem od svých 14 a jeho 15,5 let a s mojí mamčou to ze začátku také nebylo lehké, ale už je vše v pohodě. Teď je mi 20 a koupili jsme domeček, který si chceme do jara zútulnit a nastěhovat se :dance:
Také gratuluji k miminku, :potlesk: hlavně ať máš porod rychle za sebou a miminko je zdravé :andel:
My jsme o miminku ještě nemluvili, ale ve mě se ty pocity už přes půl roku stupňují, tak uvidíme jak to dopadne. :think:
Do budoucna vám přeji hodně štěstí :kytka: :mavam:

 
tehuzu
Ukecaná baba ;) 2279 příspěvků 11.10.12 09:18

Hodně štěstí i do budoucna :kytka:

 
jenika1
Závislačka 3037 příspěvků 11.10.12 09:38

Ať Vám to dlouho vydrží a hlavně po dlouhé době deníček, kdy je vše krásně zalité sluncem. AŤ ti mimino i manžel dělá jenom radost.

 
Miš-El
Závislačka 3066 příspěvků 11.10.12 09:49

Gratuluji :kytka:

 
bjetuschka
Závislačka 4170 příspěvků 11.10.12 10:01

Je úžasný, jak vám vše vychází. :palec: Máš velké štěstí, toho si važ. Tak ať vám vše vychází i do budoucna ;)

 
mařenkaa
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 11.10.12 11:54

Ahoj, tak to vám moc gratuluju a přeju hodně štěstí do budoucna, je obdivuhodný, že to všechno takhle zvládáte a važte si štěstí, který vám bylo dáno :kytka:

 
Uba  11.10.12 16:03

Hodně štěstí a lásky i do budoucna, pokud nevtipkuješ a považuješ měsíční odloučení za jednu z vašich největších vztahových zkoušek, tak toho za sebou opravdu moc nemáte… ale věřím, že se máte hodně rádi, to je hezké a opravdu vám přeji stále bezproblémový život a zdravé dítko… jééé, já bych tak ráda četla třeba za dvacet let šťastné pokračování tohoto deníčku…

 
Spellinka
Kecalka 132 příspěvků 11.10.12 18:45

Přeji Vám hodně štěstí do budoucna a hlavně zdrávé spokojené mimi. S přítelem jsme spolu od mých 16.Dnes mi je 23 a stále jsme spolu.za těch 7 let se toho stalo tolik, že by to bylo asi na román :lol: -Tak jako u většiny vztahů..Byly krásné chvíle, ale bohužél i velmi těžké a bolestivé. Ale když máte jeden druhého :mavam: jde to všechno tak nějak líp :) :srdce: Tak ať máte více těch krásných chvil

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama