O Špendlíčkovi II

Snažení

Tak už víte, kdo jednou bude Špendlíček. A jak nám jde vlastně snaženíčko? Před pár dny jsem napsala svůj první deníček, a tím, že jsem se o to, co cítím, podělila, se mi ulevilo. A navíc jsem zjistila, že mě psaní deníčku baví a těšila jsem se na to, jak napíši další.

Na můj první příspěvek jste měli několik reakcí:

  1. Děkuji všem moc za podporu :-)
  1. Můžu říci, že jste mě s tím těhotenským testem docela nahlodaly :-D Jak jsem psala, od minulé MS (i když teď už vlastně předminulé) jsem se zařekla, že si další test udělám až s nějakým podezřením nebo příznakem. Jenže teď už o testu zase uvažuji a říkám si, jak by to bylo nádherné, kdyby tam byly // :-) Akorát to má jeden háček, jsem marod, nemám vycházky a příteli nechci říkat, chci to mít jako překvapení :-) Tak počítám a špekuluji, kdy se dostanu k tomu, abych si mohla test koupit.
  1. Hodně toho čtu o zahnízďování a lehkém krvácení a taky o možnosti menstruování i v těhotenství. Je fakt, že má poslední MS byla „jiná“, kratší a s jiným průběhem. Trvala vlastně jen 1,5–2dny. A normálně jí mám cca 4–5dnů. Je tak krásné mít tu naději :-)

Tak to by bylo k minulému zápisku mého deníčku asi vše a teď pár nových myšlenek.

Při snaženíčku jsem narazila na jeden „problém“ :-D Tak nějak se dočítám, že je při něm nejlepší mít sex tak obden – a je to tu. Jak to mám ale vydržet?! :-D, když mi přijde málo i jednou, dvakrát denně :-D Co se týče sexu a milování, jsem nenasytná. Že prý nestíhají dozrávat spermie. Tak mám docela dilema, chtěla jsem ty plavčíky posílat na plavbu k vajíčku co nejčastěji, ale asi to nebyl dobrý nápad a budu muset snížit frekvenci, au au :-D Zmínila jsem to i před přítelem a ten se začal vyloženě řehtat, že chce vědět, jak tuhle frekvenci vydržím :-D

Ale ještě něco se u mě změnilo, co se týče sexu. Už to neberu jen jako potěšení, ale čím dál častěji se na milování divám jako na Špendlíčka :-) Né, že bych si to neužívala, to vůbec ne ;-) Jen, když plavčíci skončí kdekoliv jinde než ve mně, jsem zklamaná. Vím, že je blbost to takhle hrotit, ale nemůžu si pomoci. Stalo se to naštěstí jen dvakrát, ale stejně mě pokaždé napadne, jestli zrovna v téhle „dávce“ nebyl ten pan Kapitán? ;-) Nechci, aby nám snaženíčko kazilo náš milostný život. A chci si sex vychutnávat i dál, a proto jsem ani příteli nic neřekla, stačí, že nad tím takhle přemýšlím já. Asi blázním :-D

A víte, na co se těším, až se nám Špendlíček povede? Samozřejmě na Špendlíčka samotného, ale taky na to, jak to příteli řeknu :-) Nedávno jsme se procházeli městem a skončili jsme na náměstí, kde je naproti obrovské nákupní centrum a já si vzpomněla na naše začátky, a tak už i vím, jak mu to řeknu a snad se mi to i povede a najdu k tomu odvahu :-)

Kdysi na začátku jsme se právě okolo tohoto náměstí a obchoďáku procházeli, bylo léto a úplně nahoře toho obchodního centra je balkón a na něm stoleček a židle. Vypadalo to jako pravé místo na romantickou večeři, a tak jsem mu řekla, že až spolu budeme čekat miminko (tenkrát jsme o Špendlíčkovi ještě nevěděli ;-), tak mu to řeknu právě na tomto balkónku :-) A on řekl, že se na to moc těší a že jsme domluveni :-)

A tak mi to, jak jsme se tam minulý týden procházeli, vyvstalo v hlavě a vím, že bych mu to chtěla říct právě na tomhle místě. Ale podaří se mi to zařídit?

A navíc, dokážete si představit hezčí chvíli, než oslavu našeho prvního výročí tak na tom balkónku, kde povečeříme a pak příteli v ozdobné krabičce předám zabalený špendlíček? :-) Výročí máme 22. května, kéž by se nám Špendlíček zadařil ;-)

Hodnotilo 13 lidí. Score 2.8.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Jadla
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 09.05.12 09:17

Je krásné číst o snech, přáních a vzdušných zámcích! Přeju, ať se co nejdřív stanou skutečností. Držím palečky. :kytka:

 
Petík K
Kelišová 5163 příspěvků 09.05.12 10:29

:D mas to krasne vymysleny ja jsem to bohuzel manzelovi musela rict pres telefon ze cekame miminko protoze byl na delsi cas v cizine a neco tusim tak mi to obcas mbzi ze jsem nevidela tu jeho reakci :,( ale byl šťastný určitě protože jsme se o něj par měsíců snažili. Tak držím palce ať špendlíček výjde do vašeho výrocí. :srdce:

 
skjaninka
Závislačka 4312 příspěvků 09.05.12 11:45

Je krásne snívať a bude ešte krajšie ak sa ti tie sny naplnia. Držím palce… :palec:

 
Kačta
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 09.05.12 12:02

Je to krásné, všechno si představovat a malovat v růžových bavách :srdce: Ono sice často člověk míní, život mění, ale přeju ti, aby ti to vyšlo jak sis to vysnila :hug:

 
Mrazivý dech
Zasloužilá kecalka 795 příspěvků 09.05.12 13:18

špendlíček :palec: to si nechám pro strýčka příhodu :dance:

 
PeťulinQa 82
Ukecaná baba ;) 1933 příspěvků 10.05.12 08:32

To je krásný :hug: . Přeju aby se špendlíček co nejdříve zadařil :kytka:

 
Jenika  10.05.12 09:49

Nikdy jsem neměla odvahu si takto plánovat. Krásné představy, moc přeji, aby vyšly. Mě většinou výjde to , co jakoby nečekám. Na co se upínám, a co nestojí na mě, tak to většinou výjde úplně jinak. Živě si dovedu představit situaci s restaurací. Papírek počůranej, dvě čárky, zvu partnera na kávičku do zmíněné restaurace. No a pak to nastane, je obsazeno, čísník opruz, začne bouřka, slejvák atd., manžel nedojede, protože píchl kolo u auta, test jsem zapoměla doma. No fantazie mě nestačí. No a to je ta lepší varianta. Já jsem na dvě čárky čekala tři měsíce a už jsem byla na mrtvici, protože jsem si myslela, že když jsem se rozhodla, tak …Teď už jsem mnohem pokornější v tom, co sama nemůžu ovlivnit. No tak držím palce!!!!

 
Hřiběnka
Extra třída :D 13999 příspěvků 10.05.12 15:29

To je krasně vysněné, kéž by se pohádky stávaly skutečností…

 
Nelluška
Ukecaná baba ;) 2041 příspěvků 10.05.12 21:44

Výrazy ,,snaženíčko, balkonek, špendlíček,sto­leček,, mi teda dostaly. Jinak přeju hodně štěstí. :hug: Mimochodem mám 22.5. taky výročí šest let. :potlesk:

 
Spendlicek
Ukecaná baba ;) 2271 příspěvků 11.05.12 10:02

Tak „snaženíčko“ jsem převzala tu od holek;stoleček je to proto,že je strašně maličký ;-) ;nevím,kde jsi přišla na „balkónek“,ptž já psala o balkóně :-D ; a Špendlíčka vysvětlovat nemusím ;-) :-)

 
M876116
Ukecaná baba ;) 1434 příspěvků 23.05.12 11:57

Opravdu krásný plány… Nějak tak to vidím i já. Za rok mám státnice ve škole a tak si plánuju jít ke státnicícm pár dní před porodem… ale jak již vím, člověk míní, život mění… Alep lány v mé hlavě přesto neutuchají. Kažpodádně jsem chtěla ještě reagovat na krásně sepsanej scénář s píchlým kolem u auta a bouřkou. To je pomalu jak z hororu :-D

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Všechno o Špendlíčkovi


Reklama