OBR-SRAZÍK se blíží, upřesnění

Rodičovství

Milé srazíkářky, Tak za týden to propukne, jak jsem tak sledovala, půjde vlastně o srazíkovací víkend, páteční svatbou počínaje, přes sobotní srazování Jarňátek, Motýlkem konče ? to bude zážitečků, už se moc těším. Při drbání na chatu jsme si tak nějak ujasňovaly, co a jak, a vyplynulo následující:

Doprava: pro pražské je to bez problémů ? na stanici metra RAJSKÁ ZAHRADA (trasa B ? směr Černý Most) trefí prostě i nepražák a pro takové ty tulačky, které jsou schopny zabloudit na cca 100 metrech se budeme snažit zorganizovat kejvačku ? tj. některého staršího sourozence (Mismisčin Martin či Klára, můj Filip atp.), který ukáže cestu od metra, případně doprovodí. Pravděpodobně bude držet nějaký ten poutač, ale stejně by bylo dobré, kdybyste předem nahlásily, kdo potřebuje s dopravou pomoci (navigace a poradenství v MHD)
Pro autíčkářky: je to vlastně součást budovy městské policie, podle toho většina lidí poradí a je to kolmá ulice na ulici bři.Venclíků, kde sídlí městský úřad Prahy 14.
Parkováni : parkoviště p+r Ciglerova ulice nebo Černý Most a dojet stanici metrem, popř. běžné parkovaní v sídlišti, v neděli dopoledne by neměl být problém.
Také bychom potřebovaly vědět, kdo všechno dorazí později než ve 12 hodin.
Zatím zajišťujeme jen jeden kočárek pro mimopražské, kdyby byly potřeba další kočárky, dejte rychle vědět (např. ty, které zvolí autobus ? ne všude kočár vemou) ? stejně tak se ozvěte s jakoukoli další obtížně cestovatelnou pomůckou, kterou vám můžeme na srazík zapůjčit, a to včetně jídla, oblečení atp.

Jídlo + pití: každý zajišťuje sám. Samozřejmě dobrovolnosti se meze nekladou a přinesete-li mňamku do placu, budiž. Ale za sebe říkám, že najedená usínám a nekonverzuji, tudíž nejsem ten správný zodpovědný člověk :o)))) Kafe na turka, jedno rozpustné a pytlík cukru beru sebou, další koupíme tam. Alkohol je možný, ale jen nenápadně, budeme tam pod dozorem, tak bychom neměly ze sebe dělat opilky. A navíc by nápadné chlastání postrádalo solidaritu s kojícími matkami :o))). Místo pro závislé kuřačky se zorganizuje až na místě, už máme první hlídací dobrovolníky.
Opět pro vzdálenější platí, že cokoli by potřebovaly zajistit předem, stačí dát včas vědět. O nádobí už jsem psala, ale tak nějak počítáme s tím, že dětské nádobí si doneseme vlastní a nejlépe plastové či odolné ? maminky si snad tamější hrníčky před našimi raubíři uhlídají.

Vybavení: hraček je tam dost, ovšem ne venku, berme tedy všechnu možnou pískovištní výbavu, ovšem jen když bude ráno krásně a tudíž bude jasné, že písek zůstane suchý. Odstrkovadel a kočárečků se nám asi nepodaří sesbírat tolik, aby se o ně děcka nehádala, takže povezete-li, protože dítko bez něj nemůže být, dejte vědět. Zkusím sehnat pár náhradních, ale dost jich rozhodně nebude.
Pro maminky mrňátek: přibalte nějakou tu deku, zkusíme mrňousům vytvořit lehací kout stranou od pobíhající zvěřeny.
Přezůvky!!!!! V místech bez koberce to dost klouže.

Zdraví: A tento odstavec je důvodem ku sepsání celého článku. Uvědomte si, že v případě deště bude v jedné místnosti přes 40 dětí (to jsou dvě školkové třídy) a každé si z rodiny přinese svoje roztomilé bacily a viry. Ráda bych co nejdůrazněji apelovala na zodpovědnost maminek vůči ostatním. Není to poslední srazík, určitě budou další následovat. Takže jestliže si nejste stoprocentně jisté, že zvýšená teplota den před tím byla od zoubků nebo že ta ráno utíraná nudle vznikla dlouhým vztekáním, raději ustupte přírodě a jejím výhružkám a nejezděte. Srazíkuju se ráda a často, ale vím, že stačí jedno prskající dítě a do týdne lehnou všechny zúčastněné. Stejně se něco objeví a stejně nám z toho dost dětí omarodí, stejně si na pobyt v kolektivu různých bacilů musejí zvykat, ale nevystavujme naše děťátka infekci zbytečně. A i když se tu máme rády, dokážu si živě představit, jaká drbárna vypukne, jestli se tam objeví očividně nachcípané dítko nebo dokonce maminka, a poté začnou marodit další.. Úrazová lékarnička tam samozřejmě je a lékaři sídlí nedaleko, ale to je myslím zbytečné malování čerta na zeď

Seznam účastníků už vypisovat nebudu, ale do komentáře po vyjití vypíšu jména maminek, na které nemám kontakt (nebo nevím, přes koho jim vyřídit rychlý vzkaz).
Původně to mělo být překvapením, ale rozhodly jsme se došedší maminky ocedulkovat, takže další seznámek bude u těch, kde si nejsme jisty jménem maminek (např. zavádějící nick ? viď Kacii :o))) ) nebo jménem a počtem přivezených dětiček (spíš jde o to, zda přibudou všichni sourozenci, o kterých víme nebo nevíme). Není to obsáhlý seznámek, ale prostě je.
Jestli tyto údaje připíšete do komentářů (nebo pošlete soukromou zprávou) ? tj. jméno, kterým chcete být oslovována, jména přítomných dětí a případně i přibližnou dobu a způsob (autem, vlakem, autobusem, metrem) příjezdu, zda se zúčastní i taťka a co byste potřebovaly najít na místě, organizace bude mnohem jednodušší. Stejně tak včasné nahlášení, že nemůžete přijet, umožní náhradníkům nachystat se. Tak na to myslete.

Sice se mi špatně spí, Mismiska se děsí, že trosky Motýlka bude splácet celý život, ale stejně se moc těšíme a doufáme, že to dopadne zcela skvěle a podzimní počasí ani epidemie nás nezlomí. Tak začněte chystat.
Ahoj
 Romana

Spojení na nás
Romana: fossa@volny.cz
Míša: miska@lam.cz
jestli pošlete SMS žádost o číslo, rády odpovíme, stejně tak zdejší soukromou zprávičkou

Váš příspěvek
Anysek
Povídálka 22 příspěvků 26.09.04 10:17

Ahoj, snad nebudu odpovidat jako debilek, ale starnky emimina nepouzivam prilis dlouho. Nasl ajsem je vlastne nahodou a vetsinou tu vyhledavam radu, pomoc, kdyz ja jsem uz uplne mimo. Popis sraziku mne strasne moc zaujal. Rada bych se takove akce take zucastnila a vzhledemk tomu, ze do Prahy to nemame zase tak daleko… hodinka cesty:) tak napisete mi, co a jak? Jak se veci maji? Ja uz jsem si v nekterych prispevcich vsimla, ze jste tu vesmes jedna rodina, docela radi by jsme se s Anetkou pridaly… Dekuji a krasny zbytek nedele,

Hanka a Anysek(7m)

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.04 10:31

Ahojky holky,

teda klobouk dolů jak to krásně organizujete, až se cítím trapně, že jsem nijak nepřispěla, tak snad příště, teď budu muset svoje černé svědomí vykoupit minimálně štrůdlíkem, jinak to nevidím. :-)

Já mám jenom jeden dotaz - možná jsem to pochopila špatně, ale taťka může s náma??? Měla jsme pocit, že nikoli, ale z tohoto článku jsem zase pochopila, že by to bylo možné… Moje vykojená hlava je už nějaká zmatená. Tak mi to pak nějak vysvětlete, až budete mít chvilku, protože pokud jsou taťkové „povolení“, tak náš chce jít s náma… :-)

Ještě jednou moc díky a těším se na všechny osobně
Peta a Skřítek

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.04 11:46

Ahojky Ro:D
Koukam, to bude fakt obr srazik, doufam, ze vsechno klapne..v kolik dorazime dam jeste vedet, musim se domluvit s Lindickou, v kolik budou vyrazet a pojedu autikem nejspis za nima:), jinak me Domik v poledne chrni, tak uvidime…Zatim paaa Bootgirl, Domik a Eli schovana:)

klaraja
Kecalka 454 příspěvků 26.09.04 12:58

Ahojky,
tedy Romčo, klaním se až k zemi…ta organizace je úžasná.
Dokonce jsem se přihlásila, abych nebyla za úplnýho anonyma a tou svou neorganizovaností to všechno nekazila…
My s Kubou jistojistě dojedem,jak už jsem psala…buď po vlastní ose-autem tj.až po 13h.(Kuba si odpolední spánek odspí v autě)
Anebo pak s Jarčou jejich autem(když se nám nepodaří zmobilizovat taťku) a v tom případě doplní dojezd Jarča.
Taťku s sebou neberem, akorát by nám to tam kazil…je strašně velikej a děti se ho povětšinou bojí :o)
Tak se moc těším papa Klára a Kuba

Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 26.09.04 13:24

Ahojky Romano a Míšo:)

Teda holky, vás nemít…:) Fakt jste úžasné organizátorky a já moc děkuju, jen doufám, že se nakonec s Davídkem a Zuzankou zúčastníme, neb právě marodíme, ale už se to táhne týden, tak už by to taky mohlo skončit, nééé? Každopádně nejpozději ve čtvrtek padne rozhodnutí a já sem písnu, aby se kdyžtak připravila náhradnice za nás…ale bude mi to děsně líííto, jestli to tak dopadne…

Letím, raubíř se vzbudil po čvtrhodince spaní…papa Diny

ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 26.09.04 16:01

Ahoj Hanko,
tenhle srazík se rozrostl dost neplánovaně až do této velikosti, takže prostory, které jsou zajištěné, už takhle budou praskat ve švech. Ale pro velký zájem se už teď rozjíždí plánování srazíku jarního (v zimě nevím, kde bychom se stěsnaly), třeba nás během vánočního lenošení napadne, kde se sejít, aniž bychom musely omezovat počet. Padl tady už nápad na stadion Sparty a přilehlou Letenskou pláň :-)))) - no uvidíme. Takže je mi líto, ale příště. Anetka si to taky mnohem lépe jako už velká běhací slečna užije.
Ahoj
 Romana

ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 26.09.04 16:06

No pár taťků tam bude, na Ondru se samozřejmě těšíme, vždyť je to náš oblíbený chatař :-). Jirka Mishicky slíbil za účast fotografování hrajících si dětiček, tak třeba Ondra přijde na to, čím bude moci přiložit ruku k dílu :-)))
Můj Standa tam přijede jen na začátek zkouknout tu skrumáž a pak prý rychle v hrůze prchne, Mismisčin Petr se tam asi bude také ochomýtat. To jsou zatím všici chlapi, o kterých vím. Tak asi tak.
Jo a štrůdl Johanka ráda :-)))
Ahoj
 Romana

Anysek
Povídálka 22 příspěvků 26.09.04 16:30

Tak moc dekujeme a uz ted se na Vas na jare tesime! H+A

Smokie
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 26.09.04 16:55

Ahoj Romano,

opět se hlásím z náhradního počítače :-).
No my taky marodíme (teda kluci), takový běžný nachlazení, na mě něco taky leze. Takže tak na 70% budem chybět, ale pokud se vyzdravíme a nebudem moc nudlit, tak samozřejmě dorazíme, vše se uvidí podle stavu (napíšu sms).

Takže jinak vás všechny moc zdravíme a kdyby jsme chyběli, tak přejem krásný vydařený óbrsrazík!!!

Pa Katka, Kuba a Tobik

ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 26.09.04 17:21

Zrovna jsem na chatu Smokie vyprávěla, jak se má, že už má první podzimní chřipku v běhu, protože má jistotu, že chřipka déle jak 7 dní netrvá. Já si zrovna říkám, že jak se tak Johanka chystá a začíná si tak občas pokašlávat, tak lehne nejlépe v sobotu :-))). No co, bude to ještě zajímavé :-)))
Ahoj
 Romana

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 26.09.04 18:03

Ahojky Romčo,
tak oproti očekávání jsem stále 2v1, takže pokud bude zítra a ve čt v poradně vše OK a pokud se Bára nerozhodne pro přepadovku (jakože na tu to nevypadá od čtvrtka ani omylem), tak se na vás těšim a doufam, že mi pomůžete do té porodnice vy, když nepomáhají všechny zaručené recepty:)
V každém případě kdyby cokoliv, písnu sms (doufam, že to zvládnu:)))))
Zatím pa
Gabča a Barča, 3 dny do TP:)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.04 18:33

ahoj Romano

tedy skladam poklonu pred vybornou organizaci. Ja s delfinkem dorazime urcite na 11, tatinek bude jen rad,ze se nas zbavi a bude se moct valet v posteli
doufam,ze Johanka precka smrkani bez uhon a v nedeli zdar zdar zdar :-))

magrat a delfinek

ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 26.09.04 19:10

Magrátko,
jsi jedna z těch, u kterých nevím, jak ti říkat při osobním styku :-). Že Delfínek je Kryštůfek, to jsem si zjistila. :-)))
A taky upozorňuji, že na většinu jarňátek nemám kontakt - mobila mám na Diny (o které samo.. taky nevím, jak jí říkat. Třeba nazdar Diny?), ale kdyby náhodou marodila dýl, bylo by docela dobré, kdybychom na sebe kontakt měly, takže ti pro jistotu písnu mobila zprávičkou.
Stejný problém mám i s náhradnicemi od vás (Peg, Almerka, Mart, Slniecko), nemáte náhodou nějaký fungující seznámek se správnými jmény a tel. čísly? Jakmile někdo odpadne, že bych mohla rovnou zavolat?
ahoj
 Romana

Analeh
Povídálka 45 příspěvků 26.09.04 19:11

Gábinko,no tak Barunku přemluv at na ten strazík jste ještě dvě v jedné:o) at mi na chatu v pondělí dopoledně můžeš zdělit nejžhavější zážitky s obrsrazíku no a odpo si pak můžeš skočit Barunku porodit :o)
To jsem Ti to naplánovala,co??:o)))
Neboj porod zvládneš a už se těším na fotečku narozené Barborky :o)
pa Helča + Denča + Lukášek z chatu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.04 19:14

ahoj Romano

jsem hlava vykojena :-), jmenuju se Marketa. Co se tyce seznamku,mam telefon na Mart,ale mam pocit,ze Alice neco spisovala a posilala mailikem.

tesime se

magrata

Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 26.09.04 19:50

Ahoj holčiny…

tak já se tak moc těším až je mi ted smutno z toho co mi zítra poví naše mudr… Kačka se nějak osypala tak snad to nebude nic vázného a třeba jen po nějakém jídle a my dorazíme na takovu velkou akci… MOC SE TĚŠÍME.

Jarča a Kačenka

Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 26.09.04 21:02

Ahojky Romano,

doteď jsem byla na chatu, jestli nááhodou nedorazíš:)

Prosím písni mi sms, nemám tvé číslo a tak si tě hned pak uložím:) Kdybychom se náhodou nevykurýrovali (ale já to vidím,že budem ok, prostě musíme:), tak abych ti mohla ve čtvrtek písnout, a ty povoláš náhradníky:)

Jinak manžel nejede, jako u Magrátky, bude rád, že si od nás odpočine (dva dny, ten se panečku má:)))), já se jinak v civilu jmenuju Mirka, ale na Diny (nick po naší fence chodského psa) normálně slyším, neb ho vlastním již asi 5 let a pod tímto nickem vystupuju v podstatě na netu kdekoliv (např. když jsem měla období po rozvodu a balila muský, tak taky, když jsem hubla s holkama na jednom serveru tak taky, když jsem jezdila na super srazíky z jednoho pokecu tak taky…prostě jsem rozpolcená osobnost a mám obě jména jako svá vlastní - něco jako Esterka od Šulánků:))) Takže je to na tobě, jak mě pozdravíš, děti to nevyšokuje, neb synek ještě zřejmě toto nezaznamená a dcerka ví, že má úchylnou maminku závislačku a že maminka má dvě jména:)))

Počítám, že s Peg (věřím, že jako první náhradnice se na srazík dostane, prostě musí, protože u ní spíme:))) se dostavíme do té 11. hodiny:)

Papa Diny

Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 26.09.04 21:53

Ahojky kočky,

teda kloubouk dolů, jste hvězdy.

Hlásíme, že dorazíme na 11 hoďku já, Adámek a Tečka jakožto černý pasažér :-))), dokud je Adámek čerstvý, protože odpol. třeba spí skoro 3 hoďky, tak to bychom nic nestihli :-))) Přijedeme autem, snad to najdeme. Jsme zdraví, tak nám to snad vydrží, kdyžtak dáme info :-)))

papa a těšíme se

Veronika Adámek a Tečka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.04 23:32

Ahoj Romano,

mna ignoruje pocitac a preto som Anonym. Inak pod prezyvkou Slniecko ktoru som ukradla svojmu manzelovi sa skryva moje obcianske meno Gabriela. Volat ma mozete ako chcete pocuvam na Gabi, Gabika, Gabča, Pribinka, Piškokota, Čokoladka, GTX, ......... dokonca istu dobu som bola Čaba ( podla jednej pesničky od Elanu, ktorych som zbožnovala). Diny hovori, ze je rozdvojena osobnost, tak ja som ako puzzle. Tych mien a preziviek mam neurekom a každy ma vola ako sa mu chce.
Tel: na mňa je 604 200 963. Ak prideme na rad budem čakat na SMS.

My marodime teraz, tak len dufam, ze do buduceho weekendu bude všetko OK.

Krasny zrazík či s nami alebo bez nás praju
Slniecko a Lucky (občianskym menom Lukaš)

ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 27.09.04 04:42

Jarčo,
nemluvilas s Vegou? Běhala kolem nich prý před odjezdem spála a Naty taky nebyla zcela v pohodě, nějaké ty pupínky taky byly. Bohužel se dozvěděla až po návratu. Ale doufám, že to je jen kopřivka a že se uvidíme. Pa
 Romana

ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 27.09.04 05:35

Promiň mou blbost, myslela jsem samozřejmě Zdenka a popletla si to s Ondrou od Taniny :D Teď to po sobě čtu a jsem rudá studem až za ušima, je vidět, že srazík je vysloveně nutný, snad už se pak nebudu takhle hloupě plést. Ale jinak samozřejmě platí o Zdeňkovi totéž, co o Ondrovi. Prosím, prosím nezatracuj mě, chyba mi docvakla sama a bez upozorňování, takže na tom zase nejsem až tak zle.
pa Romana

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 27.09.04 08:45

Ahojky Romi a spol.,

jste hvezdy, ale to uz vsechny vime, jen doufam, ze zrovna vy nebo vase deti neonemocnite a uvidime vas v plne krase.

My dorazime taky na 11h, ja slysim na Sulanka a Radku. Prijedu s Verunkou, ale taky s Janou, Karolinkou a dokud se nic nezmeni, tak taky s KatkouDomo a malou Miskou. Moc se tesime a verime, ze nas budou nemoci obchazet z daleka, nebot tohle si ujit nechceme dat!!!

Papa

Sulanek a Niky

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 27.09.04 11:54

Ahoj holky,
tak se stalo presne to, ceho jsem se bala - u nas doma vsichni rymujem a bohuzel to nema s poezii nic spolecneho - takze pokud nebudem do ctvrtka v poradku, nema cenu zbytecne zabirat misto a na srazik nepojedem :( Doufam ale, ze budem fit, protoze se desne tesime.
Lesina a cerstve rocni Adleta

ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 27.09.04 13:19

Jestli je to jen chřipička, tak času dost, to bude dobrý. Rozhodně je lepší si zarýmovat teď, než začít sypat frky do kapesníku třeba ve čtvrtek. Jinak na urychlení průběhu rýmy u dospělých mám od jogínů osvědčenou brutální metodu spočívající ve výplachu nosu vlažnou vodou. A pro Adlétku se dá použít metoda máčení rukou do co nejteplejší vody tak, aby byly ponořeny až po lokte. Podobně funguje i koupel v hodně teplé vodě (co až snese - dobré je připouštět horkou do běžné teploty) a pak rychle zabalit a nechat zapařit. To vše urychluje tu nechutnou první fázi, kdy bolí hlava a z nosu je špatně utažený kohoutek. No a když ještě přidáš na vitamínu C, tak jste v sobotu zcela fit a v neděli se na vás budu těšit :-))))))
 Romana

Bublina
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 27.09.04 13:33

Ahoj Romano,

teda, klobouk dolů, vypadá to fakt na monstrakci :). Já s Viktorkou dorazíme na tu 11. hodinu, uvidím, do kdy zůstaneme, neb dítko pravděpodobně kolem 14. hodiny bude již úplně gumové a bude muset být odtransportováno domů (v kočárku nespí). A jelikož bydlím za rohem, můžu ji hodit do postele a vrátit se pomoci s úklidem.

I když bych mohla přijet kočárkem, vezmu auto a naložím ho hračkama a odstrkovadlama, ať je toho tam dost.

No a noticka na konec: samozřejmě rýmujeme taky, ale vypadá to spíš na růst horních pětek, tak snad do neděle budeme bez nudlí :).

Zatím papa,

Iva

mishicka
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 27.09.04 18:36

Ahojky,
tak koukám, že nejsme jediní, koho rýma kosí :( Nudlíme už od čtvrtka, tak tajně doufám, že pouze do čtvrtka. Dnes u nás byla Ethel s dvojčaty a byli jsme tu jak v lazaretu … aspoň si nemusíme vyčítat, co kdo komu předal, páč evidentně jedeme v jednom bacilu :D
Domluvily jsme se, že pokud se ve čtvrtek nebudeme cítit fit, dáme taky vědět, aby se případné náhradnice mohly dostatečně nachystat. Doufám, že to ale bude dobrý a všechny naše děti budou zdravé a hurá na ostatní.
Pokud by to náhodou přeci jen u nás nedopadlo, tak se s Tebou Romčo spojím ohledně těch polepek, třeba bych to tam jen vyhodila na otočku, ale určitě je vyrobím.
Mishicka

Tanina
Kecalka 155 příspěvků 27.09.04 19:56

Ahoj Romano,

organizace srazíku je vážně dokonalá…už se moc těšíme a hlásíme, že dorazíme na tu 11 hodinku. Jen ještě nevíme, jestli s námi pojede i Ondra. Naplánovali jsme si na víkend i výměnu koberce za lino v obýváku. Takže se uvidí. Ale my ženský na pokec určitě přijedeme :-))))

Pokud je potřeba ještě něco doladit, dejte vědět.

Tanina a Julinka

HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 27.09.04 21:30

Ahoj holky!

Hlásím,že uvolňujeme jedno místo náhradnicím.Bohužel nepřijedeme,i když to vypadalo nadějně.Před týdnem u nás byla na návštěvě Jana-Letadlo s Karolínkou,manžel zjistil,že emimiňačky-závislačky nekoušou a byl celkem vstřícný myšlence,že spolu všichni 3 navštívíme Prahu.Jenže pak se mu to nějak rozleželo v hlavě a já jsem nakonec ráda,že si uhájím náš páteční svatebňo-emimiňácký srazík.
Snad bude příště(a doufám,že nějaké příště bude:o)))))lepší konstelace hvězd a klapne to.
Moc ráda bych Vás všechny poznala osobně.
Přeju pohodovou neděli,žádné kalamity,zdravé a dobře naladěné dětičky.

Ahoj Hanka & HaňaZaňa

Jirina
Neúnavná pisatelka 15329 příspěvků 28.09.04 20:45

Ahojky,
my zatím se srazem počítáme, dorazit bychom měli na tu 11 a pobýt, dokud nás to bude bavit. Doufám, že nestihneme nastydnout, zatím se držíme, ale prská a kašle tu tatínek a odhánět od něj Jíru je nad lidské síly.

Romčo, jak je na tom pořadí náhradníků? Totiž Slniečko je moje kolegyně z práce (dokonce bývalá šéfka) a pokud by se dostalo i na ni, budeme se těšit dvojnásob. Držte palce, ať vydržíme zdraví.
Jiřina s Jírou

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 28.09.04 21:02

Romi,

hlasim, ze se uvolnilo dalsi misto na obr sraziku, Kristy s Lukym dle meho predpokladu skutecne v nedeli nemuzou, takze sup tam s nahradnici.

Papa

Sulda

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.04 23:12

Ahoj Jiška :o)),

diky za lobbing mas to u mna.

Gabi

ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 28.09.04 23:37

No zatím to vypadá na Peg a Aju a ještě někoho, takže stačej další dva marodníci a je to v pohodě. Jinak marodí už asi 10 dítek, ale některé to asi stihnou vyležet. Rozhodující den bude asi čtvrtek.
 Romana

almerka
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 29.09.04 12:14

Ahoj,
tak koukám,že jsem se posunula ze čtvrtého na druhé místo mezi náhradnicemi.Ro­mano,číslo na mobil jsem ti napsala jako soukromou zprávu,tak budu čekat jak to dopadne.
Zatím papa Almerka

Peg
Kecalka 196 příspěvků 29.09.04 12:17

Almerko tak to vidím, že se asi na srazíku uvidíme moc se těším :-)

Romano, já mám kontak na DINY a ta bude stejně spát u mne takže jsme v pohodě a jmenuji se Markéta, ale klíďo můžu mít Peg

Peg a Anetka ( naštěstí už po rýmě)

Aja99
Kecalka 208 příspěvků 30.09.04 20:27

Ahoj všichni srazuchtiví!

Ač neradi, definitivně uvolňujeme místečko dalším náhradníkům..On­drova rýma je pořád hodně tekutá a mi je čím dál mizerněji, takže do neděle se určitě nevyléčíme..
Držíme pěstičky, ať se srazík opravdu vydaří, dětičky ať se dosyta vyřádí (a nerozeberou při tom Motýlka do základů), maminky ať se pořádně vykecají a příp. tatínkové ať to vše příjemně přežijí…a hlavně ať naše organizátorky(příp. i jiné dobré duše..)mají dost elánu a síly na přípravu dalšího srazíku!! Holky jste skvělé!! o:))

Ahoj Andrea a Ondra

Mart
Kecalka 456 příspěvků 01.10.04 09:06

Ahoj Romano,

uvolňuji své náhradnické místo, v neděli k nám přijde návštěva.

Mart

ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 01.10.04 13:57

Je pátek a já mám k dispozici závěrečný seznámek účastnic. Jako perličku dávám k lepšímu, že i když tam jsme uvedeni, tak s třemi křížky coby trojnásobné mrtvolky, chřipajzna nás tu klátí, nemrava jedna. Dárešky balím, na každý postupně prskám, abyste věděly, že skutečně nelžu :-)))).
A abyste toho neměly málo, tak jsem vymyslela nudlový antisrazík: v případě hezkého počasí všechna pražská usoplená (ale kočárové vycházky schopná - psaná kurzívou) děcka vytvoří virovou zónu v okolí Motýlka a budou kýchat směrem k objektu :-)))) Tím chceme napomoci ku zvýšení odolnosti vašich zcela zdravých dětiček. Tak dost humoru, trošku nám seznámek prořídl, momentálně je 29 rodinek, já a VerčaSvob uvažujeme jen o vzdáleném styku zvenčí, Smokie možná přijede jen s Tobíkem, Kubík má též jakousi virozu.
Tak a kdo nám zbyl?

Vrabčáci a Filuti:
Anaj: Filip, Verunka zrzečka
Bublina ? Iva: Viktorka
Stanasek: Terezka, Vojta řečený švihadlový
Zuzuka: Vojta řečený pilůtek
Jirina: Jíra (Hanička doma)
Ro: Filip, Johanka +++
David: Filip, Davídek
Smokie: Tobísek, Kubíček +
Klaraja: Kubík
VercaSvob: Kristýnka, Barborka +++

ŠulánkoVeruňáci: Šulánek: Verunka
Euka2: Adámek
Letadlo: Karolínka

Mikisko-Mishicko-Ethelin d.:
Mishicka: Barborka
Ethel: Tedýsek a Anička
Jarca: Kačenka
Bootgirl: Domísek

Cipísci a Špuntíci
Sylvah: Ondra
Lindicka: Mates

Jarní miminka 2004:
Magrata: Kryštůfek delfínek
Diny - Mirka: Zuzana, Davídek
Tanina: Jůlinka
Peg - Markéta: Anetka
Almerka ? Jitka: Radimek
Slniecko ? Gabi: Lucky (Lukášek)

PSTM
Missorka: Vojta
Kacii: Matýsek

Chat nebo nevím deníček:
Laliba: Tomášek, Eliška
Mismiska: Klárka, Martin, Bára
Gabulos: Michálek
Majdalenka: Nikolka , Adélka

Od jedenácti do cca dvanácti bude nějaká navigační služba u metra - výstup u směru na Černý most (tedy z centra), kdo chce přijet později a těší se, jak bude bloudit po Praze 9, ať si překontroluje, zda má tel.číslo na některého z účastníků nebo kvalitní mapu.
Doufám, že dnešní sportovní disciplína „Hod rýží“ dopadla skvěle, sluníčko svítí, takže si určo užíváte. No a podobně ať dopadne i zítřejší „Překážkový běh“ mezi regály Ikey. V neděli při „Zápasech řecko-římských“ o hračky naviděnou.
Ahoj
 Romana

anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 02.10.04 11:53

Ahoj srazíkáři,
hlásím, že nás nic neklátí, pouze se nám Filda nevleze do auta na zpáteční cestu. Takže přijedu jen s Verunkou. Vlak na hl. n. přijíždí 10,08, doufám, že trefíme v pohodě, takže na 11 nás tam máte.
Jana s Verčou

Vložit nový komentář