Opičáci - 22 aneb v jeslích je pohoda

Rodičovství
  • 08.02.05

Ahoj opičáci, Zdravíme vás opět ze Šimonova. Tak už jsem ?zdatný borec? a mazák co se jesliček týče. Napíšu vám pár svých zkušeností a postřehů. Začalo to v lednu, prvních pár dní jsem zmáknul jako by nic, navnadil jsem rodiče, kteří zajásali, že to bude super, ale proč bych tam měl být každý den? Vždyť přece do Človíčkova jsme chodili taky jen třikrát v týdnu!!!

A tak jsem zkusil různé finty jak se tomu vyhnout, vymýšlel jsem si choroby, úrazy, ranní nářky, hysterické pláče či vztekání a nic. Naši mne prokoukli a musel jsem.
Rána jsou dost krutá. Vůbec se mi nechce vstávat a už vůbec se mi nechce z té mé vyhřáté postýlky. Mamka vstává brzo a chodí dřív do práce a tak připraví snídani pro mne a pro taťku. To že chodím ráno do jesliček s tátou má své výhody. Vezu se autem a cesta netrvá tak dlouho. No a když přijdeme do školky tak hned musím běžet pozdravit OBR krtka, kterého máme na chodbě, otevřít okna v domečku, které uklízečky pořád zavírají????? A pak šupajdíme do prvního patra. Na chodbě máme spoustu vystavených ?havarovaných? autíček a tak proto vím, že jsem tady správně. Nahoře na mne čeká zajíc, kterého také musím pozdravit a pohladit a pak zazvoníme na TETU. A už jsem tam. Táta mne ještě v šatně vysvlékne a když se mi chce tak zabuším na dveře a teta si pro mne přijde a když se mi nechce tak si mne teta ječícího odnese o třídy. Zkouším to pořád, jestli náhodou rodiče nezlomím. Ale nic. Teta za mnou zamkne dveře a jsem jejich.
Ve třídě je nás devět dětí a hlídají nás tři tety. Mně se tam líbí, máme tam strašnou spoustu zábavných hraček, každý den nějakou zábavu, nějaký zajímavý program, hrajeme různé hry, chodíme ven na procházky kolem baráku? a hlavně tam máme pořád něco dobrého k jídlu. Byl jsem označen za ?jedlíka třídy?, ale když pro mne mamka odpoledne přijde, tak má vždycky něco dobrého v baťůžku.
Odpoledne si pro mne chodí mamka, vždycky když se vyspinkám a mašírujeme domů, většinou pěšky přes Vyšehrad, ale já rád jezdím vláčkem a metrem, tak mamuš musí vymýšlet různé trasy a vyhlídkové jízdy.
No já ani nevím co bych vám ještě napsal a tak teď dovolím aby se k tomu vyjádřila i mamka.
Tak ahojda Šimon.
A co bych já k tomu dodala? Tak jako klasicky, nechci to zakřiknout, ale vypadá to, že krizi máme za sebou, pondělky jsou někdy zlé, někdy to je v naprosté pohodě. Asi až se budeme vracet po dovolené nebo po nemoci tak můžu očekávat nějakou, ale zatím to vypadá, že naše akce jesle se vyvíjí docela dobře. Takže mi nezbývá nic jiného než vyseknout velikánskou pochvalu Šimonovi, že to takhle dobře zvládnul.
Přidám pár perliček.
Jedno ráno když jsem připravovala snídani, tak za mnou Šimon přišel do kuchyně s ?hafíkem? v ruce a zavelel: ?Máma hají, máma hají!? Vzal mne za ruku a táhnul mne zpátky do postele. A když jsem si k němu lehla v okamžiku usnul a spal.
Když pro Šimona odpoledne chodím, tak mu vždycky slíbím, že pojedeme mašinkou. A tak jezdíme ze školky metrem na Hlavní nádraží a odtud jedeme vláčkem někdy na Smíchov, někdy do Chuchle. A někdy jezdíme vláčkem tam a zpět až do zblbnutí? (ještě že na legitku). Šimon byl sice označen za ?jedlíka třídy? ale já mám pocit, že buď jim dávají jídla málo a nebo kecaj, protože, když přijdeme domů, tak dokáže spořádat kastrol zeleniny, těstovin, velký jogurt, dva krajíce chleba a já nevím co ještě. Ovšem MASO??? To si nosí v puse ze školky až domů. Ještě kolikrát když si večer čistí zuby, tak vyplivne maso s rýží a jiné a z toho usuzuji co měli k obědu. Maso u nás pořád nefrčí!!!!!!!
No a tak to u nás chodí teď každý den.
Takže to je pro vás od nás pro dnešek vše. Moc a moc zdravíme a zase někdy ahojky.
Fialka a Šimonek

Váš příspěvek
Zizi
Kecalka 457 příspěvků 09.02.05 09:57

Ahoj opičáci!
Tak vidím,že se Šimonovi v jesličkách líbí,to je moc dobře.A aby nezůstal v tom mase sám,tak Tomášek taky začíná odmítat maso,tak je to asi jen nějaký období,kdy mu to prostě nechutná,zato mu staršně chutnají jakýkoliv saláty z jídelny,nejradši má zelí s cibulí a taky okurkovej.No vegoš se z něho doufám nestane neb naše masožravá rodina mu teda příkladem nebude :-))).

Jinak u nás nic moc novýho není,kromě toho,že teď nastalo narozeninový období,tak chodíme pořád s taťkou na nějaký narozky,další ná čekají v pátek a ještě před tím půjdem do kina.No máme to prostě rozlítaný a já nestíhám emimino.
Jednak taky proto,že už táta není doma a tak chodí z práce až před pátou hodinou,tak se k pc přes den nedostanu,protože to s Tomášem prostě nejde.A potom musíme jít zkontrolovat,jak nám zraje víno ve sklepě,no a vrátíme se večer a to jsem ráda,že když ta zvěř usne,tak si s taťkou sednem k televizi a emimino zase nic.Jo a to ještě chodím v pondělí a ve středu večer na aquaerobik,takže to fakt nestíhám.

Ještě k minulýmu deníčku,Jarčo moc Lindičku pozdravuj a že jí taky moc gratuluju.Jo a taky všechno nej k narozkám.

Jo holky,zjistila jsem,že se mi ztratil seznámek,asi mi ho malej roztrhal,takže ho nemám,nemůžete mi ho někdo poslat do mejlu?

Včera jsem Tomáškovi dala plastelínu a on si tak krásně hrál,pořád jsme něco šouleli a už umí udělat hada.Moc ho to baví,tak mu pořídíme k narozeninám takovou tu plastelínu,jak jsou k tomu vykrajovátka a ten strojek(leze z toho ta plastelína v různých tvarech),říkala mi kámoška,že je to lepší než normální plastelína,nebable se to tak,tak se po tom musím kouknout.
Ovšem nejradši má auta a krtečka no a největší favorit je motorka.

Poslala bych nějakou fotku,ale Lukyho pc nemá výstup a tak bych musela otravovat tátu,aby to vypálil a donesl a tak,tak to asi už žádnou fotku mít nebudu,achjo.

No nic,pro dnešek by to stačilo.
Tak se mějte krásně a ahoooj Zizi a Tomášek

fialka2
Kecalka 180 příspěvků 10.02.05 11:49

Ahoj holky, tak kde jste všichni???
Hned na úvod mam špatnou zprávu ohledně Šumavy, protože už není volno. Je mi to líto. Ale ještě je naděje, že tam zavolám těsně před termínem, jestli náhodou......... Takže pokud vám to bude stačit takhle narychlo tak to můžu ještě zkusit. Je to smůla, protože to ob:,–(ili zrovna tuhle sobotu co jsem tam byla, škoda, že jste se neozvali dříve.
Příští týden jedeme na hory, už dlouho to máme domluvené a ejhle. Včera začal Šimon kašlat, dneska už to bylo horší, ale ještě jsem ho do školky dala. Zítra raději zůstaneme doma a snad to nedopadne tak, že bysme na hory nemohli jet.
Jolko jak pokračuje Vaše bruslení????? Šimon také dostal nože a tak jsme vyrazili (na Andělu je teď lumělá ledová plocha) a upřímně řečeno daleko větší problémy jsem měla já, protože já jsem na bruslích nestála xy let - hodně dlouho. Ale zvládli jsme to, váleli jsme se tam jenom chvilku. Tady je totiž blbé, že tam nemůžu jit v botech, ale musím si nazout brusle také!!!!!
Včera jsem měla docela problém dostat Šimona z jeslí domů. V práci se mi smáli, že časem si zvykne natolik, že nebude chtít jít domů. A včera jsem to poznala. Měl takovou spoustu práce, že jsem tam na něj čekala tři čtvrtě hodiny. A nezabírala ani finta s vláčkem, ani auto v mojí kapse, ani dobroty v baťůžku!!!!! Tak to jsem zvědavá jak to půje dnes.
Tak holky, šup šup, snažte se, čiňte se.
Já vás pro dnešek zdravím, mějte se moc a moc hezky, omlouvám se za tu Šumavu.
Ahojky Fialka a Šimon.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.05 14:14

Fialko - co bruslení! My byli včera na Ještědu a Vojta lyžoval. Ačkoliv jsem k tomu měla ze zdravotních důvodů pochybnosti, nenechal si vymluvit, že se lyžovat bude až za rok a vykašlal se mi na boby. V půjčovně jsem mu půjčila 70 cm dlouhé Blizzardy a 4× sjel kopeček bez pádu. Já byla vyřízená, protože jsem běhala vedle něj a potom ho tahala do kopce. Naštěstí si pak usmyslel, že už toho nalyžoval dost a vystačil si s bobama. V půjčovně byli děsně fajn kluci, nechtěli nic platit a byli ochotní, že ho prý mám obout znovu, že mi ho vyvezou vlekem nahoru, abych se tolik nemordovala.
Pokusím se do galerky poslat nějaké foto.
Jinak na těch bruslích je to takové o ničem, myslím, že se na tom ani moc nedá naučit, spíš ťape, občas hodí držkopád… ale my chodíme na rybník, největší sranda je zapřáhnout mámu za bobovací talíř a nechat se vozit po ledové ploše.
Příští týden máme jet na Anděla ( u kostela ), bydlí tam teta, chce nás vidět, tak co kdybychom si daly my dvě sraz? :-)
Jinak hlásím absolutní úspěch s plenama, přes den je 100%, dokonce zvládáme i odpo spaní bez, noční si netroufnu. Takže momentální spotřeba je 1 plena denně - SUPER!!!
Mějte se a pište!
 Jolka

Zizi
Kecalka 457 příspěvků 10.02.05 14:52

Ahoj,jak se ti podařilo Vojtu naučit na hrníček,mám pocit že jsi psala,že chodíš do práce?Já to nemůžu Toma naučit,začal hrníček nenávidět a nechtěl si na něj ani sednout.Po obědě se sice vykadí vždycky do hrníčku,ale s čuráním jsem na štíru.Je fakt,že jsem to vzdala a počkám si na teplý počasí,vždycky když jsem ho totiž nechala bez plinky a pořád ho převlíkala,tak byl hned nemocný,tak nevím.Tak jestli máš nějakou supr fintu jak co nejrychleji a nejlíp naučt dítě na nočník,tak sem s tím.

Fialko on chtěl jet někdo další na šumavu??nějak mi to uniklo.Vím že chtěla jet chillie,ale te´d když čeká mimi,tak by asi stejně nejela.Takže jedeme my,vy a Šárka a Jarča?

Jdeme ven,dneska jsme byly za dětma a Tomášek nechtěl jít domů,řval jak pominutej a dokonce na mě zkoušel lehnutí na zem,ale já se nedala a stejně jsem ho oblíkla.No ale jsem ráda,že se s dětma stýká,aspoň bude ve školce v pohodě-teda doufám.
Jo a kdo píše příští deníček?Já????????

Tak pa, chlapi tady hrozně zlobí,asi je přerazím.Ahoooj Zizi a Tom

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.05 16:27

Zizi, příští týden jsi na ředě Ty s deníčkem :-), tak se začni připravovat¨:-)))
Do práce chodím jen 2 dny v týdnu, v pondělí a čtvrtek.
S nepočúráváním se to u nás dost zlomilo samo, asi má každý dítě svůj čas. Začali jsme s vysazováním, hodně často jsem se ho ptala, jestli nechce čurat, posazovala co hodinu na nočník a za výkon děsně gratulovala. ALe jakmile jsem zapomněla já, tak si samozřejmě neřekl.
Pak jsme dostali od kamarádky dětský prkýnko na záchod a to byla motivace jako hrom, navíc, když se vyčurá, muže sám zmáčknout kolečko a spláchnout, To ho děsně baví, někdy čúrání i simuluje, aby mohl splachovat.
Ale ťuky, ťuky, ťuk - týden už se drží, tak myslím, že jsme na dobré cestě.
Taky začal s kakáním do nočníku, tak myslím, že Tomášek bude brzo taky bez plen.
Co udělám s nočním čuráním, to nevím, ráno máme místo plíny granát, jak je pročuraná. NAvíc to u nás vypadá tak, že je večeře, pak večerníček a při něm se pije mlíčko, toho se asi nezbaví, neumím si představit, ¨že by šel spát bez něj.
 Jolka

Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 10.02.05 19:15

Ahojda
Zizi Chillie jede na Šumavu když sežene odvoz… holky já se omlouvám, ale budu to muset zrušit.
Za prvé tatka nedostane dovolenou a abychom tam jeli jen na jednu noc se nám nevyplatí a zůstat tam sama s Kačkou si asi ted netroufnu… když můžu tak chrním a odpočívam. Takže je mi líto. Uvolnuji místo někomu jinému.

Mějte se krásně, jdu nahnat do pelechu to zvíře a zase se ozvu. Ted špatně spí.. vstává příšerně brzo a v noci se dost budí. A opět máme rýmu, takže se ani ven nedostaneme…ach jo…a zalehl nám tatka. Dnes byl u doktora a vypadá šíleně, tak snad to nechytí Kačenka…

Papa Jarča 10+5, Kačenka

Zizi
Kecalka 457 příspěvků 11.02.05 13:22

Ahoj,ježíš tak to abych se opravdu začala připravovat na ten deníček:-)))).
Tomáš kaká do nočníku už aspoň dva měsíce,ale nechce tam čurat,jenom někdy.Jo a to prkýnko na záchod mám taky a napřed ho to bavilo,ale teď už je mu to fuk.No snad nebudem s plinkama do vdaceti:-))).
Jo a to mlíčko u večerníčku pijeme taky a taky si to neumím představit bez něj.
Tak já zase valím,musím se jít vyhezkat na dnešní večer,teda zatím se na to budu psychicky připravovat,protože Tomáš prostě celou noc vřeští a strašně brzo vstává a navíc ho v noci dáváme k nám do postele,takže se v podstatě vůbec nevyzpíme,ach jo.Tak zatím čau a doufám,že na ten deníček nezapomenu:-))).
Tak pááá a hezký víkend,u nás je hrozně hnusně,pořád prší a je na zemi bleeee..
Ahoj Zizi a Tom

Zizi
Kecalka 457 příspěvků 11.02.05 13:24

Fuj,mám tam hrozný chyby,tak pardooon,já si to trubka nezkontrolovala:-)))))))Zizi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.05 19:34

Ahojky holky,
Zizi buď v klidu. Náš mladej to taky těžce sabotuje. I když do nočníku se ukázkově vyčurá, třeba jenom kapičku, ale vytlačí ji kdykoli ho po:,–(ím, ale jakmile ho obleču tak je durch ať má nebo nemá plenku a kakání to se ani neopovažuju mu přetrhnout, protože to má s děsnýma obtížema, oči lezou z důlků a když na něj vyhouknu a honem na nočník tak to zpravidla vždy překazím a pak brečí bolestí bříška. Takže jsem vzdala i denní chození bez plenek. Potěšilo mne trošku že v jeslích je Šimon jako nejmladší a plenky tam nemá jenom Samuel, který půjde v květnu do školky, takže si tiše říkám že mám čas a nemusím se stresovat. Ono to určitě přijde samo. Celkem jsem se uklidnila když mne i v jeslích ujistili, že tohle není vůbec žádná ostuda, vůbec žádný problém. Tak uvidíme.
Jolko, rádi se s váma srazíme, ale my můžeme tak kolem třetí hodiny odpoledne. To se vracíme domů z jeslí a práce. Tak se určitě ohlaště a domluvíme se.
Zizi v minulém deníčku jsem četla že chtěla jet právě i Chillie a Eržika na tu Šumavku, ale fakt kdybych to věděla o týden dříve tak místo ještě bylo. I když teď jestli nepojede těhulka Jarča, tak je možnost že se může ještě někdo přidat.
Tak jsem dočista zapoměla co jsem chtěla napsat. Jo snad jen, že dneska Šimon nezakašlal - tak si říkám jestli na mne nezkouší zase nějakou simulaci a sabotování jeslí!!!!!!! A tak jsme si tady dneska spolu užívali volný „hnusný“ den.
Mějte se krásně a kdy vlastně chodíte na chat?
Ahojky Fialka a Šimonek.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.05 16:57

Ahoj holky,

Fialko, moc hezký jesličkový deníček a Jolko, taky u Tvého snowborďáckého jsem se pěkně pobavila, viděla jsem je zrovna nedávno, nasmála jsem se, ale naštěstí mně nenapadaly úvahy o případných Veroničiných zážitcích v budoucnu. Ach jo, za chvíli z ní bude pubeťačka! Nééééé.Ať je ještě dlouho takhle malá a sladká!

Fialko, Chillie, když se po Jarče uvolnilo místo na Šumavě, tak my (já, Borek, Ver.) bychom mohli jet, ale jenom od soboty do pondělí, takže jestli by jela Chillie na celý týden, tak bychom jí určitě dali přednost. Nebo mně ještě napadlo, jestli je tam zamluvený nějaký větší pokoj, že bychom to tam společně třeba nějak zvládli ty tři dny, my bychom potom vyklidili pole. Ale nevím, jestli je to s dvěma prckama na jednom pokoji vůbec reálné?.

Tak u nás byly druhé vánoce, Veronika měla svátek a dostala teda dárků požehnaně. A stejně jako na vánoce si s něma celé odpoledne vzorně hrála, zapomněla i na jídlo a to je co říct, protože ona musí mít pořád něco na jazyku. Od oběda tak jedla až večer v půl sedmé a jen si hrála a hrála a hrála. Nejvíc zaujal vozíček ? nákupní košík (kápla jsem na něj v sekáči, kauf za 80,–, na to jsem doteď pyšná!) A je moc hezkej,, barevnej, s mnohoúčelovým použitím na převážení panenek, psa, oblečení, jídla, veškerého hračkového harampádí??.
Hitem jsou i dřevěné vkládačky, ty se naučila hned skládat, na desce byly i dřevěné puzzle, to jí ale ještě nejde. Chillie, jaké puzzle Vítek skládá? Pak dostala nějaký oblečení, kostky s krtečkem ? ty taky bodujou, vaničku pro papenky s fénem, nočníkem a dalšíma zbytečnostma..
Taky dostala poprvé v životě opravdovou KYTIČKU a to hned dvě!!! My jsme natolik zabedněná rodina, že mně ani nenapadlo jí kytku dát, ale Tadeášek a spol to prostě mají zmáknutý. Tedýsek přišel Verunce popřát naprosto slavnostně vohozen, v košili a kravatě ? Bože, tomu to seklo!! ( Šárko, dej nějakou fotku do galerky!). Dal Verunce krásnou kytičku a pěkné dárečky, supertričko a dřevěné puzzle s mašinkou. Druhou kytku dostala od Romana a ta byla dokonce s motýlkem, a musím říct, že z nich je Verunka ještě po týdnu pěkně vyřízená a pořád říká, kterou jí dal Tedýsek, a kterou Roman.

Jo holky, když jsem u těch dárků, nemáte už někdo tipy na narozeninové dárky? Já jsem totiž včera už jeden koupila. Jela jsem do Lídlu pro pár rohlíků a vyklubal se z toho plnej košík. Měli tam magnetickou tabuli, kterou jsem plánovala koupit, tak jsem jí vzala, stála jen 300,– a k tomu byly ještě magnetky a křídy.
Pak mám ještě zálusk (Šárky nápad) na takový dřevěno-kovový labyrint, provlíkačku, co mají v Ikea a Verunka si tam s ní hodně hrála. Akorát teď už fakt nevím, kam ty objemné dětské ?nezbytnosti? budeme v tom našem minibytě dávat, vyhlásila jsem absolutní stopstav na jakékoliv rozměrnější hračky.

Liliano, nevíš, prosím Tě, jak je celá ta básnička pro děti narozené ve čtvrtek? Já si pamatuju jenom umouněný vzteklý krtek ? to dost sedí, není tam nějaký optimističtější začátek?

Veronika se snaží čím dál víc mluvit ve větách, dokonce má i své dva rétorické rekordy ? řekla své nejdelší slovo KARKULKA (krásně čistě, jinak ostatní slova zá:,–(ně zkracuje) a pak svou první 5-ti slovnou větu, téměř souvětí: Pegy ne hačí, dolů hop. (pes Pegyna nechtěla sedět ve vozíčku, tak skočila na zem). Karkulka se teď u nás jmenuje každá panenka a taky často Veronika se tak nazývá.

Jolko, gratulujeme k jednoplíňákovi Vojtíkovi, šikula, to my si ještě počkáme, na záchod se vyčůrá vždycky i kdyby jí u toho měly vylézt oči z ďůlků, ale sama si prostě neřekne ani náhodou, a když jí nedám, tak se prostě počůrá a myslím, že je jí to dost šumafuk. Ale žádnej stres, kámošky říkaly, že kolem dvou let si děti sami řeknou a pak se to hodně rychle naučí, třeba během 14 dní komplet (doma,spaní, ven).

Ze zimních radovánek vyzkoušela Verunka jen sáňky a ledovku. Sáňky ze začátku dobrý, teď už je bojkotuje, ale z ledovky jí dostanu jen za cenu hysterického ječáku, to sviští v kombinéze dolů v jakékoliv poloze, taky jí děsně baví, když nemůže na ledu vstát a pořád padá, to se směje k popukání.
Jolko, Fialko, to kluci bruslí na normálních bruslích??? To by se teda Veronika asi přerazila a já s ní???.

Jo a báječným zážitkem je pro Veroniku, když jí pustím na videu záznam z plavání, to když skončí tak se naprosto nefalšovaně srdceryvně rozbrečí, že chce ještě. Nadšeně to komentuje: Tedý (nebo Koky ? Verunka) hop dobadí (do vody), směje se u toho a mele u toho pusou, jak se snaží si říkat ty básničky. Zažily jsme se Šárkou luxusní hodinu plavání, byly jsme tam jen my s dítkama, takže celej bazének byl náš. Děti v rukávkách a páskách naprosto samostatně a nadšeně plavali, ukázkově se potápěli, lovili hračky, no to by takhle mohlo být pokaždé?

Jo a ještě jeden tip pro ty z vás, který náhodou nevíte co s časem (haha) a kam se ještě na netu mrknout, občas si čtu stránky co píše jeden tatínek , kterej má stejně starou holčičku jako my a další přírustek teď očekávají, já se u toho teda většinou hodně pobavím, nevím přesně adresu, ale je to na: w. novinky.cz, pak v levým sloupci Vztahy a sex a tam už někde najít Deník zasloužilého otce, dříve to bylo D. čerstvého otce a snad vyšel i knižně. Je to fakt vtipný.

Tak, kdo jste to dočetl až sem, tak gratuluju a mějte se!

Eržika a Verunka

fialka2
Kecalka 180 příspěvků 14.02.05 09:40

Ahojky holky,
koukám že všichni lyžují, sáňkují a bobují (v tom dešti, že?), nikde nikdo. A tak to tady budu muset rozjet já, pracující. Neboť jsem své dítko nekompromisně odložila do jeslí a tak mám klid!!!!!!!
Po tomto našem prodlouženém víkendu s „hnusáckým počasím“ kdy se vlastně nedalo dělat skoro nic, měl dneska taťka ráno problémy vzbudit Šimonka a předat ho v jeslích. Jak byl doma zase tři dny, tak se mu klasicky rozhodil režim. Vinu na tom neseme samo i my, protože vstávající dítko v sobotu v šest hodin ráno je běs a tak jsme si ho vzali k nám do postele a všichni tři zachrupali asi tak do devíti - naše stará známá klasika!!!! No a samozřejmě že v poledne byl protest se spaním, takže vytuhnul až ve tři a tím pádem se posunulo i večerní spaní atd atd atd. Takže včera jsme ho už pod pohrůžkou násilí dostali do postele kolem deváté hodiny, ale v jedenáct ještě nespal!!!! A podle toho vypadalo dnešní ráno. Nechtělo se mu.
Jsem opravdu ráda, že se těchto ranních scén nemusím účastnit, protože už jsme dávno na cestě do práce. Ale i tak je mi ho děsně líto.
Eržiko, já zkusím zjistit jaké pokoje jsme dostali a kdyžtak se složíme dvě rodinky na jeden pokoj, dítka to snad nějak přežijí a my také. Nějak to dopadne. Hlavně když bude sranda!!!!!!! A to bude když jede Zizi!!!
Tak já budu pro dnešek končit, mějte se krásně a zase někdy AHOJKY
Fialka a Šimonek.

Medulienka
Kecalka 354 příspěvků 14.02.05 20:08

Ahoj opičáci,
já toho teď asi moc nenapíšu, Tedýsek sleduje Večerníček, tak mě chvilku nechá, ale za chvíli jistě přijde taky psát a hlavně mi určitě ukradne myš:-)

Tak vám musím říct, jakou máme za sebou hnusáckou chorobu, naši historicky první vůbec: žaludeční virózu:-( Tadeášek problil celej čtvrtek, a byl to asi jeden z nejhorších dnů mýho života. Pokud jste někdo něco podobnýho zažil, asi víte, o čem mluvím. Prostě nejedl, nemluvil, nehýbal se, jen ležel a asi 20× zvracel, fuj, hnus hnusovatej. Naštěstí to bylo krátký, trvalo to přesně 24 hodin, ale i tak:-( A ve finále jsem to chytla i já, takže v pátek jsem viděla naši toaletní mísu tak zblízka, z tolika úhlů a tak důvěrně, jako zatím nikdy:-) Krátký, ale o to intenzivnější zážitek, kterej už bych opakovat faaakt nechtěla!

Jo, ještě k tý Šumavě, Fialko, pokud se nepletu, nějaký válendy byly i v té zadní herně, tam by se v nejhorším taky dalo vegetit, ne? Ale jinak si myslím, že se nějak smrskneme a mohla by jet jak Chillie, tak Eržika! Čím víc nás bude, tím líp, aspoň na Zizi nezbyde tolik alkoholu:-))))

Tak se zatím mějte, já mám ještě nějakou debilní rachotu, tak čest práci:-)

Šárka & Tedýsek, už zase veselý a kraviny vymýšlějící:-)

Vložit nový komentář