Opičák Tedýsek (střídačka Mishicky, Barborky, Ethel a dvojča

Rodičovství

Ahoooooooj, tak vás zdravím z pravěkého doupěte bez internetu, neboli z našeho nového bytečku:)) Takže tenhle deníček, ačkoli je můj premiérový a tudíž bych se na něj měla pořádně připravit, píšu tak nějak do ?černý díry?, protože jsem už tejden nebyla na emiminu, a vůbec nevím, co je u vás všech nového.

My jsme se teda víceméně zdařile přestěhovali (ačkoli pár nevybalených krabic tady pořád straší, a Tedýsek po nich s velikou radostí šplhá), a tak třikrát za den něco doost dlouho a doost marně hledáme? Teď už se jen vší silou snažíme zabydlet, což s naším drakem není nic jednoduchého:-) Ale jinak se pokoušíme si užívat alespoň tu kapku léta, co se letos vyskytla, jak nejlíp to jde.

Zizi už tady možná psala o jejich dovče na nádherný chaloupce v no name vesničce, kam jsme se jim na dva dny drze nasáčkovali ? a bylo to bezva, ačkoli se nám chlapci jeden večer málem upálili, atavistický pud jim prostě velel ohýnek prozkoumat:-) Jinak to ale nemělo chybu, a Zizi vážně děsně pěkně nařezává buřty, už jsem to poslala dál a slavilo to zatím pokaždý úspěch:-)

Tedýsek má za sebou taky svoji první návštěvu ZOO, rovněž se Zizíkovic famílií, a moc se mu to líbilo ? nejvíc se zkamarádil s mladým orangutanem (možná i proto, že ho dost často oslovujeme opičáku), a největší zklamání pro něj byl asi bílej tygr, kterého se mu ani přes velké úsilí nepodařilo nakrmit sušenkou:-) Botanická byla taky fajn, ale Tadeášek s Tomíkem to ? k naší velké radosti ? prospali. Ovšem pak si to vynahradili v hospůdce na zahrádce, kde důkladně ozkoušeli všechny atrakce dětského koutku včetně ochutnávky vzorku písku a v Tedýskově případě i lahůdkového vajglu, kterej v nestřežený okamžik zbaštil. Vím to jen díky tomu, že ho druhej den ráno Roman přebaloval a s lehce hysterickým výrazem a jekem mi přišel ukázat plínku s vajglem coby třešničkou na dortu ? fakt hezká podívaná, doporučuju:-)

Od té doby, co to vypadá, že už je opravdu léto, jsme se nastěhovali k mým rodičům, kteří chudáci asi trpce litují, že mají dům s obrovskou zahradou a sedm metrů dlouhým bazénem, jelikož je neustále někdo navštěvuje:-) Já si to ovšem nemůžu vynachválit, Tedýsek totiž dostal od babičky k narozeninám takovej ten nafukovací hrad s dvěma bazénky, klouzačkou, stříkací palmou a dalšími alegorickými vozy:-) - určitě to taky někdo máte. To je opravdu věc k nezaplacení, od rána do večera je tam namočenej a já ho jen lehce kaučuju ze stínu:-)
Další skvělá záležitost jsou moje neteře, které tu jsou taky na prázdninách, je jim osm a deset, a jsou to ty nejlepší chůvy na světě, navíc chuděrky doost špatně placené:-) Ovšem Tedýsek je zbožňuje a nehne se od nich na krok, takže já si konečně užívám zasloužené mateřské dovolené:-) Když nejsou v bazénu, tak jsou na pískovišti, a jsou to opravdu úžasně hodné dětičky, hahaha:-). Na pískovišti si ovšem Tedýsek pořídil i svůj první silniční lišej ? pěkně si sedřel celej nos a čelo, to bylo krve a křiku ? ovšem nejvíc jsem údajně šílela já, což si teda nemyslím, jen jsem prostě musela svého nešťastného zraněného chlapečka zachránit, no ne?:-)

Napsala bych vám toho ještě spoustu, ale na poprvé to radši utnu už tady, abyste měli místo na to, až mi budete nadávat:-) Tak se mějte krásně, snad nám do konce měsíce ten net zavedou, a já se dostanu i na chat, už mi to faaakt moc chybí.
Tak létu zdar a užívejte ho! Šárka & Tedýsek (skoro 15 měsíců)

Váš příspěvek
Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 22.07.04 07:16

Ahoj holčiny,

Šárko krásnej deníček?. Bazén v tomhle teplu zááááááááávidíme? my měli navštívit to koupaliště, ale Kačce se spustila rýma tak to asi zrušíme?.ted se cachtá v misce s voudou pro psa a je nadmíru spokojená :D

Já píšu jen to co jsem včera slíbila a je to přesně tak jak jsem tušila?. Už žádné vyspávání po chváli nebylo? dneska vstávačka v 6,30 ?. Prostě vám už příště raději nic neřeknu :D:D:D

Tak se mějte krásně a piště at máme co číst?

Ahoj Jarča a Kačenka

Zizi
Kecalka 457 příspěvků 22.07.04 21:03

Ahoj!
Teda Šárko,to se ti teda povedlo,obvzvlášť ta scéna s vykaděným vajglem v plíně,to jsem se fakt pobavila,chudák Roman,naprosto si ho dovedu představit,jak se asi tvářil,když Tedýska přebaloval :-))))))).
Deníček je super,teď si ho přečetl i taťka a taky se u toho vajgla smál,no a jen tak pro ostatní-v žádném případě se k nám na chalupu nenasáčkovali a už vůbec ne drze,ale my jsme je v podstatě neustálými telefonáty donutili,aby přijeli a oni k naší velké radosti přijeli(no a pak jsme si to řácky užili,myslím že tolik piv nevypil z nás nikdo za tak krátkou chvíli:-))))),jo a pro změnu se brzo nasáčkuju já k nim a to naprosto drze:-))))-doufám,že to budete oba číst(Šárko a Romane).
Prostě to bylo skvělý,jen by to chtělo víc takových příležitostí,jako byla Šumava apod.,jo mimochodem mi už manžílek poslal fotky do pc,tak pokud se mi je podaří poslat do alba nebo do galerky,tak se určitě podívejte na fotku mě,Fialky a Šárky asi něco po půlnoci(teď nevím,jestli se tam nenachomítl i Roman),no jak to vypadalo dál,radši už jsme nefotili:-)))).

Jo ještě Šárce-to jsem měla vědět,že máte ten bazén sedmimetrový a už byses mě asi nezbavila,to si to teda užíváš:-)).
Tedýskovi pofoukej bebínko,Tomáš je teď taky samá havárie a opruzená prdelka se mu ještě nezahojila.Mys­lím,že by mohli se Šimonkem dělat pěknou trojku obouchanců-nebo pobouchanců??:-)))))).

Jinak u nás je pekelný vedro,to si vy z čech neumíte ani představit,tady je to jak na poušti,fuj není kam utéct.

Tomášek umí dělat zdar a taky se to snaží říct,už hodně mluví,jako tady a toto a tak podobně,je toho dost,tak ani všechno nevím.Taky rozumí,když mu řeknu ukliď to ,tak jde a dá to na místo,kde to vzal.
Hrozně kouše Lukáše a ten si to trdlo nechá líbit,tak nevím,aby nemusel být nakonec zavřenej v kleci:-))).

Tak jsem se dívala do kalendáře na ty jarní Lukášovy prázdniny a termín chaty by mohl být v pátek 11.3.2005,do kdy budeme chtít kdo zůstat,my asi budeme zase do čtvrtka 17.3.2005,tak se k tomu vyjádřete,ať můžeme zamluvit chalupu.Co vy Fialko??Jeli byste taky?A tu chalupu bys zamluvila zase ty?Tak holky pište,já vím,že březen je hrozně daleko,ale aby jsme chytili volnou chaloupku(nejsme jediní,kdo má prázdniny a když budem první,tak na nás důchodci nemůžou:-)))).

tak já končím,tak papaáááá a užívejte si sluníčka,já už mám záda spálený a to nesnáším opalování.Zizi a Tomášek(skoro 15.měsíců)

fialka2
Kecalka 180 příspěvků 22.07.04 22:11

Ahoj holky. Šárko hezkej deníček. Tadeášek je teda číslo, to je síla. A vajgl v plínce je za sto bodů. Já jsem v plínce počítala pecky z třešní, protože jsem nestíhala vypeckovávat a tak se šimon samoobsloužil, nacházím tam ledacos, ale na vajgla - to fakt nemáme.
K naším novým úrazům z venkova přibylo pořezání od rozbitého skla na zápěstí. Ani jsem nezaregistrovala že se něco stalo, protože se to obešlo bez pláče jen měl zaschlou krev na ruce. Nevím kde to sklo našel protože já jsem prošmejdila celej dvůr i zahradu a nic, tak doufám se pořeže ještě jednou.!!! Do středy jsem v klidu nechala Šimona na dvorku aby se cachtal v bazenku, kterej je malej. Ale po tragických zprávách v TV už mám zase o starost více.
Přestože běhá celé dny nahatej, tak pozoruju, že má zadek čím dál tím více opruzenej - více jak z plín. Ale za chvilku to splyne s odřeninama a modřinama.
Doufám, že je to teď vedrem, ale začíná na mne zkoušet, že po obědě už spát nemusí!!!! To je síla. U oběda mlátí hlavou do stolu jak je unavenej, ale jen zalehne, tak odpočívá s flaškou tak 10 minut a vstávačka. A jede až do večera. Někdy to zalomí na půl hodinky a vstávačka. Je to síla, protože od pěti hodin už je na zabití a i když ho vykoupu a nakrmím, tak neusne dříve jak ve svých devět hodin. A ráno vstávačka v šest. Tak už aby zase byla zima!!!!
Docela se rozkecává, ale co mne nejvíc pobaví jsou jeho ksichtíky. Většinou se tváří ve smyslu: „cože? to si děláš pr…, tak na to zapomeň“ do toho vydává děsné zvuky, otočí se a odkráčí s rukama založenýma za zády - jak starosta. Sedne si ke garáži na druhou stranu dvora a čeká co bude. No já zírám, většinou nemám slov a odkráčím na hanbu brečet.
Ty jarní prázdniny Zizíku, ráda bych se přidala. Michal nemá v zimě problémy vzít si dovolenou, v létě je to horší. Takže snad by s náma byl i tata. Já to klidně zařídím. Za 14 dní tam zase se šimonem jedeme, tak se zeptám, jestli už mají plánovací kalendář na příští rok.........!!!!
Tak se těším na další příspěvky. Já teď tady s váma pobudu do konce týdne a pak zase frčíme ven. Takže kdybyste náhodou plánovali nějakej srazík tak na nás myslete, rádi se přidáme.
Tak nevěsto Kačenko, vůbec nevíme jestli se letos dostaneme do Děčína, protože nám děda odjel neplánovaně na montáž do Ruska a vůbec nevíme kdy se vrátí. Jestlipak třeba za rok budeš ještě pálit po tom Šimonovi???? Budete muset přijet zase do Prahy.
No mějte se hezky, užívejte si teplíčka, protože já už zase myslím na zimu.
Ahojky Fialka a Šimáno.
P.S: Foto do galerky - ostříhaný Šimon.

mishicka
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 23.07.04 08:44

Ahojky,
u nás je taky vedro, asi jako všude a podle toho to vypadá. Kdyby to bylo na mě, tak se celý den někde válím, ovšem náš program určuje jedna malá osůbka, takže mám utrum :-)
Máme velkou novinku v mluvení, Barbánek začíná mluvit ve větách. No, to je trochu přehnaný, ale spojí dvě tři slova a dává to smysl. Ovšem holky pozor!!!!!!!!! Začíná to být nebezpečný, protože takhle vykecá, co může, běžně žaluje :-) Tuhle jí Jirka poslal s něčím za mnou a já ležela polomrtvá vedrem u televize a nereagovala jsem na ní, tak se otočila a s fňukáním mastila zpátky za taťkou, mávala tou věcí a hlásila: „máma hají nene“ :-)))))))) Žalovníček užalovanej :-))))))))
Nejnovější a momentálně hodně používané slovo je mraveneček, zní to tak nějak jako mamuňuni. Nejvíc jich běhá na koupališti na Slavii, co máme za barákem, takže tam se mamuňuňuje o stošest. Ještě, že je mravenečků miliony, Bára s s nima chce mazlit a tak to pro ně občas končí tragicky. Na tom koupališti jsme byli už dvakrát odpoledne, je to tam príma pro dětičky, velký brouzdaliště přesně pro prťousy. Bára nás překvapila, že se vody vůbec nebála, spíš naopak. Moc jí baví si tam sedat, samozřejmě cákat, ale asi největší zábava je ve vodě chodit. Dělá takové čapí kroky. Taky se jí líbí, když jí taťka drží za ruce a točí se s ní a nožičkama jezdí po vodě. To je cákáního, vždycky se nasměrujou na mě s tou největší vlnou :-) Mě se tam zas líbí občerstvovací stanoviště s párečkama, langošema, klobáskama a kukuřicí, i cukrovou vatu už jsme s Bárou ochutnaly. Ta valila oči, když si chtěla kousnout a ono se jí to rozpustilo v puse :-) Jen teda ty ceny nic moc, vstupný pro nás 3 na odpoledne je 200,–, to tam teda nemůžeme každý den. Jen Bára to nemůže pochopit, doma se svlíká do naha a vykřikuje děti pápá bua (voda). Budeme si muset najít sponzora :-) Závidíme Kačence, že tak hezky pije, to do Báry dostat kapku tekutiny je zázrak. I v těhle horkách vypije za den max. 150 ml. čaje, tak jsem z toho nešťastná. Ale nevypadá, že by jí bylo špatně.
Jak už psala Jarča, tak na tý chalupě u Lindičky bylo fakt skvěle. Nejlepší asi bylo, že se děti nějak synchronizovaly a často chodily spát společně. A jak spaly přes noc, takovejch hodin teda doma Bára nespí ani náhodou. Největší rekordy ve spaní ale trhal Matýsek od Lindičky, chodil spát každý den o půl hodiny dřív a vstával později než holky. A ty buřtíky k večeři neměly chybu a samo to dospělácký pitíčko nás taky bavilo - asi tak jako Zizi se Šárkou :-)))))))) Snažily jsme se využít pobytu na vesnici k názornému ukázání dětem, jak vypadá živá kráva, kačenky, slepice atd. Ovšem vypadalo to, že jsme z toho odvařený jen my, děti to nechávalo chladnými. Ovšem pak jednou Bára objevila pipí - hromada slepic za plotem - a tak nadšeně se k nim hnala. Ony se hnaly k plotu z druhé strany a samo, že než jsem se nadechla ke stopnutí Báry, tak jí mrchy klofly přes plot do prstíku, který jim tam strčila :-) Bára řvala, já si nadávala, že mi to nedošlo, jen Matýsek se mohl potrhat smíchy, běhal se vztyčeným ukazováčkem okolo a strašně se chechtal :-) Poslední dny tam bylo docela vedro a sluníčko od rána, takže došlo i na koupání dětí ve škopíku, moc se jim to líbilo.
Fialko, ke Kačence byste měli určitě vyrazit, protože bacha na ní, je vám nevěrná!!! Pusinkovala se tam s Matýskem o stošest :-) Soucítím s Tebou v tom nespinkání, já se modlím, aby s tím Bára nepřišla, to už by mě klepla pepka. Zatím pořád po obědě spí cca 1,5h. Ostříhanej Šimon je fakt legrační, ale je to určitě praktičtější, ty kudrny jsou někdy fakt pro zlost - i když Bára se jako správná princeznička docela česat nechá a někdy si i přinese čelenku a chce jí na:,–(it.
Jarčo, vidím, že všude funguje zakřiknutí … u nás takřka stoprocentně, tak už radši „dobré“ zprávy nehlásím, aby to hned neskončilo :-) Jo a musím Ti říct, že včera si Bára vzpomněla na Kačenku … přišla ke mě, ručičku napřaženou, majzla mě do nohy, tvářila se urputně a řekla: „Kanka bibi“ (Kačenka bouchat) :-)))))))))))))))))))) Já to tady veřejně prásknu, Kačenka totiž nejen, že se pusinkuje s klukama, ale rovnou se snaží odstranit i případnou holčičí konkurenci, takže je mlátí hlava nehlava, jako Báru na tom výletu :-))))))))
Maťo, možná bude z Oliverka zemědělec, když se mu tak líbí ty traktory, to musela být sranda, takový mrňe v tom obrovským stroji. Určitě se u toho řízení tvářil důležitě :-)
Jitko, s tím stěhováním soucítím, taky jsme si to užili. Ale naštěstí u nás to mělo dobrý účinek na Báru, začala po přestěhování sama usínat v postýlce a dokonce si zavedla pravidelný režim, což do té doby neměla ani náhodou. Snad se Karolínka taky brzy v novém rozkouká a zabydlí se a třeba bude ráno vyspávat … možná i až nebude tak brzy svítat. Jak dopadl srazík s kámoškama z kurzu?
Miky, jasně, že až bude srazík, tak SMSkujem, přeci Tě tam nenecháme samotnou :-) A co Eli, už jí to pěkně chodí i bez vodítka? Šárko, jak jsem tušila, deníček je výbornej, mám dojem, že nejlepší deníčky jsou stejně ty psané z patra, prostě ze života. Ten bazén u maminky taky závidím, už chápu, proč se mu moje teta s velkou zahradou brání … taky bysme tam byli pečení vaření a nebyli bysme jediný :-)
Tak jsem se zas rozjela, dneska zatím nemám program, ale protože hlásej zas horka, tak asi odpo půjdeme utrácet na koupák.
Mishicka + Bára

mishicka
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 23.07.04 08:53

Teda já jsem asi praštěná??????!!!!­!!!!! Přísahala bych, že jsem viděla ostříhanýho Šimona, ale teď ho v galerce nemůžu zaboha najít!!!!!!!!!!! Fialkoooooooooooo, kde jeeeeeeeeeeee???????????­??
Mishicka

Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 23.07.04 09:28

Ahoj holčiny,

Míšo já jdu bránit Kačenku, jen teda tím že jsem ráda že jen občas dá lepáka ? protože co jsem zažila včera to byl šok. Byli jsme u Michalky. Je pravda že jí Kačka uvítala hned tím že jí vzala umělou mísou po hlavě? holky po sobě koukali a bylo to ok? ale jakmile vzala Kačenka něco Michalce tak bylo zle?. Míša se úplně zuřivě a vztekle vrhla na Kačenku, drapla ji za vlasy, tahala, škrtila, kousala, drápala? no fakt děs? s tím že Martina holky natočí takže to máme i zdokumentovaný?.

Doma jsem to vyprávěla Dušanovi a on chudák jen koukal? No ale třeba si to Kačka vyzkoušela jaký to je a už přestane být zlá. Ta se teda jen bránila brekem.

My dnes opět vstávali před 7 hod a v noci asi od 22-24 nespali? máme taky tak červenou julinku, že si ani nesedla ve vaně při koupání jak jí to bolelo. Nevím z čeho. Ovoce měla jen jabko ale dali jsme jiné plíny a včera byla i 3× pokakaná. Tak asi i to tomu trocha pomohlo, protože jsem si toho hned nevšimla.

Včera jsme koupili cestovní postýlku, tak už si jí nemusím půjčovat a hurá na výlety?.

Jdu jí dat chrnět, je nějaká protivná.

Tak se mějte krásně ahoj Jarča a Kačenka

Ethel
Stálice 71 příspěvků 23.07.04 20:51

Ahoj holky,
jen telegraficky:
jsem úplně hotová z vedra a našich úžasných něžných dvojčátek, které jsme s manželem překřtili na ničivé komando. Teď zrovna spí (jedna z věcí, co jsme si z Korfu odvezli, je denní rytmus jako hodinky).

Jinak Anka úžasně povídá, Tedýsek už sám sešel jedny schody jako dospělý chlap (držel se jen zábradlí) a oba velmi rychle utíkají každý jinam. Anka už umí rozepnout zip (konečně měla čas se podívat jak to ta máma dělá) a vůbec, spoustu věcí už umí otevřít a je to hrozný.

Jinak je moc milujeme a já se zase ozvu, až to bude lepší (takže tak po jejich 18 letech :D).
Ethel, Ted a Anka

Jitule
Kecalka 225 příspěvků 25.07.04 20:11

Ahojky holky,
nějak nestíhám, to vedro je úmorný, dneska (pátek) jsme byly s Kájou radši celý den doma a odpoledne jsem vytáhla na balkón slunečník a tak jsme byly tam, vůbec se mi nechtělo na slunko a když jsem chtěla po šesté vzít Karolínku ven, tak se mi zdála ospalá a světe div se, ona od 18,30 spí :-) tak jsem zvědavá, takhle se toho ranního vstávání nezbavíme - ale ona ať jde spát kdykoliv (v 19,00 nebo ve 21,00), tak prostě v 5,00 je vzhůru a vyžaduje to samé i od nás :-(.
Co se týká stěhování, tak už jsme docela v pohodě a protože je tu klidné okolí, tak si užíváme jak větrání oknama, tak procházky po okolí, to v centru nešlo. Karolínka si myslím taky už zvykla a docela má přehled, kde je jaká místnost a tak když chce spát, tak směřuje do ložnice, když má hlad, do kuchyně, docela mě překvapuje ta moje holka :-).
Srazík s kámoškama z kurzu dopadl výborně, sešlo se nás 7×2, celkem je nás 9×2 :-) tak to bylo dobrý skóre, na to, že je léto … Srazíky míváme celkem často, tento byl po delší době u nás doma (poprvé v novém bytě), s holkama se střídáme ve vzájemných víceméně hromadných návštěvách. Tímto zdravím Maťu, protože obě patříme do stejné „bandy“ :-)
Hmm,tak jak jsem v úvodu psala, „nějak nestíhám“ tak to sedí, dneska je neděle a protože jsem ještě neposlala svůj komentář, tak to napravuju a radši už toho nebudu moc psát a pošlu to :-)
Ale můžu napsat, jak s tím spaním, v pátek tedy šla spát v 18,30, a vstávala kupodivu až v 6,00 - rekord, jenže to má takové jedno mínus a to to, že když jsem já chtěla jít o půlnoci spát, tak ona chtěla být vzhůru a tak jsme spolu „válčily“ skoro do dvou, tak aby pak nebyla utahaná a nespala tak dlouho, že :-).
Tak a už to posílám a třeba později dopíšu něco dalšího

Mějte se všichni krásně a piště :-)

Jitka a Karolínka

fialka2
Kecalka 180 příspěvků 25.07.04 21:42

Ahojky lidi,
tak se s vami pro tento týden zase loučíme. Jedeme opět za PUŤA PUŤA, za ČETE, MAU a dalšími zvířátky, zjednodušeně na venkov. Najednu stranu se tam zase těším, že bude moc být Šimon celé dny venku a na druhou stranu se mi tam vůbec nechce. Zase ta strašná nuda a k tomu babi. Sádru už má sice dole, ale začala s rehabilitacema a ještě nemůže řídit auto tak by neměla jak se dostat k lékaři. Takže tam musíme být.
Někde jsem se doslechla že teta ZIZI zase pojede do Prahy, tak kdyby se to konalo v následujících dnech a týdnech, tak nám dejte vědět SMSkou. Určitě rádi přijedeme. Šmon má taky prdku pěkně opruzenou a docela má i průjem, ale bylo mi řečeno, že to může být i vedrem. Tak snad se to brzo spraví. I ten spánek si myslím je vedrem, protože tady doma mi Šimon opět spí po obědě, naprosto v klidu až dvě hodiny, máme totiž docela chladný být. I tomto vedru oblékáme tepláky, teplé ponožky. Říkáme tomu taková naše klimatizace. Zato když vyjdeme na ulici tak je to jak rána palicí po hlavě.
Něvěsto Kačento, TY TY TY, když to takhle půjde dál, tak chudáci rodiče. Budou chodit věčně k soudu za fyzická napadení a to že dostala Kačenka taky na „hubu“? No jen aby pak nebyla ještě zákeřnější..... Chi, chi, chi. Tak kdy zase přijedete do Prahy. Já když vyprávím zážitky ze Šumavy a vzpomenu si na neděli a na „Jarči“ živé přenosy ze Super star, tak mi to nikdo nechce věřit. To nemělo chybu. Taky mám fotku z tanečků dětí v hospodě a jak Kačenka po tanci mlátí hlavou do mrazáku s nanukama - že by únava?
Tak se tady mějte hezky. Prý se má ochladit, tak to taky zase rozjeďte a někdy
AHOJ.
Nezapomeňte na nás se srazíkem.
Fialka a Šimon.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.04 14:08

Ahoj všichni,

hlásím, že já i Vojta jsme v pořádku, prázdniny trávíme převážně na chalupě - tedy bez netu, teď jsme se vrátili vyprat, vyžehlit a sbalit, v pátek frčíme k moři. Už se moc těším, jen mám zavařenou hlavu z dlouhýho seznamu věcí, které potřebuje Vojta s sebou… Ethel, nemáš podobný seznam kratší ? :-)
Minulý týden bylo bezvadný počasí, celé dny jsme se cachtali v bazenu, trenovali jsme plavani k tomu mori.
Vojta se taky rozmluvil, a dokonce sew mu někdy podaří spojit dve slova dohromady.
Na ty jarňáky bychom jeli s největší pravděpodobností taky !
J+V ( dnes 15.měsíční ) - gratulace Tedýskovi!

mishicka
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 26.07.04 20:58

Ahojky,
tak jsem si trochu oddychla, že je dneska chládek, ale na druhou stranu jsem z toho ospalá … jo, jsem nevděčnice, počasí mi nikdy nevyhovuje :D
Byli jsme dneska za kamarádem, prodává dům u hřbitova a něco s Jirkou potřebovali pořešit, tak si tam dali sraz. No, já bych tam teda nebydlela, nejen, že je ten dům fakt u hřbitova, ale sousedí s márnicí a to tak, že její zadní strana je součástí plotu brrrrrrrrr. Když jsme tam tak s Bárou postávaly a nudily se, tak jsme zašli na ten hřbitůvek, bylo tam hezký ticho a nikde nikdo. Bára v jednu chvíli začala hulákat, tak jsem na ní udělala pššššš s prstem na puse. Stejné gesto používám ráno, když jí přebaluju a Jirka spí, tak aby ho nevzbudila ječením. Prostě pšššš s prstem na puse znamená, že někdo dělá hají. Jak jsem teda na tom hřbitůvku udělala pšššš, tak Bára zmlkla, zahlásila hají a vlastně měla pravdu, protože tam opravdu lidi dělají hají :-) Tak jsem jí to vysvětlila a šla cestičkou dál. A najednou slyším za zády „pšššš hají“, ohlédnu se a ta naše praštěnka ležela na zádech na jednom hrobě mezi kytkama s prstem na puse :-))))))))))))))))) Teda řeknu Vám, ještě, že tam nikdo nebyl, řvala jsem smíchy. A ona na mě pohoršeně koukla a s tím prstíkem na puse na mě pšípala o stošest.
No, prostě zase jednou mě Barbánek přesvědčil, že se s ní nudit nebudeme.
Jinak nic nového nemáme, jsme hodně výletoví, takže chodím jen minimálně, ale na večerní chat to snad budu stíhat.
Mishicka + Bára

Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 27.07.04 11:44

Ahoj holčiny,

Tak se hlásíme jen krátce

Dneska jsme byli u paní doktorky , protože Kačka opět nudlí a trocha pokašlávala a vzhledem k tomu že o víkendu opět razíme s tetou Lindičkou a tetou Mishiskou na chatu tak jsme se šli ujistit že to není nic vážného a vklinu můžeme odjet. Do víkendu se snad vykurýrujeme.

Naše aktuální váha je 10,3 kg?. a 80 cm? podle mé míry?

Koupili jsme jí dneska auto, teda autíčko?.cca 25 cm velké a ona prostě na všechno co má kolečka sedá a chce na tom jezdit. Takže byl řev protože jí to nešlo. Musíme vymyslet jiný dárek :D něco většího?ale to si počká¨, protože ted si kupuje maminka s tatínkem novou lednici, protože nám dosloužila?. No řeknu vám je to v zteku když přes léto se něco takovýho stane. Takže máme vybráno, Kačka ted usíná a jedem pro ní? maminka si udělala radost ještě robotem, který kupujeme uz co jsme spolu takže nějakých 9 let :D ? já vím že ho budu líná používat, ale budeme ho mít :D

Tak se mějte krásně, nudle vyžente at nás neotravujou a hurá na prázdniny?.

Jinak jestli bude nějaký srazík tak tatka ted 3 týdny dovolenkuje tak se do prahy nedostanu?. Jedině že by měl sociální den a odvezl nás jen tak?. Když teda budeme doma :D

Tak papa Jarča a unudlená Kačenka

Zizi
Kecalka 457 příspěvků 27.07.04 20:22

Ahoj holky!
Tak já taky jen krátce,nějak to teď nestíhám,ale to jsou ty prázdniny.
Fialko,Šimon vypadá bezvadně,jako správný chlapák s tím sestřihem.
Mishičko a Jarčo,kam jedete zase na chalupu??Vy se tak máte.U nás se teď očekává narození prvního dítětě od bráchy,tak jsem zvědavá,kdy se nám ta Kristýnka vyklube na svět.
Jinak my se máme dobře,Tomáš demoluje,co mu pod ruku přijde,zadeček se mu nehojí,no začínám mu dávat zase látkový plíny,tak už se mi to tady hromadí,hodněho nechávám naostro a pak musím likvidovat loužičky,protože čurá vždycky,když se zrovna nedívám,abych včas zasáhla:-))).
Mishičko,Barbánek na hrobečku,no to je dobrý,snad z ní nebude nějaká morbidní holčička:-))).
Do Prahy pojedu asi 10.8.,tak srazík bysme mohly udělat ve středu 11.8. v Zoo,ještě to musím probrat s Medulienkou(budu asi u ní,tak abych tady nekecala),takže je to jen předběžný termín.Tak si naplánujte na tu dobu volno!!!!
Tak já končím,jdu mrknout na chat,tak ahojky Zizi a Tom

Vložit nový komentář