OPICE VE ZNAMENÍ VAH 22.09. 18:37 - 23.10. 03:55

Ostatní

Obratná, mazaná a uhlazená, přímo andělská Opice s úsměvem slibujícím ráj. I když to, co prezentuje, nemusí být vždy zrovna na úrovni, paráda a ozdoby jsou určitě nádherné a skvělé, takže si při svém přímém způsobu myšlení vůbec nepřipouští, že by si tak nádherného balení vůbec bylo možné nevšimnout. Člověk v této kombinaci velice pečlivě posuzuje situace a využívá je ke svému prospěchu, ale není proti tomu přibrat jako partnera do podnikání i jiné. Díky schopnosti Vah demokraticky spolupracovat se tato podnikavá Opice setká s příznivějším ohlasem, než za jiných okolností.

DÍTĚ NAROZENÉ VE ZNAMENÍ OPICE
Dítě narozené ve znamení Opice je úchvatné. Se zářivýma očima a bujnou kšticí, neposedí ani na okamžik. Uličnické, přitom veselé a velice soutěživé, vždy si najde cestu, jak se vloudit do vašeho srdce. Umí chytře a šikovně lichotit a přitom mistrně využít vašich slabostí, takže tato malá nepolepšitelná Opice nakonec vždy dostane to, co chce.
Zvědavé, nevypočitatelné, chytré a vynalézavé dítě ve znamení opice můžeme nejčastěji pozorovat, jak si nervozně hraje s nějakým zařízením a v něčem se šťourá. Proto se příliš nezlobte, když rozbíjí své hračky. Je to prostě tím, že vnější vzhled ho moc nezajímá; věci rozebírá, aby se dostalo dovnitř a mohlo zjistit, co to tam tiká. Důmyslné, pohybující se hračky a různé jiné ?vynálezy? ho vždy zajímají, ba přímo fascinují. Neustále na vás bude viset a bombardovat vás otázkami o čemkoli na světě.
A pak jednou, až se rozhodnete vyhodit rozbité, nespolehlivé hodiny, které vlastně nikdy dobře nešly, vaše dítě ve znamení Opice je sebere a obyčejnou vlásenkou je spraví. Nikdy není spokojeno s tím, co má, tráva na druhém břehu řeky mu vždy připadá zelemější. Trvale pošilhává po majetku druhých. Je neustále poháněno touhou po novém, lepším a je pyšné, jak je schopné se rychle učit a jak je šikovné a pohotové. Pouští se nadšeně do nejrůznějších věcí. Dnes může studovat teorii fotografování, zítra se pustí do stavění rádia či vysílačky. Dokáže věnovat pozornost několika věcem současně a přitom je schopno zvládnout všechny. Může být domýšlivé, drzé a nafoukané; svým všestranným důvtipem a inteligencí rádo dráždí ostatní, posmívá se jim a rýpe do nich. Vlastní porážku si však nedokáže připustit. Bude zkoušet a zkoušet tak dlouho, až se mu podaří zvítězit. Dítě se znamením Opice bývá sobecké a o to, co má, se nerado dělí, hračky nechce ani půjčovat, zato si umí šikovně pomoci k hračkám jiných dětí. Sebevědomá a úskočná malá Opice nedbá na žádná pravidla, která by ji omezovala. I když se o něco dělí, velice pečlivě zvažuje, co za to dostane. Už jako malé dítě je schopna pečlivě zvážit všechna pro a proti. jakmile bude mít někdo nad ní sebemenší výhodu, okamžitě začne protestovat, jak je to nespravedlivé, pokud je však něco v její prospěch, očekává, že nad tím přivřete obě oči. Měli byste ji vést k tomu, že život není jednosměrná ulice. Když vaše trpělivost nakonec přece jen přeteče, Opice ihned obrátí. Na:,–(í sladký a nevinný úsměv, z hloubi duše se vám omluví, pofouká vám rány a ještě se třeba postaví na hlavu, jen aby vás rozesmála. V tom okamžiku zapomene na všechna předsevzetí, jak ji tvrdě potrestáte, a stanete se zase jejím dobrovolným a poslušným zajatcem; kouzelná Opice si s vámi opět dělá, co chce.

ČERPÁNO z knihy Theodora Lau, Velká kniha čínských horoskopů

Váš příspěvek
Kokhina
Kecalka 483 příspěvků 23.09.04 15:46

No,tak nevím,jestli mě to potěšilo nebo trochu rozčarovalo..Na horoskopy věřím a tak mou velkou útěchou snad může být,že ten můj brouček,co se má narodit jako opice, se ve světě neztratí..díky za horoskop

stefinka
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 24.09.04 10:26

Ahoj Kokkhi,
asi neexistuje ideální horoskop, všechny maj něco pěkného a něco nepěkného. To je fajn, dokonalé neexistuje. Můj nejmilejší děda byl Opice, moje šikovná sestřička je Opice, moje učitelka co mě nejvíc naučila je Opice, moje milá tchyně je Opice … za manžela bych Opici nemohla mít, ale fakt je, že i když máme být na kordy, úžasně mě obohatily. Co si pamatuju sestřičku, byla k sežrání, roztomilá, všichni jsme ji bezmezně milovali a rozmazlovali, ve škole jedničky levou zadní. Sice to pak v pubertě byl ten nejpříšernější fakan, ale je z ní šiková máma a je v životě i úspěšná. Já myslím, že si tě ta malá Opička okamžitě omotá kolem prstu a nebude lepšího dítěte. Nepíšeš kdy jsi narozená, takže nevím jak to bude se vzájemným porozuměním. Připiš to, jestli se sem koukneš.
Krásný podzim s bříškem a zdravé mimi v náručí ti přeje Stefinka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.05 03:07

On the surface, nothing seems to be wrong with the coalition itself. But on a closer examination, certain obvious intraregional forces within the SouthSouth, appear not convinced that the region possesses the credentials to produce the next president. That is, if feelers before and after the SouthSouth/Middle Belt forum, held in Yenogoa, the Bayelsa State capital, is anything to go by. According to the reports, there are moves by some politicians from the zone who are working to ensure that a consensus candidate emerges who will in the long run, step down as a vicepresidential candidate for a Northern presidential candidate.credit repair review [www.deliziepandellorso.com]hollywood films [www.vue.org]calypso [www.cultural-baggage.com]banking [www.hands-on-healing.com]auto insurance agency [www.knightsports.co.jp]licensure [www.metal.or.jp]auto car loans [www.pergaminovirtual.com.ar]instant merge [www.knightsports.co.jp]computer games free download [www.deliziepandellorso.com]dmcc [www.hwired.com]portland escorts [www.panasianrep.org]dreamcast pal [kelso.gov]fre­quent flier [www.creartec.com.ar]linux dsl [www.sportsonly.com]golden nugget [www.creartec.com.ar]DAE

Vložit nový komentář