OPICE VE ZNAMENÍ VODNÁŘE 20.01. 01:29 - 08.02. 20:30

Ostatní

Šťavnatý charakter, kterému nikdy nechybějí ta pravá slova. Opice ve znamení Vodnáře spojuje úžasný intelekt s bohatou velkomyslností, šlechetností a štědrostí Vodnáře. Obě znamení mají tendenci k svéhlavosti, umíněnosti a impertinenci, takže neočekávejte, že tento člověk jen tak zapadne do řady. Intelektuální, ale hravý, upřímný, ale mazaně prohnaný, rafinovaně vychytralý a lstivý, mocný, prudký, energický, ale komplikovaný asi tak lze charakterizovat celkový součet roztěkanosti, neklidu a nervozity Vodnáře a čarodějných, eskamotérských schopností Opice. Vzhledem k horlivé a nedočkavé taktice Opice, chtivé úspěchu, a žízni Vodnáře po vědomostech, bude Opice ve znamení Vodnáře ultramoderní, neustále něco zkouší, aby přišla věci na kloub.

DÍTĚ NAROZENÉ VE ZNAMENÍ OPICE
Dítě narozené ve znamení Opice je úchvatné. Se zářivýma očima a bujnou kšticí, neposedí ani na okamžik. Uličnické, přitom veselé a velice soutěživé, vždy si najde cestu, jak se vloudit do vašeho srdce. Umí chytře a šikovně lichotit a přitom mistrně využít vašich slabostí, takže tato malá nepolepšitelná Opice nakonec vždy dostane to, co chce.
Zvědavé, nevypočitatelné, chytré a vynalézavé dítě ve znamení Opice můžeme nejčastěji pozorovat, jak si nervozně hraje s nějakým zařízením a v něčem se šťourá. Proto se příliš nezlobte, když rozbíjí své hračky. Je to prostě tím, že vnější vzhled ho moc nezajímá; věci rozebírá, aby se dostalo dovnitř a mohlo zjistit, co to tam tiká. Důmyslné, pohybující se hračky a různé jiné ?vynálezy? ho vždy zajímají, ba přímo fascinují. Neustále na vás bude viset a bombardovat vás otázkami o čemkoli na světě.
A pak jednou, až se rozhodnete vyhodit rozbité, nespolehlivé hodiny, které vlastně nikdy dobře nešly, vaše dítě ve znamení Opice je sebere a obyčejnou vlásenkou je spraví. Nikdy není spokojeno s tím, co má, tráva na druhém břehu řeky mu vždy připadá zelemější. Trvale pošilhává po majetku druhých. Je neustále poháněno touhou po novém, lepším a je pyšné, jak je schopné se rychle učit a jak je šikovné a pohotové. Pouští se nadšeně do nejrůznějších věcí. Dnes může studovat teorii fotografování, zítra se pustí do stavění rádia či vysílačky. Dokáže věnovat pozornost několika věcem současně a přitom je schopno zvládnout všechny. Může být domýšlivé, drzé a nafoukané; svým všestranným důvtipem a inteligencí rádo dráždí ostatní, posmívá se jim a rýpe do nich. Vlastní porážku si však nedokáže připustit. Bude zkoušet a zkoušet tak dlouho, až se mu podaří zvítězit. Dítě se znamením Opice bývá sobecké a o to, co má, se nerado dělí, hračky nechce ani půjčovat, zato si umí šikovně pomoci k hračkám jiných dětí. Sebevědomá a úskočná malá Opice nedbá na žádná pravidla, která by ji omezovala. I když se o něco dělí, velice pečlivě zvažuje, co za to dostane. Už jako malé dítě je schopna pečlivě zvážit všechna pro a proti. jakmile bude mít někdo nad ní sebemenší výhodu, okamžitě začne protestovat, jak je to nespravedlivé, pokud je však něco v její prospěch, očekává, že nad tím přivřete obě oči. Měli byste ji vést k tomu, že život není jednosměrná ulice. Když vaše trpělivost nakonec přece jen přeteče, Opice ihned obrátí. Na:,–(í sladký a nevinný úsměv, z hloubi duše se vám omluví, pofouká vám rány a ještě se třeba postaví na hlavu, jen aby vás rozesmála. V tom okamžiku zapomene na všechna předsevzetí, jak ji tvrdě potrestáte, a stanete se zase jejím dobrovolným a poslušným zajatcem; kouzelná Opice si s vámi opět dělá, co chce.

ČERPÁNO z knihy Theodora Lau, Velká kniha čínských horoskopů

Váš příspěvek
Samar
Povídálka 36 příspěvků 21.01.05 23:48

Ahoj stefinko!
Moc zajimavy denicek ( ja jsem taky ve znameni opice :-)
Mela bych k Tobe jeden dotaz. Holky z emimina me odkazaly na Tebe. Rada bych vedela, v jakem je ma dcera znameni. Je narozena 21. 06. 2004 v 19.31.
Nekdo totiz rika, ze blizenec, nekdo, ze rak. Mohla bys mi prosim poradit? Dekuji
Eva & Sarah ( dnes 7 mes.)

stefinka
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 22.01.05 21:32

Ahoj, schází mi ještě místo narození, pokud by to nebylo Česko. V Česku a našem pásmu Rak. Stefinka

Samar
Povídálka 36 příspěvků 23.01.05 22:49

Ahoj Stefinko!
Misto narozeni bylo Svycarsko - Bern.
Mohla bys to prosim zkusit jeste jednou? Moc moc dekuji.
Eva & Sarah

stefinka
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 28.01.05 15:42

Ahoj Evo, máš malou račici :-). Stefinka

Samar
Povídálka 36 příspěvků 28.01.05 20:16

Moc dekuji!
E & S

Vložit nový komentář