Je to opravdu to pravé?

Nebude moje dítě srovnávat náhodou stále s tím svým ? A bude je mít rád oba dva stejně?

*

Jak čas letí, říkám si, že možná vše mělo být jinak. Měla jsem s dítětem ještě chvíli počkat a ne se hrnout do vztahu s o 16 let starším ženáčem.

Bylo to jako blesk z nebe… poznala jsem ho v práci a po pár měsících si s nim začala… byl už od manželky skoro 6 let (ona ho opustila, měla jiného), jen bohužel u něj furt otravovala… stejně jako jeho rozmazlenej parchant.

Názor na to dítě jsem vždy takový neměla… abyste mě hned nezavrhovaly… to až časem jsem zjistila, že je rozmazlenej a zabejčenej spratek, který musí mít všechno, co chce… ještě aby ne, když ho maminka k tomuhle 5 let vedla.

S přítelem jsme, až na pár těch hádek - samozřejmě většinou kvůli parchantovi - opravdu v klidu a pohodě. Je to člověk co mě podrží, vyslechne, poradí, má mě rád a můžu se na něj spolehnout… až na jednu věc - ŽE SE ROZVEDE… je to už pomalu rok, co je od ní… a stále není schopný podat žádost. Neustále to svaluje na to, že ještě nemají dohodu a podobně…

Jenže… co čert nechtěl… otěhotněla jsem s ním taky… neplánovaně, ale dítě je chtěné. Slíbil, že než se malé narodí, bude rozvedený. Ani na minutu nezaváhal a nezeptal se jestli si ho necháme… bral to jako začátek a novou příležitost… jen mě díky tomu začal mozek přetékat myšlenkami a otázkami.

Jednou z nich je, jestli je to správné. Nechat si okolo 21 let dítě s o tolik starším mužem… nejsem ještě moc mladá a plná elánu? Druhá věc… bude mít naše dítě rád stejně jako to první?

Na otázku číslo jedna si říkám, že jemu to možná opravdu dá příležitost začít nový život… bydlení je, peníze taky, čas taky… tak na jednu stranu - PROČ NE? Vypadá to, že on dítě opravdu chce… ale, chci ho já? Ano, vždy jsem chtěla miminko brzy. Už okolo 18 let mě chytla taková ta „miminkovská horečka“, ale chtěla jsem počkat a prožít to, co prožili moji rodiče… vášnivý vztah s mužem, který mě bude bezmezně milovat a po letech soužití se vzít a mít děti… utopická myšlenka, že?

Na druhou otázku už hledání odpovědi tak jednoduché není. 5 let je zvyklý na jednoho jediného rozmazleného parchanta (vtipné, že si to, že je to rozmazlenej fracek přítel uvědomuje a přiznává) - 5 let jezdí na výlety a věnuje se jen jemu… je na něm pomalu opravdu nezdravě závislý a co až přijde druhé dítě? Bude ho brát taky jako to své? Nebude dělat rozdíly? Bude mu taky kupovat nesmyslný věci úplně k ničemu?

Zatím… nevím… nevypadá to… na mimčo a věci pro něj zatím ničím nepřispěl… nevím, co si o tom myslet.. to, že je asi něco špatně, jsem zjistila, když jsem přišla s tím, že chci, aby se malé jmenovalo příjmením po mě… a že malému říkám moje, ne naše

Váš příspěvek

Odesílám...
Napsat příspěvek
265
11.1.18 00:40

Holka, prober se a zkus se zamyslet. Jestli jsou pro tebe děti parchanti a neumíš říct dítěti od přítele jinak, tak si zkus najít odbornou pomoc :zed: :zed: :zed:

 • Nahlásit
 • Zmínit
9865
11.1.18 00:55

Sama bych řekla že ses ještě dítě! :roll: promiň ale dospělý člověk se chová trošku jinak. Proč spratek proboha je to jeho táta taky svému dítěti budeš dávat první a poslední a ne řekneš oněm že je to spratek. Zamysli si nad sebou ;) jinak deníček o ničem.
Ani se nedivím toho anonymu taky bych se styděla.

Příspěvek upraven 11.01.18 v 00:57

 • Nahlásit
 • Zmínit
1291
11.1.18 01:13

Tvuj parchant x jeho parchant :zed:

 • Nahlásit
 • Zmínit
Myssicka
11.1.18 02:36

Nejdriv pises, ze jsou od sebe sest let, ale „parchantovi“ je pet, potom ze od ni odesel pred rokem. Nevim nevim, ale rekla bych, ze jediny parchant jsi v tom pribehu ty.

 • Nahlásit
11.1.18 05:53

Jsi neskutečně zlá. Modli se, ať jednou tvýmu dítěti někdo neříká rozmazlenej parchant.

 • Nahlásit
 • Zmínit
17307
11.1.18 06:14

No, ceka te „pekny“ zivot… Jeho dite nesnasis uz ted, spolecny rozpocet dle prispeni na vybavicku take nemate… Uzij si to. Nechapu tuto touho po recyklovanych vztazich.

 • Nahlásit
 • Zmínit
11.1.18 07:17

@Myssicka Toto přesně si říkám taky. Moje verze (typově): husička dá šéfovi, ten jí tradičně věší na nos, že jim to se ženou neklape a že ona je skvělá atd., pak zabřezne, a chlap furt slibuje, jak se rozvede… Nebo druhá verze: Napsala to nějaká patnáctiletá „spisovatelka“.

Hele, autorko, jen jednu věc. Jsi hnusná. Mluvit takhle o dítěti, to se prostě nedělá. I kdyby to byl parchant (jakože si spíš myslím, že se třeba jen nechová tak, jak bys chtěla) - je to problém jeho rodičů, ne toho dítěte. Pokud Tvůj drahý měl pocit, že matka dítě „kazí“, měl jeho výchovu nějak korigovat… je to tedy ON, kdo ho rozmazlil.

Když toto čtu, běží mi hlavou jediné. Karma, karma, karma… očekávám, že se Ti sobecké, necitlivé a hloupé chování vrátí, a nebude to pěkné.

 • Nahlásit
 • Zmínit
3744
11.1.18 07:26

Bože, to bude mela až se to malé narodí :lol: Těším se na Tvůj další deníček :palec:
A teď k věci. Pokud jsi chtěla prožít vášnivý vztah S mužem, pro kterého budeš jediná, fakt ses neměla spokojit s prvním joudou, co sel kolem a mrknul na Tebe :roll:.Vše je o rozhodnutích. Při svém mládí sis mohla vybírat…svobodné, bezdětné, pracující, bez dluhů a alimentů a ještě by měli i charakterové vlastnosti, které by se ti líbily. Chtělo to ale hledat a porovnávat. Mohla s mít pohádkový vztah, svatbu, byt jen jediná, spolu se těšit na první dítě, první společné dovolené jen sami, bez ohledu na jiné…
Místo toho nikdy nebudeš na prvním místě, jeho dítě tu bude VŽDYCKY a bude potřebovat stále více peněz z vašeho rozpočtu. Přijde škola, kroužky…
Tvůj partner nebude tak prožívat své druhé dítě, jednou už to zažil a při troše štěstí bude ještě porovnávat, jak to zvládáš ty a jak to zvládala ex.
Holt, každý svého štěstí strůjce. Já si vysnila první verzi popsanou výše a splnila jsem si ji do puntíku, manželství, pak dvě děti a zážitky, které mi nikdo nevezme.

Příspěvek upraven 11.01.18 v 08:12

 • Nahlásit
 • Zmínit
3581
11.1.18 07:30

Jezis, muzete prestat s tou karmou, to je ted tak hrozny hit to pouzivat… Jinak mam pocit, ze denicek je napsan, aby rozceril vody. A jestli ne, tak nektere deti takhle dopadaji, kdyz pochazeji z nefunkcni rodiny… A je to pro to, ze se jim nefuncni rodinu snazi vynahradit rodice jinak.

 • Nahlásit
 • Zmínit
7629
11.1.18 07:31

Anonymni denicek…snaha vyvolat bouri? Hadam, ze se ti to povede. Za me mas 3× fuj, hnuj, bluj.

 • Nahlásit
 • Zmínit
666
11.1.18 07:33

No dlouho mě něco tak nezvedlo žluč, jsi odporná, zlá osoba, chudák partnerovo dítě. Jedinej, kdo bude dělat rozdíly mezi jeho dítětem a vaším jsi Ty. A jestli ho takhle nesnášíš už teď, tak až budeš mít svoje, tak ho budeš tuplem nenávidět. Je mi ho líto, obou dětí je mi líto. Najdi si odbournou pomoc. Nedivím se za anonym. Propadla bych se hanbou.

 • Nahlásit
 • Zmínit
Doe_Jane
11.1.18 07:45

No nechci nic říkat, ale @admin trochu nakrmil trolla ne?

 • Nahlásit
727
11.1.18 08:04

No, chudák to tvoje dítě. Když je jen tvoje, o parchanta a jeho otce se nestarej, hrdinko. :roll:

 • Nahlásit
 • Zmínit
280
11.1.18 08:33

@e008 nojo, dřív se tomu říkalo Boží mlýny, dneska je to karma. Obé je planá naděje, kterou se kojíme v souvislosti s věcmi, které z rozličných důvodů nemůžeme/ nechceme změnit. A tak místo toho, abychom do života vložili vlastní konvenci, spoléháme na vyšší moc, která zjedná konečnou spravedlnost za nás. Dřív kvůli tomu lidé chodili do kostele. No my už žijeme v moderní společnosti, děláme to pokrytecky a říkáme tomu karma :mrgreen:

 • Nahlásit
 • Zmínit
11.1.18 08:43

@admin promiňte, ale to myslíte vazne? Zveřejníte deníček v němž autorka neustale uráží male dítě. To uz je trochu moc. Asi přestanu číst deníčky u snídaně, tohle tak akorát jednomu zesmutní den

 • Nahlásit
 • Zmínit
Twixinka
11.1.18 09:01

Holka ty se nad sebou fakt zamysli 8o nejen, že některé věci ve Tvém deníčku nesedí, ale o jeho dítěti mluvíš takhle? Mám o dvacet let staršího manžela, taky má děti z předchozího manželství a jsou neskutečně rozmazlené, občas mi tečou nervy, když jsou u nás na víkend, ale rozhodně o nich nikdy nemluvím tak jako Ty, ptže oni za to svým způsobem nemůžou :nevim: a jak říká občas manžel, tak u Tebe to bude velké štěstí, že přivedeš na svět dítě! Neříkám, že nemůže být ženská mámou v 21, ale ne s takovýmhle přístupem k jiným dětem! To si myslí, že všechny děti jsou hodné a chovají se ukázkově? Mě by zajímalo, jak jsi se chovala ty, když jsi byla ve věku přítelova dítěte? Upřímně si nemyslím, že dítě je neplánované z Tvé strany, ale že jsi udělala malý podvod a doufala jsi, že se díky tomu přítel rozvede :think: když chlap nechce, tak ho nedonutí nic a Ty zůstaneš v 21 sama s dítětem, takže snad jen hodně štěstí, budeš ho potřebovat!

 • Nahlásit
1267
11.1.18 09:11

Tohle je fakt sila, chudak dite nemuze za to, jak je vychovavany. To byva chyba rodicu. OBOU. A pokud ho nazyvas spratkem a nechovas se k nemu zamerne hezky, no comment :(

 • Nahlásit
 • Zmínit
1831
11.1.18 09:13

Co je tohle za deníček :pocitac: :zed:.Už nevíte z nouze, co sem vložit??? :nevim:

 • Nahlásit
 • Zmínit
1304
11.1.18 09:29

A to tele hubou mele…

 • Nahlásit
 • Zmínit
11.1.18 09:42

Tolik nenávisti, co tu čtu, se ti, holka, vrátí jako bumerang. To se spolehni.

 • Nahlásit
 • Zmínit
Myssicka
11.1.18 10:09

@Slečna Ferka pokud to neni troll, tak nechapu, co ten chlap na takove blbene vidi. Ten musi byt na urovni, kdyz si nechava zvedat ego takovym materialem :mrgreen:

 • Nahlásit
12730
11.1.18 10:16

@Doe_Jane @Tichošlápek

Hezký den,

nemyslím si, že se jedná o vymyšlený příběh. V deníčku jsou tentokrát negativní emoce, ale i ty přináší život a právě proto jsme se rozhodli vyprávění vydat.

Ponechali jsme také dikci deníčku, jelikož se vždy snažíme do vyprávění zasahovat co nejméně a upravujeme především drobné hrubky, příliš dlouhá souvětí nebo název deníčku. Díky tomu zůstávají příběhy autentické, osobní a přesně proto je rádi čteme.

Zkusme se navzájem pochopit, i když máme odlišný názor. :hug:

Děkujeme,
adminka Zuzi

 • Nahlásit
 • Zmínit
35471
11.1.18 10:22

:nevim: Tak nevím, dítě už je na cestě, takže se šťourat v tom, jestli mělo nebo nemělo být, je takové šťourání v kopce hnoje. Dítě už je realita. A druhá věc? Jestli je jeho otec stále ženatý jinde a stará se o dítě, které jsi nazvala rozmazleným parchantem, tak se připrav na roli samoživitelky a to co nejdřív. :? Je opravdu politováníhodné, jak někdo, kdo je věkem zdánlivě dospělý, se dokáže chovat a připravit takové prostředí i svým dětem.

 • Nahlásit
 • Zmínit
1576
11.1.18 10:27

@admin Já chápu, že negativní emoce lidi vždycky přitahují a vám zvýší čtenost a návštěvnost, ale asi byste se měli zamyslet nad tím, co vydat a co ne, pokud si chcete držet úroveň nebo se postavit do lajny se servry typu Blesk.

 • Nahlásit
 • Zmínit
Verun83
11.1.18 10:31

Karma, děvče, karma. jediný parchant v tvém příběhu bude tvoje dítě. bude totiž nemanželské… když už chceš používat nějaká slova, zjisti si jejich význam.

a věř, že pokud si neděláš srandu a příběh je pravdivý, že tohle se ti tak strašně vrátí, že budeš jednou hodně dlouho litovat. a jestli si tu srandu děláš, jen abys tady rozžehla oheň. tak se ti to vrátí taky. jsi malé ubožátko. enjoy.

 • Nahlásit
12730
11.1.18 10:47

@Twin_Star

Hezký den,

nejde nám o to být kontroverzní a na kvalitě našich článků nám záleží. Deníčky jsou specifický prostor pro osobní vyprávění a jen bychom se neradi stavěli do role autority, která bude rozhodovat o tom, jaké vyprávění může být publikováno a jaké ne.

adminka Zuzi

 • Nahlásit
 • Zmínit
3062
11.1.18 11:09

@admin rovnez se priklanim k nazoru, ze takoveto denicky degraduji jejich smysl. nejde o to, ze je napsan v negativnim duchu s kontroverznim tematem, ale obsahove by mel patrit do diskuse a ani by se nemuselo zakladat nove tema, bo takovychto prispevku je zde na diskusi mraky a co predevsim, z obsahu je zrejme, ze se jedna o trolla - pozorne si prectete obsah, v uvodu je od manzelky 6 let, nize pak ze odesel pred rokem??? + ocividne je diteti 5 let, coz s tema 6ti lety taky moc nekoresponduje… to vam neprijde jako blamaz?

Příspěvek upraven 11.01.18 v 11:12

 • Nahlásit
 • Zmínit
Anonymní
11.1.18 11:18

Já nechápu, proč zase vy máte tolik ošklivých slov pro pisatelku! To na vás neplatí taky karma/boží mlýny?

Já ji i v něčem chápu… Je mladá, potřebuje poradit. Já mám také manžela, který má dítě z minulého manželství, holka je v pubertě a můžu vám říct, že je to teda o nervy! Také čekáme miminko a bojím se toho, že se bude srovnávat atd. No a o tom, jak se k holce budu chovat, až se malé narodí, snad ani nechci myslet… Takže ženy, trochu empatie zase z druhé strany, ne výhradně lze říct, že ten člověk nemiluje dětičky, protože občas to jsou opravdu malí satani! A pak taky - ruku na srdce, když jste čeklaly miminko - hormony se nebouří, zítra taky může mít trochu jiný názor.

 • Nahlásit
11.1.18 11:33

Opravdu ty časové úseky nesedí.
Nicméně, autorka to bude mít těžké. Ale to přece sama věděla, že může otěhotnět… A že jsou tu jisté věci, které jí vadí, také věděla. Dítě opravdu není jen Tvoje zakladatelko, až půjdete například od sebe, budeš chtít po ex alimenty a to už určitě nebudeš tvrdit, že je jen Tvoje, že alimenty nechceš…

 • Nahlásit
 • Zmínit
3062
11.1.18 11:38

@MaminkaLucka ono toho v denicku nesedi vice. treba v uvodu je napsano: Měla jsem s dítětem ještě chvíli počkat - a pak ze je dite neplanovane… tak co je pravda? proste z meho selskeho rozumu je to cele vymyslene a jak jiz bylo uvedeno vyse - troll byl nakrmen :-))

Příspěvek upraven 11.01.18 v 11:41

 • Nahlásit
 • Zmínit
381
11.1.18 11:57

Jak už tu bylo zmíněno, v deníčku jsou nepřesnosti - je daný muž 6 let pryč od ženy, nebo to bude rok? Jak staré má dítě? Ono může být 5leté, ale také může být už v pubertě a 5 let je rozmazlováno pouze matkou, či…? Každopádně nebudu se ani vyjadřovat ke kvalitě textu a způsobu zpracování deníčku, to už bylo také řečeno. Chtěla bych se jenom vyjádřit (pokud není deníček smyšlený a je tu reálná zakladatelka v této situaci) k situaci s dítětem z prvního manželství. Jeho chování může být i reakcí na situaci, kdy jeho otec má novou partnerku, nehledě na to, jak mladou… Pokud žena přijme partnera (samozřejmě to platí i naopak, pokud muž přijme takovou partnerku), který má už děti, je třeba přijmout fakt, že jak děti, tak bývalá žena v jeho životě budou neustále nějakým způsobem figurovat. Nikdy to nebude stejné, jako kdyby byl muž, jak se říká, bez závazků. A je třeba vynaložit veškerou snahu i sebezapření k tomu s jeho dětmi i bývalou ženou vycházet, alespoň tak, jak je to nezbytnou nutností. Stejně tak je třeba pochopit, že dítě z předešlého vztahu může být vychováváno jiným způsobem a že se ocitlo ve velmi náročné životní situaci. Není to pejsek, který rozkousal boty nebo počůral koberec, protože je nevychovaný… Ale je to dítě, kterému se rozpadla rodina, dítě, které se může chovat jinak u tatínka a jinak u maminky, třeba jenom zkouší hranice, které mu musíte nastavit. Chce to velkou dávku empatie a trpělivosti. A co se týká nenarozeného dítěte? Je pozdě řešit, zda je nebo není vhodný čas na miminko. A je pozdě řešit svou romantickou představu, protože miminko je už na cestě. Přeji všem zúčastněným, aby se situaci podařilo uklidnit a vyřešit tak, aby co nejméně trpěly především děti… Přeji pěkný den.

 • Nahlásit
 • Zmínit
11668
11.1.18 12:13

@admin já s vámi též souhlasím - s vydáním deníčku, život není jen sluníčkový, a všechny osoby nejsou inteligentní, dobré a chápající
myslím si, že je dobré občas nahlédnout i do myšlení takových lidí, a moc si nemyslím, že je to troll - bohužel
holčina obzvláště naivní, no v 21 nebo kolik jí je, na to má asi i právo, no život jí ukáže

 • Nahlásit
 • Zmínit
Twixinka
11.1.18 12:15

Já upřímně ani moc nechápu anonymitu deníčku. Jsme tady všichni pod přezdívkami a ne pod pravými jmény a pokud někdo vydá deníček anonymně, tak se za něj pravděpodobně stydí a tedy by ho snad vůbec neměl zveřejňovat :nevim: k obsahu a způsobu vyjadřování autorky netřeba slov :( spoustu lidí už tu napsalo stejný názor jako mám já :poblion:

 • Nahlásit
2874
11.1.18 12:37

Znas vyznam slova panchart/ parchant? Ne? zagoogli a zjistis, ze to Tvoje dite je parchart ;) jsi zla. A mela by jsi se nad sebou zamyslet.

@admin to fakt tak strasne touzite pi tom mit zaplnenou rubriku, ze sem pustite takovou hnusotu? Uz jste jak Vas pan zamestnavatel. Chtelo by to trochu soudnosti :roll: a ze se nechte stabet do role, kdy budete rozhodovat o tom, co tady budou lidi psat (nepamatuju si presnou formulaci), vim o deniccich, ktere byly mnohem mene kontroverznejsi a zverejneni jste zamitli. Byla tady na to celkem vtipna diskuze. A pak, na tomto webu je zakazano pouzivat nadavky a hanliva oznaceni. Pritom parchant je pejorativni oznaceni. (Vim o upizorneni za : klid, rupne ti cevka a budes tahat nohu. Ale parchant je ok? :think: )

Příspěvek upraven 11.01.18 v 12:46

 • Nahlásit
 • Zmínit
Anonymní
11.1.18 13:00

@ejhle Přesně tak. Mně pred rokem zamitli denik o znásilnění, když jsem se po letech rozhodla svěřit a vypovidat. Pry byl moc brutální. No bohuzel to pekny zazitek nebyl. Leta jsem se za to stydela a tohle mi jeste vic podrazilo nohy.

 • Nahlásit
1233
11.1.18 13:10

Pokud rozmazluje jedno dítě, bude určitě podělanej i z toho druhého…o to bych se nebála. Ale nikdy, nikdy se nevyjadřuj o jiném dítěti, že je to spratek, parchant apod. Ukazuje to totiž na tebe. To jen rada. Co sis myslela, že budeš na prvním místě? Když má chlap už děti z předchozích vztahů, musí být žena smířená s tím, že jeho děti jsou jeho krev, že zkrátka budou vždy automaticky první. Ale tvé dítě určitě taky, bude to miminko, bude se batolit, broukat si a učit se mluvit, bude roztomilé, bude koukat, jestli je mu podobné. Toho bych se fakt nebála soudě dle vztahu k prvnímu. Ale té finanční situace ano - vyřešte to co nejdřív! Hodně štěstí :kytka:

 • Nahlásit
 • Zmínit
403
11.1.18 13:32

Tenhle „deníček“ je hnus.
Vyjadřovat se o šestiletém dítěti jako o rozmazleným parchantovi, nesrovnalosti s datováním - „je od manželky skoro 6 let“.. pak „odešel před rokem“.., zakladatelka neví, jestli chce dítě, které čeká.. ach bože, nechci použít slovo těžká nevyzrálost a povrchnost, ale někteří by se skutečně neměli množit či až v pozdějším věku, kdy se už možná naučí používat tu šedou hmotu umístěnou v hlavě.

Zakladatelko, zda dítě chceš, sis měla rozmyslet ve chvíli, kdy jste souložili bez ochrany. A i poté jsi ještě měla chvíli na rozmyšlenou. Teď je zřejmě již pozdě. Pokud cítíš, že dítě nechceš, ok, donos ho a předej do adopce. Je mnoho rodin, které se vytouženého miminka nemohou dočkat a mohou mu nabídnout nejen materiální zabezpečení, ale především milující náruč. A tvůj partner? Prosím tě, otevři už oči. Sliboval, slibuje a bude slibovat a nikdy nic neudělá. Vyhovuje mu to takhle, tak co by řešil. Věší ti bulíky na nos a ty mu to jako správná slípka zobeš i se slupkou.
Jsi mladá, máš celý život před sebou, ale narazila jsi na nepravého, který tě akorát zneužívá a využívá. Lichotí mu, že má v posteli mladou, zvedá to jeho ego a i něco dalšího, ale tím pro něj všechno další končí. Nečekej činy, protože je evidentně slaboch a tenhle dvojí život mu maximálně vyhovuje.

 • Nahlásit
 • Zmínit
3397
11.1.18 14:55

Vrací se ti to už teď, jak si zlá. Třeba že se nechce rozvést, nedal ti nic na mimčo atd. Máš co ti patří bohužel.

 • Nahlásit
 • Zmínit
11.1.18 15:13

První dítě tvého partnera je podle tebe rozmazlený spratek a není divu, když ho „maminka k tomuhle pět let vedla“. Kdepak po tu dobu, kdy se měl podílet na jeho výchově, byl ten tvůj úžasný muž, se kterým sis pořídila mimíska? Jeho vinou jeho syn rozmazlený není?

Jeho manželka ho opustila, ale „otravovala u něj“ a on se nechal, určitě z dobroty srdce. V době, kdy jsi ho poznala, byli šest let od sebe, protože ona „si našla jiného“, ale zároveň mají teď pětiletého syna. Tak určitě. Teď tu o Smolíčkovi, prosím.

Nerozvedl se, na dítě ti nepřispívá, tráví čas se svým prvním dítětem a jeho matkou. Jo, ten s tebou určitě chce zestárnout.

A ano, je možné, že tvé dítě nebude mít rád jako své dítě z předcházejícího vztahu. Ale vinu na tom poneseš pouze ty. Nesnášíš dítě, které je jeho prvorozeným, už dopředu děláš rozkol mezi sourozenci, už dopředu svého drahého od vašeho společného dítěte odsekáváš, velmi pravděpodobně mu brzy dojde (pokud už mu nedošlo), kvůli jaké nevyzrálé pipince opustil rodinu, takže ve výsledku sklidíš jenom to, co zaséváš. Vůbec bych se nedivila, kdyby tě poslal do háje, kam patříš, protože být na jeho místě a říct o mém dítěti jedinkrát, že je parchant, tak letíš svinským krokem. Na tvém místě bych dělala všechno pro to, aby ne, že vaše dítě miloval, ale aby na něj aspoň platil a měl ho aspoň trochu rád. Protože kdyby sis sundala ty klapky z očí, viděla bys, že to poslední, co chce, je vychovávat ho s tebou. Jo, holka, karma je zdarma. A dobrá rada na závěr, protože tvé dítě nemůže za to, jaké má rodiče: vyhledej odbornou pomoc. Tak nevyzrálého, zlého člověka, jako jsi ty, aby jeden pohledal, a to dítě si takovou matku nezaslouží. Takže se sebou aspoň kvůli miminku zkus něco udělat.

Příspěvek upraven 11.01.18 v 15:16

 • Nahlásit
 • Zmínit
4774
11.1.18 16:11

" byl už od manželky skoro 6 let (ona ho opustila, měla jiného), jen bohužel u něj furt otravovala… „…
je to už pomalu rok, co je od ní… “

:roll:

Gratuluju ke skvělému výběru partnera :potlesk:. Nazývat jeho první dítě parchantem (ehm, tím je to vaše společné, mimochodem :oops: ) je jen důkaz toho, jak vyzrálá jste.

 • Nahlásit
 • Zmínit
11.1.18 16:55

Milá pisatelko deníčku ve svém okolí jsem vypozoroval, že chlapi víc tíhnou k dětem které mají s ženou kterou milujou. Vzhledem k tomu, jak se k tobě tvůj partner chová asi jeho làska nejsi, zřejmě tedy bude vždy dávat přednost prvnímu dítěti :P

 • Nahlásit
 • Zmínit
541
11.1.18 17:42

Ať pisatelka zváží UPT.

 • Nahlásit
 • Zmínit
10400
11.1.18 17:44

At uz admin tvrdi cokoli, neni priznacnejsi ukazka trolleni. Nesmysly v denicku, kterych si vetsina z vas vsimla, opakovane urazky az vulgarismy, absolutne nulova odezva autorky v diskuzi pod denickem. Zcela pod mou uroven. A to zadnou uroven nemam :mrgreen:

 • Nahlásit
 • Zmínit
2706
11.1.18 17:53

@vantili pletes se, karmu si vytvaris sama a mas za ni plnou odpovednost, tve prirovnani s chozenim do kostela je uplne mimo

 • Nahlásit
 • Zmínit
11.1.18 18:02

@admin Tenhle deníček by jste měli smazat svět sice pořád slunečný není ale už podle textu je to jedna velká lež.

 • Nahlásit
 • Zmínit
12606
11.1.18 18:07

Precetla jsem jen k druhemu osloveni „parchant“ a pak jsem to znechucene vzdala…

 • Nahlásit
 • Zmínit
Anonymní
11.1.18 19:27

Parchant.. takže on není jeho? Parchant je nemanželské dítě. Taky nemám ráda syny od manžela, jsou rozmazleni… Ale parchanty bych je nikdy nenazývala.

 • Nahlásit
46
11.1.18 19:47

Myslím, že jsi příliš nezralá na to stát se matkou, když nazýváš děti „parchanty“. Sama si ještě žádné dítě nevychovala, ale odsuzovat umíš dost. Jen tak mimochodem, když kop do zadku tu před tebou s dítětem tak jako fakt čekáš že s tebou zůstane??? Ha ha tak se prober…

 • Nahlásit
 • Zmínit
1633
11.1.18 20:16

No jelikoz puvodni vyznam slova parchant je nemanzelske dite, tak pouvazuj, ktere z jeho deti je vlastne parchantem.

 • Nahlásit
 • Zmínit
216
11.1.18 21:37

Upřímně jeho dítě bude vždy na prvním místě a ty budeš za špatnou je to tak vidím to u mé mamky a jejího přítele oba si brání svoje :nevim: Jde spíš o to jaký bude mít vztah k vašemu miminku a na tom bych začala pracovat :kytka:

 • Nahlásit
 • Zmínit