Ostravský deníček 35.-Vzpomínky na těhu,aneb..je to vůbec pr

Rodičovství

Ahojky Ostravandy a okolňajdy, jelikož mi Zuzana dala nůž na krkpíšu.Éteráky sice odsouvám na jindy ale...pojďme si zavzpomínat na svá těhotenství. Jak na ně vzpomínáte?Je vám smutno po pupíku?

Já osobně jsem si mimi moooc přála a když se nějakou dobu nedařilo,byla jsem zralá k doc.Chocholou­škovi.Měla jsem před sebou samé nejčernější scénáře,no prostě typický optimista :-)

Pak když se zadařilo hned první měsíc(po stimulaci ovu)jsem tomu nevěřila a pořád holkám na chatu vymlouvala,že já takový šťastlivec určo nejsem.Když jsem pak začala špinit,myslela jsem že je to v háji.
NEBYLO.
V 6 ráno na wc mě o tom přesvědčily //.Letím za manžou,lomcuju s ním,cpu mu pod nos těhu test a on na to,že to je výborné.
V práci jsem si udělala hned další 2 testy:-))
Oba opět dvoučárkové.
Přijdu domů a čekám co na to manža a on SAKRA nic nemluví.Tak mi to nedá a ptám se ,,Co ty na to?A on:Na co?No že jsem těhu…Ty jsi těhu…NO NEZABILY BY JSTE HO???On si to prostě nevzpomínal!!!
Jinak z mého těhu byl nadšený,absolvoval se mnou všechna vyšetření,ultraz­vuky…prorokoval holčičku(přece ví co dělá,nee?)a v 17tt mi kamarád gynekolog-porodník sdělil že na 80%to bude kluk!!No ta manželova nepopsatená radost(přece ví co dělá,nee? :-))
Později nám dr.vždy kluka potvrdil.
Strasti mého těhu byly-pálení žáhy(na začátku těhu jsem se manži u chytré knihy ptala:Co je to pálení žáhy??)které mě provázelo celé těhu a já neudělala krok bez anacitu,natékání nohou(to na čem jsem ráno šla na záchod mi nepatřilo,necítila jsem kontakt se zemí :-)),vypovězení služby hybnosti nohou(bolest v tříslech jako čert-manža mi asistoval při slézaní a vylézaní na postel) atakdále,atakdále.

Pupík(teda v mém případě pupendo)mě dost bavilo-ke konci pravda přes 120cm velký břich byl docela nevměstnatelný nikam.V autě jsem sice mohla odsunout sedadlo dozadu,ale už jsem bohužel téměř nedosáhla nohama na pedály :-))

No prostě těhu jsem si vážně užívala(prosila jsem známé aby si mě ke konci těhu,v nábíraném černé paletu až na zem od tchýně,s kolíbavou chůzí a ve sněhu-nespletli s tučňákem) a už se těším na další!!!

Ovšem pozor pozor!!Už nikdy další těhu nebude jako to PRVNÍ.

No třeba bude míň tučňákovité :))

Takže holky dejte se do toho a piště jak vnímáte vy to své těhu.

Gabka a Štěpulda

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Lenka27
Kecalka 326 příspěvků 16.06.05 21:07

Že by první ???

Pěkný deníček Gabčo. Taky jsem si zavzpomínala.

Dneska jsme s Adélkou a kámoškama chodily 4 hodiny po venku. Mám nohy až v krku, tak ještě slítnu emimčo a letím do hajan, ať se nožičky vzpamatujou.

Tak čus Lenka + Adélka

 
Luca71
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 16.06.05 21:51

Ciao belle,

Gabi díky za deníček, jojo, bříško, dala bych si říct, aby se ten špek zase roztáhl a „vycpal“ . Brutálně řečeno, co? hi hi
Ale né, fakt se bojím, že už tu krásu těhu nikdy neprožiju. No jo, chtěla bych to zažít znovu, jsem si jistá, že kdybych potkala mého srdce šampióna, tak to prožiju možná víc jak těhu se Slimim. S R to nějak nešlo. :-((( Bylo to hodně o strachu, že se Slimáček nenarodí. Narodil se a dělá mi óbr radost, protože třeba dneska jsme byli ve filmové a produkční agentuře na castingu a vybrali nás do agentury mezi komparzisty. Zítra máme jít na focení a zařazení do net katalogu a čekání na roli. Já nevím, mám teď trochu dilema. Chtějí 700 jednorázově + 300 každý rok členský poplatek + nějakou tu stovku za zítřejší fotky. Co já vím, jestli do toho mám jít. Já ty prachy netisknu :-(. R mi řekl, že mi dá polovinu na Vilíka, ale i tak. Já to zaplatím (vybrali i mě) a pak budou naše fotky trčet někde na netu a každý rok budu platit 300 poplatek a práce???…skutek utek.
Ukazovali nám tam fotky z Johanky z Arku a dalších známých filmů, kde učinkovali jejich komparzisté atp…
Na druhou stranu si říkám, že kdo neriskuje, nevyhraje.
Co vy na to? Já tam zapíšu asi jen Vilíka uvidím, jestli se něco bude dít.

Jdu chrnět. Dobrou noc.

Lucie a Vilík

 
zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 17.06.05 08:26

Ahojky,
včera večer jsem psala obr komentář o svém těhu a když jsem to odesílala, vypnul se mi net. No děs, pak jsem už neměla sílu to psát znovu.

Na své těhu teď vzpomínám docela intenzivně, jelikož bych letos v létě chtěla opět otěhotnět, takže se psychicky připravuju na to co mě čeká. U Kuby jsem otěhotněla hned napoprvé po vysazení antikoncepce. Hrozně jsme mimi chtěli, měla to být vysněná holčička. Ale když mi doktor na prvním ultrazvuku řekl, že to bude nejspíš kluk, tak to už byl Kuba a na holčičku jsme si ani nevzpoměli a pokaždé mi kluka potvrzoval. Těhu jsem měla naprosto v pohodě, teda až na to, že jsem nemohla spát a po nocích jsem pekla koláče:))) To nespaní se bohužel přeneslo i na Kubulu. Jinak vůbec žádná komplikace, jenom ke konci jsem začala otíkat, rodila jsem v půlce srpna a to horko mě ničilo. Ještě k tomu jsem 10 dní přenášela a pak jsem šla rodit na vyvolání. Pak už to šlo šupem a porod byl rychlý. V 8 mi dali čípek, o půl 9 mi praskla voda a Kubík se narodil v 10.55 14.08.2002. Ani se mi nechce věřit, že už to budou 3 roky. Moc se těšíme na druhé mimi a doufám, že to už bude ta vysněná holčička:))))

Luci: tak zkus přihlásit alespoň Vildu a pak uvidíš, já bych do toho osobně nešla, ale tobě moc přeju ať vám to vyjde. Vilda je šikulka.

Tak se mějte suprově, svítí sluníčko a vypadá to, že bude krásný den.

Ahojky Zuzka a Kuba

 
Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 17.06.05 12:40

Ahojte holky,

jsem nemocná a nemůžu se z toho vyhrabat. Pravdou je, že vůbec neležím a neodpočívám, ale chovám se jako by nic. Od úterka nemluvím, ale doslova. Odešly mi hlasivky, ale kam šly?? Jenom šeptám a nechce se to zlepšit. Dneska mi doktorka Kubíka doporučila inhalovat Vincentku, tak se na to vrhnu.
Včera jsem měla s lidičkami z práce oslavu narozenin (za 14 dní mám 30). Pozvala jsem je Bowling a posezení. Bylo to prima, ale moc jsem si nepokecala:-))), zato jsem se nasmála až až. Dostala jsem od nich úžasnou encyklopedii. Slintám nad ní na netu asi půl roku a MÁM JI.

Gabi, krásný deníček. Já móóc ráda vzpomínám.

MS jsem měla dostat 2.1. a nic. Každé ráno jsem Markovi hlásila - zase nic. A on, dobrá duše, ať si nedělám plané naděje. Vydržela jsem to 8.1. Den předtím jsem si koupila těhu test (ten nejlevnější za 21Kč). Ráno jsem se chtěla testovat. O půl čtvrté jsem se probudila a chtělo se mi čůrat. A řešila jsem dilema, jestli se testnout hned nebo počkat na ráno. Ale, co kdyby se mi ráno nechtělo čůrat, že. V kuchyni jsem studovala návot, ale jekou nádobku - kelímek od jogurtu. Hrabala jsem v koši, umyla ho a šlo se ne věc. Seděla jsem na záchodě, a hypnotizovala testík. A čárečka se začala objevovat - slaboulinká. Hmm, vidím, ji jenom proto, že ji chci vidět. Zavřít oči a počítat do sta. …98, 99, 100 a JE TAM, FAKT, POŘÁDNÁ. HURÁ JSEM TĚHOTNÁ. Do rána jsem ležela vedle Marka a každou chvilku testík kontrolovala, jestli mi ta čárka mazmizla.

Celý den jsem se vznášela štěstím, byl to sluníčkový den. Odpolko jsem koupila super dětskou soupravičku, do kapsičky jsem zastrčila ten testík a celé to zabalila jako vánoční dáreček. A dala Markovi, s tím, že tento dárek byl objednaný už dávno, ale dorazil až těď. Marek to rozbalil a nechápavě prohlásil: „A to má být co.“ Tak jsem mu řekla, že jsme těhotní. Koukal na mě, usmíval se a po tváři se mu koulely slzy a pak řekl památnou větu: „Miluju tě i těhotnou.“

Tak to bylo u nás. Nádherné a doufám, že ještě jednou si to zapakujeme.

Luci, jak to, že si ztratila peníze. Na takové kopance jsem v tomto deníčku expert já. No, ale furt vedu (15000 foťák a 1000 u bankomatu).

Žanet, hodně štěstí v Číně, zabydlete se a ozvi se.

V sobotu jedu na týden na hory, snyd už budu mluvit. Se těším.

Radka a Kubík (dnes naočkovaný)

 
zurecek
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 17.06.05 15:14

ahoj holky,
ozývám se po 10-seti denní léčbě zánětu ledvin, dneska jsem byla na kontrole a vypadá to dobře, čeká mě ještě jedna kontrola a odběr krve, ale už se cítím moc dobře.
Vidím, že jste měli srazík u Shirin…v galérce jsou moc hezké fotky.

Jdu vyrabovat lednici, cos e mi uělalo dobře má pořád hladík..je třeba doplnit shozená kila.
Hezký víkend.. Žurda+Emily

 
zurecek
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 17.06.05 21:03

Ahoj holky,
tak jsem sama, né teda úplně sama, Em s Martinem už spí, ale to ticho a nic mě nebolí..aaaa..co víc si přát.
Jak vzpomínám na své těhu?! Je celkem pravda, že takové ty drobné detaily už pomalu a jistě začínám zapomínat, už nehudruje své mamce, že si nepamatuje to a ono, jak se mnou chodila těhu, bodejť těch let, vždyť já už teď zapomínám. Ale pamatuju si přesně začátek.
Měsíc po vysazení antikopce a furt nic, měla jsme v té době jeden ze svých mnohočetných zánětů moč. měchýře, takže jsem se prolívala urologickým čajem jak divá a Martin mi říkal „nepij ten čaj, ty jsi určitě těhotná" a já na to „To určitě, zas tak si nelichoť„(myšleno v legraci) a on zase „Vím co dělám, jsi určo těhu“. Po 4 dnech zpoždění jsem to nevydržela a udělala si test a byly tam 2 čárky, v 6tt. Na sonu krásně bilo srdíčko.
Celé těhu v poho, žádné otoky(rodila jsme v půlce srpna), přibrala jsme 9 kg, v pase 108 cm dělala jsme úplně vše, v den kdy mi rupla voda(v termínu) jsem si ještě vyplela 2 záhony. Bohužel díky absolutně nezralým porod. cestám, to celé trvalo 19 hod. a nějaký 1,5 roku jsem nechtěla o druhém dítěti ani slyšet.
Jo a ještě k pohlaví, moc jsme si přáli holčičku a Martin od začátku tvrdil, že „udělal" holčičku, jeho víra v to, že „ přece VÍ co udělal" mě nakonec přesvědčila, že nenechali jsme si zjistit pohlaví..a měl pravdu!!! Bylo zajímavé jak se celá rodina přela co to asi bude, dokonce mám zapsané sázky z března 2003 Na pohlaví, holku tenkrát typovali 2 lidé+my 2 a kluka zbytek rodiny(asi 10 lidí).

Jinak na těhu vzpomínám moc dobře, ale po pupku se mi nestýská, vylepšila se mi pleť, vlasy, nehty celkově jsme omládla a cítila se strašně dobře, né vůbec unaveně, nebo těhotně, prostě paráda.

No nic asi půjdu a pustím si Pána prstenů, mám na něj nějakou chuť! Žurda+Em zítra 22 měs.+Marťas

 
Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 18.06.05 20:36

Ahojte holky, tady to je totál.

Já se s vámi chci jenom dočasně rozloučit, odjíždím na týden na chatu a tam jsem v přírodních podmínkách, bez PC.

Tak to vypadá, že až přijedu budu si odpovídat sama na tento komentář.

Radka

 
Anonymní  18.06.05 22:21

Ahojte ostravy ostravské,kdepak všechny jste:Pečlivě vás pročítám,sice to hned zapomenu,ale něco vím.
Lucko,půdu s krámama ti skoro závidím,půdy miluju.A na pod pokličkou se pravidelně díváme,tak se těším na díl s tebou,to bude asi něco s italskou kuchyní,předpo­kládám?
Lenko s Adélkou,už vím kde bydlíš,chodívám kolem,ale na zahradě nikdo nebývá,jen osiřelý bazén:))

Naše už nemiminko bude mít za týden první narozeniny,je mi líto ,že to tak rychle uteklo,je to stopro mé poslední dítě,tak se jí snažím užít co nejvíc.Sama zatím nechodí,ale kolem nábytku už skoro běhá.Moc nechce jíst,asi chce být kojená až do první třídy.
Dáša+ Sára

 
Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 19.06.05 14:37

Ahojky holky maminy a mimísci malí i velcí,
od pátku máme zpět po měsíční reklamaci PC doma (byl to nekonečný měsíc),už nikdy více :-( .Včera večer jsem hltala zpětně předchozí deníčky, abych byla v obraze,je to hrozné jak ten čas letí a děti nám rostou i naše Eli bude mít za měsíc 3.roky ,nechci sama tomu věřit,bohužel je to tvrdá realita. Už to není to vláčné mimi,ale rebel,který chytá moresy od našich holomků.
Jo a ještě téma těhu,jé jé to první,druhé i třetí bylo jak už to bývalo v dřívějších dobách totality úplně normální,žádná sláva se s tím nedělala, ultrazvuk jsem měla až u toho třetího,strohé ordinace,nemocniční pokoje porodní sály a otec u porodu sci-fi.
Za to při Eli jsem si to vychutnala nejen já ,ale i manža a kluci .Ultrazvuk jsem si užívala ,pohyby byly pro kluky skoro místo televize.Četli literaturu,sle­dovali co by už mělo mimi mít vyvinuté ,kolik by mělo vážit a měřit, nejkrásnější bylo vidět slzet taťku ,jak Eli vykoukla a byl u měření a mytí,ale samotného porodu si moc neužil přijel za mnou do porodnice z práce v 15.hod. a v 15.30 se Eli narodila-do poslední chvíle jsme nevěděli co to bude.
Tak všem přeji móóóc hodné dětičky a někdy zase
Anna+Eli

 
zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 19.06.05 20:19

Ahojky,

tak se hlásím po víkendu. Kubajs je ve vaně, tak mám chvíli čas.

Na víkend byl malý u mamky a tak jsme byli včera s Kájou na pivo, nějak mě dneska bolela hlava:)))) Opět se nám pokazilo to naše super vozidlo, takže mě nakonec odtahovali. Nechala jsem auto u Kájových rodičů a snad zítra by už mohlo být hotové.

Zítřek bude opět pracovní, nějak ty pondělky nemusím:((( Doufám, že už brzo firmu přestěhujem do kanclu a budu konečně ta žena na mateřské:)))) Už se na to moc těším. Byla jsem dopoledne s kámoškou v Carrefouru, je tam plno nových obchodů a opět jsem byla slintat nad kočárkama, ach jo, kde já na to vemu, béééééééé:(((

Tak se mějte krásně, doufám, že jste si užili víkend.

Ahojky Zuzka a Kuba

 
Anonymní  19.06.05 22:42

ahoj holky,
ještě jsme tu skočila..už jsem sice okoupaná, ale nedalo mi to sem ještě písnout.
hlásíme se po víkendu, který byl ve znamení „Kdo z koho“. Em řádila jak divá, průběžně nás všechny propleskávala a šileně se vztekala, nakonec jsem příčinu toho všeho nalezli opět v puse, kde se na oteklém ďásnu kolem stoličky, udělala taková hnisavá ránka, ale zub tam zatím není a mě asi picne, protože posledních 6 týdnů se vše točí kolem stoliček…

Já už se cítím dobře, i když beru antibiotika jdu zítra a pozítří do práce, holt se nedá nic dělat.
V pátek jsme si udělali srazík s Mayou a Adélkou, chlapi si pokecali, holky vyblbly a my s Marťou zaprocházkovali, ukázala mi jeden moc hezký sekáč u Běláku.
No nic, mizím spinkat papa Žureček

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 20.06.05 08:19

Ahojky,

včera jsme dorazili docela pozdě z chalupy,byla jsem hotová-docela jsem to přehnala se slunkem a ještě jsem pak musela z Krnova řídit,neboť manžova alergie se opět předvedla v plné parádě(10×kýchnutí po sobě atd.)
Na chalupě bylo super,v sobotu jsme byli u mé babi-měla ějakou rodinnou slezinu.Byl tam můj vl.otec s manželkou,strýc s rodinou,prastrýc s rodinou.Sice nás málem odfouklo,ale bylo fajn.
No a pak jsme odpol.dorazili na chalupku.To jsme akorát očoudili uzené kostina ohni a šla jsem prďolu uspat a pak jsem valila na kutě i já.
Neděle byla ve znamení opalování a dělání frapé(to dělám já).Tchánovci nahnali Z.na žebř a natírali chalupu z venku,no co-vždyť to vlastně děláme pro sebe:-))
Malého jsem šupla do kočáru a střídavě s tchýni pochodovala na zahradě-seděla v ratanu nebo ležela na lehátku.No užili jsme si to fakt!!
Dneska jdeme na očkování-druhou dávku Infan.hexa,to zase bude řev : -)
Tak prcka střídavě láduju o víkendu homeopatikama:THU­YOU na očkování a CHAMOMILOU na zuby :-))
Jo ještě: v sobotu už měl malý 4 měsíce(toto letí :-)) a za měsíc o tomto čase se už budeme válet 3.den u móóřa :-)) Jupííí.

Tak papa

Jo Anulko díky za kuponek(dopředu :-))určo dorazím,s plínkama jsem moc spokojená :-))

Paaa G+Š

 
Luca71
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 20.06.05 08:47

Gabule a kdyby jste to nedělali pro sebe, tak nepomůžete?! hi hi
 L.

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 20.06.05 10:19

Pomůžeme ale né s takovým elánem :-))

 
Lenka27
Kecalka 326 příspěvků 20.06.05 22:20

Ahojky holky,

Tak co, jak se máte ? Víkend mě naštval, těšila jsem se na pěkné počasí a kde nic, tu nic. Na druhou stranu je to dobře, alespoň mě to nelákalo ven a konečně jsem vystěhovala podesty na půdu a zítra přivezou karisítě. Manža má ranní-odpolední, takže je budu muset s Adélkou přestěhovat buď do baráku nebo alespoň někam za roh, protože z cesty by je do rána rozkradli :o))) A nevím, jestli náhodou nepřivezou i štěrk. No, uvidíme.
Taky nám dneska přišly chůvičky, takže už když dáme Adélku spinkat, tak můžem jít něco dělat dál než 5 m od ložnice.

LUCKA - tak co, vy herci ? Už ses rozhodla, jestli tam dáš fotky obou nebo jen ty Vildovy ?

BUDULÍNEK - tak ať se z těch nemocí brzo vyhrabete a týden si krásně užijte.

ŽUREČEK - mě taky všichni tipovali kluka. U jedné kolegyňky mám ještě flašku :o)))

DÁŠA - tak když už víš, kde bydlíme, tak až nebude na zahradě jen osiřelý bazén, ale i my, tak se doufám zastavíš. PS: ani nevíš, jak mě to počasí štve. Těšila jsem se, jak se s Adélkou budeme čváchat a máme smůlu :o(((

GABULE - koukám, že Štěpulka je pěkný cestovatel. Vy jste pořád někde v prachu :o)))

Tak nic, končím a letím do hajan. Zítra mě čeká zase plno práce.

Lenka + Adélka

 
Bledulka
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 21.06.05 21:19

Přeji pěkný večer:-)

Tak Vojtíšek už má 2 zoubky, vyrostly nám během týdne a dnes máme osm měsíců:-)
S lezením si hlavu neláme lenoch, jen se točí na bříšku na všechny strany a když už ho to nebaví tak si někam zacouvá.-)

Počasí se zlepšilo tak snad chvíli vydrží:-)
Jen kdybych se stále nemusela učit na zkoušky.....jenže já to dělám dobrovolnš, tak si doma nemůžu postěžovat-vrátilo by se mi to jako bumerang:-)

pa Bledulka a Vojtíšek8m

 
Luca71
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 21.06.05 22:12

Ahoj,

tak jak se všechny máte? My jsme s V v jednom kole, Jistebník, Mbabi v nemocnici, byla jsem se zeptat na brigádu, ale nevypadá to nejnadějněji, zítra mám 1. přípravnou lekci na tu státnici z italštiny…

Dášo, to je dost, že se taky někdy ozveš .-). No v té pokličce nic italského nečekej a ani mě tam neuvidíš, ani mou kuchyň, budou tam jen mé ruce, krájející lilek, makrely, solící, pepřící, míchající nějakou jogurtovou omáčku atp. Bude to u přípravy receptu, jakoby v pozadí.
Půda, uffff, už aby byla čistá :-)). Je toho dost té práce.

Žurďo, tak už zase pracuješ? Závidím. A svěř se kamarádce. Kterýpak sekáč jsi s Mayou objevila? :-D A vůbec, co je s Mayou? Tak slibovala, že začne přispívat… soukromnice soukromé jste :-( :-) Apropó, postel už je smontovaná a postavená, jenže nikdo tu nemůže přijít, protože máme s V doma takový bengál, že by to nešlo :-). Tím, že jsme pořád někde v trapu, nemám čas to uklidit a bordýlek krásně přibývá. Teď si tady navíc tahám nádobí z Jistebníka. Je fakt přes 20 let neumyté, takže ho doma odmočuji v savu, drhnu pískem a pak ještě myčkuji v myčce. Takže až konečně uklidím a na chvíli budem doma, můžete přijít.

Žanet, už jsi ON? A co to ICQ? Jak je v Číně?

Bledulko, gratulujem k nafoukám a k zoubkům, V vypadá, že už se mu taky ukazuje špičička levého dolního předního :-). Máti tvrdí, že jí mám dát na šaty, že ho objevila, tak já raději trvám na tom, že tam ještě nic nemá, hi hi

Lenko, my jsme tam na to focení nakonec nešli. Najednou jsem tušila, že je to nějaké šmečko, že je to docela dobrý JOB, nafotit všechny a za litr pověsit někde do E-prostoru a už nic dál nedělat. Na to je mi teď tisícovka dost vzácná.

Zuzanag, hi hi, kočárky, jo? A co Kuba? Ještě se vozí?

Slysil, nebylas s tou kámoškou?

Budulínku, zase taková sláva to není, ale přece jen se tady nějaký komentářík mihne.

Jo, srazík se nechystá???

Mějte se krásně.

Lucie a Vilda

 
zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 22.06.05 12:54

Ahojky,

nějak vůbec nestíhám, nebo když sedím u PC pracovně, tak se mi nechce psát. Nemám už sílu. Včera mi bylo nějak zle od žaludku, no děs.

Luci: však víš, který kočárek je můj šampión. Teď jenom spekuluju, jak ho sehnat co nejlevněji a už se nemůžu dočkat nové kolekce:)))) Kubajs už nejezdí, sice se ještě pořád vleze, ale je už tak těžký, že ho nemůžu uvést.

Jdu ohřát oběd a dát Kubulu spát. Tak se mějte krásně.

Ahojky Z+K

 
Luca71
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 22.06.05 14:10

Ahoj,
tak se hlásím (asi sama sobě), že jsem byla na italštině a musím se pochválit, že jsem fakt dobrá! :-))) Pan učitel mi řekl, že mě nemá co učit, že jen musíme vypilovat gramatické chybičky (hlavně v psané italštině), a že můžem valit ke zkouškám. No jupíííí, to jsem ráda. Celou dobu jsme se bavili v italštině a dokonce se párkrát otřepal, že prý jsem na něj moc rychlá, hi hi, tak mám z toho fakt příjemný pocit. Mluvili jsme pak o možnostech práce, řekl, že toho má fakt hodně a hned jestli mi to prý nebude vadit dá na mě kontakt nějakému týpkovi, co má firmu v Ově, že sem tam potřebuje něco přeložit a on má rozjeté větší zakázky a nemá na pidi prácičky čas. Kéž by se na časy blejsklo.
Dala jsem si i it klávesnici, ať už je to dokonalé :-)

A máme taky jednu velikáááánskou novinu. Oficiálně potvrzuji PRVNÍHO ZUBÁÁÁ! Nakukala jsem máti, že včera se jí to jen zdálo, že vyrašil až dnes, ať jí nemusím dávat na šaty, chichi. No a Mbabi to pojala tak, že když už máme ten zoubek, musí nám dát na botičky. To se mi zdá přijatelnější verze :-).
Jo, začal mě hned kouskat do bradavky, ale to neva, já ho miluji i se zoubečkem, hih

No nic, valím debordelizovat kvartýr. Zítra ráno fičím na revmatolku a pak na návštěvu ke kámošce, kde budu, tuším, celý den a pak víkend… jistebník, tak ať se to tady trochu pohne. A od zítra bude V ve svém pokoji. Dnes je tedy poslední noc, předpokládám, že budeme spinkat spolu :-D. Béééééééééé. Bude mi smutnooooo…

Jinak V srajdí celé dny v kuse, každou chvíli má v trenclích bobek, kterým by se dalo vybít i okno, jak je tvrdý. Chuděrka malá. Z extrému do extrému. Z průjmů do zácpy. Asi teda ustoupím a začnu už s těmi mléčnými výrobky. Třeba mu to pomůže. Anebo dostane jogurt k 9-ti měsíčním narozkám, což jsou za 5 dní :-)

Tak se třeba některá ozvěte :-)

Lucie a Vildíneček zubateček

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 22.06.05 15:27

Lucajdo,

neříkala jsem to????A ty jsi furt byla pesimistka(zuby) :-))
Takže oficiálně gratujuji Vilíkovi k zubáčkovi a ať ty další následují bez bolestí a kňourů.

Ted jsme se vrátili ze sestřenčiné promoce.Mylý část prospal,pak byl s taťkou na lavičce a pak jsem mu dala cucnout v autě.
Pak jsme byli pozváni(s rodin­kou)na obídek a moučník na stodolní do klubu Levský.Bylo to supr,jen naše rodina a jinak ani noha.
Takže sestřenka je slečna inženýrka ekonomie-aspoň vím kdo nám bude příští rok dělat účto :-))
Příští promoce bude snad manžova.Na té první (Ing.)jsme se ještě neznali a na té co snad brzy bude(dr.,teda PhD.)si zařádíme i se Štípkem.

Jdu se natáhnout,Štěpula spí.Přijeli jsme a jen jsem jej přehodila ze sedajdy do postýlky(což je poprvé co se nevzbudil)a ted spí.

Tak papa Gabka a utahaný,uoslavovaný Štěpík

 
zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 22.06.05 15:54

Teda,

jen co se na chvíli vzdálím od PC, takové romány:))))

Vildo: moc moc blahopřejeme k zubejdovi, teď už to půjde zár na zár, za chvíli jich budeš mít plnou pusinu:))) A maminku kousat nesmíš!!!!!!!! Kdo by ti pak dával takovou dobrůtku, jako je její mlíčko? :)))))

Luci: tak vidíš, a ty ses té italštiny tak bála, já věděla, že ti to půjde. Jsi šikulka. Přece těch 10 let musí být poznat, ne? Tak rychle státnice a pak nějakou supr práci, ať se máte s V jak bozi:))))))

Gabule: ty jo, ty máš teda chytrou rodinu, já se na VŠ vykašlala, moje jedna ségra je teda přijatá, ale jenom na 3 roky a ještě dálkově a druhá ségra, té se do studování taky moc nechce. Tak uvidíme. A tvůj manža už 2. vysokou, to je fakt dobrý. A jaký obor? Asi něco s PC, co? Až mi odrostou děti, taky bych chtěla studovat, to si budu muset ale ještě počkat:)))))
Tak ať jdete tedy brzo na manželovou promoci:))

Nějak se mi toho taky zase spoustu nahrnulo, musím pracovat.

Ahojky Zuzka a spící Kuba

 
zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 23.06.05 20:05

Ahojky,

opět se hlásím po hektickém dni. Nějak prostě nestíhám. Ani pracovat ani uklízet ani vařit. No děs. Jsem zvědavá, co zase zítra uvažím, asi zapékané brambory, nic jiného mě totiž nenapadá.

Nějak se nám deníček ztratil. Chtělo by to opět nový, co vy na to?

Zítra má být krásné léto a já budu muset pracovat, no hrůza. Snad by mohl být alespoň víkend krásný, ať se trochu opálíme.

Žanet: co je s vámi? ještě nejste připojeni? Jak se tam máte? Doufám, že dobře.

A co vy ostatní? Nepíšete?

Jdu dát Kubu spát a musím pracovat.

Ahojky Zuzka a Kuba

 
Anonymní  24.06.05 10:11

Ahoj,

prcek spí,tak můžu psát.Včera to bylo na mašli…malej ječel jako urvanej,nechápu proč.Jestli se mu tlačí fakt ty zuby,nedal se nijak utišit.Tak jsem musela být pořád s ním,ať se mi snad nezalkne.
Dneska zatím(ťuk,ťuk)­dobrý,tak uvidíme.

Sundala jsem prádlo,peru další várku(Štěpán se dneska poprvé za celý svůj 4.měsíční život prosrajdil až na záda takže peru i jeho povlečení)-asi je načase dát větší Pampersky.No ještě doberu ten zbytek a najedu na větší balení.Mám tam ještě sice zásobu Babylove a Tesco(fialové)ale ty jsou větší(i když jsou stejná velikost)než Pampersky.

Včera jsem rozbalila ty Tesco a jsem z nich nadšená…fakt jsou moc dobré.A vyšla mě velikost 4-9 na 3,4kč/ks.

Popíjím své oblíbené frapé,odpolko pojedeme na plavčo.Dneska poprvé bude s námi kamarádka Gabka s Davídkem.Chodili do Atomu,ale jelikož se tampřes prázdniny neplave,tak přesedlali k nám do Delfínka.

Anulko,díky za kuponky :-))

Tak pa holky,užívejte víkendu.

Gabule a Štěpík

 
Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 24.06.05 13:02

Ahoj ,
tak máme krásné slunečné ,letní dny a snad i víkend.Ráno vstanu před 6 (nemůžu spát),zapnu pračku (myčku),pokud je třeba vyžehlím, někdy uvařím ,když nestihnu vaří taťka a jdu od 10 do 12 do práce.Ve 12.10 jsem doma a až se vzbudí Eli jdeme ven a tak to u nás chodí den co den-dnes máme plavko,tak doufám ,že nebude mít voda 35°( to se občas stává).Jinak se blíží prázdniny a už teď je mi z toho šoufl,při představě,že se mi budou puboši povalovat doma-i přes velké shánění brigády se nedaří sehnat.Mám ráda pondělky během školního roku a miluji září,kdy je doma klid :-)) . A v září mi půjde do školky i Eli -no nevím ,kdo to bude snášet hůř (ale určitě já)-bude tam sice jen na 5 dní v měsíci ,tak to snad obě zvládnem.
Přeji všem krásný víkend a hodné děťulky Anna+Eli

 
Luca71
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 24.06.05 21:55

Ahoj,

tak jsme byli dnes makat v Jistebníku, moc mě to nebavilo a nechtělo se mi, ale nachlo mě vidět Vilíka poprvé v bazénku, jak dělal naprosto euforicky čachy čach a pak byl štěstím bez sebe, když plaval ve velkém bazénu u sousedů. Do vody bezmyšlenkovitě skákal, nedržet ho, tak se tam vrhne, opět mi zabylo strašně líto, že nemůžeme chodit na plavčo, V je delfínek, moc by se mu plaváníčko líbilo. Ach jo :-(

Zítra si bere máti Slimáčka od rána do odpoledne pryč, tak budu mít čas se učit. Jsem zaúkolovaná, musím se naučit 10 lekcí do úterka. To by ani nebyl takový problém, musím však vypracovat všechny úkoly a překlady a v každé lekci je jich aspoň 10, tak mám, co dělat.

Tak se mějte hezky.

L a V

 
Anonymní  25.06.05 03:36

Ahoj holky!!!

Ja jsem pako..uz tyden vyhlizim novy denicek a nic…proste mi unikl..a to kazdy den!!!Uz jsem psala do stareho,kdeze je ten novy..hihi..a nikdo se neozval:)))))

dneska nemuzu,napisu zitra.

Zaneta a zlaticka

 
Luca71
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 25.06.05 09:41

Ahóóój Žanet,

to je fajn, že už jsme konečně spojené! S deníčkem to bylo blbé, byl pohřešován. Zakopanej pes byl v tom, že byl blbě zařezen a tak jsem tak hučela do Gabule, ať poprosí Missorku, aby to dala do pucu, že to nakonec nevydržela a fakt to zařídila. Tak díky Gabule a Missorko!

Nic, jdu na poštu, dnes poprvé půjdu přes přechod, kde přejela tramvaj tu paní. Včera jsme tam jeli autem a je tam obkreslený obrys těla… brrr, vybaví se mi ta noha vyčuhující z pod plachty, než ji odvezli… šli jsme tenkrát s Vilíkem a okolo a já neodolala a koukla se. Neudělalo mi to moc dobře. Ani teď nemám moc chuť tama jít, ale přece nebudu obcházet půl Hrabůvky?!

Máti si Vzala Slimáčka k babi a já se budu učit. A nebo aspoň vypracuju ty úkoly. Kéž bych nezkejsla na netu :-D!

Hezkou sobotu!

L.

 
Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 25.06.05 20:44

Ahoj mamky,chci se zeptat jestli už někdo psal deníček,pokud ne,tak se hlásím o slovo.
Ozvěte se pa pa Anna

Vložit nový komentář