Práce jen moje a přítele?

Těhotenství

Za čertíka, co mi teď spinká v postýlce, vlastně nejspíš může muj atopický ekzém, léčitel, selhání antikoncepce a nebo antibiotika. Ale od začátku. Můj problém začal před Vánocemi roku 2009, neskutečně se mi zhoršil atopický exzém, a to tak že když jsem došla na alergologii, tak mi doktorka okamžitě napsala neschopenku, protože ruce jsem měla popraskané téměř až do masa a špatně se to hojilo.


1 komentář


2 komentáře

Tak jsem si řikala, je před Vánoci, v klidu si nakoupim dárky, upeču atd. Ruce se pomalu hojily a jednoho dnes přišel taťka, že mi sehnal nějakého super lečitéle v Č. Kostelci, tak jsem se tam s panímámou rozjela. Lečitel byl černoch, ale jen na mě koukl, tak hned věděl o co jde, dal mi čaje, koupele, masti atd,. nechala jsem tam 4 tisíce, ale říkala jsem si, když mi to pomůže, tak proč ne.

Ke konci sezení mi řiká, proč se tak trápím, že za vše můžou problémy a stres, který mám (měl pravdu, měla jsem hrozné problémy s mámou, naši se rozváděli, celkově to byl rok na prd) a taky se mě zeptal proč nemám děti, že když budu mít miminko, tak budu mít po problému. S úsměvem jsme mu odpověděla, že jsem ještě mladá a na mimi se necítím, odpověděl že bych ale miminko potřebovala.

Panímáma byla v sedmém nebi, protože po vnoučeti toužila jak blázen, tak jsme ji ale s přítelem zklidnili, že ještě né! Tak začala moje lečba s čajíky, mastmi a koupelemi, exzém opravdu ustupoval šílenou rychlostí, jenže se objevil další problém, udělala se mi cysta, sice malinká ale dostala jsem ATB, po kterých se cysta rozplynula, takže jsem se po Novém roce vrátila do práce, pořád jsem čajíčkovala a ekzém byl pryč, přesto jsem v léčbě pokračovala (léčitel říkal, že nemám přestávat ani když to zmizí).

Byl konec ledna, když mi došlo, že jsem to od Vánoc vůbec nedostala, tak jsem si říkala, že to je asi tou cystou, ale pro jistotu jsem si koupila 1. 2. 2010 TĚHU TEST, doma jsem si ho udělala, položila ho na pračku a šla pryč, nějak jsem na něj zapomněla, když jsem se pak vrátila, byly tam //, nemohla jsem tomu uvěřit a rozbrečela se, nebyly to slzy štěstí, ale spíš překvapení, vždyť jsem brala pravidelně už pár let antikoncepci, tak jak to?

My jsme přece mimi nechtěli, udělala jsem si další test a zase //, nikomu jsem nic neřekla a druhý den jsem mastila na gyndu, doktorka mi to potvrdila, byla jsem v 5–6. týdnu. Když jsem to řekla příteli, tak mi řekl „No, tak budeme mít mimino“ spadl mi kámen ze srdce a začala jsem se tešit na naše zlatíčko a ekzém opravdu zmizel, mám teď jen starosti o našeho milačka a nic jiného mě nezajímá, tak občas přemýšlím, co mi ten léčitel dal za čajíky. Nebo za to nemohl a byla to jen náhoda? Každopádně tak jako tak, jsem neskutečně šťastná, že to moje zlato mám…

Hodnotilo 5 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Pep@e
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 12.04.11 09:22

Hezké :palec: , gratuluju.

 
estrea
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 12.04.11 09:28

Moc hezké :potlesk: štěstí si našlo cestu :lol:

 
Luciján
Kelišová 6551 příspěvků 12.04.11 12:35

Hezké a hodně štěstí. :kytka:

 
zulok
Echt Kelišová 9217 příspěvků 12.04.11 14:46

nadherne , gratulujem :dance:

 
AjaPol
Kecalka 354 příspěvků 12.04.11 17:03

krasne,prejeme hodne stesticka a zdravicka… :kytka:

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Jak Matýsek přišel na svět


Reklama