OVCE VE ZNAMENÍ LVA 22.7.-21.8.

Ostatní

Asertivní Lev, který se umí pro:,(it, vyrovnává plachost a rezervovanost Ovce a činí člověka v této kombinaci neohroženým a bujným. Člověk ve znamení Ovce a Lva je seriózní, poctivý a řádný, vzbuzuje úctu a snaží se nikdy nezklamat důvěru, která je v něj vložena. Není tak pesimistický a kritikou se ho tak snadno nedotknete. Je to typ člověka, který dokáže stát na vlastních nohou a umí si získat uznání, po němž touží. Nezávislá Ovce, posílená vůlí a charakterem Lva, nikdy nepostrádá vroucnost, srdečnost a laskavost.

DÍTĚ NAROZENÉ VE ZNAMENÍ OVCE
Jemné a mírné dítě se znamením Ovce je pro rodiče poklad. Rádo se nechává chovat, něžně objímat, je šťastné, když se s ním někdo mazlí a když ho lidé chválí a obskakují, hýčkají a všemožně kazí. Je vnímavé, a miluje vše krásné, má rádo hudbu, poezii; do koupelny mýdlo se sladkou vůní a vůbec všechny drobné ozdůbky, které podněcují jeho jemné smysly. Je velice závislé na ostatních, a pokud to jde, nic nedělá samostatně. Vroucí, snadno zranitelné a poddajné, rádo se podřídí, jen když se o něj pečuje. Bude se držet matčiných sukní, nebo alespoň kamaráda či staré otřepané hadrové panenky. Nesnáší, aby ho někdo škádlil nebo se mu posmíval. Pokud je ve škole pokáráno a uvedeno do rozpaků, dlouho se tam nechce vrátit. Vyhledává dominantnější děti, které by ho vzaly pod svou ochranu. Ke zlepšení nálady a potlačení stresu potřebuje jako vzpruhu mnoho povzbuzujících slov a projevů sympatií. Jeho bujná představivost a téměř chorobný strach ze všeho mohou způsobit, že skutečně onemocní. Dá se snadno ovlivnit a je citlivé vůči všem nepříznivým vlivům. Když má melancholickou náladu, může do ní svým smutkem a strastmi zatáhnout i vás.

Pokud ho někdo zesměšní nebo odmítne, stahuje se do svého vlastního magického světa, z něhož je těžké jej vylákat zpět. Jídlo a pohodlí pro něj představují lásku a bezpečí. Dítě ve znamení Ovce také nijak nespěchá opustit domov, pokud je obklopeno láskou a péčí. Jakmile se však rozhodne založit si vlastní domácnost, můžete si být jisti, že to provede s dokonalým a vytříbeným vkusem. Miluje elegantní oblečení a má smysl pro pořádek. Ačkoli je někdy nestálé, malicherné a povrchní, může projevit extrémní tvůrčí schopnosti a dokáže být i skromné a trpělivé. Je velice soucitné, pokud jde o starosti jiných lidí, a když někoho miluje, nezná jeho láska, velkorysost a šlechetnost hranic. Pokud se o ně někdy postaráte, vaše city a péči vám oplatí stonásobně. Nikdy se na ně také nemůžete dlouho zlobit, má svoje chyby, ale přece jen je to klenot.

Nebojte se vést ho za ruku nebo mu pomáhat při rozhodování. Nikdy není dostatečně sebejisté a radu nebo schválení rodičů ve všem, co dělá, skutečně potřebuje.

Nesnažte se setřít růžový závoj z jeho očí nebo ho měnit, přetvářet a ukazovat mu tvrdou realitu. Je to zbytečné, protože Ovce vždy bude život a svět vidět růžovými brýlemi.

ČERPÁNO z knihy Theodora Lau, Velká kniha čínských horoskopů

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 08.08.03 11:19

Stefinko, nenasla jsem na tebe nikde e-mailovou adresu, tak ti pisu sem. Prosim te, mohla bys mi poslat charakteristiku hada ve znameni berana? Jestli to teda neni problem. Moc ti dekuji. Moje e-mailova adresa je marketa_jatio­va@yahoo.co.nz

Papa, Marka

 
Anonymní  11.08.03 22:24

Jen bych opravila - lev trvá až do poledne 23.8. Aspon letos. Renča

 
stefinka
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 29.08.03 18:20

To je pravda, ale všechny tyhle charakteristiky, ať na ně kápneš kde chceš, jsou uváděné s nepřesným začátkem a koncem. Kdo opravdu chce seriozní rozbor pro své dítě, měl by se obrátit na astrologa. Stefinka

Vložit nový komentář