Oznámení o krátké odstávce

Ostatní

Zítra odpoledne zhruba od!!!OPRAVA!!!: 21.00 h dojde k přesunu stránek na nový server, z této příčiny budou stránky cca 23 hodiny nedostupné. Poté se dá očekávat pár několika minutových výpadků.

Předpokládáme, že v počátku může být načítání stránek o něco pomalejší než doposud. Vše se bude postupně vylepšovat tak, jak se bude optimalizovat chod serveru.

V případě jakýchkoliv problémů se obracejte nawebmaster@e­mimino.cz

O důvodech stěhování již psala Missokra ve svém článku. Dostlali jsme výpověď z webhostingu. eMimino již není žádné miminko, ale díky Vám vyrostlo v pořádné mimčo. Čímž jsou nyní nároky tak velké, že není udržitelné zůstat na stávajícím velmi kvalitním webhostingu.

Tímto chceme moc poděkovat Missorce a jejímu manželovi, že nám tento webhosting zprostředkovali.

Jak již většina ví, na jaře jsme se rozhodli, právě z důvodu snížení zátěže, stránky přeprogramovat. Původní odhady říkaly, že by to bylo zvládnutelné do poloviny prázdnin, bohužel se ukázalo, že práce je daleko více než se čekalo. Což způsobilo některé komplikace. V současné době je již základ předělán, přestože to na první pohled není vidět (vzhled jsme zatím zachovali) a pokračuje se postupně dále.

Je fakt, že jsme se dostali do situace, kdy jsme zvažovali jak dál. Byly zde informace, hosting končí, investujte statisíce do serverů nebo nemůžete fungovat. Věřte tomu, byla to pro nás těžká doba a zvažovali jsme co a jak dál.
Naštěstí přišelpetrch s nápadem jak to celé zařídit tak, aby stránky fungovali i nadále, a tím se dostáváme k dnešku a zítřejšímu stěhování.

Rodí se zde spousta dohadů a předpokladů o konci. Není to pravda eMimino pokračuje dál!

O zveřejňování deníčků, přemisťování diskusí, hlídání zlobidel je postaráno. Kromě několika oslovených holek, nám do týmu přibyla i moudrá babička.

A na závěr, pevně věřím, že když už Petra nechce být domovnicí, zůstane dále jako obyvatelka Vašeho úžasného společenství.

Zdenek

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 21.09.06 13:12

eMIMINO je uzasne misto. Uzasne a krasne - ale nedela ho zelezo. Delaji ho lide.
Je proste fakt, ze eMIMINO strasne vyrostlo a vyzaduje kazdodenni udrzbu a spoustu silene prace. Netesi me, v jake situaci eMIMINO je a moc bych si prala, aby zustalo takove, jake je.  Nechci tu hlasat moudra, ale v jednom komentari to rekla trefne Ro - nam na eMIMINU zalezi - zalezi eMIMINU na nas?
 Lesina

 
Efina
Kelišová 6429 příspěvků 21.09.06 14:24

E-mimino je super a určo bych přispěla na to, aby se sešly peníze na pořádné servery, aby vše běželo dál.
Vy to ze svého táhnout nemůžete, to už  by byl tuze drahý koníček (a jistě i tak je)..
Takže kdyby byly opět někdy problémy, myslím, že by se sbírka na servery pro e-mimčo určitě dobře rozběhla.. :-)
Díky za práci všech, kteří se o e-mimino starají,
 E.

 
zdenek1
Povídálka 22 příspěvků 21.09.06 14:58

Moc děkuji za nabídku, ale doufám, že ji nebudeme potřebovat využít. Něco takového jsme čekali a tak jsme si našetřili z reklamy pro tento případ. Navíc díky Petrovi se našla schůdná varianta jak dál, aby nám to opravdu stačilo.
Teď je to jen na Vás, zda se Vám tu bude líbit a budete sem chodit i nadále :-)
S díky, Zdenek

 
zdenek1
Povídálka 22 příspěvků 21.09.06 15:10

Ahoj, náš úplnou pravdu, eMimino nedělá železo, ale lidé. Ti jsou nejdůležitější.
Je jen škoda, že vzniká dojem, že se eMimino hroutí a za chvilku nepojede, není to pravda! Momentálně jde jen o stěhování z jednoho železa na druhé. Opravdu se není čeho bát.
Možná ten dojem vzniká obavou, nožná tím že proto jedné mé informaci stránky se nehroutí, stojí deset o velkých problémech. Kdo chce psa bítí, hul si vždy najde :-(
 Zdenek

 
schamka
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 21.09.06 16:06

***Zdenek:** Je jen škoda, že vzniká dojem, že se eMimino hroutí a za chvilku nepojede, není to pravda!*  

Ale je!!!!!!!!
Bez duse telo nefunguje!!! Tou dusou sme tu my a cast tej duse (a to dokonca prave ta tmeliaca cast!) prave odchadza a dalsia zvazuje, ci tiez neodist - treba si precitat diskusiu pod clankom o konci domovnice.
Emimino sa ruca nie kvoli tazkopadnemu redakcnemu systemu, alebo kvoli nestihajucemu serveru, emimi sa ruca kvoli tomu, ze ludia su rozcarovani, znechuteni. Emimi sa ruca, lebo na povrch vyplavali problemy, o ktorych sme nic netusili a teraz sme zaskoceni ich gigantickostou. Ano, musia to byt obrovske problemy, ked donutia niekoho odtialto odist. Lebo toto skutocne je mimoriadny server a ten sa pre talafatku neopusta!  

A ja nechapem, ze toto, Zdenek, nevidis…  

schamka

 
Šárka
Kecalka 418 příspěvků 21.09.06 16:34

Ahoj, píšeš „Emimi sa ruca, lebo na povrch vyplavali problemy, o ktorych sme nic netusili a teraz sme zaskoceni ich gigantickostou." Nechci vyvolávat zbytečné emoce a polemiky tam, kde to chce trochu chladnou hlavu. Ano, chápu Petřino zklamání z pomalosti změn, bohužel napřed jsme museli systém odlehčit v zátěži, a pak se teprve pustit do razantních změn. I tak jsme to nestihli v termínu, který jsme měli z hostingu. Také bych měl rád všechno a pokud možno co nejdříve, bohužel svět je občas krutý a programátoři pomalí :-) (doufám, že se Petr moc neurazil, ono to není žádná sranda celé zprogramovat). Pevně věřím v to, že nejsme takoví kazisvěti, lenivci a zarputilí odpůrci všeho nového. Ono je zde i hodně práce, která není vidět. Petra měla vždy volnou ruku ve všech změnách, které prováděla nebo chtěla provést, pouze některé věci potřebovali práci programátora a ti byli vytíženi.  Doufám v to, že zůstane dobrým duchem stránek i nadále, i kdyby již nebyla administrátorkou.
 Zdenek

 
schamka
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 21.09.06 16:43

Chapem to spravne, ze si myslis, ze Peta odchadza kvoli pomalym programatorom?

 
Šárka
Kecalka 418 příspěvků 21.09.06 17:11

Ahoj, to by bylo moc zjednodušené, hodně ji trápí  pomalost  realizace některých navržených změn a tyto změny mohli být provedeny až po změně RS, protože by se pak dělali ještě jednou. Navíc čas byl využit primárně na přeprogramování jádra systému (ještě to není u konce, ale změny v zátěži jsou viditelné).  Určitě tam budou některé další věci, ale toto bude rozhodující. Nechci však mluvit za ni, ani vyvolávat nějakou polemiku, která by skončila v emoční přestřelce. Zkoušel jsem ji přemlouvat, aby zůstala, řekla, že potřebuje čas na rozmyšlenou, což plně respektuji.
 Zdenek

 
LuciaM
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 21.09.06 17:27

a to s tým „predajom“ a následným „rozmyslením si predaja“ je to pravda?
lebo stále sa dočítam len nejaký záver a pozadie nikto neozrejmí  

Missorka si to podľa vás musí ešte premyslieť - podľa článku Konec domovnice je jej úmysel myslím jasný  

Lucka

 
Šárka
Kecalka 418 příspěvků 21.09.06 17:47

Ahoj, s tím prodejem to byla pravda. Byli jsme v situaci, kdy programové změny nebyly ještě dokončeny a Misorčin manžel nás informoval, že během měsíce nám bude muset dát GTS výpověď a kdybychom si chtěli koupit servery tak nás to bude stát přes třistatisíc, což v kombinaci s náklady za programování pro nás bylo beznadějné. V této situaci bylo jedním z řešení, že by Petra stránky převzala a spolu s jejím manželem zajistila pokračování stránek. V ten moment přišel Petr s nápadem-návrhem, který nevyžadovat takové investice a dovolil nám pokračovat. Toť k prodeji v nouzi.  

Ano, Petra píše že končí jako admin, ale o tom zda odejde úplně, uvidíme večer.  

Zdenek

 
LuciaM
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 21.09.06 18:38

vďaka za rýchlu odpoveď  

som z toho paf, nedávno som čítala ubezpečovania o tom, ako je všetko v poriadku a chcete pokračovať a vy ste vtedy boli rozhodnutí emimino predať  

mám obrovskú prosbu, neviem či je to možné, ale bola by som rada, keby sa tu verejne vyjadrili všetci kompetentní - aj Šárka, programátori, a tak… nech je už konečne jasno  

zdravím všetkých, Lucka

 
Šárka
Kecalka 418 příspěvků 21.09.06 19:40

Ahoj, když jsem psal, že je vše pořádko, taky jsem byl o tom přesvědčen a rozhodně jsem neplánoval eMimino prodat. Krátce na to jsem se však dostal do situace, kdy šli na mě informace do Zdeňka „hosting ti skončí a jestli chceš pokračovat musíš investovat stovky tisíc, proto jsem hledal varianty řešení a proto ta varianta přepuštění stránek Missorce a Zdeňkovi.
A jak jsem psal, Petr přišel s variantou jak to řešit, aniž bychom museli stránky předávat dal nebo je omezovat.  

Zdenek a Šárka

 
petrch
Stálice 73 příspěvků 21.09.06 20:43

Ahoj,
za programátory a webmastery:
Já spolupracuji se Zdenkem a Šárkou asi 1,5 roku. Na kolik je znám, považuju je za slušné, přející a dobrosrdečné lidi. Missorku také. Co se týká nasazování psích hlav, nemohu se účastnit. Nemám k tomu žádný vážný důvod. Můžete na:,–(it psí hlavu nám, že pracujeme pomalu. Třeba nám bude i slušet.
Pracujeme pro emimino (dnes už ve dvou), protože si myslíme, že se projekt dělá kvůli lidem. Pracujeme a budeme pracovat. Máme dlouhý seznam úkolů, a jelikož ho nestihneme dokončit do 1. 10., zatím neodcházíme.
Možná si Missorka založí svůj projekt a bude si jej realizovat podle svého. Bude tam chodit mnoho lidí. Někteří z emimina a někteří ne. A to je fajn. Je to v pořádku.

Jestli jsem se mohl vyjádřit k něčemu, k čemu jsem se nevyjádřil, napište konkrétní dotazy. Klidně sem, nebo na webmaster@emi­mino.cz, dnes, nebo kdykoliv jindy.

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 21.09.06 22:22

Zdeňku a Šárko,
nestačím zírat!!!! Stačí článek od Peti, který vyvolal vlnu smutku nad jejím odchodem… A najednou z ničeho nic se tu objeví nový článek, od vás (jak už někdo výstiženě naspal sršící optimismem) a dokonce snad na každou reakci odpověď?! Tolik zájmu najednou, to mi hlava nebere.. :-( Donedávna jsem byla zvyklá na nezájem z Vaší strany (když jsem měla např. problém s přihlášením aj.) a jedinou odpovědí, že snad máte právo na víkend a nemáte čas…
Nechce se mi věřit, že jste se „chytili za nos“, hrajete prostě o zachování jakési tváře, ale nevěřím vám…
Přestože se považuju za poměrně nekonfliktního člověka, zvedli jste mi tlak a nemohla jsem nezareagovat. Nechci se hádat, ale tohle mě vážně naštvalo.

Adka

 
Šárka
Kecalka 418 příspěvků 21.09.06 23:34

Ahoj, velmi mě mrzí, že jsem Ti zvedl tlak, rozhodně to nebylo mým úmyslem. Píšeš, že nám nevěříš, s tímto konstatováním se těžce zápasí a vyjadřuje se k němu v ták obecné rovině. Moc nepíši a ani nejsem typ člověka, který na sebe musí strhávat pozornost, přesto co napíši, tak si zatím v danou chvíli stojím. Napadání ze lži se mě dotýká a je mě to líto.
Měl bych jen jednu věc na zamyšlenou, pokud bychom byli opravdu tak, chybí mě správné slovo,  snad podlí, myslíš, že bychom Petřin článek, který nás napadá a posouvá pravdu kousek stranou, nechali na stránkách a nesmazali ho? O tom přeci stránky taky jsou o svobodě projevu.
 Zdenek

 
petrch
Stálice 73 příspěvků 22.09.06 00:00

Mila Adko,
nejsem biolog, proto prosim, aby biologove odpustili (a cestinari taky).
Biologove delali experiment s –opicemi…–. Zde byl prispevek, ktery se nechtene mohl dotknout nekterych lidi, za tim ucelem nebyl psan, takze jsem jej smazal. Jelikoz ted nektere komentare reagujici na muj vypadaji mozna nelogicky, mam text ulozen pro pripad, ze by chtel nekdo znat podrobnosti, muzete mi napsat na email. Podstata problemu, kterou povazuji stale za dulezitou, je ramcove vysvetlena mou dalsi reakci o dva komentare nize. –nepatricny odkaz–.

 
Missorka  22.09.06 00:27

Petře,  

jak jsem psala na icq - příměr o opicích nechápu, nebo snad radši nechci chápat.  

Nicméně - dát sem link, který na emimi nepatří, a který - vzhledem k situaci - je ve velmi začínající výstavbě, mi přijde nefér, nečestné a nesportovní a v Pionýru se to nedělalo.  

Prostě účel tvého jednání mi uniká.  

Petra

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 22.09.06 00:37

Tohle mi PEtre prijde podle!!!! Az bude Peta chcit zverejnit link na svoje stranky, ucini tak urcite jinak a nikdo se te o to neprosil!!!
A opici pribeh taky nechapu, nevim, co tim chtel autor rici!!!:-(  

Nepopiram vsak, ze balim, teda ze uz mam prestehovano!  

Sulanek smutny z vyvoje tady

 
mismiska
Kecalka 178 příspěvků 22.09.06 01:16

Aha, tak odkaz mazu, omlouvam se, ja jsem nevedel, ze je to tajne, a ty si mi to na ICQ nerekla, koho znam, tak to vi, takze jsem se nedovtipil.

K opicim. Jejich chovani v dane situaci je motivovano snahou ublizit jinym bez nejakeho dalsiho cile, protoze byly zraneny a maji potrebu se mstit. Lide ovsem vetsinou povazuji takove pocitani za neeticke.

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 22.09.06 02:04

Tedy pánové, naprosto mimo obsah jen glosa. První odlehčující moment tohoto hektična: muži profící vystupující na svém či spravovaném webu pod nickem své ženy.  Hmm, dobrýýýý.  Ať žije feminizace

 
zdenek1
Povídálka 22 příspěvků 22.09.06 06:46

Ahoj, to víš, doma jsme pod pantoflem a musíme sekat latinu, ale v práci už můžeme použít svůj :-)
 Zdenek

 
Missorka  22.09.06 06:53

Když jsme psali na icq, nevšimla jsem si toho, řešila jsem opice… Proto jsem ti nepsala přímo.  

Peta

 
mismiska
Kecalka 178 příspěvků 22.09.06 07:43

taky si rikam, jestli bych mu nemela zakazat pristup ke svemu (jeho) kompu ;) v nekterych pripadech by to mozna bylo lepsi…

mismiska

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 22.09.06 08:41

Zdeňku,
o můj vysoký tlak ses postaral opět…
Co to tady vykládáš, že tě nedůvěra mrzí? Ta přece nevznikla z ničeho nic, ale na základě zkušeností s vámi, majiteli a to dlouhodobě. Teď se můžete přetrhnout s odpověďmi, ale chápu to, odchod mnoho uživatelů a ztráty té jedinečné atmosféry tady je určitě nepříjemná. Ale prostě nepřišlo to samo od sebe a bez Vašeho přičinění (nebo spíš nepřičinění se vůbec).  

Prosím tě nehrajte si na férové jednání, vážně Vám to neuvěřím.

Jak už jsem psala, nechci se hádat, jen mě Vaše názory nadzvedávají…

Petře, nevím co jsi s kým řešil o opicích a je mi to celkem jedno, jen tvá odpověď je úplně mimo, což jen dokládá jaká je s Vámi komunikace.. Brrr, nechci se k tomu vracet.    

Adka

 
zdenek1
Povídálka 22 příspěvků 22.09.06 08:55

Ahoj, jak jsem psal, nechci tady proti nikomu štvát ani vést emoční pomlouvání. Článek je pouhá informace o stěhování a konstatování faktu o tom proč. Vyvracením účelových pomluv se jen rozcáká bláto a špína na všechny strany a všichni z toho budou ještě více smutní, to bych nerad.
 Zdenek

 
Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 22.09.06 09:14

Koukam, ze se tu od pul jedne,kdy jsem odpadla udalo mnohe…  

A mnohe nepekne.  

KURNA! JA CHCI, ABY EMIMINO FUNGOVALO, JA SEM CHCI CHODIT DAL!!!
NECHCI BYT POSTAVENA K ROZHODNUTI - CHODIT SEM NEBO CHODIT JINAM!
CHCI SI CHODIT KAM JEN UZNAM ZA VHODNE.  

Odmitam zavrhnout web, ktery mam rada, ktery se mnou prosel cestu od bezdetne holky k doublemater­stvi!!!!!!!! Chci byt tady i tam. Takze pokud spousta uzivatelek odejde, pujdu s nimi, ale to vubec neznamena, ze odsud odejdu. Zatim mi je tu stale dobre, stale jsem tu doma. I kdyz realne hrozi, ze se zdejsi atmosfera zmeni, tak presto MYSLIM, ZE eMIMINO STOJI ZA POKUS JIT DAL.  

NECHCI, ABY TO ODE MNE BYLO BRANO JAKO ZRADA, PROTOZE JA ODMITAM BYT NA NECI STRANE. KDYBY TO JEN TROSKU SLO, ZUSTANU SVYCARSKEM, ALE BOJIM SE, ZE TO NEPUJDE.
NICMENE ZNOVU TU OPAKUJI, ZE AC SI NAJMU BYT I VE VEDLEJSIM DOME, TAK Z TOHOTO PAVLACAKU NEODCHAZIM. TO PROSTE NEUDELAM. A POKUD BUDU MOCI, POKUSIM SE ZABRANIT, ABY SE STAL NEOSOBNIM HNUSNYM PANELAKEM.  

Lesina a dracice    

 
Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 22.09.06 09:16

Jen jeden pididodatek - tenle pocit mam protoze jsem tu doma - kdybych mela pocit, ze tu jsem lidem sumak, tak bych asi tenhle pocit sounalezitosti nemela.
 L.

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 22.09.06 09:37

Ano Zdeňku, článek je pouhá informace od vás, proto ten můj první komentář o tom, že nestačím zírat, jak najednou komunikujete a reagujete na příspěvky uživatelů, do té doby věc naprosto nevídaná. Předtím jste nereagovali ani na dotazy k nefunkčnosti a prosby o pomoc, natož psát  odpovědi ke komentářům. To jsou pouze moje vlastní zkušenosti s vámi, žádné pomluvy. Ty se mi totiž také hnusí, v tom jsme zajedno.

Adka

 
Lila002
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 22.09.06 10:03

Lesino,

KURŇA - to je to správné slovo!
Také mě napadlo, a přiznám se, že se mi nechce odtud, ale ani se nechci odstřihnout od lidí, kteří si našli nový prostor. . . jsem lehce rozladěná, moc mě tato situace mrzí …

Lila
P.S. omlouvám se obhroublý výraz výše

 
zurecek
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 22.09.06 10:09

Zdravím Vás,
Lesina mi mluví  z duše, zatím si neumím představit, že bych odešla natrvalo, emimino je pro mě druhou matkou, v listopadu to budou 4 roky co tady chodím a úpřímně řečeno je to má srdeční záležitost.

Vše ukáže a prověří čas.
S pozdravem Zuzka+Em od Špuntíků

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 22.09.06 10:30

Lesino a vubec Emimino,  

taky tady nekoncim uplne, urco budu zvedava, urco budu nakukovat, urco budu sledovat osudy tech, co zustanou a i tech novych, co prijdou!  

Emiminu preju hodne stesti, urcite prezije, i kdyz bude jine … ale zivot je takovy, stale plny zmen! Na nas je, naucit se s nimi zit!!!! Proto tuhle komunitu nezavrhuji, tak jako nezavrhuji kamarady z detstvi… Zaroven jak uz jsem napsala, stehovani probehlo a bytecek je krasny … nostalgicke vzpominky vsak zustanou naveky…  

Hodne stesti Emimino!!!  

Sulanek

 
Vvv
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 22.09.06 14:50

Lesi, díky za tvoje slova, už od včera přemýšlím, jak to napsat :)
Prostě chci jen stručně říct, že z Emimina odcházet nebudu, dál sem budu ráda a podle svých možností chodit a že toto celé není pro mě žádná volba buď a nebo. Prostě jen beru na vědomí, že někde vedle vznikly nějaké nové stránky, které si třeba časem přidám do oblíbených, ovšem jejich vznik pro mě není důvod pro to, abych to tady šmahem kompletně zavrhla.
Přeji hodně úspěchů všem, kterých se emoce posledních dnů týkají, děkuji VŠEM, kteří se o Emimino starali, starají a budou či nebudou starat a těším se na budoucnost obou webů, ať už za nimi bude stát kdokoliv :)
 Verča

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15327 příspěvků 22.09.06 15:00

   prostě se MUSÍM VYJÁDŘIT ZROVNA DO TOHOTO DENÍČKU -  

plně souhlasím s Lesinou  a dodávám, že některé to beru dost osobně a je zde zbytečně moc emocí. Irias

 
Jasi
Nováček 2 příspěvky 22.09.06 16:23

Jako dlohouhodoba nakukovatelka E-Mimina se radim mezi ‚zavislacky‘ a urcite sem budu chodit dal. Mrzi me ze je tu ted takova atmosfera a i v nekterych deniccich holky bourlive diskutuji zda se prestehovat ci ne - ale jak uz to tady holky rekly, nemusi to byt prece situace ‚bud a nebo‘. Rada budu chodit i sem a urcite chci i Missorku podporit na jeji nove strance.
Muzete mi, prosim, nekdo poslat adresu na tu novou stranku?
Diky moc

 
zdenek1
Povídálka 22 příspěvků 22.09.06 16:57

ahoj,
nahoře se můžeš dočít, že byla Petra hodně naštvaná, když se tady objevil odkaz na její stránky a smazala jej. Proto bych nerad vyvolával další spory.
A jak píšeš, holky budou chodit na oba servery, což je přirozené.
 Zdeněk

 
LinkaK
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 22.09.06 17:42

Myslím, že nebyla naštvaná, že odkaz byl zveřejněn. I já si myslím, že sem nepatří. Kdo chce hledat, najde…

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 22.09.06 17:46

Doted jsem se nevyjadrovala, protoze nemam zajem o nejaky odsuzovani zrovna v situaci, ve ktery prave jsem…uz bych to asi neunesla (prave jsem se vratila z pohrbu naseho hafana Barbara, ktery v noci umrel). Ale Lesina napsala presne to, v co jsem doufala, ze tady taky zazni. Lesi, jdu s tebou do Svycarska! I kdyz tu asi nebudu tak casto, jako kdysi.
Moc jsem si prala, aby oznameni o narozeni naseho druhyho darecku, ke kterymu jsem si prosla a prochazim dost tezkou cestu, bylo prave na techhle strankach. A tak doufam, ze bude!
Lenka&Maty&Ma­joranek 21.tt. a jedna psi dusicka

 
Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 22.09.06 18:05

Ach, Lenko, je mi Barbara tak lito… Musi to byt ted tezke - ja vim, jde „jen“ o psa, ale sama vis, ze nase Kacenka je pro nas ta nase chlupata prvorozena… A u vas to bylo stejne.  

Pohlad za me osirelou psi slecnu, Matyho a brisko Majoranka. A bud s nami dal.  

A vitej ve Svycarsku :)  

Lesina a dracice    

 
Šárka
Kecalka 418 příspěvků 23.09.06 18:05

Ahoj,
pokud jste si všimli, že článek na chvíli zmizel, pak se moc omlouvám, udělala jsem chybu, chtěla jsem je přesunout pod jiné téma a omylem jsem je smazala. Petr je  sem už vrátil.
Jsem pod vlivem prášků, trhali mi zub, a tak mi to moc nemyslí. šárka

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 23.09.06 19:13

Tak tady to vypadá, že je všech původních 42 komentů co bylo před smazáním, akorát nesouhlasí číslo počtu komentářů u avíza.  

BTW gratuluji k rychlému a bezproblémovému překlopení, super práce.
 Romana

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Lednický zámek - Pohádková jeskyně


Reklama