P. S. T. M. - 54 - Z MILENCŮ RODIČI

Snažení
  • Missorka
  • 21.11.04

Ahojky všem, píšu jenom na rychlo, protože nejmenovaný pisatel deníčku mě nechal ve štychu. :) Mám rozepsány Rozhovory se Skřítkem, ale ještě to bude chtít nějaký čas, než deníček uzraje. Protože si ale uvědomuju, že nemůžeme mít deníček na bůhví kolikáté stránce, vyplodila jsem následující. A asi bychom se měly ve psaní střídat, aby jsme neměli deníček jednou za měsíc (jsem lemra lemratá, já vím) co vy na to?

Z MILENCŮ RODIČI…

Bylo nebylo. (Zdá se mi to tak dávno, že to snad vůbec nebylo). Když býval Vojta ještě v bříšku, často se mě můj muž ptal, na co se nejvíc těším, až bude prcek s náma. Pro mě byla odpověď vždycky jasná, říkala jsem mu, že se nejvíc těším na to, až je uvidím spolu. Svého muže a svého syna. Stalo se. Slušelo jim to od začátku a sluší jim to čím dál tím víc (nebo mě to čím dál tím víc bere…) :-)

Mívala jsem strach, že až se Skřítek narodí, nic už nebude takové jako dřív. Co když mi to bude chybět? Romantické večery, svíčky, víkendové lenošení v posteli, o milování kdekoli doma a hlavně kdykoli ani nemluvě. Co když to nezvládneme, co když zjistím, že mi něco zá:,–(ně vadí na člověku, se kterým mám dítě? A jako obvykle - lámala jsem si hlavu se zbytečnostmi (obecně moc přemýšlím, měla bych to omezit… Tedy mám na mysli takové to neopodstatněné hloubání o nesmrtelnosti chrousta).

Zkusím napsat, jak tu změnu cítím - jen takové perličky (třeba přidáte nějaké další, ne?):

Hrozně se mi líbí, že je Vojta Zdeňkovi podobnej. Ve spaní dokonce dělají stejný ksichtíky. :-) Z toho jsem totálně unešená a vydržím to sledovat hodně dlouho…

Dlouhá milenecká rána v posteli tedy rozhodně nehrozí (a patrně ještě pár let hrozit nebudou), ale zato míváme jiná rána…

O víkendu si muž brává Skřítka a já dospávám za celý týden (naše ranní ptáče totiž vstává mezi 4:30 a 5). No a když se konečně z té postele ráno vykopu a doplížím se do obýváku, vždycky tam na mě čeká nějaká zajímavá situace -

Kluci se spolu dívají na „The Day After Tomorrow“ a ani nedutají. Na stole spousta DVD, přes Makovou Panenku až po Krtečka, ale údajně se našemu synovi líbí nejvíc akční filmy… No nevím, neprotestuju, hlavně, že společně fungujou, že jo…

Nebo oba pozorují kočky a mají z toho děsnou bžundu…

Existuje i možnost, že Vojta řve jak tur, ale ta je zřídkakdy.

Vojta dělá bombarďák a střílí dudlíkem - stačí dát Vojtu nad hlavu na letadlo a jak se zasměje, dudlík „střílí“.

Nakupování je taky jiné: Vojta chrupe v košíku a my se nutně musíme zastavovat u autodráh a různých dalších klukovských hraček. Většinou bývám ujištěna, že tohle všechno bude Vojta v budoucnosti strašně nutně potřebovat. A jsem nejenom ujišťovaná, že to tak bude, ale zároveň je to na mě hned zkoušeno - muž hraje jako Skřítka a mámí na mě nějakou věc a já jsem za tvrďáka a odolávám… Ale nevím jak to budu zvládat, až ten nátlak bude skutečně dvojitej (včetně toho, že můj muž plánuje naočkovat našeho syna, aby úpěnlivě prosil, aby se maminka nikdy nenechala ostříhat, protože nejlepší maminky jsou přece dlouhovlasý…)

Večery patří k mým nejoblíbenějším. Koupání je u nás „chlapská“ záležitost. Je mi naznačováno, že do toho nemám příliš zasahovat a tak se ani nijak výrazně nepokouším. Akorát je pozoruju, to mě nikdy neomrzí. Vysvlékání bodyčka je rituální - jedna ruka - KUK, druhá ruka - KUK, a pak hlava - MEGAKUK. :-) Jednou šel Zdeněk napouštět kyblík, tak jsem v dobré víře Vojtu svlíkla, ale se zlou jsem se potázala. Prý se těšil na svůj oblíbený MEGAKUK a já ho o něj připravila… :-)

Nemusím povídat, že noci jsou samozřejmě úplně jiné než bývaly. Vojta spí v pokojíčku a u nás v ložnici svítí do tmy světýlka chůvičky (bonzačky - jak říká Diny). Mohla by se v noci uřvat a s mým mužem to ani nehne. Ale už jsem si zvykla, když je nejhůř musím ho holt vzbudit. Ale bývá nejhůř málokdy a toho pak někdy budím, ale ze zcela jiných (přízemně žádostivých :-) důvodů. Úspěšnost mám asi padesátiprocentní. Ale hlášky u toho hází nezapomenutelný. Minule se poloprobudil, oznámil mi: „Tebe já znám, ty jsi moje žena.“, a zase slastně usnul… Jo, jo, nenaplněné touhy (pro spravedlnost musí napsat, že docela často mu usínám já…)

Mívám poslední dobou neskromně pocit, že jsme to zvládli. Ale nechci to psát a říkat moc nahlas. Štěstí chodí tiše, nenápadně, bez velkých efektů, slavobrán a zdravic. A zaručeně poznáte, že u vás bydlí. Máme jedno malinkaté. Leží v lehačce a nechá si podávat hračky a nejvíc ho baví vyhazovat je pryč. Ale změnilo nás oba a změnilo náš vztah. Dostal se do takových rozměrů, že si neumím představit nic víc. Jednoduše a prostě - stali jsme se rodiči. A užíváme plnými doušky.

Takže - překročte hory špinavého a samozřejmě nevyžehleného prádla, zavřete oči nad upatlanou koupelnou, studenou plotnou a flekatými okny. Rozhlédněte se a pohlaďte svoje štěstíčka.

Peta (vánočně sentimentální), Zdeněk, Skřítek (Dásňátko - pořád by se zubil, ale nemá čím…), Chlapeček (Dempsey) a Holčička (Makepeacová)

P.S.: Teď právě koukají na Profesionály, asi jsme ho měli pojmenovat Cowley… No, třeba příště!


Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 21.11.04 22:24

Ahoj Missorko,
báječný deníček!:-))

Mluvíš(píšeš)mi ze srdce.Já jsem nyní 26tt a když mě manža čeká celý natěšený u zapálené svíčky a romantické hudby…tak si říkám jaké to bude až…Zřejmě teda nebudu praštěná když si čas od času říkám že nic nebude jako dříve a jak se s tím asi srovnáme?!
Asi je to přirozený,zod­povědný vývoj-změna z milenců na rodiče s sebou přináší nějakou tu ,,ztrátu,,ale hlavně spoustu nových a krásných věcí.
Uf!!
To jsem se rozepsala :-)ještě jednou díky za slova která jsi mi brala z pusy…

Pa Gabka a Štěpánek 26tt

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 21.11.04 22:24

Ahoj Missorko,
báječný deníček!:-))

Mluvíš(píšeš)mi ze srdce.Já jsem nyní 26tt a když mě manža čeká celý natěšený u zapálené svíčky a romantické hudby…tak si říkám jaké to bude až…Zřejmě teda nebudu praštěná když si čas od času říkám že nic nebude jako dříve a jak se s tím asi srovnáme?!
Asi je to přirozený,zod­povědný vývoj-změna z milenců na rodiče s sebou přináší nějakou tu ,,ztrátu,,ale hlavně spoustu nových a krásných věcí.
Uf!!
To jsem se rozepsala :-)ještě jednou díky za slova která jsi mi brala z pusy…

Pa Gabka a Štěpánek 26tt

 
Anonymní  21.11.04 23:38

Mile ;o)
To strielanie dudkou pozname aj my. Niekedy si myslim, ze by mali mat aj mimiskovia olympiadu - vrh dudkou do dialky alebo rychlostne dudlovanie, to by boli olympijske discipliny ;o) A verim tomu, ze nas Dani by bol aj adeptom na medailu…
Opatrujte sa!
letna maminka Schamka a letne mimi Daninko (17t)

 
Anonymní  21.11.04 23:39

AHOJKY
opravdu nádherný deníček!To samé jsem prožívala než se nám narodilo to naše štěstí.Nedovedla jsem si představit,jaké to bude.Žádné dlouhé lenošení po ránu v postýlce,žádné čtení knížky v klidu a o televizi ani nemluvim.Ale když se ten mrňousek narodí je najednou všechno jedno a stejně na nic jinýho se vám koukat nechce,jen na to,jak miminko krásně spinká,jak je krásné nebo jaké dělá „drštičky“.Teď je tomu našemu štěstíčku 1,5 roku a za nic na světě bych ho nevyměnila!
Ahoj Dadka

 
stefinka
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 22.11.04 00:14

Jo, jo, jo … a my si s manžílkem říkáme - jak to bylo nádherný, když Pepča chodil po obědě spát a my mohli … teď je mu šest a když malá jde po obědě spát, tak nemůžem. Vypadá to, že skoro nikdy. Stefinka

 
stefinka
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 22.11.04 00:23

Aby to nebylo jenom o tom. Pepča je podobný mně a dost mě dostává jaké dělá posuňky, poznámky a že má reakce jak já. A malá je zase celý tatínek a do poslední grimasky, stejný typ chůze, způsob kterým dělá různé věci … Jsou jak naše zmenšeninky. Moc zajímavé dívat se na sebe v klučičí podobě a malá je úžasná jak je podobná Pepínovi. Ten to teda nerad slyší, když se rozplývám.
Večerní koupání se u nás taky přesunulo k tatínkovi. Nejprve jsme to měli rozdělené, on kluka já holku, poslední měsíce to má sám na háku. Pepča mě pustí do koupelny jenom když tatínek není doma. A právě si vymyslel, že v červené dny se nebude mýt, protože je neděle nebo svátek. A tatínek na to přistoupil! Když jsem protestovala, pravil pouze „chlapi nesmrděj, tak se nemusej mejt klidně celej tejden“ a je vymalováno.
Ale když to bylo jen jedno miminko, to byla pohodička :-).

Kráááááásný deníček, díky moc a hezký den. Stefinka

 
Anonymní  22.11.04 10:12

Ahoj Stefinka,

pozrela som si tvoju web stránku a poslala formulár na určenie pohlavia 1. dieťatka :) Ak by boli potrebné aj iné údaje, tak môj mail je lea.langova@cen­trum.sk. Som fakt zvedavá ;)

Prajem krásny deň! Lea

 
Anonymní  22.11.04 10:43

Ahoj Missorko,

nádherný deníček. Tak jestli takhle u Tebe vypadá: „Píšu jenom na rychlo“, tak klobou dolů. Ze mě by něco podobného nevypadlo ani na pomalo.

S tím milováním, chjóó. Budulínek se narodil s radarem. Kdykoliv se k sobě přiblížíme pod záminkou tulení, radar zapracuje a Kubíček volá bééé „Co to děláte, nepotřebujete se milovat, máte přecě mě“ bééé „To tak, ještě by byl sourozenec“ bééé „Nic nebude“.....

Ten drobeček nám obrátil život úplně naruby, ale tak krásným způsobem. Vydržím se hodinu koukat jak spinká, tečou mi u toho slzy a vzpomínám. Miluju ho.

Taky jsem měla obr strach jak to zvládneme. Jací budeme rodiče, ale ono to jde. A vychloubačcky musím říct, že jsem dobrá máma a Marek dobrý táta.

Páá Radka a Kubíček (10 týdnů)

 
Tessie
Kecalka 287 příspěvků 22.11.04 11:07

Ahoj Peťo,

fakt zase super deníček. Člověk se nad tím tvým povídáním tak hezky zamyslí a tak si říkám jak to bude potom vypadat u nás doma :-) Je to fakt krása, že jste taková ukázková rodinka, která se nadevšechno miluje a že máte to svoje štěstíčko, které Vás tak krásně ztmeluje. Takže posílám a gratulaci a doufám, že to co se poštěstilo tobě, se poštěstí i nám a budeme taky taková super rodinka :-)
Nejvíc mě dostaly ty vaše nákupy, to můj manžel nákupy nesnáší, vždycky je otrávenej jak šváb a dáváme mi okatě najevo, jak hrozně trpí. Zrovna včera jsme se šli podívat do města, protože manža shání kabát na zimu…no kdyby jste to viděly. Zašli jsme do jednoho obchodu, tam na něj nic prodlouženého neměli, tak prohlásil, že půjde do Prostějova a nikam už nejde. Jenže Prostějov měl v neděli zavřeno, takže nákupy skončily…a to mi spílal jak už si něco musí koupit aby nezmrzl. Ale copak má snahu někam jít? Tak jsem mu řekla, že už vidím jak nakupujeme věci pro prcka :-(((
No jo, ale jako by každej mužskej neměl ty svoje mouchy co?

Jinak hlasím, že jsem byla ve čtvrtek zase na kontrole u doktorky a opět jsem krvácela, tak se jí to moc nelíbilo a řekla, že pokud znovu zakrvácím, tak už jedu rovnou do nemocnice. Napsala mi žádanku a že si mě tam buď pár dní nechají a nebo mě pošlou domů. Každopádně neví čím by to mohlo být, jediné co jí napadlo bylo, že snad konec placenty, jak se vytahuje nahoru. No tak nevím, ale každopádně pod pohružkou nemocnice se tělo rozhodlo nekrvácet takže mám radost :-))) No a samozřejmě jsem zase viděla toho našeho drobečka…doktorka mi to ukazovala i při tom snímání a ten náš brouček mi i zamával…byla jsem hotová :-))) To byla taková krása.
Každopádně hematom tam prý není a všechno vypada ok, tak doufám že je vše v pohodě.
Jooooo a doktorka mi zase věnovala obrázek, takže jukněte na rodinu :-)

JInak se s mamutíkem máme docela fajn, akorát ty rána máme těžší díky nizkému tlaku…teda aspoň myslím, protože se mi dělá šoufl.
Břicho se zatím výrazně nevykulilo…je teda větší než obvykle, ale když jsem se vážila, tak jsem dokonce o kilo zhubla…a to nezvracím :-)

Teda to jsem se zase nějak rozkecala, popravdě řečeno jsem lenoch to po sobě přelouskat, takže omluvte chybky :-)

Všechny moc zdravíme a přejeme hezký týden.

Pááááá Tessie + mamutík již 14+2tt

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 22.11.04 13:15

Ahojky Peťko,

opětovně jsi hvězda, super deníček..... Večer u svíček jsme měli snad když jsem čekala Adámka. Akorát když byla svatba, tak jsme si i s Adámkem udělali pohodový večer, jinak nic. Je pravda, že za to můžu já, protože pravidelně s Adámkem odpadám. Televizi jsme neviděla ani nepamatuju, stejně v ní nic nedávají, a taková knížka je daleko lepší uspávadlo…pravda, stačí mi jedna stránka a jsem tuhoň :-))) Nicméně obecně s Tebou souhlasím, že děti jsou štěstíčka a Tvůj závěr nezůstal bez suchého oka…zároveň mytí oken nehrotím, vánoční úklid bude klasický normální úklid…nechtěla jsem ani kupovat adventní věnec, protože se bojím, že by Adámkovým zásahem dostál úhony, ale Tom říkal, že to zvládne-me :-))) Nicméně se moc a moc těším na Adámkova rozzářená očička, co bude pod stromečkem :-))

papa a pusus Skřítkovi

Veronika Adámek a Tečka

 
Kaculinkaa
Kecalka 265 příspěvků 22.11.04 14:06

Ahojda holky,

tak jsem tu. Dneska mám den blbec. Je to hruza.
Od rána mi v práci nešel net :-(( Do toho jsem měla strašně moc práce, takže síla. Navíc mě bolí opět bříško, takže očekávám zánět :-(( Mě už to fakt nebaví. Mám ze všeho deprese :-(( cesta ráno do práce stála taky za to. U nás nasněžilo tolik sněhu a blbci silničáři se ani neobtěžovali. Takže síla. Všude zácpa a navíc to klouzalo jak ........
pak jsem šla do banky kvůli úvěru na auto. no další síla. Co všechno k tomu potřebujou atd. Fakt děs. takže dneska jsem totálně otrávená.
A jaký byl u nás víkend ? No klasika. V sobotu jsem byla u našich , což je opruz, protože se tam bud všichni hádají nebo mi vykládají něco co už dávno vím. A v neděli jsem si musela uklidit příšerný bordel v bytě a odmrazila jsem mrazák, protože už pomalu nešel ani zavřít.

TESSIE : doufám, že už jsi v pohodě a nestraš nás s tím !!! Moc na Tebe myslím a držím palečky. Stejně to strašně letí. Ty už jsi v II. trimestru. :-)) Tak se drž !

DANCUL : kdepak jsi holka ? Doufám, že zuby už jsou OK ! :-)

PETO : jako vždy úžasný deníček. neměl chybu. Jen jsem z něj trošičku melancholická. Jo předvánoční čas mi fakt moc nepomáhá.

Mějte se všechny krásně.

Páčko Kačka

 
Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 22.11.04 15:00

ahoj holky,

ja mam fakt dost prace.a to robim len pre manzu a uz si ani nic moc nehladam, kedze do vianoc musim stihnut najst stratene miliony :o))). myslim tym najst kde sa da usetrit.

akurat som bola dnes u zubara. este raz a konec!! hura.

cez vikend sme boli na chalupe v liptovskom hradku. urcite ste videli ze miesto lesov mame rubaniska. prislo mi to neuveritelne lebo u nas na chalupe moc nefukalo. ale tesila som sa zo snehu. dufam ze mieni snezit aj ked pojdeme lyzovat.

kacko, vobec nemam chut na vianoce a neviem ako spravit aby som nebola sentimentalna. uz aby bolo 27.12. palime na silvestra. vzdy ked sa vratim s chalupy tak zistujem ze sa mi nechce zit v meste.
nemoze to byt ms? mna tiez boli podbrusko tak dufam ze ms dorazi tak ako ma (o 2dni). mam dobrane 1. balenie „mimi“ praskov. tak som zvedava.

peta, hezky dennicek. nic ine nemozem k nemu dodat. ale vazne sa mi lubi :o)

*************­*****************a teraz uz vazne pridem. v piatok rano odchadzame z ba. budem vykopnuta na resp. pred prazskym vystavistom, niekde neviem kde. aj ked mi robi problem cestovat busom. tak hadam to zvladnem :o). dajte vediet kedy budete mat v piatok cas. neviem ci ostaneme az do nedele**********­*****************

danka

 
Kaculinkaa
Kecalka 265 příspěvků 22.11.04 15:10

čauko Dancul,

mě je dneska celkově divně. Bolí mě hlava. Leze na mě nějaká rýma, tak doufám, že z toho ještě neomarodím. Mám takový depky, že mě nic nebaví. No snad se to brzo zlepší. MS to být nemůže. Bolí mě bříško fakt jak při zánětu. To už bohužel poznám :-(((((( ve čtvrtek jdu k tomu novému dr, tak jsem zvědavá co mi poví. tren pátek se uvidí podle toho jak dopadnu u toho dr. Pokud mi na:,–(í antibiotika, tak nikam nemůžu. :-(((( Ale doufám, že to bude v pohodě a konečně se uvidíme.
bylo by to super. Alespon na chviličku. Tento týden mám stršně plnej. Skoro každý večer něco mám.
Jinač na Vánoce se letost taky netěším. Budu z toho ze všeho ještě víc na nervy.

No nějak to zvládneme.

Tak " mimi " prášků ? a co to bereš ? :-))

Páčko Kačka

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 22.11.04 15:37

ahoj holcicko

jdu ti poslat trosku nalady a depku odhanim. A dneska jsem kvuli tobe dala par fotecek delfinka do galerky.
Ve ctvrtek to dopadne dobre a treba tam zadny zanet nebude

posilam pohlazni pa

magrat a delfinek

 
Kaculinkaa
Kecalka 265 příspěvků 22.11.04 15:47

čauky Market,

furt doufám, že tam nic nebude. Jenže z toho mám docela nervy. takhle přesně mě bolelo, když jsem měla ten zánět dělohy :-( Třeba je to jen od nastydnutí. Co já vím. Jen mě to už fakt nebaví.

Jo a jinak fotky jsem sááámo viděla, protože to je první co udělám, když se dostanu na net :-)) No jako vždy je sladký a neodolatelný :-)))) Nádherně stojí :-) Já ho fakt miluju :-)
Jo a jaké bylo kino??????

Pá Kačka

 
Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 22.11.04 16:02

nebud smutna!!!!!!!! to je rozkaz :o))) a ani marod. urcite bude vsetko bude ok. aj mna bolelo vtedy brucho a zapal to nebol. mna velmi podobne bolia creva. nmozno sa moc stresujes.

mimi prasky su duphaston. teda ovu prasky.

pa

d.

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 22.11.04 16:11

ahoj

kino bylo supre, skoro cely dej jsem se chechtala. Doporucuji :))

jinak ve ctvrtek na tebe budu myslet

jo a az do konce tydne jsem bez mobila chjo :(

a ICQ ti nefunguje?

pa market /gg.,cv mv bvcv cx cv ( a delfinek vlastni rukou chichi )

 
kacii
Kecalka 210 příspěvků 22.11.04 18:14

Ahoja:o)
Denicek je super, akorat me nenapada, co k tomu napsat… mozna, az bude lip, ted me napada jenom to, ze od narozeni Matyse jsem nejaka nervoznejsi, vylitnu kvuli kazdy pitomosti, takze frekvence hadek nejak vzrostla:o( Doufam, ze se to nejak srovna, kdyz chceme toho sourozence… to bych se pak asi zblaznila…

A proc tak depkovite? Jsme nemocny:o( Tatka to privlekl pred tydnem, me to skolilo v sobotu (aspon ze jsem stihla to kino s Magratou a Tanou, protoze to jsem mooooc potrebovala:o)) A Matyska to dostihlo vcera… Vcera dopoledne tu lezl akorat s nudli u nosu, vypadal jak ulicnik… No jenze pak se vzbudil o pulnoci, nemohl poradne dychat ani brecet:o(( Jenom ze sebe vydaval takovy docela desivy hvizdani… Mel teplotu 37,7 takze nic vaznyho, ale docela dlouho jsem stala u postylky a rovnala si v hlave pohotovostni scenar, kdyby se zacal dusit. Ta laryngitida me desi. Matys se na me hodinu dival, takovej smutnej kukuc jsem u nej jeste nevidela. Kdyz videl, jak se tvarim, snazil se na me stekat (protoze z toho mame vzdycky bzundu:o)), ale jenom tak sipal. Pak usnul a spal az do 6h. Malem me ani nevzbudil, jenom stal v postylce a snazil se brecet, ale neslo to:o((
Rano jsme zaspali, dr. mela jen do 11, takze jsme ji prosvihli, nastesti Matys az na to chrapteni a kaslani (ktery mu moc nejde) vypada docela dobre, cely den tu leze a dela lumparny. Nabalila jsem ho, ma i cepici a jednu chvili jsem uvazovala i o rukavicich:o)) Mel uplne ledovy ruce, od zeme je zima…
Takze jsem se tu trochu vydepkovala popisem naseho prvniho setkani s nemoci, doufam, ze to nikoho z vas nepotka!
Lenka&Matysek (10 a pul mesice, nudle u nosu a hlas jak vychlastany konipas:o))

 
kacii
Kecalka 210 příspěvků 22.11.04 18:16

Kacko co to ctu??!! Opovaz se omarodit, to se nepovoluje!!! Doufam, ze to bude jen nejaka banalita, ktera hned prejde!!!
 L&M

 
kacii
Kecalka 210 příspěvků 22.11.04 18:21

Tessie, nemame nahodou stejnyho manzela???? Mas ho ted doma? Jestli jo, tak se podivej, jestli to neni ten muj, ja ho tu nemam…:o))) Akorat teda me nerika, ze potrebuje kabat, ale kalhoty, ovsem proces porizovani je uplne stejnej:o)) Doufam, ze to krvaceni se uz opakovat nebude, musis Mamutikovi vysvetlit, ze v nemocnici je to pekna pruda… musim skouknout, jak vam to dite roste:o)
 L&M

 
Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 23.11.04 09:09

Ahojte holky,
přidávám se ke zdrbnutí chlapů. U nás nakupování vypadá tak, že já oběhnu obchody a vedu ho už najisto. Stejně si vyslechnu: „Sem tu ani nemusel chodit, když znáš číslo mých kalhot, bot…“ Ranila by mě z toho mrtvice.

Držte se a nákupům zdar.

RAdka

 
Tessie
Kecalka 287 příspěvků 23.11.04 09:15

Ahojky :-)))

škoda, ten komentář čtu až dnes, takže pokud se prohodily, tak jsem to zase nezaregistrovala. Ale me se nepochlubil ze ma dite :-(((( Kdyby neco tak doufam ze mi ho taky pujcis :-))))))
No s chlapama proste nakupovat nejde…jsem mu rikala ze by me zajimalo jak to bude probihat az budeme shanet postylku a podobne veci…no a on ze u toho nemusi byt hodinu jako ja, ze ukaze a jde se. Tak jsem mu rekla ze opravdu radsi pujdu nakupovat s tchyni a on na to no tak vidis, jen bez…vzdyt jsem ti rikal ze mate jit spolu :-))) No tak to je spoluprace co?
Jinak krvaceni vypada dobre…teda jako ze uz se neobjevuje, tak doufam ze to tak bude i dal.

Mejte se fajn a pozdravuj manzela :-)
Tessie + mamutík 14+3tt

 
Tessie
Kecalka 287 příspěvků 23.11.04 09:57

Ahoj holky,

tak jsem vám dala na rodinu fotku pupíka z 12tt. Včera jsme taky fotily, ale to manža ještě nestáhl z fotáku, takže tu příště :-)))

Mějte se fajn a opatrujte se.

Tessie + mamutík

 
alice01
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 23.11.04 11:36

Ahoj holky!

Sice nepatřím k vám do deníčku, ale skělá témata mi nedají, abych si je aspoň čas od času nepřečetla!

Nám se včera s manželem podařil husarský kousek - skoro po roce jsme z naší postele vystrnadily naši dvou a půl letou dceru. Takže můj příspěvek by se mohl jmenovat z rodičů opět milenci…! :o) Raději pomlčím po jeké době to bylo… :o)

Alice

 
Kaculinkaa
Kecalka 265 příspěvků 23.11.04 12:21

ahojka holky,

kde všechny jste ???
Dneska mám náladu dost podobnou včerejšku. To počasí mě ničí :-((( V práci fofr. :-( Je jasně vidět, že se blíží konec roku.

Poslední dobou řeším jestli zrekonstruovat pár pokojů ( asi nejspíš dva ) nebo si koupit auto. Jenže na auto bych si musela vzít část úvěr. takže jsem se včera v bance totálně nasrala. To je neskutečný ponižování :-( Takže to vypadá, že udělám ty pokoje. Hlavně teda ložnici. Chci tam dát plovoucí podlahu ( protože koberce nesnáším a hlavně je nemůžu mít kvůli alergii :-( ) , chci tam vymalovat světle modře a koupit novou postel ( zdravotní ) , která vyjde ( rám postele z masivního dřeva , dvě matrace, dva rošty ) na 42.000,– Ale je fakt, že se na tom bude spát skvěle. Poslední dobou mě furt bolí páteř :-( Doktor mi řekl , že to mám z toho , že špatně spím. No bodet by ne, když máme starý válendy, který teda pro alergika rozhodně vhodný nejsou. Tak uvidíme co s tím.
Třeba alespon příjdu na nové myšlenky.

TESSIE : viděla jsem fotečku bříška i mamutíka. Je to strašně krásný. Drž se !

DANCUL : já vím, že psychika je strašná svině. Jen mám strach, aby to zase něco nebylo, protože jsem si toho už fakt užila dost. Jsem na to ve čt zvědavá.

GANGINKO : kde jsi holka ????? Jak jsi to nakonec vyřešila ? myslím na Tebe a držím palce.

no nic. Tak já jdu pracovat.

mějte se fajn.

Páá Kačka

 
Anonymní  23.11.04 12:34

Jé, Alice a ty myslíš, že máš vyhráno? Za jak dlouho si tak myslíš, že Vám tam místo Verunky hupne Kubík? Dávám mu tak 14 dní :--))))))))))))))))
Ahoj
Claudie

 
Pisklatko
Kelišová 6406 příspěvků 23.11.04 12:50

Ahoj Missorko,
krásný deníček, který mi málem rozplakal (těhu-hormony):-))) Mluvíš mi přímo z duše. Jsme ve 22tt a tolik se těšíme na toho našeho pupíčka Matýska, že se to slovy popsat nedá:-))) a já doufám, že pohoda (s těmi krásnými i špatnými zažitky), která nás teď obklopuje a kterou si vychutnávám plnými doušky, zůstane a i já jednou budu moci potichounku říct - asi jsme to zvládli a bydlí u nás štěstí:-)))

Užívejte rodinko dál a plnými doušky:-)))

Pískle s Matějem

 
alice01
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 23.11.04 14:42

Jéé, ahoj!

No šikula sice je, ale takový artista zase ne, aby si tam sám vlezl. U Verunky to začalo kolem roku a půl - manžel byl tehdy v čoudu, já s velkým pupkem, prostě se mi jí nechtělo v noci zvedat z postýlky, tak jsem si jí dávala k sobě. Jenže už se nám nepodařilo ji po 14 dnech přemluvit, aby šla zpátky do postýlky…

Takže jestli nevyměknem, bude Kubíček spinkat pěkně v postýlce!! :o)

Alice

 
Anonymní  23.11.04 15:07

Ahojky kočičky, ztracená dcera se po dlooooooooouhý­ýýýýým čase ozývá :o)))

Missorko, skvělý deníček, už se moc těším, až to budu (jednou :o)) prožívat na vlastní kůži … ten úžasnej pocit absolutního štěstí :o) Co prďolka, jak se má?

Kačko: zažeň chmury, beruško, a nebuď smutná, všechno se v dobrý obrátí :o) Co nového? Předělávka pokojů je úžasná věc, já se vždycky naprosto skvěle zabavím (až na to, že ten přísun financí není nekonečný, to pak vždycky musím zapudit ty světoborný představy o tom, co pořídím a nezbývá než vyčkávat :o)). Ale teď jsem pomalu a jistě začala předělávat kuchyň - strhala jsem obložení, oblepila zadní desku skvělou zelenou tapetou ala dřevo, ještě zbývá vymalovat a nalepit nové kachličky + pár doplňků a budu spokojená. Pak se těším na koupelnu :o))))

Tessie: Ahoj beruš, tak jak se má mimísek a jak je v manželství? Posílám velké pohlazení na bříško :o)

Mějte se všechny moc krásně
Pa pa Šarlotka

PS:Jooo a konečně jsem si nainstalovala icq, tak když budete mít náladu, napiště :o)))

 
kacii
Kecalka 210 příspěvků 23.11.04 15:22

Jee Tessie, jsou fakt stejny:o))) Pro Matyse jsem kupovala vsechno sama, nabytek jsem objednavala pres net… a pak ho mesic pred porodem i montovala, protoze jsem se na to uz nemohla koukat:o))) Komoda sla celkem snadno, horsi byla postylka, kde jsou treba dva lidi… ale nakonec to taky slo:o)) Jenom jsem jednu stranu musela vzdycky o neco oprit:o)) Ale je fakt, ze mu nemuzu uprit, ze kdyz nekam jede, neco pro malyho priveze (i obleceni!!!) a zrovna nesetri:o) Ale vzpominam na to utrpeni, kdyz me loni nekdy v listopadu vozil po obchudkach, protoze jsem potrebovala dokoupit par veci… venku jsme byli vzdycky tak za tri minuty:o)))
Oni jsou proste takovi no…
 L&M

 
Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 23.11.04 18:01

ahoj,

kacko, vies co ani nehovor o bankach, keby som chcela uver tak sa mozem postavit na hlavu. ako zivnostnik sa snazim mat zisk. ale to neznamena ze nemam prijem. uz som nasla prachy na kupu noveho, ale co sa tyka zariadenia tak to neviem.
viem ze je to na houby, ked nevies ci „fungujes“.

pripadam si jak 13rocna holka s prvymi kramami. uz aby som ich dostala. :o) ale manzel to vycitil, ze vraj som nervna ;o) a mam strasne chute…

tessie, strasne to leti. co nevidiet mamutik ta bude stuchat do rebier :o)

zatim pa
d.

 
Missorka  24.11.04 09:44

Ahojky holky,

už hodinu se pokouším uspat dítě co je totálně na šrot, ale spát nebude, pořád má v ruce chrastítko (sichrhajcku) a třese s nim jak o život. No, tak snad se mi neutřese a neuchrastí… :-) Nechápu, kde tu energii bere, asi se taky vrhnu na mlíko, protože to musí bejt energeticky fakt bomba. Vstával klasicky v pět (a já jsem vděčná, umí to totiž i mnohem dřív…) S pětkou ranní už jsem smířená, ještě že existuje video, večerní progam (občas) si nahraju a zpříjemňuju si ranní pomalekší rozjezd.

Jsem ráda, že se vám deníček líbí a se smutkem konstatuju, že se nikdo nehlásí o další deníčky. Prosím, prosím, smutně koukám! :-)

My byli včera s Táňou a Julinkou nakupovat vánoční dárky. Hm, tak dárek žádnej nemám, ale Skřítek má:
novej nejúžasnější fusak

čepici - beranici

overálek - co vypadá jako pruhovaný chlapský pyžamo

dvoje ponožky

bryndákoobleček

dvě bodyčka Prince Oliver.

Hm, s dárkama to bude ještě těžký. Taky skoro celej den řval (podle mě hlady, kojení je teď fakt obr problém) :-(. Ale jinak to bylo fajn.

STEFINKO - koukám, že máte doma fakt veselo. No jak jinak, že jo. :-) Hubla jsi někdy při kojení? Já mám pocit, že to nějak nefunguje či co, už jsem se v životě něco nahubla, tak zhruba vím co na mě zabírá, ale tentokrát to teda funguje nějak hodně divně. :-( Asi si ty kila nechám odsekat! :-)

BUDULÍNKU - (mám vždycky chuť napsat: „Dej mi hrášku, povozím tě na ocásku“) jen se vychloubej, když je čím… I na to milování jednou dojde, našemu Vojtovi už radar docela slábne řekla bych. :-) A jasně, že Kuba nechce konkurenci :-) - mmch - jak brzo ji máte v plánu?

TESSIE, KACII a spol. - nevím jak to ten chlap sthá, ale já ho mám doma taky. Minule už jsem fakt vypěnila, že ho přece v jeho 33 letech nebudu prosit, aby si šel koupit kalhoty. Pak padla zmínka o hastroši a to zbaralo. Ale stejně je to vždycky boj. U KACII doufám, že už se rychle vyzdravujete.

KAČKA - zkus vymyslet nějaký trochu víc vzrušující aktivity. Teda nic proti rozmrazování mrazáku, ale že by to byla nějaká extra super zábava, to ani náhodou… ;-) Rekonstrukce zní rozohdně líp. Taky mám takový chutě, ale chtělo by to sponzora. No, pmaloučku polehoučku všechno bude, teď co nevidět proběhne akce „nová kuchyň“ takže mám zase na nějakou dobu utrum… :-)

DANKA - tak jak to bude v pátek? Mám dát Skřítka muži? Ráda bych tě viděla… A budte kupovat byt? Pochlub se, ju???

ALICE - přeju nevyměkknutí (já někdy ty tendence mám, a docela silný, ale zatím se držím). :-) Díky za tabulkýu příkrmů, už jsem na ně natěšená jak blázen… :-)

ŠARLOT - a jaký máš icq numero? Máš štěstí, žes napsala!!! :-)

Dítě chrní. To je typický, proč by spal v noci (teda ráno, v noci docela spí), když může spát teď. Přes den je uspávačka hrůza hrůzoucí. Zpívám, houpu (nechci nosit). Postýlka nehrozí, zkoušela jsem, ale nechci, aby si ji zprotivil v noci. Jsem ráda, že usíná bez problémů (ťuky ťuk).

Teď mě napadá zá:,–(ní věc - KDE JE PROBOHA GABČA????

Peta a Skřítek (prsoflusač)

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 24.11.04 13:50

Ahojte všechny :-))

Peťo,asi myslíš Gabinku,že?Já jsem taky Gabča…ae víceméně nakukovatelka od Ostravaček…čtu Vás pravidelně a sem tam něco písnu.Doufám že to neva :-)
Ráda se dozvím něco nového-jakožto ,,mlíčňák,,ve 27tt :-))
Díky za skvělé deníčky…přeji hodné dětičky(dokonce se to rýmuje)…
Tak papa Gabka+Štěpánek(a­lias Mike Tyson-boxuje a boxuje :-))

 
Kaculinkaa
Kecalka 265 příspěvků 24.11.04 14:02

čauves holky,

tady unavená a nevyspálá Káča :-D

Pro mě bude asi nejlepší si přenést do práce hezky peřiny a polštářek a bylo by to super. nemusela bych se ráno stresovat v autě v dopravě atd. Mám toho tolik, že se z toho brzo asi zblázním. :-(

Nicméně jsem včera byla na další pracovní akci. Na koncertě v Lucerně. byl tam Peter Nagy. Bohužel to sponzorujeme, takže jsem tam musela. A pak byl ještě rautík, takže domů jsem zase přitáhla až nějak ´kolem 01:00 :-( a ráno lehce po 7 jsem už byla v práci. Dneska jsem totálně hotová. Mám čím dál tím větší pocit, že na mě něco pořádnýho leze. každý den mě bolí hlava a mám ucpanej nosák. No uvidíme. Cpu se " C " , tak snad se mi to vyhne. Strašně se těším na víkend až se vyspím a nikoho neuvidím. :-))

GABULE : no určo nevadí, že mezi nás taky zavítáš :-) Viděla jsem na fotkách v galerce Tvoje bříško. Krásný !!! :-))

SARLOTKO : no to snad nai není možný !!! ty ještě žiješ ??? no slááááva.

PETO : s tím sponzorem mi to chvíli vyprávěj :-)) Jinak Albi má fakt krásný bříško, takže jí pozdravuj a že jí držím všechny palečky na super porod !!!!! :-)

DANCUL : dobrá dobrá. už ani píp o bankách :-) Je to fakt všechno strašně nefér. Já se na MS už taky docela těším. je to zvláštní, ale když nic jiného, tak chci alespon vědět, žě něco ve mě funguje :-)

No tak tot jsem splnila pro dnešek asi komentář, protože jinak mi ta práce začne padat na hlavu. :-(

Mějte se všechny krásně.

Papa Kačka

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 24.11.04 14:27

Kači,
díky za lichotku…zrovna včera jsme s holkama na chatu probírali naši váhu..a jsem taková velrybka že mě by snad u moře Greenpísáci vtáhli zpět do vody…:-))
Zatím jsem přibrala asi 6kg ale ta startovací váha byla sama o sobě děs :-(
No snad to půjde s prckem dolů.
Zatím pa G.

 
Kaculinkaa
Kecalka 265 příspěvků 24.11.04 14:40

Gabčo ,

che che che :-)) ted jsem se fakt pobavila. jako velryba nevypadáš. A v těhu bych si s tím hlavu nedělala. Hlavně, že je Ti dobře a hotovka. Já Ti říkám, že vypadáš suprově a moooc Ti to sluší.
A bude to teda klučík ? :-)

Pá Kačka

 
Missorka  24.11.04 14:43

Gabčo,

kila jsou běs a u kojení jsou podle mě dva extrémy - buď hubneš kojením, nebo nehubneš ať děláš co děláš. Já jsem bohužel ten druhej případ, no snad bude líp.

Jo a nakukuj a piš, budu ráda!

Peta

 
Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 24.11.04 18:06

Ahoj Missorko,
jak to, že nehubneš?? A co ty 3kila? To už nepočítáš?

To by mě zajímalo na kterém ocásku bys mě chtěla povozit:-)))

Chtěla bych holčičku, ale až tak za 5let. Marek teda zatím další mimčo nechce, ale v jedné chvilce mi řekl:„No, jistěěěěě“ a už se z toho nevykroutí!!!!!
Stejně mi všichni říkají, že jsem typ co bude rodit jenom chlapy, tak uvidíme.

Budulinek a Budulinek (už 5,8kg fíííhááá)

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 24.11.04 18:34

Kačko,

tak teda díky…:-))Jo je to kluk jako buk-dokonce máme na cd 2 fotky prďouskova pohlaví :-)Poprvé mi řekl že to vypadá na kluka už v 17tt a teď se to vždy jen potvrdí.

Peťo,

máš pravdu-všimla jsem si už toho z komentářů holek(že jsou 2extrémy-buď anebo)Já teda poslední dobou patřím mezi ten druhý případ(nejde hubnout)i když před těhu jsem držela,,nežraní,,:-) po 18h.a na váze jsem dolů nejela-akorát na cm.Všichni mě chválili že se ztrácím před očima (chachááá-asi dioptrická vada)ale váha dolů nešla..Zajímavé,že?
Dneska jsem byla na těhu plavání-bylo nás 10 a byla tam docela prča.Říkám že nás pozorovat někdo nezasvěcený tak uteče-Jedličkův ústav na výletě.Chodím plavčit tady k nám do Ostravy-hotel Imperial.Mají tam mírně slanou vodu.

Holky já už se tak těším na to mímo-akorát škoda že ty mimča tak rychla rostou,že?!

Zatím papa,jsem ráda že jste mě k sobě přibraly..Díky :-))

Gabka dneska 27tt

 
Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 25.11.04 09:05

ahoj,

tak zajtra som v prahe. co kacka si zdrava? vecer ideme na akciu do harleya. kamosky tam obsluhuju. takze vas pozyvam ja s petou :o)
pridem okolo 11am. neviem asi nestihate. ale poslem sms. a mozme sa nejak stretnut.

ja som to vedela. vcera ms sa tvarila ze nic. dnes viac ako nic a zajtra mi bude na grc. to vzdy tak vyjde jak naschval

zatim
d.

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 25.11.04 09:15

Ahojky holky,

Včera jsem potkala na chatu Missorku a slíbila jsem, že se už taky konečně ozvu. Je 8,42 a malá má pít v 9,30 a vytuhla, tak doufám, že jí to chviličku vydrží.

Obě se máme celkem fajn, nemáme žádné problémy, Myšička krásně roste, už jsem odložila ty krásný maličký věcičky, který jí po příchodu z porodnice byly veliký ? už se do nich nevejdeme. Zítra jdu k dr. Na převážení, ale včera jsem si jí vážila doma a měla asi 4,4 kg. Porodní váha byla 3,28. Nepřibývá tolik na váze, ale roste. Při narození měla 50 cm a s Jirkou jsme jí doma naměřili už 59 cm.
Plně kojím. 5-6× denně, ale když nám to vyjde jen na 5×, protože třeba v kočáru v 10,00 vytuhne a spí až do 15,00, tak každý kojení trvá 30-40 min. V noci spí od 22,00 do 6-7 hodin ráno a potom má pěkný hlad. To pije i 45 min.

MISSORKO ? děkuju za krásný deníček. My máme s manželem sexuální půst. On by chtěl pořád, ale já se na to necítím a nemám na sex ani chuť. I když by se klidně dalo, protože když malá večer usne je klid. Jenže to už zase spí manžel a když by ráno chtěl on, tak zase já budu raději spát než sexovat. Je mi to líto, ale já se nějak necítím dobře, když je vedle v postýlce malá a já se nemůžu uvolnit a sex si pořádně užít. Navíc mě stresuje možnost dalšího otěhotnění, nechci do sebe cpát hormony, tak jsem vyloučila hormonální antikoncepci a používáme kondomy, jenže už to není takové, jako když jsme se pokoušeli o mimíska a nemusela jsem uvažovat nad tím, co se stane, když nepříjde MS.

Apropó ? MS nikde. Mám 9 týdnů od porodu, 5 týdnů už nemám očistky a MS nikde. Je to normální?

TESSIE ? nakupování s mým manželem je strašné. Jediné co nakupuje s chutí, jsou basy piva. Když jsem byla 14 dní v nemocnici, jezdila za mnou v teplákách. Ptám se ho ? proč si nevezmeš alespoň džíny? ? JSOU MI VŠECHNY MALÝ ? odpověď. Tak potom za mnou jezdil v kalhotách od obleku, v kterých jinak chodí jenom na plesy. Přišla jsem z porodnice a vyrazili jsme do krámů pro kalhoty. Absolutně žádný se mu nelíbily už ani na ramínku, takže zkoušet nic nebude. Nakonec nás zachránila známá, co má QUELLE krám. Dala nám katalog, Jirka si objednal šestery kalhoty a když minulý týden přišly, vzala jsem mu je domů na vyzkoušení, jemu se dvoje kalhoty a dvoje džíny líbily, vyzkoušel je, seděly mu a HURÁAAAAAAAA, máme čtvery nové kalhoty a jelikož můj manžel chodí z 80-ti % v montérkové kombinéze, má jak on říká, nakoupené kalhoty na celou mou MD, né-li na 5 let dopředu.
Nakonec jsem si podobným způsobem objednala oblečení i já, protože po dobu těhotenství jsem si na sebe nic nového nekupovala, tak nemám pořádně co na sebe. Objednala jsem si v QUELLE krámu taky oblečení a až to přijde, vyzvednu, hodím pod kočár, doma v klidu vyzkouším a co se mi nebude líbit, rovnou tam nechám a nestojí to žádné poštovné. S kočárem fakt nerada nakupuju, max. v potravinách.

Jinak mám problémy s kilečky. V těhotenství jsem netrpěla žádnými chutěmi a přibrala jsem 7 kilo. 9 kilo jsem nechala v porodnici a přišla jsem domů s tím, že těhotenství je celkem fajn dieta. JENŽE: Co kojím, tak trpím obžerstvím, takový chutě jsem snad neměla nikdy v životě. Šunka, kefír, sušenky, brambůrky a pokud možno všechno najednou. A ŽÁDNÝ cvičení. Takže místo abych měla ?2 kg, tak mám +3 kg. Co jsem přišla z porodnice přibrala jsem 5 kilo. A potom, že se prý kojením hubne??
Ale včera už jsem prvně cvičila a necpu se brambůrkama s sladkým, tak snad to půjde dolů.
Jo a ukrutně mi chutná mlíko, obvykle vypiju litr mlíka nebo kefíru denně, ale už jsem taky zvládla 2 a půl litru mlíka denně. No jsou to extrémy. Má to jedinou výhodu, mám dost vlastního mlíka a malá netrpí hlady, vypadá to, že jí moje mlíko stačí ? žádný příkrmy se nekonají.

Celkem už všechno zvládám, jen ten internet po 18,00 hodině mi nevyhovuje, to je manžel doma a chci se mu taky trošku věnovat, tak nemám čas si zapínat počítač. Večer koupu a krmím a uspávám a potom padám do postele.
O víkendech jsou dlouho dopředu plánované návštěvy a jiné akce a když už si myslím, že mám chviličku, přijedou nečekaně naši na za malou a je po volné sobotě.

Co bych dala za den, který bude jen můj. Myšičku by si vzal manžel a staral se o ní celej den a já bych dělala jen co mě baví a těší.
To si ale chvilku počkám, minimálně než přestanu kojit.

Ale stejně jsem moc ráda, že mě to štěstí potkalo a že malou máme. Není nic krásnějšího než se dívat na spokojený, napapaný miminko, který hází úsměvy na všechny strany a vědět, že jsem tu pro ní.
A když se s ní můžu pomazlit, vím, že zdravá, že jí nic nechybí a že bych pro ní udělala všechno na světě.
Moje KOJO hormony dobře fungujou??.. Jsem lítostivá.
Opět začaly pracovat slzné kanálky a já se dívám, jak se protahuje a vzbouzí a brečím tu nad ní.

Mějte se všechny moc fajn.

Zdraví Markéta a Markétka ? dneska přesně 9 týdnů

 
Kaculinkaa
Kecalka 265 příspěvků 25.11.04 09:19

Ahojka Dancul,

zdravá ? no moc ne. :-(( Pálí mě v nose, v krku a je mi na nic. uvidím jak mi bude. Ale moc rááááda bych Tě alespon na chviličku viděla !!!! Uvidím jak mi bude zítra. Dneska je mi na chcípnutí. Navíc jdu odpoledne k tomu dr, tak uvidíme.

určitě Ti dám vědět.

Kačka

 
Anonymní  25.11.04 13:18

Ahoj holčiny,
omlouvám se, stále nejsem ve stavu věnovat se plně emimi, snad to brzy napravím. Pořád řeším vztah s přítelem, díky za rady, to co jste mi napsaly jsem si říkala taky.. chci abyste věděly že to neřeším teď, není to chvilková záležitost, je to tak rok zpátky co se zamýšlím nad tím jaký vztah máme-nemáme a tak.. Už jsem z toho všeho unavená, ještě že vás mám a můžu říct, nevěděla jsem že mám okolo sebe tolik lidiček co jim na mě záleží, až mě to zaskočilo, vás beru automaticky za nej-kamarádky, ale v práci - dvě kolegyňky mě podpořily, kolegové pochopili a s jedním každý den řeším pro a proti, vysvětluje mi svá /mužská/ hlediska a já jemu svá, ohromně mi pomáhá, takhle si s ním na rovinu promluvit, sedíme spolu v kanceláři a přesto si píšeme maily (přes 100 denně), prostě nejlepší kamarádka s něčím navíc;-)…nevěřila jsem tomu ale kamarádství mezi klukem a holkou existuje, aniž by mezi to vstoupil sex apod. .. Takže věc se má tak, přítel žádá šanci,ale já pořád nevím.. už se dobrovolně hlásí o návštěvu u našich (jindy radši odešel),o naku­pování ani nemluvím…, prostě být potvora tak toho využívám.Ráda ho mám,ale ..ach jo.. nemiluju a nechci ho trápit a nechci trápit sebe. Takže nic nového..
Zítra jsem měla mít sraz s nej kámoškou,nějak se nám to vymklo z ruky takže už nás jde 12,Dancul,Kač­ko,Missorko a spol. pokud zrovna nebudete mít co dělat nechcete přijít:) Budeme asi od 19,30 v Druhém Českém Světě (kousek od Muzea) a pak půjdeme do Hany-Bany, odreagovat se, tak kdyby náhodou… ráda vás poznám osobně.
Končím,práce volá - teda spíš křičí,ječí,řve - denně se dostanu do postele tak ve 2 ráno:(.. mějte se moc hezky, hlavně žádný depkoidníky,ju?
Ganginka (a nezlobte se, „Hujer“ ze mě asi hned tak nebude…)

 
kacii
Kecalka 210 příspěvků 25.11.04 20:13

Ahojky, jsem tu jen na skok…jsme porad nemocny. Matys je uz celkem v pohode az na kasel, ale me to slozilo paradne, i s horeckou a tak:(

Kacko preju vsechno ndej k svatku!:) A vsem Katkam:))

Bolero ty jsi me fakt pobavila:)) Ja dostala MS po 9 mesicich po porodu a pekne me to nastvalo:)) Ted mam zpozdeni asi 14 dni, ale to je pri kojo normalni. Takze dostat to muzes treba ted nebo za par mesicu a pak to muze a nemusi byt pravidelne…
Lenka&Matys (46 tydnu dneska…hmmm deset a pul mesice? uz??)

 
Missorka  26.11.04 08:13

Ahoj holky,

tak jdu napravovat absenci… :-) Včera jsem nestíhala nic, byli jsme na návštěvě u Marty a kluků od Šulánka. Honzík má bezmála dva roky a Adámek je o dva dny starší než Vojta (a o pořádný kus větší, holt máme doma opravdu Skřítka mrňavýho :-) Nechávali jsme auto na Andělu a pak jeli kočárem s novým fusakem, Skřítek tam byl jako v bavlnce, takže fakt nechápu, proč bylo nutný řvát na celej autobus. Na cestě z autobusu k návštěvě samozřejmě vytuhnul a jsa probuzen, usmíval se na všechny jako sluníčko. Někdy fakt nechápu, proč jsme ten kočár kupovali. Mně teda nevadí ho nosit, ale už je fakt zima a do fusaku ho nijak extra nabalenýho nedávám, takže pak ho z něj vyndavat moc nejde. Cestou zpátky jsme na Andělu nabrali taťku a frčeli domů. Padla jsem za vlast, klasicky po deváté. Skříťas stále vstává mezi 5:00 a 5:15, musím ho ale pochválit, dneska v noci se probudil jen jednou a to ve 3:15, takže docela pohodička… :-)

Teď momentálně vejská na celej bzt pod hrazdičkou a za chvilku nastane horor denního uspávání, fakt nevím co se stalo. Ze dne na den odmítá Vojta přes den usnout v leže. Jediná možnost, aby spal je nosit ho ve vzpřímený poloze až do totálního vytuhnutí, furt kouká okolo a pozorujr, padá mu hlavička, pak mu padne definitivně a pak se dá položit. Uf, uf, docela náročný. Stále ovšem zůstávají pohádkové tři hodiny odpoledne v kočáře za barákem. To mi bude moc chybět až to nebude… ;-)

O víkendu KONEČNĚ vypukne akce přestavba kuchyně, dneska to přijde zedník omrknout, přes víkend mu to předpřipravíme a v pondělí na to snad vlítne, takže vánoce už budou v nový kuchyni, moc se těším :-) Taky dorazí Magrat s Delfínkem, jsem na ně natěšená jak blázen, moc mi přirostli k srdci, je s nima strašně fajn a Markét je vyloženě moje krevní skupina. :-)

BUDULÍNKU - už ne 3, ale 4 kila! :-) Chtěla jsem si jen postěžovat, že to prostě nefunguje jako před těhotenstvím a kojením, přece jenom o hubnutí vím svoje, že ;-) Ale už plně nekojím, tak se to snad vylepší. Co Kubula a spaní? Koukám, že taky plánuješ dva rošťáky :-) Já osobně si nějak nedovedu představit, že bych měla holčičku… no uvidíme. :-) 5,8kg? Ty vado, to měl Skříťas v 17 týdnech… :-)) Bude holt štíhlej, ale faaaaaaaakt nevím po kom… :-)

BOLERO - To jsem ráda, že jsi se ozvala. :-) Je fajn, že se s Markétkou máte skvěle! A nepřítomnost MS ti závidím (je to úplně normální), co já bych za to dala!!! :-) Ale neznamená to, že nemůžeš otěhotnět, tak bacha ;-) Jo a ta chuť k sexu se to zase vrátí, chce to jen čas (a taky si najít čas, což je problém nejhlavnější, že jo :-)

GANGINKA - ono se to vyřeší, moc radit se nedá. Po zkušenostech který mám já, bych to rozsekla, já se takhle trápila dva roky a stejně to krachlo. Přeju ti, ať se rozhodneš a jsi se svým rozhodnutím spokojená! ;-)

KACII - brzo se uzdravte.

GABČA - fakt je divný, že tu od tebe není komentář ;-)

Mějte se, jdu debordelizovat.
Peta

 
Kaculinkaa
Kecalka 265 příspěvků 26.11.04 08:34

Ahoj holky,

tak jen v rychlosti, protože na mě sedla příšerná chřipka. :-((( Mám 39 horečky a je mi bádně. V práci jsem si včera bohužel zapomněla telefon, tak jsem si pro něj dneska musela.

Včera jsem byla u nového dr. holky super, super, super, super, super, super. kdyby jste si to chtěly přečíst důkladněji, tak jsem to celé popsala v diskuzi " GYNCENTRUM PRAHA - HLOUBĚTÍN " .

GANGINKO : strašně moc Ti držím palečky, aby jsi to rozhodla správně. a Hujer z Tebe být nemusí, ale snaž se nám psát vííííííííííííc :-))))))

KACII : strašně moc díííky za přáníčko !!! a doufám, že už jste relativně v pohodě. Ted toho řádí strašně moc. Já bych potřebovala o víkendu umejt alespon okna, protože v neděli je už první advent. takže jsem na to zvědavá. Je jasné, že s horečkou to dělat nebudu, ale snad se toho nějak zbavím. Dej za mě pusu Máťovi :-)

PETO : posílááááááááááám pusinku Skřítečkovi :-) Věřím, že ten fusak musí bejt skvělej. A už jsi předělala kočík na sporták ? :-)

GABINKO : no kde jsi holka ??? :-)

Tak já mažu, abych se vypotila :-(
Holky mějte se fajn a v pondělí za pápá :-)

Kačka

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 26.11.04 08:36

Ahojda,
tak se zas hlásím. Deníček však čtu denně a pravidelně, nic mi neuteče:)
Peťo, jsem na tom stejně, žádnej dárek k vánocům, které se blíží mílovými kroky. Hm, takže asi jako vždy, slibuju si, že začnu brzy, ale…skutek utek a nákup se konal těsně před:) Částečně jsem zaúkolovala tchýni (ať si vyberou, koupí, ať to nejni nesmysl a navíc aby člověk trefil velikost a co má ček kupovat tchánovi ) a zbytek…a to jsme to se sourozencema zrušili a pořád je lidí…:)
Kačko, též dodatečně gratuluji k svátku. Jinak tvůj pracovní život tedy je velmi rušný…hm, to nevim jak dlouho bych to pracovní tempo vydržela. Co nějaká dovča (lyže?) a voraz? At máš čásek na tu rekonstrukci:))) A to céčko poctivě, abys nám zas nemarodila…
Radko, vy chcete holčičku my zas (nebo prozatim víceméně já chci:))) chlapečka, ať máme ten páreček, co? .Ale teda s tou naší antikoncepcí, co je v postýlce, nevim nevim:) Ale 4 roky jsou dost dlouhá doba, tak snad aspoň jednou a já se budu modlit, že to vyjde zas napoprvé:) No a pak je tu další nutnost, aby manža překonal sám sebe a zapomněl na to že jsem kojící…protože mlíko mu vadí a podprda taky a bez toho to prej nepůjde. Takže jsem asi jediná, která to zatím po porodu neprubla. Strach je, jaký to bude, ale já bych se překonala…hm, mám to smůlu…pak ať se manža diví, že až to půjde, bude hned další Tuleňátko:)
Market, maličká je krásná…mohla jsem na ní včera oči nechat:) Báru jsme taky měřili a odhadem nám vyšlo taky 59cm min týden a váhu nevim, hádám přes 5kg. Do poradny jdem příští úterý. Plenky mini byly malé, do midi by ještě něco potřebovala, ale dobrý, ještě neprotekly:) Kila neřeš. S těma jsem na tom stejně - po porodu jsem měla 6kilo podpředtěhu a jak jsme se doma srovnaly s Bárou a překonaly počáteční kojo problémy, tak jsem zas nabrala 3kg. Ale konečně hodlám vytáhnout stepper, malé se to bude líbit, co máma vyvádí:) A přitom pohybu mám až až…Jo a MS? No něco malého proběhlo hned po šestinedělí, ale nic moc:)
Ganginko, doufám, že tvé problémy se brzy vyřeší a nebudeš se tak trápit.
Kacii, ať se Matýsek brzy uzdraví. Nejradši by si to člověk odmarodil za ně, co? Mě bohatě stačí, když nás trápí bříško…
Tessie, UTZ a bříško, krááásnýýý:)
A chlap a nákupy? Se mnou remcá, že mi to trvá a kdesi cosi, ale že já s nim prolezu klidně denně celé Tesco (teda s malou už teď ne, dřív) a když si kupuje něco na sebe…vyzkouší si desetkrát dvě velikosti a já už u toho pěnim, protože je nerozhodnej…a když najde velikost, začne řešit, že asi ne, že na to teď nemá, že je třeba jiných věcí…bych to zabila:) Navíc ho pošlu se seznamem nakoupit a přiveze toho o dost víc, hlavně nesměj chybět brambůrky a čokoláda, kterou sežere na posezení, aniž by mi aspoň ze slušnosti nabídl (za to mu jím zmrzlinu, ale vyzrál na mě. Kupuje si mražený jahody s cukrem a ty já nejim kvůli těm jahodám, aby se mi malá neosypala).
Jinak jsem pořídila lehátko pro Báru. Bylo to přes inzerát tu na emimi. Přišlo to ve středu. Prala bych ten potah teda stejně, ale od té paní mi přišel pěkně zprasenej, to bych se teda styděla, když něco prodávám, to nechat tak zas…vinčené. Takže honem prát, naštěstí se to vypralo a od včera si tam malá hoví. Vypadá spokojeně, největší sranda je, když lehátko vezmu za poutka a zvednu jí a přenáším:))) K tomu má své muchlovačky a hlídá mámu. V postýlce mi vydrží už i spát, ale to jí musim sundavat kolotoč, aby ho neviděla, protože se vzteká, že nehraje. A lítat celé ráno k postýlce natahovat to?
Rána jsou vůbec fajn, malá po probuzení se kření a je s ní nejvíc srandy:) Svoje hysteráky má už jen výjimečně (třeba dneska ráno předvedla svůj nejlepší kousek). Jinak si žvatlá (škoda, že plyšovej sob s panenkou to pořád bojkotujou a jen koukaj:)))), cumlá prsty (fuj, dudlík - bane, chce ho jak kdy a někdy má prostě větší chuť na pacičky), tuhle jsem jí je objevila v nose!!! a tuhle zas vzala pěstičku, dala si jí mezi oči a šilhala, jak si jí prohlížela:) Se modlim, abychom nemusely mít dál široké balení, ale obávám se, že asi jo:( Cvičíme, ale nějak nechce udělat to, co podle doktora má. No uvidíme, třeba bude spokojenej. Navíc Báře to nevyhovuje, že se nemůže pořádně hejbat a kopat a pak prdět. Jinak měla minulý týden kakací pauzu a od víkendu zas jede, ale holky ,to je smrad:)))) Do té doby to až vonělo, ale tohle, to je nářez.
Kojení je v poho, sice kouše, ale krev zatim neteče a navíc jak kouše, tak jí vysvětluju, že jako mamince se neubližuje, že jí maminka má ráda a to si nezaslouží a dělám na ní tytyty…ona po mě hází tak krásná kukadla, že bych jí snědla. Občas teda při kojení kouká jako Jsi normální? nebo ukazuje parohy a včera byla i manžou přistižena, jak ukazuje prostředníček. Hm, opravdu hodná holčička t obude:)
Tchýně nám uháčkovala opravdu krásnou čepičku:))) Což, proti pletené nic nenamítám, je i bílá a teplá, ale má udělané nahoře takové ty příšerné volánky a ještě jsou olemované růžovou. Nojo, tak má zas bára něco na doma:))) A už se chystá, že jí udělá větší. Jsem jí naznačila, že čepici do čela, když už, bych teda ocenila víc. A nejvíc svetřík než tohle. No na ven do společnosti mám své:)))
Ve středu jsem byla navštívit Tessie a spolu jsme pak vyrazily za dvojčátkovou Boubelkou - sun z chatu. U tety Tessie bylo fajn, Terka se hned ujala kočárku a trénovala:) Pak jsme se tedy přestěhovaly do Hostivaře k Boubelce. Hm, a já si říkala, jaký břicho mám…to dvojčátkové bylo fakt maxi:))) (mmch je boubelka dnes už v porodnici). Je fakt, že čekat dvojčata ještě v 38tt…a prej má každý tak 3kg…docela síla. Malá byla vysmátá, i když u Terky pláč ukázala teda taky. No a předvedla střílení a udělala ostudu, když se pokakala a smrděla a zrovna jí měla Tessie v náručí:))) Tak jsem jí přebalovala - vyčistila jsem jí, připravila Bepanthen na prst, že namažu prdku a malá spustila zas:))) naštěstí že jsou podložky:) Byl to hezky prožitej den:) Hodim pak někdy fotky na rodinu…musim je nejdřív zmenšit a až to tam bude volnější, tak je hodim.
No nic, krapet jsem se rozepsala, navíc se mi vedle budí špuntík a bude mít hlad (jedla v 8večer, pak v 11 protestovala, pak ve 4 trošku a v 6 něco, takže čekám, že bude mít hlada - poslední dobou v noci zlobí s jídlem a přestává jíst apřes den se přežere během 7minut a pak blinká…chjo)
Zatim pa
Gabča a Barča, 8týdnů a 3dny

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 26.11.04 08:40

Uf, evidentně jsem se rozepsala nějak moooc:)))) Tak to jsem teda n ečekala:))))

 
Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 26.11.04 09:21

Ahojte holky,

udělala jsem ci kafčo, sednu k Netu a… Kubíček se začíná probouzet. Snad stihnu něco napsat než se začne dožadovat mé pozornosti.

Missorko - s tím hubnutím to máš super, potřebovala bych dát do příštího pátku dolů dvě kila. Máme sraz ze základky a nevlezu se do žádného kostýmku. Teda vlezu, ale není to nositelné, špekaté břicho mi kype ven. No co, půjdu v manšestrákách. Koupila jsem si nové a mám z nich radost. Pokoušela jsem se omezit jídlo (v pondělí) a byla to pěkná blbost, v uterý jsem byla totálně bez mlíka. Vyždímala jsem z prsa 4!!! kapky. Sem myslela, že mě střelí. Už se to zpravilo, ufff.
Kubíčkovo večerní usínání se trošku lepší. Pořád spí tak do půl desáté, mimochodem zase vytuh. Dopoledne je většinou v lehátku. Kolem půl jedné nakojím a šupajdíme ven. V kočáru usne okamžitě a spí jako miminko:-))) Probouzí se až zastaví kočár. Včera třeba v šest, jinak kolem půl páté. Večet v osm ho dáme do postýlky, už nezvedáme a jenom chodíme na střídačku strčít dudlíka a uklidnit. Usíná kolem půl desáté. Takže pohoda.
S tou váhou to je teda dílo. DOktorka se tváří moc spokojeně, takže i já mám radost, že takhle prospívá. Manžel byl jako malé mimčo (tak do půl roku) úplný Mišelinek. Místo očíček jenom škvírky a samý faldík. No a teď měří 1,9 a váží 67kg!!! Kubík bude po něm, už jsem to rozhodla.
Mimochodem Marek mi slíbil, že až budeme dělat tu holčičku nepošle mi tak dominantní spermii. Připadá mi jako bych byla jenom pytel na nošení. Ten náš drobeček snad nemá vůbec nic po mě. I oči mu začínají hnědnout.
Víte co mu napsala neuroložka do papírů?? Nápadně velká lebka …Plazí jazyk rovně. To jsou teď naše hesla. Takže máme doma lebkouna. Doufám, že si to nebude pamatovat a potom nám to na stáří vyčítat.

Kačko, ty špinavé okna nikam neutečou a svět se taky nezblázní, když je neumeješ. Já letos na všechno kašku. Stejně mi přijde, že pořád uklízím. Okna jsem myla před porodem, tak to MUSÍ vydržet. Se neztrhám. Nebo jsem líná??? Asi to druhé.

Taky vám připadá, že furt perete a žehlíte a koš na prádlo je furt plný. Už se na něj nemůžu ani podívat, bo ně chytá žaludeční nervóza. Koukám, že se mi vloudila do psaní ostravština.

Letím se zkulturnit (jako umýt, učesat a převlíct z pyžama) a něco poklidit než se Kubula vzbudí. Taky to tu volá po vyluxování, ale co, ať volá, však to někdo udělá. Že by Marek, blbost, budu muset já.

Gabčo super komentář. Ať se pořád máte prímově.

Páá Budulínek a Budulínek (10 týdnů a cosi)

 
Anonymní  26.11.04 11:38

Ahoj,
diky moc ze jste a za rady a pochopeni… Mam vas rada;-)
Moc moc myslim na vsechny snazilky!!! Straaasne moc moc moc!!! A proc? Dneska jsem myslela - po delsi dobe - na kolegyne z prace, ktere se radily mezi „S“, a ony mi nezavisle na sobe napsaly o //!!! 6t, 8t, 10t… jsem u pc a culim se, takove krasne zpravicky pri patku! Proto na vas myslim na vsechny a doufam ze tu bude brzy predvoucarkovano;) To by byla krasa… Ale co neni, muze brzy byt, takze sup sup tulit se a protulit cely vikend;-))
Zatim ahojky,
Ganginka
PS: Fantagiro, dodatecne vse nej k svatku a koukej se brzo uzdravit!

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama