P. S. T. M. - 67 - BÝT CELEBRITOU

Snažení
 • Missorka
 • 16.05.05

Četla jsem nedávno článek o tom, jak je Julia Roberts vyčerpaná z péče o svoje dvojčata, a jak musí několik hodin denně meditovat, aby se nezhroutila a všechno to zvládla. Chudinka, říkala jsem si. Musí to být fakt záhul, když jste megabohatá a staráte se SAMA o dvojčata (v článku psali, že manžel moc nepomáhá :().

Říkala jsem si, že určitě nemá nikoho, kdo by jí vařil, uklízel, nakupoval a vůbec pomáhal s tím dvojštěstím. U svého domu určitě nemá zahradu, takže musí denně několik hodin jezdit po okolí s dvojkočárem. A už vůbec se nevyspí, protože v noci má službu na vstávání k dětem jedině ona… Fakt k politování! :-) (A to jí jinak mám docela ráda…) Chvilku jsem se zasnila, jaké by to bylo, kdybych si to s ní mohla vyměnit (představy o tom, jaké by to bylo kdybych VYPADALA jako ona, nechám stranou, protože to by bylo na samostatný deníček…) a ta představa nebyla zas tak špatná. :-)

Pozor na vaše sny - mohly by se totiž splnit! :-) Díky neposlušnému Klíštěti, klidovému režimu, mému muži a vůbec celé rodině, jsem už týden taková malá (rozuměj ne rozměry, ale významem) česká TĚHOTNÁ CELEBRITA S DÍTĚTEM.

Má to celou řadu výhod (pojďte si tak trochu zazávidět Julii Roberts…)

 • nemusím dělat VŮBEC, ale VŮBEC nic
 • když už chci něco dělat, většinou mě někdo okřikuje, že je to příliš namáhavé a udělá to sám
 • mám naklizený byt jako nikdy a nemusela jsem na něj sáhnout (ó, díky mami!)
 • nemusím se ohýbat pro hračky
 • nemusím zvedat své 9,5 kilové miminko
 • nemusím nakupovat, stačí, když napíšu co chci a někdo to přiveze (obvykle ještě navíc nakoupí dobroty, které mám ráda)
 • nemusím vařit (ale občas je mi to s nelibostí dovoleno)
 • asi 150× denně se někdo zajímá jak mi je a jestli něco nepotřebuju
 • milé návštěvy (Magrata, Kačka a další) přijímám v poklidu našeho naklizeného bytu a nemusím se nikam harcovat
 • občas můžu rekreačně nakrmit Skřítka
 • přebalování je ale většinou považováno za příliš namáhavé a někdo to udělá za mě (považte - musela bych s Vojtou ručně manipulovat!)
 • nechodím s kočárkem a vrací se mi vysmáté, vyvenčené a vysluníčkované dítě vonící vzduchem
 • mám spoustu času na internet
 • neutratím skoro žádné peníze, jelikož nikam nechodím (muž by jistě v tomto bodě nesouhlasil a připomněl by nákupy přes internet…)
 • pravidelně po obědě chodím na dvě hodinky spát

Tak co? Už jste zelené závistí! Tak jste na tom jako já, když jsem tenkrát četla o Julii. Jenže všechno má dvě stránky - mně tenkrát nedošlo, že Julia je vlastně strašnej chudák, a že bych s ní neměnila ani na vteřinu (teda kromě tý postavy, to bych se asi nechala přemluvit, ale zas kdo by ty chlapy furt odháněl, že jo?). Posuďte sami, protože teď z vlastní zkušenosti vím, že bych nechtěla být celebrita s dětmi ani náhodou…

 • trávíte se svým dítětem mnohem méně času, než byste chtěly
 • nejste s ním v podstatě samy, pořád je někdo s vámi
 • nemůžete mu pomáhat objevovat svět, protože s ním nechodíte skoro ven
 • naučí se něco nového a vy nejste PRVNÍ kdo to vidí.

Já to mám naštěstí dočasně a už jenom snad 5 týdnů, pak mi muž trochu povolí. :-) Což bude úplně úžasný! Není nic horšího, než když se k vám dítě plazí, vztahuje ručičky, volá mama a … zvedne ho někdo jinej, protože vy nemůžete. Nikomu to nepřeju. (Jo a ne, že to na mě prásknete - ale když se nikdo nedívá, tak se rozhlídnu a zvednu ho a pochovám… :-) A jsem u toho děsně opatrná. :-))

Neberte tenhle deníček jako fňukací. Jsem šťastná, že mám takovou rodinu, tak úžasný dítě a další na cestě. Budu mít skvělou vzpomínku. Až někdy budete nestíhat, budete přechovaný a budete chtít svoje milované potomstvo někam zavřít aspoň na deset minut, tak si, prosím vzpomeňte jak strašný by to bylo, kdyby vám někdo zakázal chovat. :-)

Krásný týden všem. A přitulte se, je to prima. :-)

Peta, Vojta (10,5m) a Klíšťátko (29tt)

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 16.05.05 08:29

Ahojky, zrovna jdu psát komentář do starýho deníčku a on je tady nový, hurááááááááá.

Asi jsem po stráááááááááá­áááášně dlouhý době první.

Markéta

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 16.05.05 08:46

Peto,

opět jsem se zasmála ! :-)))))))

chi chi . hlavně, to, že když se nikdo nedívá, tak Vojtu zvedneš : KECALKO ! UDĚLALA JSI TO I KDYŽ JSEM TAM BYLA JÁÁÁ ! :-))))

No a ted sem jdu překopírovat komentář , který jsem ještě písla do starého deníčku ! :-)

Pá Kačka

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 16.05.05 08:48

Ahojte kočky,

po suprovém víkendu opět tady ! :-)

V první řadě musím hned reagovat na …

KAKINKO : holčičko moc na Tebe všechny myslíme a držíme palce, aby bylo vše ok a byl to jen planý poplach !!!!Snaž se být trošku v klidu, protože tím stresem tomu nepomůžeš. :-(( Já vím, že se to asi hezky říká, ale hůř dělá :-((( Moc moc moc moc Ti budu zítra držet palečky !!!!!!!

Víkend byl u nás v pohodě. Nic extra se doma nedělo, takže klídek a pohodička :-))))

Ale hlavní věc je, že jsme MISTŘÍÍÍÍÍÍ !!!! HURÁ HURÁ HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁ !!!! Já jsem to tak prožívala. uf. Tolik jsem těm klukům zlatou přááála ! A hlavně to jak dostali kanadani na prdel ! :-D :-D che che che ! Bylo z toho mooooc hezky mimo ! :-D Fandila jsem jak o život :-))))

Superstar mě včera ani nezajímala, protože hokej byl přednější. Akorát v jedné přestávce mezi třetinama jsem přepnula a akortá zpíval Ali. Ta porota mě už fakt sere ! Nechápu, že jim všem kritizují swin, country, a ted i ten kabaret. Nechápu teda proč jim tyhle disciplíny dávají !!! Oni by si to dobrovolně určitě nevybrali ! Kurnik ! A moc se mi líbilo jak Ali řekl, že tehdy to bylo o divadle a zábavě. Nikoliv o zpěvu ! Měl pravdu ! NO a pak jsem radši přepla na hokej. Viděla jsem jen vyhlášení a je docela fajn, že vypadl sladoušek :-/ Foretek Fuj. Křivila se mi huba z těch jeho pohledů ! :-))

JANI ( letadlo ) : heled brusle se určitě naučíš, protože je to úplně jednoduchý. Jde o to příjít na ten správný pohyb, ale to si musíš vyzkoušet sama :-)) Každopádně vím, že je to mooooc fajn sport ! :-) V pátek jsem byla a dneska jdu zase :-)))) Takže je určitě kuuuup ! :-)))

ALBI : jsem ráda, že už jsi ok ! Asi to fakt byla nějaká ošklivá viroza, protože u našich doma to bylo taky :-(( Máma i táta :-( A bylo jim dost stejně.

PETO : tak doufám, že jsi ten včerejší hokej vydejchala :-)))))

TESSIE : stále 2v1 ? :-)))))

GABCO : jste už zdravé ??

Jinak já stále pravidelně cvičím a světe div se , já se cítím báječně :.-))) Ten sport fakt dělá divy :-D Včera jsem zase cvičila a tak ze mě lilo, že jsem se v tom úplně vyžívala :-D :-D :-D

Tak holky pište , pište :-)

Zatím páčko

Kačka

 
Kakinka
Kecalka 136 příspěvků 16.05.05 09:15

Ahoj holky,

všem Vám moc děkuji za milá slovíčka, povzbuzení a za to, že nám zítra budete držet palce.
Já se Vám pak ozvu, ještěže už máme doma pevné připojení.
Ráno jsem mluvila s manželem, už odjíždí, chtěl by to přejet na jeden zátah, takže by mohl být večer nebo v noci doma. Z toho mám velkou radost, strašně se mi po něm stýská a zítra na to budeme dva !

O víkendu jsem sice nakoukla, ale už jsem nic nepsala. Docela mi to uteklo. V sobotu jsem byla doma, trošku poklízela. V neděli jsem byla u našich na obědě a potom jsme jeli všichni za tchýní na chalupu.

Jednotlivě už dnes reagovat nebudu. Přeci jenom jsem myšlenkama „jinde“.
Ale určitě se z domu ozvu a pak Vám to vynahradím ňákým MEGA komentářem :o)

Ahoj
Kačí a králíček 17+2

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 16.05.05 09:39

Ahojky,

Tak Peto, pěkně si to napsala, hlavně se zbytečně nenamáhej, buď v klidu a nezvedej Vojťulu!!!!!!

Jaký to je když nemůžu chovat svoje dítě, tak to nevím, ale vím jaký to je když je malá hlídaná tchýní a já se po třeba půl dni vrátím, ona mě uvidí, spustí v huronský pláč a přitulí se k babičce. Asi mě trestá, že jsem jí opustila. Potom chvíli trvá, než si zvykne, že je máma s ní a než mě vezme na milost.

KÁKINKO /> zítra v 9 ráno na Tebe budu moc myslet a už teď Ti držím palce, určitě to dobře dopadne!!!!!!!
A teď , jak to bylo u nás: hned jak jsem dostala těhu průkazku, tak mi tam doktorka napsala, že půjdu na amniocentézu - máme v rodině Downa a Manželova sestra je mentálně retardovaná, ale jak jsem se dozvěděla později, narodila se z rozštěpem rtu a mozkovou obrnu prodělala až po porodu.
I tak jsem samozřejmě měla odebranou krev na triple testy. A jaké bylo moje překvapení, když jsem tam měla 2 ze tří hodnot zvýšené. Bože, já když jsem se to dozvěděla, tak jsem brečela a volala jsem Jirkovi, co budeme dělat, jestli je miminko postižené. Doktorka mi výsledky řekla po telefonu a měla jsem hned přijít. Tam se strašně divila, že to tak prožívám, vždyť jsem na AMC stejně měla jít. Objednala mě na další týden na genetiku do ČB, k doktorovi ČUTKOVI. No řeknu Ti , že ten týden byl pěkně dlouhý.
Potom jsme tam s Jirkou ve čtvrtek ráno na osmou jeli. Sešlo se nás tam 10 párů a pan doktor k nám přišel do čekárny a všem najednou nám tam vysvětlil, co to je AMC, jak to funguje, jaká jsou rizika, jaké anomálie to dokáže zjistit. To trvalo min 30 min. a většina našich obav z nás po jeho vysvětlení spadla.
Má tam 2 vyšetřovny a 2 šatny. My jsme šli na řadu jako druzí. Vešla jsem do šatny a celá jsem se svlékla a oblékla si anděla. Potom jsem byla pozvána na vyšetřovnu, kde mě mladá paní doktorka vyšetřila na koze a protože bylo všechno v pořádku, byl přizván i tatínek. Potom přišel Dr. ČUTKA. Já jsem si vyhrnula toho anděla k prsům a on si navlékl rukavice a potom mi udělal veliký UTZ. Z toho jsem byla nadšená, na veliký obrazovce jsem viděla svého drobečka. Ukazoval nám ručičky, nožičky,páteř, obličejík, miminko otevíralo pusinku a mě tekly slzy dojetím a proudem. Poprvé jsem viděla své dítě. Po tom UTZ ze mě nervozita spadla a já už jen čekala na zákrok. Dr. mi dezinfekcí vydrhl břicho a pořád mě uklidňoval, že to nic není a že to skoro neucítím. Pevně jsem svírala manželovi ruku a byla jsem moc ráda, že tam se mnou byl, moc nás to sblížilo a mě to moc pomohlo. Dr. ultrazvukem jakoby odstrčil miminko na druhou stranu břicha než udělal ten vpich. Trochu to sice píchlo, ale asi jako když Ti berou krev. Všechno jsem viděla na tý veliký TV, takže jsem viděla, že miminko je úplně jinde než se píchá ta jehla. přišlo mi to bezpečné. Dr. vyháhl trochu vody, potom mi to přelepili a protože jsem Rh -, tak jsem dostala ještě injekci protilátek od sestřičky do zadku a to bolelo daleko víc než celá AMC. Jinak už při UTZ nám bylo řečeno, že miminko vypadá dobře a že je dle genetického UTZ v pořádku.

V klidu jsem se oblékla a vyrazili jsem ven. Ještě jsem i chodila po krámech s kočárkama, protože mi bylo fajn a potom jsem jeli domů a já 1 den poctivě ležela.

Myslím, že příští týden v úterý mi poštou přišly výsledky toho genetického UTZ.
Bylo tam napsáno, že dle krve mám pravděpodobnost nějakých vad 1:250, ale na UTZ nebyly vydět žádné anomálie.

Jinak mě doktorka řekla, že po odběru AMC mám nárok na 3 týdny nemocenské, prostě než přijdou ty výsledky.
A já si skutečně udělala 3-týdenní volno a užila jsem si ho. Jinak výsledky přišly 18-tý den po odběru AMC a byl tam strohý výsledek - VŠE V POŘáDKU - pohlaví ženské.

Takže Ti přeju, aby to u Tebe dopadlo stejně a zkus se zbavit strachu a obav a užij si pohled na svoje miminko. Možná stejně jako já poprvé uvidíš jeho pusinku a to tě odrovná víc než celá AMC.

Budeme na Tebe zítra moc myslet.

Markétka a MArkéta.

Tohle jsem musela napsat, teď jdu makat přijde mi opravář na outlook, takže potom se ozvu se zbytkem víkendových zážitků.

zatím.....

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 16.05.05 09:42

Určitě se ozveš, budeš podle mě plná dojmů.

Drž se, je moc dobře, že tam s Tebou bude manžel, mě pomohlo, když jsem mu mohla drtit ruku :-))) (Stejně jako u porodu!!!)

A on byl taky nadšený, že malou viděl.

Markéta

 
Karkule
Kecalka 333 příspěvků 16.05.05 09:44

Ahoj Missorko,

mám holky 14 měsíců od sebe a moc dobře si dovedu představit,jak Ti je.Taky jsem měla mít klidový režim.Jenže jak píšeš.Copak se dá vydržet nepochovat svýho malýho drobečka,když se na Tebe sápe.No,jenže musíš myslet i na toho menšího drobečka,co je ještě v bříšku a říkat si,ještě měsíc ,ještě týden a pak děj se vůle Boží.

Takže Ti přeju krásný zdravý miminko a potichu Ti ho budu závidět(nejkrás­nější jsou jeho kopance a přemety v břiše ).Já už mám odmiminkováno.

Ahoj VLAĎKA z Letních miminek

 
Kakinka
Kecalka 136 příspěvků 16.05.05 10:19

Ahoj Markét,

děkuju za to, jak jsi mi to pěkně popsala a za to, že už teď držíš palce. Čtu si to dokola a bulím u toho.
Jak jsi na tom byla tak, jako teď já a jak Vám to dobře dopadlo a máte doma zdravou krásnou holčičku Markétku.
A tak i já musím věřit, že to dobře dopadne.

Snažím, si na tom všem najít pozitiva. Jak zítra uvidím na UTZ králíčka, jak možná uvidím jeho obličejík, prstíčky, jak budu doma ležet a budu mít kupu času na všechny ty časopisy, novou knížku a romantický filmy na videu :o)

ještě jednou díky,
K.

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 16.05.05 10:27

Přesně moje slova.

Prostě jsem si po tom zákroku udělala 3-týdenní dovolenou. Zeptej se na to svojí gynekoložky, ale mě opravdu řekla, že můžu být 3 týdny doma. Četla jsem knížky, bylo krásně, byla jsem venku a objížděla kamarádky. Užila jsme si to!!!!!

A potom jsem ještě šla 5 týdnů po zákroku na kontrolní UTZ také tam, takže jsem za 5 týdnů viděla Markétku ještě jednou.

A co se týče toho poměru 1:250 pro genetické vady. Tak kámoška měla to samé riziko a má zdravého chlapečka Vašíka, v porodnici se mnou byla holčina, ta měla riziko 1:25 a narodil se jí zdravý Pavlík a moje nejlepší kamarádka měla riziko 1:17 a má zdravého dvouměsíčního Adámka.
Možná, že u kluků to riziko vychází vyšší.

Jsem zvědavá, jaký z toho budeš mít zážitky.

Ještě podotýkám, že to všechno proběhlo v pohodě hlavně díky panu doktorovi ČUTKOVI, který to celé pojal velmi lidsky a ne jako lékařský zákrok, ale jako takový rodinný zážitek. Něco jako první seznámení maminky a tatínka se svým budoucím dítětem. proto jsem tam taky byla tak dojatá a moc ráda jsem tam za ním jela za 5 týdnů zase a při dalším miminku se na něho už předem těším.

Markéta

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 16.05.05 10:28

a ještě: AMC pořád považuju za jeden z nejhezčích zážitků mého těhotenství.

Markéta

 
Kakinka
Kecalka 136 příspěvků 16.05.05 11:06

Markétko,
ani nevíš, jak mi Tvoje komentáře pomáhají. „Úplně mi vlévají novou sílu do žil.“ Tak krásně to umíš všechno napsat. A já už se opravdu nemůžu dočkat toho zítřejšího UTZ. Navíc ho budu mít 2×, protože si tam prý 3-4 hodiny poležím a pak mi udělají kontrolní UTZ a pak teprve půjdu domů. Doufám, že tam se mnou pustí i manžela a i já budu moci jednou napsat, že AMC byl jeden z nejhezčích zážitků těhotenství :o)

Nám vyšlo riziko trisomie chromozomu č. 18 (Edwardsův syndrom jestli se nepletu) 1:290.

Tak už zase bulím, vidíš to … ale spíš tak nějak tou radostí, že není nic ztraceno.

Znovu díky, dneska jsi takový mí sluníčko :o)

Kačí

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 16.05.05 11:34

ahojký :-)

tak jsem posvačila :-) nevím proč , ale dala se do mě nějaká zima. Ted ale zase vykouklo sluníčko a je zase fajn. :-)
Za chvilku půjdu něco vyřídit přes Staromák, tak jsem zvědavá jestli se tam už něco děje :-)) Lidi tu stále pořvávají a houkají autama :-))) Bude to asi pěkný maso až pojedou hokejisti na Staromák :-)
To bych měla vyklidit pole a vyrazit dom co nejdřív a jít se hezky mučit na brusle :-)

Peto : Já jsem úplně šílená z toho jak jsem mimo z Vojtuly :-))) Tolik se na něj zase těším až ho uvidím ! :-)))))) Moc moc moc moc moc moc :-))) Bože já bych se s ním tak vyblbla kdybych nemusela chodit do práce :-D Nepotřebovala by jsi žádný další hlídání :-D :-D

No tak si jdu trošku ochladit mozek a trošku popracovat :-))

kačka

 
Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 16.05.05 11:39

Ahojte po krásném víkendu,

Kakinko, držím palečkýýýýýý, zaúkoluju i Kubíka. Budu na tebe moc myslet.

Missorko, já bych s Julii neměnila ani tu postavu, vlasy, prostě nic. Já mám celulitidu, kruhy pod očima, neposlušné vlasy…, ale krásného syna, milujícího manžela, i když nesnáším jednoho jeho kamaráda. Chybí mi něco?? NE!!!

A propo kamarád. Včera nás zase navštívil, vždycky jak ho vidím je mi mdlo.
Jeho mini potrét: 31let, gay, vyučen, automechanik u otce ve firmě. Všichni, ale fakt všichni lidi jsou blbci kromě jeho něj a jeho otce (i tak mu klíďo řekne, že je p..a, k…a apod). Největší debilové, idioti a hňupy jsou inženýři a doktoři. Vzhledem k tomu, že jsem inženýrka pořád mě ponižuje a chce dokázat, že jsem obtížný hmyz na této planetě. Tisíckrát jsem se zařekla, že se s ním nebudu hádat, ale NEJDE TO. Jeho historky o debilních inženýrech jsou asi takové: Předtav si, že k nám s autem přijel ten jeden onen nebo ta jedna ona (nikdy nemá lepší výraz pro člověka), mimochodem inženýr chemie a nevěděl na co má v autě …a následuje jakýsi odborný výraz. To je hňup, že. V té chvíli vidím rudě. A začínám startovat. Včera jsem se ho zeptala jestli zná chemický vzorec benzínu, pracuje přece v oboru. Na co to prý potřebuje, tak jsem se ho zeptala na co ten inžených chemie potřebuje ten odborný výraz (fakt si nevzpomenu).

Vrchol všeho byl, když mi začal vykládat jací jsou děti parchanti (zase jeho termín) už ve školce. Jeho známá (asi padasátnice) pracuje ve školce a je zhnusená. Dítě když nechce cvičit nemusí.......Už jsem zase viděla rudě. Pustila jsem do něj, že není chyba pouze na straně dětí, s něma se musí umět pracovat, nadchnout je pro to cvičení a cokoliv jiného. Jezdila jsem 10 let na tábory jako vedoucí a nikdy se mi nestalo, že by děti nechtěly něco dělat. Nadšení, motivace, přístup a fungovalo nám to. Podle něj se za těch 5 let co už nejezdím všechny děti zkazily.
Na závěr řekl: „Já jsem zvědavý, co ty jako vychováš z vašeho děcka.“ Počítala jsem do deseti ať se uklidním a řekla mu jestli mu není trapné mě takle zesměšňovat - je u mě na návštěvě. Mezitím se do něj obul Marek, vynadal mu, že do mě a jeho syna se nubude navážet, že to bylo naposledy. Že my jsme lidi, které miluje a on, že je nula, takže pokud se mu to nelíbí může jít.
No, odešel. V úterý tam Marek jede. Když leží spolu pod autem, tak jim to klape, ale bože, když tam jsem já.

Uff, zase mě to rozhodilo, to je takový idiot. O Kubíkovi mluví jako o NĚM nebo o DĚCKU. V noci jsem kvůli tomu skoro nespala, žaludek mám jako na vodě…půjdu si lehnout, snad usnu.

Páá Radka

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 16.05.05 11:51

Ahojky,

na manželovi trvej!!!! Nám dr. Čutka přímo řekl, že pokud je to jen trochu možné, tak sám radí, aby se budoucí otec zůčatnil, protože maminku uklidní a potom i to riziko potratu je menší!!!!!!! Protože matka je klidnější a méně stresovaná!!!!

Není žádný důvod, aby u toho nebyl, takže na tom trvej. I on bude rád, že to zažil!!!!

Tvoje :-) SLUNÍČKO!!! :-)) Markéta

 
Tessie
Kecalka 287 příspěvků 16.05.05 11:54

Ahoooooooooj všem při pondělku :-)

Tak mi stále hlásíme 2v1 a naprostý klid. Já jsem si furt myslela že budeme poslíčkovat a bůh ví co se nebude dít a ono to furt vypadá, že to břicho budu mít nadosmrti :-)))) Prostě se nic neděje. Ale tak jsme s manžou přemýšleli, kdy by se tak mohl narodit a tak jsme mu to naplánovali na tuto středu…dobrý ne? Bude 18. a to stejný datum jako když jsme se brali…teda akorát jiný měsíc :-) Je to hezky půlka týdne a tak nějak se nám ten den líbí. Ale jak to tak vidím, tak se na nás Mamutík pěkně vyprdne a bude si stejně dělat co chce on a určitě nas bude napínat jak struny ještě po termínu. No ale necháme se překvapit…třeba si dá říct :D:D

Jinak víkend u nás proběhl tak, že mi ani nepřišlo že nějakej byl. Byli jsme většinou doma, akorát v sobotu jsme jeli na návštěvu k bráchovi a tak nějak oslavili květnové svátky a narozky. Brácha bude mít 27. třicetiny, tak už jsme to vzali takhle v předstihu, protože pak už na to asi nebude moc času :-))) Koupila jsem mu kimono, které si u mě objednal…dal se totiž na bojový sport Iaido (umění meče), takže byl blahem bez sebe. A ještě větší radost…radost až na kost…měl když mu jeho přítelkyně koupila i pravé japonské meče. Měli jste je vidět pak s mým manžou…jak malé děti co si hrajou :-)))))
No a včera jsem si teda připadala trochu jak celebrita :-)))) Já jsem se totiž válela v posteli až do 12:00, měla jsem snídani až do postele a když jsem vždycky chtěla vstát, tak manža přiběhl, ať ještě zůstanu v postýlce…no super ne? Je fakt že jsme měli navařeno od soboty :-))) Ale tak jsem si to taky užila.

Kákinka - ahoj kočičko. Hrozně mě mrzí, že výsledky nedopadli zrovna dle představ, ale určitě to bude planý poplach a všechno bude naprosto v pořádku. Všichni tady v to věříme a zítra ti budeme držet všechny palce co máme. Vůbec ničeho se neboj, jak psala Markéta, vezmi si z toho to pozitivní…uvidíš toho vašeho krásného králíčka. Takže hlavu vzhůru, všechny chmury pryč a manžel ti určitě bude velkou oporou, takže se není čeho bát. DRŽÍME PĚSTI!!!!!!

Kačka - ahojky, teda řeknu ti, že jsi poctivá cvičitelnica :D Budu si muset vzít z tebe pak příklad :-) Jinak ta letošní SuperStar mi taky přijde postavená na hlavu. Nechápu, že dávají tak blbé žánry a přitom vědí, že se to k nim absolutně nehodí. Prostě letos je to nějaký divný.
A na hokej jsem teda koukala jen tak zběžně, ale vůbec nejlepší byl ten poslední gól do prázdné branky, ten se jim fakt povedl :-))))

Peťa - ahoj celebrito :-) Však si to patřičně užívej, i když ty nevýhody to samo taky má. Ale člověk si má brát ze všeho ty pozitivní věci…takže sláva lenošení. I když u mě je s tím docela problém, já to nějak moc neumím. Nebo mě to spíš nebaví a pak se hrozně koušu nudou.

Albi - no tak to si mě moc s tím porodem nepotěšila. Já jsem byla furt přesvědčená, že se nám to povede nějakej ten den před termínem :-) No tak uvidíme jak se k tomu ten náš mlaďoch postaví :D

Gabča - tak jak se máte holky? Už je vám oběma líp?

Katcha - tak jak bylo u babičky. Doufám že jste si hezky odpočinuli a zrekreovali se :-) A co Vítek a ouška?

Bolero - tak jak ses zničila o víkendu…brusle nezahálely? :-)

Tak se mějte moc hezky a pusu dětičkám a pohlazení bříšku (Kakinčinimu :-))))

Tessie + Mamutík stále zakuklený (39+2tt)

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 16.05.05 12:00

Ahoj:)
Nejdriv ze vseho vam chci oznamit, ze jsem si zmenila nick. Duvodu k tomu mam vic, ale hlavni je ten, ze Kacek je tu uz fakt hodne a porad si me s nekterou pletli. Dalsi ten, ze ani Katerina nejsem:)), Kacena je nase psice a me uz obcas stve, ze mame stejny jmeno:)) No dalsi treba ten, ze kdyz jsem kdysi vymyslela nick, mela jsem totalni okno a nic lepsiho me nenapadlo, to az o trochu pozdeji a tenhle nick jsem dala na ICQ, kde ho mam porad. No a taky s novou image nove jmeno:)))) Jsem ostrihana nakratko po 26ti letech a to uz neco znamena:)) Tak doufam, ze si na to vsichni zvyknem!:))

Kakinko, moc na tebe budu myslet a drzet palce!!! Urcite to dobre dopadne, jinak ani nemuze!

Peto, uzivej si to! Za par tydnu (hodne par:) budes mit docela fofr:)) Takze to je takova relaxace pred dostihy:))
Ani nevis, jak ti to ted zavidim…no ja vim, ja vim… Doma bordel jak v tanku, Mates podes, Martin stale nemocnej (no uz se me aspon nesnazi zapojit do pece o svou osobu:)), Kacena, ktera venku lita jak magor…a vzdycky na jinou stranu nez Mates:)) a do toho bych se zcela vazne mela zacit ucit ble… Navzdory tomu si materskou porad uzivam a az na to cernocerny svedomi, co se skoly tyce, je mi skvele:)

Jinak doufam, ze vsichni marodi uz jsou ok, ty nemoce ted jsou fakt divny, mam pocit, ze driv jich tolik nebylo…je to sama viroza:( Pred rokem nas nic nepostihlo, zato ted se z nich nemuzem vyhrabat. Nastesti Matysek ma z nas nejlepsi imunitu a pokud ho neco skoli, je to do tri dnu pryc.

Aha a ted mi dochazi, ze bych mela delat obed:)) Me se zdalo, ze obvykle nemam tolik casu:)))

Lenka (kacii)&Maty 16.m

 
Tessie
Kecalka 287 příspěvků 16.05.05 12:03

Ahoj Raduš,

no to je teda kámoš fakt za všechny prachy.....bože takovej debil…pardon. Ani se ti nedivím, že tě to rozhodilo. Tohle by bylo na mě taky moc. Nesnáším lidi co si o sobě myslej buhvi co a jsou arogantní až na půdu. Divím se, že takového kámoše tvůj manžel zkousne, ale řekl mu to hezky. Takže to pusť z hlavy, vykašli se na něj, mysli si svoje a prostě by mi nestálo za to se s takovým člověkem vůbec bavit.

Takže kašli na to a hlavně se nenechte s manžou rozhodit. Kubík je krásný a hodný miminko :-)

Pa Tessie

 
Neffy
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 16.05.05 12:05

Kacka - ahoj, kam jezdíš na brusle? Pochopila jsem, že někde v Praze. A neporadíš mi nějaké solidní - značku? Před nějakým rokem jsem si koupila v akci jedny asi za 1500, Přece nebudu vyhazovat spoustu peněz, když nevím, jeslti mě to bude bavit, že? Jenže v těchto akčních nevydržím víc jak 15min - děsně z nich bolí nohy - chodidla. To snad nedělají všechny brusle, nebo jo? Pořád mě to bruslení láká, tak jsem ráda, že jsem narazila na Tebe, zkušenější. Třeba mi poradíš.

Snad neva, že nakukuju i k vám. Koukám teda leckam, všude může být něco zajímavého …

A s Juliíí Roberts bych asi taky neměnila. Teda kočka ona je, to jo. Jenže když bych měla krásné dlouhé husté vlasy, postavu jako prouteček, tak už bych to nebyla já… Jasně, bylo by to přitažlivější, ta nová podoba, ale nebyla bych to já. Tak se holt smiřuju s tím, co mi bylo naděleno - blondýna s modrýma očima. I když takové černé vlasy, černé oči…
Mějte se krásně.

 
Tessie
Kecalka 287 příspěvků 16.05.05 12:07

Ahojky,

no to jsou teda změny :-)))) No snad si na to tady zvykneme. Jo a co se týče těch zkrácených vlasů, to by určitě stálo za fotečku…co ty na to? Jsem zvědavá. Já jsem se dala teď před porodem taky na krátký sestřih.

Takže změnám zdar a pusu Matymu.

Papa Tessie

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 16.05.05 12:09

Ahojky Neffy,

stejně jako Ty jsem nevěděla jestli mě to chytne, proto jsem si koupila brusle v LIDLU za 1300,– a kupodivu jsou perfektní a nijak zvlášť mě nohy nebolí. I když ze začátku, než si noha zvykne na to utažení, tak to trochu bolí, ale za chvíli to přejde a když s bruslením končím, tak je mám, jako kdybych se s nima narodila a vůbec nohy nebolí. Je to asi stejné jako při bruslení na ledě. Než si noha zvykne, tak to bolí a potom už je to v pohodě.

Markéta

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 16.05.05 12:11

Ahojky ASHO, KACII, a LENKO!!!!!

To jsou změny, to jsou změny a kde je fotečka? To si jako myslíš, že se ostříháš a ani se nám neukážeš?!!!!!!!! Koukej to rychle napravit :-))))))))))))))))))))))))!!!!!!!!!

Markéta

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 16.05.05 12:18

Obidek se vari, Maty tu beha a hulaka PALI…co probuh zas?…:)) Staci mu i svicka v televizi:))

Market, hezky jsi to napsala…to uz neni ani jako schiza, to uz je horsi:))
Fotky mam na svych strankach. Mam je hodit i do PST?
 L&M

 
Tessie
Kecalka 287 příspěvků 16.05.05 12:18

No jasne že jo :-)))

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 16.05.05 12:19

Tessie, zrovna jsem premyslela, za kolik to mas:) Takze fakt za par:) Maty byl tu dobou uz skoro tyden venku:) Jeee ja bych chtela taky!

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 16.05.05 12:19

Ahojky Neffy,

tak já jsem si před 2 lety koupila inliny značky Fila . Je fakt, že mě stály asi 4.500,– :-( a k tomu ještě chrániče značky K2. Všechno je perfektní !!!! Nemůžu si na nic z toho stěžovat ani tuk. Brusle jsou super. Jezdím v nich třeba 2 hodiny a nožka vůbec nebolí. Jinak v Praze chodím jezdit zatím jen k nám na Ladronku - Praha 6. Je to tam super. Krásné povrchy, příroda atd. A navíc to mám blízko bydliště. :-))) Takže můžu jen doporučit. :-)

zatím pa

Kačka bruslařka šílená :-D

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 16.05.05 12:26

Ahojky Leni, fotku už tam očekávám!!!!

Zn. Netrpělivě:-)))

Markéta

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 16.05.05 12:27

Juu dlouho jsem tam nebyla a vy tam mate pocitadla:) Muzu tam soupnout Matysovo?

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 16.05.05 12:28

šupni!!!!

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 16.05.05 12:29

a ještě napiš, jak se to dělá, ráda bych si šupla Markétky počítadlo na své stránky a neumím to!

 
Tessie
Kecalka 287 příspěvků 16.05.05 12:30

No ted už čekáme jen na nějakou pořádnou bouřku :-))))
Už se těšííííím a manžel začíná být ve stresu :D

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 16.05.05 12:44

uz to sypu, ale jde to pomaluuuu

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 16.05.05 12:45

už je to tam a moooooooooooo­ooooooooc Ti to sluší.

Dávám Ti jedničku, je to moc hezkýýýýýýýýýýýýý. Kočka!!!!

Markéta

 
Tessie
Kecalka 287 příspěvků 16.05.05 12:47

No fakt super proměna…moooo­ooooooooooooo­ooooooooc ti to sluší.

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 16.05.05 12:49

Lenko, bohužel nejsem přítel, ale ráda bych věděla, jak to dopadlo.

Prosím tedy o přítele.

Děkuju Markéta

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 16.05.05 13:10

Market tak si zazadej dole na strance.

Holky dik:)

Jo a to pocitadlo tam dat nemuzu, delat alba muze jenom spravce.

 
Anonymní  16.05.05 13:16

Ahoj Kačí, já vám sem jen tak nakukuju, ale s AMC mám taky zkušenost, bylo to se druhým chlapečkem, vyšel mu poměr na Downa 1:250. Nejdřív jsem tam odmítala jít, bála jsem se toho rizika potratu, ale pak jsem se domluvila s manželem a šla jsem do Krče, kde dělají AMC s 1,5-denní hospitalizací - takže člověka přijmou večer v 18:00, pospíš si tam, ráno v 9:00 jdeš na věc, manžel tam může být, pak si hezky lehneš, dostaneš injekci magnézia a odpočíváš. No a když je vše o.k, tak druhý den ráno se propouští. Dopadlo to všechno dobře, i když to byl nejdelší týden mého života, nedovedla jsem si představit coby - kdyby, ale v té nemocnici byly dvě príma holky, tak jsem to s nima trochu „rozchodila..“ Takže moc dobře vím, jak Ti je, ale zatím všechny moje známé, co byly na AMC, dopadly úplně o.k. a mají krásné zdravé děti. Držím Ti palečky a hodně štěstí.
Lisa, 2 synci

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 16.05.05 13:56

Ahoj,

Péťo, ty naše hvězdo, to je fajn, že máš čas na emimčo :o) Skvělý deníček! Julii jsem měla moc ráda, moc se mi líbí. Teda trochu si to u mě pokazila těma depresema z dvojčat - to musí být těžké nervy, když má prý asi 20 lidí k ruce… Ale taky bych s ní neměnila, už jen jak dlouho jí trvalo než se jim ta miminka podařila. A ještě jsem ti Péťo zapoměla napsat na tu tvojí větu, že si na plavání o tobě myslí, že jsi tlustá a za těch 10 měsíců jsi nezhubnula. Mě se minule stalo toto: přišla tam paní na náhradu hodiny a říkala jak by se jí hodilo chodit v tuhle dobu. Tak jsem ji říkala, že příští kurz chodit už nebudeme tak by se tam mohli dostat. Tak mi s úsměvem řekla.„No jo, vy budete mít asi miminko, že?“ No takže 7 měsíců po porodu stále vypadám jako těhotná… :o(((

Kákinko, zítra držíme palce! Markéta to tak krásně popsala, že se tam snad budeš i těšit ;o)

Asho, sice si nějak nemůžu vybavit jaký jsi měla dřív účes, ale teď ti to moc sluší :o) A tipuju, že Maty shodil hrnek :o)))

Kačko, poradíš mi s muškátama? Do jednoho truhlíku se mi daly mšice!!! Mrchy!!! Co s tím? Nic chemického na to nemám, udělala jsem mýdlovou vodu a postříkám to s tím. Máš něco osvědčeného?

Tessie, jen plánujte datum narození, Mamutík se aspoň v bříšku bude dobře bavit :o) Kdy bude úplněk? To prý se rodí děti. No ještě si pamatuju, jak jsem s Vítkem v břiše probděla skoro celou noc, ale s prckem to ani nehlo…

Víkend byl prima, akorát to na Vysočině hrozně foukalo. Na teploměru 17 stupňů, ale ve svetru mi byla zima :o/ V sobotu jsme si opekli buřty, Míše se to mooc líbilo, mě bylo těžko… Víťa to tam skoro celé prospal. Babička chvíli povozila a prcek spal přes 2 hodiny. V sobotu 3×, v neděli dvakrát. A v noci kupodivu spal taky. Akorát začal hrozně slintat a hledá v puse jako zběsilý. Tak jsem ve střehu :o)

Jedem na poštu posla tu duhu Františkovi ;o)

Katka

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 16.05.05 14:01

Ahojky,

no s muškátama je to složité :-(((( Pokud se tam dají mšice, tak je těžký zničit je a ještě musíš dávat bacha, aby to neskočilo na ostatní truhlíky ! :-( Já jsem vždycky najela do zahradnictví a tam mi ochotně poradili. A ted nevím jak se ten přípravek jmenoval. Bud FAST M nebo FAST K . Ale dle mého by měla zabrat i mýdlová voda ! takže to určitě zkus a jinak vyraž do zahradnictví. Hlavně se ten postřik musí opakovat, protože jen jednou to nestačí ! :-)

Papa
Kačka

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 16.05.05 14:03

Katko, mela jsem je dlouhy:)
A na ty msice jsme doma davali vodu z vylouhovany cigarety…bleee…

 
Slysil
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 16.05.05 15:15

Ahojky!

Teda procitam vas denicek a malem jsem spadla z zidle pri pohledu na cislo, ktere oznacuje tyden tehotenstvi :-) To tak vsechno leti, az se mi tomu nechce verit :) Moc ti drzime pesticky, at jde vsecicko jako po masle a uz brzy jste tri! :-)

Radka+Romanek

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 16.05.05 16:13

Ahoj,
Deníček moc pěknej, no lhala bych, kdybych řekla, že výpomoc by se doma občas nehodila:) Ale jinak jí závidím jen tu postavu…

Tessie, už jen 5 dní do termínu, toto letí, očekávám SMS!:) a držte se!

Kákinko, zatínáme pěsti a držíme, dopadne to dobře!

Market, tak jak na bruslích?

Asho:) - no já tě odhalila již včera a k fotce - moooc ti to sluší, opravdu moc. A je to asi i příjemnější, ne? Co na to Maty?:)

Peťo, co kdybychom si tě přijely zkontrolovat s Bárou taky?

Dneska jsme byly na kyčlích - hurááá, jadýrka máme, už tam nemusíme. Přišly jsme jako první (za námi přišla rodinka - stejný golfáč jako my včetně barvy:))), Bára ani neplakala, což je divný, obvykle řve jak tur, jen vidí plášť a hnedp ryč. Pak jsem jela koupit slunečník na golfky (do dětskýho ráje - a ty moje golfky, co jsem koupila o 200,–- levněji na čáryfukovi maj tady ještě o dalších 200 levnějc), na poštu a dom. A zmrzlina.

Bára jedla pořádně naposledy v 11, pak dostala loka kolem 13 a pak jen trošku š'távičky a neřvala! Div. Tak jsem na ní vytáhla mrkev - šikulka, hezky otvírala pusu, vypadala, že by si dala víc, kdyby bylo…ale já vzala tak třetinu skleničky, protože Bára to nerada. No když dorazí zítra zbytek a pak ještě jednu skleničku,k při­dáme další.

A dneska byla Bára poprvé v kraťáscích. A taky jsem jí koupila deku do kočáru - nakonec je to španělská deka.

No, Bára je najedená, souloží na zemi:))), tak jdu zabalit věci, pojedem domů. Zítra budem relaxovat doma, ve středu plavčo po 2 týdnech, ve čtvrtek neurolka a v pátek nevim, asi pojedem do Prahy a budem tu i spát, protože manža jede na noc pryč a já bejt doma nechcí.

Gabča a Barča, zítra 33týdnů

 
Albi01
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 16.05.05 20:57

Ahojda:-)

Taky bych s Julii neměnila… Pomazleníčko s Anýskem je nad zlato!!!:-)

Tessie, nebóój, Anika se zas tak moc neopozdila:-) Ale je to napínačka, co?:-)
Moc držim palce:-)

Asha, jeje, to jsou novinky:-) Posílám pusu Matýskovi a jeden frňůs:-)

Sakryš, zapomněla jsem, co jsem chtěla napsat! :-)
 A+A

 
Pajdule
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 16.05.05 22:27

Ahoj Missorko,
Tvůj deníček opět nezklamal :-))).
My jsme lepší než Julia Roberts !! Z nedokonalé postavy zázrakem vykouzlíme díky manželově košili „indiánskou originální“, s vyschlou řasenkou vymámíme s troškou vody řasy mrkací panenky, ze zbytků v lednici vyčarujem orientální večeři, z mokrých vlasů sexy účes, ze zbytků svíček a ubrousků jsme schopné vyrobit krásnou dekoraci (tak to bylo pro manžela) a pořád nám zbývá dost času na dětičky, kterým jsme tou (doufám) nejlepší mámou pod sluncem, kterou žádná chůva nemůže nahradit.
Mám dvojčata a musím říct, byla to pohoda jazz. Byly asi hodňoučký, nebo jsem byla tak svižná :-))), nevím, každopádně se to zvládalo levou zadní a sebe jsem nemusela ani trochu zanedbávat. Jediný, co mi dělalo problém - nedaly se obě najednou chovat a tak jsem vždycky tu druhou strašně litovala a rychle je střídala a zase znova…měla jsem pocit, že snad budu ten čas měřit na minuty, abych jednu neošidila. Brambory na talíři počítám dodnes - deformace.
Tak chudinka Julia bude muset pohnout kostrou :-))).

Pajdule od Matýsků

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 17.05.05 09:11

Ahojky holky,

teda dneska je pěkná kosa :-((( Už si musím vařit čaj, protože jsem pěknej zmrzloň :-)

Včera jsem dorazila domů až po půl šestý, protože jsem pak jela ještě něco pracovního zařizovat a to bylo o nervy. :-) Ale ještě, že jsem odjela z Dlouhé, protože to co se dělo na Staromáku to byl děs a hruza ! Myslím, že hromada lidí je ani neviděla, protože museli stát v postranních ulicích.

Holky já mám doma tak ufňukanýho chlapa to je síla !!!!!!!!!!!!!! Hodně se držím, abych nevybuchla, protože jinak by bylo asi peklo. Furt mu něco je, furt ho něco bolí, furt se cpe práškama… A nejvíc ho sere, že já ho nelituju :-)))) Včera se se mnou kvůli tomu ani nebavil :-D :-D :-D Máte tohle doma taky ??? nebo jen já ?????? Chci si tady přečíst něco potěšujícího !

Páčko

Kačka

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 17.05.05 09:20

Kačko, nepotěším Tě.

Já mám doma pravý opak. Nikdy mu nic není, ale když měl přeraženou rohovku, která mu zahnisala a doktorka mu jí potom musela celou strhnout, tak péče o něj byla náročnější, než péče o malou. Každé 3 hodiny mastičku do oka, Brufenem chtěl být živenej a to bral 600-tistovku a max 1 za 5 hodin. To mu bylo opravdu bídně. Ale jinak jsem ho nezažila, že by si ztěžoval. Chřipku léčí čajem s medem a citronem, občas do něj dostanu Coldrex Hot Rem a když cítí prolbémy s močákem, tak na:,–(í urologickej čaj.
A pije pivo. To mě strašně žere. Tak jsem ho loni dokopala na kompletní krevní testy. Říkala jsem si, chlapečku, jaterní testy dopadnou bídně, alespoň to omezíš. A co se stalo? Doktor mu řekl, že tak dobrý výsledky testů už dlouho neviděl, že mu vůbec nic není.

Takže, Kačko, opakuju, že Tě nepotěším.

Markéta

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 17.05.05 09:24

Ahojky holky,

Novinky u nás:

Markétku jsem po:,–(ila a už nikam nepadá a sedí!!!!!!!

Stejně jako Barča, naše malá začala souložit :-)))))
Gábi, už vím, jak to vypadá.

A začala spát na břiše. Z ničeho nic, kdykoliv se na ní jdu podívat a ona spí, tak spí na břiše.

Markéta

PS: pořád je hnusně, já se na ty brusle snad nevypravím, holt budu dneska žehlit.

PS2: Začínáme štukovat a o víkendu možná začneme malovat a příští týden se stěhujeme zpátky

 
Tessie
Kecalka 287 příspěvků 17.05.05 09:29

Ahojky,

no letí to fakt děsně rychle a už se mooooooc těšíme. Už Mamutíkovi domlouváme, aby na sebe nedával dlouho čekat :-)
Díky moc a doufám, že se vám daří dobře. Už jsem o tobě dlouho neslyšela…pošli kdyžtak fotku Románka.

Mějte se moc hezky a myslete na nás :-)
Pa Tessie + Mamutík

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 17.05.05 09:40

hmmm Market,

tak se holt budu muset smířit s tím, že mám doma chcípáka :-D :-D :-D

pa Kačka :-))

 
Tessie
Kecalka 287 příspěvků 17.05.05 09:59

Ahojkyyyyyyyy :-)

Tak hlasím novinku.....myslím, že se pomalu začíná něco dít :-) Včera jsem totiž řekla manžovi, že bychom měli malého trošku poštouchnout k aktivitě :D a já se pak celou noc budila jednak bolestí zad v křiži ale i takovou divnou bolestí v podbřišku…a plným močákem to nebylo :-))) Takže že by první poslové? Mívám to i teď během dopoledne, ale není to nijak pravidelné.
Tak je docela možné, že už se brzy dočkáme…jéééé, kéž by :-))) Tak holky držte palce!!!!

Kačka - jéééé marodnej chlap…no tak to znám taky, i když asi ne v takovém extremu jakej tu líčíš ty. Ale je fakt, že když Zdenda marodí, tak musí být obskakovanej, nosím mu teploměr aby si změřil teplůtku, vařím čajíčky a musím ho opečovávat. Ale zase na druhou stranu musím říct, že když jsem nemocná já, tak se taky o mě stará a dokonce i uvaří polévku apod. Takže nevím jestli jsem ti zrovna pomohla :-((( Každopádně chlapi jsou hrozná bebíčka. Takže držím palce aby už byl marůdek brzy jako rybička :D

Albi - no jsem na to zvědavá…taky jsi měla poslíčky, nebo už jsi rovnou rodila? A jak se jinak máte?

Gabča - ahoj holka, tak už vyrazíte zase čvachtit? Gratuluju ke zdravým kyčlím…je to super že už to máte v pořádku. Posílám pusu Barušce. A jak se jezdí s golfkama?

Holky mě dneska bolej záda :-((((

Tak se mějte moc fajn, počasí teda nic moc, ale aspoň není moc velká zima. Zítra to má být horší.

Tak papa Tessie + Mamutík poslíčkující :-)

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 17.05.05 10:37

Juuu Tessie, ze by konecne??? Jsem desne napnuta!!! A drzim palce, at je to stredne rychla rychlovka:))) (Dobry je aspon stihnout doject do porodnice haha:))
 L&M

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama


Reklama