P. S. T. od Fantagiro - 23. díl

Snažení
  • Missorka
  • 03.02.04

Ahojky osiřelé P. S. T.! :) Tak a jsme tu samy :(. Šéfka se nám prohání někde po sjezdovkách ve Val di Fassa e Canazei a cpe se pizzou a těstovinama, stýská se jí po masu, bezpochyby jí to neuvěřitelně sluší a mate hlavu všem okolojedoucím, stojícím či dokonce ležícím lyžařům. Slíbila mi pohled, tak jsem zvědavá, jestli na mě nezapomene?

Její nepřítomnost jsme hned pocítily na docházce v deníčku (že by opravdu platilo ? když kočka není doma, myši mají pré?) nebo máte prostě jenom hodně práce?
U nás ve škole je klasickej shon, ale i tak všichni zaznamenali, že jsem asi po roce a půl přestala být blondýna a proměnila jsem se v brunetu :-). A to mě taky inspirovalo k nápadu na žvatlací téma v deníčku na tenhle týden?

Začnu trochu zeširoka (snad mi to odpustíte, co se mi v bříšku usídlilo Véčko jsem čím dál tím víc sentimentální a lepší už to nebude?:-). Když jsem se rozcházela se svým bývalým přítelem, mohla jsem si nechat o významu slova sebevědomí jenom zdát? O 30 kg víc než teď a z toho vyplývala spousta věcí, zejména ta, že jsem si připadala absolutně neatraktivní a nemilovatelná (teda teď to začíná vypadat jak deníček nějaký poďobaný puberťačky, budu se nad sebou fakt muset zamyslet?:-)
Takže to zkrátím. Našla jsem si pronájem s podobně ?postiženou? kamarádkou a díky tomu, že se v naší lednici asi tak půl roku převážně vyskytovala jenom mrkev, šlo dokonce do háje i těch 30 kg. A proměnila jsem se v blondýnu. Přišla jsem si úžasná. A ta proměna ve mně měla ohromný vliv na mé okolí, začali si všímat, že jsem jiná. A nešlo o zevnějšek. Šlo o znovunalezené sebevědomí, bylo ze mě cítit. A pak se objevil Zdeněk. Určitě jsem se mu líbila, ale jeho ideál krásy je Sandra Bullock (kdybych asi tři roky nejedla a nechala si skoro odstranit prsa, tak jí možná za šera a mlhy můžu být docela podobná?). A ve svých téměř 27 letech jsem učinila jednoduché, leč závratné myšlení ? totiž, že mě miluje proto, jaká jsem, a že mu (pro mě zcela nepochopitelně) připadám naprosto úžasná za těch nejpodivnějších okolností (no mohla jsem na takovou triviální věc přijít i dřív, ale lepší pozdě než nikdy, ne? :-).

Akorát měl doma tu ?bloncku? :-). U regálů v obchodech se zastavoval čím dál tím častěji u tmavších a tmavších barev a když jsem si v létě nechala obnovovat blondýnu, tak mi vyměnil tubu s barvou za oříškovou (byl ovšem takový charakter, že se přiznal :-). Pak přišlo Rokytňátko a barva na vlasy mi byla šumák. A když jsem se konečně dostala po prvním trimestru k holiči, koupila jsem si kaštanovou. Ne kvůli němu. Ale kvůli sobě. Abych měla radost, že on má radost. (A fakt má ? i když by mě miloval i s modrejma vlasama!)

Takže téma deníčku tohoto týdne je naše sebevědomí ? ztracené, nalezené, nenalezené, pracně získané, přespříliš vyvinuté?. A aby to nebylo tak vážné povídání, můžete na okraj přidat co na vás mají vaši miláčkové nejradši. (U nás je představa vlasů do pasu (ha ha ha) a každý ustřižený milimetr je pečlivě zkoumán?:-)

Mějte se krásně ? ten nejpohodovější týden přeje

Péťa (BB=bývalá bruneta) a Véčko

A TEĎ ADRESNĚ :-) :

EVEL - už jsi se dostala ny fotky, ty nšťastná PC uživatelko? :-)

PEPIGABO - zavři oči a opakuj si - všechno bude v pořádku (já to dělám a trošičku to pomáhá) a už se nemůžu dočkat, až se na příští sraz dovalíte z Ostravy celá rodinka…

GABINKO - pořádně se vykurýruj a snad se vyřeší i problém s pokladnou. Když tak napíšeme šéfovi petici!

BOLERO - nemůžu se dočkat až uvidím jak vám ta fazolenka vyrostla!!!

MAXI - honem se dej do pořádku, ať jsi zase brzy mezi námi, my už ti zvedneme náladu!

SANDRINE - kočičko se spoustou práce, kde je fotka kočárku??? U nás to začíná být aktuální a sháním informace a tipy kde se dá, nemohla bys ho vyfotit? Prosím, prosím, smutně koukám… :-)

KÁKINKO - ta adresa je http://rodina.cz/pst a klikni na to, že se chceš stát přítelem rodiny (protože to chceš, ne? :-)

DANCUL - kde jsi? Moc práce? Nějaké nové sportovní úspěchy?

SÁBO - Kolik mrtvolek jsi viděla od středy??? :-)

BUDULÍNKU - už je ti líp. holčičko? Myslím na tebe…

KATCHO - jednu special pusu pro Krtečkovou a těším se až napíšeš jak jste jí vyprávěli o Klubíčku…

LUMPI - opatruj bříško i sebe.

JO A HOLKY TĚHULE - POŠLETE MI NA MAILA PŘEDPOKLÁDANÝ TERMÍN PORODU!!! PŘIDÁM TO DO SEZNÁMKU. :-) JSEM PROSTĚ TAKOVÝ SYSTEMATIK… :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Kakinka
Kecalka 136 příspěvků 03.02.04 07:08

Juchů, já budu první !!!!!

MISSORKO : Jasně, že chci být přítelem rodiny. Jenže to včera vůbec nešlo. Nejdřív jsem se zaregistrovala a pak jsme tam furt s manžílkem zkoušeli tu adresu, co Péťo píšeš, ale furt, jako že ta stránka neexistuje, tak já nevím. Prohlíželi jsme i ňáký ty deníčky a fotoalba, ale tam to asi nenajdu, co ? A jakmile napíšu tu adresu, tak, to píše, že není k nalezení. No, zkusím to ještě vyzkoušet teď v práci, jestli se zadaří.

EVEL : ty už jsi se dostala na fotky ?

Holkí a dneska můžu na chat, protože tu nemám šéfa !!!!!!! Huráááááá !!!!!

Hezký úterý Vám všem i když je uplakaný :o)

Kákinka

Missorko, ještě Tě musím pochválit za krásný deníček. Jsi šikulka a téma naše sebevědomí je super.
O tom svým napíšu něco později.

Tak zatím ahój

bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 03.02.04 07:20

Ahojky Missorko a všechny ostatní.

Právě jsem dočetla Tvůj nový deníček a musela jsem zavzpomínat.
Taky jsem měla nějaké to kilčo navíc a taky si přesně pamatuju, jak jsem si připadala nechtěná a nemilovaná. Depka střídala depku. A pak přišel on. Velká láska - tedy zatím z mé strany, pro něho jsem byla kamarádka. A světe div se, pro lásku šla kilečka rychle dolů, byla ze mě najednou štramanda, sebevědomí narostlo do patřičných výšek, depky byly pryč a já si myslela, že ve svém životě dokážu úplně všechno. Proto jsem se rozhodla, že svou tajnou lásku odtajním a vyznám se muži svého života :-)))))))))))))))))))

A udělala jsem to. Všechno jsem mu řekla na rovinu, jenže........­.............­.......

Kýžený efekt se nedostavil, nepadl mi k nohám, jen mi řekl, že miluje mojí nejlepší kamarádku.
Po:,–(ila jsem se na zadek a spadla ze svých zamilovaných výšek :-(((((((((((((((

A pořádně jsem se naštvala, na všechny chlapy, na to všechno, co jsme schopné pro mě dělat.............
A řekla jsem si, prvního kterýho poznám tak zbalím a taky mu ublížím, měla jsem pocit, že musím být potvora, aby si to chlapi taky užili.
A tak se stalo. Sbalila jsem Jiříka a sobotu to bude právě 6 let, co jsem se chtěla přes jeho osobu pomstít všem chlapům.
Dneska čekáme miminko, které se nám začátkem října narodí a já tady u toho bulím jako malá holka.

A pointa: Když jsme se potkali, měla jsem vlasy, přesně takové, které se mu líbily. Za těch šest let jsem podle něj nepřišla od holiče jedenkrát pořádně učesaná a neustále mi ukazuje fotku 6 let starou a přeje si, abych vypadala takhle.
Ale taková já už nejsem.......­.............­... :-)))))))))))))))))))) a doufám, že už nebudu.

Ahojky BOLERO a Dáreček 7+1 tt

A jen tak mimochodem, dneska jsem prvnííííííííí­ííííííííííííí­ííííííííí :-))))))))))))))))))

bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 03.02.04 07:21

Zase mě jedna předběhla, já snad budu chodit v úterý do práce v pět :-))))))))))))

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 03.02.04 07:25

Juchúúúú,dneska jsem první,i když neúatřík zrovna ke kmenovým přispivatelkám.Ale adoptovaly jste mě a tu to máte.
Já jsem taky nepatřila zrovna k obletovaným sexyděvám a dalo mi práci,než jsem si někoho našla.Příliš často jsem slýchávala,jak mi někdo říká,že jako kamarádku,ale nejsem jeho typ.Čím jsem byla starší,tím víc mě to štvalo a mrzelo.Jsem poměrně plnoštíhlá a ještě tmavovlasá,což je v dnešní době jako Kainovo znamení.
Pak jsem poznala svého přítele Dana,kterému nevadilo,jaká jsem a jak vypadám.Byl pohodový,super a já jsem neviděla spoustu věcí.Jak třeba to,že nepracuje a nevím,kde je a co dělá.Začala jsem celá nedšená chystat svatbu.Pak přilo mimi a já jsem byla šťastná jako bleška.Leč chyba lávky.Za dva týdny jsem o mimi přišla a vysněný Daníček mi vyčetl neschopnost donosit jeho dítě a on si našel jinou.
To bylo jako bomba na mojé sebevědomí.Bylo těžce pod bodem nula.Zalezla jsem do pokoje,odmítala vylézt ven a neznala nic jiného,než domov a práci.Až se na mě nemohla koukat moje kamarádka a vytáhla mě na dovolenou na Slapy.Sice jsem brblala,ale jela jsem.A ejhle,ono to zabralo.Najednou jsem si začala připadat jako člověk.A po návratu jsem došla k názoru DOST!A vrhla jsem se na seznamku,protože není čas někde lovit.
No,a po několika pokusech se objevil ON!Jmenuje se Pavel,vypadá jako zápasník sumo,má oholenou hlavu a ten nejkrásnější úsměv,který mi beze zbytku věnoval.Od té doby se cítím jako v ráji.A došla jsem ke stejnému poznatku,jako Missorka.Líbila a líbím se mu taková,jaká jsem.I s pár kili navíc a tmavými vlasy.A těším se,až ze sebe jednou udělám před oltářem prinecznu a pak jednu kulatou maminu,co mu porodí nějakého svištíka
Přeju všem,aby nědnou našli svého prince,nebo krále,který podá ruku,podepře a pohladí.A třean i kousne.Vždyť to k životu patří.
Opatrujte si pupíky,snažte se,tulte se,ať je nás víc.
Martina

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 03.02.04 07:26

Tak nic,zase nejsem první.Ale i tak se mějte krásně.

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 03.02.04 07:29

Jůů,to jsem si poplakala.Je to fakt super příběh.A hlavně,že dopadl dobře.Ono těch pohádek zas tak moc není.
Hodně štěstí Jiříkovi a Darečkovi.

Kakinka
Kecalka 136 příspěvků 03.02.04 07:37

Missorko, tak už se zadařilo, díky. Čekám, až mě schválíš :o)
 K.

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 03.02.04 07:54

AHojky holčičky :o)

Missorko, děkujem za krásnej deníček :o)

Chci Vás jen pozdravit, kočky, a musím zas makat, takže se ozvu později a napíšu vám sem víc, než jen pár řádek…

Zatím páááá Šarlotka

evelina1
Kecalka 406 příspěvků 03.02.04 07:56

Ahoj holčiny,
to jsem si početla a přidám taky trošku. Já měla problem, že jsem byla už od základky hubeňourek, v době kdy už měli moje spolužačky prsa a byly jaksepatří vyvinuté já byla, jak se říká plochá dráha, no ale moc mi to nevadilo, dost jsem sportovala a to by mi překáželo. Jenže, když máte v 8.třídě 33 kg a 1,43 m tak to je docela síla, že jo. Kluci po mě nešíleli. Hrozně jsem nesnášela svoje nohy, hubený, jak vyhybky do pekla. Zlom nastal, když jsem přešla na střední vytáhla jsem se, přibrala i prsa trochu narostly a seznámila se s bezva klukem, chodili jsme spolu 2 roky a pak jsme se rozešli, vlastně já s ním, během těch několika následjících let se mi to párkrát vrátilo. Nejhorší pro mě bylo, když se se mnou rozešel jeden kluk, do kterýho jsem byla šíleně zamilovaná, plánovala jsem si sním budoucnost a on přitom chodil ještě se svou bývalkou, jak jí říkal, taková zrada, připadala jsem si tak poníženě, zhubla jsem tenkrát asi 6 kilo a vypadala jak z koncentráku, půl roku trvalo než to přešlo. Dost mi tenkrát pomohla kamarádka s jejím klukem, tahali mě všude sebou, jen abych nebyla sama. Pak mě vytáhli na diskotéku a já tam potkala Káju. Jsme spolu už skoro 4 roky a v létě budeme mít miminko, je to skvělý chlap, někdy se chová jak dítě, ale to je normální, nevyměnila bych ho za nic na světě, líbím se mu taková jaká jsem, vzájemně se tolerujeme a doplňujeme, občas nějaký ten mráček vyleze, ale pak zase svítí sluníčko. A o tom zdtraceném sebevědomí, tak to jsem ztratila na střední, ale zase se vrátilo, i když můžu říct, že to docela trvalo, ale stydlivá jsem pořád, to mi asi zůstane. Asi by se toho dalo napsat víc, ale to by bylo na hodně dlouhej příběh, i když nejsem 100%, tak jsem se naučila mít se ráda a jsem sama se sebou spokojená, nejsem dokonalá , ale kdo je.

Missorka - na fotky jsem se nedostala, zkusim se zaregistrovat znovu úplně pod jiným jménem a heslem a zažádám znovu o přítele a uvidíme.

Gábinko - brzy se uzdrav, nenervuj se kvůli šéfovi, je to blb a nestojí za to. všechno bude v pohodě, uvidíš.

Nafteta- Marti jsem ráda, že jsi mezi námi, že jsi šťastná se svým Pavlem a přeji ti, aby jsi brzy v bříšku nosila malého Vojtíška jak si slíbila tatínkovi

Bolero - s těmi vlasy , já měla dřív dlouhý vlasy, který jsem si podtáčela, aby byly vlnité, to se Kájovi líbilo a za žádnou cenu nechtěl, abych se dala ostříhat, a teď je rád, že jsem vlasy zkrátila, a když mi zase narostou už mě k tomu holiči žene sám. V chlapech se člověk opravdu moc nevyzná

Tak holky, krásnej den a na chatíku ahoj
Evel

Tanina
Kecalka 155 příspěvků 03.02.04 08:07

Ahoj holky !!!

napsali jste to tu moc krásně. I já jsem si prošla podobným příběhem. Už jsem ho jednou psala jako samostatný článek, tak se už nebudu opakovat.

Jen jsem chtěla říct, že i mě trvalo dost dlouho (7 let) než jsem dospěla a objevila ty pravé hodnoty v životě na kterých záleží. Co je pro mne podstatné a co je jen pomíjivé. Vše to krásné kolem sebe jsem našla až díky Ondrovi. Říkám si, že to byl asi osud, že my dva prostě patříme k sobě. Oba jsme si prošli své a setkali se na pravém místě ve správný čas. To že jsme spolu začali žít hned od prvního setkání, nás teď jenom utvrzuje v tom, že jsme jednali správně. Totiž podle citů, že jsme nedbali na okolí, co to tomu řekne, že jsme si nedělali nic z narážek a nechápajících pohledů lidí kolem. Prostě a jednoduše, zamilovali jsme se a nebáli dát své city najevo celému okolí. A co z toho vzešlo? :-))))) To nejkrásnější, co nás mohlo potkat - čekáme maličkou princeznu. Oba jsme z mého těhotensví celí nadšení a od té doby co nám řekli, že to bude holčička, tak je s námi všude. Víte zpočátku je to prostě mimísek (nádherný a vytoužený), občas vám třeba ani nedochází, že už nejste dva, ale tři, nicméně od doby kdy nám řekli pohlaví, tak se nám naše Julinka mnohem více přiblížila. Mnohem intenzivněji cítíme (oba dva), že jsme rodina - ta nejšťastnější rodina!!! :-))))

Ale vrátím se zpět k tématu - sebepoznání. Každá jsme jiná, každá z nás jinak vypadá, jinak se chová, uznává jiné hodnoty - ale každá z nás může být šťastná. Stačí si jen uvědomit, CO nás dělá šťastnou. Ne každá si to však uvědomuje…některá to zjistí brzy, jiné to trvá mnohem déle a bohužel některá k tomuto poznání třebas nedojde nikdy. Není přeci důležité, jak se nás vidí okolí, ale jak se vidímy my samy. A když se budeme líbit samy sobě - všimne si toho i okolí. To v sobě nacházíme tu naší krásu :-))))

Tááááák to jsem se tu zase rozpovídala :-)))

Mějte se všechny moc krásně
Tanina a Julinka 25tt

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 03.02.04 09:19

Ahoj holky,

Ja mela hezky vikend na horach. Mely jsme lyzovat na chopku jenze vichrice smetla vsechen snih, tak jsme sli o kopec dal a bylo hrozne dobre. Bydleli jsme na chalupe. Mame tam krasnou kamenu pec. Kazdy vecer misto do restaurace jsme si delali pochoutky ? bramborove placky, steaky a veprovou panenku ? ja maso moc nejim ale toto je fakt moc dobry. A taky jsem prepasla vhodnou dobu na tulenicko (asi). Byli sme s kamaradama tak to se neda vzdy tulit :)) a teplomer jsem nechala doma. A dnes jsem namerila 37. tak ze dalsi mesic.

Co se tyce temata. Kdyz se na to spatky divam tak se mne kluci bali protoze jsem byla vysoka (o hlavu vyssi) a stihla a prsata :))) holka. Ale jenom do15. pak jsem pribrala 20kg. Na venceku ? zaver tanecni ? jsem mela 78kg!! A vsichi kluci meli 40kg i s botama. Fakt to bylo hrozni. Jasne ze jsem stratila sebevedomi. Ale mojemu manzilkovi ? vtedy jeste platonicka laska ? jsem se libila, vzdycky se na mne usmal…musim se usmivat vzdy kdyz si na to spomenu. Ja jsem se totiz do neho zamilovala uz ve 13. on mel 19. a v 17 hned jak jsem se dozvedela ze se rozesel s jednou holkou tak jsem ho zbalila. Vubec nenamital. Taky se mu libi stihle sportovkyne. Jedine co s teto stranky splnam je ze mam kondici. Tak se nekdy divim ze me porad ma rad, hlavne kdyz zlobim. Ja vedela uz vtedy, pred 10 lety ze on je ten pravej. Zjevne na mne pusobi blahodarne odkdy jsme se vzali, vsichni rikaji ze zarim a jsem furt hezsci ? ja bych rekla ze je to i tim sportem :)) ale jsem se rozapsala, tak redeji koncim.

Katcha: moc gratuluji k 2 //

Pepigaba: drzim palecky aby vsechno dobre dopadlo.

Kakinka: mne po vysazeni HA bylo jeste hur jak pred branim HA, na zvraceni a odpadnuti, krece,… Ale pomohl mi gynastan ? zensky caj a duphaston. Skus ten caj je dobry proti bolestem ne tak rychlo ucini jak nejake prasky, ale ja ho ted piju neco pres 2 mesice a bolesti uz nemam jenom tak trosicka.

danka

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 03.02.04 10:32

MUZE MI NEKDO NAPSAT ADRESU NA NASFOTOALBUM NA RODINE, JA TO NEJAK NEMUZU NAJIT.
DIK
 D.

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.04 10:33

http://rodina.cz/pst a zažádej o přítele, já ti to pak zautorizuju…
 P.

lumpi
Povídálka 13 příspěvků 03.02.04 10:34

Ahojky holky,

četla jsem si pár komentářů, ale bohužel jsem se zatím nedostala ke všem, mám moc práce, ale musela jsem si najít chviličku Vám taky napsat můj příděh.

Když mi bylo skoro 13. let tak mi umřel bratříček a já jsem měla ponětí, že se najednou musím o své chudáčky rodiče starat. Svým způsobem to taky tak bylo, moje mamča na tom byla dost špatně a musel tu být přece někdo, kdo ji bude povzbuzovat a vyplňovat jí prázné chvilky, aby nemyslela na ty smutné věci. Takže se z malé holky se najednou stala skoro dospělá. Pak jsme se přestěhovali, byla jsem ráda, protže jsem nebyla nikdy oblíbená ve třídě a v nové škole se člověk zapíše už jinak. A taky že jo. Měla jsem spoustu kamarádek a kamarádů.
Nikdy jsem vlastně problémy s klukama neměla. Bylo to spíš tak, že jsem si nikoho nechtěla připustit k tělu, odhazovala jsem kluky od sebe jak se mi chtělo. Stačil mi projevený zájem a tím pro mě kluk přestal být přitažlivý. Stačil mi ten pocit, že když bych ho chtěla je můj.
Hodně kamarádek mi přálo, abych potkala kluka, ze kterého budu cela paf a on mi udělá to stejné co já jim. A taky jsem to čekala. Jednou se mi opravdu kluk líbil, kterého jsem nedostala, ale byla to taková ta krásná platonická láska, takže mi to taky nevrátil.
Pak jsem potkala Luďu, nebyl to takový ten krasavec, jak si vždycky představujeme své prince a ani žádný borec, ale byl to první kluk, který mě poslouchal. Byl to první kluk, kterému jsem mohla říct své pocity problémy. Nikdy mě do ničeho nenutil a vlastně po mě nic nechtěl. Bral mě takovou jaká jsem a uměl si krásně užít každé krásné chvilky.
Už jsme spolu 5 let a 2 měsíce a rok a půl jsem jeha manželka, za pár měsíců se nám narodí náš prvný mrňousek a já jsem šťastná že ho mám.
Takže nezáleží na tom jak vypadáme i když se cítíme líp, když jsme štíhlé a kluci po nás hází očka (stejně nám to štěstí nepřinese), záleží na duši nás všech. Na tom jací jsme uvnitř a jak dokážeme naslouchat druhým.
Jinak, když mě poznal, tak jsem byla štíhlá blondýnka, mezitím, sjem vystřídala snad všechny barvy a nyní jsme kulatá zrzka s celulitýdou a prý jsem krásná.

Missorko - děkuji ti za to krásné přání a gratuluji ti k tvé lásce. Taky ti chci poděkovat za krásné téma v deníčku.

NAfteto - tebe mi bylo líto nejvíc, doufám že si na toho pitomce Dana už ani nevzpomeneš. Nebyl to žádný charakter ale jen hlupák. Taky ti chci pogratulovat k tvé opravdové lásce, která tě miluje takovou jaká jsi.

Mějte se krásně a ahojky na chatu.

Lumpi a mrňousek 24tt

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 03.02.04 10:34

proc nikdo neni na chatu??
kakinka pry mas volno :)

Pavca
Kelišová 6289 příspěvků 03.02.04 11:09

Ahojky holky,

tak jsem se z dovolením vplížila do vašeho fotoalba, se spoustou z vás se znám z chatíku, tak teď už vím jak vypadáte! a musím mooooc pochválit, všem vám to ooohromně sluší.

No a aby jste neřekly, že okouním a nic do placu nedám, tak jsem vám tam šupla nějaké moje fotky, aby jste taky věděly, co že jsem to zač:-))))

Krásný den všem

Pavča + Kulihrášek

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 03.02.04 12:20

Ahoj holky,
tak i když je mojí dušičce teď strašně ouvej a vůbec nevím co mám dělat, jestli se tak šíleně těšit na hemžátko nebo to vše v sobě zazdít a čekat dlouhých 6 týdnů jak to všechno prostě dopadne (jo Missorko, zavírám oči a říkám si, že to bude dobrý, ale NEPOMAHA TO) a když špatně, tak pro mě bohužel už na vždy (zase ten zatracený věk), tak přispěji svoji troškou do mlýna.
když mi bylo 18 tak jsem potkala svojeho prince na bílém koni, jmenoval se Martin, a já si ho za čtyři roky vzala za muže (ano tušíte správně, je to onen nebožtík-teď bývalý manžel) a snila si dál svůj sen, bohužel jen svůj. Až za hodně dlouho jsem pochopila (a ta doba byla vážně dlouhá 10 let manželství), že jsem vlastně nikdy nebyla to co chtěl - štíhlá, super sportovní typ, podřizující se jeho zájmům a zálibám, však to znáte. navíc se k tomu přidali jeho rodiče, kterým jsem připadalhrozná v tom, že jsem vystudovala VŠ a odvedla milovaného synečka do jiného města. Prožila jsem si několik nevěr a ponižování, jedno podání žádosti o rozvod a ztrátu veškšrého, skutečně veškerého sebevědomí. Pořád jsem však já husa zůstávala, protože, kdo by škaredou, tlustou nekomunikativní, nespolečenskou chtěl, ani pes by o tebe nezakopl, to jsou jeho slova a já se neuměla vzepřít a navíc jsem strašně toužila po dítěti.A narodilo se mi moje sluníčko Kačenka a snad díky ní jsem aspoň začala myslel, trvalo to sice ještě dva roky, ale po další nechutné aférce (s mou kamarádkou, které jsem hlídávala děti a které je chuděrce zabil manžel, jen tak mimochodem s milenkou) a podnikání nebožtíka jsem podala žádost o rozvod a nikdy nelituji. Neměla jsem práci, byla na mateřské a měla malinké dítě, jediné co jsem měla bylo přesvědčení, že tak už nikdy nechci žít. A světe div se, poprvé v životě jsem začala být pyšná sama na sebe, uměla jsem se o sebe postarat a hlavně ŽÍT. Nastoupila jsem do práce, po úmorných soudech jsem získala své bydlení, volnost a hlavně úctu sama k sobě a to nejdůležitější Kačenku. Trvalo to strašně dloho a já si prošla peklem na zemi, chozením po policii, vyhrožováním fyzickou likvidací a únosem holčičky, nechutnostmi všeho druhu, br snad ani nejhoršímu nepříteli bych to nepřála, no jeden by se asi našel a hádejte kdo…
Potom jsem potkala svojeho současného muže, taky Martina, a ten mě miluji i s mojí holčičkou a všemi mými nedostatky, našla novou práci, máme krásný byt, jsem prostě šťastná. Navíc, když jsem se dozvěděla, že čekám naš hemžátko, tak jsem se vznášela v oblacích a říkala si, tak a ta smůla už je pryč, já si ji přeci vybrala na několik životů. A najednou BÁC, naše vytoužené miminko nemusí být zdravé (jsme totiž přes pět kolen příbuzní) a mi opět svět nabral černou barvu, to přeci není možné, to by byla strašná nespravedlnost, snad si přeci kousíček toho obyčejného lidského štěstí zasloužím i já.
A tak nevím, teď vůbec nic a asi i tohle psaní je strašně zmatené, já tady budím jako želva a prostě nic nevím, snad jen spát.
Vaše Pepigaba+hemžát­ko18tt

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 03.02.04 12:53

pepigabo
nebud smutna,urcite vsechno dobre dopadne,budeme ti drzet palce
pa magrata a krystufek z jarnich miminek

Kakinka
Kecalka 136 příspěvků 03.02.04 13:08

Pepigabo, neplakej.
Určitě je hemžátko v pořádku a nechce mít smutnou a nešťastnou maminku.
Moc Vám držím pěstičky, aby všechno dobře dopadlo a hemžátko bylo zdravé.
 K.

Katcha
Ukecaná baba ;) 2252 příspěvků 03.02.04 13:12

Ahoj Pepigabo, nemam moc času a zatím jsem jen chtěla přečíst deníček, ale na Tvůj příspěvek musím zareagovat.
Jasně, že si zasloužíš spoustu štěstí, teď ho už máš pěknou kupu a Hemžátko je určitě taky v pořádku. Ale když si tím nejsi vnitřně úplně jistá a tolik se tím užíráš - nebyla by ta amniocentéza přece jen pro jistotu lepší? Ikdyž testy vyšly v pořádku, ne genetice Tě ujistili, že je v pořádku, ale Tebe to pořád trápí. Měla by jsi 100% jistotu. A mimochodem - moje prababička z máminé strany a dědeček z tátové strany byli bratranec a sestřenice. Já i brácha jsme normální - v mezích možností :-DDDD
 Katka

Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 03.02.04 13:22

Ahoj holky,

teda to jsou story - já jsem nic podobnýho nezažila. Můj jediný „problém“ byl ten, že jsem v pubertě nabrala asi 15kg, takže jsem při výšce 168 vážila 72 kg a připadala si strašně neforemná - takovej hrošík. Na vysoký jsme to ale shodila a váha se mi ustálila na 58 kg. Sebevědomí se mi rázem vrátilo, jediný „defekt“ je můj panickej strach z tloušťky - vážím se dvakrát denně a zezačátku jsem svý těhotenství po týhle stránce prožívala dost těžce, ale už je to pryč. Dneska mi u doktora navážili 62 kg a mě to nechalo naprosto klidno :-)). Mimís je v pořádku - stál si na hlavě a šermoval rukama a nohama. Krásně mu bylo vidět srdíčko, páteř, prstíčky - je sladkej. V příští poradně už by mělo být poznat jestli je to holka nebo kluk, tak jsem zvědavá.

Missorko: o kočárku už jsem tady někomu psala - my koupili Peg Pérego - podvozek Velo, korba Culla a autosedačka Primo Viaggio. Doporučila mi to kamarádka, zároveň názorně předvedla a fakt jsem se do toho kočárku zamilovala, takže jsme ho šli hned koupit. Kočárek má letní a zimní úpravu, zabudovanou síťku proti hmyzu, polohovací a větrací zádíčka - je fakt vymakanej. Je dražší - koupili jsme k tomu ještě pláštěnku na kočár a autosedačku a za všechno jsme platili cca 16.800 Kč. Fotky ti zatím poslat nemůžu - pořád jsme si ještě nekoupili digifoťák, ale koukni na net na www.pegperego.it nebo na www.detskyruzek.cz nebo na www.promi.cz - tak tyhle kočárky prodávají.

Pepigabo: tak nejdřív k Hemžátku - jak moc jste příbuzní? Jestli je to přes pět kolen, tak bych v tom neviděla problém. Nestresuj se a počkej si na výsledky testů,
víš přece že Hemžátko všechno vnímá, tak ho nestraš jo nebo až vyroste, nezbude mu nic jinýho, než ti to oplatit :-))))
Jinak jsi si toho prožila fakt dost, ale co tě nezabije, to tě posílí a navíc si myslím, že už jsi si tý smůly vybrala na několik životů - i proto buď v klidu, hemžátko bude v pořádku.

Holky, mám pocit, že se nám to téma, co nadhodila Missorka, trochu zvrtlo někam kam nemělo - přece nebudeme znovu otvírat věci, který nás dřív trápily a se kterýma jsme se už nějak srovnaly. Co takhle něco veselýho, třeba největší trapasy - vlastní nebo svých kamarádů .....

Já pamatuju na jednoho kluka - chodili jsme na základku (začátek devadesátých let) a ačkoli se už hranice otevřely, moc věcí tady pořád nebylo no a strašně frčely walkmany. Kdo měl walkmana, byl hroznej king, ale jednalo se vždycky tak o jednoho člověka ve třídě. No a my jsme se s partou scházeli vždycky u skejťácký rampy a tam jsme děsně moudře „debatili“ a najednou vidíme takovýho troubu, jak má na uších sluchátka, drát mu vede do kapsy, jde okolo nás, drsně hází hlavou, jako kdyby poslouchal hroznej metal … no a někoho napadlo zatáhnout za tu šňůru od těch sluchátek ......... a ..... on měl prostě jenom ty sluchátka. Chvíli na nás zíral a pak utekl. Tehdy jsem se strašně smála, ale dneska si dokážu představit, jak mu asi v tu chvíli bylo. A jsme zpátky u toho seběvědomí :-)

Sandrine

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 03.02.04 13:26

Ahoj,
ještě abych to vysvětlila, tak testy AFP spostu s měřením NT (prosvětlení zátylku) vyšly úplně ukázkově a riziko Downa bylo 1:16000, takže i genetik řekl věk nevěk, že moje rozhodnutí je správné. Potom však byla naše příbuznost - moje babička z matčiny strany a manželova prababička z otcovy strany byly sestry a bác. Je tady nějaká pravděpodobnost, že by dítě mohlo mít cystickou fibrözu nebo fenylketunurii, obě hrozné nemoci a Down je proti tomu takřka procháza růžovým :,-(em, a nvíc vždy končí smrtí. No takže jdeme na odběr krve na molekulárku, kde zjistí, jestli jsme oba nositeli špatného genu. pokud je nositel pouze jeden, tak jsme v pohodě, pokud však oba, tak pravděpodobnost postižení je 1:25 a to je už veliká, potom musím na odběr plodovky a čekat a jestli i toto bude špatně, tak miminko poputuje do nebíčka a já asi na psychinu, protože v mojem věku je to poslední možnost. A nejhorší je to čekání…
Pepigaba

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 03.02.04 13:29

AHojky beruško!

Neboj se … jsi silná holka a se svým manžílkem a Kačenkou všechno zvládnete :o) Hemžátko bude v pořádku, určitě … ale pro Tvou jistotu a klid souhlasím s Katchou … nechtěla bys přece jen podstoupit tu amniocentézu?

Moc Ti držím palečky a věřím, že maličký/á bude v pořádku.....

Pa a měj se krásně Šarlotka

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 03.02.04 13:35

Teda,tady je to dnesk jako kronika deníčku.Musím se přiznat,že nad některými příběhy jsem si i poplakala.To,co jsem si za svůj život zažila,mě naučilo slzet nad spoustou věcí.
Ale došla jsem k jedinému závěru.Pokud máme někoho,koho milujeme,jsme nádherné,úžas­né,dokonalé a je nám jedno,co si o nás myslí okolí.Je to tak?

PEPIGABA:NAd Tvým vyprávěním se mi zatajil dech.Skládám Tu hlubokou poklonu za to,jak jsi to zvádla a zvládáš.A Hemžátku držím palce,ať je statečné a zvládne to.

Nafteta

evelina1
Kecalka 406 příspěvků 03.02.04 13:47

Ahoj Pepigabo,
chci ti jen napsat, že musíš být opravdu silná, když jsi všechno tak zvládla , klobouk dolů, a taky to , že tvoje miminko bude určitě v pořádku. Netrap se černými myšlenkami a věř, že všechno dobře dopadne. Přeji tobě a hemžátku jen to nej nej a moooooc štěstíčka.
 Evel

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 03.02.04 13:54

Ahojky berušky,

slíbila jsem, že dám taky něco do placu, tak tady to je :o)

Nikdy jsem nezažila absolutní zradu ze strany přítele… V prváku na průmce jsem chodila asi půl roku se svou první láskou, bylo to hrozně hezký a dodnes si na to rádi zavzpomínáme … rozešli jsme se jen tak … ani nevím, proč. Možná maličké odcizení..... Uronila jsem asi dvě slzy, on taky a bylo to fajn… V tu dobu jsem znala svého miláčka, ale byli jsme pouze dobří přátelé a to nám ještě asi 2 roky vydrželo… Až pak mě z ničeho nic pozval na skleničku a pak mi řekl, že mě miluje. A ve mě se najednou objevil ten nejkrásnější a nejopravdovější cit :o) Byla jsem hrozně šťastná… Asi rok půl roku poté moje mamča onemocněla (žily jsme samy, rodiče se rozvedli) - zhoubný nádor - rakovina prsu (mimochodem na genetice řekli, že to je dědičné, takže je mi jasné, co mě jednou čeká :o( ) a v tu chvíli začla mamča přítele nenávidět. Pomáhala jsem jí ze všech sil, aby se její stav zlepšil jak po psychické, tak po fyzické stránce. Ona si však vsugerovala pocit, že se mě snaží Vašík ukrást jen pro sebe a proto na něj (respektive ne na něj, vše říkala jen mě) pořád útočila, byla zlá a nepřejícná…ne­náviděla ho! Přitom mi nikdy neublížil a jsem pro něj nejdůležitější člověk na světě :o) Jakmile jsem dostudovala školu, odstěhovala jsem se..... Nyní bydlíme s přítelem, je to ten nejůžasnější chlap na světě (i když má spoustu chyb jako my všichni) a s mamčou vycházíme moc dobře… Její zlobu přičítám rozbouřeným hormonům a strachu, nezlobím se na ní, ale nikdy na to nezapomenu.......

No jo, ale takový je život…

Právě jsem poobědvala báječnou čínku (bohužel až teď, protože jsme měli do půl 1 poradu :o( ), tak vám všem přeji dobrou chuť k obědu :o) a krásný den…

Já si jdu zítra vybrat látku na kalhotový kostýmek, který mi ušije Vašíkovo teta :o) Tak jsem zvědavá jak pořídím…

Jo mimochodem … jí vaši miláčkové ryby? Můj ne … ale … včera jsem zapekla brambory s cibulí, mraženou zeleninou a aljašskou treskou, okořenila jsem to a utopila ve smetaně ..... holky ten si pomlaskával :o) Měla jsem ohromnou radost :o) Ještě musím nějak vyřešit houby, ty taky nejí … takžě jsem ponakoupila žampióny a mám v plánu hovězí plátky na žampionách … tak jsem zvědavá :o) Nechci ho v žádném případě nutit, aby jedl to, co mu nechutná, ale dokud to neochutná uvařené ode mě, tak nemůže říkat, že to nejí … přece každá ženská má jinou kuchyni, chuť a způsob přípravy :o)

To jsem se rozkecala ...... :o)

Mějte se nááááádherně
Pa Šarlotka

Lentilka
Kecalka 382 příspěvků 03.02.04 14:16

Pegibabo,
nebuď smutná, uvidíš, že vše bude dobré. Malé hemžátko bude určitě v pořádku.Myslíme na Tebe.
Lentilka + brambůrka z jarňátek

Tanina
Kecalka 155 příspěvků 03.02.04 14:34

Ahoj Pepigabo,

vím, že se to lehce mluví, ale zkus myslet víc pozitivně. Hemžátku bude určitě mnohem lépe, když ty budeš v klidu. Zkus se zaměřit třeba víc na Kačenku, aby jsi přišla častěji na jiné myšlenky. Nakonec uvidíš, že vše dopadne dobře a ty už si jen řekneš, že jsi se strachovala zbytečně. Moc ti držím palečky, aby ti poslíčci zvěstovali už jen dobré zprávy.

Přejeme jen to nejlepší
Tanina a Julinka 25tt od jarních miminek

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.04 17:14

Ahoj holky,

já se opět omlouvám, včera jsem byla nemocná - no to Vám zejtra napíšu a dnes jsem ráda, že jsem zvládla přelouskat nový deníček plný příběhů, zítra se ráda přidám…Dnes se na mě opravdu navalilo hoooooodně práce :-).

Mějte se krásně

papa Sabina

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.04 17:31

všichni Ti držíme palečky..... určitě to bude v pořádku....­.............­.! Si opravdu statečná ženská - klobouk dolů.....tolik zážitků… přeju Ti z celého srdce, aby ses měla pořád už jen fajn :o)

papa Saba - Sabina

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 03.02.04 20:17

Ahojky holky,
teda člověk jeden den není v práci a mám co dělat, abych se příspěvkama prokousala:-)
Missorko, moc se ti deníček povedl. Ráda bych se přidala se svou životní story, ale není žádná:-) Jako každá holka jsem v pubertě chtěla kluka, ale protože jsem mívala vždycky trochu silnější a ženštější postavu než mé vrstevnice, byla jsem trochu out. Když mi bylo 16, byly jsme v létě na dovolené. S mamkou jsme šly na diskotéku a tam jsem poznala Pavla, V té době na vojně. Slovo dalo slovo a dali jsme si čísla, rande…první návštěva Pavla u nás doma pak já u něho, za 2 roky jsem se nastěhovala a za další 2 roky jsme se vzali a nyní jsme zatím úspěšně 6+0tt s Tuleňátkem:-) Takže to vypadá, že jsem si toho pravého našla napoprvé. To, jestli se mýlím či ne (ale já si nemyslím, že se mýlím) ukáže čas, věřím, že po mých problémech, co se mnou vytrpěl, už zvládneme všechno. TAkže celkem nudná story:-)))
Ale i tak vaše příběhy vás dovedly až sem a jsem za to vlastně ráda, protože jsme prima parta:-)
Dneska jsem si byla pro neschopenku, paní doktorka řekla, že mi jinak nenapíše nic, nesmím ani sirup ani kapky na rýmu:( Jen čaje, med, ovoce, pití a spánek. Na kontrolu jdu až za 14 dní … nevím, jak to tak dlouho bez vás vydržím. Ale doufám, že Tuleňátko to zvládne i se mnou.
Jinak se nic moc závratného neděje, jen se těším na čtvrtek na gyndu na kontrolu:)
Jdu se juknout na chat, ať alespoň trošku vybiju svou závislot.
Mějte se všechny moooooc krásně a doufám, že se co nevidět uvidíme:-)
Gabča a Tuleňátko 6+0tt

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 03.02.04 20:18

Mimochodem, gratuluji, nepamatuji si, že by náš některý deníček byl nejčtenějším článkem dne:-)
 Gabča

saba1
Stálice 76 příspěvků 03.02.04 23:29

Ahoj holky,

mam děsnou radost......... dnes přinesl Aleš něco domu… a z toho něčeho je net domaaaaaaaaaaaaaa… takže hadejte, co první jsem namačkala? :o)… no jasně, že Vás......takže ode dneška budu na Emiminu 24 hod. denně… hiiiihiiihiiihiiii :o)

přeju Vám všem krásnou dobrou noc

papa Saba - Sabina

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 04.02.04 07:22

Tak jsem se konečně stala přítelem rodiny a mohla pokouknout na toho,s kým trávím tolik času na chatu.Teda,holky,ty svatební fotky jsou super.Vypadáte jako princezny.Už se nemůžu dočkat,až jednou budu moci uložit i svou svatební.A to už vůbec nemluvím o těch fotečkách s dvoučárkovými testíky.
Včera jsem úplně zírala.Byla jsem u miláčka a švagrová mu dala pochovat neteř.Nejdřív se bránil,že by jí zlomil ruku,nebo ulomil hlavu,či něco jiného.Ale pak se nechal přesvědčit a vzal ten malinký tříkilový uzlík.A v tu ránu se změnil v nejcitlivějšího strejdu na světě.Až se mi chtělo plakat,když jsem si představila,jak jednou bude chovat i našeho potomka.Uff,ufff!.
No nic,mějte se fajn a nashle na chatu.
Nafťule

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.04 07:29

Pepigabo, nesmutni. Všechno dobře dopadne!! Jsem o tom přesvědčená. Hlavně optimismus a netrap se, Hemžátko to cítí. Řídím se heslem, řešít problémy až opravdu přijdou. Jinak bych se zcvokla. Určitě se trápíš předčasně a za pár dní si budeš říkat, já hloupá, úplně zbytečně jsem se stresovala.
Páá Budulínek

evelina1
Kecalka 406 příspěvků 04.02.04 07:49

Ahoj Gábiku,
tak jak ti je ty náš morode. Teda 14 dní tě neuvidím na chatíku nevim, nevim. Ale mám to tel.číslo, takže není problemek, a taky náš deníček. Hlavně se pořádně vylež, a ne , že až ti bude líp tak budeš lítat po bytě a uklízet, já to znám. Já jdu dneska na to cvičení, jdu s jednou holčinou z letních miminek je taky z Litoměřic tak máme po devátý ráno spicha ve městě. Už se těším.
Jinak u mě je vše v normálu, trochu mě bolí v krku a mám rýmu, no snad to přejde. To víš, že až budu ve městě, tak vlítnu do nějakýho krámku a něco zase koupim, hotová mánie. Tak Gábinko, měj se moc hezky, pořádně se poť, nejlépe ve dvou, vlastně teď už ve třech a brzy ahoj.
Evel + pokládek 12+1tt (zdravíme tvoje tuleňátko a taky manžílka)

lumpi
Povídálka 13 příspěvků 04.02.04 07:59

Ahojky holky,

před chvilinkou jsem přišla do práce stáhla mejly a mrkla na deníček, abych si přečetla nové příspěvky než sem někdo přijde.

Je mi úplně smutno nad tím, všechno jste si prožily. Jste holky opravdu moc statečné a máte pevně nervy. Moc Vám gratuluji ke zvládnutí všech těch příhod. Jste šikulky.

Pepigaba: neboj se určitě to všechno dopadne dobře, teď už musí a drží ti pěstičky spoustu lidí. Nad tvým příběhem jsem taky musela zamáčknout slzičku. Jsi silná holka a s Kačenkou a manžílkem všechno zvládnete, uvidíš. Dobře to dopadne.

Ahojky Lumpi + mrňousek 24tt

Kakinka
Kecalka 136 příspěvků 04.02.04 08:09

Ahoj holky,
tak už jsem se taky stala přítelem rodiny a hned ráno jsem koukala na Vaše fotky. Každou z Vás jsem si nějak představovala, ale realita je úplně jiná :o)
Hlavně jste fakt všechny kočky !!!!

Budu muset doma taky ňákou fotečku vybrat, ať víte, co jsem zač :o)))

Tak pááá Kákinka
A hezký den Vám všem !!!!!!!!!!!!!!

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 04.02.04 08:22

Ahoj holky moje,
jste všechny vážně zlaté, moc díky za podporu, asi i díky ní jsem se trošku sebrala, šla do sebe, peprně jsem si zanadávala a zase začala myslet. To hlavní je mi líp, to prostě ani jinak nejde, když na mě myslí tolik dušiček a prostě TO BUDE V POŔÁDKU!!!!!!!! Určitě máte pravdu , že nervičky hemžátku nepomůžou, ale naopak ublíží. No a tak mě večer kamarádka vytáhla (věděla o mojem trápení) a jela jsem se k ní podívat na kočárek, který mi půjčí je hluboký modrý s bílýma tečkama a strašně krásný, ale nejhezčí v něm bude miminko, no a potom začala vytahovat postýlku a ohrádku a židličku na krmení a lehátko a já na všechno zapoměla a měla strašnou radost, no prostě totálně praštěná.
Věše příbšhy byly úžasné a zároveň poučné a hlavně jste z nich všechny vyšly se ctí a pochopily, že to nejdůležitější je vážit si sama sebe, toho jak vypadáma, co je v nás a mít radost z života a potom si nás i to štěstí najde.

Missorka: tak jak holka, už je líp a žaludek nezlobí?

Budulínek: co oběd, zvládlo to miminko, chutnalo mu? jsem moc ráda, že jsme se konečně viděly a to kafe určitě zopakujeme!

Sandrine: jak v práci, pořád takové napětí? U mě to trošku opadlo, ale šéf je ostražitý.

Zatím pa,pa Pepigaba+hemžát­ko18tt

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 04.02.04 08:51

Hele pepigabo,

Nesmis takto premyslet, jednak ze se rozbrecim, ale skoncis na psychine uz ted. Vse dopadne dobre!
 danka

Bohun
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 04.02.04 08:54

Ahoj,
je mi moc lito, co vsechno musis podstoupit a nervovat se z toho.Taky se omlouvam, ze sem nahle lezu, i kdyz si vas denicek obcas ctu (jsem snazilka).
Urcite ti vsechno vysvetlili na genetice a klidne se jich i ptej, pokud mas dotazy, at jsi co nejvic klidna (ja vim, ze to nejde). Pokud bys ale prece jenom mela jeste nejake nejasnosti nebo si chtela popovidat, tak se ozvi (janosikova@hot­mail.com). Ja sice nejsem lekar, jsem chemik, ale genetiku delam uz skoro 8 let. Vim, ze nejhorsi je strach a nejistota a toho se spatne zbavuje i s velkou podporou ostatnich.
Moc ti drzim palce, aby vsechno dobre dopadlo. Hodne sily a zdrave miminko!
Bohunka

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.04 09:48

Ahojky holky,

omlouvám se, strašně ráda bych reagovala na vaše komentáře, ale skolil mě nějakej bacil a tak si užíváme s Véčkem v posteli… :-(
Až bude líp, tak se ozvu, jste moje spisovatelky :-)

Opatrujte se.
Peta a Véčko

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 04.02.04 10:06

Holky,

Po delsi dobe jsem nasla tu hadanku co nam poslala maxi a myslim ze jsem ji vylustila! Patrim k 2% nejinteligentnej­sich lidi na svete :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 danka

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 04.02.04 12:37

ahojky,

já ani nevím, že nám Maxi posílala nějakou hádanku? Jakou???

Pa a krásný den :o)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.04 17:41

Missorko,
chtela bych se zeptat,jak muzu kuknout na vase fotky ze sraziku??
Byla jsem s vama v kontaktu pri zrozeni denicku,ale potom jsem byla bez pc silene dlouhou dobu,ted trosku moznost mam.Byla jsem pritel ve vasem fotoalbu Snazilky od Fantagiro,ale pres prihl.jmeno a heslo me to nechce pustit k foteckam ze srazu.Muzes mi pomoct??Prihl.jmeno je radulka1.

Dekuji
R.

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 04.02.04 19:03

Ahojky holky,
tak jak se máte? Koukala jsem na rodinu na nové fotečky, tééééda, tam jich přibylo. Jsem ráda, že jsem taky viděla další tváře, které znám z chatu (Noreen, Pavča - holky, sluší vám to:-)
Tak dneska jsem se celý den válela v posteli, potila se a holky, vypadá to, že se mi hlásej první nevolnosti…:-))
No nic, zkusím se zítra objevit na chvilku na chatu, jedu do prahy, protože jdu odpoledne k holčičandě.
Tak se mějte hezky a hezky přispívejte do deníčku, a´t mám co počíst:)
Mějte se krásně
Gabča a Tuleňátko 6+1tt

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.04 19:30

Ahojky,
už jsi tam :-)
Hezký den.
Peta a Véčko

saba1
Stálice 76 příspěvků 05.02.04 02:20

Ahoj pstačky a ostatní,

Asi si řikáte, že jsem totální blázen… psát v tuhle hodinu… ale mě je fajn :o). Miláček někde paří, nevadí mi to, jsem názoru, že chlap si má sem tam vyrazit a pořádně se pobavit, jsem prostě typ, který vedle sebe nesnese domácí pecivály… no každej je jinej a každej je na něco, že jo??? :o)… já jsem byla na zkoušce v divadle, plánovala jsem dorazit tak do 23 hod., ale jak samy vidíte..... dorazila jsem až ted, stihla jsem akorát sprchu. Byla jsem v hospě se starými kamarády a bylo to fajn, akorát mi všechno ujelo a tak jsem se rozhodla jít pěšo ze Strossmayeráku ke mě na Smíchov, docela štreka, ale bylo to fajn - měla jsem kámoše - discmena… po cestě jsem potkala zas pár dobrejch existencí (hlavně na Národní - pražandy určitě vědí), pak jsem si musela poradit se třemi černochy… jak jsem měla malililinko v sobě, tak jsem to s nima vzala docela radikalně a když jsem dořekla těch pár"drsných" slov tak jsem se pár sekund klepala, jestli nedostanu do huby a v duchu jsem si řikala…joooo holka, když děláš drsnačku!!!! hi hiiiii hiiiii......takže mě nikdo nekuchl a já v pořadku sedim u PC… Řikáte si, že jsem magor, že nejdu spát?!? Ale mě s e vůbec nechce a navíc kvůli mě ještě tohle nové připojení Aleš večír doladoval, abych tady já chudinka měla od těch 23 hod. net - když budu sama… a sám kvůli tomu dorazil pozdě na sraz… tak taky proto.Jééééé vy si všichni spinkáte i s těma bříškama :o)......
Ježiš, já se rozepsala a to jsem chtěla původně napsat taky můj příspěvek z mládí… zvládnu to? Ale dlouhé příspěvky (když to teda někdo neumí :o) ) jsou nudný… ale co, koho to nezajímá, tak to prostě nečte, ne?
Vrhnu se na to - musim přece splnit původní záměr......
Já byla celej život drobounká, opožděná… prsa jsem měla snad poslední ze všech vrstevnic na světě ( né že by to teda bylo dnes lepší, ale alespon můžu už nosit podprdy hi hiii hiii) a MS jsem dostala až v 16 letech - takže holčička dlouho. Jasně, že jsem tim trpěla..... ale to přece k tomu začátku patří. V 16 letech přišla velká láska, byl to kluk z herecký konzervatoře..... problem byl, že ho chtěla snad každá krasná baletka z konzervy a každa krasná budoucí herečka..... nevim, jak k tomu došlo, ale vybral si mě, ale moc výhra to nebyla, zlomil mi totalně srdce. Dnes to chapu, on byl chlap a já dítě a pana samozřejmě k tomu..... trápila jsem se cely 2 roky a da se říct, že jsem dva roky života kvůli němu probrečela (mezitim bylo par neuspěšnych pokusů, prostě mi nikdo nevoněl… protože nesplnovali ty představy, ale to bylo jen kvůli němu - prevít :o) ) - no prostě krava blbá jsem byla :o). Jednou jsem se naprdla a rozhodla se jít do klubu a že si prostě jentak s někym ulítnu, nechtěla jsem se už litovat doma… a ulítla jsem..... a byla z toho fakt velka laska na 3 roky. Po třech letech se něco ve mě stalo a já tu lásku ze dne na den vyměnila za Aleše, kt. už asi všichni znáte:o)… teda nebylo to tak jednoduchy a ze dne na den,,… bylo to docela drsny, ale to se tady neda psat. No a s Alešem jsem 4 roky fakt štastná, planujeme budoucnost. jen to mimi ještě nechce, ale co… nemůžu mít všechno hned jak se mi zachce… prostě to tak je a já se to opravdu snažim tak brat… i když na emimču je to opravdu někdy těžký :o), to chápete ne? Jedinej můj zádrhel jsou tak trochu moje rodiče, ale tim Vás rozhodně nehodlám nudit a zatěžovat.
Tak jooooo, že bych šla spát… půjdu, ale fakt jen z povinnosti k zítřejší práci - nechce se mi.

Všem Vám přeju sladký sny a bříškům samo taky

dobrou noc

Saba

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.04 07:20

Ahoj Pepigabo, jsem ráda, že už lépe. Uvidíš, že ses trápila úplně zbytečně. Hemžátko bude krásné zdravé miminko a ty budeš nejšťastnější máma na světě.

Oběd dopadl jako vždycky. Ve dvě jsem už musela domů a bylo to se dvěmi blee zastávkami. No prostě normál. Ale včera mi nic nebyloooo. Já jsem si tak vychutnala. Chodili jsme po obchodech po pidi věcičkách a vybírali a plánovali. Prostě paráda. Já už chci bříškooooo. Chci aby všichni viděli, že čekám mimi a já se budu hrdě pupit. To si ještě počkám, ach jóó.

Držím palečky a odvahu.

Páá Budulínek + Háďátko (8tt+2)

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 05.02.04 07:42

Teda,koukám,že se tu rozmáhá bacili ošklivák.Doufám,že ho nechytím.I když,nó­óó,zas tak by mi to nevadilo.Hajala bych v postýlce a miláček by mě rozmazloval.To on umí a zatím to dělá moc rád.
Včera zjistil,že naše parcela,kde chceme stavět náš vysněný domeček,je o celý metr širší.Naposledy jsme zkoušeli měřit a vyšlo nám o tři metry víc.A teď ještě o další metr.Maminka říkala,že jestli budeme měřit dál,tak zabereme celé Všetaty.:-)))))))))
Zítra mám volno,neb jdu na krev.Nechám si vycicnout půl litru krve,zbaštím párky a vyrazím do města.Blíží se Valentýn a já pořád neví,co pro miláčka.

PEPIGABA:Jsi moc statečná a já Tě obdivuju za všechno,co jsi zvládla a zvládáš.Teď máš svého manžílka a ještě Hemžátko.TO by bylo,aby to nebylo v pohodě.

SÁBA:Jít přes město pěšky,v noci a ještě vypadat jako Ty je fakt odvaha.Já nejsem ani zdaleka tak zajímavá,ale to bych si nedovolila.Mi­mochodem,Ty jsi studovala balet,nebo konzervu,že jsi musela odrážet konkurenci baletek?

MISSORKA:Pěkně se zahrabte,pošli za Véčkem něco dobrého,ať je v pohodě.

Tak se mějte fajn,přeju krásný den a super víkendík,protože se zítra neuvidíme.Poz­dravujte své úžasné protějšky,pokud jste těhulky,tak svá bříška a ahojkýýýýýý.
Nafteta

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »