P. S. T. od Fantagiro - 30. díl

Snažení
  • Missorka
  • 22.03.04

? ANEB VESELÉ ZÁŽITKY Z NATÁČENÍ ? Ahojky holčiny, Tak a je tu nový deníček. Ani nevíte, jak jsem se na něj těšila. A ještě ke všemu je jubilejní ? už třicátý!!! Člověk by ani neřekl, že se tak dlouho známe, co? Utíká to jako voda ? ostatně jako všechno... :)

Jak víte, byla jsem celý minulý týden internetově poněkud mimo, pobývala jsem na oddělení rizikového těhotenství v Motole. Jsme s Véčkem v pořádku a nic nám nehrozí, tak jsem si říkala, že vám aspoň napíšu co se dělo.

V pátek jsem si po dobrém obědě s Gabčou a Kákinkou nakráčela do poradny a ačkoli se sestřička hodně snažila, tak míň než 140/100 mi prostě nenaměřila. Paní doktorka na něj koukla a řekla: ?A jedete!? Nejdřív jsem si myslela, že si dělá srandu, ale pak jsem pochopila, že to myslí vážně a humor mě přešel. Bylo to na mě asi dost vidět, protože mi paní doktorka začala hned říkat, že jsou tam krásný pokoje s terasou a hodný sestřičky. Řekla jsem jí, že i kdyby mi řekla, že přednosta oddělení vypadá jako Sean Connery nic to na mé otrávenosti nezmění. To jí fakt pobavilo. :-)(Mimochodem s těma pokojema a terasama měla pravdu, se sestřičkama už míň :-(). No, takže jsem to ořvala (plánovala jsem romantickej víkend s mužem a místo toho si mám jít lehnout do tý hnusný modrý budovy???) a chci tu napsat moc díky Gabče, bylo příjemný, že tam se mnou byla (chodíme ke stejný dr). Volala jsem muži a po té, co si přestal myslet, že si dělám srandu, jsme se sešli, dofrčeli domů pro věci a vyrazili do špitálu. (Mimochodem bylo docela složitý schrastit věci do nemocnice ? nějakou noční košili co by neměla díru a byla vypraná, župan nevlastním, bačkory jsem si vzala ty, co si k nám přinesla tchýně?:-)

Musím uznat, že na příjmu byli absolutně sladký. Změřili mi tlak (160/120) a fakt se divili, že se cítím dobře, ale mně bylo celou dobu fajn (kromě toho, že se mi tam hrozně, ale hrozně nechtělo). Zdeněk tam mohl být celou dobu se mnou a pořádně si užil Véčko když ho ultrazvukovali. Paní doktorka se mu snažila změřit stehenní kost, ale to nezná naše dítě ? ukazovalo jí všechny možný a nemožný části kromě toho stehýnka. No a kolem devátý večer jsem dorazila na oddělení rizikového těhotenství. Sestřička vrazila na pokoj a mým budoucím spolubydlícím rozsvítila jako gestapo, takže fakt dokonalý entrée. Ráno jsme se seznámili.

Jedna byla Ruska a jmenovala se Světlana (s druhou spolubydlící jsme jí přezdívali Kontrakce ? pořád si stěžovala, že je má, ale kdykoli jí připojili na monitor žádnou nenašli :-). Zvláštní případ, skoro neuměla česky, takže jsem za ten týdenní pobyt docela oprášila svojí letitou ruštinu, ale hlavně ? v nemocnici se jí obzvláště líbilo, vůbec se jí nechtělo domů a nejvíc ze všeho zbožňovala infúze magnesia. Dobrej případ. Vždycky když začali mluvit o tom, že by ji propustili, tak se jí záhadně přitížilo. A taky jí strašně chutnalo nemocniční jídlo (totálně nechápu ? klasický blivajzy na entou!)

No, a druhá spolubydlící mě zachránila. Byla totiž moje krevní skupina. Jmenovala se Jana a v bříšku měla už druhýho chlapečka a na středu naplánovanej císařskej řez. Všechno bylo nakonec jinak a ve čtvrtek se jí přirozeně narodil nádhernej chlapeček Matteo (tatínek je Ital), který vážil 3700g. A to jí ještě v úterý tvrdili, že má maximálně 2,8kg! A pak věřte doktorům?:-)

Musím říct, že doktoři na mě byli strašně moc milí, mělo to jedinou chybu ? na všechno mají strašně moc času a pokud nejste vyloženě dotěrné a netlačíte je ke zdi, tak vám moc informací opravdu neposkytnou. Pokud už s vámi začnou mluvit, zvolí takový jazyk, že asi předpokládají, že máte těsně před státnicema na medicíně a když naznačíte, že nechápete, zvolí jiný extrém, a mluví s vámi jako by vám bylo devadesát a měli jste vážnou vadu sluchu. :-(

Ale jinak tam byla i docela prča ? na UTZ mi tvrdili, že je Véčko nějaký malý, až nakonec zjistili, že opravdu nejsem v 32., ale teprve v 26.tt :-). Jo, a ještě jeden kousek umí to naše dítě ? nesnáší očumování a sledování všeho druhu, takže když každý večer chodila sestřička s přenosným monitorem, který sleduje, jestli miminku bije srdíčko, opakoval se skoro pokaždý stejný rituál. Ten monitor vypadá jako přenosnej mikrofonek se kterým vám jezdí po břiše. Někdy je dost těžký srdíčko miminka najít ? záleží jak je mimís natočenej a tak někdy slyšíte spíš jak proudí krev mamince než miminku. Nicméně Véčko usoudilo, že jeho teda nikdo sledovat nebude a každej večer si ten mikrofonek vyčíhalo a pořádně ho nakoplo? Udělá to docela řachu a většinou ho pak už sestřička nenaháněla, prostě usoudila, že když kope, tak mu srdíčko tluče?:-))

Takže mi vyšetřili úplně všechno co se snad dá vyšetřit a po delším přemlouvání jsem z nich dokonce i dostala nějaký info o eklampsii ? takže kdyby měl někdo zájem, může se s důvěrou obrátit ? jsem docela dost informovaný laik. Strašně moc jsem ocenila všechny informace, které mám z emimča, strašně to pomohlo, aspoň jsem většinu času věděla o co jde. Ale stejně, když mě v pátek pustili ? připadala jsem si jak když mě propustili z vězení a rovnou z nemocnice jsme odfrčeli do čínské restaurace?:-)

Víkend byl parádní, užívala jsem si muže, byli jsme navštívit kamarády v mém rodném městě, koupili jsme kočárek a v neděli jsme byli s Táňou, Ondrou, Assonem a Elsinkou na prochajdě ? tímto se jim veřejně omlouvám, že jsem jim sežrala skoro všechen štrůdl (vůbec, Táňo, nevadilo, že v něm nebyla strouhanka?:-))). Moc prima víkend. Taky jsme tchýni napráskali, jestli je Véčko Vojta nebo Valuška, byla za mnou totiž v nemocnici na návštěvě a nějak jsem jí nedokázala lhát, že jsme si to nenechali říct. Měla fakt nefalšovanou radost, normálně brečela, fakt moc dojemný. Akorát mají s mojí mamčou obě trauma, že bychom neměli mít kočár doma, mně to teda nevadí, nejsem extra pověrčivá, ale pro klid babiček ho asi někam odlifrujeme?

A je tu poslední ? nejdůležitější odstavec ? aneb ? SRAZÍK SRAZÍK SRAZÍK!!!!

Takže, milé dámy, milí pánové, milí mimísové a všichni ostatní. Moc se těším, že se zase uvidíme a vymluvíme si hlavy. Termín je sobota 27. 3. 2004 kolem 16 nebo 17 hodiny, ještě se domluvíme přesněji. Místo necháme jako minule (zejména proto, že ani mě, ani nikoho z poradního sboru zatím nic lepšího nenapadlo) ? tudíž ? Pizzerie Coloseum na Andělu. Prosím, prosím, smutně koukám ? kdo hodláte dorazit (doufám, že nás bude hafo!!!), pošlete mi mailík, abych nemusel hledat osoby a obsazení v komentářích v deníčku a to do ČTVRTKA 25. 3. 2004, abych mohla učinit rezervačku!!! Pokud ví někdo o nějakém supr místě, tak sem s ním, ale muselo by to být rychle?.

Opatrujte se.
Těšíme se na sobotu,
Peta a Véčko (26+1 tt)


Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 22.03.04 20:43

Tééééda neuvěřitelné, já jsem celý den mimo a povedlo se mi být první:))))
Super, tak si jdu počíst a pak něco napíšu…jinak v albu už je naše nová fotečka:)
Gabča a Tuleňátko 12+5tt

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 22.03.04 20:43

Ahoj Péťo, jsem moc ráda, že už jste doma a máte se dobře. Moc držím palečky abys šla do nemocnice už jen kvůli porodu, ale v termínu :-).
Pusinka

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 22.03.04 20:54

ahoj Peto a Vecko:-)
tak jsem rada,ze uz jste doma a vsechno je v poradku. Motol je fakt hnusneeej,vim to,protoze jsem tam 4 roky pracovala. Taky jsem tam od 26 t.t dochazela na rizikovy,ale pak jsem utekla k apolinari.
mej se mooc krasne a pohlad za me brisko . Je uplne neuveritelne,ze uz jsi 26 tt,strasne to leti
pa magrata a krystufek dneska 5 tydnu

Fantagiro - tak co,jak si se ponuchala s BEKKY :-)

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 22.03.04 21:01

Ahoj Péťo,
teda deníček se ti, jak jinak, povedl:) Nojo, Motol je holt továrna na děti, tak než tam jít, je třeba asi hodně nastudovat:) Jsem ráda, že jste OK:)
My jsme dneska byli na tom UTZ na druhý pokus. Dorazili jsme na 9 v domnění, že by tam nemuselo být mo lidu…no, plná čekárna, ale za hodinu jsme byli pryč:) Paní doktorka (lepší, než ten dr:)) povídala, že holt patřím k těm těhulím, kterým to miminko holt nebude tak dobře vidět. Ale bylo t lepší než minule. Tuleňátko teda bylo klidné, jestli spalo? Ale hrozně krásný bylo, jak mělo tu jednu ručičku…než jsem se zorientovala, tak jsem si říkala, že si snad camlá prstík…ale ručička je výš (tak doufám, že si ji nestrká do nosu:)))) No byla jsem z toho naprosto hotová:) Oproti minulému týdnu, kdy vypadal, že je o den starší, byl pro změnu zas o den mladší…docela legranda. Všechno je prý v pořádku, za týden vyrostl o 1 cm, takže jako z vody:) Už se těším na ten příští, kdy doufám Tuleň nebude stydlivej a ukáže, co je vlastně zač:)))
Jinak na srazík se moc a moc těším, třeba zas zmáknu pizzu…a taky bych si dovolila doufat, že mě Péťa s Pepigabou vezmou sebou na nákupy:)
Jinak jsem v sobotu jsme byli s manžou na tom veletrhu v Brně. No docela nás to zklamalo obsahově. Čekali jsme, že tam toho bude víc. Ale neva. Vyhlídla jsem si předběžně kočárek, tak uvidíme, jestli mě to chytne a budu vybíravá jako Péťa:)) A taky jsem si koupila první dupačky. Teda, byly drahé, asi 640,–-, ale bylo to výjimečně. Takové ty první:))) Teda, je to bodýčko (bleďounce modré) a na tom dupačky, no super…takové malinkaté:))) Ale fakt si dám příště pozor, kde nakupuji, takhle bychom museli vydělávat miliony:)
Taky jsem tam viděla Taninu, Assona a Chillie. Jen škod, že jsem jim tam hned po svém příchodu málem omdlela, takže jsem to pokazila:( Tanina má nádherné bříško, zas se těším na srazík, kde si jej opět opatlám. Ale platit teda nebudu:)
No, ve čtvrtek jdu ke kadeřnici, poslední stříhání a barva před jejím odchodem na mateřskou, tak jsem zvědavá, jak dopadnu:)
Tak se mějte hezky, holky, je mi líto těch špatných událostí a doufám, že bude brzy lépe. Těhulky, opatrujte se hezky a snažilky, snažte se:)
Gabča a Tuleňátko 13tt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.04 21:11

Ahoj Holčiny!
Tak jsem se po dlouhé době rozhodla sem zase něco napsat, protože mam radost a chci se o ní s někým podělit :-) Dneska jsme byli poprvé v Pronatalu a paní doktorka byla opravdu moc hodná, prohlédla mě a napsala mi Clostilbegyt. Teď budu čekat až dorazí MS a začnu brát ty pilule, 11.DC pojedu na UTZ a když to bude v pohodě, tak 13.DC jdeme na první IUI. Hrozně se těšim a doufám, že už to brzo vyjde a já se přidám mezi ty šťastné čekatelky.
Mějte se krásně a děkuju, že tu jste deníček je opravdu nejlepší :-)
Ještě chci popřát Missorce a miminku ať jsou oba v pořádku!
Pa Molly

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 22.03.04 21:26

Ahoj Molly,
ráda bych ti popřála mnoho štěstí a doufám, že již brzy se splní tvůj sen a nebudeš se již trápit:) Držím všechny palečky, co máme i nemáme:)
Gabča a Tuleňátko

PS: jsem ráda, že jsi se ozvala, už jsem si říkala, jestli je vše OK

Tessie
Kecalka 287 příspěvků 22.03.04 21:35

No ahoooooooooj holkyyyyyyyyy,

tak jsem se Missorko taky dockala…huraa­aaaa!!!! :-))))
Teda reknu ti, ze v tech nemocnicich jsou pekny anabaze......vubec ti to nezavidim, ja byla v nemocnici jen jednou a to asi v 10 letech a se spalou a byla to moje nejhorsi zkusenost…fuuuuuj. Jeste ze je to za mnou a za vama taky :-)))
Prijde mi ze dnesni zdravotnictvi je cely postaveny na hlavu.....doktori projevuji absolutni nezajem, kdyz po nich neco chces, tak je silene obtezujes a natoz kdyz chces vedet co s tebou vlastne je........meli by to uz konecne zmenit a zacit se chovat jako lidi…no jooooo, ale s tim asi nic neudelame :-(((
Takze k tem prijemnejsim vecem…je fajn ze uz jsi zpatky a jses OK a hlavne se mooooooc tesim na srazik az vas tam vsechny uvidim :-)) Doufam ze bude hojna ucast abych mohla poradne podrbat…ze jo holky!!!!

Gabco - Tulenatko je naprosto dokonaly…fakt to vypada jak kdyz na nas dela dlouhej nos.....je proste ukazkovej (nebo ukazkova?) :-)))

Sarlotko - doufam ze taky na srazik dorazis…musis mi dat skoleni na kyticky…

Holky vsechny vas moc zdravim…vy co mate pupiky, tak je za me hezky pohladte a vy co je jeste nemate…se hezky snazte at mate taky co hladit :-)))

Paaaa Tessie

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 23.03.04 07:47

Ahoj,

Nevim co je lepsi jestli mit problem s vysokym nebo nizkym tlakem, ale asi s nizkym protoze nemusim do nemocnice. Ja jsem dnes ko. jsem tesne nad hranici seknuti se sebou. Ani kava, ani sladke musli mi nepomohli. Ja snad vejs jak 110/60 neskocim (to je muj normal). Dnes rano jsem se po 10hod spanku citila jak vcera vecer. Doufam ze nic na mne neleze. Ze bych konecne zazala citit tehu priznaky? :o).
Jak to ctu tak s tima nemnocnicema je to asi vsude stejne. Ja mam z toho desnej strach, hlavne s lidi co tam delaj. Vy ste asi necetli komentare o slovenskych porodnicich. To je des. A negativne se tam pise i o mojom dr.. a pravdive :o(( Ale zjistila jsem ze soused u nasich v dome, co mne privedl na svet, je stale primarem v jedne porodnici. Tak doufam ze se k nemu dostanu.

Missorka, ja lezela v tolika nemocnicich a to jidlo je vsude na prd. Ale je super ze jste v poradku.

Molly, taky drzim palecky at se to povede :o))

Saba, jaka byla lyzovacka. U nas ten snih pomaly slezl. Tak snad si si uzila :o)

Danka 9tt+3

Magika
Kecalka 159 příspěvků 23.03.04 07:58

Ahoj Molly,
moc ti to přeju. Máme přibližně stejné zkušenosti (psala jsem ti do diskuze )
Jenom se chci zeptat jaké pilulky si dostala?
Mě předepsaly injekce a už 5 dní si píchám (jako feťák:)) Prášky by pro mě byly určitě příjemnější.
No snad vědí co dělaj:)
Třeba se někdy potkáme v Pronatalu:)
Držím ti palce
pa
Johana (od Matýsků)

Magika
Kecalka 159 příspěvků 23.03.04 08:00

Jsem pitomá a neumím číst:)
Ty prášky jsi samozřejmě popsala.
Takže nic
Pa pa
 Johana

bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 23.03.04 08:13

Ahojky Missorko,

PROBLÉM :

Nemohl by ten srazík začít dřív, třeba ve dvě?

Pojedu do Prahy autem a ráda bych se vracela dřív než minule, budu unavená a hodinu a půl řízení auta pro mě bude náročný. Ráda bych se vrátila za světla.

Takže, můj návrh: Je možný začít srazík už ve 14,00 hod?

Markéta

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 23.03.04 08:22

Ahojky holčinky!

Musím moc pochválit Missorce deníček, jako vždy je mooooc pěknej.

Me sklátila nějaká chřipajzna či co … do práce sice pořád chodím, ale jsem vyřízená. Taky jdu dneska na první lekci těch břišních tanců, takže to nemůžu vynechat za žádnou cenu :o))))))

Tessie:
Tak školení bude :o) Máme totiž autí z půjčovny (firma platí - mě by upadla ruka, kdybych měla zaplatit za půjčení 900,– Kč/den) a možná už v sobotu budem mít naší káru :o) Takže ať naším, tak půjčeným autem - každopádně dorazíme :o) Už se mooooc těším :o)

Gabíku:
Tak to ty dupajdy byly zadarmo, co? :o))))) Ale hlavně, že sis udělala radost a Tuleňátko bude mít přenádhernej sváteční obleček :o) Hned se půjdu juknout na fotečky, jak se Ti kulatí pupík :o)

Kákinko:
Tak jak je, beruško? Držím palce a myslím na Tebe :o)

Missorko:
Super deníček, hlavně, že už máš nemocnici za sebou :o) Už bude jen dobře :o) Moc se těším na srazík. Doufám, že mě přejde nastydnutí, abych vás nenakazila, ale určitě budu do soboty jak rybyčka. Já se táááák těším :o)

Fantagiro:
NO kde jsi? To bylo řečí bez šéfa a teď se tady zas neukážeš… :o)

Sabo:
Už jsi doma z lyží?

Zatím pa, holčinky, všechny moc pozdravuju a mějte se nááááádherně :o)

Pa Š.

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.04 08:30

Ahojík,

co se mě týče, tak určitě - uvidím, jaký budou dneska během dne reakce a když dobrý, tak to vyhlásím ofiko, ju?

Opatruj sebe i Dáreček.
P+V

lumpi
Povídálka 13 příspěvků 23.03.04 08:34

Ahojky Peťulko,

opravdu mě docela dostali tvé zážitky a jsem moc ráda, že jsme v pořádku a do nemocnice nemusíme. Já mám šílený trauma z nemocnic a i těžko dýchám, když si vzpomenu, že mě čeká porodnice. Nejraději bych si odrodila a jela domů ale to prý nejde. Maminky říkají, že budu ráda, když si odpočinu, ale nevím jestli to půjde, když vidím nemocnici z dálky tak mám husí kůži a když jdu za někým na návštěvu a cítím ten nemocnickej smrad tak je mi fakt špatně.
Dneska se s Vámi svým způsobem loučím, protože dneska jsem předposledně v práci a i když nebyl vůbec žádnej čas Vám napsat nebo chatíkovat, tak jsem si četla ve volných chvilečkách deníček. Moc mě vždycky potěší.
Ale mužíček mi slíbil, že až se přestěhujeme, tak mi internet pořídí. Asi ale když půjdu do města tak se stavím v internetový kavárně a mrknu na Vás. Bude se mi po Vás moc stýskat.
Jsem ráda, že končím, chtěla jsem jít co nejpozději, ale mě i mrňouskovi volno a psychická příprava na porod, který nás čeká za 9 tt, jedine prospěje. Jsem nějaká unavená. I když naštěstí se nám počasíčko vytepluje, tak můžeme ze sluníčka nabrat spoustu energie. Slyšela jsem, že nemáme mít holý bříška když svítí sluníčko, protože to prý prosvýtá přes kůži a může to ublížit mrňouskovým očičkám.

Holky mějte se krásně a držím Vám pěstičky, ať Vám úplně všechno dopbře dopadne.

Pa Lumpi - Hanka a mrňousek 31tt.

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.04 08:40

Ahoj Hani,

porodnice se nebooooooooooooj! Když jsem byla navštívit tu mojí super spolupacientku na porodnici, tak to na mě udělalo docela fajn dojem. I sestřičky byly strašně milý. Nechtěla jsem tě tím svým vyprávěním nijak vyděsit, spíš jsem člověk, kterej špatně nese ztrátu soukromí a svobody rozhodování a nemocnice s sebou tohle obojí nese.
Závěrem prosba - písni mi na mailík čísílko na mobil a já ti pošlu svoje. Přece nám napíšeš, až se vykuklíte, ne? Prosím, prosím, smutně koukám :-)

Díky a HODNĚ ŠTĚSTÍ!!!
P+V

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.04 08:45

Molly,

moc držíme palečky, ať se tělíčko brzo umoudří a Natálka má toho nejroztomilejšího brášku nebo sestřičku!!!

P+V

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 23.03.04 08:45

Ahoj holky,

píšu jen v rychlosti. mám strašně moc práce jelikož se mi už vrátil šéf. Fakt to stojí za to ! jsem tu už od 7:00 a jsem v jednom kole. Holky ani nevíte jak vám závidím těm které můžou být doma :-))

PETU : krásný deníček jako obvykle :-) Já jen vůbec nevím jak to bude se srazíkem z mé strany :-(((((( Šéf mi totiž zařídil služebku, protože máme nějaký průser ve Vídni a musím tam já, protože to mám na starost . Máme tam jednání v pátek v 16:00 a pak ještě v sobotu v 12:30 ( to dorazí i lidé ze Švýcarska ) :-(((((( Jsem nasraná k prasknutí :-(((( Budu se snažit to co nejdřív ukončit a dostavit se, ale fakt nevím jak to zatím bude. Už jsem se to snažila i přeložit, ale to mi šéf rezolutně zatrhnul !

ŠARLOTKO : no už tu mám zase šéfa totiž. Byla jsem bez něj celý minulý týden a to jsem tu byla skoro furt a zase tu nikdo nebyl. Takže to si nevybereš. A jelikož má ten blbec fakt drsnou náladu, tak nechci schytat nějaký průser.

MAGRÁTKO : ahojkýýýýýýý :-))) No to je dost, že jsi se taky ozvala :-)) No Bekky byla úžasná. Dokonce jsem jí vytvořila album na rodině, tak jestli chceš, tak tady je odkaz http://rodina.cz/Bekky
Jinak se mám celkem fajn. Akorát v práci to stojí za prd ! Pozdravuj Kryštůfka !

holky jdu zase makat :-(((
Ještě skočím pozdravit na chat a pak honem honem…

Páá Kačka

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.04 08:48

Magratko,

díky za přání, jste moje kočky zlatý. Taková podpora a to mi bylo v podstatě prd!!! :-)

26 tt ti přijde, že to letí??? A to říkáš ty? S pětitýdenním delfínkem v náručí??? :-) UÁÁÁÁÁÁ Mně přijde, že já se nikdy nedočkám (ale zase jen ať je Véčko tam kde je, že jo!)

Pa.
P+V

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.04 08:49

Krásný přáníčko, Pusinko, já mám pro tebe taky jedno, určitě víš jaký. Takže jenom zavři oči, usměj se a představ si to.
A ONO TO TAK BUDE!!!!

Hodně moc štěstíčka.
P+V

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 23.03.04 08:53

Ahoj Molly, tak koukám, že se věci dali konečně do pohybu a ty se přibližuješ ke svému miminku. Budu Ti moc držet palečky aby to vyšlo a hlavně aby to dopadlo jen dobře. My máme zatím na ještě cca 3 měsíce útrum, ale snad rychle utečou.

Pusinka od Montičky

janew
Stálice 87 příspěvků 23.03.04 09:06

Ahojky Bolero a všechny ostatní:-)

Mě by to taky více vyhovovalo dříve, takže se přidávám k Boleru:-)

Janew

Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 23.03.04 09:08

Ahoj Missorko,
jsem moc ráda, že jsi zase tady a píšeš super deníčky a hlavně, že jste s Véčkem v pořádku. Jsem zvědavá, ale jaký jsi si to koupila kočárek.Všechny vás zdraví moje sluníčka Kačka a Hemžátko.
Vaše Pepigaba

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.04 09:13

BOLERO:

Moc děkuji a lobbuji na všechny strany: Prosím, prosím, sejděme se v těch 14,00 moc ráda vás všechny uvidím a pokecám, ale na tu 17,00 hodinu se necítím.

Předem děkuji

Markéta + Dáreček 14+1 tt (mimochodem, dneska mám na sobě sukni, do který jsem se před těhotenstvím nevešla, zatím se mi můj stav moc líbí :-))))))), ale radosti bude asi brzo konec..........

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.04 09:18

BOLER0:

děkuji Jani a lobbuju dál :-))))))))))))))

MArkéta

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.04 09:38

Ahoj holky,

já dnes píšu také jen ve stručnosti…v práci jsem už bez počítače a navíc zaučuji novou paní, ajk už asi většina z vás ví. Výstava v Brně stála opravdu za starou bačkoru…přesně jak popisovala Gábinka…ale zase jsme se viděli i s Chilli a malým Vítkem…je k sežrání…moc hodný. Gábi to že se ti udělalo špatně je přeci normální, hlavně že jsi to včas rozdýchala :))) Na srazíku to snad bude lepší. A neděle byla úžasná…Peťo a Zdeňku …díky za navštěvu…musime to brzy zopakovat. Ani nevíte jak jsem ráda, že se najde někdo, kdo se těch našich chlupatců nebojí a válí se s nima na zemi :-)))) Jinak příště teda budou štrůdly dva..jeden se strouhankou a druhý bez - specielně pro tebe a Véčko :)))) Jinak co se týče srazíku, už se strašně moc těšíme…tak doufám, že dorazíme v hojném počtu. Kačko - moc mě mrzí ten neplánovaný výlet do Vídně, ale určitě se nehoň zpátky ať se ti nic nestane…vidět se můžeme i jindy :-) a Bekky je užasná :))))
jo a ještě ke srazíku - je nám celkem jedno jestli v dvě nebo ve čtyři :-) jen to ještě dáme vědět Kacii a Matýskovi…Ondra mi včera v noci prozradil, že prý jedou s námi :-))))
Molly - škoda že jsem se nedostala dříve na chat …bydlím 5minut od Pronatalu a včera jsem tam brouzdala s hafanama okolo :) Moc držíme palečky ať se zadaří.

Tak mějte se všechnÿ moc krásně a už se na vás moc s Julinkou těšíme.

Tanina a Julinka 32tt

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 23.03.04 09:44

Ahojky Bolerko a Dárečku!

Já si celou sobotu zarezervovala pro vás, takže uvítám i srazík ve 14:00 :o)

Zatím páááá a těším se (i s Vašíkem :o))

Pááá Š.

Tifani
Kecalka 149 příspěvků 23.03.04 10:04

Tada holky, jak to stíháte?????
Deníček vyšel včera v 20,30 a dneska dopoledne už je tady 26 komentářů - tak já to jdu všechno přelouskat ((((((((((((-:
 Tifani

Tessie
Kecalka 287 příspěvků 23.03.04 10:18

Ahooooj Market,

urcite jsem taky pro 14:00 hod.....takze se na tebe a na vas vsechny moooooooc tesiiiiim.

Zatim pa Tessie

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 23.03.04 10:35

co tak presunout srazik do bratislavy, nebo do brna ?o)). no dobre dobre…ja jen tak ze to by mela kacka blizko :o)), a co tak zajet do vidne na nakupy? no nic
 danka

Tifani
Kecalka 149 příspěvků 23.03.04 10:36

Holky, já bych se taky přimlouvala na tu 14 - prosím, moc ráda bych se s vámi viděla a to by od těch 17 nebylo možné - protože jak už jsem psala - máme nějaké rodiné oslavy a tak bych se srazíku nemohla zúčastnit. Jinak už se s manžou moc těšíme - jo jo je na vás zvědavý, takže slíbil, že dorazí se mnou ((((((((((((((-:
 Tifani

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.04 10:50

BOLERO:

Sedím si tak v kase a píšu do deníčku, proto nejsem přihlášená.

Všechny vás moc zdravím a doufám, že se máte všechny co nejlíp.

Takže já jsem měla šílenej víkend. Začalo to v pátek, přijeli moji rodiče a přišli i Jirkovovo rodiče a slavili jsme 28. narozeniny mého manžílka, které má dnes. To jsem byla ještě v pohodě. A v sobotu ráno to přišlo, špatně od žaludku a při každým otevření ledničky jsem běžela zvracet. Z ledničky se linul divný čmuch a ten mi vůbec nesedl. Celý víkend mi bylo blbě, jenom když mě tchán vytáhl na chatu sázet víno a projít se po soutoku Lužnice s Vltavou - tam ta chat astojí, tak to mi bylo líp.
V pondělí jsme přišli na to, čím byly moje nevolnosti způsobené: Můj tatínek přivez manžílkovi asi 2 kg klobás z ovce, Jirka je dal do ledničky a jejich puch mě totálně odrovnával. Včera Jirka klobásy odvezl ke tchánovi a bylo po nevolnosti. Opět je mi o těch 90% líp.

Jinak u mě nic nového, začali jsem 15. týden těhotenství, bříško skoro žádné, vejdu se do všeho svého oblečení v pohodě, od včerejška se i dobře cítím a moc se už na vás všechny v sobotu těším.

Hodlám v Praze zkouknout nějaké těhu krámy s těhu oblečením, pokud možno na Smíchově, takže jestli máte nějaký tip, sem s ním prosím.

V pondělí ráno mě čeká odběr krve a budeme zjišťovat genetické vady. Nějakým záhadným způsobem se toho vůbec nebojím, jsem si na 100% jistá - nevím, kde tu jistotu beru - že je mimís v pořádku.

Takže zdravím a doufám, že se vám budu mít čas tento týden plně věnovat.

Mějte se krásně a zdraví vás

Markéta a Dáreček 14+1 tt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.04 10:51

Ahojky holky,

zatím jen v rychlosti…pak napíšu něco delšího :o).
Co se týká mě, tak mě by se víc hodila ta pozdější hodina, ale i tu dřívější hodinu zvládnu (pro Markétku všechno :o)))) ) !!!!

papa Saba

P.S moc se na Vás všechny těším

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.04 10:53

Markét, v Praze Ti budu samo zas k dispozici...... nakupy? nealko mojito? no to máš u mě :o)

Saba

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.04 10:58

BOLERO:

Huráááááááááááááá

Už se moc těším, udělej si na mě mooooooooooooooc času, zase budeme okukovat minivěcičky na mimíse, zkouknem zase kočárky a já budu dělat modelku v těhu hadříčkách.

Už se moc těším a slintám po tom MOJITU, bylo výborný.

Ahojky Markéta

Tessie
Kecalka 287 příspěvků 23.03.04 11:12

Jeeeeee, holky nechci se vtirat, ale nakupy ja taky muzu, zvlast kdyz je to na ty male drobecky :-))))

Kdyz budete chtit jsem taky k dispozici :-)))

Tessie

Tifani
Kecalka 149 příspěvků 23.03.04 11:17

Zdravím všechny,

tak už jsem to konečně přelouskala ((((((((((((((-: Ale byla to fuška (((((((((((((-:

Missorko ? opravdu jsem ráda, že už jsi doma !!!! A hlavně, jsem ráda, že ty i Véčko jste v pořádku ? dívala jsem se na fotečku kočárku (((((((((((((((-: a už si něco myslím, ale nebudu nic říkat ? jenom to, že jste určitě vybrali dobře ? já mám taky vyhlídnutého Deltima ? i když ho asi nebudu kupovat hned po narození Mišátka, ale až na podzim ((((((((((((((-: Mám totiž od švagrové slíbenou autosedačku, která se dá připnout na starý kočár, tak se mi zdá škoda pořizovat hned nový ? že bych to léto ještě odjezdila s tímhle a pak na zimu bych si taky pořídila Deltim ? zdá se mi totiž takový hodně zateplený ((((((((((((((((-:

Gabinka ? moc hezká fotečka Tuleňátka ? opravdu se vyvedla!!!!

Molly ? moc držím palečky, aby vám všechno vyšlo!!!!!

Šarlotko ? chřipajznu zažeň, ať můžete v sobotu dorazit!!! My už se moc těšíme!!!

Lumpi ? přeju krásné čekání ? ať ti to rychle uteče a ty máš Mrňouska v náručí!!!!

Fantagiro ? tak to je mi opravdu moc líto, že musíš i v sobotu do práce a ještě do ciziny na jednání ? těšila jsem se, že se uvidíme na srazíku ? tak hlavně, ať to všechno v pořádku vyřídíte a průšvih vyžehlíte!!! ((((((((((-: Však my se určitě na srazíku domluvíme zase na nějaký další, který na sebe nenechá dlouho čekat (((((((((((((((-:
Jo zapomněla jsem pochválit Bekky ? manžílek má u rodičů taky dvě takové, ale ty už jsou veliké ? Bekky ? je fakt krásná!!!!

Tak se holky, mějte všechny krásně ? my jdeme dneska ve 13 hod s Mišátkem na velký UTZ, tak doufám, že to bude všechno v pořádku a taky, že se holčičanda uvolí, aby mohl Mišátko vidět i velký Mišák ? no uvidíme. Když bych nějak zavčas dorazila, tak budu referovat ještě dneska, jinak se ozvu zítra.

Tak se mějte prima a těším se na srazík ? jak jsem psala výše ? přimlouvám se taky za tu 14 hodinu!!!! Díky!!!

Tifani + Mišátko (21tt)

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.04 12:56

Ahojky holčinky,

Dneska teda máte ode mě pochvalu! :-)))

Takovejch komentářů, to je paráda, konečně máme my lemry co číst. Jen tak dál, tento stav mi velmi vyhovuje? :-)

Dneska mám takovou divnou náladu, nějak se s mužem neshodneme na obsahu termínu ?klidový režim?. Je to o to těžší, že vím, že má o mě a o Véčko strach, ale já už si přijdu doma nudou úplně ukousaná, i když se snažím. Do toho jsme najeli na syndrom mateřské dovolené ? když přijde unavenej z práce, tak se na něj vrhám a mámím novinky, protože si celej den povídám jenom s Véčkem a kocourem. Jo, ale já si nestěžuju, to jenom tak vypadá. :-)

A taky v noci Véčko kopalo takovým stylem, že to snad muselo hejbat celou postelí. Mým mužem to samozřejmě, ale vůbec nehnulo!!! :-) A to se kasá a vytahuje, jak ho dokáže uklidnit (musím připustit, že v tom má pravdu, jakmile začne hladit bříško a mluvit, tak junior ztichne ? minule mi bylo dokonce, řečeno, abych nerušila, že komunikuje se svým dítětem!!!) Ty dva jsou totální spiklenci už teď, čekají mě krušný chvilky!!! A těším se na ně jak malá? :-) V noci jsem ho budila, ať jde teda uklidňovat. Asi po deseti minutách jsem ho probudila a bylo mi řečeno - hned tě obejmu. Tak jsem čekala a čekala a když se ozvalo chrápání, pochopila jsem, že buď musím uklidňovat sama nebo, že nespím… :-) A to se holedbá, jak ho Véčko až bude na světě v noci spolehlivě probere. No, nerada bych mu křivdila, ale vidím to trochu jinak ;-) Jestli ho vzbudí, tak bude docela riskantní nechat muže vzít dítě do náruče, protože může na fleku taky usnout a spadnout i s dítětem… :-) jedině, že bych kolem nich dala molitany, aby se nezranili… :-)

GABČO ? fotečka je fakt úžasná, znova žasnu jak je to neuvěřitelný, má to necelejch šest centimetrů a je to úplnej človíček. A k tomu ještě navíc rozkošnej!!! :-)

TESSIE ? tak jsem zvědavá, jak na srazíku pokecáme ? myslíš, holka, že nás najdeš??? Jsme totiž děsně nenápadný!!! :-)

DANCUL ? šílená sportovkyně, četla jsem i tvoji diskusi na tohle téma, hlavně se opravdu opatruj a dávej na sebe pořádnej pozor?.:-)

ŠARLOTKA ? koukej se pořádně vykurýrovat, řekla bych, že břišní tance můžou bejt docela dobrá medicína? :-)

FANTAGIRO ? řekla bych, že se toho na tebe valí moc a prosím, prosím, jeď v sobotu opatrně, když nestihneš srazík, taky ti to pak stejně vyslepičím?. O tom nepochybuj!!! :-) Ústředna jsem dokonalá!!! :-)

PEPIGABO ? spisuju ti mailíka. A kočárek je v albu. A neboj, všechno se vždycky nějak vyřeší a ty zase budeš šťastná!

TANI ? těším se na srazík jak malá, přežiju to i bez štrůdlu (nehledě na to, že muž dneska koupí mouku ? nám na vesnici zavřeli jedinej krám, takže já nemůžu ? a konečně si taky upeču a skoro celej ho sežeru, jenom pár kousků muži nechám?. :-)
Přeju pevné nervy s tvojí nástupkyní!!! Mám v zásobě ještě asi dva vtipy o slonovi a mravencovi, v případě potřeby dej vědět?. :-)

BOLERO ? takže bacha na ovčí klobásy!!! Můj tip na těhu oblečky je La Halle a CA, obojí je na Smíchově, hezky se oblíkni, na srazíku se pochlubíš!!! :-)

TIFANI ? to by mě teda zajímalo, co ty si, holka, myslíš!!! :-) Deltima schvaluju, já ho chodím k nám do ložnice pořád okukovat? Už v něm Véčko vidím? :-) Dej určo vědět, jak dopadl UTZ!!! A dodej fotečku!

Moc myslím na EVEL, která je v nemocnici, stejně tak na KIKINKU, ať už jste holky brzo doma, tam, kde máte být.

Pa.
Peta a Véčko

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.04 13:01

Na četné žádosti se posouvá doba srazíku, takže:

**27. 3. 2004 od 14 hodin v pizzerii Coloseum na Andělu, všichni jsou srdečně zváni. :-)
Kdo dorazíte, napiště mi mailíka, abych mohla udělat rezervačku!!!

P.**

janew
Stálice 87 příspěvků 23.03.04 13:17

Ahojk holky:)

teda já se nestačím divit, tolik komentářů a tak brzy? Teda to se nás, ale v tom deníčku sešlo:) Jen dál, je to super:)
Aby nám v sobotu byla ta pizzerka dost velká:)
Jinak u nás nic nového, bydlení se zvelebuje, práce pořád hodně, ale jde to.
Už se těším na sobotu až vás všechny poznám, tak snad mi do toho něco nevleze.

Missorko: koukám, že jsi se rozhodla pro muj favourite kočárek:) Deltim je můj sen, má kamarádka ho má a nemůže si ho vynachválit.

Fantagiro: Holka, to je škoda, že nebudeš, a já se těšila, že Tě poznám osobně:(

Bolero: Tak na příčinu nevolnosti jsi přišla a to je hlavní. Teď už Ti snad bude dobře:)

Děvčata a vlastně všichni co koukáte do tohot deníčku, přeji vám všem hezký zbytek dne:)

jana

bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 23.03.04 13:53

Ahojky,

napiš mi do mailu mobil můžeme se domluvit.

Marketa.Bauero­va@ge.com

Markéta

Tessie
Kecalka 287 příspěvků 23.03.04 14:01

Ahoj holky,

Missorko, myslis ze budete prehlednutelny? :-))))) No snad vas poznam…koukala jsem na fotecky, tak doufam ze jste se moc nezmenily. Jaky je poznavaci znameni?
Jde Kacci s brouckem taky?
Kocarek je moc hezkej!!!!

Šarlotko - doufam, ze se nam do te doby vykuryrujes…Zdenda taky marodi, tak je jak chrobak…nozky nahore a ja to moje detatko obskakuju :-)))) No znate to ne kdyz je chlap marod :-))))
Jinak uz se tesim na skoleni :-)))

Tak se holky mejte fajn a at vam to v praci rychle utika a vy lemry doma at se nenudite :-))))

Paaaaa
Tessie

Tifani
Kecalka 149 příspěvků 23.03.04 15:00

Tak já se opět hlásím ? ale bohužel nemám zprávičky ani dobré, ani špatné )))))))))))))­))))))))-:
Když jsem dorazila k holčičandě, tak jsem zjistila, že je nemocná a tudíž neordinuje ))))))))))))))-: Takže jsem se zase otočila na podpatku a šla zpátky ? nechápu, proč se neozvou ? zas tolik těhulí objednaných na dnešek do poradny tam, dle mého názoru neměli, a první věc, kterou po mně chtěli, když jsem se tam nahlásila, byl kontaktní telefon ? no nic. Takže jsme tam s manžou kvačili zbytečně ? a to jsme se tolik těšili!!!!! Jo holt někteří lidi by neměli být nemocní ((((((((((((((-:
Vzhledem k tomu, že doktorka by tam měla být nejdříve až za 14 dní ? tak nevím, jestli mám jít k někomu jinému nebo ne - žádný zástup tam vyloženě napsán nebyl. A teď babo raď ? jde o to, jestli by mi někdo jiný ten velký UTZ stejně udělal ? no nevim ?.

Missorko ? žádné velké namáhání ? to máš zakázané ? hezky odpočívat a být v klidu!!!! Nedivím se Tvému mužíčkovi, že má o vás strach, ale zase na druhou stranu chápu, že s tebou aktivita už musí cloumat. ((((((-:

Tak se holky mějte zatím moc hezky a těším se, že se v sobotu uvidíme!!!

Tifani + Mišátko (bez fotečky ))))))))))-:)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.04 15:22

Ahoj všechny PST!
Missorko, jsem ráda, že se vám oběma daří dobře a jste už doma. S tlakem jsem měla problémy na konci těhotenství s Míšou, pod 140 jsem se dostala málokdy. Na jedné kontrole v porodnici naměřili i 150, ukecala jsem je ať to zkusí za chvíli znovu a bylo to naštěstí nižší. Vždycky jsem se hrozně bála aby si mě tam nenechali, ale naštěstí se to nestalo. Přeju Ti, ať těch 13 týdnů uteče jako voda a hlavně v klidu!

Gábinko, to je teda lidovka 600 za obleček! Dneska jsme byly v Tescu na Zličíně tak jsem samo taky prolezla miminkovské hadříky, ale nic jsem nekoupila. Ikdyž měli tam docela hezké, ale chci si počkat až se Klubíčko prozradí jestli do růžova nebo do modra. Po Míše mám hadrů docela dost, těch modrých teda je pomálu, ale zase kamarádka má chlapečka tak to zas bude od nich :-) Ty myslíš, že na příští kontrole už bude vidět pohlaví? Podle moudré knihy by to mohlo být od 16.týdne. Já jdu na kontrolu na začátku 15. tak si nedělám iluze. Jinak v Tescu těhotenské oblečení děs-běs=NIC (slušně napsáno). Třeba to je na Národní lepší, to nevím.

Molly, taky přeju ať se už dočkáš druhého drobečka.

Lumpi, nemocnici prožívám podobně jako ty. V porodnici jsem odpočítávala každou hodinu kdy už půjdu domů, manželovi jsem denně brečela když odcházel z návštěvy a pak ještě do telefonu. Ty hormony dělají hrozné věci. Ale po normálním porodu se chodí domů 4. den, po CŘ 6.den takže to není tak hrozné.

Pepigabo, sice neznám podrobnosti, ale přece si už trochu toho klidu zasloužíš!!! Trochu víc!!!

Bolero, problémy s lednicí jsem měla asi před měsícem, kdykoliv jsem ji otevřela tak se mi přitížilo. Vždycky jsem tam pátrala jak pes, ale nic konkrétního jsem neobjevila. Ani manžel nic necítil. Přidala jsem tedy další pohlcovač pachu. Žádné zlepšení. Pak nevolnosti přešly a lednici otvírám v pohodě .-)

Se srazem to vidím bohužel bledě, švagrová slaví 30. narozeniny. Manželovi se tam ale moc nechce tak jsem zvědavá co si vybere, jestli oslavu nebo hlídání :-)))
Předsnažilky pěkně trénujte, snažilky se snažte a těhulky se opatrujte!
Katka a Klubíčko 12+4tt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.04 15:27

Nebuď smutná! Taky by mě naštvalo, že se tam vypravím i s manželem, možná si dokonce vzal volno z práce a nikdo se nenamáhá to odvolat… To je Tvoje ošetřující holčičanda? Možná by bylo dobré zavolat nějakému doktorovi a zeptat se jestli to těch 14 dní počká.
Katka a Klubíčko 12+4tt

Tifani
Kecalka 149 příspěvků 23.03.04 15:40

Díky za útěchu, taky jsem si říkala, že tam asi zavolám a zeptám se alespoň sestry, jeslti to nevadí. Jo jo je to moje holčičanda )))))))))))-:
Měj se prima díky
 Tif

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 23.03.04 20:07

Ahojky holky,
teda vy jste se dneska vytáhly…to je super:)
Jsem tady jen na skok, abych vám vyřídila, že Evel všechny pozdravuje, zítra by se měla z nemocnice snad dostat. Nejednalo se o nic vážného, sama nám pak napíše. Takže Evel, těšíme se na tebe a ať jste s Pokládkem brzy OK.
Mimochodem, Fantagiro, teda, ta tvoje práce je ale…když si nedokáže nepříjemnosti zařídit na jindy, kdy není srazík. Tak to přežij bez úhony a doufám, že příště se uvidíme.
Moc mě mrzí, že to některým z vás nevyjde.
Jinak děkuji za pochvalu Tuleňátka, nicméně dnes by si ji ani nezasloužilo…od rána zas zvracím, bolesti bříška hrozné a vůbec mi není…ale nebojte, na srazík dorazíme v plné zbroji:))
Mějte se hezky
Gabča a Tuleňátko 12+6tt

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 24.03.04 08:40

Ahojky kočičky!!!

Holčiny, tak včera jsem se dokopala (vůbec se mi nechtělo, všechno mě bolí, hrozně frkám a tak - prostě klasický příznaky nějakýho nachlazení) na ty břišní tance :o) Nadopovala jsem se Paralenem Plus, vitamínem C a vyrazila jsem :o) Bylo to supeeeeeeer, fakt. Vůbec jsem nečekala, že mě to takhle chytne, ale hrozně se mi to líbilo. Paní lektorka prohlásila, že jsem šikovná a bude mě pérovat dokud nebudu absolutně dokonalá … takže se mám na co těšit :o))))))) A je to pěknej záhul, učily jsme se sice prvních pár pohybů, ale prokřupaly se mi tím všechny kosti v těle (´jak já to nesnáším :o)) a celý tělíčko je namožený… Ale fakt naprosto super :o)

F a n t a g i r o :
Kačí, to mě mrzí, že máš tak prdlýho šéfizoóna a musíš pracovat i v sobotu. Kdybys to stihla zavčasu, určitě budem všechny mooooc rády, když dorazíš :o)

T i f f :
Slibuju, že se vykurýruju … srazík si rozhodně nechci nechat ujít a už se na vás na všechny a na vaše pupíky moooooc těším. Holky, to zas bude drbárna :o) :o) :o) Že si vaše bříška budu moct pěkně ošmatlat, proooosííííím :o))))

M i s s o r k a :
Holka, myslím si, že většinu chlapů nevzbudí vůbec nic :o) Měli jsme nemocnou Šarlotku (proklouzla mezi dveřma, když jsme vyprovázeli nějakou návštěvu a nějakej dobráček jí venku pekelně nakopl) - našli jsme jí venku před domem, zmrzlou, v dešti, asi o půlnoci a vzhledem k tomu, že u nás v Mostě a nejbližším okolí nefunguje žádná pohotovost (a my v té době ani neměli auto, abychom někam mohli dojet), tak jsme trávili noc všichni v ložnici… Šarlotka dostala mou půlku postele, opláchla jsem jí, uložila, zachumlala do deky … a každé její mňouknutí během noci mě vzbudilo ..... miláčka ne, ačkoli byl taky pěkně vyděšený, co jí je. Prostě těm chlapům chybí „nějaký“ smysl :o) :o:o)

J a n e w :
Pošli nám taky foto bytečku, abychom věděly, jak krásně jste si to zařídili a předělali … už se moooc těším :o)

T e s s i e : :o) Máme doma bebíčka :o) Ale vzhledem k tomu, že když je ten můj marůdek, tak taky vždycky skučí a ani se nemůže natáhnout na noční stolek pro pití, tak jsem si řekla, že toho budu trošku zneužívat, takže brouček myje nádobko, uklízí obýváček, připravuje mi snídaně a vzorně mi nosí pilulky :o)))))) Moc se na těším na srazík, až všechno pořádně proberem :o)

K a t c h a :
Beruško, prosím, prosím, přijď :o)

S a b o :
Sabčo, ty jedna nestydo, čekám na pořádnej komentářík a niiic :o( Tak se polepši a povyprávěj nám, jak bylo :o)

Kakinko, Evel, Pepigabo … holčičky, ať je vám líp :o) Myslím na vás......

Chtěla jsem vám ještě neco napsat, ale už fakt nevím co..... jsem prostě skleróza první kategorie :o) :o:o)

Tak zatím páááááá Šarlotka :o)

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 24.03.04 08:45

Už vím co jsem chtěla ještě napsat:

Gábíku, Tuleňátko je úžasný a krásný a moooooc roztomilý (a je to první ultrazvuk mimíska, kde jsem konečně dokázala něco rozpoznat - ručičku :o)). No prostě moooooc se Vám povedlo :o)

Pa Š.

Tifani
Kecalka 149 příspěvků 24.03.04 09:43

Ahoj holky!!!

Dneska se vám musím přiznat, že se mi vůbec nechtělo z postele!!! Tohle počasí je fakt na to zůstat hezky doma v pelíšku a nevystrkovat nos ((((((((((((((((-:

Tak jsem dneska volala do ordinace holčičandy ? tak mi řekli, že pí. doktorka by tam možná mohla být příští týden v úterý, ale mám si ještě v pondělí zavolat, abych tam zase nešla zbytečně )))))))))))-: A když by tam moje holčičanda nebyla, tak bych už příští týden musela jít k někomu jinému, což se mi teda vůbec nechce )))))))))))-: Tak doufám, že už bude Dr. zdravá a dorazí ((((((((((((-:

Šarlotko ? k tomu osahávání pupíků ? já stále žádný nemám ))))))))))-: Já budu mít asi až do konce těhulkovství jenom špek ((((((((((((((-: Ale taky už se těším na pupíčky Taniny a Missorky ((((((((((((((-:

Tak holky ? chtěla jsem vám jenom popřát hezký den ? když už dneska máme to uplakané počasí ? tak si ho holt musíme zpříjemnit jinak (((((((((((((((-:

Mějte se prima

Tif

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.04 10:11

Hele, tomu s tím špekem nevěř, kočičko, on se fakt roztáhne!!! Dokonce i JÁ už vzpadám těhotně a to je co říct!!! :-)

Don´t worry, be happy!

P+V

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »