P. S. T. od Fantagiro - 32. díl

Snažení
  • Missorka
  • 07.04.04

Krásný nový týden, holky! Jaro někam zbaběle zalezlo, ale předpokládám, že si tím nenecháme zkazit náladu a uděláme si veselo aspoň v deníčku!! :)

Tak trochu jsem se minulý týden inspirovala u Šulánka v deníčku, byla tam neuvěřitelná legrace, smála jsem se tak, až jsem se bála, aby z toho Véčko nemělo nějaké trvalé následky?:-) Ale smích je zdravý, takže budeme mít extra zdravý dítě (s vrozenou závislostí na štrůdlu?):-) Proto bez okolků vyhlašuju téma pro deníček tohoto týdne - a to jsou VESELÉ HISTORKY Z DĚTSTVÍ. Myslím, že každý jich má spoustu a bude akorát těžké nějakou vybrat a popsat? Ale jak vás znám, tak to s přehledem zvládnete?:-)

U nás v rodině je oblíbená následující (dokazuje, jak jsem byla mrcha už od narození!!!). Mám sestru, která je o dva roky mladší než já. Když se měla narodit, „odložila“ mě rodina k babičce a dědovi. Můj děda je strašnej pošuk a já jsem jeho první vnučka, takže mě odjakživa strašně miluje. Chodili jsme spolu s dědou do lesa vyřvávat: „Maminko Olinko, přines nám to miminko!“ Byla jsem prý strašně natěšená a všem se vyprávěla, jak se budu o miminko starat, a které hračky mu půjčím? No a když se Verunka narodila a přinesli ji domů, tak jsem podle historických pramenů přistoupila k postýlce a řekla: „Maminko, tuhle holčičku už nikomu nedáme!“ (Možná jsem předpokládala, že je to jenom „vzorek“ na ukázku, který by šel ještě případně vyměnit?) :-) Potud idylické vyprávění. Když jsme měli Verunku doma asi dva týdny, tak jsem se jednou ráno probudila, vstala jsem z postele a ?.. a rozplácla jsem se jak široká tak dlouhá. Mamča ke mně přiběhla, nevěděla co se stalo a zjistila, že neumím chodit. Prostě jsem se nedokázala postavit. Absolutně vyšokovaná matka povolala otce a společně mě odvezli na středisko. Tam mamča s pláčem a vyděšená vyprávěla co se stalo (celou dobu myslela na dětskou mozkovou obrnu) a pak Petrušku postavili před paní doktorku a milá Petruška běhala jak čamrda!!! :-) Uklidnění rodiče mě odvezli domů, kde jsem následujícího rána opět nechodila. Až zkušená dětská lékařka naším vysvětlila, že milá malá Petruška prostě simuluje, jelikož doma těžko nese přítomnost své sestřičky? Dodnes je mi v rodině vyčítáno, že kvůli mně mamča přišla o mlíko a nemohla pak ségru dál kojit. A to jsem v tom prosím úplně nevinně, ani si to nepamatuju, znám to jenom z vyprávění?:-)

Mám ještě spoustu dalších historek, ale vyvalím na vás už jenom jednu. Bývala jsem krásná malá kudrnatá blonďatá holčička (ví bůh, co se s těma vlasama stalo…). Jezdívali jsme do Brné na termální koupaliště. Jednou dostal taťka za úkol jít se mnou na písek, mamča byla s malinkatou ségrou na dece. Šli jsme tedy bábovičkovat. Tatínek si sedl na lavičku a hlídal malou nahatou blondýnku (nenáročný úkol, zdá se?) a já? Já jsem se mezitím topila v bazénu. Vylovil mě plavčík (nebylo to nijak dramatické, vyhmátnul mě včas) a se slovy: „Vyřiďte mamince, že je kráva!“ mě předal tetě, která mě odvedla k mamce na deku. No a s mamčou jsme si pak došli pro tatínka, který stále hlídal malou nahatou a blonďatou holčičku na pískovišti?:-)

DANCUL - doufám, že sis zuby už vybrala a tím končí veškeré katastrofické scénáře v tvém těhotenství!!!

PEPIGABO - slova jsou docela na nic, ale ty víš, holčičko, že na tebe myslím, tak se, prosím drž!

Přeju ty nejkrásnější Velikonoce a hlásím, že tu od čtvrtka nebudu, jedeme s kamarádama na chatu. Tak se tu opatrujte, nikomu cizímu neotvírejte a dávejte na sebe pozor! A nechte se vyšupovat a to pořádně! Je to zdravý!!! :-)

Peta a Véčko (29tt)

Váš příspěvek
Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 07.04.04 07:56

Ahojky holčinky!

Že bych byla první???!!! :o))))))

Na své historky z dětství se budu muset rozpomenout, takže je pošlu v dalším příspěvku … mám jen takové vzpomínky typu: horká letní noc a já po uši zabalaná v dece, zpocená … ale nevystrčila jsem ani nohu, protože mě taťka na noc vyškolil (abych se prý v zimě neodkopávala), že když vystrčím nohu, chytně mě kostra :o))))) Já z toho měla trauma celé dětství a každý léto jsem spala v potocích potu, jak jsem se bála odkrejt :o)))))) A podobný perly :o))))

Péťo, moc krásnej deníček :o)

Holčinky jdu si máknout :o) Jooo a předevčírem jsem si koupila dvoje nový džíny a halenku a jsou to mooooc pěkný hadříky :o)))

Tak páááá Š.

Radina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.04 08:49

S odezvou na to hlídání u bazénu mne napadla příhoda, která se stala mojí sestře když jí byly necelé 3 roky. Byly jsme s našima na dovolené na Čalově a ségra byla už tenkrát natolik zodpovědná, že se mohla jít sama na chvilnku projít kolem dětského bazénu. Po půl hodině naši zjistili, že tam prostě není. Je to celkem velký areál a tak jsme ji vždycky 2 hledali a 1 byl na dece. Taťka ji našel u hlubokého dospěláckého bazénu, který právě vypouštěli a ségra fascinovaně hleděla, jak se ta voda ztrácí…hladina klesá…no zapoměla, že se má po chviličkách hlásit na dece, že je v pořádku. Tak jsme ji tam nechali stát asi další půlhodinu a taťka ji pak jako našel. Hráli jsme zoufalost a zmatek, že ji hledáme a taťka jí pak s výčitkama oznámil, že kvůli ní vypouštějí hluboký bazén, protože ji hledají na dně…! Ségra byla tak vyplašená, že dodnes má prý bolení žaludku už jenom při vypouštění vany po koupání.

Mně zase můj taťka chtěl „rozumně“ vysvětlit, že nesmím ani náhodou za jízdy autem otevírat dveře, tak mě poučil, že by mě ten proud vzduchu kolem auta mohl vycucnout na silnici a tam by mě přejelo auto za náma. Nekecám, mě ještě teď, po 30 letech mravenčí v lýtkách, když si třeba skřípnu kabát do dvěří a všimnu si toho až za jízdy. Takovým historkám říkáme se ségrou „šrouby do hlavy“ a já dělám to samé svému synovi aby měl nač vzpomínat .

evelina1
Kecalka 406 příspěvků 07.04.04 08:56

Ahojky holčiny,
teda téma je suprový, ale já si teď nemůžu na nic vzpomenout, ale určitě potom něco napíšu. Máme toho teď moc v práci a já nestíhám. Prostě fofr.
Ale dneska jdu na cvíčo, už měsíc jsem nebyla tak si to užiju. V pátek mám dovču, jedu na Zahradu Čech do Litoměřic, už se těším, to zas bude útrata. Jinak na velikonoce jedeme taky na chalupu už v pátek a vracíme se v pondělí, je to tam krásný, je to v chráněné krajinné oblasti České Švýcarsko jestli to tam někdo znáte.
Jinak nového u nás vcelku nic, snad kromě opětovné rýmy, taky mě pěkně svědí bříško, tak ho poctivě mažu, to asi jak se natahuje kůže, strije zatím žádné nemám, täk to snad vydrží až do konce, i když jestli budu mít to bříško jednou takový tak nevim.
Kája když mě vidí nahou, tak má pořád obavy tipu , uneseš vůbec to bříško a tak. No snad unesu, že jo.
Dneska zase navštívím nějakej krámeček a koupím něco klučičího, když už mám jistotu, i když člověk nikdy neví.
Příští týden jedeme na ten UTZ do Ústí, tak budeme mít drobka nahraného. A další týden jdu k holiči už se těším, vypadám hrozně, nějak mě ty vlasy štvou a vůbec já celá.
Tak teď jsem si vzpomněla, měla jsem kamarádku a její máma dělala ve školce ředitelku, já u nich byla na návštěvě mohlo mi bej tak kolem 4 let a oni měli takový krásný barokní figurky z barevnýho cukru, ale jenom na ozdobu no a už nevim koho to napadlo, ale my jsme ty figurky sežrali, to bylo něco, samo, že to bylo svedeno na mě a já pak poslouchala, jak jsem nevychovaná, ale byly dobrý. No ještě toho určitě je spousta, já byla pěkný dílo, tak zase potom.

Šarlotka- teda hned bych šla taky nakupovat, ale mám smůlu, těhu oblečení není zrovna moc krásný a hlavně tady není výběr, ale už se těším až si pak koupím zase něco hezkýho, ale to si počkám, jinak doufám, že už se kostry nebojíš tak pa , jo a k tý naší číče, pouštíme ji ven, jen když jsme doma, tak se vždycky proběhne a blázní venku, prostě to miluje a nikdy neuteče daleko, máme ji odblešenou a odčervenou a očkovanou, takž si myslim pohoda, tak pa

Missorka -teda takový příhody určitě nemám, na koupálku jsem se taky topila a to když mě brácha seděl na zádech a měl z toho hroznou radost a já se málem udusila, jinak je to proti tobě slabota, štrůdl taky miluju , ale závislák nejsem, já teď nemám nějaký zvláštní chutě asi jako před otěhotněním, tak se měj moc krásně a opatruj se

Fantagiro - teda Bekky je tak krásná, takový zlatíčko kulatý já bych ji umačkala, v práci máme taky fofr, ale snad to zvládnem a bude líp

Tak holčiny mějte se krásně, leze nám už puchejř, a zítra pa
Evel+pokládek 23tt

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.04 09:08

Ahojky,

pozdravuj ode mě Zahradu Čech v mém rodném městě, nostalgicky vzpomínám, jak jsem tam ráda chodívala… Jo, jo. To byly časy :-)

U mě teda obavy typu jestli unesu bříško fakt nikdo nemá :-) (a nedivím se, že jo), ale svědí mě taky pořádně, ale jsem líná kůže a skoro ho nemažu… :-(

A figurky z barevnýho cukru??? :-))) Skvělá historka.

Akorát s tebou nemůžu souhlasit, že těhu oblečení není krásný, já našla krásnýho až moc, jiná otázka je, jestli je člověk ochoten do toho investovat, že jo? Já se snažím krotit, ale pár kouskům jsem stejně neodolala… :-)

S vlasama souhlasím, chtěla jsem se nechat ostříhat, ale pak jsem se nechala vyfotit na OP a světe, dive se! To je snad po deseti letech první fotka na který se sama sobě líbím, takže jsem se rozhodla, že si slouhý ještě nechám… :-)

Pa

Peta a Véčko (29tt)

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 07.04.04 09:09

čauves holky :-)

tak dneska je zase po delší době ( asi dvou dnů :-))) ) konečně slunečno, ale mohlo by být tepleji. :-))

Já se mám skvěle. Dneska jsem lehce zaspala, tak jsem pak musela uhánět jak šílená :-) ted to v práci díky našemu zlatíčku pěkně flákám :-)) Včera po práci jsem hned frčela k našim. Mamča se raduje, že mě vidí, takže je to ke vší spokojenosti :-)) Když je bekkyna s mamou a tátou, tak to je jak andílek klidná. Ale jak je s e mnou a s bráchou, tak je jak dábel :-)) Rve vzteky trávu ze země, už stačila mámě ukousat tulipány a podupat masečky :-))) jsem zvědavá co bude pokračovat. Ona to dělá vyloženě s radostí. Vždycky, když něco takového ukořistí, tak pak skáče radostí jak na trampolíně :-)))))))))) Už stačila okusat jednu botu a zlikvidovala plastovou flašku od limonády :-) Já vypadám jak po boji, protože jsem od ní poškrábaná a pokousaná :-)) Mám šrám i na tváři :-))

Holky moc děkuju za pochvalu našeho drobka :-))

EVEL : teda já myslím, že to bříško uneseš, ale nedivím se , že si dělá Kája takový starosti, když jsi drobounká :-)

PETO : teda ty máš storry :-))))To je něco. Já jich mám taky spoustu :-))

No a moje zážitky z dětství ??? No to , že jsem žárlila na svýho malýho brášku, když ho přinesli z porodnice je samozřejmé :-) měl ode mě poškrábaný celý obličej, když se koupal, tak jsem mu strkala hlavu pod vodu atd :-)) Jinak mě jednou měl táta hlídat venku a vzal mě na houpačku a myslel si , že jsem už schopné dítě a tak mě nechal se houpat a sednul si na lavičku… no a já se po zadu z té houpačky převrátila a houpačka mě přišpendlila k zemi a táta se tam vybavoval s nějakým známým :-) Pak se mnou byl jednou na Karlštejně .,,,,, Bylo hezky a tak jsme si prý vzali deku … To mi byl nějaký rok a půl, protože yse akorát čerstvě narodil brácha. No a máma vzala kočár, že ho bude uspávat a mě tam nechala s tátou. Táta si mě položil na břicho a sám usnul a já se vydala za maminkou, která už byla v nedohlednu :-)))) takže mě při spáteční cestě našla jak se válím v bahně :-) No a táta vesele vychrupoval na dece :-)))))))

POUČENÍ ZNÍ : NIKDY NENECHÁVEJTE TATÍNKY S DĚTMA DLOUHO O SAMOTĚ !! :-)))

No tak jsem se vykeccala a jdu zase pracovat :-)))

Páá Kačka

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 07.04.04 09:12

teda já píšu jak debil :-))) To je tím, že mi za zádama oxiduje šéf :-)))

takže Bekky pochopitelně podupala macešky !!!!! a v bahně mě máma našla při ZPÁTEČNÍ cestě :-))))

K.

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 07.04.04 09:12

Ahojky Radino!

No to jsi mě pobavila :o)))) Já si teda nepamatuju, že by mě někdy naši strašili, kvůli těm dveřím u auta, ale doteď mám nepříjemný pocity, pokud bych při jízdě autem měla otevřít dveře a nesnáším prudký zatáčky, když se natlačím na dveře (kort vzadu v autě), to mám vždycky pocit, že vypadnu...... No sama od sebe takový pako nejsem, takže předpokládám, že mě tím taky krmil taťka a já na to zapomněla :o))))

Chjo, ti rodiče… :o)))))))

Páááá Š.

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.04 09:14

Že by můj a tvůj otec byli příbuzný???? :-)

P.

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 07.04.04 09:27

No připadalo mi to tak :-))))))

K. :-)

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 07.04.04 09:59

Tak ještě já :o)

Vzpomněla jsem si na historku: Jezdili jsme s taťkou na chaloupku k dědovi a babičce a jednou taťka v půli cesty potřeboval na velkou, tak jsme sjeli na takovou cestičku a zajeli jsme k nějakýmu zalesněnýmu kopečku … taťka tam skočil do houští a činil se a já (6ti letá prďola) jsem si opodál trhala kytičky a sbírala šišky a čekala, až bude dokonáno :o) A najednou jsem zaslechla nějakej maxišramot a začala jsem vřeštět, že je tam divočák a taťka akorát „dokonal“, tak jsem ho prý čapla za ruku a zdrhali jsme a já pak všem vyprávěla, že jsme utekli divočáku, že na nás chtěl zaútočit a tak… A taťka teď vypráví vnoučkům, že když byla teta malá a jeli jsme kolem tadytoho kopce, tak ........ A kluci valí oči a bojí se divočáků :o)))) A obdivujou mě, jak jsem byla statečná :o))))

Evelko:
Týýý brďo, to se divím, že ta vaše číča nezdrhne … já bych se právě bála, že ty naše mršky vezmou roha :o)))) Na Zahradu Čech bych taky jela, že bych brnkla tchýni…? To vůbec není špatnej nápad… Kdybych náhodou jela, co bys řekla minisrazíku? :o)

Fantagiro:
Ty jedna topičko malejch brášků, že se nestydíš?! :o)))))))) Já jsem nejmladší ze tří sourozenců, tak jsem nikdy nemusela žárlit … ale je pravda, že ségra s bráchou se mnou vyváděli psí kusy … brácha jednou zkoušel jízdní vlastnosti mýho kočárku, tak mě s kámošema i s tím kočárkem pustili z kopce, jak rychle to ten můj kočár zvládne..... No je jasný, že jsem se cestou vyklopila a „prý“ jsem měla slabý otřes mozku (ale nevím, to mi vždycky vnucujou, že jsem ho měla a já fakt nevím, jestli je to pravda :o)))
Bekkynka je pěknej ďáblík :o)

Holky já jsem tak ukecanááááá :o)

páááá

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.04 11:42

Ahoj holky,

Musim rict ze taky jsem mela nocny mury ze mi krtek sezere nohu kdyz bude vykukovat s pod perin :o))

Byly sme raz davno, jeste segra nebyla na svete, na dovolene v juhosce. Bydleli sme v stanech taka lacina dovolena za komancu. Tata mi kupoval caj, dobry pratele (byl to nejakej roh zajezd) mu do toho nalili rum. Jenze ten caj byl pro mne. Vtedy jsem jeste nevedela ze je moooooc dobry. To byl rev. no jo nepamatuji si to, ale muselo to byt legracni. Par let pozdeji mi to moc chutnalo, jeste jako dite jsem s dedeckem chodila v zime na caj s rumem, teda on, jam u to snedla lzyckou jako polevku, alkoholik od mala :o).
Pak jsem jeste s tresni jedla jenom pecky. Babka s toho byla na mrtvici.

Vite nekdo na jake ulici v brne je c&a, nebo nejake fajne tehu obchudky? Chci si tam zajit zanakupovat.

A co zuby, boli ale lepsi se to. Jdu si dneska troska zasportovat a nemyslet na to, nebudu ani rikat ze co, protoze peta mi zas vynada :o)))

Mejte se hezky, tady nejak prituhlo :o(
Danka 11tt+4

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.04 11:45

Jsem to myslela dobře, kočičko… :)

Hlavně ať máš od zubů pokoj!!!

P.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.04 11:54

ja vim ze jo a mas pravdu, ale ja to fakt nezvladam nehybat se, jenom kdyz mne neco boli.

pohlad brisko at pekne povyroste :o)
danka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.04 12:06

Když mi bylo asi 5 let, sbírala moje babička na zahrádce rybíz a já jsem jí pomáhala. Přišla jsem se jí zeptat jestli prý může mít rybíz nožičky? Ona na mě udiveně zírala a já jsem poznamenala: hmmmm, to jsem asi snědla berušku =o)))))))).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.04 13:35

Ahoj Danka,

obcas nakukujem do tohto dennicka a tak som zistila, ze zhanas adresu obchodu C&A v Brne. Najdes ho v obchodnom centre Velky Spalicek na Starobrnenskej 8. Neviem presne,kde to je, ale adresu som zistila cez internet.

Zuzina

evelina1
Kecalka 406 příspěvků 07.04.04 14:58

Ahojky Missorko,
souhlsím s tebou, že je hodně krásného těhotenského oblečení, ale bohužel ne tady v Litoměřicích. Mám skoro švagrovou v Praze a ta si nemohla vynachválit jaký krásný piřídila a ať přijedu nakupovat, tak uvidím, ale asi pojedu, potřebuju nějaký dlouhý šatky a sukni.
Takže jsem to myslela spíše tady v LTM.

Tak se měj krásně a na veletrhu určitě budu pozdravovat.
 Evel

binky
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 07.04.04 15:50

Moje nevolnosti už trošku ustoupily a tak brouzdám na emiminu.Dostala jsem se až k vašemu deníčku.Moc jsem se u vašich historek pobavila.
Binky od Matýsků + Bodo 9tt

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.04 15:56

:-) Ahoj Binky, taky k vám nakukuju :)

tak ať je ti už jenom líp a příště třeba nějakou historku i napíšeš, ne? :-))

Pa.
Peta a Véčko

binky
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 07.04.04 16:02

Na jdenu jsem si vzpoměněla.
Když moje maminka odjížděla do porodnice(po 4)tak se mě zeptala jak bych chtěla aby se to miminko jmenovalo,a já na to"maminto já bych chtěla Šaryka"chtěla jsem psa!!!!!A potom když mi brášku ukázali tak jsem řekla"Ten je pěkně ošklivý a toho si domu nevezmu"
Jinak jsem překusovala žížaly a vhlubila se „Heč teď mám 2“apod.
Musím říct že u vás jsem prvně napsala + Bodo 9tt,zatím mám ještě obavy abych to nezakřikla.
Binky od Matýsků

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.04 16:13

Bodo zní úžasně, to určitě nezakřikneš, neboj! :-)

Já mám podobnou historku - když mamča čekala třetí miminko, bylo mi 7 a ségře 5. Celá rodina se modlila, aby to byl kluk, jenom my se ségrou jsme chtěly holčičku - Janičku. Když brášku mamča přinesla a ukázala nám ho, řekly jsme, že je „voplizlej a skrabatělej a pěkně hnusnej“ a asi dva dny jsme ho docela úspěšně ignorovaly… :-)
 P.

binky
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 07.04.04 16:56

Bodo prtotže tatínek je poloviční černoušek.Jemu taky říkají Bodo.Podle toho filmu Miliónový brouk.Jka tma hrál ten malej černoušek se Spencrem.
Binky od Matýsků

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.04 06:44

Děvčátka moje,

jedeme na chalupu, takže tady budu zpátky zase až v úterý.

Mějte se tu hezky, neperte se a nikomu neotvírejte… :-)

Přeji všem krásné velikonoce a pořádný šmigrust, abyste byly celý rok zdravé!!! Jo, a pořádně je zlejte vodou!!!

Opatrujte se.
Peta a Véčko

janew
Stálice 87 příspěvků 08.04.04 09:48

Ahojky Holky:-)
konečně mám zase chvilinku voného času a tak hned na emimco:-)

Historek by člověk měl spousty, ale jak si mám na nějakou vzpomenou mám v hlavě prázdno… No vlastně jedna mě napadá. Byly mi da roky a narodila se mi sestra. Zrovna jsme se s našima stěhovali do nového bytu a sestru mamka dala do proutěného koše a nechala ji v kuchyni na stole, no a když se tam za chvíli vrátila koš nikde nebyl. Mamka začala po bytě lítat jako šílená a ptá se taťky: " Neviděl jsi tady ten koš s Ivankou?" A on jí na to odpověděl, že ho odnesl nahoru na skříň, ale že prej byl prázdný:-)) No nějak ji tam chudinu přehlídl - nechápu jak se mu to povedlo, a prostě jí i s tím košem hodil na tu skřín:-) To byla tyranie:-)

Jinak co se týká mě a našeho snažení tento měsíc vypadá to zajímavě. Nechci to zakřiknout, ale zatím se mi teploty drží vysoko a jsem už 12 den po OVU. U mě to není, ale žádná dlouhá doba, takže kdo ví. No, ale kdyby červená tetka přiletěla bez injekce, taky by to byl úspěch, takže ať to vyjde tak nebo tak v mém případě bude úspěch v obou variantách. Taky už více než měsíc beru Sarapis a tak tajně doufám. Začíná mi z toho trochu hrabat, ale co vždyť může být i hůř:-)
Tak jsem si vám vylila srdičko, ještš, že emimčo existuje. Jinak bych už byla asi v blázinci:-)
Taky se nám blíží svatba, už ta tři měsíce, zatím mě žádná depka nechytá, ale určitě jnějaka přijde.

Fantagiro: Blahopřeji k Bekkence, to musí být fakt super:)

Missorka: Hezky su to na chatě užij, ja já Ti zavidím, taky bych hned někam jela:-)

Všem přeji hezký den.

Janew

Tifani
Kecalka 149 příspěvků 08.04.04 09:52

Ahoj holky,

všechny vás zdravím při čtvrtku ? za celý týden jsem se k vám nedostala, tak alespoň dneska jen tak ve stručnosti?.

V úterý jsme byli s Mišátkem u holčičandy ? na velkém UTZ ? docela jsem se těšila ? dokonce jsem jí umluvila a povolila, že se může přijít podívat i manža. Tak Mišátku měřila hlavičku, tak tu má prý o něco menší, pak měřila stehenní kost ? tak tu má zase o něco větší ? a nakonec to uzavřela slovy ? že velikost je normální ? tak nevím ? asi to zprůměrovala (((((((((((((-: Dále pak už chtěla jenom zkontrolovat srdíčko, které ale z nějakého důvodu prý nebylo dobře vidět )))))))))))))))-: Takže se na něj prý pořádně podívá až na příští kontrole, což je zase za měsíc )))))))))))))))-: Udivilo mně, že nás neposlala na nějaké další vyšetření a nebo nepozvala na kontrolu třeba za 14 dní ? ale pak jsem se rozhodla to hodit za hlavu ? věřím, že Mišátko bude v pořádku a rozhodla jsem se tímhle nestresovat. Jo a málem bych zapomněla ? manža chtěl vědět, jestli je Mišátko on nebo ona ? tak nám holčičanda řekla, že na tohle je ještě moc brzy a že pohlaví bude možno rozeznat tak ve 30tt. Takže na konec jsem si řekla, že kdyby člověk nebyl tolik pod kontrolou, tak by možná byl klidnější ((((((((((((-:

Jinak na žádnou veselou příhodu z dětství si nevzpomínám ? snad jen ?když jsem byla na základní škole, tak mě jednou můj strejda vyhecoval, abych šla spát sama do stanu na zahradě ? všichni ostatní spali v chatě ? tak já abych nebyla za srabíka, tak jsem šla. Můj taťka mi říkal, ať tam nechodím, protože se na obzoru celý večer honila bouřka a byly vidět hrozné blesky. Jo jo předpokládáte správně v noci bouřka dorazila k nám a jak se pak všichni shodli takovou ještě nezažili. Blesky lítaly do cca 50 m vzdáleného rybníka a celá zem se třásla a já joudovka jedna hloupá se bála rozepnout ten zip od stanu, protože byl z kovu ((((((((((((((-: Takže jsem tam seděla a klepala se až do té doby, co mě taťka přišel vysvobodit ? za což jsem mu byla hroooozně vděčná! Takže to byla historka s dobrým koncem ? sice můj taťka ještě docela hodně vynadal strejdovi, že mě do toho, jak se říká, uvrtal a já jsem se ještě asi tak dalších 7 let bouřky hrozně bála, ale dneska už se zase nebojím ((((((((((((-: a v létě dokonce ráda bouřky pozoruju (((((((((((((((-:

Jejda to jsem se rozepsala a to jsem chtěla napsat jenom ve stručnosti. (((((((((((-:

Tak se holky mějte prima a užijte si Velikonoce, i když nemá být moc hezké počasí, ale snad se nám vyčasí (((((((((-:

Tifani + Mišátko (23tt)

saba1
Stálice 76 příspěvků 08.04.04 10:23

Ahojky holky,

jen Vás chci v rychlosti pozdravit…dnes mám dost - přišla jsem v 6 ráno a do toho mám tuny práce :-(((((, tak si to asi dokážete představit.

mějte se zatim všechny fajn

papa Sabina

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.04 11:23

Ahoj,

Tif, to si mne pobavila s tema blesky. Ja se bala jak 18rocni, byly sme s manzo, vtedy jenom pritel, stanovat v lese na louce. Prisla boure a samozrejme spat na louce pod stromem je uzasnej pocit, hlavne ze hned vedle byla opustena chalupa. jenze on je takovy lesni drsnej muz, takze mne pritulil a ze to je v pohode. Pak zacalo prset tak ze nas vyplavilo ze stanu, a to ho vubec nezobudilo!! Tak sme pak cely premoceni cekali na rano v chalupe. Ty chlapi sou proste ujety, nabulikaji nas na takove blbosti a my se dame :o))).

Tak ja dnes jdu jeste pomoct mamce s pecenim a zitra rano supajdime na chalupu lyzovat, budu si uz davit vetsi pozor. Kdyz bude hezky tak budu slapat na kopec pesky. :o))

Prijemny svatky uvidime se v utery!!
Danka11+5

Tifani
Kecalka 149 příspěvků 08.04.04 12:44

Ahoj Danko,

koukám, že máme podobné zážitky ((((((((-: Jo jo s těma chlapama to fakt někdy není lehký ((((((((((((-:

Taky si hezky užij Velikonoce a dosytosti se vylyžuj - ale jak píšeš - jenom s největší opatrností!!!!!! ((((((((((-:

Tifani

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 08.04.04 13:26

Ahojky holky,
ja taky bohuzel jen nakukuju…POmaham u kamosky. Postavili si novej domecek a tak je tam neporadek a vsude pisek…takze se umyvalo a umyvalo. Dneska jdu zase a jeste zitra… Opravdu, to je domecek snu…hlavne ta obrovitanska kuchyn:)))

Jinak historka z detstvi…
Kdyz jsem byla mala, tak mi mamca rikala ze usaci(ti brouci) vlezou do ucha a prokousnou bubinek a ja ohluchnu.
Ja se pak bala spat ve stanu a dokonce i na dece u vody jsem nechtela lezet.
kdyz mi bylo asi 16 a ve skole jsme meli zoologii, tak jsem byla volana k tabuli a samo ze o broucich a o nejake celedi, do ktere prave patril tento brouk…A ja na celou tridu vyvalila, ze je nebezpecny ze prokousava bubinky. Byla jsem cervena az za usima…cela trida se chechtala a ucitelka taky. Ale dostala jsem za 1…:):):)

Holky mejte se ktasne o velikonocich. Tdy uz maji zitra volno…

Papa Maxi

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 09.04.04 07:29

Ahojky holčinky!

Moc vás všechny zdravím a chci popřát krásný prodloužený víkendík a užijte si super bezbolestné Velikonoce :o))))

Páááá Š :o)

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 09.04.04 07:33

Ahoj holčiny,

chci Vám všem popřát krásné Velikonoce. Užijte si je v klidu a pohodě. Snad to počasí nebude tak děsivé jak vykládají. A at Vás nebolí vyšlehání od těch šílenců :-))) To já si zase minimálně týden nesednu. Můj brácha s tátou si to fakt užívají. :-( To je totiž jediný den v roce kdy to mají oficiálně povolený :-))

Mějte se krásně …

Papa Kačka :-)

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 09.04.04 10:10

Mile holciny,
vsem vam preji krasne Velikonoce. At vas kluci moc nemskaji!!!
Nastesti tady se to nevede, za coz jsem hodne rada…

Ja jdu tedka plavcit…
Papaaaaaaaa Maxi

saba1
Stálice 76 příspěvků 09.04.04 10:32

Ahoj holky,

i já Vám všem přeju krásné, pohodové velikonoce.

mějte se fajn

papa Sabina

janew
Stálice 87 příspěvků 09.04.04 10:45

Ahojky holky,
všem Vám přeji krásné Velikonoce a hlavně ať Vás ti chlapi šetří:-)

Hezký prodloužený víkend.

Janew

Tessie
Kecalka 287 příspěvků 09.04.04 16:29

Ahoooooj holky,

jsem tu jen na skok, v praci jsou tenhle tyden nejaky fofry a to tu nemam sefa :-)))
Tak snad pristi tyden bude lepsi.

Preju vam teda kraaaaaaasny velikonoce, uzijte si toho vytouzene volna a nenechte se moc bit :-))

Paaaaaaaa Tessie

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 09.04.04 18:37

Ahoj holčinky,
tak se zas hlásím:)
I já bych všem chtěla popřát krásné Velikonoce a bohatý výprask:)) U nás to naštěstí nebude, náš barák to nějak vynechává (teda, dobře, synovec nám asi trochu dá:)))
My se máme docela dobře, jen se nám vrátilo ble, takže pokračujem v nejedení:) Na interně jsme dopadly tak, že nás kvůli mým bolestem hlavy poslaly na rehabilitaci, jestli to není od krční páteře. Tlak se zatím bude hlídat v poradně, takže to je OK a ty mdloby budu muset nějak přestát, ale co pro mimi neuděláme, že:)
Jinak dneska si budem u švagra objednávat komplet ložnici, nějakou skříňku do koupelny a pomalilinku začínám nakupovat, ale fakt pomalu. V první řadě čekám na peníze od sociálky:)
Příští týden jdu taky předat tu svou práci a budu mít už 100% klid.
Příští týden mám trochu nabitej doktorama, takže nuda rozhodně nebude (jsem zvědavá, jako ostatně pokaždé, jestli do mě bude htít zubařka vrtat, snad ne:)
No, mějte se hezky, přeju krásnej prodlouženej víkend a nazdárek příští týden:)
Gabča a Tuleňátko 15+2tt (toto letí, ve středu jdem na UTZ v 16tt:)

Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 09.04.04 19:54

Ahojky děvčata,
přeju Vám super velikonoce a bohatou pomlázku, která nás jen omladí:-))))
Naštěstí se tomu vyhnu, jelikož můj manžílek si zapomněl koupit pomlázku a dnes zkoušel zda-li bych si ji neupletla sama. Když jsem mu řekla, že ne - tak říkal, že si dojde do lesa pro klacek, že to vyjde nastejno - no to je pěkej lump !

Tak se mějte nááááádherně a ať ty dny letí jen velmi pomalu. Aspoň si odpočineme.

Desty

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 10.04.04 11:57

Ahoj holky,
tak co? Uz mate vsechny velikonocni horecku?
Ja jsem se rozhodla, ze kdyz jsme s muzem sami dva, ze to nebudeme nejak prehanet a tak si dame na snidani vajicka a tim to konci. :)))
Zitra vyrazime do ZOO. Uz se tesim. Jsem zvedava, jaka zoo maji tady. No ale jestli bude pocasi porad takove jake je tedka, tak nevim nevim… Prsi uz ctyri dny s malyma prestavkama.

Jinak ja nevim jak vy, ale ja tady na emimcu zacinam byt docela dezorientovana­..:)))) Tolik denicku. UFFF.
Minule jsem ani ten nas nemohla najit :)

Doufam holky, ze si poradne uzivate velikonoc…

Pa vase Maxi

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 10.04.04 12:01

Ahoj Gabco,
teda ty nam ale prejes pekne veci :)))

Je mi moc lito, ze te to ble porad nepustilo…Ja tam snad dofrcim vlakem a pekne tomu ble domluvim:))))

Prsti tyden budu drzet palecky, aby ti zubarka nevrtala zadny zoubek…

Pa a treba na chatu ahoj
Maxi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.04 12:38

A co kdybys dorazila na chat hned, co? Já jsem tam celé dopoledne, jsem zas v práci:)
Gabča a Tuleňátko

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.04 16:10

Ahojky:)
Teda vaše zážitky z dětství jsou fakt super. To já si teda na něco k vyprávění nepamatuji. Moje jediná historka, kterou si pamatuju, je, že jsme jezdili, když jsem byla malá, na vandry. Jezdili jsme vlakem a museli jsme přestupovat. Blížila se stanice a já už měla bágl na zádech, tak abych se nepletla, tak mi mamka řekla, ať už jdu…tak jsem z vlaku na zastávce vystoupila. K mému zděšení se však vlak rozjel a zbytek osádky zůstal v něm a já sama na nástupišti. Holt si nestihli sbalit. No mohlo mi být kolik, 10? Byla jsem vyplašená, mamka na příští stanici vystoupila, zařídili, že pro mě někdo přijede, ale dřív mě nějaký průvodčí po:,–(il na první vlak, který mě odvezl k mé mamce. No, a to je asi tak vše:)) Proto se říká spěchej pomalu:)
Chtěla jsem se zeptat Bolera, jak se cítí, jak je? Napiš mi, držíme ti s Tuleňátkem palce.
A holky, neslyšely jste některá o Budulínkovi, jak je na tom?
Jinak nebudu reagovat jmenovitě, snad jen pozdravím Tessie, která mi v sobotu v práci dělává společnost, bylo to naposledy, v práci už o víkendu nebudu, naposledy ve ST a ČT odpoledne a pak adieu:)
A Maxi von…no nic, nebudu to rozvádět:))) Jsem ráda, že jsem tě zas viděla a doufám, že někdy zabrousíš i večer, asi se zas na někdy domluvíme:)
Mějte se hezky a pořádně si schovejte zadek, aby to v pondělí nebolelo…:)))) Už se těším, až budete popisovat vaše zážitky.
Gabča a Tuleňátko 15+3tt

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 11.04.04 11:22

Ahoj holky,
prave jsem prisla ze spolecne snidane s rodinou…a muzu rict, ze to byla hruza na entou. Celou hodinu jsem musela poslouchat ustepacne poznamky. Jeste ze uz to mame za sebou. UF. Nikdy jsem nezazila hoesi velikonoce. Muj muz rika, at si z too nic nedelam, ale ono to proste nejde. Mam pocit, ze se to tady nikdy nezlepsi…
Je mi z toho vseho smutno…zvlast o svatcich ma byt clovek stastny a vesely…

Holky doufam, ze vy si velikonoce uzivate a uz se na vas vsechny tesim v denicku.

Pa Maxi

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 13.04.04 07:13

Ahojky kočulky!

Tak jaké byly Velikonoce, štípou vás zadečky? Mě ne…:o) Miláček mě šetřil a synovečkové byli něžňoučcí jako vždycky, tak jsem sice vyšupaná, ale bez jelítek na zadku :o)

V neděli jsme projížděli Prahou, tak jsme se domluvily s Planetkou, sešli jsme se (i s miláčkama) v super pizzerce a přinesla mi banánovníček, tak jí chci ještě jednou mooooc poděkovat :o) Jsi mooooooc hodná :o)

Nooo a dnes mě čeká další lekce břišních tanečků, tak už se těším, až mě paní lektorka zas totálně vyřídí :o))))

zatím pa a krásnej den všem :o)

Š.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.04 08:02

ahoj,

mne ten muj usetril, ale stipe mne cela tvar. protoze predpovedeli skarede pocasi tak ja si nevzala krem na opalovani!!! to jsem tak pitoma :o)). byly sme lyzovat ve 2000mnv a bylo nadherne. vylyzovala jsem se dosytosti. 1 den prselo ale jinak to bylo uzasne.

ted jsem spatky v robote a samozrejme nic tady nefunguje a uz mne to fakt s… protoze, ten muj program funguje pod nejakym jinym heslem ktere mi nechtej zdelit. ja chodim na 7:30 oni tak o hodku pozdeji. takze to na dnes balim a jdu delat neco jineho.

chci si dnes koupit minivez s dalkovym ovladanim, nejakou levnejsi, ale hanbim se jit s tim mojim xichtem do obhodaku. svitim jak zarovka :o))

preji hezky pracovni den :o))

danka 12tt+3

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 13.04.04 08:23

Ahoooj Dani,

zaručená metoda mojí babičky je pomazat si spáleninku bílým jogurtem - prý se to hodně zklidní :o)

Krásný den a super pořiď při nákupech :o)

evelina1
Kecalka 406 příspěvků 13.04.04 09:08

Ahojky všem,
tak jak se máte po prodlouženým víkendíku?
Já fajn, ale štve mě ta zamračená obloha. Vyšupaná moc nejsem, jen maličko. Na chalupě bylo skvěle jen ještě trochu zima, je to výš a je to znát.
Ve čtvrtek jedeme do toho Ústí, tak se těším jak budeme mít prďolku konečně nahranýho, a ještě si nechám potvrdit to pohlaví, jsem trochu na vážkách.
Jinak u ¨nás vcelku nic nového, bříško roste ryhle, malej kope stále víc a já stále žeru sladké, což mě už točí, ale když je to tak dobrý.
Je tu strašně moc komentářů takže si to nejdříve v klidu pročtu a pak se ještě ozvu.
Takže zatím ahojky musím pracovat je toho až až.
Evel+pokládek 23tt

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 13.04.04 09:18

Ahoj holciny,
tak muzik uz je dneska zase v praci a ja mam cas si konecne vsechno precist. Snidani delat nemusim… :))))
Jen mam strach v jakem stavu prijde domu, jelikoz s tou nohou to neni o moc lepsi…Takze myslim, ze stejne jeste pujde na RTG a kdyz ne dnes tak zitra.

Jinak ja si dala velikonocni predsevzeti :)))) ze zacnu od pristiho tydne zase behat a cvicit…Jsem zvedava, jak to v nedeli zase odlozim na dalsi tyden :)) Ale to plavani je taky fajn. Driv jsem plavala zavodne. Jeeeeeeeee to uz je hodne driv :)))). Takze jak muj muz rika, jsem ve vode jako rybicka. Jen si budu muset koupit nove plavky…ty stae jsou mi uz ponekud mensi :)))

Jinak tady se nemrska o velikonocich…snad jedina vyhoda tady :)

Mejte se slunecne…

Pa Maxi

fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 13.04.04 09:31

Ahoj holky,

tak hlásím, že jsem akorát dopsala nový díl deníčku :-))

mejte krásný den

Páá Kačka

Vložit nový komentář