P. S. T. od Fantagiro - 42. díl

Snažení
  • Missorka
  • 20.06.04

Moje milá plakalaaaaaa. Pozdravuj pocestný, svět je malej, dokonalej..... Ne, nebojte, nezešílela jsem ani nemám předporodní potřebu filosofování. Je to kousek písničky od Divokýho Billa (někteří zasvěcenci určitě poznali). Dřív mi přišla ta písnička docela fajn, dokonce jsem na ni svého času trsala se studenty na Valentýnské diskotéce u nás ve škole v tělocvičně... (Jo, jo, kdeže jsou ty časy... Teď mě, byť jen při představě trsání oblévá studený pot!) Potom se ovšem stalo něco strašného! CD Divokýho Billa si pořídily naše sousedky (stručné info: sestry, odhadem tak 18, 19 let, vesnické šťabajzny a rodiče se odstěhovali a nechali jim byt a tudíž volné pole působnosti...). A nastal HOROR!

Nepouštějí si celé CD, ale jen a pouze tuto píseň! Třeba hodinu a půl v kuse, docela nahlas… Nejsem schopná dostat do hlavy cokoli jiného a pokud zaslechnu jakoukoli část dotyčné písně, dostávám záchvat zuřivosti. Nejradši bych před tímto nelidským týráním ujela do porodnice do Neratovic, ale když Véčko si to patrně asi rozmyslelo a je zase ticho po pěšině… :-(

Zajisté tedy pochopíte, že když má někdo v hlavě jednu v podstatě docela přiblblou písničku, tak nevyplodí nic intelektuálního a proto berte tenhle deníček jen jako prostor pro nové komentáře a jako shluk neuspořádaných myšlenek vyplozených těžce hormonálně ovlivněným mozkem…

Vítám všechny v novém deníčku. Sedím si tu u počítače, břicho jako šutr a vesele si spisuju. Muž se již tradičně nachází ve vaně a předpokládám, že kocour je tam taky, protože koupání se Zdenkem je jeho oblíbený typ zábavy, kterou nevynechá téměř nikdy. Až někdy vynechá, bude jasný, že není v pořádku. Ale zatím je úplně v pohodě, leze muži ve vaně po nohou a vesele chlemtá vodu, do které už si Zdeněk ohleduplně nedává ani pěnu. Jako bychom té naší ubohé kočičce nedali napít, že jo… :-)

Dnešek (sobota - nevím, kdy to vyjde) byl opravdu náročný. A začalo to už v pátek. To si takhle pobýváte doma a vesele si poslíčkujete a říkáte si, jaká je to paráda, hezky se nám ten porod blíží. A pak přijede vaše máma. Když to zkrátím, tak prostě na Véčko v břiše šišlala takovým stylem, že předpokládám, že se těma malejma nožičkama zaháklo o hrudní koš a ven nepůjde a nepůjde! Ani se Véčku nedivím - při představě, že vylezete ven a někdo na vás bude mluvit takovým tónem bych ani náhodou nevylejzala :-) Ve zkratce - prostě už je zase bezposlíčkově, nepředporodně.

Můj muž a moje matka vstávali dneska v pět hodin a jeli na samosběr jahod do Lysé nad Labem. Už týden jsem asi dvakrát denně doma zdůrazňovala, že letos moc jahod zpracovávat nebudeme, maximálně 15 kilo. Mám doma totiž tak trochu maximalistu, který má rád velká množství a vůbec zásoby v podstatě všeho. Moje snaha se vyplatila! Fakt přivezli jenom uvedené množství. A navařila jsem džem. :-) Mňam! Sice jsem od rána kmitala jako fretka, ale srdce se na něj směje… :-)

Odpoledne mamča odjela. Ulehli jsme s mužem totálně zmoženi. Zítra se ale strašně těším, protože jedeme na návštěvu za šéfkou a bude tam i Ondra s Taninou a Jůlinkou. Zdeněk musí ještě služebně na Moravu, ale přijede tam za náma. No, Ondra mi volal, že teda pro jistotu natankoval a šéfka mi psala, že si zjistila cestu od nich do Neratovic. :-) Ale jak znám Véčko, tak to si v pohodě počká, až bude taťka zpátky, tudíž zítra odpoledne porod opravdu nehrozí.

Večer budu rozhodně čučet na Superstar. Poté co nečekaně vypadl miláček národa Sámer, už si nehodlám tipovat vůbec nic, může se stát fakt cokoli. A jsem na to pořádně zvědavá. Už se těším, jak se sejdeme na chatu a probereme to (že jo - holky od Šulánků?) Bože, jak mě ta pokleslá komerční zábava baví! :-)

Přeju všem krásný a pohodový nový týden. Doufám, že i s lepším počasím. Vím, že jsem vyhrožovala, že mám domluveno, že léto začne až porodím, ale možná by to bylo vůči vám všem příliš kruté, takže to odvolávám a teď už je to plně v kompetenci toho, kdo odpovídá za počasí. Jen nevím, kdo to je, že by Zákopčaník??? :-)

Peta a Véčko (v podvečer 40.tt - „…a my už jdeme do finále a za všechno vážně dík, zas přijdem a možná i kouzelník!“ No, vida - mám v hlavě i jinej repertoár než Divokýho Billa, teď jsem úplně překvapila sama sebe!

Tudíž se loučím s pozdravem - AŤ UŽ SAKRA PŘIJDE TEN KOUZELNÍK!!! (NEBO ŽE BY KOUZELNICE?) HLAVNĚ AŤ UŽ JE TUUUUUUUU!!!!

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Peg
Kecalka 196 příspěvků 20.06.04 10:34

Teda Misorko,

myslím, že máš před akcí docela dost dobrou náladu i přes to šílený trápení sousedkama :-)

Přeji Ti at už se dočkáš a zařadíš se do kolotoče plínka prso plínka prso :-)
jo a někdy občas i spánek a něco do pusy.

Peg s Anetkou od Jarnátek

 
Anonymní  20.06.04 11:00

Ahojky!
mooooc děkuju za objednané počasí - ve vedrech bych asi taky nepřežila…
Urychlené vykouknutí kouzelníka/kou­zelnice přeje Marta + Honzík (17měsíců) + 1 (právě ukončenej 37.) od Šulánků

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 20.06.04 12:08

Milá Peťulo i Véčko!!!

Moc na vás myslíme, i když nestíháme emimčo jako dřív:) Držíme s Davídkem palečky, ať to vykuklení proběhne v co největší pohodě a jak psala Peg, ať se brzy zařadíš do kolotoče prso plínka:))))

Letím, ozývá se mi z chůvičky podezřelý zvuk, mládě se překonalo, spalo 15 minut…:)

Papa Diny a Davídek:)

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 20.06.04 13:07

Ahojda,
teda koukám, že ty se Péťo rozhodně nenudíš:)
Ještě jednou ti chci popřát hodně štěstíčka na té finálové rovince a ať u to máte brzy za sebou:)
Gabča a Barča 25+4tt

 
Missorka  21.06.04 06:08

OD GABČI ZE STRAÉHO DENÍČKU:

Ahoj holky,
tak se zas po dlouhé době hlásíme.
Nejdřív jsme měli zavirovanej PC, tak jsem ho musela odstavit:(
No a minulej pátek jsme byly v poradně. Nějak se nám zhoršilo tvrdnutí, tak nám dr přidala ještě magnézko, povinně protazín, ať po něm spíme nebo ne a jestli to prej nepřejde, tak šupky do Motola. Že prý v nejhorším nás pošlou s injekcí v zadku domu. Víkend jsem lenošila, spala, ale bohužel. Manža zavelel v neděli, že teda jedem, že nás kdyžtak zas pošlou zpátky. Dorazili jsme tam v po 19 večer, sepsali papíry a šup na porodnici k doktorce. Na monitoru neviděli nic, byť jsem tam měla za těch 20 min asi 3 kontrakce. Následoval UTZ (cha, naivka, i v 25tt mi dělali vnitřní na čípek - sranda musí být. Máme trochu níž hlavičku, placenta mohla bejt prý taky vejš, čípek kratší, fakt super se to poslouchalo) Vyšetření a pak dr povídá, jestli budu souhlasit, když mě tam nechá. A já na to, že to snad musí vědět ona, že mimčo má před mejma pocitama přednost. Tak nám sepsala porodopis (alespoň už to mám za sebou a nebudu to řešit, až na to nebude nálada, že:) a šupky na oddělení. Dostali jsme kapačky. Au au…a navíc jsem byla na pokoji s paní, která hrozně chrápala, takže jsem se vůbec nevyspala:( Ráno při vizitě povídá dr, že mám psát ty kontrakce. Pak byla druhá vizita, kde byl nějakej doktor vyšší šarže:) a povídá doktorovi, kde prej má ty kontrakce na monitoru. Tak jsem si fakt připadala jako idiot a vzpomněla si, jak Missorka vyprávěla o Rusce „kontrakci“ a měla z toho docela depku, protože papír se začal zaplňovat. Pak ale přišla hodná sestřička, já to s ní probrala, co se mi to teda děje a ona to dokonce měla možnost osahat a uklidnila mě. Že monitor ty kontrakce nemusí zachytit a že spíš věří vždy mamince než monitoru. Alespoň nějaká úleva až na to, že v pondělí jsme jich měli asi 30 (ale přiznala jsem jich jen 20 - strachy, upřímně věřím, že by mi to nikdo nevěříl). Alespoň to nebolelo. Druhý a třetí den jsme se dostali už jen na 15 a 10 a ve čtvrtek už jich bylo jen 6. Takže v pátek doktor povídal, že mě teda pustěj.
Samozřejmě vlez do nemocnice a hned se na tebe sesypou všichni. Tý krve, co mi nabrali, fuj, už ani nebylo odkud brát a přihodili si hned glukozovej test. Žůžo, fakt jsem si připadala jak feťák:) Prohlídla nás i internistka, od středy jsme byly úspěšně na prášcích, takže jsem se těšila zas domů. Jen v pátek ráno přišla sestra, že teda máme navíc dietu, že ten glukotest je nějak hraniční a že teda si to musím hlídat, no. Ale jinak dobrý.
Bylo to tam fajn, i když…vedle na pokoji byla těhulka v 5 měsíci a bohužel byla po rakovině bez čípku a začala krvácet a už jí nepomohli…moooc smutné. Jinak o dvoj-trojčata nebyla nouze:)
Co bych rozhodně vyměnila, byla moje kolegyně na pokoji…brrr…chrá­pala nemožně. Přes den věčně v čudu, nestíhala všechny tlaky. Byla tam s vysokým tlakem a chodila hulit a kafařit a tak jí doktoři každé ráno vynadali a nakonec jí pustili, že stejně nemá snahu jim pomoci. Ona pořád nechápala, že to zkrátka musí být. V pátek večer mi tam přihodili jinou těhulku a ta byla super, byl fajn pokec. No, ale ne na dlouho:) Ráno jsem jen 2 hodiny čekala na doktora, kterej zrovna teda místo, aby mě pustil, tak někoho rodil:))) Ale nakonec si mě tam nenechal:)
Musím říci, že až na jednu sestřičku tam byli všichni super a hodní a milí, takže to fakt nebyl nejhorší průběh. Tak doufám, že ta moje děloha se uklidní (i když dnešní cesta domů mi teda dala zas pěknej záhul) a že to ještě dlouho vydržíme.
Tak tolik moje vyzpovídání se o Motole. Myslím, že toho bylo až až…Jinak se máme fajn, hezky rosteme, že už si říkám, že nechápu, že to bude ještě větší:))
Deníček jsem si samozřejmě zpětně přečetla, ale omlouvám se, že nebudu reagovat na vaše jednotlivé zážitky. Snad jen na Péťu, které přeju, aby vydržela ještě zítra na to finále a pak hurááá do toho svého:) Držím pěsti!!!
Mějte se skvěle a doufám, že se zas brzy aktivněji přidám…
Ahojky a posíláme ohromný kopaneček všem (Barča totiž v nemocnici začala vlnit a kopak o 106…mimochodem nám na příjmu dr ukázala i popsala detailně její přirození, takže to je holka jak vyšitá o váze asi 750g:)))
Gabča a Barča 25+3tt zdraví všechny!!!

PS: sorry za takový komentář, který byl spíš jen o mém nepohyblivém pobytu:)

 
Anonymní  21.06.04 07:33

ahoj holky,

gabca, super sprava ze jste zas ok. nejdriv jsem to cetla jakoze od missorky ze rodi a pak zas nerodi a nakonci mi doslo ze to je od tebe.

ja uz zas sedim v praci a vubec mne to nebavi, ale aspon v pohodlnych kalhotach :o). vcera jsem si koupila cervene teplaky kenvelo na snurku. takze chodim jak taka sedlana do roboty. je mi to fuk, nemozem za to ze to pocko je odveci. v sobotu sa nic nedialo, bola som u nasich ani som radsej nic nejedla a vypocula som si ze … a ked som len spomenula ze este sa mi nechce chodit na tehu cvicenia, ze kondicku mam a dychat sa naucim az sa vratim s dovolenky tak som dostala vinadane ze sa mi to zide a ze aspon sa budem hybat :o). v nedelu som bola v posilke a tak som sa unavila ze som nedokazala ani soferovat. objavila som vyhody beziaceho pasu. pre mna chodiaceho, ale do kopca a je to maksie ako po betone. no samozrejme kym som dokazala udrzat rovnovahu tak to trvalo, ale nespadla som. pri tom som kukala beach volejbal a slintala. potom som este stretla svojno byvaleho trenera, taky mlady jak moj manzel. sranda jaky bol mily, lebo na nas len vrieskal ale to sa asi s 13rocnymi inac neda, ked maju podat nejaky vykon.
manzel mi v piatok predal auto. este ze nam kamos pozical - ma pozicovnu. octavku combi 1.9TDi no parada :o)). ale jazdim opatrne kedze uz nie som sama.
za 2 tyzdne idem na dovolenku. to sa hadam ani nedockam. dufam ze bude krasne pocko, lebo ideme do hor.

tak zatial sa majte
danka+benjamin22tt

 
Kakinka
Kecalka 136 příspěvků 21.06.04 07:55

Ahojky děvčátka,
ještě jsem Vás chtěla pozdravit, než odjedu na dovolenku. Chtěla jsem napsat ještě včera večer, ale už jsem to pak nestíhala, neb jsem seděla úplně přikovaná u SUPERSTAR. Mám radost, že vyhrála Aneta. Už od začátku byla naším favoritem, protože její hlas je fakt bezkonkurenční a pokaždý, když zpívala, tak jsme s mužem jen přikyvovali ve stylu - týjo, to je hlas, jak zvon !!!!! :o)))))) Šárce jsem ovšem fandila taky, protože si myslím, že pojem superstar přeci jenom vystihuje líp. Naprosto krásně to vystihl Hejma, když říkal, že Anetu by si poslouchal v autě, zatímco Šárka bude koukat z titulních stran časopisů a vyset na zdech v pokojích mladíků i postarších pánů ..... Každopádně, jsem ráda, že to vyhrála Aneta a jen doufám, že jí nebudou „montovat“ do něčeho, co jí nebude sedět.

Jináč já už se strašně móóóć těším na dovolenou, už včera jsem mezi superstar chystala první hromádky věcí, mám tam pěkně připravený rumový pralinky a „kekšíčky“ - to prostě nesmí chybět.

Ale hlavně proč píšu
MISSORKO : prosím, prosím, smutně koukám, jsem děsně napnutá, kdy se Véčko vykuklí. Už během víkendu, jsem vždycky houkla na muže, ať mi tam dá deníček, jestli už Missorka nerodí :o) Ale teď budu na internetu až v neděli. Chtěla jsem Tě proto poprosit, kdyby se Véčko rozhodlo tento týden vykouknout, jestli by jsi mi neposlala tu krásnou zprávičku na mobil (číslo by mělo být v seznámku). Já už se tak těším a myslím, že to tady s Tebou všichni tak prožíváme :o)))) Chtěla jsem Ti ještě popřát, aby ta Tvá cílová rovinka nebyla moc dlouhá, aby finále bylo rychlý a hlavně bez problémů a Véčko už bylo brzy s Vámi.

Holčinky - krásný celý týden Vám všem a brzy zase ahoj
Kákinka
(týden bez e-mimina, no nevím, nevím .......... :o(

 
Missorka  21.06.04 09:47

Ahojík holky,

krásný nový týden všem.

Tak jak jste si užily finále Superstar? Já skvěle, Anetě jsem fandila, muž usnul, takže ani Šárce žádné hlasy neposílal :-) a celou dobu jsem byla s holkama na chatu a pořádně jsme to zdrbly (a všechno ostatní taky) :-). Nehledě na to, že tam byly úžasný a pořád mě z chatu posílaly rodit a měly jen ty nejlepší a nejpovzbudivější historky o porodech… :-) Což se v současné době hodí! :-)

Včera jsme se měli bájo, byli jsme Za Ondrou, Táňou a Julinkou, a oni jsou fakt naše krevní skupina, takže jsme si to pořádně užili a taky se nasmáli, až mě břicho bolelo. Julinka je absolutní slaďouš a princezna, úplně k ukradení!

Jo, a konečně se dořešilo naše nový RODINNÝ auto a ve středu bude!!! Je obrovský - vejde se do něj kupa dětí i s příslušenstvím. :-) Akorát jsem zvědavá, jak s tím budu parkovat (Ford Mondeo Combi). Muž mi říkal něco o parkovacím asistentovi (to je taková ta věc jak začne houkat, když se zadkem při couvání blížíte k nějaký překážce), ale myslím, že by mě to jenom vyděsilo! A taky mimochodem - moje představa UŽITEČNÝHO parkovacího asistenta je, že zmáčknete čudlík a vyleze chlap (mohl by vypadat jako Brad Pitt a bejt málo oblečenej, ale na tom netrvám) a zaparkuje to tam, kam potřebujete… :-) To by byla paráda, co? :-)
A když už je i auto zařízený, tak už Véčko nemá fakt ŽÁDNÝ VÝMLUVY a může se v pohodě vykuklit!!! Haló, haló - slyšíte mě tam dole? Neslyší a dělá šutra! :-)

Přišlo konečně povlečení do postýlky a už se vrtí v pračce, za chvilku ho dám sušit na sluníčko. :-) Díky za tip na obchod, (myslím, že od Evel?) je fakt moc pěkný! A pak umeju schody. Já ho prostě vyženu! :-)

Jo, a abych nezapomněla, tak šéfka má hnisavou angínu. Dneska ty nadřízený taky prd vydržej, že jo? :-) Držíme palečky, ať antibiotika zaberou a je líp!

VŠEM NAKUKOVATELKÁM - moooooc děkujeme! Vím, že emimino je úžasný, takže to tady nebudu nijak extra opakovat. Ale musím napsat, že mě taky udržuje v dost dobrý náladě, i když ta čekačka je na nervíky. Takže díky všem za milá slovíčka a smysl pro humor - toho není nikdy dost! :-)

GABČA - přejem ať už jste s Barčou jenom v klidu a pohodově si užíváte! Žádný Motoly a podobný hnusárny!

DANKO - už se opakuju, doufám, že to nevadí a hlavně to teda myslím v legraci (ale jenom trochu!) . Máš rodiče teroristy!!! :-) Oni oba tak běsně cvičí a jedí jenom samé zdravé věci v minimálním množství? :-) Jezdi opatrně a hezkou dovolenou, už ji máš za pár! :-)

KAKINKA - teda vy si všichni dovolenkujete a populační krizi musím zachraňovat já a spol. :-) Moc si to užijte a smsku pošlu neboj. Ale třeba nebude co posílat, že jo? :-)

Asi půjdu volat policii, protože od včerejška jsem neslyšela zezdola od sousedů svou „oblíbenou“ píseň, snad jsou obě v pořádku a nic se jim nestalo! Už mi to vyloženě chybí! :-)

Peta a Véčko

 
Anonymní  21.06.04 09:55

Ahoj holky,

No normalne jakoze pracujem. Ale napadla ma taka vec. Tak davnejsie som pozerala zaujimavy dokument o genoch cloveka. A jak sa vlastne parime. A jak to priroda zariadila aby sa nerodili geneticky poskodene deti (viacmenej). Ako ste si uz urcite vsimli tak vasi partnery vam vonaju aj svojim prirodzenym pachom (nemam na mysli potom a mocom :o)). Je to preto ze mate minimalny pocet genov spolocny, moze byt ze aj ziadny. Ludia ktory nam svojim prirodzenym pachom smrdia maju rovnake geny ako my. Samozrejme by tato ?vona? nemala byt cititelna. Testy v tom dokumente sa prevadzali tak, ze 5 zien spalo 3 noci v tricku ktore napachlo ich vonou a potom to dali ocuchat chlapovi. A to co mu najviac vonalo bolo tej zeny ktora snim nemala ziaden spolocny gen.
A preco to vlastne pisem? Lebo ako chodim po svete, a niekoho zacitim tak si poviem tak s tymto mam bohuzial asi vsetky geny spolocne ? vid moj kolega, ktory mi desne lezie na nervy a este ho aj citim, ble ble.
Potom tam robili plno dalsich testov, ako napriklad ake su zabrany pri laske na jednu noc. Taka sympaticka mlada baba chodila po nejakej university a pytala sa chlapov ci by sa s nou dnes v noci nevyspali. Iba jeden nechcel lebo mal na druhy den tazku skusku. Pri zenach to vyslo opacne, ani jedna nemala zaujem.
To len tak nieco na citanie pre petu a ine marodky ci lenosky.

Peta, Ja mam teraz prechodne tiez kombi a zda sa mi to strasne dlhe a neskladne a potom budeme mat s firmy picasso. Bud rada aspon s da vsetka batozina aj s veckom len tak hodit do auta :o) a rodice su sice hyperaktivni a foter fitnesak po 50tke, ale kludne sa naveceria aj o pol noci a mamka pracuje v madarsku a ze tam maju vyborne strudle…ale aoni su zlati ale teroristi samozrejme ked som trenovala jak dabel tak mi vraveli aby som to neprehanala…rodicia :o))
normalne ked sa dlhsie neozves tak uz si myslim ze rodis a ani nam nedas vediet. :o) ale uz by si mohla inac bude vecko mega rozmerov :o). Kamaradka to vyriesila vybehom na 9 posch. A dieta sa pohlo. Dokelu uz sa to musi vyklubit ja som hrozne zvedava :o))

danka

 
Missorka  21.06.04 10:21

Výběh??? Tak to teda nehrozí! Ale dobře, půjdu umejt schody! :-)

Jestli chceš, hoď mi do mailu svoje čísílko na mobil a dozvíš se o vykuklení Véčka i když nebudeš na emiminu a nebo když budete na dovolené (to snad neeeeee - to je až za 14 dní) :-)

Jo a s vašima jsem to nemyslela zle, znám jací rodiče umí být, a asi budeme stejné, co? I když si teď říkám, že tohle já bych svejm dětem teda nikdy neudělala, tak jsem zvědavá jak to jednou dopadne!!! :-)

Peta

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 21.06.04 10:39

Ahojky Petko,

tak si to Vecko nerozmyslelo? A takovy pekny plan melo … teeeeeda, potvurka mala, snad se nenecha premlouvat jako Davidek od Diny…

Dobre, dalsi datum ma povoleny 26.6. … to je takove hezke cisilko, ze? Nicmene verim, ze do konce tydne bude Vecko s nami, jestli tedy se svymi rozmery proleze:-))) … to byl nejapny vtip, promin!

Drz se a bez na ty schody:-)))

Papa

Sulanek a Verunka

 
Missorka  21.06.04 10:56

Hezký datum si vybrala. Dole jsem to vyřídila, uvidíme, jaká bude reakce. :-)

A neboj proleze, maminka je vybavena faaaaaakt dostatečnou pánví! :-) Takže žádný strachy. :-)

Přiznávám, že mi snad tohle napětí bude potom chybět… :-)

Jdu na schody!
Jo a mimochodem - ty závěsy musí být super! A ještě máš babičku co ušije… Paráda! Hezky pracuj, ale zase to nepřeháněj, ju?

Peta

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 21.06.04 11:07

Neboj, napeti ti chybet nebude, budes ho mit dostatecne kazdy den s mimiskem v naruci … a jsem jenom zvedava, jak casto te tady po rozdvojeni uvidime:-))) Diny tady byla pecena varena a ted je rada ze je rada ze zahmouri ocicka svy:-))) Ale ja na tom byla podobne a to jsem mela fungujici pomahajici babi k ruce, kdyby se mnou nebyla, ani bych se nenajedla, ta mi to nosila az na stul, jinak bych si to snad ani neohrala:-))) Na druhou stranu jsem mohla vice zhubnout:-))) Pravda vsak je, ze je to otazka nekolika tydnu a pak uz je vse relativne v pohode a pak hrozi i velky navrat cerstvych matek na emimino…

A je pravda, ze prolezt musi … stejne by bylo lepsi, kdyby prolezalo ve velikosti, ve ktere se dostalo dovnitr, ze? Vsak by mohlo boubtnat venku…

Babi je fakt muj poklad, ja bych to siti taky zvladla, jen ten cas mi nejak chybi … ja vlastne zjistila, ze jsem opravdu sikovna zenska, umim toho hodne, ale nejak nestiham realizovat:-)))

Tak papa a pozdravuj schody

Sulanek

 
evelina1
Kecalka 406 příspěvků 21.06.04 13:38

Ahoj holčiny a hlavně Missorko,
tak mám po poradně a UTZ , takže ofiko jsme potápěči, dneska mi dr. ukazovala varlátka a penis jo a taky říkala, že má pořádnej pytlík, to jsem se smála, ale malej je starší o 14 dní, už váží 2,080 kg a hlavičku má 8,4cm a jsme 33,6 tt. takže se radši budu řídít tímhle.
Jinak víkend pohodovej, bolest v krku je pryč, tenhle týden budu taky prát a žehlit mimíse věcičky a už se těším. Nevim kdy vykoukne tak ať to je připravený.

Missorko - jsem strašně zvědavá kdy dojde k vylodění, strašně moc ti přeji aby všechno proběhlo v naprostým pořádku a v pohodičce, každý den budu sledovat co je nového, takže držím pěstičky a přeji aby to bylo co nejdříve.

Řekla bych, že náš deníček bude teď nejsledovanější, je to hezký jakou tady má člověk podporu, takže se holky mějte moc hezky ještě se ozvu jednotlivě, já jsem musela rychle napsat , aby si to Peta stihla přečíst.
pá Evel+pokládek 33,6tt

 
Missorka  21.06.04 13:44

Díky, díky Evelínko,

moc mi dělá radost jak na más myslíte. :-)

Ale času zatím dost. Vyprala jsem kosí bratry (úžasný povlečení, dneska dorazilo) a právě mi totálně zmoklo… No, co ono zase uschne. :-)

Gratuluju k chlapečkovi, taky není žádný mrně! A bude to teda Adam nebo Matyáš?

Pa.
Peta

 
Anonymní  21.06.04 14:03

AHOJKY HOLKY,

moc vás všechny zdravím po víkendu.

Mám problém a potřebuju poradit:

Myslela jsem, že to u mě vůbec nevznikne, ale byla jsem velmi nepříjemně překvapená, podotýkám, že jsem to nikdy v životě zatím neměla.

V pátek mě začal svědět konečník a já jsem si ho inteligent na WC pěkně podrbala, rozdrbala. Ráno v sobotu mi na něm už vykvetl pěkný hemeroid. Zašla jsem do lékárny, koupila mastičku, a začala jsem s pravidelným omýváním konečníku po každé stolici a mažu mastičkou.
Dá se s tím dělat ještě něco jiného?
Zmizí to, nebo to budu mít až do porodu?

Prosím, jsem z toho opravdu zoufalá, poraďte mi, jestli s tím máte některá zkušenost?

Moc děkuju, nikomu to nepřeju :-(((((((((

Markéta 27+0tt

 
Missorka  21.06.04 14:48

Ahoj Markét,

to mě moc mrzí, musí to bejt nepříjemný a to tak, že moc! Nicméně v těhotenství je to relativně častá komplikace.

1. mrkni o pár týdnů zpátky do letních miminek, řešilo se to tam.

2. tady jsem ti našla odkaz na diskusi o problému http://emimino.cz/modules.php?…

3. vím, že pomáhá koupel z dubové kúry (dostaneš v lékárně) a vyrábí se taky jako gel.

Snad to brzo pomůže!

Peta

 
Anonymní  21.06.04 15:15

Ahojky holčinky!

Všechny vás moc zdravím a píšu jen v rychlosti :o) Narozky jsem si super užila, ale stalo se pár věcí a já jsem se nějak do všeho zamotala a já pořád přemýšlím, přemýšlím a nevím, co dělat… No nic :o)

Missorko, držím palečky při rozdvojku, budu číhat na emimču, jak se to vyvíjí :o)

Bolero. souhlasím s Péťou, lázeň z dubový kůry je prý super - přítel na hemeroidy trpí taky a vždycky mu lázeň pomohla.

Všechny vás moc zdravím, kočindy, a myslím na Vás :o)

pa Šarlotka

 
janoush
Kecalka 247 příspěvků 21.06.04 15:22

Ahoj Marketko,

s hemeroidy jsem se uz taky parkrat poprala, nejvic mi pomohlo hodne pit (voda to tam vsechno vylubrikuje, a na zachod se pak jde i bez bolesti:-), a jinak vydrzet, asi tak po tydnu bude po hemeroidech.
 Jana

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2233 příspěvků 21.06.04 15:28

Ahoj holky,
zdravím vás v novém deníčku.
Véčko, Superstar už známe a netrpělivě čekáme na Tebe!!!! Prosím, prosím, smutně koukám! Mamča je už taky nachystaná tak ji nenech dlouho čekat ať se nezblázní z těch sousedek, ty jistě překřičíš všechny i ty nejdivočejší Billy :o)))

Markéto, nic dalšího Ti neporadím, já znám taky akorát dubovou kůru a Aviril-H. Nechci Tě strašit, ale i když se toho teď zbavíš, tak prý při tlačení při porodu se to často objeví… Přeju rychlou úlevu!

Danko, ti Tví rodiče Ti ale dávají sodu! Zeptala ses maminky kolik přibrala když čekala Tebe? Já jsem se posledních 14 dní radši nevážila, protože vím, že z té cifry nebudu mít radost. Naštěstí do mě nikdo nerejpá nepříjemnými poznámkami.

Víkend byl u nás celkem poklidný. V sobotu jsme byli u našich, přecpala jsem se třešněmi. Teď jsem vyndala z trouby bublaninu tak se můžeme cpát dál… V neděli jsme byli u známých, mají 2-měsíční holčičku. Byla úžasně hodná, ale prý to umí rozbalit :-) Váží už 5 kilo takže žádný křehký raneček, pořádná ženská, krásně se smála a byla dobře naložená. Míša jí opečovávala, chtěla jí houpat, ale malá byla zrovna po jídle a prý jí zatím nefunguje záklopka tak zvrací a houpání tudíž nepovoleno :-/ Tak se Míša aspoň pustila do průzkumu pokojíku jejich 7- letého syna, našla tam spoustu úúúúžasných věcí takže byla spokojená.
Mišula už se budí tak zatím paaa!
Katka a Vítek 26tt

 
Anonymní  21.06.04 16:03

Ahojky Berušky,
hlásím návrat ztracené dcery.

Právě to je 9 minut, co nám doma zapojili internet a hádejte kam vedla moje první cesta? No jasně na emimčo.

Takže něco o sobě, beztak jste to za tu dobu zapoměli. Jmenuju se Radka (nick Budulínek) ještě musím někde vyštrachat heslo na přihlášení sem do mimča. Jsem ve 29 týdnu a čekáme chlapečka. To máme ofiko, protože jsme byli na plodovce. AFT vyšly hrozně -1:55 ve prospěch Downova syndromu. Naštěstí je všechno OK a drobeček je zdravý fotbalista ( mimochodem, v pátek jsme mu koupili úplně mini kopačky, prostě se nedalo odolat).

Akorát mě štve, že nemáme PC doma, takže budumuset každý den tahat z práce notebook, ale co bych proVás neudělala, že (nebo spíše pro sebe??), ale co těch pár dní, než půjdu na mateřskou to vydržím.

Pomóóc, musím končit. Manžel chce taky na net. Takže zatím ahojky, ještě se ozvu.

Radka

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2233 příspěvků 21.06.04 16:08

Ahoj,
přiznám se, že jméno Radka mi nic neříkalo, ale na Budulínka si pamatuju! Gratuluju k chlapečkovi. To byly asi nervy než jste se dozvěděli ty skvělé výsledky z plodové vody! Jestli ty AFP testy nejsou hlavně na vystrašení maminek :-/
Tak příjemný zbytek těhotenství!
Katka a Vítek 26tt

 
Anonymní  21.06.04 16:09

Ahojky Budulínku!

Vítáme Tebe i fotbalistu zpátky v deníčku!

Šarlotka

 
Missorka  21.06.04 16:10

Jsem teda nezapomněla ani náhodou! Ale je fakt, že už jsem tady tak trochu inventář! :-)

Teda to je paráda, že už jsi zase tady s náma zpátky!!! :-)

Hezky si to užívej a gratuluju k chlapečkovi, jakpak se bude jmenovat?

Peta a Véčko

 
Missorka  21.06.04 16:12

… copak se stalo? A do čeho ses zamotala? Doufám, že to není nic vážného, a že to brzy vyřešíš ke své spokojenosti! :-)

Peta

 
Slysil
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 21.06.04 16:34

Nazdarek Radus,

tak jsem sem jen nakoukla a koho tu nevidim? :) No jak sleduju ten cas tak si asi dneska na cviceni nesla, ja bohuzel uz asi ani chodit nebudu. Psala jsem Jane ze cviceni, ze snad dorazim uz jen naposled na brisni tance a ty jsou az pristi pondeli. Zlobi me krize a posilovaci cviceni je uz pro me nadlidsky vykon. Je prima, ze mas doma net, tak to mi muzes nekdy poslat i mailika, jestli budes chtit. Tak jo, pozdravuj sveho fotbalistu.

Pa Radka (slysil) + cvrcek 37.tt (z letnatek)

 
Anonymní  21.06.04 17:15

Ahojky Berušky,
Teda, jedna zprávička a taková odezva. Holky, potěšili jste mě.

Katcho - to víš nervy to byly, jsem přeborník v malování katasrofických scénářů (to mám po taťkovi), ještě, že mám doma úplně úžasného chlapa, který mě podržel nad vodou. A to jsme na výsledky čekali přes měsíc. Oni nemají vůbec soucit s maminkama. Je zajímavé, že špatné výsledky jsou do 14 dní, ale ty dobré…však co, vždyť o nic nejde. Ať se ještě dále stresuje.No, hrůza.

Šarlotko - díky za přivítání, teď se aktivně zapojím. Mám absťák. Hlavně mi strašně moc chyběla možnost si pokecat se stejně miminkovsky ulítlíma lidičkama jako jsem já. Holky, já už chci rodit. Strašně moc.

Missorko - to mě bylo jasný, žes nezapoměla. Jakys taky mohla, vždyť jsi takový zlatý duch tohoto deníčku. Pozdravuj Véčko a tipuju ho na kluka.
Náš chlapeček se bude jmenovat Kubíček.

Slysil - ahojky holka, dneska jsem nemohla jít mordovat tělíčko, protože tady byla ta firma na zapojení netu, no a teď se od něho pěkných pár hodinek nehnu. Jinak chodím celkem pravidelně. Dokonce jsem se domluvila s Aničkou, že bude u mého porodu. Úplně se shodneme na tom, jak má porod vypadat, je prostě moje krevní skupina. Akorát nechci klystýr a on je prý celkem dobrý. Anička mi vysvětlila, že ta teplá voda udělá zázraky, prohřeje a uvolní pánevní dno. Ale stejně ho nechci, budeme se muset domluvit.

Ale, že mi to kecánkuje. Vždyť říkám absťák

Holčiny, pozdravujte svoje bříška a páá Budulínek

 
Slysil
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 21.06.04 18:06

Takze nakonec zvitezily Vitkovice :) no nicka je moc sympaticky, jak to udelate? Kdyz to na tebe prijde tak ji zavolas a ona i presto, ze nebude mit sluzbu dorazi? Hodne lidi co znam si ji moooc chvali, ale i presto vsechno jsem 100% rozhodnuta pro Porubu. Tak uvidime, kazdopadne ti pak poreferuju jak jsem byla ci nebyla spokojena :)
a co se tyce porodu, ja chi uz taky rodit :)) zatim jen odskrtavam dny v kalendari :)

Tak packo, Radka

 
Anonymní  21.06.04 19:09

Ahojda, s Aničkou to máme domluvené tak, že asi měsíc před porodem se přijde podívat k nám domů, sepíšeme porodní plán a podívá se jak máme všechno přichystané. Jééé já se budu chlubit. A hlavně se domluvíme, kdy ji máme telefonovat a vypravit se do porodnice. K porodu ji zavoláme telefonem, teda pokud nebude mít službu. Obvykle si směnu s někým vymění. A potom se ještě přijde podívat po porodu domů, hlavně zkontrolovat kojení. Zárověň poskytuje svým maminkám laktační poradnu a třeba odsávačku k zapůjčení.
Já ještě stále chodím do práce. Chtěla bych vydržet až do konce července, ale to se moc nelíbí moji holčičandě. Ta by mě chtěla doma už od 10.7., ale já se cítím v pohodě, takže si říkám, že nemám moc důvodu sedět doma. Ale v práci si naplno uvědomili, že prakticky za 14 dní jim můžu zamávat a prostě odejít a tak se na mě valí ze všech stran plno úkolů a nedodělků. Šéf za mě nikoho nebude přijímat. Stejně, aby ten nový člobrda začal dělat práci místo mě, potřebovat by nejméně 2 roky na zaučení a to už budu v práci. Takže budu tak nějak fungovat na dálku. Jenom doufám, že to zvládnu a neukousla jsem si moc velké sousto. Uvidíme, řekl slepý a …

Měj se krásně

Páá Budulínek

 
Anonymní  21.06.04 19:14

Pomóóc holky, já jsem zapoměla jak se dostanu na fotečky. Poraďte mi, prosím.
Hlava děravá, ne a ne si vzpomenout.

Děěěkuji Radka

 
Missorka  21.06.04 19:18

Ahojky,

to původní album nefungovalo - takže je nové - rodina.cz/pst. Koukala jsme na to, ale nejsi zatím přítel, tak si zažádej a já tě pak hned zautorizuju, ju? :-)

Hezký večer, milá závislačko! :-)

Peta a Véčko (vaříme jahodové knedlíky, mňam!)

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 21.06.04 19:25

Ahojky,
tak vítám ztracenou dceru Budulínka…už jsem si říkala, kde jsi.
Jinak holky, bacha, zítra budu u mamky a vypadá to, že bych větší část dne mohla být na netu, tak doufám, že tu nebude vylidněno:) Mám co dohánět:)
A ještě Péťo, na filmu zbývá posledních 5 fotek, dělám co můžu a do konce týdne to dám na vyvolání…ale nevím, jestli tak dlouho vydržíte, jestli to do tvého rozdvojení stihnou:)
Gabča a Barča 25+5tt

 
Anonymní  21.06.04 19:58

Ahojka, jsem jen nakukovatelka,ale u deníčku Missorky jsem řvala smíchy, takže čtu i všechny komentáře. Co se týče hemeroidů, ještě se poptej na čípky Faktu (nejsem si jistá, jestli jsou i pro těhotné,ale myslím, že jo). A jináč to omývání po každé stolici se mi osvědčilo a též strava bohatá na vlákninu…vláknina se taky kupuje v lékárně, určitě ti poradí.HOdně štěstí:-) host Jazzi

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 22.06.04 08:12

No tak holky, kde jste? Jedna lemra lenivá je tady:)
G a B 25+6tt

 
Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 22.06.04 08:15

Ahoj,

Peta, poslala som to cislo. Tak uvidis ako to budes stihat :o) mnam jahodove knedliky, posypane orechami a cukrom a maslo.....tecu my sliny aj benjaminek by si dal a potom by nam bolo zle :o(. Nemozes radsej robit masove, tie mi teraz nechutia :o) ja sice viem varit ale tieto klasicke domace uzasne jedla su pre mna zahadou.

Kacka, s pracou to neprehanaj a radsej nieco napis!

Katcha, moja mamka tvrdi ze pribrala 7kg. To ja doteraz. Uzasna to superzena :o)).

Konecne svieti slnko! Aj zajtra bude a potom bude prsat. No co uz. Dnes sa chystam so segrou do posilky. Trosku sa vypotim.

Majte sa pekne a uzivajte si slniecka
d+b23tt

 
Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 22.06.04 08:17

gabca,
ja som tiez lemra ale musim sa tvarit ze nie :o) cim dalej tym je to so mnou horsie.
 d+b

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 22.06.04 08:41

Kde svítí sluníčko? U nás je po dešti a nic moc:(
G a B

 
Tessie
Kecalka 287 příspěvků 22.06.04 09:10

Ahoj kočičky,

tak jak se máte při úterku? Já jsem teda nějaká mrtvá. To počasí mi teda moc nepřidává…myslela jsem že dneska z té postele nevylezu. A zítra to nebude o nic moc lepší, protože včera jsem šla potýrat tělo na aerobic, takže mě bude zítra hezky všechno bolet. :-) Ale aspoň jsem se odhodlala, že jo? :-))
Jinak dneska jdeme kolem oběda se Zdendou na Anděla do Primossi a třeba už vybereme nějaký hezký prstýnky. To víte, nejdřív jsem to tam musela jít očíhnout sama aby ten můj mužskej nebrblal a když jsem si tam předběžně vybrala, tak se odhodlal jít taky :-))) Ach jo…ty chlapy :-)
To je z novinek ohledne svatby asi vsechno, protoze tim se ten muj mužskej zase na nějakou dobu vyčerpá.

Missorka - tak jak jste na tom? Bude dneska nějaké vzrůšo? Docela by se šiklo :-)))

Fantagiro - teda tebe jednou vyhlásej pracovníkem roku…NEPŘEHÁNEJ TO ZAS TOLIK JO?

Gabinka - tak to je dobře, že už jste zase mezi náma. Snad už to bude všechno v pohodičce a budete si to těhulkovství patřičeně užívat.

Bolero - teeeeeda, tak to ti fakt nepřeju. Musí to být fakt nepříjemný. Doufám, že budeš zase brzy fit a už te nic nebude trápit.

Dancul - z těch narážek na váhu si nic nedělej. Hlavně buď v pohodě, protože to nestojí zato se něčím takovým stresovat. A nechápu ty připomínky zrovna u tebe…já můžu jen tiše závidět takovou postavičku :-)

Jinak všem přeji kráááásný den i když se nám trošku mračí, Véčku tímto domlouvám, protože jinak tu bude určitě mrtvolno a my chceme nějakou zábavičku a nejlépe online :-))

Pááááček Tessie

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 22.06.04 09:12

Ahojda Tessie,
a slibuju, že tak dvakrát týdně se budu snažit přijet do Prahy k mamce, abych mohla netovat:D Moc mi to chybí:)
 G

 
Missorka  22.06.04 10:09

Krásné úterýčko, holky

tak jak se vede? U nás logicky vše při starém. Žádný změny. Kromě toho, že mi náš milovaný kocour včera vytvořil umělecký šrám přes břicho. Takže kdybych si náhodou nestačila všimnout, kdy Véčko tvrdne (ha ha ha - taky byste si všimly, kdyby se vám na břiše najednou objevilo x kilo žuly), tak podle toho škrábance to poznám docela určitě - napne se a bolí jako čert. :-) To budou v porodnici zírat, jen aby si nemysleli, že jsem si nedočkavě hodlala udělat císaře nožem na chleba. :-)

Jinak dneska má Véčko zákaz vylézt, protože můj muž jel na Moravu pro nové auto, takže by to nestíhal. To čekání je zatím docela příjemný, teda až na mou matku, která mi každej den volá a takovým tím třaslavým hlasem se ptá, jestli jsme v pořádku. Včera jsem jí ujistila, že jsme, nasedla do auta a jela do Plusu koupit tvaroh na jahodový knedlíky (mňam, ty byly!). Vlezu do krámu a koho to nevidím - tchýně. Ta málem omdlela, podle ní mám patrně ležet a čekat, jestli nezačnu rodit… Pořád na mě tak divně koukala, asi jako jestli ze mě to dítě najednou nevypadne nebo tak něco. A já kravka jsem se ještě prokecla, že Zdeněk je dneska celej den na tý Moravě, to úplně zesinala (Zdeněk patrně taky nemá nikam vycházet a spát obutej a s nastartovaným autem). :-) Se mě ptala, co bych dělala, kdybych začala rodit a on nebyl doma. Takže jsem jí dorazila sdělením, že bych si zavolala sanitku. To se o ní už skoro pokoušel infarkt a vymámila ze mě přísahu, že zavolám . Holky, přísahala jsem, ale měla jsem zkřížený prsty, takže to neplatí! :-)

Mějte se báječně!

Peta a Véčko (v poškrábaném domečku) :-) - no co, už by v něm měl vydržet jen 6 dní, ne? ;-)

 
evelina1
Kecalka 406 příspěvků 22.06.04 12:52

Ahojte všichni,
teda Petulo ty jsi číslo, vždycky se nasměju u tvých komentářků, nemá to chybu.
Já musím pořád přemýšlet jestli to naše dítě nebude mít nějakou velkou hlavu,že se ta dr. na UTZ tak divila, no ale nakonec říkala, že je všechno v pořádku, že je celkově starší a podle toho co je napsáno ve zprávě tak odpovídá tomu 33+ něco celkem.
Trochu jsem se uklidnila, jinak tady sluníčko nesvítí, je takový divný počasí.
My jsme včera dělali s Kájou takovu pergolku,nebo spíš stěnu na pnoucí zimolez, vypadá moc hezky, ještě ošmirglovat a natřít a bude.
Taky si chci vyprat ty miminkovský věci, ale už zase nevim jakým práškem by to bylo nejlepší, tak mi můžete poradit, díky.
Včera mi přišel balíček od Berušky a došlo mi to povlečení tentokrát létajícízajíček,je moc kouzelný, tak mám už 3 a stačí.
Už se fakt těším na MD, ještě týden, budu snad stříhat, aby to uteklo rychleji, docela se na to těším, ale pořád přemýšlím co budu dělat doma, přístup na net nemám, to bude v háji, budu s tím muset něco udělat, jinak bych se picla.
Dneska mi kolegyně přinesla těhotenský šatičky co mi ušila jsou moc krásný, je fakt šikovná, tak můžu honit parádu.
No budu už pomalu končit já vím žádný román, ale polepším se.

Petulo - stále čekáme a myslíme na tebe, ten tvůj kocourek je pěkný číslo, ta naše mrcha zas včera spadla zadní nohou do pánve s olejem po karbanátkách už studeným a udělala takovej bordel, všechno mastný, Kája myslel, že ji přerazí, já byla v klidu, nebudu se rozčilovat, takže si taky užíváme legrace

Gabča - jsem moc ráda, že jsi v pořádku a malá taky, takže už má jasnýho ženicha, ale možná nás někdo předběhne, no uvidíme, takže se moc opatruj a už žádná nemocnice

Bolero - ten tvůj problémek musí být dost nepříjemný a lituju tě, vím, že se používá sedací lázeň z dubové kůry a mastička, tak to snad pomůže a brzy to zmizí, i když je fakt, že prý při porodu se to většinou objeví zas a trošku horší, ale nechci tě strašit nemusí to tak být, tak ať to brzy přejde

Šarlotka - tak jste slavili, doufám, že pořádně, úplně jsem ti zapomněla popřát, tak dodatečně všechno nej., ať ti vše vychází, a co jinak co ty tvoje dračice, ta naše tloustne, je nenažraná a asi ji na:,–(ím dietu, když je venku tak nemůže popadnout dech jak lítá, no blázen. Jinak doufám, že je vše v pořádku, mco se opatruj

Tak kočky končím mějte se krásně já budu nakukovat.
Evel+pokládek 34tt dle UTZ

 
ataner1
Povídálka 48 příspěvků 22.06.04 13:20

Krásný pozdrav všem!
Tak máme včely! ne, že bychom si pořídili úl, to ne, ony si našly skulinku ve fasádě a nastěhovaly se do komůrkového zdiva. (ani raději nechtějte vedět, co to je) A tak už je od čtvrtka s panem včelařem pilně vykuřujeme. A jim se od nás tak nechce. Soused mi radí, abych si vždycky brala hrnek na med. No, neni to skvělé. Včera je vykuřovali tam mocně, že smrděla celá ložnice a nemohli jsme usnout. Zatím se jim pořád nechce domů. Jsme pro ně asi ideální.

Manža trhá třešně, já trhala dopoledne a už teď je mi šoufl z toho, že je budu muset zavařovat. Loni mi skoro všechno zkvasilo. Bylo to jak časovaná bomba a tak se mi, preventivně, letos do ničeho nechce

Líza tu na mě před chvíli řvala, tak nevím, co chce. Teď už klidně spí na vedlejší židli. Je jí moc dobře, když si z ní nehce pes hrát. Raf v sobotu moc neposlouchal, to asi proto, že necvičil s páníčkem ,ale se mnou a já ho kromě vaření večeře až tak moc nezajímám.

Zkažený žaudek naštěstí už ve črvrtek přestal protestovat a možná díky tomu, jsem měla na dietologii úspěch. Překonala jsem magickou hranici 80kg.

PETO S VÉČKEM tak už se nemůžeme dočkat. A to jsme se snažily stejně. Mě všechno moc dlouho trvá. :-))

BUDULÍNKU, to je dobře, že ses ozvala. Vítej, ztracená dcero!

Ať se vše daří!!!
Ataner

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 22.06.04 13:23

Ahoj kočko:)
jsem ráda, že jste v pořádku…nebudu říkat, že ti závidím nástup na MD…když jsem skoro půl roku doma:))))
Pohlaď od nás pokládek a posíláme ti kopaneček:)
Gabča a Barča 26tt

 
Missorka  22.06.04 13:34

Čao kočko,

no, já prala všechno v Lovele bez aviváže. Přijde mi teda že to ani moc nepere, ani moc nevoní. :-) A to jsem měla většinou všechny věci nový, takže skvrny nehrozily. Navíc v tom budu prát asi déle než jen o šestinedělí, protože můj muž s úchylkou na velká balení tý Lovely koupil asi 6 nebo 7 kilo. Prostě jak je na něčem nápis EKONOMICKÉ BALENÍ, tak je to jeho. :-)

Nejdřív mě to bavilo i žehlit, ale teď už mi to přijde opruz. :-( Ale halvně má Véčko tolik věcí, že ho budu asi každou hodinu převlíkat, aby to vůbec unosil. No, už se vidím. A taky hlavně - už aby tady bylo.
Od Berušky máme Kosí bratry a Rybí kost a byl to problém, jedno je totiž hezčí než druhý, takže jsem nevěděla co povlíknout. Vyhrála rybí kost, líbila se víc mužovi a kocourovi! :-)

Opatruj se a těš se na MD, ono ti to předporodní období uteče jak blázen! :-) Akorát s tím netem to nějak vyřeš, už teď se děsím, že všechny jak odcházíte na MD, tak se úplně ztrácíte - kdo tu bude až to bude i miminkovský deníček??? Snad se to dá nějak vyřešit!!!!

Peta a Véčko (momentálně šutr a poslíčkovač)

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 22.06.04 13:46

Teda Péťo vy musíte mít ale doma zásoby:) Dneska ten nápis ekonomické balení má skoro všechno:)
Teda u tebe to je ale napínavé…to se dobře čte, že jste věčně poslíčci:))
G a B

 
evelina1
Kecalka 406 příspěvků 22.06.04 13:50

Ahoj Petulinko,
díky moc za tip. Určitě si tu Lovelu koupim, já zas tolik věciček nemám, ještě ale budu dokupovat, naštěstí máme taky všechno nový až na pár věcí, který jsme teď dostali a jsou tak strašný, že je snad vyhodím, no nic.
S tím netem to nějak vyřešíme, ale fakt nevim kdy. To povlečení je fakt moc hezký, já taky nevěděla, který objednat .

Tak se s Véčkem moc opatrujte a hladce proplouvejte.
Evel a pokládek (snad Adámek)

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 22.06.04 14:05

A ještě jednou já…
Maxi, kdepak jsi? Co takhle nějaký komentář o dovolené? Čekám tě celý den na chatu a ty nikde…mám zas smůlu:( Až tady nebudu, budeš ty…
No jestli nepojedu v pátek očumovat mimčo kámošky, tak budu zas dopolko na netu:)
Tak zatím…a omlouvám se za krátké příspěvky, ale nějak si to musím užít:)
G a B

 
Anonymní  23.06.04 07:59

ahoj,

ataner, mys me mali osi na balkone. Usidlili sa v okne ? v rame. Ale tatko je nejak sikovne vypudil :o)

dnes vyzeram ako skutocna tehule. Tak som sa pitomo obliekla :o(. Bluzku na knofliky, brrr, bez rukavov. No co, aspon tak na mna ludia necumia ako ked beham s holym pupkom.

a fakt co je vlastne s maxi????

este 9× sa vyspim a budem na dovolenke.
D+b

 
Ganginka
Povídálka 50 příspěvků 23.06.04 08:20

Ahoj holčiny,
hlásím se zas po delší době, pořád nestíhám. Rozhodla jsem se to všechno hodit za hlavu a - jak říká kolega v práci - prdííím na to:))) Takže si ničím a nikým lámat hlavu nebudu, vždyť ono to nějak dopadnout musí, no ne?
Víkend jsem si užila, tedy spíš pracovně. Chtěla jsem jít na houby, bohužel časově mi to nevyšlo. Možná zítra (chci jet se sestrou někam na třešně a na hrášek)… tak bych chtěla jít do lesa… Jen tak se projít:) Sice preferuji město - do 20 jsem bydlela na vesnici s 1 krámem, kde zavírali v 15 hod. - stejně nic neměli - ve městě seženete všechno. Myslím město jako to naše: takový městečko:)… ale les kousek od baráku mi fakt chybí… Takže chci do lesa. Nejlépe hned teď. I když houby nejím, sbírám je ráda. Ale nesmím jít s Járou: to když najdu opravdu vélkou houbu, musím dělat jako že ji nevidím a Járu k ní nenápadně nasměrovat… on má pak takovou radost:) (a já týden poslouchám že ji našel on a ne já).
Missorko, Véčko nás napíná:) Ještě poslíčkuje? Neboj, dočkáš se:) Přeci je to rozumný (proč jsem chtěla napsat klouček?) mimčo a ví kdy bude jeho čas:)
Tak, jdu se podívat kolik tu mám práce, zase se tu ukážu.
Pá Martina

 
Missorka  23.06.04 08:29

Dobré ráno, kukačky,

pravidlené ranní hlášení - stále 2 v 1 a stále spokojeni, stále posličkujeme, stále naprázdno.

Včera jsem řádila jak černá ruka, ale už jsem fakt dodělala doma všechno co šlo (dneska snad z nudy vydrbu dveře nebo co). Véčko má povlečenej jak košík, tak postýlku (může si vybrat!). Kocourovi se vše povlečené velmi líbí. :-)

I poslední část monstrózního šatníku našeho dosud nenarozeného dítěte je vypraná a vyžehlená. Nezbývá než čekat a u toho se užrat jahod. Ale to asi nepůjde, protože jahody FAKT strašně miluju. :-)

Jo, a hrdě materialisticky hlásím, že jsme majitelé mírně jetého Fordu Mondeo Combi ve stříbrné metalíze. Řeknu vám, je to obrovský, až v něm pojedu s Véčkem sama, musím si pamatovat, kam jsem ho po:,–(ila, abych ho pak zase našla. Byli jsme se sámo projet, dojeli jsme až do Mnichova Hradiště a tam jsme se v jedné hospodě parádně nadlábli. Fakt kouzelný. :-) (Mi stačí ke štěstí málo, co? Pořádnej dlabanec! :-) Ale bylo to fakt výborný!!!) Jo, a ještě jsme nevymysleli autu jméno. Bývalej Ford byl Šedá Hlavička, ale pro nového borce nás musí něco napadnout. Zatím mu říkám Mrkáček Čiko, podle té jeho rozesmáté masky, ale nevím, nevím, jestli se to ujme. Chtěla jsem jednoslovnej název.

Jo a muž mě fakt pobavil. Přivezl auto, dohodli jsme se, že jedeme na tu večeři, šel do sprchy a přitom mi povídá: „Můžeš si zatím rozmyslet, co si vezmeš na sebe.“ Holky, je možný, aby si nevšiml, že už se vejdu jenom do jedněch šatů a jedněch kalhot???? Asi si nevšimnul, protože srandu si nedělal. (Mimochodem vzala jsem si šaty, ty kalhoty mi už jsou taky těsný :-))))

Cestou zpět jsme se stavovali u tchýně - nové informace - mám stále malé břicho (!), málem omdlela, když slyšela, že nechci do kočárku polštářek a peřinku s krajkama, teda nejdřív neomdlela, protože si myslela, že si dělám srandu, ale pak pochopila, že situace je vážná, a že to teda fakt nechci. Muž jen seděl a usmíval se, ačkoli mu muselo být jasné, že bych radši nosila Véčko v celém jeho kojeneckém věku na ruce, než bych ho naložila do kočárku s peřinkama a kanýrkama. Ani ten polštářek za hlavou nebude. Sadisticky jsem informovala tchýni, že Julinka od Táni a Ondry má khaki deku, ta mi přijde fakt úžasná, je heboučká a moc krásná a Julča v ní vypadá jako pravá Amazonka. Navíc jsem to zatím nijak extra neřešila, protože bude léto a teplíčko. Teda nějakou deku mám, ale nebudu to přehánět. :-)

Jinak to ale byl příjemnej večer, tchýně je strašně hodná, takový zlatíčko a i tchán byl docela milej (zejména proto, že jsme ho nerušili u seriálu Rodinná pouta :-)

Jinak nic nového, když tak se ohlásím, stejně tu píšu nejdelší komentáře a to bydlím na vesnici, takže si ty události co se kolem dějí musím značně šetřit, protože většinou není o čem psát. :-)

EVEL - ADÁMEK JE ÚŽASNÝ JMÉNO! Fakt se mi moc líbí, dobře jste vybrali, i když hádám na mínění nějaký internetový tety moc nezáleží, co? :-)

ATANER - koukám, že si s manžou pěkně užíváte, pohodička, třešinky… :-) Akorát ty včely vám teda nezávidím, to je jediná věc, na kterou jsem alergická, tudíž mám z veškerého bodacího hmyzu panickou hrůzu, protože nehodlám chodit nateklá a připomínající Quasimoda! Hodně štěstí s vyháněním! Když tak zapůjčíme kocoura, je to lovec hmyzu! :-)

GABI - jsme sice věčně poslíčci, ale prd z toho. :-) Bylo fajn, že jsi byla včera na netu, zvykla bych si a hned by bylo víc komentáříků! :-)

DANKA - s tím odpočítáváním dovolenky mě teda pěkně prudíš! Ale přeju vám to! :-) Kam vůbec jedete? Asi jsi psala, ale já si prd pamatuju, tak dej, prosím, vědět. :-) Co je špatnáho na blůzce s knoflíkama? (Když teda pominu, že všechno, co mělo v mém šatníku knoflíky, jsem díky svým super ňadrům vyřadila asi v 10.tt? :-))

MAXI - haló, haló, co se stalo? Jsi v pořádku, kočko?

Krásnou středu přeje

Peta a Véčko (5 or ? days to go)

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama