Partner chce manželku + milenku

Partnerské vztahy
  • Anonymní
  • 21.11.19

Pro mě partner, pro manželku manžel. Shrnutí ? On chce manželku i milenku. S manželkou rodinu, s milenkou rodinu. Dlouhý, krátký týden.. jeden týden 4 dny s jednou a 3 dny s druhou a pak naopak. Bohužel, děti jsou v obou vztazích... Jak k tomu vlastně došlo a kdo je největší blázen v tomto příběhu? Naivní a hloupá milenka, já. Hloupá nebo chytrá manželka. Chlap, který neví, co chce...

S milenkou si pořídil dítě, aby ji neměl nikdo jiný, aby je dítě spojilo navěky a nikdo je nemohl rozdělit. V té době už jedno dítě měl s manželkou. Jakmile milenka dítě porodila, on je v očekávání s dalším dítětem s manželkou… protože si nikoho nenašla a měla by mít naplněný život, 2 děti.

Já jsem ta milenka, ta strašná osoba, která téměř rozbila rodinu, ale nikdo nevidí, jak mě každý den několik měsíců dobýval, plakal, jak ho nikdo nemá rád, jak je nešťastný. Po roce jsem tedy svolila, založíme si rodinu a pak odejde. Místo toho se manželka opět asi po páté zase začala snažit pracovat na manželství, několikrát se ji snažil opustit, ona to nikdy nedovolila. A tak se stalo, i když jsem otěhotněla, se mnou už sex žádný nechtěl, a tak jej našel u ní… Když naše dítě slavilo 2 měsíce a já čekala, že přivede jejich dcerku a seznámí nás a bude to fungovat alespoň trošku normálně, tak přišla sprcha. Od kamarádek jsem se dozvěděla, že ona je ve 3. měsíci. Celé mé těhotenství spával v domě s manželkou a my zařizovali byt, před porodem jsme se sestěhovali a začal trávit čas s námi, jen odpoledne se věnoval dceři. Postupně však občas přespal s ní… s dcerou, tedy teď už vím, že i vedle těhotné manželky.

A jaký byl plán? Mít krásný dům s manželkou, dcerou a nenarozeným dítětem a byt s milenkou a miminkem. Být 3 dny a 4 tam, každé dát stejně. Když je těhotná jedna, spí s druhou atd. Obě miluje, žádnou nedokáže opustit…

Když jsem se tohle dozvěděla, odešla jsem, ale jsem velmi slabá, strašně zamilovaná, ale pokud by i on tak miloval, nikdy by tohle nedopustil. Byla to obří láska plná krásných výletů, nekonečně úžasných zážitků a klišé jako, že jsi láska mého života a spřízněná duše. Tohle si ale spřízněné duše nedělají.

Naštěstí jsem si uvědomila svou hodnotu a hrdost, odešla jsem a nyní nevím, co přijde. Jen se snažím pochopit manželku, může ho ona vůbec milovat po tolika prolhaných letech a dítěti z lítosti? Miluje ho nebo chtěla jen dítě a on se obětoval? Na tom už nyní nezáleží, dala jsem mu šanci, ale zahodil ji… jediné, na čem záleží je, co z nás vzniklo, a to mi nikdo nevezme.

Váš příspěvek
mau-mau
Závislačka 4470 příspěvků 21.11.19 02:37

Tohle je zas nějaká vymyšlená storka nebo pravda? :nevim: Jestli pravda, zajímalo by mě, kam vás ti chlapi berou, že jsou to takové výlety, že to jinak nezažijete :mrgreen: :lol: V tomto případě jsi tam, kde jsi, jen na základě vlastních rozhodnutí, takže co ;) Good luck do budoucnosti a u „druhátka“ trochu posečkej, až budou karty otevřenější :palec: ;)

Monulie
Kecalka 288 příspěvků 21.11.19 04:14

@mau-mau proč hned útočně :roll: bohužel znám z okolí podobný scénàř, naštěstí nakonec bez dětí na straně milenky, ale bylo to srdcervoucí. Autorko, hlavně utněte kontakt. Ukecávači tohodle typu mají tendenci kecat do života ještě dlouhý měsíce či roky a naprosto kazí život. Hodně štěstí :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.19 07:00

@mau-mau já bych tomu klidně věřila, znám v okolí jednu paní, která má taky chlapa na střídačku, jeden týden je u ní, jeden u manželky, s oběma má dítě. A obě ženy se to rozhodly dokonce tolerovat. Manželka prý nejdřív ječela, ale pak vymysleli tento koncept. Nevím, jak to mají teď, ale do nedávna to tak ještě bylo. Dokonce ty dvě chodily do jedné práce.

vantili
Kecalka 278 příspěvků 21.11.19 07:55

To je šílený. Chlap musí mít honičku, obstarat 2 rodiny, to je skoro hrdina :mrgreen:

mdvorak
Zasloužilá kecalka 898 příspěvků 21.11.19 07:57

Vždyť ten souhlas s milenkou tady doporučuje 9 z 10 eMaminek :andel:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.19 08:17

Jen jednou by mi chlap zahnul a už by to nebyl chlap, bych ho hned vykopla. Nemám ráda ženský co ví, že chlap má ženu a stejně do nich jdou a ať ukecala chlap jak chce pokud má zenska svoji hrdost tak ho soupne zpět ke sve zene ci manzelce a rozhodne s nim nebude spat. A zensky co soustaji se ženatým chlapem ať ten chlap zkouší různé řeči tak to jsou akorát hloupé kravka co rozvraceji rodiny. Takové ženské bych do budoucna přála to samé co se děje ji. Takže doufám že až si najdeš svého muže tak on si najde milenku ;-) ať ti karma udělá to co si udělala tý

Ann-Sylvie
Kecalka 198 příspěvků 21.11.19 08:32

„Po roce jsem tedy svolila, založíme si rodinu a pak odejde. “

No, promiň, ale to je teda debilita těžkýho kalibru. Upíchnout si dítě se ženáčem a čekat, že odejde. :zed:
Dobrý klišé, manželka mu nerozumí a ty jsi jeho spřízněná duše. :lol: :lol: :lol:

Lada84
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 21.11.19 08:35

Tak doufám, že už nepodlehnes..On to nejspíš bude sem tam zkoušet, a fakt nechceš dalších 5, 10 apod..let strávit v nadějích a slzách.. Manželka mu chce dát šanci, je to jejich věc…a řeči jakože ona ho nenechala jít :-D Nenech se vysmát, to ON NECHTĚL JÍT ;) Chce prostě obojí. Tečka.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10436 příspěvků 21.11.19 08:43

@Monulie Utněte kontakt… no tak to asi ne, že. Četla jsi to? Mají dítě. A to je stejně jeho jako její…

Monulie
Kecalka 288 příspěvků 21.11.19 08:50

@Slečna Ferka četla a stojím si za tím i tak, bude ji vysàvat…

aknadar
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 21.11.19 09:01

David Rath to taky tak má :nevim: kazdeho věc jak žije

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1551 příspěvků 21.11.19 09:15

Chudáci děti 8o Doufám, že je to smyšlené…Jeden charakter lepší než druhý :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.19 09:23
Kéž by to bylo smyslene

Opravdu to není smyslene. A řeči typu jak strašně jsou milenky naprosto chápu, ale není to jen jejich vina.ony jsou svobodné.. Když vám chlap pláče na rameni jak ho nikdo nemá rád a nezajímá se o něj a vy jste prostě takové hodné od přírody bohužel, že chcete pomoc a pak to takhle dopadne…chlapeček je úžasný a za chvilku tu bude asi další, dost smutné

P4ja
Extra třída :D 11913 příspěvků 21.11.19 10:27

Anonymní růže, ještě mně tvrď, že milenka je hodná duše. :zed:

SlečnaDahlia
Závislačka 2942 příspěvků 21.11.19 10:52

Mě teda nejvíc pobavilo, jak on se tu svoji manželku chudáček snažil opustit, ale ona to „nedovolila“ :D A ještě se, potvora, snažila opakovaně na jejich legitimním manželském vztahu pracovat a zachraňovat ho :mrgreen:

Příspěvek upraven 21.11.19 v 10:53

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 89 inzerátů 21.11.19 11:18

Rozhodně je to vina milenek, mají si počkat až nebude zadaný, odstehuje se od ženy a podá žádost o rozvod… Prostě nenaletet na sladké recicky, obídky v lepší restauraci a dovolené v exotice :jazyk: jenže ono je to lákavé že?

Astyna88
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 21.11.19 11:22

Asi bych nespocitala, kolikrat do me na nejake akci sil zenac s tim, ze „zena mu nerozumi“ a ja je vzdy odbyla slovy „jak ti pak mam rozumet ja, kdyz te vidim asi pet minut“ :lol: :roll: to je jak ohrana deska…se divim, ze to jeste stale frci.

Astyna88
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 21.11.19 11:26

Kdyz mu chces pomoct, tak mu dej kontakt na manzelskou poradnu 8) soucitny sec nebyva nejlepsi a milenka ma.mit tolik rozumu, aby vedela, ze nechat si udelat dite od nekoho, kdo je zakonne svazan s nekym jinym, neni rozumny a uz vubec by me nebavila fnukna chodici mi macet rok koberec u dveri… :lol: :roll: je ti jasne, ze v lepsim pripade se rozvede, ale casem stejne najde jinou, protoze i manzelka kdysi byla v pohode…

tasa
Echt Kelišová 9415 příspěvků 21.11.19 11:46

A kolik Ti bylo, že jsi tak na dítě spěchala?

a kolik Ti bylo, že jsi byla tak naivní?

Hlavně si s ním neporizuj další dite, určitě to na Tebe bude zkoušet, je to patologická osobnost a vidí, že u Tebe má šanci.

Heled, co Ti na nem tak imponovalo, že jsi se zamilovala?

A ne, nesoudim, nemůžu vědět, v jaký jsi byla situaci, nic o Tobě nevím, leč rozumné to fakt nebylo.

unuděná
Echt Kelišová 9954 příspěvků 4 inzeráty 21.11.19 11:51

To bylo ale hezké počtení k poobědní kávě :P Nechápu, kde se pořád berou ženský, které jsou schopné naletět na řeči „doma nám to nefunguje“ nebo „manželka mi nerozumí“ případně „už spolu roky nespíme“ :mrgreen: No, kdo chce kam… na to není co víc napsat :nevim:

jitka42
Povídálka 33 příspěvků 21.11.19 11:53
polyamory?

Zkoušla jsi s tou mažnelkou mluvit a navázat přátelský vzah? Evidentně vás má rád obě a pokud by jste spolu dobře vycházeli tak by mohli být věci do budoucna výrazně jednodušší. Mohli by jste si vzájemně hlídat děti, nebo dokonce jet na dovolenou společně. Taky když spolu budete mluvit tak vám dvěma on nebude moct tvrdit různé věci.
Vím, že to musí být v této situaci těžské přenést se přes vše co se stalo, přes vše co jsi o ní slyšela, ale podle mě by stálo za to všechny informace co o ní máš vytlačit z hlavy a skusit ji s čistým štítem poznat a spřátelit se s ní.

desbes1993
Nováček 2 příspěvky 21.11.19 12:15

@tasa

25 a měla jsem se vdávat, stavili jsme dům… Všeho jsem se vzdala a šla jsem za ním.. Prostě imponovat vším, jde hlavně i přitažlivost..

Ano, zkouší to pořád, chce prostě harem @jitka42

S manželkou jsme se viděli asi 3× a ano jak píšete, miluje obě dve, žádnou nedokáže opustit.. Mě tvrdil že s ní není, ji tvrdil, že není se mnou, pokaždé když jsme se potkali.
To co navrhujete je nereálné bohužel… On nás chtěl i šestéhovat, ale představa, že spí s ní a já jsem kousek… Prostě jsem naletela…

tasa
Echt Kelišová 9415 příspěvků 21.11.19 17:53

Škoda, že zakladatelka i manželka mají děti. se mohly proti němu sjednotit a pak ho kopnout kamsi. s detma je to jiná…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.19 18:05

Kdybych sama neznala dva případy, kdy chlap má dvě rodiny, přičemž manželka o milence s ditetem (údajně) nevi, tak bych tomu taky nevěřila. Jde o poměrně hodně bohate lidi, ani jedna se holt nechce luxusu vzdát. ;)

Slečna Ferka
Extra třída :D 10436 příspěvků 21.11.19 19:58

@Monulie Ale ta rada je na nic, bez ohledu na to, jak si za ní stojíš. Ten chlap má právo dítě vídat a to dítě má právo na tatínka (neměla si ho s ním dělat).

A ten vztah nedovolit, to nemá dobré řešení. Buď se bude chlap bít a soudit (co to asi udělá s tím děckem?), vyhraje alespoň nějaký styk - a pak se přes to zakladatelka buď přenese a nějak se s tím srovná (což by měla udělat teď, bez stresu pro dítě), nebo bude dítě deptat a štvát proti tatínkovi (s „dobrým“ úmyslem, aby tam nechtělo, protože ji to „vysává“) - a to je odporný a ublíží to otci i dítěti.

Nebo se chlap v zájmu dítěte poddá jejímu odmítnutí, nechá dítě na pokoji, a tím ho připraví o vztah s otcem, sourozenci a řadu dalších pro život podstatných vztahů.

Myslím, že takový sobecký rady („odkopni ho, ať nemusíš pracovat sama na sobě a svojí zralosti, a prostě se ho zbavíš, bez ohledu na zájem dítěte“) jen podporujou tykový ty matky, co radši obviní otce ze zneužívání nebo jiného svinstva, jen aby mu ublížily.

https://www.idnes.cz/…_domaci_hell
https://www.novinky.cz/…ila-40303060
https://www.blesk.cz/…rednici.html

Příspěvek upraven 21.11.19 v 20:01

Hawkey
Povídálka 23 příspěvků 21.11.19 20:25

Tak chlapec je čiperka :D v příběhu je borec on, o tom žádná 8)

Veveří
Ukecaná baba ;) 2431 příspěvků 21.11.19 20:49

Všichni tři jste… letadla 8o

Russet
Neúnavná pisatelka 19909 příspěvků 21.11.19 21:27

Na to můžu napsat jen „dobře ti tak“. Jen lituju to dítě. Na klišé ženáč a jeho žena mu nerozumí snad žádná ženská nemůže už skočit :roll:

Azeretereza
Závislačka 3134 příspěvků 21.11.19 23:43

Nebylo to náhodou tak, že to dítě jsi chtěla ty, abys ho k sobě přitáhla a teď jsi splakala nad výdělkem? Já byla milenka skoro tři roky, tak mám docela pochopení, ale nějak se mi nechce věřit, že by ty kecy ženáčů někdo tak žral, že by se necháme zbouchnout a pak se divil, že celou dobu chrápe i s manželkou :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.19 19:44

@Azeretereza představte si, že ne… Byla jsem hodně hloupá, věřila, že pak odejde. Říkal, že nás to dítě spojí na věky, že už nás nikdo nerozdeli, že nechce, aby mě ho udělal někdo jiný…

Takže on si pojistil mě přece.. Já jsem teď doma s dítětem, on je klidný, že nemám někoho dalšího… :nevim:

Azeretereza
Závislačka 3134 příspěvků 22.11.19 19:56

A proč jsi na to přistoupila? Proč ho neopustis ty, když jsi chtěla, aby odešel? Co to je za hloupý výmluvy? Tak jsi pojištěná, nemáš snad vlastní hlavu, že ti „udělal dítě“ a ještě jsi tak pitomá, že napíšeš, že on je rád, že ti ho „neudělal někdo jinej“? Ty jsi tak blbá, až to tříská dveřma, nezlob se na mě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.19 20:08

@Azeretereza

Špatné jste mě pochopila, odešel od manželky…ne ode mne. Já to chápala jinak že nás to spojí navěky, on to věděl od začátku, že to takhle skončí.. Nyní navrhuje ať se všichni sestehujem a budeme nejšťastnější :joy:
Jsem ráda, že alespoň teď ten rozum mám a odešla jsem… Ať si žije svůj život a já mu budu malého půjčovat :heart:️

Holt jsem měla nejspíš růžové brýle atd :nevim:

Chybami se člověk učí, nejdůležitější je teď ten malý človíček a snad jednou najdeme normálního tatínka, zodpovědného

leisa
Kecalka 368 příspěvků 26.11.19 03:25

Zakladatelko, jak mám rozumět větě: „chlapeček je úžasný a za chvilku tu bude asi další, dost smutné“?
Ty jsi znovu těhotná??

desbes1993
Nováček 2 příspěvky 26.11.19 06:28

@leisa ne, od manželky

Tiger-lily
Hvězda diskuze 35385 příspěvků 28.11.19 18:48

:nevim: Kdo chce kam… ale chápu tu naivitu. Někteří herci umí hrát svoji roli velmi přesvědčivě a je poměrně jednoduché přesvědčit zamilovanou ženskou. Nesnaž se pochopit manželku, nesnaž se vůbec přemýšlet o tom, jak to drahý opylovač stihne zařídit. Zapomeň na něj, je to atrapa chlapa, lidský odpad, věnuj se sobě, svému dítěti, maximální úsilí vynalož pouze na řízení o svěření do péče a výživné. A příště buď více nohama na zemi. Budeš dobrá, když se ti to podaří ještě v tomto životě??? :nevim:

Venetia
Hvězda diskuze 48256 příspěvků 2.12.19 00:05

@jitka42

jo, jeste mu takhle nahrat…to by mel trochu moc jednoduche ne?

Venetia
Hvězda diskuze 48256 příspěvků 2.12.19 00:07

@desbes1993

Mely byste ho kopnout do zadku obe a mel by po haremu a co delat, aby vsechny ty deticky zajistil.

Vložit nový komentář