Pěkně od začátku :)

Těhotenství

Přečetla jsem tolik deníčků, až mi to nedalo a musela jsem taky jeden napsat o tom, jak jsme se s přítelem poznali a jak jsme k našemu miminku přišli.. Nebylo to ze začátku nic moc jednoduchého, ale nakonec to dopadlo jak mělo :)


1 komentář


1 komentář


2 komentáře

Když jsem ho poprvé uviděla na internetovém portálu lidé. cz, řekla jsem si, že toho kluka chci a jelikož jsem byla čerstvě přistěhovaná do České Lípy, kde jsem nikoho neznala, tak jsem neváhala ani vteřinu a napsala mu. Psali jsme si asi dvakrát a hned jsem si padli do oka, takže jsme se domluvili na schůzce. Když jsem ho uviděla, byl ještě krásnější než na fotkách a nemluvím o tom, jak mě zaujal celkově svým chováním a inteligenci. Ještě ten den 13. listopadu 2008 jsme spolu začali chodit, vůbec nic jsme o sobě nevěděli, ale začal nám nový život. :)

Bylo mi 16 a jemu 20, bydlel asi 8 km ve vedlejším městečku a já sem za ním každý den jezdila. Moje máma byla přísná, takže poprvé jsem tam mohla přenocovat s tím, že jí musel slíbit, že mě pohlídá a nebude se pít alkohol atd.. :D No celkově ten náš vztah byl úžasný, poprvé jsme se pohádali asi po roce vztahu, pořád jsme někam výletovali, uživali si s kamarády, no prostě nádhera. Po roce mě moje máma vyhodila, jelikož na něj žárlila, tak jsem se přestěhovala k jeho rodičům, bylo nám takhle dobře :) Život jsme si nadále užívali a jelikož mě nebylo osmnáct a byla jsem zodpovědná, tak jsme nikdy na veřejnosti ani nepila a chovala se jako slušně vychovaná slečna. Po dvou letech se naši nejlepší kamarádi přihlásili na vysokou školu v Ústí nad Labem. Trávili jsme s nima volný čas snad každý den a tak jsme si řekli, co tu budeme sami dělat, půjdeme bydlet s nimi. Vybrali jsme si velký byt se zahradou a tak začali všichni čtyři společné soužití. První rok a půl to byla paráda, samé párty, popíjeníčko, diskotéky, no paráda.

Měli jsme každý svojí volnost a bylo to fajn, občas jsme se s přítelem pohádali, páč už jsme měli ponorku, ale to je asi u každého. V prosinci 2011, den před štědrým dnem, jsem se dozvěděla, že mě podvedl. Tenkrát jsem myslela, že se mi zhoroutí svět :(. Člověk, kterému věříte víc než sobě a on vás dokáže zklamat, byla to hrozná rána, ale protože ke mně na vánoce měli přijet kamáradi z Moravy, musela jsem dělat jakoby se nic nestalo. Ještě ten den jsem mu to odpustila, řekla jsem, no bóže, tak jednou ulítnul, to se stane každýmu, spíš jsem přemýšlela, kde jsem udělala chybu já??? Stalo se to ještě třikrát, nevím určitě, jestli s ní pokaždý spal, ale nakonec si vybral být se mnou. Jenže to náš vztah vůbec neposílilo a jelikož jsme měli nájemní smlouvu do září 2013, tak jsem si řekla, že to vydržím a potom si každý půjdeme svou cestou.

27. října 2012 jsem si jako obvykle dala sobotní snídani a potom jsem šla zavolat přítelové mamce. U telefonu se mi udělalo špatně a šla jsem zvracet a jelikož já jsem typ, který nezvrací opravdu NIKDY, ani při střevní chřipce, přišla jsem do pokoje, dala ruky v bok a řekla:,, Jedeme do lékárny, právě jsem se pozvracela, jsem těhotná… Přítelovi to v tu chvíli přišlo vtipné, ale jeli jsme. Těhotenský test jsem si dělala už mockrát a proto jsem stále čekala jen jednu /. Jenže jakmile jsem namočila test, tak se ihned udělali obě dvě // a vě mně by se krve nedořezal. Začala jsem strašně brečet, že to není možné, že mi nemůžeme mít dítě, že já ho vlastně ani nechci a řekla jsem, že proste půjdu na potrat. Přítel byl hrozně šťastný a hned si psal na Facebook, že se právě dozvěděl, že bude otec.

Hrozně mě to vytočilo, tak jsem mu řekla, ať to okamžitě smaže, že žádné dítě nebude! Objednala jsem se k doktorovi na úterý a pořád přemýšlela co tedy. Změní se naše životy? Postavím se k tomu čelem jako dospělí člověk, nebo jako zbabělec se té zodpovědnosti zbavím? Řekla jsem si, uvidím v úterý. Byla jsem objednaná až na pátou podvečer, takže jsem byla už hrozně nervózní. Šla jsem na ultrazvuk a tam viděla to krásné mrně. Byla jsem 9+2 a doktorka se mě zeptala, jestli si to nechám. Neváhala jsem ani vteřinu a řekla, že ANO. Dostala jsem hned těhotenskou průkazku, balíček se vzorkama pro maminky a šla jsem domů. Byla jsem jak vyměněná, najednou jsem se začala hrozně těšit, jenže přítel obrátil a řekl, že si o tom ještě promluvíme. Nějak jsem ho nechápala a pak z něj vyšlo, že vlastně díte ještě nechce, že nejsme zařízení a nemáme nic, já jsem ještě studovala, takže jsme měli jen jeden příjem. Řekla jsem si, když ho nechce, nevadí, já se zařídím sama a začala jsem si shánět informace o rodičovském příspěvku, sháněla byty atd. Každej mě ujišťoval, že si to nechá projít a že se určitě bude těšit, že se s tím musí nejak srovnat, ale já sem řekla, že to ne, když každýmu říká, že já mám vidinu jen toho dítěte a neuvědomuju si nic navíc, jenže to se pletl. Uběhlo cca 2 týdny, kdy jsme byli u jeho rodičů a ze dne na den byl jako vyměněný, najednou mě hladil po bříšku, dával mi pusinku a souhlasil s miminkem. Měli pravdu, muselo se mu to rozležet v hlavě. Začal se mnou chodit na všechna vyšetření, nakupovat výbavičku, vzal si hypotéku, takže za pár dní budeme mít nádherný byteček, který bude jen náš a budeme tam mít svoje soukromí a žít konečně jako rodina a oba se těšit na příchod naší princezny Isabellky.

Od té doby, co jsem těhotná jsem se do něj zamilovala jako na začátku, i když mě občas hrozně štve, což já jeho asi taky, těma svýma náladičkama :D

Děkuji všem co došli až sem a přečetli celý můj deníček a všem budoucím maminkám přeji mnoho štěstí a zdravé miminko :)

Hodnotilo 30 lidí. Score 2.4.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Petra2829
Echt Kelišová 7875 příspěvků 11.04.13 06:53

Mám z tohoto deníčku rozporuplné pocity u obou. Každopádně hodně štěstí a užívej si té krásy jménem těhotenství a mateřství. :kytka:

 
bini851
Kecalka 327 příspěvků 11.04.13 07:47

Divný deníček, ale přeji štěstí. Ps:takhle bych psala v 15letech.Ted už jsem trošku jinde a proto to nechápu, je to jak na tobogánu, ale důležité, že ty jsi štastná :kytka:

 
lebudik
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 11.04.13 07:51

Souhlasím s názorem tvých kamarádů, že chlap potřebuje čas aby mu to docvaklo. Já zjistila 2 týdny před svatbou, že čekáme mimčo - neplánovaně. Manžel z toho byl v šoku a ptal se, jestli jsem si jistá, že ho chci… Tak jsem mu řekla že i za cenu zrušení svatby ano. No a během pár dní se začal těsit také, na svatbě mě obskakoval, popíjel všechen alkohol za mě aby nikdo nic nepoznal… A takhle v šoku byl i při druhém a i teď při třetím dítěti. Prostě je to „druh“ chlapa, který potřebuje čas. Nemá potřebu chodit mi hladit bříško, mazat ho… jako je to v těch romantických filmech :lol: Ale když se děti narodily, tak z nich byl totálně naměkko a jsou pro něj vším. A on sám říká, že pro něj je dítě až to, které si může pochovat a ne to schované v bříšku :mrgreen: Tak moc držím palečky ať všechno dobře dopadne ;)

 
DidierK
Kecalka 170 příspěvků 11.04.13 08:47

@lebudik ¨A on sám říká, že pro něj je dítě až to, které si může pochovat a ne to schované v bříšku :mrgreen: ¨

Jak ja slysim toho svyho chlapa :mrgreen:

 
lebudik
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 11.04.13 09:07

@DidierK no proto říkám, že jsou i typy chlapů, kteří to mají takhle. Někteří hladí bříško, jiní ne :D Já si vždycky přála toho z první skupiny, ale ve finále jsem ráda, že má rád - aspoň - ty „skutečné“ děti :lol: Je asi fakt, že oni se nedokáží vžít do toho pocitu co máme my, když nás ty malinký tvorečkové šťouchají, protahují se, škytají… Je to úžasný pocit, mužům ovšem cizí :(

 
Cuarentena
Echt Kelišová 8070 příspěvků 11.04.13 09:23

To je strašný, podle zdejších deníčků to vypadá, že si děti pořizují zásadně velmi mladí lidé bez vzdělání, bez solidní práce, bez kvalitního vztahu a hlavně bez plánování. Doufám, že to opravdu není reprezentativní vzorek populace, protože statistiky mluví jinak.

 
Hanka1
Extra třída :D 11012 příspěvků 11.04.13 09:28

Mne by zajimalo kolik zakladatelce a jejimu priteli je let… :roll:

 
Lucciaaa
Kelišová 7195 příspěvků 11.04.13 10:20

@bini851 @Hanka1 bohužel nejsem žádnej spisovatel a denícek jsem psala narychlo tak je to jak na toboganu, to mě mrzí..ale díky za názor :)

 
Viicky
Kecalka 328 příspěvků 11.04.13 10:26

Luciaaa, no zvlastni denicek to opravdu je. Nicmene hlavne ze jste stastny, jezisi holka akorat nechapu ze jsi mu ty nevery odpustila tak rychle, hned ten den. Ja bych se zblaznila z toho. No, to uz je jedno, jste spolu a ja Vam preju jen to nejlepsi a at je holcicka zdrava.

 
Lucciaaa
Kelišová 7195 příspěvků 11.04.13 10:29

@Viicky No každá jsme jiná, teď už bych to asi neudělala..jinak děkuji :)

 
Lucciaaa
Kelišová 7195 příspěvků 11.04.13 10:30

@Viicky No každá jsme jiná, teď už bych to asi neudělala..jinak děkuji :)

 
Lucciaaa
Kelišová 7195 příspěvků 11.04.13 10:49

@lebudik No byla jsem nakonec ráda, že měli pravdu, vůbec sem tomu nevěřila, choval se tak zvláštne, ze sem ho vůbec nepoznávala..:( Každý na to potřebuje svůj čas no :)

 
MartinaHam.
Povídálka 16 příspěvků 11.04.13 10:58

@Cuarentena Někteří mladí lidé i bez plánování, solidní práce a vzdělání dokáží dát dítěti mnohem víc lásky a péče než buhvíjak dobře zabezpečení starší lidé. Já sama měla s manželem neplánovaně dítě ve 22 letech a myslím si, že syn rozhodně ani v nejmenším nestrádal…

Takže Ti @Lucciaaa přeju krásný porod a spoustu šťastných chvil s miminkem :) :kytka:

 
Alllla
Kecalka 378 příspěvků 11.04.13 10:58

Hodně štěstíčka :kytka:

 
Lucciaaa
Kelišová 7195 příspěvků 11.04.13 11:01

@MartinaHam. Přesně to si taky myslím, že nezáleži na veku a vzdělání, děkuju moc :kytka:

 
Lucciaaa
Kelišová 7195 příspěvků 11.04.13 11:01

@Alllla :hug:

 
Luminex
Závislačka 3276 příspěvků 11.04.13 11:05

@Cuarentena souhlasím s tebou…na druhou stranu tady v tom případě dozráli, uvědomují si, že se jim změní život a začali se chovat zodpovědně, budou mít zázemí a doufam že i lásku a taky doufam, že přítele naprosto opustili chutě na jiné. Už jsem tu četla hodně nevyzrálých příspěvků kde pak člověk neví zda to dítě litovat kam se to dostane. Přeji tomuto páru, aby to zvládli všechno zdárně. ;)

 
szewcz
Povídálka 28 příspěvků 11.04.13 12:09

Přeji hodně štěstí a zdravé miminko. A jsem také toho názoru, že to byl velmi zvláštní deníček. Já bych manželovi odpustit nevěru zřejmě neuměla, ale vůbec nevím, jak bych to řešila. Pevně doufám, že toto nebudu muset nikdy řešit.

 
nikyt
Kecalka 212 příspěvků 11.04.13 12:27

Napisi svuj nazor:kazda jsme jina ja bych neveru nedokazala odpustut udelal jednou udela znova a takove zmeny zniceho nic (u nej)nevim trochu nechapu hlavne preji pekny porod a hodne stesti v zivote!

 
Cuarentena
Echt Kelišová 8070 příspěvků 11.04.13 12:47

@MartinaHam. Taky jsem měla první dítě ve 24, ne o tolik později. Ale vdala jsem se, můj manžel mě nepodváděl na každém kroku, měla jsem dokončenou školu a taky zaměstnání.

 
estrea
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 11.04.13 12:48

Deníček na mě působil velmi dětsky(pubertálně), prostě dvě nevyzálé osůbky budou mít dítě…mám takový dojem že vás čekají ještě hodně krušné chvilky…až se malá narodí.
Pokud ustojíte první dva roky, tak vám upřímě pogratuluji ;)
Jinak samozřejmě přeji hodně štěstí.

 
Lucciaaa
Kelišová 7195 příspěvků 11.04.13 12:57

@estrea Samozrejme, ze jsme nebyli, nebo jsme nepotrebovali být nejak vyzráli, taky proč, kdyz jsme si zili studentsky život.. jenze to tehotenství člověka změní opravdu hodně a říká mi to nejeden človek, že jsem mnohem zodpovědnější a přemýšlím jinak..Já osobně si myslím, že všechno zvládnem a já se budu snažit být opravdu skvělá máma :)

 
shina
Ukecaná baba ;) 1498 příspěvků 11.04.13 13:48

Jak už bylo psáno, ale také to na mě působí dost pubertálně.. snad ti to s tvým přítelem vyjde ;-) ale obávám se, že když zahne jednou (udělal to 3×) tak to udělá zase až ty to budeš nejmíň čekat.. ale i tak Vám držím palce ;-)

 
MiskaKosa
Ukecaná baba ;) 2262 příspěvků 11.04.13 15:09

Když už zahnul jednou, hm teda vlastně 3×, tak proč by to neudělal znovu… Já bych takovýmu chlapovi už nikdy nemohla věřit… Držím pěsti a přeju ti ať to tak není :kytka:

 
DidierK
Kecalka 170 příspěvků 11.04.13 17:22

Nazory, kdyz uz zahnul, udela to znova, me vzdy rozesmeji. Troufam si rict, ze 80% populace (a to nerozlisuji muzskou ci zenskou) nekdy v zivote zahla, akorat ‚rozumne‘ zenske NIKDY nerikaji NIKDY a troufam si rict, ze kvuli ‚sexu‘ ani nerozbijeji rodinu.

 
kotrmelkyne
Nováček 10 příspěvků 11.04.13 17:49

Deníček se mi nelíbí jak obsahově i tím, jakým způsoběm je napsaný… prostě na mě nepůsobí hezky. Ale každý je svýho štěstí strůjce a nám je do tvého života prd. I tak ti přeji hodně štěstí a zdravé dítko. Snad tě chlap už nepodvede. Podle fotky bych řekla, že je to přesně ten typ. Já bych s nim nebyla ani za zlatý prase. Ale i kdyby něco, budeš mít svou holčičku. :)

 
Rosele  11.04.13 17:56

Pro všechny, kdo kritizují mladé rodiče: Strčte si vaše narážky někam!!! Ty roky, které vy strávíte honěním se za kariérou a za nevím čím, my si užíváme nádherného pocitu být matkou, pokud je kde bydlet, na jídlo není co řešit!!! Navíc někdy jsou vám ty vaše plány stejn prd platný a váš muž vás opustí, nebo zjistíte, že mít dítě už není taková sranda. Jsem štastná, že mám 14m dcerku a je mi 22let, skvěle si s ni vyhraju, stíhám jí a neřeším malichernosti, moje mamča si užívá babičkování s taťka roli dědečka. Doprčic, o čem ten život je? O kariéře za cenu nemoct mít děti??? Ne děkuji!!! Školu dokončím zároveň s mateřskou, mám pár měsíců rezervu na hledání práce a jsem štastná, že kila po porodu šli samy dolu, porod byl bez komplikací..

Dámy nechte si vaše moderní řeči o detech, kdy a jak a s kým a za kolik doma pro vaše pres 30 let starší chlapáky, kteři se jeste necití na deti(hihi je mi to k smíchu).

Člověk míní a život nakonec stejně změní!!! :pankac:

Za 10 let jiste budu mluvit jinak, ale rozhodně vždy budu milovat svou holcicku a to štěstí, kterým mě obdařila svym přichodem na svt mě bude navždy hřat.

 
Rosele  11.04.13 17:58

A tobě pisatelko gratuluji :-) je fajn, že si se i s námi podělila o kus tvého štěstí!! Nevěru bych přešla taky, hold příležitost děla zloděje a když se chlap vrací do rodného hnízda…

 
silvik88  11.04.13 18:10

@Rosele
souhlasím ;-)
denicek sice působí trochu nevyzrale, ale nemusime autorku hned hanět. je dospělá a kde bydlet má, tak co? o nic vic nejde. otec dítěte se snaží zapojit, takže pohoda ;-)

 
hanka.br.
Neúnavná pisatelka 15865 příspěvků 11.04.13 18:12

Začínám si myslet, že někde sedí skupina provokatérů, co píše deníčky a komentáře, aby zvedli sledovanost na eMiminu.

 
Lucciaaa
Kelišová 7195 příspěvků 11.04.13 18:12

Rosele: Děkuji za tvůj nazor, naprosto s tebou souhlasím, nač mít keci typu, ze si chceš užívat života a že potřebuješ mít kariéru a atd.. Já myslím, že dítě není žadna prekazka k tomu si uzivat zivota a navic pak zjistit, ze ve třiceti uz neni tak lehke otehotnet musí být rána. Navíc já mám školu hotovou, ted si dodelávám nastavbu a tu zvládnu behem mateřské. Jeste jednou dekuju, moc mě tvuj prispevek potěšil :hug: Jinak mi je 21 a nemyslím si, že je tak hrozně brzo!

 
Lucciaaa
Kelišová 7195 příspěvků 11.04.13 18:15

Uznávám, že deniček nemá hlavu ani patu, ale zaprvé nejsem spisovatelka a za druhé jsem neustale odbíhala a uz si to potom po sobe ani neprečetla, moje chyba :oops: :)

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26481 příspěvků 11.04.13 18:20

Ja porad nechapu co myslite tim brzo, driv to tak bylo normalne, kamoska mela syna ve 20 ceti a uz sme se ji ptali kdy neco bude, protoze nase generace to tak mela :nevim: :nevim:
Tohle je nejlepsi vek na dite, tem kteri chteji karieru a zabezpeceni take rozumim, ale hned vsechny mlade strcit do jednoho pytle je nesmysl ;) ;)
drzim palecky, :palec: :palec: :palec: :palec:
hlavne ti drzim palce aby se tvuj pritel, nebo uz manzel srovnal :palec: :palec: :palec:

 
Mišanila  11.04.13 19:19

Tak mně mladí a rozumní rodiče nevadí, ale pokud chlap podvádí, ona uvažuje o rozchodu, pak jim ujedou kecky, jeden ještě studuje, pak řeší jestli potrat jo anebo ne a jestli dítě vůbec uživí, to podle mě není vyzrálý mladý pár, který si dítě přeje a je na něj připravený.

Takže bych si teda nechala řeči typu o třicátnících, kariéře a užívání života, protože to dítě byla náhoda a ne plánovaný krok.
Ale přeju štěstí, víc rozumu oboum a ať to manželství vydrží.

 
Lucciaaa
Kelišová 7195 příspěvků 11.04.13 19:24

Myslím, že nejsme první ani poslední pár, kterejm tehotenství a díte pomohlo ztmelit vztah, nevidim na tom nic spatnyho ani nevyzralýho a nedospělýho :)

 
LeRose  11.04.13 19:27

Nemyslím, že se dá život naplánovat. Ale jestli tobě to tak jde, potom ti gratuluji!!

Plánované, neplánované mluvíme zde o potomku??? Co to je za myšlení? Je to úplně zcestná otázka. Krucinál, ženský…

Moje dítě je též neplánované, ale velmi chtěné a milované!

 
hanka.br.
Neúnavná pisatelka 15865 příspěvků 11.04.13 19:28

@Lucciaaa Jak dlouho prožíváte váš stmelený vztah? Už měsíc? :mrgreen:

 
Mišanila  11.04.13 19:43

LeRose díky, mně se to docela daří ;)
tak jasně, že vždycky to nejde podle plánů a život se občas zamotá, to je normální, ale vadí mi tady ty kecy o třicátnících a kariéře, když autorka dítě ani nechtěla a přišla k potomkovi ja slepej k houslím.

A někdy se život i docela naplánovat dá, třeba jsou páry, který se o potomka snaží a pak si ho pořídí. Je pro to i odborný termín „plánované rodičovství“.
Je fajn, že tvoje dítě nebylo plánované, ale je milované, ale vzhledem k počtu potratů to takhle hezky vždycky nedopadne. A svobodných matek, který horkotěžko uživí svoje děti, protože jim nevyzrálí tatínci utekli brzo po porodu taky není málo. Mám takové případy v okolí. Takže ono někdy k tomu přistupovat trochu s rozumem není úplně od věci.

A stmelovat vztah dítětem často nedopadá dobře, ale přeju autorce, ať jim manželství vydrží i přes ten nepovedený start.

 
LeRose  11.04.13 20:00

V pořádku, nepotřebuji se bavit o odborných termínech;-), mluvíme o rodičovství;-)… Někdy by to chtělo zdravý selský rozum. Každý máme jiné hodnoty, jen mě přijde škoda a promarněný čas žít život do vysokýho věku bez dítěte a přemýšlet jen, že až udělám to a to budu simoct pořidit dítě. Hold je to můj názor, každopádně jako starší źeny nepochopí mladé(respektive já v tom vidím jen netoleranci k věku), tak mladé nepochopí někdy starši. Podotýkám, že mi je jedno, kdo, s kym, jak a proč má dítě. Ať si ho mají ve 40ti či v 15ti. Já jen chci nahlas vyjádřit, že čekataž do 30ti na potomka, mě přijde strašně dlouhá doba. Protože to štěstí, které dítě vlastně je, še nedá ničím nahradit…

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 11.04.13 20:38

Teda zustat s chlapem kterej mě podvádí takle na začátku vztahu :?.Moc šancí tomu nedávám a na takové to bude otcem on se změní už vubec nevěřim. Největší vztahová krize bejvá po narození dítěte..
No ta malá za to nemuže a ty se mi jevíš jako milá mladá sympatická slečna tak hlavně vá dvěma držim palce at jste moc štastné at už s ním nebo bez :srdce:

 
Lucciaaa
Kelišová 7195 příspěvků 11.04.13 20:45

Neuvedla jsem to tam, ale nebylo to na začátku vztahu, ale po 3 letech a mel na vybranou, vybral si zivot se mnou a ja sem to tak vzala, nikdy neni jednoduche prijmout neveru, protoze si človek poklada otazky typu, co sakra udelal spatne?! A rozejit sem se s nim chtela kvuli tomu, ze začal hrat online hry a nevenoval mi tolik pozornosti, co sem vyzadovala.. Ted je to jiné a jiné to bude i po porodu a ja myslim, ze pres to vsecko to zvládneme. Ukazte mi vztah kde je vsecko růžové a člověka, kterej nikdy nezahnul :nevim: :kytka:

 
svycarka
Kelišová 6843 příspěvků 11.04.13 20:53

Jooo devce toto vsechno bude mit jeste tusim dohru…Ale ty jsi ted budouci mama a ja musim a chci prat mlade rodine stesti ;)

 
hanka.br.
Neúnavná pisatelka 15865 příspěvků 11.04.13 20:54

@Lucciaaa Zajímalo by mě, co tě vede k tomu, že nevěru partnera dáváš za vinu sobě. A také by mě zajímalo, jak z toho vyplývá, že podvádějí všichni. Svatá prostoto!!

 
Lucciaaa
Kelišová 7195 příspěvků 11.04.13 20:57

@hanka.br. Dávala sem si to za vinu v tu chvíli, kdyz to bylo čerstvé a neříkám, že podvádí každý, ale že hodně lidi, jen se o tomhle tématu nemluví nahlas :)

 
marg
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 11.04.13 21:17

Já teda nevím, co je na deníčku tak provokativního. Pravda je, že reakce přítele pisatelky byla trochu dětinská, ale co si budeme povídat, něco takového dokáže zaskočit každého chlapa, když to nečeká a je fuk, jestli je mu dvacet, čtyřicet nebo šedesát. Je fakt, že třetí nevěru bych už taky nezkousla, ale proč to nezkusit, když bude společný prcek. Ruku do ohně za to, že chlap bude vždy 100% věrný, nemůžeme dát žádná. Tohle může potkat každou z nás a neřekla bych, že je to zrovna o věku. Pokud si vzal chlap hypotéku, tak to o jisté zralosti svědčí - ostatně tady na emiminu čtu o podstatně starších lemplech, kteří nejsou schopni uživit rodinu, nemluvě o hypošce. Jak to dopadne, je samosebou ve hvězdách, každop. přeju hodně štěstí!

 
Kačka92
Kecalka 415 příspěvků 11.04.13 21:19

@Lucciaaa Tak lidí, kteří nikdy nepodvedli je autorko dost ;) Nemám z tvého partnera dobrý pocit, ale tobě přeju s malou hodně štěstí :kytka:

 
Lucciaaa
Kelišová 7195 příspěvků 11.04.13 21:24

@marg Já si myslím, že kdyby nás tohle nepotkalo, tak porad budeme bydlet po podnájmech a zit zivot jako do ted, ze se to asi stát mělo, aby to nakoplo nejen jeho, začit se chovat zodpovedne, ale i me. :) Každej je jinej, nekdo neveru nezkousne, nekdo odpusti, jednou, dvakrat, trikrat a dost. Znovu bych to neudelala :) Jinak dekuji :andel:

 
marg
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 11.04.13 21:38

@Kačka92 je také rozdíl mezi „nikdy nepodvedli“ a „podvedli, ale nikdo se to nedozvěděl“ :) Tohle se nikdy nedá tvrdit na 100%. Je trošku blbý psát hodně štěstí jen zakladatelce s malou - co táta? Já se nikoho nezastávám, ale nic není černobílý…Nevěra je hnus, to je jasné, ale nechápu tyhle negativní komentáře. Pokud to nevyjde, tak to nevyjde, ale i nevěrný chlap může být třeba super taťka.

 
Katulink1  11.04.13 21:51

@Lucciaaa

Ahojky, takže první ti chci říct s negativních komentářů si nic nedělej :-),že si mladá a bla bla bla a že ti vztah nevyrdží máš svůj pohled na život, vyřešila sis to po svém, deníček mi přijde v pohodě je psaný podle tebe a je jasné že některým ženám s ing.bude připadat pubertální. Napsala si to jak to cítíš od srdce a to je důležité.
Já jsem ted psala taky jeden deníček :-D no a to by si měla vidět jaka to byla spoušť. V tvém případě přítel se bohužel vyspal s jinou ženskou už před otěhotněním takže Vám to neklapalo no já bych asi otěhtnět nechtěla, s dítětem bych to řešila podobně jako ty jen bych byla víc přísná :-),ale co ti upřímně přeji je krásný porod, zdravé miminko a když už si se rozhodla tak jak ses rozhodla přeji Vám at jste spolu štastní a nemáte ani jeden potřebu v budoucnu hledat sex někde jinde, ale jen společně a třeba ještě další tři děti. :hug: :hug: měj se hezky

 
Kaculatko
Extra třída :D 11745 příspěvků 11.04.13 22:00

Mate toho za sebou uz dost, pred sebou jeste vic a ja cele vasi nove rodince preji vse nej do zivota :kytka:

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama