Píďalčin deníček - jen tak pro radost - díl I.

Těhotenství
  • norreen
  • 19.10.03

Tak v úvodu vítám všechny kdo si chtějí píďalky deníček přečíst. V úvodu bych ráda podotkla že tímhle deníčkem nechci dělat konkurenci ani Jarním miminkům kam sama přispívám, ani Maky který pravidelně pročítám a občas přispěju. Tenhle deníček nemá být čistě těhulkovský ale deníček pro radost.

Samozřejmě že v současné době je pro mě nejkrásnější věcí těhulkovství. Ale mám i jiné starosti. Deniček je tu pro každého kdo má chuť se připojit. Snažilky, těhulky, maminky i ty, které nepatří do žádné kategorie.

Tak na úvod stačilo a teď k tomuhle týdnu. Ten byl hodně zajímavý pro mě jako těhulku. V úterý jsem byla na UTZ a ve čtvrtek v poradně. Obojí dopadlo dobře. Na UTZ jsme si pořádně s manželem prohlídli naší píďalku. Ale musím říct že je to velký pohodář. Teprve po několikerém šťouchnutí od pana doktora se to naše píďátko milostivě rozhodlo že se tedy překulí z boku na bok a podívá se na nás. Ale opravdu v klídku. Ale fotečku máme.
Ve čtvrtek jsem byla v poradně a i tam pan doktor konstatoval že je všechno v pořádku. Žádné otoky, žádné problémy, žádný cukr nebo bilkoviny. Tak všechno super. Jenom tlak se občas zhoupne a není to nic příjemného, některé dny si říkám že jsem na pouti na houpačkách.
To je ode mě asi tak všechno
Marti 15+6 (TP 5.4.2004)

Tak to je tady dost že už jsi přestala a dala slovo mě. Tak čím začnu. Tak v úvodu s píďalkou - jaká píďalka - rostu jak z vody. Od hlavičky k zadečku mám 92mm a vážím celých 100g - takže upozorňuju - tady roste Člověk - teda zatím človíček :)))
Navíc nevím k čemu námaha když na mě koukáte, ale prosím, když jste tak moc chtěli, tak proč na vás nekouknout - jednim očkem. Na tu fotku si holt počkám než mi ji ukážeš.
A nevím na co si u mě stěžuješ. Jíst tě nechám všechno co si zamaneš, proti kafi neprotestuju - teda proti jednomu. A co se houpačky týká, já houpání můžu - tak to holt musíš přetrpět. vždyť jsem tvoje zlatíčko.
Píďalka (dle UTZ 14+5 - a TP - ten si ještě rozmyslím)

Tak vida :)
P.S. zatímco jsem včera byla v poradně, tak mi manžel koupil moc hezký dámský hodinky. Jenom tak, líbili se mu.
Martina

Váš příspěvek
Maxi
Kecalka 333 příspěvků 19.10.03 10:24

Ahoj mila Martinko,
s chuti jsem si precetla tvuj novy denicek. A musim pochvalit tveho manzela, to je tedy format. musela jsi mit radost vid?? Ja jen , ze ja potrebuju nove hodinky jako sul…Ale zatim nic, treba az budu tehulkou, tak se taky dockam ;-)

Hodne zdravicka pro tebe a pidalku

preje Maxi

Norreen
Kecalka 175 příspěvků 19.10.03 17:02

No já to s těma hodinkama uvedu na pravou míru. Zatím co jsem byla v poradně tak je manžel vybral. Měli jsme sraz v kavárně a tam mi řekl, že se mu moc líbili, tak ať si je jdu s ním prohlédnout a když se mi budou líbit tak mi je koupí.

jo jo, taťka nás rozmazluje, a je to skvělý
Marti + Píďalka 17tt

velchi
Kelišová 6955 příspěvků 19.10.03 22:01

Ajhojka Marti!
Připisuji svůj komentářík - tento víkend jsme byli s Petou na koncertě Blackmore´s Night a protože to bylo v Lucerně a my byli na stání tak si to asi dovedeš představit :D vedro a bolely nás nohy, nicméně, hudba byla fajn a tak jsme si s Petou notovali až domů.

Tvůj - tedy Pídalčin deníček - je super nápad, jak už ode mne víš, a jsem ráda že ses nakonec rozhodla to napsat.
Těším s ena další díl.
Obě s emoc opatrujte
Papa Míša

ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 19.10.03 22:24

Ahoj Marti,
tak jsem tě odhalila. Tobě se prostě nechce každý den odpovídat na chatu na dotazy typu: Už jsi byla na UTZ?, a co říkala dnes Píďalka?, kolik váží pytlík bonbonů? jak vypadá houpačka pro píďalky? atp. Máš zkrátka geniální nápady, moc se těším na píďalčiny nebo píďalkovy zážitky z bříška, ale těš se na doplňující dotazy.
Ahoj
 Romana

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 20.10.03 07:33

Ahojky Martino a Píďalko, taky vás zdravím a přeju moc štěstíčka Píďalko moc maminku nezlob, jo?
A tatínek ten vás teda rozmazluje :-)))) tak ať mu to vydrží a rozmazluje a rozmazluje a rozmazluje
Mějte se krásně ahojky Maru

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 20.10.03 17:06

Ahoj Marti, moc krásný deníček, přeju tobě i píďalce aby se Vám dobře dařilo. Petra

Vložit nový komentář