Po 5 letech jsem zjistila, že je můj chlap sobecký prase

O životě

Vím, že mi každá tady vynadáte, ale já se jen potřebuju vypovídat, nemám se komu svěřit a nemít ty svoje sviště, už dávno bych si asi hodila mašli...

Když to tak píši, možná bych měla vydat knihu, protože je toho tolik a tolik neuvěřitelného, že je mi z toho blbě. :(

Všechno začalo před 5 lety, já končila základní školu a úplnou náhodou poznala chlápka z vedlejší vesnice, souseda mé kamarádky, takového vtipálka. Brala jsem to jako zpestření všedních dní a trávila tam čím dál více času. Pan soused měl dva syny, třicítku na krku a s manželkou se rozváděl (podotýkám, že bydlela ve vedlejším bytě). Nikdy by mě nenapadlo, že se s někým takovým sblížíme, ale po pár týdnech mě prostě dostal.

Začala jsem kašlat na střední, sestěhovali jsme se k sobě, nepomohlo nic, bylo mi s ním zkrátka krásně a na řeči ostatních jsem nekoukala. Všechno špatné nás ještě víc spojilo a toho dobrého bylo víc a víc. Nejdřív se nám narodil kluk, v jeho roce a čtvrt jsme mu pořídili sestřičku, kterou on po třetím synovi vymodlil a byli jsme prostě šťastni.

Chvíli potom se mi svěřil, že ho vzrušuje představa, že by mě viděl s jinou ženou, začal okukovat inzeráty a jít si za tím. Já naivní jsem si řikala „Chce pořád jen mě, o nic nejde“.

Přišli finanční problémy, víc se držel u počítače na seznamkách a já jsem si našla brigádu, abych tu naši situaci trochu zlepšila a tím snad i náš rodinný život. Ale jemu přestalo stačit, koukat se na mě a kamarádku, jak se třeba jen držíme za ruce, dáme si polibek atd. Začal to brát jako nevěru a chtěl se přidat, postupně to přeteklo tak, že jsem měla pocit, že mu jde nejvíc o to si užít tak, aby to měl povolené, a tak jsem řekla dost.

Vydrželo to tak měsíc a začaly hádky, dusno. Začal mě nadávat kvůli každé drobnosti. Byla jsem jak jeho služka, která je jen doma, nic nesmí, jen poslouchat. Do toho jsem ještě otěhotněla a kvůli těm všem nervům jsem první příznaky ani nebrala, k doktoru šla až ve 4. měsíci. Snažila jsem se hledat tu vinu v sobě, omlouvat se za vše, co se mu nelíbilo a snažit se všem „chybám“ vyvarovat. A asi po měsíci zdánlivě lepšího života to přišlo.

Byl více v práci, když ne v práci, domluvil se s kamarády a doma jen spal a jedl. Po nějaké době jsem přišla na to, že mě podvádí. Hezká slůvka, sexuální představy, vodění za ručičku. Kyby to aspoň myslel vážně a našel jsi nějakou lepší než já a né kur**čky, ještě mladší, než jsem já, a začal jim blbnout hlavu stejně jako před lety mně. Nejprve zapíral, pak se omlouval a nakonec jsem za to zase mohla já…nevěnovala se mu, cítil málo lásky, a tak hledal jinde.

Po silných hádkách a odchodech jsem mu snad i odpustila, věřila, že to zas bude takové stmelení jako před tím, ale teď po zase 2 měsících jsem na tom snad ještě hůř. Co jsem byla v porodnici, koukal na porna s nezletilými, psal lesbičkám mým jménem a hned se jich ptal na sebe, jestli by ho k sobě přizvaly atd. Pro něj je to v pořádku a nejspíš potřebný, ale já už nemůžu, už nebrečím, když vidím, jak kouká po jiných. Nebo čtu ty zprávy které jako píšu já. Ale daleko víc mě trápí, když vidím děti, jak ho potřebujou, jak čekaji u okna, až přijede domu a když mě obejme…

Sama za sebe bych byla pryč hned, spala třeba pod mostem, ale já sama nejsem. Táta je skvělej, když zrovna nesedí u Facebooku a děti nevyhazuje se slovy „Parchanti zkurvený, běžte do pokoje!“ nebo když jim neříká „Maminka je debil, běžte od ní!“

Teď zrovna čekám, děti jsem uložila do postýlek a s nejmladším, kterému je týden, čekáme na tatínka, až se vyblbne s kamarádem, se kterým je už od 11 hodin, i když ví, že jsem měla jít s malým na kontrolu a on jde zítra do práce. Určitě zase budu jen ta zkurvená kráva a půjde s noťasem do postele, ale jak se odhodlám odejít, jsem ta jediná, kterou chce a bez nás žít nebude. Už nemůžu dál, i když už jsem si připustila, jaký je a že se nezmění. Stejnak nemám moc na výběr. :(

Hodnotilo 17 lidí. Score 2.5.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Agnesita
Závislačka 2562 příspěvků 13.07.13 00:25

Tak tenhle deníček ve mně soucit nevyvolal…snad s dětmi. Jestli máš jen tu základku, dodělej si aspoň dálkově střední, tam bych začala především, potřebuješ víc sebevědomí. A nelze se vztekat, když se v 15 nalepím na rozvedenýho třicátníka, že je divnej.

 
klafina123
Závislačka 2523 příspěvků 13.07.13 00:28

Tak co na to říct? Je mi Tě moc líto, ale jeho nepředěláš. Je mi ale líto i Tvých dětí, jak oni se zasloužily o to, že musí doma poslouchat taková slova, žít v takové atmosféře. Jak myslíš, že to jednou ovlivní jejich život. Nejsem ani prorok ani vědma, ale věř, že ovlivní :,(. Zbývá Ti tedy jedinné..buď odejít nebo zůstat. Ošem ruku na srdce…říct o mých dětech někdo, že jsou parchanti z…vený nebo kdyby mě někdo takhle nadával a ještě u toho byly děti..ukončila bych vztah ihned.

 
Agnesita
Závislačka 2562 příspěvků 13.07.13 00:36

@klafina123 Jo, ale ukončit vztah ihned asi nebude žádná sranda, bez vzdělání a bez koruny. No, co jinak dodat, máma od dvou dětí už není to co patnáctka, proto ty lolitkovský seznamky a trojka s jinou děvenkou. Prostě úchylka, co vypadala půvabně, dokud jí samotné 15 bylo. Být to moje dcera, tak ji nejspíš přetáhnu a odstěhuju.

 
klafina123
Závislačka 2523 příspěvků 13.07.13 00:52

@Anjes No,já tam teda čtu 3 děti, ale můžu se mýlit. Jojo, máš pravdu, odejít pokud se stane, bude těžké. Ale já bych řekla, že to bude těžké pro každou maminku, která nemá kam jít. Na druhou stranu by si ovšem pisatelka měla říct, jestli je tohle opravdu to pravé prostředí, kde chce vychovávat svoje děti. A že chlapovi líbí dvě holky spolu? To si nemyslím, že by zas až bylo tak ojedinělé, problém bych spíš viděla co a hlavně kdo bude jednou vzorem pro ty malé.

 
jitka4242  13.07.13 00:52

Ahoj. slysela jsi nekdy pojem ctyrprocentni mensina?
to ze je homosexualu 4% zmeril zakladatel sexuologie kinsley a zmetil toho vic
naprikad to ze heterosexualu je taky jen 4% vsichni ostatni jsou do jiste miri bi
podobne je to s monogamii verzus polyamory
pedofilu je kazda z nas zna spousty jsou to nasi kamaradi a 99% z nich by zadnemu
diteti neublizilo-maji je radi a za to ze je obcas vzrusuji se stydi

co jsem chtela rict je ze temer nikdo neni normalni. mozna ze tvuj manzel obevuje
jaky je. zkus mu pomoct. zajdete za psychologem nebo sexuologem. muze vam
pomoct najit reseni ktere tebe nebude ponizovat a jeho uspokoji

treba si on o tobe mysli taky ze jsi nehorazny sobec kdyz nedelas dost pro jeho
uspokojeni a kdyz to zvladne zaridti sam tak mu to vycitas. je skoda si nevzajem
o sobe myslet zle veci a rozchazet se

skuste vic mluvit o tom co chcete vy sami a to pozitivne jako treba ja chci
romanticky vecer pri svickach a ne negativne jako ja nechci aby jsi jine zenske
svlikal pohledem

verim ze najdete zpusob jak zit spolu spokojene uz kvuli detem

 
Denisa76
Vesmírná mluvilka 33020 příspěvků 13.07.13 06:49

Nebudu ti nadávat ani litovat. Zvedni si sebevědomí a seber děti od takovýho dobytka.Jsi jejich matka a měla by jsi je chránit. Pokud by mému dítěti někdo řekl, že je parchant zkurvenej rozkopala bych mu držku tak, že by se sám sebe ptal jak se jmenuje. Jestli si nechá ubližovat dospělí je to jeho věc, ale děti by se měli před takovým hyenismem ochranovat. Docela bych se bála, že si časem dovolí i na ně. Hodně štěstí :kytka:

 
Petra2829
Echt Kelišová 7873 příspěvků 13.07.13 07:08

No popravdě litovat tě též nebudu. Teď vem rozum ho hrsti a zkus svým dětem udělat lepší život. Dle mého asi moc super táta nebude, když o matce svých dětí jim povídá takové věci. Rozhodně bych nečekala na něj až si usmyslí přijít dom. Hodně štěstí.

 
baronesa
Kecalka 313 příspěvků 13.07.13 07:16

Také ti nebudu nadávat, určitě bych si řekla, jestli tě takový život s ním baví…určitě né, hledala bych podporu a bydlení u rodičů, nebo v domě pro matky a děti. Určitě bych s ním nebyla. Přeji správné rozhodnutí a klidný život tobě a dětem. :pankac: :kytka: :mavam:

 
zrustice
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 13.07.13 07:49

Odejít určitě nebude jednoduché, ale to chceš, aby tvým dětem někdo nadával do parchantům a urážel tě před nimi? Od slovnívh nadávek nemusí být daleko k fyzickému násilí. Co na tom, že je jindy dobrý táta, tohle bych fakt nepřekousla.

 
mmaarrttiinnaaa
Závislačka 3775 příspěvků 13.07.13 08:10

Je mi líto těch dětí :roll: Tobě je cca 20 let a máš 3 děti? 8o Žádná odpovědnost? :roll:

 
bamba  13.07.13 08:15

Je mi tebe i dětí líto, jenže to ti nepomůže. Tvůj problém je hlavně ve věku vás dvou. Tobě bylo 15,jemu 30,ty jsi ještě dítě on už chlap a podle toho se k tobě chová. Nebere tě jako rovnocenou partnerku a to je kámen úrazu. Hrozně se mi líbí rady, promluvte si.Jak je známo, s někým rozhovor ani uskutečnit nejde a ve vašem případě si myslím, že fakt by nevedl k ničemu jinému, než, že ty tomu nerozumíš, bo jsi mladá a hloupá. Ve tvém případě bude odchod asi velký problém, ale popřemýšlej, jestli by to nešlo. Třeba jít k rodičům. Přiznám se, že jako rodič bych nadšená nebyla, ale zase nechat dceru na holičkách, to taky ne. Jestli se rozhodneš z jakéhokoliv důvodu s ním zůstat, tak si prosímtě pořiď antikoncepci. Být ve 20. trojnásobnou matkou je teda síla a za mě to hovoří něco o tvým chlapovi. Drž se a pokus se svou nelehkou situaci nějak posunout k lepšímu. Hlavně braň děti, bo ty si celý život ponesou nevhodné chování rádoby otce.

 
dlacatko
Ukecaná baba ;) 2135 příspěvků 13.07.13 08:15

Deníček mě nenadchl. Popravdě kvůli takovým, jako jsi ty, jsme my mladé holky za idioty, když si chceme pořídit děti. Děkuju pěkně. Kvůli takovým, jako jsi ty, denně slýchám, že moje těhotenství byla nehoda a že jsem blbá, že jsem se vdávala tak mladá, protože mladý holky jsou ještě děti. :roll: Tak nějak už ty předsudky, které vůči nám lidi mají, chápu. Holka, dodělej si školu, najdi si práci a odstěhuj se. V takových podmínkách bych NIKDY nevychovávala děti, obzvlášť ne syna (protože je velká pravděpodobnost, že se bude později chovat jako tatínek, takovýhle vzor chceš pro syna mít?!).

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26470 příspěvků 13.07.13 09:20

8o 8o 8o tohle je sila…prosim te upaluj od neho, co to jako je za rodinu, to ti to nedocahzi, ue se chova jako asocial??tak ty se kvůli nemu nechas olizovat od zensky, nechas nadavat detem kvůli nejakemu vesnickému baliku, ktery byl rad, ze mu na lep skocila naivka jako jsi ty??
koukej od neho mazat a chran deti, je to tva povinnost..Oni uz ti pomuzoz v dome pro matky atd…
Hlavu vzhuru a pryc od takového blba :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26470 příspěvků 13.07.13 09:21

Sorry za chyby, blbne mi klavesnice ;)

 
Ninocka.1  13.07.13 09:23

Nechapu, jak si nekdo muze takhle podelat zivot. V 15-ti s 30-ti letym? Sbal deti a rychle pryc - k rodicum/ do azyloveho domu.

 
Prcek88
Extra třída :D 12506 příspěvků 13.07.13 09:28

On se už nejspíš nezmění. On si s Vámi dělá co chce. Myslí, že jsi jeho majetek, že odejít od něj nedokážeš.
Nemlžeš jít k někomu z rodiny? Kamkoliv třeba jen na nějakou dobu, pokud se nezmění. Když se nezmění budeš postupovat dál.
On tě zblbnul.Jsi máma a už tu nejsi jen za sebe, ale svý děti. Podle toho jednej jako správná matka.

 
juchinka
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 13.07.13 09:29

8o 8o To si děláš srandu!! Táta je skvělej, když zrovna nesedí u Facebooku a děti nevyhazuje se slovy „Parchanti zkurvený, běžte do pokoje!“ nebo když jim neříká „Maminka je debil, běžte od ní! Holka vzpamatuj se rychle, jinak budou děcka chudáci. Pedofil úchylnej…

 
Ráďa 25
Závislačka 3136 příspěvků 13.07.13 09:37

Chudáčci děti :( Tebe moc nelituji, protože sis to po… sama. Třeba jak v deníčku píšeš, že je skvělej táta, když teda nenadává. :roll:
Azylový dům, rodiče- prostě honem od něj :pankac: Tady ani tak nejde o tebe, ale o ty děti. V dospělosti takové problémi zvládneš, ale ty děti si to nezaslouží :cert:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26470 příspěvků 13.07.13 09:41

A ještě ti chci napsat, pochopila jsem spravne, ze si vybiral vždycky tak mlade???pochopila jsem spravne, ze se tesil na dceru po trech klukach???tuk tuk…dochazi ti něco holka???

 
juchinka
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 13.07.13 09:42

@pomenkova Taky mě to hned napadlo.

 
Anamor28
Stálice 78 příspěvků 13.07.13 09:44

Deti maj detstvi jen jedno a jestli chces aby pak v dospelosti tvoje deti vzpomnali nato jak jejich tata jim nadava sproste tak tam zustan pokud ne tak vem nohy na ramena.ty deti si to nezaslouzi.ty jsi mlada a stim trotlem stratis mladi a deti detstvi.

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26470 příspěvků 13.07.13 09:46

@juchinka Ono to ani jinak nedopodane pokud od neho neodejde :zed:

TADY JE TO JASNY JAK FACKA :! :! :!

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 13.07.13 09:58

Holka proboha, vezmi rozum do hrsti a zdrhej dokud to jde. Nebo spíš dokud někdo nebude mít psychickou újmu a u holčičky bych se bála ještě něčeho horšího. Sežeň si azylovej dům, domluv se s rodiči nebo s kamarádkou, ale jdi pryč. Mysli hlavně na ty děti prosim tě…

 
Petík K
Kelišová 5163 příspěvků 13.07.13 10:24

A co rodiče ty ti nepomůžou?

 
mladamamina3
Stálice 59 příspěvků 13.07.13 10:42

@pomenkova
byl ženatej se stejně starou Romkou, vztahy o kterých vím byly všechny se stejně nebo i staršími ženami a celý 4 roky bylo všechno v pohodě, až teď poslední rok to vzalo takovej „spád“.

Na děti myslím v první řadě. to je jasný, snažím se dávat si bokem peníze, kolik to jen jde, ale doma se snažím udržovat pořádek a klid, už na ty věčný hádky a rádoby usmiřování nemám.

Minulý měsíc jsme se z klidného promlouvání o našem vztahu dostali k tomu, že jsem mu oznámila, že jdu z dětmi pryč ( to jsem měla 14dní před porodem) a jen jsem ho požádala, aby až budu v porodnici hlídal děti. Takhle to ale bylo jen jeden den, byl hrozně jinej, hodnej, ať si to všechno rozmyslím, že můžem zůstat tady v bytě, bude mi dávat peníze pro děti, ptal se jak často mu je budu ukazovat a jestli se s ním budu ochotná bavit jinak než přes soud…

jo a s rodiči jsem se před Vánoci rozhádala a i když by to třeba i ocenili, že odcházíme, nechci je teď využít, to musím sama

 
VeTi
Ukecaná baba ;) 1362 příspěvků 13.07.13 11:04

Proč ti je líto dětí, že přijdou o tátu??? o jakýho tátu?? o toho který jim nadává do parchantů nebo toho, co sedí u noťase a kouká na porno??? takovýho tátu bych poslala do… a utekla co nejdál!!! na světě není on jedinný a je tu spousta chlapů, kteří budou mít rádi nejenom tebe, ale i tvé děti. Já bych se sbalila a už by mě neviděl!!!

 
Veru-nka
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 13.07.13 11:46

Promiň, že se tak blbě zeptám…ale Ty nemáš někoho jiného? Kamarádku, příbuzné, známé? S takovým exotem bych už nebyla ani minutu! Máš tři děti, si mladá holka, tak se koukej sebrat a padej od něj! tady nejde, už jen o Tebe ale hlavně o děti! Čekají Ti děti u okna a vyhlíží „tátu“…z toho mi je až do breku, když si uvědomím, že na ně tak nechutně řve!
Být Tebou, už balím kufry…nic dobrého Vás nečeká!

 
maruskaaa
Kecalka 348 příspěvků 13.07.13 11:50

Vis, tohle je domaci nasili, sice ti nevyhrozuje, ze te zabije. Ale ublizuje ti a psychicky te tyra. Pokud se citis ublizena, mela by ses nekomu sverit, ze chces pomoc. Existuji ruzne poradny a na socialce ty zenske taky pomahaji. Jesli te urazi red detma je kreten a nemela bys ho nechat pri tom, ze je to normalni.

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 13.07.13 12:18

""@mladamamina3:https://www.emimino.cz/…ladamamina3/ budu zlá, nepříjemná a jestli si citlivější povahy tak muj příspěvek vubec nečti!!!

Mladámamino je mi líto vašich dětí!.Je mi líto že z nich vyroste nejspíš to co jste vy dva! je mi líto že nebudou mít v životě žádnej pěknej vzor atd..
To že říkáš že jim nechceš vzít tátu, to mě uplně nadzvedlo.Jak mužeš dovolit aby někdo tvim dětem řikal zkurvený parchanti? Jak tohle muže máma dovolit? Ž eti není hamba, proto že to že tohle dovolíš a dobrovolně v tom setrváváš tak máš na tom stejnou vinu jako tvuj chlap!
Ty děti si takovej život a rodiče nevybrali a ty si máma! Ty jim musíš zajistit pěkné dětství.
Za to v jaké si situaci si mužeš sama a tak tebe nelituju. :cert:.Že ze sebou necháš vláčet, necháváš ze sebe dělat kurvičku a lesbičku a ještě v tom chlapa podporuješ je tvá věc, ale měla si se teda chránit aby v tomhle nemuseli vyrustat tvoje děti.

Jsem ráda že nežiju v takové sortě kde kámen šu-ká cihlu :roll:

Příspěvek upraven 13.07.13 v 12:19

 
Denisa76
Vesmírná mluvilka 33020 příspěvků 13.07.13 12:21

@Kamča.dalmatinka
hezky jsi to napsala :palec:

 
verulicek  13.07.13 12:52

Jak můžeš napsat: Táta je skvělej když zrovna…atd. takový táta nemůže být skvělý nikdy!!! a pokud chceš být ty někdy skvělá máma, sbal se a běž někam jinam! pokud nemáš rodiče, klidně do azyláku než začneš pracovat…ale tohle? chudáci děti. měla jsi zůstat ve škole trochu dýl :roll:

jinak v posledním tvém příspěvku píšeš o rodičích..je mi to naprosto jasné, od začátku byli proti a vymlouvali ti to…celou dobu se jim snažíš dokazovat jak vše zvládneš, jak jsi dospělá, a teď nechceš přijít k nim pro pomoc, protože bys musela uznat, že měli pravdu. Přenes se přes to! tvé ego zahrab pod zem a mysli na dobro dětí! babička s dědou vám určitě pomůžou a vykašli se na to, jak budeš vypadat ty!!! nesnaž se to zvládnout sama proboha! ať to není ještě horší! :evil: :evil: :evil:

Příspěvek upraven 13.07.13 v 13:04

 
Marianna2
Kecalka 215 příspěvků 13.07.13 13:00

Je mi to líto. Jen ty sama víš nejlépe, co jsi měla udělat jinak. Každý může udělat v životě osudovou chybu, které pak po zbytek života lituje. Jsi odvážná, že jsi se se svým příběhem svěřila ostatním.

 
maruskaaa
Kecalka 348 příspěvků 13.07.13 13:11

@ Marianna odvazna je to mas pravdu, jen znam spoustu matek, ktere jsou i v horsich situacich a jen o tom mluvi. Pak az decka budou vetsi a nebudou se umet chovat normalne tak jim to dojde, ze meli odejit hned. Chap kdyz nechce tak neudelas nic. Proste ho nezmenis. :(

 
edelin
Nováček 2 příspěvky 13.07.13 13:18

Přesně normálně se zbal a odejdi, neříkám hned ze dne na den a pod most… Máš určitě alespoň jednu dvě kamarádky u kterých by si mohla případně přespat zase neříkám měsíc dva. Uvědom si že jako samoživitelka se třema dětma máš nárok na hromadu přídavků, příplatků, dávek atd… To, že to každý nevyužívá je jeho věc, ale podívej na naše „spoluobčany jak se mají dobře“. Normálně jdi a úřad řekni, že jsi odešla, že bydlíš po kamarádkách s dětma - jinak ti nic nedaj, že se choval surově cokoliv a že chceš pomoc v hmotné nouzi, přídavky na bydlení, na děti atd atd atd. Vůbec se neboj, buď tam do tý doby dokud ti to všechno nepomůžou vyplnit atd a nenech se odbýt - běž tam se všema dětma a když ti nebudou chtít vyhovět nech si zavolat nadřízeného, když nebude chtít vyhovět ten odvolávej se zase výš dokud nedostaneš na co máš nárok - podívej se po netu, podívej se do zákoníku - máš nárok na hromadu věcí! A až budeš konečně od něj pryč v pohodě a nejmenší trošku povyroste tak zapřemýšlej nad doděláním maturity, případně i nějakýma kurzama ať potom najdeš práci a můžeš se postavit na vlastní nohy! HLAVNĚ SE NELITUJ (na úřadě samozřejmě platí opak - tam jsi ta největší chudinka a klidně se rozbreč :D), Dej si třeba pár facek, ale začni něco dělat! Jsi ještě mladá!

 
Seska
Stálice 98 příspěvků 1 inzerát 13.07.13 14:23

Můj manžel říct naší dceři že je parchant zkurvený, tak má nakopanou zádel! To je hnus, toto říct vlastnímu dítěti :cert:

 
neprihl ne-silenamatka  13.07.13 14:33

To je sila, bohuzel nejsi ani prvni ani posledni.Tady od klavesnice se nam to lehce radi a chapu, ze ne vsechny „universalni“ rady se daj aplikovat na kazdyho, ale pokud mas moznost odejit, udelej to, prosim.

Ze si udelala blbost pred lety a mas tri deti s debilem, uz neodpares a nema cenu se norit do minulosti (ta uz je hotova, nejde ji zmenit, takze ani nechapu vykriky v diskuzi, protoze ty skutecne nikam nevedou), ale pokus se pro sebe a pro deti udelat v zivote vic.

 
March7
Kelišová 5838 příspěvků 13.07.13 14:56

@mladamamina3 běž do azyláku, vždyť to je hrůza…když s ním zůstaneš, zničíš život nejen sobě, ale hlavně dětem…těm bude v azyláku lépe, než s rádoby „tatínkem“. Pomůžou ti tam dostat se znovu na nohy, možná i s rodiči bys to urovnala, pravděpodobně váš vztah neschvalují, tím spíš ti snad pomohou se od něj odpoutat…pořád si jejich dcera…
Je jasné, že se bude snažit, když mu řekneš, že chceš odejít, otázkou je, na jak dlouho? Den? Dva? Nezmění se natrvalo, tomu nevěř…naivity už bylo dost…máš zodpovědnost za 3 děti (pokud jsem to dobře pochopila), takže se seber a upaluj od něj… Hodně štěstí :hug:

 
Petulka II
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 13.07.13 15:06

Jediné řešení - okamžitý odchod do azylového domu!!! to že říká dětem at jdou od maminky, že je debil ( a tak nějak tuším, že to ani není všechno co kdy řekl a hlavně před dětma řekne) to je vrchol. jen ho nech at si najde zase nějakou mladičkou naivku, ale ty běž!!! a neposlouchej sladky řeči, že to bude zase dobrý - holka tohle jako máma přeci musíš prokouknout, že to jsou jen kecy, které použije jen když hrozíš odchodem, vem rozum do hrsti. Tady jsi to dokázala popsat, tak to můžeš přesně takhle říct kdekoliv jinde a oni tě vezmou hned pod ochranná křídla, držím palečky!!!

 
Kajuli
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 13.07.13 15:35

Ber nohy na ramena a utíkej! Nebudu ti psát, že si za to můžeš sama (můžeš, co jsi proboha čekala od někoho jeho věku, co si nastěhuje domů patnáctiletou naivní slečnu?) a že být tebou, nejprve se profackám za svou naivitu a pak začnu shánět pořádné zázemí pro děti i pro sebe, takže napíšu jenom drž se, bude dobře, pokud budeš chtít

 
becky87  13.07.13 16:08

Ach boze, slizskej uchylak, co nahani nezletile a mlada blba zenska, co ma tri deti ve dvaceti..co rict? drz se

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29695 příspěvků 8 inzerátů 13.07.13 16:22

8o :cert: Mám obavy, že tohle neskončí dobře. Tvůj chlap je nechutný agresivní pedofil :poblion: :poblion: a celý ten příběh je tak nějak z jiné planety. Co na to tvoji rodiče? Holka, ty a tvoje děti vážně potřebujete pomoc :!

Příspěvek upraven 13.07.13 v 16:22

 
becky87  13.07.13 16:54

@Tiger-lily TAKY SI MYSLIM. Je to jak z hnusneho hororu.Byt jejimi rodici, chytnu ji i s detma a odtahnu k sobe.Fuj pedous jeden :poblion: :poblion: Snad se nedostal k detem… :poblion:

 
becky87  13.07.13 17:01

https://www.emimino.cz/…ankovani/13/ ona slecna asi taky nebudu dvakrat svata, vid? ;)

 
beckie
Závislačka 4132 příspěvků 13.07.13 17:13

Tak to je opravdu síla. Skvělý táta, který nadává dětem do zkur. ených parchantů, rád mladá masíčko a těšil se na dcerunku. Máma, která sedla na lep, volovi, který šel zrovna okolo a rovnou si s ním založila rodinu.
Holka, neblbni, si mladá. No co, že máš děti. I tak můžeš začít znovu. A udělej to, ty a prťata máte vše před sebou.
Seber se, zapomeň na ten kec o skvělým tátovi, a hledej pomoc. Sociální pracovnice u vás ti jistě poradí, když jim vylíčíš situaci. Pokud se stydíš, pátrej na internetu, zavolej do nějaké poradny pro ženy, svěř se, oni Tě navedou na správnou cestu.
PS: Správnej táta dětem nikdy nenadává, správnej táta nevykládá o mámě, že je d.bil, správnej táta se nek. rví. Správnej táta žije pro rodinu a Tebe a žije tak, aby své rodině neubližoval, právě naopak, ona je tu proto, aby vás všechny miloval a chránil. Nechtěla bys pro sebe a děti do budoucna někoho takového? Přemýšlej a jednej, rychle!!!

 
K-Black  13.07.13 17:18

Proč se mi to zdá jako vymyšlený nesmysl :think: :nevim:

Příspěvek upraven 13.07.13 v 17:20

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29695 příspěvků 8 inzerátů 13.07.13 17:20

@blorchi :think: Taky koukám na její příspěvky v diskuzích - všechny dost sebevědomé a je zvláštní, jak se vyzná v soc dávkách a jak chválík svého muže :nevim:
https://www.emimino.cz/…entu-156672/
https://www.emimino.cz/…rankovani/5/
https://www.emimino.cz/…isla-157127/
Zdá se mi, že ona z těch hororových úchyláren má ještě legraci :nevim: nějak se mi k tomu nechce moc vyjadřovat. Nechápu.

 
Borůffka
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 13.07.13 17:22

Vymodlená holčička…doufám, že jsem to pochopila špatně :,( :cert:
Táta je skvělej :poblion:
Máš na výběr, azylový dům..pokud budeš chtít poradit, napiš.

 
Borůffka
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 13.07.13 17:27

Mrkla jsem do těch diskuzí..ty toho chlapa všude chválíš :jazyk: :nevim:

 
K-Black  13.07.13 17:54

Tak jsem to pročetla ještě jednou, a neřekla bych že je peďák :nevim: magor to jo, ale peďák?

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29695 příspěvků 8 inzerátů 13.07.13 17:59

@Jasněnkaa Možná ne peďák, ale nějaký deviant to je jistě…

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama