Poděkování za poděkování

Ostatní
  • emimino
  • 12.10.01

Moc rádi pomůžeme a potěšíme ?

Vážená slečno, paní.
Jsem moc rád, že jste napsala mé dceři pár povzbudivých slov. Doma se jí snažíme, co nejvíce ulehčit a pomoci. Jenže sama neví co má dělat. Hrne se toho na ni moc nového. A tak se jí ani nedivím, že je sama tak vyplašená.
Vychovali jsme s manželkou tři děti a sám se teď cítím jako by to bylo poprvé, co čekáme přírůstek do rodiny.
Jsem z toho celý špatný v dobrém slova smyslu. Mám jenom jednu prosbu. Napište Kačce zase nějaký ten konejšivý mejl, pokud Vám zbude trošičku času.
Musím se přiznat. Vaše stránky jsem zatím nečetl, ale už se na ně těším.
Zdravím Vás a děkuji.
Petr D.

Vážený pane,
vždy mě moc potěší, když mohu někomu pomoci, ať už radou nebo povzbuzením. Jestli správně počítám, tak již brzy budete dědečkem, takže Vám, Vaší dceři i celé rodině a hlavně tomu maličkému přeji hodně štěstí a zdraví.
Vím, že být prarodičem a rodičem je těžké a žádné knížky nijak nepomohou. Každé miminko je jiné a na každé platí něco jiného - jenže, jak by to bylo smutné, kdyby tomu bylo naopak, nic by nás nepřekvapilo, vše by bylo předem nalajnované, se vším bychom si věděli rady.
Vaše dcera určitě bude skvělá máma a Vy budete skvělý dědeček. Doba narození miminka se blíží a za chvíli bude mezi Vámi a věřte na stres a starosti nebudete mít nikdo čas.
Já sama mám doma dvouletou berušku a za tři měsíce čekáme další přírůstek - i já mám obavy, jak ty dva zvládnu, ale zase na druhou stranu vím, že to prostě zvládnout musím.
Každý se budeme muset učit - poznat toho drobečka, vědět proč pláče, ale je to doba krásného poznávání, které má happy end - úsměv našeho miláčka, první krůčky a slova.
Takže držím Kačce palce - vše určitě zvládne, vždyť je kolem ní tolik lidí, kteří ji mají rádi a kteří ji pomohou.
Ještě jednou držím palce a až to maličké bude na světě, určitě se nezapomeňte pochlubit. Šárka

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek