Reklama

Pohádka o tom, jak moje štěstí na správného tatínka čekalo

Partnerské vztahy
  • Anonymní
  • 24.12.16

Už od mládí jsem toužila po dítěti a chtěla být matkou. Čekala jsem dlouho a už vím, proč. :) Dnes je 19.12.2016, 21:43 hodin, přítel odjel na noční a já sedím u PC a začínám psát svůj příběh.

Nikdy jsem v lásce neměla extra velké štěstí. Vím, mohla jsem si za to sama, ale což. Ty zkušenosti člověk někde nabrat musí. I když, nečekala jsem, že je budu sbírat asi tak 1/3 svého života.

Vybírala jsem si partnery, kteří mi převážně imponovali svým vzhledem. Byli to namachrovaní hezounci, u kterých se později ukázalo, že pro rodinný život nestojí absolutně za nic.

Jako příklad uvedu svůj první vážný vztah, který trval téměř dva roky. Vše vypadalo fajn, domluvili jsme se i na tom, že budeme mít rodinu. Já vysadila antikoncepci a téměř hned se zadařilo. Bylo mi v té době 18 let. Já byla šťastná, tehdejší moje „láska“ však nikoliv.

Najednou mu mimčo bylo na obtíž a donutil mě jít na potrat. Upřímně můžu říct, že je to rozhodnutí, kterého lituji za celý svůj život nejvíce, ale bohužel co stalo se, nejde odestát.

Po tomto „incidentu“ jsme spolu již nadále nezůstávali a pár měsíců po rozchodu jsem se dozvěděla, že v době, kdy mě posílal na potrat, jeho milenka byla v 6. měsíci těhotenství. Mimochodem, nakonec se vzali a jsou spolu dodnes. Bohužel vím, že ani jí od začátku nebyl a není věrný a přestože ji nemám ráda, za to co se stalo, tak je mi jí tak nějak líto.

A pak se to vezlo: Další vážný vztah se vybarvil v podstatě stejným způsobem. Malý přídavek k tomu byla sem tam rána a potom také alkohol a nechození do práce. Díky tomuto vztahu jsem přišla v té době o dva nejlepší přátele.

Skončilo to opět po dvou letech a to tak, že jsem přítele vypakovala k milence, se kterou si společně pronajali byt. No, společně… Ona platila. On bydlel. Občas se mi ozval a stěžoval si, jak nemá ani na jídlo, tak já holka bláhová mu ještě nosila chleba a máslo. No nebudu to zamlouvat, když mě obral o peníze z bundy a přistihla jsem ho, jak je hází v koupelně za pračku, utnula jsem kontakty úplně.

Ani potom jsem se nepoučila: Opět jsem podlehla kráse a navíc neskutečné podobě s mým milovaným a mnou všude opěvovaným Richardem Krajčem. Další vztah (trvající kupodivu opět 2 roky) vypadal slibně.

Přítel měl z předchozího vztahu dvě dcery, na které nedal dopustit a dýchal by pro ně. Na začátku vše bylo nádherné. Vše se ale zhroutilo, když jsme spolu začali bydlet. Já se za ním odstěhovala do města vzdáleného 120 km od mé rodiny, kamarádů, prostě domova.

Pracoval na turnusy, jezdil po celé ČR. Tři týdny pryč a týden doma. Najednou jsem si začala všímat podezřelých krabiček a všude zapalovače. Ano, z tohoto pána na holení se vyklubal „hulič“. A ano, podváděl mě také. Jak jinak.

Ještě v době, kdy jsem byla s ním, jsem se seznámila s mužem, který se poté stal i mým manželem. Hodně jsme si volali, psali a zjistili jsme, že si rozumíme a domluvili se, že bychom se rádi poznali i osobně. A pak to přišlo. Strávili jsme spolu tři dny a byla to velká láska.

Asi po půl roce mě požádal o ruku. Řekla jsem ANO (teď už říkám bohužel). Po roce známosti jsme se vzali a přítel se nastěhoval ke mně. Do té doby pracoval na směny, každý den byl doma. Když jsme se vzali, oznámil mi, že půjde jezdit na kamion. Žádná domluva, prostě hotová věc. Samozřejmě se mi to nelíbilo, ale přesto šel. Prý na rok. Asi po půl roce si ale na trochu jiný plat zvykl a najednou už ne jeden rok, ale sedm.

Snažili jsme se o dítě. Jestli se dá říkat snažení tomu, když vám chlap přijede domů jednou za 4 týdny a máte jeden jediný styk a ještě naprosto mimo plodné dny, jelikož on není schopen se zařídit. Když mi ale tohle řekl, naprosto jsem k němu změnila přístup.

Začal se mi tak nějak rychle odcizovat. Hádali jsme se po telefonu, doma… Já ho přemlouvala, ať si najde normální práci atd. Ve chvíli, kdy mi řekl, že peníze a životní standard jsou pro něj důležitější, věděla jsem, že je po manželství.

Brali jsme se 6.6.2015 a já už 1.1.2016 věděla, že to byla chyba. V únoru jsem se v práci seznámila s nynějším přítelem. Říkala jsem si: proč na mě pořád kouká jak na svatý obrázek? :D Jiskřilo to tak, že si toho všímali i lidi okolo a netrvalo dlouho a vyměnili jsme si maily a proběhla první naprosto nepopsatelně nádherná schůzka, po které jsme si napsali mail, jak to bylo krásné.

Následovaly další schůzky a další maily a my s přítelem už jsme měli jasno. A hádejte co? Manžel mi vlezl do mailu a vše si přečetl. Najednou se rozpoutalo peklo. Samozřejmě, že jsem s rozvodem měla jasno už nějakou dobu a měla v plánu mu to oznámit, ale chtěla jsem to promyslet a ne to vše řešit takto s horkou hlavou a v afektech.

Najednou by manžel udělal první poslední, sliboval hory doly, vyhrožoval sebevraždou (to dělal i své první ženě) atd. Moje veškeré city vůči němu byly však naprosto pryč. Odstěhoval se a v srpnu 2016 jsme byli rozvedeni. Vážně skvělá bilance. Po roce vztahu svatba a po roce rozvod.

S nynější přítelem jsem už 3/4 roku (od března) a půl roku spolu žijeme. Já mám rozvod za sebou. Jeho rozvod stále probíhá. Už několik let žil v nefungujícím manželství plném hádek, kdy byl pouze zdrojem financí a pracovní síly, což mi potvrdili i jeho rodiče, se kterými mě seznámil téměř hned po tom, co jsme spolu začali bydlet.

Za celou dobu jsme se nepohádali ani jednou. Máme stejné názory, koníčky a hlavně: oba víme, že peníze nejsou to nejdůležitější na světě. Že budeme mít radši průměrný plat, budeme žít skromněji, ale budeme mít jeden druhého a spokojený život. Nejezdíme drahým autem, ani nemáme luxusní vilu, ale jsme spokojení.

A dostávám se k jádru věci: čekáme miminko, dnes máme za sebou ultrazvuk, na kterém jsem viděla bijící srdíčko našeho miminka, a to byla ta největší nádhera. A když jsem potom viděla, jak přítel hledá na té fotečce z ultrazvuku to srdíčko (mimochodem, měl ji obráceně) a jak mu při tom září oči stejným štěstím jako mně, věděla jsem, že tak je to správně. Vše jsme si na chodbě u lékaře potvrdili objetím a jeli jsme domů naším obouchaným Accentem. :)

Je mi 31 let. Musela jsem čekat na svoje štěstí dlouho, ale stálo to za to. A i to miminko vědělo, že žádný z výše uvedených mužů nebyl ten pravý, který by si zasloužil stát se jeho tatínkem.

Tak to je díkybohu šťastný konec mého příběhu.

PS: Ještě necelý měsíc po rozvodu mi bývalý občas volal a brečel, jak jinou nechce a že prý bude na mě čekat atd. V říjnu už byl zasnoubený a v listopadu už oznamoval, že čeká rodinu. No uznejte samy. To přece nemohla být láska.

PPS: Možná mě pár z vás odsoudí, ale což. Každá z nás má právo na svůj názor a já ho nikomu neberu. Pro mě je důležité, že jsem konečně našla své štěstí a že příští Vánoce už budeme rodina. :)


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
samanta2208
Kelišová 5668 příspěvků 24.12.16 00:31

Rány boží..Víc nic :zed:

 
Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 24.12.16 00:54

Chceš politovat? Nevím, první část deníčku pláčeš jak měli tvoji partneři milenky atd. a pak poslední dva vztahy uděláš to stejné? Nejsi o nic lepší než oni, bohužel.

A k větě: A i to miminko vědělo, že žádný z výše uvedených mužů nebyl ten pravý, který by si zasloužil stát se jeho tatínkem.

Ono jedno miminko tady bylo, jenom sis ho nechala vyškrábnout a vyhodit do odpadu.

Gratuluji že jsi se poučila a budeš tedy věrná jednomu muži ale za deníček ovace nečekej. :nevim:

 
Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 24.12.16 03:30

A ta pohádka je kde? Přeji Ti, aby ti život vyšel, ale deníček je jak studený čumák. Strohý, sekaný, divný. Já se těšila na tu slibovanou pohádku.

 
Verun83
Echt Kelišová 8687 příspěvků 33 inzerátů 24.12.16 06:21

Pro kazdeho znamena pohadka neco jineho. Ty sis musela projit timto, abys nasla stesti. Nezbyva nez poprat, aby pohadka mela stastny konec. Hodne stesti.

 
svycarka
Echt Kelišová 7550 příspěvků 24.12.16 06:40

Teda po tom vsem co mas za sebou a hned dite ani ne po roce a s muzem co mel opet nefungujici predely vztah. Bude treba hodne stesti, tak at se ho dockate ;)

 
Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 24.12.16 07:57

Tak já tvému miminku ze srdce přeju, aby ty příští Vánoce trávilo v kompletní rodině. Mohla jsi počkat, jestli tenhle vztah vydrží aspoň ten rok, když o sobě víš, jaký máš „nos“ na partnery. Ale asi už ses cítila i tlačená věkem.

 
unuděná
Kelišová 5448 příspěvků 1 inzerát 24.12.16 08:00

Chtela jsm napsat totez, co @svycarka. Jsi porad stejne blahova, vetsina tvych muzu se ze zacatku jevila super, vybarvili se az po roce,dvou.Ale tenhle je urcite docista jiny, tak proc do toho neskocit hned, zejo? Specialne bych si dala pozor, jelikoz je take rozvedeny. Preji ti hodne stesti, budes ho potrebovat, pohodove tehotenstvi a krasne svatky, a tu pohadku nam prosim napis za par let ;)

 
quinsley
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 24.12.16 08:21

Gratuluji k miminku a moc ti i miminku přeju, ať tento vztah je už skutečně ten pravý.
Bohužel z tvého vyprávění vyplývá, že jsi pořád nevyzrálá, naivní holka.
Doufám, že ti mateřství otevře oči a že tento vztah, kde si opět po půlroce s růžovými brýlemi na nose uděláš dítě s vlastně neznámým člověkem dopadne lépe než ty předchozí. :palec:

 
samanta2208
Kelišová 5668 příspěvků 24.12.16 08:23

No já bych neřekla že se vybarvili až po roce, dvou.. ale spíš ona to jen neviděla přes růžové brýle, které časem samozřejmě opadnou…Vzhledem k tvému častému střídání „nevyhovujících“ partnerů abych si tedy dítě s dalším udělala rozhodně déle než za cca půl roku…Navíc ta věta se svým partnerem jsem už 3/4 roku tak ta mě fakt pobavila :mrgreen: :mrgreen: vůbec se nehadate což taky není zrovna správně, vlastní zkušenost..Představ si že já s tím klukem byla déle jak 2 roky taky sme se ani jednou nepohadali a najednou jsme se dohodli, ze vztah nemá cenu :palec: jednou za čas je potřeba pročistit ovzduší.. a v neposlední řadě já mám taky dítě po 3/4 roce vztahu akorát narozdil od tebe jsem chlapy nestridala jak fusekle, náš vztah především jeho zacatky byly o něčem jiném a měli vyšší smysl než utikani od jednoho vztahu k druhému a jsme spolu 5 let a už i manželé třeba vám to taky vydrží ale při tvé rychlosti střídání partnerů příští Vánoce budeš psát pohádku číslo 2 :mrgreen: :lol:

 
myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 24.12.16 09:45

Přeji, aby jsi byla šťastná a současný výběr partnera byl ten správný.

@samanta2208 : nevím, proč by se každý měl hádat? Když 2 lidé spolu umí komunikovat, tak není potřeba se hádat ;), vlastní zkušenost ( jsme spolu 9 let a jestli jsme se pohádali 1-2× tak je to hodně ;) )

 
ppalea
Extra třída :D 11993 příspěvků 24.12.16 10:00

Nesouhlasím s nadpisem, tvoje štěstí už přišlo s tím prvním nesprávným, ale ty si ho odkopla ač ses o něj snažila. No hodně štěstí v těhotenství a ať ti tenhle už neuteče no.

 
Jitusee
Extra třída :D 10213 příspěvků 24.12.16 10:08

Drahy bože. Jsou Vánoce, tak spolknu slinu a popreji ti jen, at za rok a ctvrt zase nebrecis do polštáře :mavam:

 
Tichošlápek
Extra třída :D 10091 příspěvků 24.12.16 10:17

@Michelle_M naprosto souhlasím

 
drakulova.stara
Povídálka 24 příspěvků 24.12.16 10:19

Jeeezis, tady jsou koukam samy svaty, co v zivote nic nepodelaly. On zivot neni jednoduse cernobilej. Vsichni delame chyby. Ja ti preju, zakladatelko aby ti vsechno vyslo tak jak si prejes.

 
Avrun
Extra třída :D 12225 příspěvků 24.12.16 10:57

autorce
Já bych s tou pohádkou počkala. Pořád jste na začátku vztahu, poznáváte se…z mého pohledu jsi dlouhodobý vztah zatím nezažila, dva roky jsou jako nic :nevim:
Nicméně znám určitě jeden pár, který se bral po půl roce (známá prostě ulovila na jedný akci chlapa, co byl už dlouho zadaný)…fakt na nic nečekali, dnes mají 3 krásný kluky a jsou spokojená rodinka. Držím palce, aby vám to nadšení a aktuální harmonie vydržela a třeba jste spolu zestárli ;) Občasná hádka určitě nevadí a pokud vztah funguje a ti dva se respektují a váží si jeden druhého, tak určitě ani kompromisy nebolí (to aby sis nemyslela, že se s partnerem na všem musíš 100% vždy shodnout :lol: ). Jo a jsem jen o dva roky starší než ty, s mužem jsem 14 let (jasně, potkat ho bylo neskutečný štěstí), teprv dva roky nosím jeho příjmení a teď máme mimčo :mrgreen: asi zas druhý extrém, no :lol:

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.16 11:06

Ano, skutecne jsem par veci v zivote podelala. Ale nenecham se mlatit a okradat o penize a cekat, ze se neco zmeni. Omlouvam se za to, ze jsem si vybirala nespravne partnery. Nestravim ale pul zivota s nasilnikem a nebudu cekat, ze se zmeni. Jinak co se tyce politovani, tak to nepotrebuji. Poprala jsem se s takovymi vecmi, o kterych jsem se ani nezminila, takze soucit skutecne nepotrebuji. Tim bych ukoncila svoje vyjadreni. Hezke Vanoce

 
Bebuše
Echt Kelišová 7858 příspěvků 24.12.16 11:43

Já ti přeji, aby to opravdu bylo ONO. Až na ten potrat to byly prostě jenom zkušenosti ;) Ale v 18 letech to docela chápu…
Suchý „pragmatický“ styl deníčku je mi velmipříjemný, psala bych podobně a cetlo se mi to dobře.
Mám kolem sebe hodně přátel, kteří se rozvedli, do roka byla svatba i dítě a už jsou spolu deset a víc let… někdy je to jasné hned ;)
Držím palce, ať to jen obvyklá dvouletka;) Znám to, já měla vztahy tříleté ;) A ten poslední už trvá deset let ;) Podle počtu partnerů se charakter neurčuje, jedovaté komentáře neřeš…
Krásné Vánoce přeji :hug:

 
unuděná
Kelišová 5448 příspěvků 1 inzerát 24.12.16 12:22

Nikdo ti tu snad nevycetl vyber partneru-vsak jsi to s nimi jeste zavcasu ukoncila.Spis se tu pozastavujeme nad tim, ze ac vetsina tvych vztahu vypadala e zacatku slibne, tak nevydrzely. A proto by bylo namiste s miminkem pockat alespon po tu dobu, nez shodis ty ruzove bryle, cili minimalne rok, spis dva :nevim:

 
kopretina90
Kecalka 212 příspěvků 24.12.16 13:12

Holky, vždyť to je deníček :roll: Proč máte představu, že každá žena musí být svatá a dokonalá?.. Každá máme svou minulost. Autorka je těhotná a je moc šťastná. Popsala nám svůj život, život jaký měla před miminkem. Myslím, že nechtěla abychom jí litovali ale chtěla se pochlubit, že je konečně šťastná.

Doufám, milá autorko, že tento muž už bude ten pravý a budeš šťastná :kytka:
Krásné Vánoce.

 
Kattynka000
Závislačka 3019 příspěvků 24.12.16 13:34

Achjo, holky proč i o Vánoce tak jedovatě? Ano, autorka i přes svůj věk je očividně sladce naivní, ale tak přejme jí, aby to tentokrát vyšlo a neodneslo to to malé které čeká..
Autorko, málo kdo to u nás hádá, všichni tipují že jsme spolu 10+ let, ale také jsme s manželem utíkali z nefungujících vztahů, znali jsme se měsíc, když mě k sobě stěhoval od agresora, se kterým jsem byla dva roky a odcházel od nevěrné lhářky, se kterou byl rok (Buď jsme mohli jít bydlet spolu, nebo já bych musela k rodičům přes 100km daleko a to bychom se vídat nemohli, stěhování ze dne na den, zamilovanost a růžové brýle vyhrály a risk se vyplatil:-)). Oba dva za sebou máme hororové vztahy - má první láska skončila po 4 letech ze dne na den, kdy si uvědomil, že mu v našem vztahu chybí jiskra. Zrovna ve chvíli, kdy jsem zjistila, že jsem v 18 těhotná, nevěřil mi to, já nakonec potratila. Pár „několikaměsíčních úletů“ a dvouleté peklo s agresivním volem. U něj to bylo to samé, 4,5 roku, než zjistil, že ho podvádí, pár několikaměsíčních úletů a rok s nevěrnou lhářkou.. I tak jsme to riskli.. Za 7 měsíců jsme se brali, já ve třetím měsíci těhotenství. Svatba nebyla kvůli malému, prstýnek měl koupený ještě předtím, než jsem ho těhotenstvím překvapila :mrgreen: Ustáli jsme strašné boje, peklo a války. A stálo to za to. Letošní Vánoce mi v kolébce spinká naše druhorozená skoro 3měsíční princezna. Lepšího tátu, muže, partnera a přítele jsem si vybrat nemohla. I tehdy mi všichni říkali, jak jsem naivní, hloupá a jak si natluču. A já i přes ty „věštby“ vstávám každé ráno vedle manžela, který mě den co den budí se slovy „Dobré ráno lásko“. Každý vztah musí nějak začít, riskla jsi to a snad se ti to vyplatí :kytka:

 
Lada84
Ukecaná baba ;) 1998 příspěvků 24.12.16 14:23

Vzala jsem si muze po 10ti mesicni znamosti, ted jsem spolu pres 6 let a nas vztah je pekny..Nekdy je dobre dat na instinkt ;-)

 
reinkarnace
Závislačka 4470 příspěvků 1 inzerát 24.12.16 14:28

Tak hodně štěstí no… :nevim:

 
reinkarnace
Závislačka 4470 příspěvků 1 inzerát 24.12.16 14:33

@Jitusee :lol: taky jsem spolkla :mrgreen:

Příspěvek upraven 24.12.16 v 14:33

 
lilia81
Neúnavná pisatelka 15291 příspěvků 24.12.16 16:06

Teda, přečetla jsem ji deníček, říkám, jo, holka není svatá, ne vždy všechno s e jí v životě povedlo, ale je super, že je teď šťastná a čeká miminko a i partner ho chce… holt někdy manželství nevydrží, ěnkdy se člověk zamiluje blbě, to je život…

z čeho je mi ale zle je z většiny jedovatých komentářů… bože, jsou Vánoce holky, sáhněte si do svědomí a pokud vy v životě nelitujete jediné věci nebo nemáte, za co byste se styděly, tak teprve hoďte kamenem… fak se styďte…

všem normální občas chybujícím lidem pohodové Vánoce plné tolerance!!!

 
shina
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 24.12.16 20:41

Nevidela bych to tak cerne. Ja sem planovane otehotnela po ctvrt roce od seznameni. A dnes slavime 5 Vanoce. Neni vzdy vse idealni (kde taky je?), ale nemenila bych!

Jinak gratuluju k miminku a preju at Vam vztah vyjde!

 
stinga
Závislačka 3803 příspěvků 7 inzerátů 25.12.16 00:20

Moji rodiče se brali po 9 měsících, co se znali a jsou spolu 33 let, možná je to o štěstí, nevím

 
slavuska1
Vesmírná mluvilka 31648 příspěvků 25.12.16 02:38

Jako první mě zaujalo, že jsi vypichovala ty 2 roky, po kterých byly vztahy špatně, a teď jste spolu ani ne rok, kdo ví, co se může za další rok stát. každopádně držím palce

 
brumdinka
Nadpozemská drbna 25312 příspěvků 25.12.16 11:30

Ach jo holky to nedáte pokoj ani o vánocích…ono ani v dlouhodobých vztazích to né vždy dopadne, protože lidi se časem vyvíjejí a že si rozuměli na začátku automaticky neznamená, že si budou rozumět i na konci..a věřte mi vim o čem píšu…stejně tak neznamená, že když je někdo rozvedený že je podřadný zboží, jak tu někdo též naznačil :roll: to samé s těma hádkama atpod…

já naopak oceňuju odvahu zakladatelky, že to sem do toho fora vůbec napsala a držim palce at´to vyjde :palec:

 
mlejnice01
Stálice 87 příspěvků 25.12.16 13:54

Nesoudím, neřeším, nežiji tvůj život, ale jsem z toho dost zmatená. Pohádka? Nevím, nevím. :nevim:

 
Jitusee
Extra třída :D 10213 příspěvků 25.12.16 18:09

@reinkarnace Na me? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2428 příspěvků 26.12.16 09:25

Preji hodne stesti. Zvlastni, ze jsi se nepoucila a zase se do vztahu a hlavne ditete vrhas bezhlave, ale nekteri lide to tak maji. V rodine mam pripad, kdy spolu zacali zit po mesici, po trech cekali dite a po peti se brali a jsou spolu 35 let, takze proc ne, klapnout a sednout to muze. Dlouhodoby vztah oddeli pred temito dulezitymi kroky vice zrno od plev :).

 
hanyny
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 26.12.16 15:16

Tak asi by se tady nikdo nepozastavoval nad tím, že autorka tak rychle otěhotněla, kdyby nám tady tak hezky nepopsala svoji minulost. Vždycky krásný vztah se super chlapem, který vždy končil buď potratem, nebo jeho či její nevěrou, krádežemi či bitkami.
Nicméně, přeju zakladatelce štěstí, ať jí to tentokrát vyjde a počkám si na deníček o pokračování pohádkového vztahu za 2 roky :mavam:

 
Karamillka
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 3 inzeráty 28.12.16 08:22

Ahoj, já ti to štěstí moc přeju. Užívej si těhotenství a buďte šťastní. :hug:

 
pe-terka
Neúnavná pisatelka 16039 příspěvků 29.12.16 00:31

No přijde mi, že ty vtahy bereš nějak hopem a děláš v nich stále stejné chyby. Přeji ti, at se z tvého současného partenra a budoucího otce opět nevyklube násilník, zloděj nebo sukničkář a at vám to klape.
Jinak tu větu, že miminko si počkalo na toho správného tatínka, považuji za neštastnou…Je to takové ukvapené, navíc to bylo trošku jinak. :think:

Příspěvek upraven 29.12.16 v 00:31

 
ChZuzka
Ukecaná baba ;) 1529 příspěvků 30.12.16 09:37

Já nejsem zastáncem takhle urychlených vztahů :zed: ale držím palce ;-) já jsem to ted už s manželem vzala velmi a opravdu velmi pomalu :-D začali jsme spolu bydlet až po 3 letech až jsme měli oba dobrou práci, v podnájmu jsme žili 2 roky pak jsme šli bydlet na barák k jeho rodičům :-) po 6 letech jsme byly 3 a po 8 letech jsme se konečně vzali :-D :dance: mé plány byly jiné tedy kratší :-) ale jsem ráda že jsem si na to počkala

 
Agrion
Závislačka 2782 příspěvků 31.12.16 14:01

Gratuluju a drzim palce aby vas vztah zustal pohadkovy. A to ze jsi cekala na toho praveho do 31 mi teda vubec neprijde, jako ze dlouho :nevim: Tak nejak normalni vek pro zalozeni rodiny v dnesni dobe ;)

 
Petra2829
Echt Kelišová 7896 příspěvků 13.01.17 17:18

Po takovém životě, hodně rychle těhotná. Snad tentokrát alespoň zailovaná do toho pravého. To prověří jen čas a posléze miminko. Přeji ti hodně moc štěstí do života. ;) :mavam:

 
Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 24.02.17 21:40

Tvůj deníček věrně podtrhuje všechna známá fakta z psychologie :-D Nejvíc mě asi bije do očí to, že vztahy vydržely zpravidla zhruba 2 roky, což je přesně doba, kdy vyprchává zamilovanost a buďto přijde láska a trvalý vztah (oba na tom musí zapracovat) nebo ne a vše končí, protože růžové brýle opadly… Nutí mě to napsat, že doufám, že s tímto vydržíš déle než ty dva roky… PS: tvoji bývalí měli milenky a ty jsi z manželství utekla za milencem? zvláštní…

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama