pokračování Termín porodu 22.4.2010

Těhotenství

Ahoj všem, dnes je 14.10.2009 a já si připadám jako budoucí nezodpovědná máma. Když jsem byla poprvé na ultrazvuku v tom již zmíněném 6 týdnu a 1 dnu dostala jsem do ruky i několik papírů. A na ty papíry mi sestra napsala datumy, a řekla po tom datumu se objednejte na sreening vrozených vad.

Jenže jsem tak trochu zmatkař a absolutně jsem nevěděla,který datum k čemu patří. Což přiznávám až teď :(. Absolvovala jsem odběr krve (kvůli tomu jestli nemám nějakou nemoc). Po tom jsem měla jít na screening,který jsem,ale bohužel prospala a to doslova. Myslela jsem že ten datum patří k tomu odběru krve. Patřil,ale k jinému. A tak když jsem dnes volala abych zjistila kdy mám vlastně přijít zjistila jsem že 1 trimestr mám za sebou a už by to nebylo přesné a mohla bych se zbytečně stresovat. Což budu dělat i teď,protože nevím jak na tom prcek je.
Snad už nepromeškám nic důležitého.

Jo a našla jsem ještě na jednom papíru s ultrazvuku včerejší datum a to jsem byla v práci,tak mám další mínus.
Teď bych se měla asi začat modlit ať je vše v pořádku a to co jsem zameškala nijak neohrozí mého potomka, kterého mám pod srdcem a je jediný kdo o tom všem ví. Říkat to příteli raději nebudu už tak by se mu nelíbilo,že nevím jak na tom prcek je.

Jsem asi nejhorší budoucí máma :(
Nebo máte někdo zkušenost ,že by jste vynechali něco tak důležitého?
(asi ne co? já jen aby mě někdo ujistil že to jde i bez toho)

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Lacenka
Neúnavná pisatelka 18644 příspěvků 15.10.09 14:27

Meg, klíííd I.trimestrální screen. je výdobytek řekla bych posledního roku. Když jsme na začátku roku těhotněla a jedna spolutěhulka nám řekla že jde na UTz za který bude platit 1300kč tak nám v 99% klesla čelist, co že je to za novinku? A neuplynul ani rok a Dubňáčci jsme na něm byli skoro všechny… Takže pokud jsi propásla jen NT+ nic zá:,–(ního se neděje. Pohlídej si datum Tripl testu (16tt) a pak se zařiďf podle výsledku z něho a velkého UTZ ve 20tt. Je velmi pravděpodobné!!!!!!!! takřka jisté, že je váš drobeček v pořádku a jen se zbytečně nervuješ…

 
JančaK
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 15.10.09 14:45

Určo bude všechno v pořádku, nestresuj. A pro příště si prostě všechno napiš do kalendáře, který míváš na očích a už se ti to nestane. A kdyby se náhodou stalo, že něco bude špatně, tak to není tím, žes prošvihla testy. Buď opravdu v klidu, já ten Screning taky prošvihla, bo jsem si myslela, že požádám mojeho mudra a on mi řekne kam jít, ale neřekl a já než našla specializovaný pracoviště a objednala se, tak už bylo pozdě, bo objednací lhůty jsou dlouhé. Přeji hodně štěstí:)

 
Panuška
Neúnavná pisatelka 16974 příspěvků 17.10.09 08:13

Taky tě chci uklidnit já ten screening taky prošvihla ale zase spíš kvůli dr. Poslal mě na krev na odborné pracoviště ale tam zrovna ten den krev už nebrali. Potřeboval aby mi jí vzali v ten daný den pak už bylo pozdě. No takže mi jí zvali později a můj dr. řekl, že by tím byly výsledky zkresleny a že on se stejně řídí výsledkama tripple testů. Takže buď v klidu a při nejhorším si řekni, že naše mamky taky žádné testy neměli a většina dětí je zdravá.

 
Elinda
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 20.10.09 17:26

Hele, pohoda, klid. Jedná se jen o vyšetření, ne o léčbu. Je-li dítě zdravé, aspoň ho nestresuješ. A není-li, děj se vůle boží. Včasným vyšetřením by se nevyléčilo.

 
MegK
Kelišová 7106 příspěvků 21.10.09 19:00

Ahoj holky,
děkuju za uklidnění,pomohlo mi to.

Jen doufám,že teď už si všechno ohlídám.

Přeju všem pěkný den
Meg

 
Miňulka
Závislačka 2904 příspěvků 23.10.09 05:27

Lacenko, tak mám pocit, že ta spolutěhulka jsem byla já :-) a přesně Meg, u nás v září na něm byl málokdo, zrovna tak moje kolegyně v práci netušili oč jde a dětičky mají a zdraví, hlavně se nestresuj a bude to O.K.

 
Drogheda
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 02.11.09 13:47

Neboj, urcite nejsi nejhorsi mama a hlavne se nestresuj! Ja byla prvni dva trimestry v Irsku, kde se jim o nejakych triple testech ani nezda… zadne testy mi nedelali a tim min jsem se stresovala… tak neboj.. bude to dobry :-)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama