Pokus o deníček emiminkovek

Snažení

Ahoj holky, Zebřičkovské, Matýskové......no prostě všechny co už máte nebo bysme chtěly mimi.

Četla jsem v jednom deníčku, že hledáte někoho čtvrtého do party, kdo by se přidal. Pokud bych to mohla být já, tak bych se cítila opravdu poctěna.Taky bych si moc přála mimi a znám ten pocit, který se dostaví každý měsíc. Ta beznaděj, bezmoc a nenávist k vlastnímu tělu. Chtěla bych tady přispívat svými zkušenostmi a taky se ráda dověděla něco nového. Na tyto stránky už chodím přes dva roky a stejnou dobu se pokoušíme s manželem o mimi. Chtěla bych si taky s vámi pořádně popovídat o čemkoli jiném abysme na ty prcky tak nemyslely a oni se mohli v klidu zabydlet v našich bříškách. Pokud mě přijmete mezi sebe, slibuji, že vás nezklamu a napíšu vždycky něco takového aby vám to udělalo radost.
Tak mi prosím napište, budu se moooc těšit.
Ahoj Vendelína

Hodnotilo 1 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Anonymní  24.11.04 21:18

Ahoj Vendelino,

jestli se k nam chces pripojit, tedy ke snazilkam, tak si vyber nejaky denicek, ktery se ti nejvic zamlouva a pak do nej prispivej, treba jen komentari, ale i samotnymi denicky. Samozrejme, ze tu muzes proplouvat z jednoho denicku do druheho, ale ja osobne jsem stale v tom jednom (jedna se o denicek holek z diskuze Tehule?), kde se uz vsechny tak nejak zname, ale cas od casu nakouknu i do jinych, jako treba do zebrickoveho ci Matyskove. Jsem presvedcena, ze v jakemkoliv budes prijata.
Takze necham vyber na tobe a treba se nekdy sejdeme v tom nasem denicku
Andrea Dede

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 25.11.04 09:04

Ahoj Vendelínko,
je to přesně tak jak napsala Andrea předemnou. V každém snažilkovském deníčku tě všichni rádi přivítámeí, stačí si jen vybrat do kterého se přidáš :-)
Neměj obavy, že se v deníčku už všichni známe, moc rádi vidíme každou novou tvářičku a věř, že se pak snáze překonávají krize v podobě MS a všem nám tečou slzičky radosti, když někdo ohlásí dvě čárky.
Přeji ti dobrý výběr Maru (zebřičkový deníček)

 
monicka01
Kecalka 266 příspěvků 25.11.04 09:05

Ahojky Vendelíno :-)
Já pocházím z deníčku snažilek - zebřiček od Maru. V tomto deníčku se holky rozhodly přejmenovat na zebřičky, protože si daly za úkol mít do konce roku každá dvě čárečky na testíku a přidat je zebřičce na její krásné boky :-) Já sama jsem už těhulka, ale v deníčku zůstávám. Jsem věrná holka jen pouze nakukuji do květňátek.
Jak už psala Andrea Dede je to na tobe vybrat si deníček, který ti přirostl nejvíce k srdíčku. Věř, že vše budeš ráda vítána. Deníčky vznikly pro podporu dušičky a pofoukání bolavého srdíčka. Jo a taky umíme řádně zatočit se skřítkama depkoidníkama :-)

Krásný den Monika

 
Vendelina1
Povídálka 48 příspěvků 25.11.04 09:17

AHoj holky, moooc vám děkuju, že jste mi odepsaly.Strašně ráda se k vám přidám, protože s kým se o „tom“ můžu nejlépe poradit než s odbornicemi? Já bych se přidadla do Zebřiček, protože bych taky do konce roku chtěla ,ale o tom se už rozpovídám tam, jo? Tak se na vás moc těším.
Pa Venda

 
Anonymní  25.11.04 09:40

Ahoj,

psala jsi k nám, do Opičáků, my sice nejsme snažilky ( označení deníčku byl drobný technický přehmat ), máme dětičky okolo 19 měsíců staré, ale samozřejmě se můžeš připojit a třeba nabírat zkušennosti, až se jednou zadaří, a moc Ti přeju, aby to bylo brzo.
Jolka ( Opičáci )

 
Vendelina1
Povídálka 48 příspěvků 25.11.04 12:59

AHoj Jolko.S tím napsáním do Opičáků jsem se fakt spletla. NAvštěvuji totiž všechny deníčky a nějak jsem pozapomněla kde jsem. Navíc když byl název snažilky, tak už mi to vůbec nedošlo. Ale moc ti děkuji a určitě k vám ráda zajdu, pokecat si o tom, jak to „správně“ dělat s těma prckama! Ať se vám holky taky daří prcci ať moc nezlobí. Pa Vendelína

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Zebřičkový deníček Vendeliny - 76. díl


Reklama