Pomozte prosím - vyhlašujem pátrání :-)))

Ostatní

Ahojky všichni, vy které mě znáte z deníčku od Montičky a nebo z chatíku jistě budete vědět o tom, že můj Tomášek ztratil cestou od babičky v autobuse svojí nejoblíbenější hračku MYŠKU, kterou měl rok a neudělal bez ní ani krok.

Brali jsme jí všude, spinkal s ní, léčila se s Tomíkem když byl nemocný, no prostě dělala s námi všechno. Dokonce byla i poznávacím znamením na jednom z Pražských srazíků snažilek z emimina.
Nyní je Tomášek hrozně smutný a pokaždé, když si na ní vzpomene tak pláče. Vy které máte už děti jistě víte, jaké to je když vaše dítko takovou oblíbenou hračku ztratí.
Zkusili jsme obejít pár hračkářství, volali jsme i na dopravní podnik jestli se nenašla, ale marně. Původně byla koupena v Tescu na Zličíně, ale bohužel už tak před rokem. Dostal jí od babičky. Sice mu teď taťka jako náhradu koupil králíčka, ale nějak to není ono.
Chtěla bych vás touto cestou poprosit, pokud by jste jí někde v některém z obchodů viděli, aby jste nám dali vědět. Tomášek by byl určitě moc šťastnej, kdyby se k němu myška, i když nová vrátila. On si myslí, že jen jela na výlet a že se k němu vrátí. Nějak nechce pochopit, že už jí pravděpodobně neuvidí. No vždyť mu je teprve 2 a půl roku.

Prosímmm pomozte nám myšku objevit. Fotky přikládám.

Všem Vám moc děkuji a nezlobte se, že tímto zabírám místo jiste lepším a hodnotnějším příspěvkům.

Děkuji Petra a Tomášek nešťastníček
e-mail : petra.brandova@e­mail.cz

invalid_fname.jpg pusinka2.jpg
Váš příspěvek
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 26.07.03 21:46

Ahojky Pusinko a Tomášku!

Kdybych takovou myšku někde viděla, určitě dám vědět a nebo ji rovnou koupím. Třeba jich pak bude mít Tomík doma 20 a ty si budeš muset vymyslet pohádku, co ta myška na tom výletě dělala:)
Hodně štěstí v pátrání po myšce
 Montik

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 27.07.03 17:30

Ahojky Pusinko!

Tak dnešní první pokus o získání myšky nebyl úspěšný. Ale vzpomněla jsem si na ni, když jsme byli na nákupech a tak jsme hledali oba. Já i manžel:)
Třeba se zadaří příště
pá Montik

Toffifee
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 27.07.03 18:57

taky budeme pátrat.
Už jsem o tom řekla i známým :o)
Chudák Tomášek.
 Zuzka

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 27.07.03 19:37

Ahoj holky moc Vám děkuju. Opravdu budeme moc rádi, kdyby se objevil obchod, kde by jí měli, a kdyby náhodou ne, tak jsme aspoň zkusili co se dalo. Ještě, že Vás mám. Díky moc Petra

Vložit nový komentář