Porod a jiné komplikace

Těhotenství
  • Hanís7
  • 27.09.16

Teď už je fajn, ale... Ahoj všem, dovolte mi, abych se podělila o svůj příběh z těhotenství. 9. 7. 2016 ráno mě začala bolet šíleně záda a pod prsy, tak jsem to nevnímala, šla jsem žehlit, ale pak zase.

Za půl hodiny už jsem nemohla s bolestí vydržet, tak jsem si zavolala sanitku. Ti přijeli, řekla jsem jim, co se mnou je, byla jsem v tu dobu už přesně nevím, asi v 35 týdnu těhotenství. Tak mě odvezli do nemocnice, ale bolest neustupovala.

Dali mi kapačky. Udělalo se mi hrozně špatně. Tak mi dali jinou kapačku, pak mě pan doktor vyšetřil a řekl mi: „Máte tam velký zánět močových cest.“

Tak přišla sestra s jinou kapačkou, ale bolest neustupovala. Měla jsem hlad, nic jsem nesměla, ale pak přišel večer kolem 5. hodiny a přinesli mi večeři. Tak jsem si dala půlku rohlíku, víc jsem do sebe nedala. Šla jsem si znova lehnout. Bolest byla pořád, už jsem byla unavená a beze sil.

No a jsem usnula na chvilku, ale vzbudilo mě, že je mi špatně na zvracení, tak jsem si zavolala sestru. Než přišla, tak jsem se pozvracela. No nic, sestry to uklidily, převlékly postel a já se šla umýt a do postele, že se prospím. Nemohla jsem usnout.

Bylo kolem půl noci a přišla sestra, že mě převezou do jiné nemocnice, že už neví, co se mnou je, když mě to pořád bolí. Tak sanitka přijela a odvezli mě. Hned mě dali na pásy a začalo se jim to nelíbit. Tak mi dali další kapačky a za chvilku znova pásy.

Tam jsem ležela asi tak dvě hodiny. Už jsem nemohla ležet, jak mě ty záda bolely, byla jsem unavená a ospalá. Tak pak mě dali na vyšetřovnu, tam se mnou sepsali plno papírů a znova na pás.

Už jsem se na nic neptala, jak to vypadá, nemohla jsem, jak jsem byla ospalá a unavená. Pak mě převezli na jinou vyšetřovnu a doktor mě vyšetřil a poslali mě na normální pokoj. Bylo kolem šesté, když jsem se dostala na normální pokoj. Už jsem nemohla ani ležet ani chodit ani sedět ani nic, jak mě to bolelo.

Pak přišli z výsledky z krve a moči a řekli mi, že mám zánět slinivky břišní. Ptala jsem se, co to znamená - nevěděla jsem. Řekli mi: „Budeme do vás dávat antibiotika a různé kapačky, a pokud to nepřejde, půjdete na sál vyndat malého.“

Ale bolesti byly stále. Den po dni utíká a asi 5. den přišla doktorka z chirurgie, že zítra půjdu na sál, že mi malého vyndají a já jsem byla ráda. Byl ten den a šla jsem na sál. Záda bolela, až jsem už začala brečet bolestí. No nic, udělali předoperační věci a já si řekla o to, že bych chtěla umrtvit jen od pupíku dolů. Udělala jsem chybu.

Tak jsem se musela přetočit na bok, co nejvíc dát nohy k břichu, ale moc to nešlo. Měla jsem strašně velké břicho a do toho ty záda, no šílená bolest. Brečela jsem bolestí, pak jsem se obrátila na záda a začali. Bolely ty záda snad čím dál víc, měla jsem slzy v očích, už jsem fakt nemohla. Šest dní jsem nespala a ještě tohle.

Po hodině byl malý venku. Ukázali mi malého a já začala mít slzy. Byl krásný. Pak přišel na sál ještě chirurg a říkali mu, ať se na to podívá na tu slinivku, víc nevím, co říkal. A jak mně hrabal v břiše, hrozná bolest přišla já už jim tam řekla: „Nechte už toho, bolí to hrozně.“

Tak mě zašili a pak převezli na pokoj pooperační. Měla jsem cévku, infuze na obou rukou, nějaké hadičky do nosu - prý jsem špatně dýchala. A záda přestaly bolet. Tak jsem si řekla: „Super, bude to ok.“

Ale přišel druhý den, kdy mě odvezli na pokoj na šestinedělí a bolest znova začala, jak jsem se hýbala. Pořád mi brali krev a moč. Tak jsem byla na pokoji s dvěma maminkami, ale já v bolesti a ani malého jsem neměla u sebe. Brali mi pořád krev, ruce rozpíchané, už všude modřiny. Až pak jeden den už mi nemohli ani nabrat krev, tak mi oznámili, že musím na sál, že mi musí dát kanylu do krku.

Tak jsem jela na sál a tam mi řekli: „Nebude to bolet, my vám to umrtvíme,“ ale bolelo to šíleně.

Říkali mi: „To nemůžete cítit, je to umrtvené.“

Si asi dělali srandu nebo nevím, brečela jsem fakt bolestí, ať už toho nechají, že chci pryč, ale doktorka řekla nějakému chlapovi, co tam byl na sále, že to tam nemůže dostat a najít tu správnou tepnu, byl to asi 10 cm drátek. Tak jsem tam strávila hodinu a pak jela na pokoj.

Asi po 5 hodinách mi přivezli malého konečně ukázat, na všechnu bolest jsem zapomněla a užívala si malého. Chtěla jsem kojit, ale nešlo to, neměla jsem mléko. Nedostávala jsem najíst, měla jsem umělou výživu do kanyly. Chodila jsem s kanylou i na WC, bylo to hrozné.

Ani starat jsem se nemohla o malého, bylo to fakt hrozné. Vlastně ještě jsem zapomněla, že při porodu jsem ztratila 1 litr krve, a ještě před porodem mi doktorka řekla, že mám málo krve, že mi ji musí darovat. Tak mi ji dali do kanyli, ale po porodu museli ještě jednu. Byla to hrozná podívaná, jak do vás teče cizí krev.

Pak jsem jeden den měla sono břicha a zjistili mi, že mám písek v žlučníku. Bolesti neustupovaly. Víc už neřešili. Poslali mě domů, že budu chodit na kontroly a budu držet přísnou dietu.

Tak jsem držela dietu. Skoro nic jsem nesměla. Dnes už je to skoro tři měsíce od porodu a já pořád držím dietu, abych nemusela na operaci, ale ta mě stejně nemine. Teď už je mi fajn, jsem bez bolestí, ale pořád se bojím, co přijde příště.

Hodnotilo 33 lidí. Score 1.7.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Lotty83
Kecalka 110 příspěvků 27.09.16 00:17

No… normálně deníčky nekomentuji. Ale tohle se nedá!!!… je mi na zvracení, tak jsem si zavolala sestru. Než přišla, tak jsem se pozvracela. No nic, sestry to uklidily, převlékly postel a já se šla umýt a do postele. No jistě vždyť ta frcka sestra to uklidí. :poblion:

 
MiaRimonta
Ukecaná baba ;) 1320 příspěvků 27.09.16 01:18
8o 8o 8o 8o 8o :mavam:
 
Teresa.p
Kecalka 144 příspěvků 27.09.16 02:38

Doufam, ze denicek necte moc darcu krve. jsem zdravotni sestra a vetsina pacientu transfuzi prijima s pokorou a darovane krve si velmi vazi. zakladatelko preji hodne zdravi tobe i miminku.

 
Bohdanek
Nováček 4 příspěvky 27.09.16 03:11

Jses statecna. Tolik bolesti… nu hruza :,( Derz se.

 
mmanolka
Kecalka 214 příspěvků 27.09.16 05:40

Já tedy nekomentuju nikdy..ale když pominu styl a obsah..tak já taky dostala transfuzi a dodneška i když je to sedm let v duchu děkuju, že jsou dárci krve..já sama darovat nemůžu, o to víc si vážím těch co jdou a darují..mě i mojí mamince zachránila transfuze život..zvláštní mě napadá jen slovo vděčnost a díky a tebe hrůza, že ti teče do těla cizí krev..

 
Ba412
Kecalka 183 příspěvků 27.09.16 06:22

Tak ja bych se zeptala jake ma autorka vzdelani protoze dite v 5.tride zs ma lepsi sloh…
Mela by byt vdecna za to, ze ji i dite lekari zachranili a ze je relativne v poradku.

 
unuděná
Závislačka 4119 příspěvků 27.09.16 07:22

Autorko, jsi Ceska? Ten text je prisernej, neni tam snad jedina kloudne napsana veta..
A obsah sdeleni jsem v podstate taky nepochopila, snad jen prosty popis zdravotnich vykonu bez spetky vdeku ci pokory. Totalne divnej zapisek 8o

 
stinga
Ukecaná baba ;) 2122 příspěvků 3 inzeráty 27.09.16 07:38

Já bych se autorky zastala, bolest při zánětu slinivky je tak hrozná, že to člověka úplně paralyzuje a skoro nevnímá, tak nějaké slušné chování je asi to poslední, co zrovna řeší, není toho schopen. Měl to můj dědeček

 
Netopýr1
Kecalka 301 příspěvků 27.09.16 07:39

Tak já jsem dárce už několik let, teď teda s pauzou kvůli těhotenství a kojení, přesto chápu, že to musí být zvláštní pocit dostat transfuzi, ale musíš to brát tak, že ti to zachránilo život. Jinak deníček je zvláštní, asi si prožila hodně bolesti a chtěla ses z toho vypsat, tak ať brzy zapomeneš a je líp. Užívej malého.

 
Misel02
Závislačka 4329 příspěvků 27.09.16 07:47

No nemám slov… asi si myslíš jak tě budou všichni litovat jaká si chuděrka ale promin ale na pokojích jste neměli umyvadlo či wc? To jsi musela čekat až dojde sestra na to aby ses pozvracela? Jsi trošku prasátko…
To že ti dali krev je spíše dobře, pač hodně lidem zachránila životy aproto tu teď jsou a ne že hrozná podívaná že do tebe jde cizí krev… Přeji miminko mnoho štěstí a zdravíčka a tobě jen ať se dobře zotavíš.

 
elot
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 27.09.16 07:52

Já si taky myslím, že jste na ní zbytečně přísní. Užila si dost bolesti, být po císařském řezu je samo o sobě bolestivé a navíc ještě slinivka a do toho psychika, že se nemůže pořádně starat o mimi. Mě chytil žlučník čtrnáct dní po porodu ale naštěstí mi ho hned vyoperovali, tak jsem se dlouho netrápila.

 
elot
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 27.09.16 07:57

@Misel02 Možná si neuvědomuješ jaká je to šílená bolest mít zánět slinivky, třeba to prostě nestihla.Moje mamka ho měla a bylo to hrozný vidět jak trpí. Já jsem to teda pochopila tak, jako že sestri byli hodný, že s toho nic nedělali a prostě to uklidili, když viděli jak je jí zle :think:

 
sao
Ukecaná baba ;) 1590 příspěvků 27.09.16 08:00

Drž se, přeji ať už je jen líp :hug: A gratuluji k synovi, ať ti dělá jenom radost :)

 
misa1982
Kecalka 163 příspěvků 27.09.16 08:06

Já dávám krev i plazmu a jsem i v registru
dárců kostní dřeně. Jsem na to pyšná.

 
Cuddy
Extra třída :D 13352 příspěvků 27.09.16 08:10

Sloh je jak od prvnaka, ale zbytek bych nehodnotila. Jo, clovek muze mit i takove bolesti, ze k tomu umyvadlu dojit nestihne, nezvladne nebo ho to nenapadne. Byla v nemocnici, ne v hotelu.

 
Lenka 80  27.09.16 08:12

To se neda cist :lol: :lol: :lol:.

 
snažilka2
Stálice 85 příspěvků 27.09.16 08:18

@Teresa.p Díky za tento komentář. Jsem taky zdravotní sestra a zároveň dárce krve. Darovat krev jsem začala po prvním porodu, kdy mi taky museli dát transfuzi. V tu chvíli jsem si začala vážit dárců krve a měla jsem pocit, že bych to měla „vrátit“. I po druhém porodu jsem musela dostat krev a nikdy mi to nepřišlo „hnusné“ - jak se píše v deníčku. Spíš jsem byla vděčná.

 
Lencaaaa
Závislačka 4144 příspěvků 27.09.16 08:23

K denickum vetsinou nic nepisu, ale tohe nemelo hlavu ani patu, vsechno hrozne chaoticke. Nejsem clovek kterej by umel psat souvisle a srozumitelne texty, ale tohle prislo i na mne jako extra strasny.
Jinak proc jsi se nezvedla a nesla jsi zvracet na wc mne by nenapadlo cekat na sestru. Po prvnim porodu mi taky davali krev protoze jsem mela velkou ztratu, ale nenapadlo by mne o tom psat takhle „hanlive“. Bohuzel, kazda nemame to stesti, mit porod snu ale zase mi prijde, ze jsi to vsechno vzala strasne zle, z meho pohledu se ti v prvni nemocnici bali dat nejake leky kdyz jsi byla tehotna, asi se bali, aby neublizili malemu.
Necetlo se to vubec hezky. Ale hlavne ze jste oba v poradku a uzivate si jeden druheho.

 
Tichošlápek
Kelišová 5241 příspěvků 3 inzeráty 27.09.16 08:28

Nezvládla jsem to dočíst. Vazne příšerný styl vyjadřování

 
pajisek90
Ukecaná baba ;) 2426 příspěvků 8 inzerátů 27.09.16 08:42

Teda styl psaní naprosto příšerný.
Vůbec se to nedalo číst

Taky jsem ztratila při porodu skoro litr krve a transfuze jsem dostala tři. Já jsem, ale naopak dárci vděčná.

 
Lucinka1986
Kecalka 239 příspěvků 27.09.16 08:57

Musím říci, že hůř napsaný deníček jsem nečetla…Je to otřesný..

 
Marce205
Nováček 4 příspěvky 27.09.16 09:06

Nevěřím vlastním očím. Emimino-expertky na jazyk český a sloh

 
Rieshell
Závislačka 3688 příspěvků 27.09.16 09:08

Já jsem dárce a když jsem po porodu krev měla dostat, tak jsem to odmítla…neumím si to představit, že bych v sobě cizí krev měla :nevim: takže tyhle pocity chápu.

 
Jitusee
Extra třída :D 10210 příspěvků 27.09.16 09:09

Jaképak špatne zdravotnictví, pozvracim se do postele -no nic, prijde sestra, úklidi to :lol: :potlesk:
3 tydny pred termínem mého porodu se každá zdejší,,mamča" rozhodne sepsat deník na tema,,můj porod z hororu ",made my day :mrgreen: :potlesk:

 
Jitusee
Extra třída :D 10210 příspěvků 27.09.16 09:14

@Cuddy Ono asi ani nejde o to, ze se prozvracela do postele. To se proste obcas stane, kdyz se člověku zle.
Ale v tom deníku absolutně chybí pokora k čemukoliv, včetně sestřiček ktere to s naprostou zrejmosti uklidnily. Z fráze,,no nic, prisla sestra uklidnila to" se mi ježí chlupy na rukou, nehledě na další obsah.

 
veeeraf
Zasloužilá kecalka 968 příspěvků 27.09.16 09:15

8o deníček se mi nelíbí. Srovnej se u psychologa, potřebuješ to. Vím, bylo ti špatně a české zdravotnictví je kapitola sama o sobě. Ale zveřejňovat to a takhle?

 
Bebuše
Echt Kelišová 7607 příspěvků 1 inzerát 27.09.16 09:16

Sloh šílený, u zvracení jsem si řekla, že byla třeba zrovna na kapačce, tak potřebovala odpojit, proto volala sestru… Hodně zdraví přeji autorce i miminku…

 
Katka272
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 1 inzerát 27.09.16 09:43

@Jitusee v kliduu ;) já rodila před 2 měsíci a porod jsem měla v pohodě dá se říct, na prvorodičku ;)samozřejmě že to bolí o tom žádná :kytka: taky jsen ztratila hodně krve ale jak říkají ostatní, byla jsem ráda že jsou lidé kteří darují :andel:

 
svycarka
Kelišová 6879 příspěvků 27.09.16 09:52

No uzila sis…Tak hlavne at uz je lip a uzivas syna naplno!

P. S: zvraceni chapu, nemusela jsi stihnout a vzhledem k velmi skolackemu slohu chapu i ostatni, za na ne denik pusobi ponekud drazdive ;)

 
Jitusee
Extra třída :D 10210 příspěvků 27.09.16 09:54

@Katka272 Ja uz mam 7 leteho syna, takze uz jsem to jednou prubla, ale číst to ted pred porodem, to je hitparadicka :lol: ale jsi hodna, věřím ze to bude fajn :hug:

 
Katka272
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 1 inzerát 27.09.16 09:59

@Jitusee :palec:

 
zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 27.09.16 10:00

Az ti bude priste zle, vykasli se na volani sanitky a bez exnout do haje zelenyho. Vyhnes se te strasne kapacce, transfuzi a sadistickym doktorum, co se nemuzou dockat, az nekohk budou bolestive napichovat :nevim:

 
Anonymní  27.09.16 10:12

„Doufam, ze denicek necte moc darcu krve. jsem zdravotni sestra a vetsina pacientu transfuzi prijima s pokorou a darovane krve si velmi vazi. zakladatelko preji hodne zdravi tobe i miminku.“

To mě taky zarazilo. Já jsem taky dárce krve a jsem i v registru dřeně. Akorát ještě kojím (3.dítě) a objevily se mi nějaké zdravotní potíže, tak nevím, jestli budu moct pokračovat, moc by mě mrzelo, kdyby ne.
Z registru dárců kostní dřeně mě za 4 roky vyškrtnou, páč mi bude 35, tak aspoň ta krev. Uvidíme.

Celkově ten deníček je napsaný divně, ale já mám taky děsný sloh, tak nebudu soudit. A chybí mi tam jediná zmínka o tatíkovi, rodičích… žádná podpora od rodiny??? Smutné.

Anonym kvůli tomu dárcovství, nechci aby to vypadalo, že se chlubím.

 
H8N2O4S
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 27.09.16 10:24

Anonymní, ve 35 tě nevyškrtnou, můžeš zůstat v registru i nadále, jen vstup je po 35 zpoplatněn.

 

Kecalka 293 příspěvků 27.09.16 10:26

Tak sloh je poněkud jednodušší, ale informační hodnota není úplně zanedbatelná. Každá budoucí maminka, která má problémy se žlučníkem, by je rozhodně měla řešit před těhotenstvím. I já jsem musela. Autorko, jdi na operaci, já musela po prvním porodu a moc mi pomohla a v dalším těhotenství bez problémů, stejně jako dnes. Zánět slinivky je život ohrožující, ta operace není těžká a ani zvlášť bolestivá. P.

 
Poštolka J
Kecalka 368 příspěvků 27.09.16 10:35

Je mi líto, co se tady musí autorka dočíst, vidím, že deníček četla spousta žen, které nejlépe ví, jak se má druhý cítit, jak má snášet bolest, co má prožívat při transfuzi. Věřím, že takto dokonale vše ve svém životě vždy zvládají, nikdy se jim nestalo, že při nevolnosti nestihly doběhnout na wc a nikdy nepotřebují projevit od druhých trošku empatie.
Autorce držím palce, aby už bylo s miminkem jen dobře.

 
Sergej
Kecalka 179 příspěvků 27.09.16 10:44

@zuzouš tak takový komentář jsi snad psát nemusela, trochu slušnosti by neškodilo!

 
Sergej
Kecalka 179 příspěvků 27.09.16 10:45

@Cuddy souhlas :potlesk:

 
Twin_Star
Ukecaná baba ;) 1328 příspěvků 27.09.16 10:48

Četla jsem i horší a chaotičtější deníčky bez souvislého děje a s příšernýma hrubkama. Tenhle deníček není dokonalý, ale dal se vysledovat děj a obsah.

Ale musím se autorky zastat - kdo nepozná bolest a šílenou nevolnost, tak nemá co nadávat do prasat a citlivek. Když je člověku náhle zle, tak prostě nemá čas a někdy i sílu honem běžet někam se vyzvracet, aby to po něm nikdo nemusel uklízet. Napsané to mohlo být lépe a s pokorou, to ano. Ale z deníčku jsem si vzala to, že to fakt bylo na umření. Nechápu, proč neudělali císaře dřív, nemusila si tak dlouho trpět. Snad už je dobře.

 
En.Joy
Kecalka 467 příspěvků 27.09.16 11:02

@Poštolka J Souhlasím s tvým názorem… Všechny jste si prošly tím samým co autorka, že tak přesně víte, že zvracet do postele (nikoli odebrat se na wc) byla její svobodná volba? Jste si jisté, že to nebylo tak, že ji bylo tak zle a byla tak zesláblá, že to prostě nezvládla jinak? Každý máme navíc jiný práh bolesti, co jednoho složí, druhý dokáže zvládnout. Bezprostředně po operaci nosu jsem díky komplikacím zvracela obrovské kusy sražené krve - myslíte si, že to je kdovíjaký komfort, když vás pak někdo musí převlékat, omývat, pomoct vám do sprchy…? Věřte mi, že ne a pokud bych si mohla vybrat, odpojím si kanylu, nazuji žabky a s grácií odejdu na toaletu, kde si vše odbydu v soukromí. Bohužel, nestalo se… Já jsem věřící a myslím, že na dnešní standardy hodně pokorný člověk - přesto, když jsem dostala krevní transfuzi, příjemný mi ten pohled opravdu nebyl. Ano, mohu pokrytecky říct, že to tak nebylo (protože to společnost nepochopí) a nebo zcela upřímně a pokorně se přiznat, že jsem to holt cítila jinak - já totiž dokážu přiznat, že nejsem dokonalá… Autorko tobě přeji hodně zdraví a hlavně ať si užíváš svého miminka, když vám to tak nehezky začalo…

 
A666
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 27.09.16 11:56

Já tu nebudu řešit zvrcaení ani transfuzi (fakt nevíme, v jaké situaci to byloa zda měla zakladatelka vůbec šanci s tím pozvracením se něco udělat - já třeba zvracela po operaci dkyž sjem se probrala z narkozy a místo, abych zvracely do misky co mi dali na klín jsem se instinktivně naklonila přes kraj postele a pozvracela sestřičce nohy… naštěstí to vzala s úsměvem…), ale zajímal by mě ten žlučník. Nechápu, proč když Ti to vygradovalo do zánětu slinivky proč Ti ho rovnou nevzali (jakmile jsi byla co se týče toho zánětu zaléčená). Dieta nedieta, tohle je prostě časovaná bomba, takže nechápu, že Ti ho v těle nechali… takže bych si zašla někam na gastroenterologii a probrala to s dalšími odborníky a žlučníkus e co nejdřív zbavila (i když chápu, že s malým dítětem to je těžší).

 
lisatka
Kecalka 172 příspěvků 27.09.16 13:13

Je pravdou, ze autorka neni primo profesionalni spisovatel a sloh nema nic moc, nicmene nechapu tu kritiku. videla jsem tu horsi denicky, ktere byly uplne o nicem. ohledne transfuze autorku uplne chapu. ja transfuzi mela kdyz jsem byla mala a ano, jsem moc rada, ze darci krve jsou. smekam pred nimi. nicmene nikdy neexistuje 100 procentni jistota, ze je krev, kterou dostanete „zdrava“ presto, ze se kontroluje a cr si darce peclive vybira. treba ja bych vzhledem k navstivenym zemim tady nikdy krev dat nemohla.

 
Ya-ya  27.09.16 13:35

8o taky se bojim, aby příště zase nevyšel nějaký tvůj deníček. Nic tak mizerného už tu dlouho nebylo a i tak si myslím, že mely adminky spoustu prace

 
tartaletka
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 27.09.16 13:40

Sloh mi vadí u deníčků, které se snaží převyprávět fádní příběh a ani to se nedaří.

U těchto pocitových věcí je mi sloh fuk, když se mi to špatně čte, nečtu to.

Autorky je mi líto, jak jste se do ní pustily, já z toho vidím jen bolest a bezmoc, to je někdy těžké do toho dostat ještě pokoru a třeba ten deníček prostě měl být jen o autorce :nevim: Navíc je to všechno hrozně čerstvé.

Já zvracela i u pohodového porodu, už nevím, zda jsem měla kapačku, nebo proč jsem neběžela na záchod, ale pamatuju, jak jsem poblila celou podlahu včetně svojí tašky, rozbrečelo mě to, všichni na mě byli hrozně hodní a uklízečka se pomalu omlouvala mně, že se mi něco takového stalo :mrgreen: ale chci tím napsat, že u porodu se tohle děje, nebyla jsem první ani poslední, které se to stalo a taky vím, co to je, když je člověk paralyzovaný bolestí a když se mu do toho začne chtít blejt.

Autorko, snad ti tady reakce moc neublíží. Já vím a chápu, co sis musela prožít a rozhodně chápu i tvé pocity, proč je to takto napsáno. Drž se a přeji, ať je už jen dobře :hug:

 
Jitusee
Extra třída :D 10210 příspěvků 27.09.16 14:10

:srdce: A je to opět tu. Jakmile je deníček trosku kontroverzní, vzdycky nastane naprosto stejna situace :
1. Najdou se ty, jez ve slušnosti vyjádří nazor - ačkoliv negativní, tak proste slušnou formou.
2. Zuzous a spol rozdají,,par výchovných „.
3. Nalitnou samaritanky, jez ačkoliv k deníčku nemají co rict, mají notnou potřebu se zastat autorky, ktera se již jiste diky par,,komentíčkům“ houpe na trámu :lol:

 
Dasenka.svc
Kecalka 257 příspěvků 27.09.16 14:15

Autorka asi prožila opravdu hodně bolesti a perných okamžiků, protože jinak by to určitě napsala slohově náročnější a obsahově bohatší a barvitější… Nevím o autorce nic, ale deníček se mi nelíbil hlavně kvůli způsobu, jakým byl napsán, celou dobu jsem si říkala, že to psal někdo ze základky.

Mamince i miminku přeji hodně sil.

Příspěvek upraven 27.09.16 v 14:21

 
admin
Echt Kelišová 8987 příspěvků 1 inzerát 27.09.16 14:19
Dočasná blokace

@zuzouš Dobrý den,

vzhledem k opakovanému nevhodnému chování v diskusích, Váš profil dočasně blokujeme.

S pozdravem, :kytka:
adminka Gábina

 
unuděná
Závislačka 4119 příspěvků 27.09.16 15:03

Wow, navzdory celkem nezajímavé diskuzi pod tímto deníčkem jsem ráda, že jsem jí znovu otevřela a potěšila mě akce adminek na zuzouše. Opravdu neuvěřitelně urážlivé komenty všude, kam vkročí.

 
Alušáček
Závislačka 2503 příspěvků 27.09.16 16:52

Deníček napsaný příšerně, holt pisatelka asi není moc zdatná v českém jazyce. Bolest kterou prožila, musela být určitě hrozná. Pozvracenou postel moc nechápu, místo zvonění bych šla zvracet na wc. Cizí krev vnímám stejně, samozřejmě diky za transfuze zachraňují životy, ale mě představa jak mi do žíly kape cizí krev byla odporná. Po porodu jsem měla nárok na jednu transfůzy a odmítla jsem…

 
Saatine  27.09.16 17:17

Přišlo dítě ze základní školy a cosi nám tu splacalo. Autorko to se nedá číst a ve výsledku Tě nemohu ani politovat :/ A jinak, také je mi zle, když vidím jak ze mě teče krev, kterou pak někomu dají, proto u toho koukám do mobilu.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama