Porod a jiné komplikace

Teď už je fajn, ale... Ahoj všem, dovolte mi, abych se podělila o svůj příběh z těhotenství. 9. 7. 2016 ráno mě začala bolet šíleně záda a pod prsy, tak jsem to nevnímala, šla jsem žehlit, ale pak zase.

*

Za půl hodiny už jsem nemohla s bolestí vydržet, tak jsem si zavolala sanitku. Ti přijeli, řekla jsem jim, co se mnou je, byla jsem v tu dobu už přesně nevím, asi v 35 týdnu těhotenství. Tak mě odvezli do nemocnice, ale bolest neustupovala.

Dali mi kapačky. Udělalo se mi hrozně špatně. Tak mi dali jinou kapačku, pak mě pan doktor vyšetřil a řekl mi: „Máte tam velký zánět močových cest.“

Tak přišla sestra s jinou kapačkou, ale bolest neustupovala. Měla jsem hlad, nic jsem nesměla, ale pak přišel večer kolem 5. hodiny a přinesli mi večeři. Tak jsem si dala půlku rohlíku, víc jsem do sebe nedala. Šla jsem si znova lehnout. Bolest byla pořád, už jsem byla unavená a beze sil.

No a jsem usnula na chvilku, ale vzbudilo mě, že je mi špatně na zvracení, tak jsem si zavolala sestru. Než přišla, tak jsem se pozvracela. No nic, sestry to uklidily, převlékly postel a já se šla umýt a do postele, že se prospím. Nemohla jsem usnout.

Bylo kolem půl noci a přišla sestra, že mě převezou do jiné nemocnice, že už neví, co se mnou je, když mě to pořád bolí. Tak sanitka přijela a odvezli mě. Hned mě dali na pásy a začalo se jim to nelíbit. Tak mi dali další kapačky a za chvilku znova pásy.

Tam jsem ležela asi tak dvě hodiny. Už jsem nemohla ležet, jak mě ty záda bolely, byla jsem unavená a ospalá. Tak pak mě dali na vyšetřovnu, tam se mnou sepsali plno papírů a znova na pás.

Už jsem se na nic neptala, jak to vypadá, nemohla jsem, jak jsem byla ospalá a unavená. Pak mě převezli na jinou vyšetřovnu a doktor mě vyšetřil a poslali mě na normální pokoj. Bylo kolem šesté, když jsem se dostala na normální pokoj. Už jsem nemohla ani ležet ani chodit ani sedět ani nic, jak mě to bolelo.

Pak přišli z výsledky z krve a moči a řekli mi, že mám zánět slinivky břišní. Ptala jsem se, co to znamená - nevěděla jsem. Řekli mi: „Budeme do vás dávat antibiotika a různé kapačky, a pokud to nepřejde, půjdete na sál vyndat malého.“

Ale bolesti byly stále. Den po dni utíká a asi 5. den přišla doktorka z chirurgie, že zítra půjdu na sál, že mi malého vyndají a já jsem byla ráda. Byl ten den a šla jsem na sál. Záda bolela, až jsem už začala brečet bolestí. No nic, udělali předoperační věci a já si řekla o to, že bych chtěla umrtvit jen od pupíku dolů. Udělala jsem chybu.

Tak jsem se musela přetočit na bok, co nejvíc dát nohy k břichu, ale moc to nešlo. Měla jsem strašně velké břicho a do toho ty záda, no šílená bolest. Brečela jsem bolestí, pak jsem se obrátila na záda a začali. Bolely ty záda snad čím dál víc, měla jsem slzy v očích, už jsem fakt nemohla. Šest dní jsem nespala a ještě tohle.

Po hodině byl malý venku. Ukázali mi malého a já začala mít slzy. Byl krásný. Pak přišel na sál ještě chirurg a říkali mu, ať se na to podívá na tu slinivku, víc nevím, co říkal. A jak mně hrabal v břiše, hrozná bolest přišla já už jim tam řekla: „Nechte už toho, bolí to hrozně.“

Tak mě zašili a pak převezli na pokoj pooperační. Měla jsem cévku, infuze na obou rukou, nějaké hadičky do nosu - prý jsem špatně dýchala. A záda přestaly bolet. Tak jsem si řekla: „Super, bude to ok.“

Ale přišel druhý den, kdy mě odvezli na pokoj na šestinedělí a bolest znova začala, jak jsem se hýbala. Pořád mi brali krev a moč. Tak jsem byla na pokoji s dvěma maminkami, ale já v bolesti a ani malého jsem neměla u sebe. Brali mi pořád krev, ruce rozpíchané, už všude modřiny. Až pak jeden den už mi nemohli ani nabrat krev, tak mi oznámili, že musím na sál, že mi musí dát kanylu do krku.

Tak jsem jela na sál a tam mi řekli: „Nebude to bolet, my vám to umrtvíme,“ ale bolelo to šíleně.

Říkali mi: „To nemůžete cítit, je to umrtvené.“

Si asi dělali srandu nebo nevím, brečela jsem fakt bolestí, ať už toho nechají, že chci pryč, ale doktorka řekla nějakému chlapovi, co tam byl na sále, že to tam nemůže dostat a najít tu správnou tepnu, byl to asi 10 cm drátek. Tak jsem tam strávila hodinu a pak jela na pokoj.

Asi po 5 hodinách mi přivezli malého konečně ukázat, na všechnu bolest jsem zapomněla a užívala si malého. Chtěla jsem kojit, ale nešlo to, neměla jsem mléko. Nedostávala jsem najíst, měla jsem umělou výživu do kanyly. Chodila jsem s kanylou i na WC, bylo to hrozné.

Ani starat jsem se nemohla o malého, bylo to fakt hrozné. Vlastně ještě jsem zapomněla, že při porodu jsem ztratila 1 litr krve, a ještě před porodem mi doktorka řekla, že mám málo krve, že mi ji musí darovat. Tak mi ji dali do kanyli, ale po porodu museli ještě jednu. Byla to hrozná podívaná, jak do vás teče cizí krev.

Pak jsem jeden den měla sono břicha a zjistili mi, že mám písek v žlučníku. Bolesti neustupovaly. Víc už neřešili. Poslali mě domů, že budu chodit na kontroly a budu držet přísnou dietu.

Tak jsem držela dietu. Skoro nic jsem nesměla. Dnes už je to skoro tři měsíce od porodu a já pořád držím dietu, abych nemusela na operaci, ale ta mě stejně nemine. Teď už je mi fajn, jsem bez bolestí, ale pořád se bojím, co přijde příště.

Váš příspěvek

Odesílám...
Napsat příspěvek
111
27.9.16 00:17

No… normálně deníčky nekomentuji. Ale tohle se nedá!!!… je mi na zvracení, tak jsem si zavolala sestru. Než přišla, tak jsem se pozvracela. No nic, sestry to uklidily, převlékly postel a já se šla umýt a do postele. No jistě vždyť ta frcka sestra to uklidí. :poblion:

 • Nahlásit
 • Zmínit
1316
27.9.16 01:18
8o 8o 8o 8o 8o :mavam:
 • Nahlásit
 • Zmínit
761
27.9.16 02:38

Doufam, ze denicek necte moc darcu krve. jsem zdravotni sestra a vetsina pacientu transfuzi prijima s pokorou a darovane krve si velmi vazi. zakladatelko preji hodne zdravi tobe i miminku.

 • Nahlásit
 • Zmínit
27.9.16 03:11

Jses statecna. Tolik bolesti… nu hruza :,( Derz se.

 • Nahlásit
 • Zmínit
214
27.9.16 05:40

Já tedy nekomentuju nikdy..ale když pominu styl a obsah..tak já taky dostala transfuzi a dodneška i když je to sedm let v duchu děkuju, že jsou dárci krve..já sama darovat nemůžu, o to víc si vážím těch co jdou a darují..mě i mojí mamince zachránila transfuze život..zvláštní mě napadá jen slovo vděčnost a díky a tebe hrůza, že ti teče do těla cizí krev..

 • Nahlásit
 • Zmínit
616
27.9.16 06:22

Tak ja bych se zeptala jake ma autorka vzdelani protoze dite v 5.tride zs ma lepsi sloh…
Mela by byt vdecna za to, ze ji i dite lekari zachranili a ze je relativne v poradku.

 • Nahlásit
 • Zmínit
10339
27.9.16 07:22

Autorko, jsi Ceska? Ten text je prisernej, neni tam snad jedina kloudne napsana veta..
A obsah sdeleni jsem v podstate taky nepochopila, snad jen prosty popis zdravotnich vykonu bez spetky vdeku ci pokory. Totalne divnej zapisek 8o

 • Nahlásit
 • Zmínit
11600
27.9.16 07:38

Já bych se autorky zastala, bolest při zánětu slinivky je tak hrozná, že to člověka úplně paralyzuje a skoro nevnímá, tak nějaké slušné chování je asi to poslední, co zrovna řeší, není toho schopen. Měl to můj dědeček

 • Nahlásit
 • Zmínit
1306
27.9.16 07:39

Tak já jsem dárce už několik let, teď teda s pauzou kvůli těhotenství a kojení, přesto chápu, že to musí být zvláštní pocit dostat transfuzi, ale musíš to brát tak, že ti to zachránilo život. Jinak deníček je zvláštní, asi si prožila hodně bolesti a chtěla ses z toho vypsat, tak ať brzy zapomeneš a je líp. Užívej malého.

 • Nahlásit
 • Zmínit
4340
27.9.16 07:47

No nemám slov… asi si myslíš jak tě budou všichni litovat jaká si chuděrka ale promin ale na pokojích jste neměli umyvadlo či wc? To jsi musela čekat až dojde sestra na to aby ses pozvracela? Jsi trošku prasátko…
To že ti dali krev je spíše dobře, pač hodně lidem zachránila životy aproto tu teď jsou a ne že hrozná podívaná že do tebe jde cizí krev… Přeji miminko mnoho štěstí a zdravíčka a tobě jen ať se dobře zotavíš.

 • Nahlásit
 • Zmínit
elot
27.9.16 07:52

Já si taky myslím, že jste na ní zbytečně přísní. Užila si dost bolesti, být po císařském řezu je samo o sobě bolestivé a navíc ještě slinivka a do toho psychika, že se nemůže pořádně starat o mimi. Mě chytil žlučník čtrnáct dní po porodu ale naštěstí mi ho hned vyoperovali, tak jsem se dlouho netrápila.

 • Nahlásit
elot
27.9.16 07:57

@Misel02 Možná si neuvědomuješ jaká je to šílená bolest mít zánět slinivky, třeba to prostě nestihla.Moje mamka ho měla a bylo to hrozný vidět jak trpí. Já jsem to teda pochopila tak, jako že sestri byli hodný, že s toho nic nedělali a prostě to uklidili, když viděli jak je jí zle :think:

 • Nahlásit
sao
1603
27.9.16 08:00

Drž se, přeji ať už je jen líp :hug: A gratuluji k synovi, ať ti dělá jenom radost :)

 • Nahlásit
 • Zmínit
163
27.9.16 08:06

Já dávám krev i plazmu a jsem i v registru
dárců kostní dřeně. Jsem na to pyšná.

 • Nahlásit
 • Zmínit
17299
27.9.16 08:10

Sloh je jak od prvnaka, ale zbytek bych nehodnotila. Jo, clovek muze mit i takove bolesti, ze k tomu umyvadlu dojit nestihne, nezvladne nebo ho to nenapadne. Byla v nemocnici, ne v hotelu.

 • Nahlásit
 • Zmínit
Lenka 80
27.9.16 08:12

To se neda cist :lol: :lol: :lol:.

 • Upravit
27.9.16 08:18

@Teresa.p Díky za tento komentář. Jsem taky zdravotní sestra a zároveň dárce krve. Darovat krev jsem začala po prvním porodu, kdy mi taky museli dát transfuzi. V tu chvíli jsem si začala vážit dárců krve a měla jsem pocit, že bych to měla „vrátit“. I po druhém porodu jsem musela dostat krev a nikdy mi to nepřišlo „hnusné“ - jak se píše v deníčku. Spíš jsem byla vděčná.

 • Nahlásit
 • Zmínit
4692
27.9.16 08:23

K denickum vetsinou nic nepisu, ale tohe nemelo hlavu ani patu, vsechno hrozne chaoticke. Nejsem clovek kterej by umel psat souvisle a srozumitelne texty, ale tohle prislo i na mne jako extra strasny.
Jinak proc jsi se nezvedla a nesla jsi zvracet na wc mne by nenapadlo cekat na sestru. Po prvnim porodu mi taky davali krev protoze jsem mela velkou ztratu, ale nenapadlo by mne o tom psat takhle „hanlive“. Bohuzel, kazda nemame to stesti, mit porod snu ale zase mi prijde, ze jsi to vsechno vzala strasne zle, z meho pohledu se ti v prvni nemocnici bali dat nejake leky kdyz jsi byla tehotna, asi se bali, aby neublizili malemu.
Necetlo se to vubec hezky. Ale hlavne ze jste oba v poradku a uzivate si jeden druheho.

 • Nahlásit
 • Zmínit
27.9.16 08:28

Nezvládla jsem to dočíst. Vazne příšerný styl vyjadřování

 • Nahlásit
 • Zmínit
2573
27.9.16 08:42

Teda styl psaní naprosto příšerný.
Vůbec se to nedalo číst

Taky jsem ztratila při porodu skoro litr krve a transfuze jsem dostala tři. Já jsem, ale naopak dárci vděčná.

 • Nahlásit
 • Zmínit
27.9.16 08:57

Musím říci, že hůř napsaný deníček jsem nečetla…Je to otřesný..

 • Nahlásit
 • Zmínit
27.9.16 09:06

Nevěřím vlastním očím. Emimino-expertky na jazyk český a sloh

 • Nahlásit
 • Zmínit
3739
27.9.16 09:08

Já jsem dárce a když jsem po porodu krev měla dostat, tak jsem to odmítla…neumím si to představit, že bych v sobě cizí krev měla :nevim: takže tyhle pocity chápu.

 • Nahlásit
 • Zmínit
10206
27.9.16 09:09

Jaképak špatne zdravotnictví, pozvracim se do postele -no nic, prijde sestra, úklidi to :lol: :potlesk:
3 tydny pred termínem mého porodu se každá zdejší,,mamča" rozhodne sepsat deník na tema,,můj porod z hororu ",made my day :mrgreen: :potlesk:

 • Nahlásit
 • Zmínit
10206
27.9.16 09:14

@Cuddy Ono asi ani nejde o to, ze se prozvracela do postele. To se proste obcas stane, kdyz se člověku zle.
Ale v tom deníku absolutně chybí pokora k čemukoliv, včetně sestřiček ktere to s naprostou zrejmosti uklidnily. Z fráze,,no nic, prisla sestra uklidnila to" se mi ježí chlupy na rukou, nehledě na další obsah.

 • Nahlásit
 • Zmínit
982
27.9.16 09:15

8o deníček se mi nelíbí. Srovnej se u psychologa, potřebuješ to. Vím, bylo ti špatně a české zdravotnictví je kapitola sama o sobě. Ale zveřejňovat to a takhle?

 • Nahlásit
 • Zmínit
8056
27.9.16 09:16

Sloh šílený, u zvracení jsem si řekla, že byla třeba zrovna na kapačce, tak potřebovala odpojit, proto volala sestru… Hodně zdraví přeji autorce i miminku…

 • Nahlásit
 • Zmínit
1651
27.9.16 09:43

@Jitusee v kliduu ;) já rodila před 2 měsíci a porod jsem měla v pohodě dá se říct, na prvorodičku ;)samozřejmě že to bolí o tom žádná :kytka: taky jsen ztratila hodně krve ale jak říkají ostatní, byla jsem ráda že jsou lidé kteří darují :andel:

 • Nahlásit
 • Zmínit
7629
27.9.16 09:52

No uzila sis…Tak hlavne at uz je lip a uzivas syna naplno!

P. S: zvraceni chapu, nemusela jsi stihnout a vzhledem k velmi skolackemu slohu chapu i ostatni, za na ne denik pusobi ponekud drazdive ;)

 • Nahlásit
 • Zmínit
10206
27.9.16 09:54

@Katka272 Ja uz mam 7 leteho syna, takze uz jsem to jednou prubla, ale číst to ted pred porodem, to je hitparadicka :lol: ale jsi hodna, věřím ze to bude fajn :hug:

 • Nahlásit
 • Zmínit
1651
27.9.16 09:59
 • Nahlásit
 • Zmínit
10365
27.9.16 10:00

Az ti bude priste zle, vykasli se na volani sanitky a bez exnout do haje zelenyho. Vyhnes se te strasne kapacce, transfuzi a sadistickym doktorum, co se nemuzou dockat, az nekohk budou bolestive napichovat :nevim:

 • Nahlásit
 • Zmínit
Anonymní
27.9.16 10:12

„Doufam, ze denicek necte moc darcu krve. jsem zdravotni sestra a vetsina pacientu transfuzi prijima s pokorou a darovane krve si velmi vazi. zakladatelko preji hodne zdravi tobe i miminku.“

To mě taky zarazilo. Já jsem taky dárce krve a jsem i v registru dřeně. Akorát ještě kojím (3.dítě) a objevily se mi nějaké zdravotní potíže, tak nevím, jestli budu moct pokračovat, moc by mě mrzelo, kdyby ne.
Z registru dárců kostní dřeně mě za 4 roky vyškrtnou, páč mi bude 35, tak aspoň ta krev. Uvidíme.

Celkově ten deníček je napsaný divně, ale já mám taky děsný sloh, tak nebudu soudit. A chybí mi tam jediná zmínka o tatíkovi, rodičích… žádná podpora od rodiny??? Smutné.

Anonym kvůli tomu dárcovství, nechci aby to vypadalo, že se chlubím.

 • Nahlásit
1017
27.9.16 10:24

Anonymní, ve 35 tě nevyškrtnou, můžeš zůstat v registru i nadále, jen vstup je po 35 zpoplatněn.

 • Nahlásit
 • Zmínit
293
27.9.16 10:26

Tak sloh je poněkud jednodušší, ale informační hodnota není úplně zanedbatelná. Každá budoucí maminka, která má problémy se žlučníkem, by je rozhodně měla řešit před těhotenstvím. I já jsem musela. Autorko, jdi na operaci, já musela po prvním porodu a moc mi pomohla a v dalším těhotenství bez problémů, stejně jako dnes. Zánět slinivky je život ohrožující, ta operace není těžká a ani zvlášť bolestivá. P.

 • Nahlásit
 • Zmínit
27.9.16 10:35

Je mi líto, co se tady musí autorka dočíst, vidím, že deníček četla spousta žen, které nejlépe ví, jak se má druhý cítit, jak má snášet bolest, co má prožívat při transfuzi. Věřím, že takto dokonale vše ve svém životě vždy zvládají, nikdy se jim nestalo, že při nevolnosti nestihly doběhnout na wc a nikdy nepotřebují projevit od druhých trošku empatie.
Autorce držím palce, aby už bylo s miminkem jen dobře.

 • Nahlásit
 • Zmínit
194
27.9.16 10:44

@zuzouš tak takový komentář jsi snad psát nemusela, trochu slušnosti by neškodilo!

 • Nahlásit
 • Zmínit
194
27.9.16 10:45

@Cuddy souhlas :potlesk:

 • Nahlásit
 • Zmínit
1576
27.9.16 10:48

Četla jsem i horší a chaotičtější deníčky bez souvislého děje a s příšernýma hrubkama. Tenhle deníček není dokonalý, ale dal se vysledovat děj a obsah.

Ale musím se autorky zastat - kdo nepozná bolest a šílenou nevolnost, tak nemá co nadávat do prasat a citlivek. Když je člověku náhle zle, tak prostě nemá čas a někdy i sílu honem běžet někam se vyzvracet, aby to po něm nikdo nemusel uklízet. Napsané to mohlo být lépe a s pokorou, to ano. Ale z deníčku jsem si vzala to, že to fakt bylo na umření. Nechápu, proč neudělali císaře dřív, nemusila si tak dlouho trpět. Snad už je dobře.

 • Nahlásit
 • Zmínit
476
27.9.16 11:02

@Poštolka J Souhlasím s tvým názorem… Všechny jste si prošly tím samým co autorka, že tak přesně víte, že zvracet do postele (nikoli odebrat se na wc) byla její svobodná volba? Jste si jisté, že to nebylo tak, že ji bylo tak zle a byla tak zesláblá, že to prostě nezvládla jinak? Každý máme navíc jiný práh bolesti, co jednoho složí, druhý dokáže zvládnout. Bezprostředně po operaci nosu jsem díky komplikacím zvracela obrovské kusy sražené krve - myslíte si, že to je kdovíjaký komfort, když vás pak někdo musí převlékat, omývat, pomoct vám do sprchy…? Věřte mi, že ne a pokud bych si mohla vybrat, odpojím si kanylu, nazuji žabky a s grácií odejdu na toaletu, kde si vše odbydu v soukromí. Bohužel, nestalo se… Já jsem věřící a myslím, že na dnešní standardy hodně pokorný člověk - přesto, když jsem dostala krevní transfuzi, příjemný mi ten pohled opravdu nebyl. Ano, mohu pokrytecky říct, že to tak nebylo (protože to společnost nepochopí) a nebo zcela upřímně a pokorně se přiznat, že jsem to holt cítila jinak - já totiž dokážu přiznat, že nejsem dokonalá… Autorko tobě přeji hodně zdraví a hlavně ať si užíváš svého miminka, když vám to tak nehezky začalo…

 • Nahlásit
 • Zmínit
714
27.9.16 11:56

Já tu nebudu řešit zvrcaení ani transfuzi (fakt nevíme, v jaké situaci to byloa zda měla zakladatelka vůbec šanci s tím pozvracením se něco udělat - já třeba zvracela po operaci dkyž sjem se probrala z narkozy a místo, abych zvracely do misky co mi dali na klín jsem se instinktivně naklonila přes kraj postele a pozvracela sestřičce nohy… naštěstí to vzala s úsměvem…), ale zajímal by mě ten žlučník. Nechápu, proč když Ti to vygradovalo do zánětu slinivky proč Ti ho rovnou nevzali (jakmile jsi byla co se týče toho zánětu zaléčená). Dieta nedieta, tohle je prostě časovaná bomba, takže nechápu, že Ti ho v těle nechali… takže bych si zašla někam na gastroenterologii a probrala to s dalšími odborníky a žlučníkus e co nejdřív zbavila (i když chápu, že s malým dítětem to je těžší).

 • Nahlásit
 • Zmínit
305
27.9.16 13:13

Je pravdou, ze autorka neni primo profesionalni spisovatel a sloh nema nic moc, nicmene nechapu tu kritiku. videla jsem tu horsi denicky, ktere byly uplne o nicem. ohledne transfuze autorku uplne chapu. ja transfuzi mela kdyz jsem byla mala a ano, jsem moc rada, ze darci krve jsou. smekam pred nimi. nicmene nikdy neexistuje 100 procentni jistota, ze je krev, kterou dostanete „zdrava“ presto, ze se kontroluje a cr si darce peclive vybira. treba ja bych vzhledem k navstivenym zemim tady nikdy krev dat nemohla.

 • Nahlásit
 • Zmínit
Ya-ya
27.9.16 13:35

8o taky se bojim, aby příště zase nevyšel nějaký tvůj deníček. Nic tak mizerného už tu dlouho nebylo a i tak si myslím, že mely adminky spoustu prace

 • Upravit
1185
27.9.16 13:40

Sloh mi vadí u deníčků, které se snaží převyprávět fádní příběh a ani to se nedaří.

U těchto pocitových věcí je mi sloh fuk, když se mi to špatně čte, nečtu to.

Autorky je mi líto, jak jste se do ní pustily, já z toho vidím jen bolest a bezmoc, to je někdy těžké do toho dostat ještě pokoru a třeba ten deníček prostě měl být jen o autorce :nevim: Navíc je to všechno hrozně čerstvé.

Já zvracela i u pohodového porodu, už nevím, zda jsem měla kapačku, nebo proč jsem neběžela na záchod, ale pamatuju, jak jsem poblila celou podlahu včetně svojí tašky, rozbrečelo mě to, všichni na mě byli hrozně hodní a uklízečka se pomalu omlouvala mně, že se mi něco takového stalo :mrgreen: ale chci tím napsat, že u porodu se tohle děje, nebyla jsem první ani poslední, které se to stalo a taky vím, co to je, když je člověk paralyzovaný bolestí a když se mu do toho začne chtít blejt.

Autorko, snad ti tady reakce moc neublíží. Já vím a chápu, co sis musela prožít a rozhodně chápu i tvé pocity, proč je to takto napsáno. Drž se a přeji, ať je už jen dobře :hug:

 • Nahlásit
 • Zmínit
10206
27.9.16 14:10

:srdce: A je to opět tu. Jakmile je deníček trosku kontroverzní, vzdycky nastane naprosto stejna situace :
1. Najdou se ty, jez ve slušnosti vyjádří nazor - ačkoliv negativní, tak proste slušnou formou.
2. Zuzous a spol rozdají,,par výchovných „.
3. Nalitnou samaritanky, jez ačkoliv k deníčku nemají co rict, mají notnou potřebu se zastat autorky, ktera se již jiste diky par,,komentíčkům“ houpe na trámu :lol:

 • Nahlásit
 • Zmínit
27.9.16 14:15

Autorka asi prožila opravdu hodně bolesti a perných okamžiků, protože jinak by to určitě napsala slohově náročnější a obsahově bohatší a barvitější… Nevím o autorce nic, ale deníček se mi nelíbil hlavně kvůli způsobu, jakým byl napsán, celou dobu jsem si říkala, že to psal někdo ze základky.

Mamince i miminku přeji hodně sil.

Příspěvek upraven 27.09.16 v 14:21

 • Nahlásit
 • Zmínit
12732
27.9.16 14:19

Dočasná blokace

@zuzouš Dobrý den,

vzhledem k opakovanému nevhodnému chování v diskusích, Váš profil dočasně blokujeme.

S pozdravem, :kytka:
adminka Gábina

 • Nahlásit
 • Zmínit
10339
27.9.16 15:03

Wow, navzdory celkem nezajímavé diskuzi pod tímto deníčkem jsem ráda, že jsem jí znovu otevřela a potěšila mě akce adminek na zuzouše. Opravdu neuvěřitelně urážlivé komenty všude, kam vkročí.

 • Nahlásit
 • Zmínit
27.9.16 16:52

Deníček napsaný příšerně, holt pisatelka asi není moc zdatná v českém jazyce. Bolest kterou prožila, musela být určitě hrozná. Pozvracenou postel moc nechápu, místo zvonění bych šla zvracet na wc. Cizí krev vnímám stejně, samozřejmě diky za transfuze zachraňují životy, ale mě představa jak mi do žíly kape cizí krev byla odporná. Po porodu jsem měla nárok na jednu transfůzy a odmítla jsem…

 • Nahlásit
 • Zmínit
Saatine
27.9.16 17:17

Přišlo dítě ze základní školy a cosi nám tu splacalo. Autorko to se nedá číst a ve výsledku Tě nemohu ani politovat :/ A jinak, také je mi zle, když vidím jak ze mě teče krev, kterou pak někomu dají, proto u toho koukám do mobilu.

 • Upravit