Porod očima miminka

Porod

Rozhodla jsem se, že napíšu, jak asi prožíval očekávání a porod můj syn. :D


5 komentářů

Když jsem byl ještě malý pulec, nevěděl jsem co mě čeká. No a jakmile to přišlo, byl to závod. Nikdo jsme nevěděli, za čím a proč se ženeme, ale přišlo nám to vlastně automatický. A víte co? Já vyhrál. :-D

A pak to začalo, najednou mi začali narůstat nožičky a ručičky. Prostě jsem rostl. Měl jsem krásný domeček, kde jsem měl klid, teplo a vesele jsem si plaval. Občas jsem si kopal do maminky, aby věděla, že tu jsem. :-)

Najednou, když jsem si krásně spinkal, jsem slyšel velkou ránu a ubylo mi malinko tekutinky. Vůbec nevím, co se to dělo. Po chvilce jsme asi někam jeli, protože se to se mnou houpalo, jako když jsme jezdili autem, jak tomu říkala máma. A v tom autě mi zase z domečku vyteklo větší množství tekutiny. A najednou mě začalo cosi tlačit ven z domečku. Nechápal jsem, vždyť to byl můj domeček a mně se nikam nechtělo. To vytlačování bylo stále větší a častější, a to asi způsobilo, že tekutina, v které jsem si plaval, postupně úplně zmizela. Slyšel jsem, jak nějaká paní říkala mamince, že jí něco píchnou, aby tam nebyla do večera, ale nevím, co to bylo. Vím, že maminka moc trpěla, slyšel jsem, jak sténala bolestí.

A najednou to přišlo, ten tlak se nedal vydržet a musel jsem ven. Vůbec se mi nechtělo, ale najednou mě cosi přicuclo hlavu a najednou jsem byl v šíleném světle. Jen jsem viděl spoustu lidí a mezi nimi zpocenou paní a šťastného pána…že by maminka a tatínek? Moc jsem se bál a ti lidi mě někam odnesli a začali mě šudlit a něco na mě dávali, prý oblečení, a pak mě odnesli té paní a tomu pánovi, mamince a tatínkovi, to jsem poznal. Ale hned mě zase odnesli a vrátili mě až po dlouhé době. A pak jsem dostal napapat. :-)

Maminka a tatínek se se mnou mazlili a pak tatínek odjel, ale pak se k nám zase vrátil. Na to, jak jsem se bál opustit svůj domeček, tak to tady není zase tak zlé. Máma s tátou skáčou, jak si písknu :-D a mazlí se se mnou a dávají mi papat. A mají radost, jak rostu a rozvíjím své dovednosti. Teď už jsem tu s nimi přes 4 měsíce a těším se na další. :-)

(Pro pochopení si můžete přečíst můj první deníček. :-D )

Hodnotilo 31 lidí. Score 2.8.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
nikol.ondrášovka  16.10.13 01:05

Hezke. :) Nejk sem to pochopila a prvni denicek docitala az zpetne

 
Semik
Extra třída :D 10249 příspěvků 16.10.13 07:50

Moc hezke prectu si i. prvni :palec:

 
babyprincess
Stálice 67 příspěvků 16.10.13 08:42

Krásný :kytka:

 
ikyki  16.10.13 10:36

Tady se mi líbí, skáčou jak písknu :palec: :lol: :lol:  :lol:

 
petulkas
Závislačka 2914 příspěvků 16.10.13 14:58

Všem moc děkuji, nečekala jsem že se to bude někomu líbit :)

 
ABAB
Stálice 72 příspěvků 18.10.13 14:18
:palec:
Vložit nový komentář

Reklama


Reklama