Porod rychle a jednoduše :o)

Porod

Ahoja všem, jsem tu poprvé, pročítám si články a napadlo mě, že bych taky něco málo napsala o svém porodu. Celé těhotenství jsem se ho bála jako čert kříže. Slyšela jsem různé povídačky, babské drby a rady všeho druhu.

Až mi z toho šla hlava kolem. Všechno bylo v pořádku, miminko rostlo, jen jedno mi vadilo, do sedmého měsíce jsem nevěděla, jestli je to chlapeček nebo holčička. Na konci osmého měsíce jsem se dostala do nemocnice, miminko šlo hlavičkou natolik dolů, že mi tlačilo na močové cesty a mně se utvořil zánět. Strávili jsem 10 dní na lůžku s horečkami, nic příjemného, zvlášť když se uváží, že léto právě vrcholilo.
Vrátili jsme se domů, zánět úspěšně vyléčen. Další tři dny jsme žili v pohodě. Byla sobota, 12. srpna 2006. Babička právě slavila narozeniny, dělala mou oblíbenou kačenu se zelím. Mňam! To byla dobrota :o)
Vrátili jsme se domů, osprchovala jsem se a šla jsme si lehnout, to bříško mě už trošku zmáhalo. Usnula jsem okamžitě. V jednu hodinu ráno mě probudila nepříjemná vlhkost, uvědomila jsem si, že mi praskla voda. Okamžitě jsem zavolala Petra. Popadli jsme tašku a jeli jsme.
Cesta od nás do porodnice trvá 45 minut, my jsme ji však zvládli za slabých 20. Samozřejmě jsme nikde nezastavovali, auto troubilo, světla blikala, křižovatka nekřižovatka, jelo se dál. V Autě mi začaly bolesti, ovšem pořád to bylo dost slabé. Opravdové bolesti mi začaly až na parkovišti Novoměstské porodnice. Porodní sestra mi změřila ozvy, prohlédla mě a rovnou šup na stůl. Než jsem se stačila rozkoukat, bylo miminko na světě. Bylo to tak tak.
A jste zvědaví, jestli to byl chlapeček nebo holčička? .. Byl to kluk jako buk, vážil 3.18 kg, 49 cm. Narodil se ve 2:15 ráno a dal o sobě vědět mocným křikem :o) Pojmenovali jsme ho David.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Peciaa
Povídálka 48 příspěvků 22.07.07 17:02

Ahojky, bud rada, ze tvuj porod byl takovy rychly, kdyz se slysi, ze nektere maminky rodi treba 30 hodin, tak to je sila.
Tvojemu Davidkovi se asi chtelo na svet, co? Tak hodne stesticka a zdravicka vam vsem, pa Peciaa a Anicka 11m.

 
Peciaa
Povídálka 48 příspěvků 22.07.07 17:04

A jeste jsem ti chtela rict, ze moje mala se narodila 16.srpna 2006, skoro stejne, co? Tvoje se narodilo 17.srpna, ze??? To vse nejlepsi a peknou oslavu 1roku!  

 
dandysek
Závislačka 3830 příspěvků 1 inzerát 23.07.07 11:37

nene, davča se narodil 13. srpna, ale i tak, tvoje mimčo i moje je ve znamení lvíčka, pěkný :o)) a máš pravdu, když jsme odcházela ze sálu, právě přijímali maminu, která rodila 12 hodin,..chudák.

 
Peciaa
Povídálka 48 příspěvků 24.07.07 12:03

Jejku, tak to ja fakt nevim, kde sem vystrachala toho 17. srpna, asi se mi to nejak popletlo!!! No ale to znamena, ze narozeninky jsou jeste blize nez jsem myslela, co????
Mejte se fajn Petra

 
Majčus
Kecalka 356 příspěvků 24.07.07 22:59

Rychlé a skvělé, opožděná gratulace k narozeninám a ještě spoustu takhle skvělých porodních zážitků

 
Sylviii
Závislačka 2594 příspěvků 24.08.12 15:38

Wow, rychlé, závist:D

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama