Posledních 8 let života

Nepotřebuji soudit, jen mám potřebu se vypovídat, Omlouvám se za anonymitu, ale nesnesla bych vlnu kritiky.

Moje malá princezno, jsi mi vším a pro Tvé štěstí bych udělala snad cokoliv. Proto bych se Ti chtěla omluvit. Omluvit za špatná rozhodnutí ve svém životě, která bohužel ovlivnila i Tebe.

Tvého tatínka znám dlouhých 13 let, od prvního okamžiku mi něčím imponoval. Byla jsem hloupá, zamilovaná… Láska je krásná věc, jen s tím správným člověkem.
Stali se z nás známí, později přátelé a o 5 let déle partneři.

Bylo mi 18, má druhá láska, především opravdová láska. Dělala jsem kvůli němu tolik hloupostí, lhala jsem Tvé babičce, chodila za školu, vykašlala jsem se na taneční, kam jsem chodila tak moc ráda. Jednou větou - už tehdy jsem se nad sebou měla zamyslet.

23.12.2008 jsem dostala řidičský průkaz a strávila první noc s Tvým tatínkem. O 2 měsíce později mi vyboural mé auto, které jsem dostala k 18. narozeninám. Na štěstí se nikomu nic nestalo, auto bylo na odpis, ale čert vem plechy…

Týden na to přišel další problém. Při silniční kontrole jsem zjistila, že vlastně nemá řidičský průkaz. Policisté nás odvezli na služebnu, kde nás vyslýchali celou věčnost. Když nás pustili, šli jsme rovnou spát. Druhý den ráno (byla neděle) odjel domů a už se neozval. Po týdnu mi jen poslal stručnou SMS, že se vrací k bývalé přítelkyni.

Zhroutil se mi svět, tímto díky své rodině a přátelům za vše. Žila jsem si v klidu dál svůj bezstarostný život. Měla jsem všechno, dostala jsem další auto, rodiče mi platili soukromou střední. Byla jsem rozmazlený jedináček, který si ničeho nevážil. Jak jinak si to vše vysvětlit.

Blížil se konec školního roku a ozval se zase. Srdce mi poskočilo, pamatuji si to, jako by to bylo včera. Že prý by potřeboval doučovat matematiku. Nejprve jsem ho odmítla, ale když se mi to rozleželo v hlavě…

Slovo dalo slovo a byli jsme opět spolu.

Byla jsem opět tak šťastná. Viděla jsem v něm nejlepšího kluka na světě. Zase tak růžové to nebylo. Byl před ním soud, kvůli té silniční kontrole. A protože to nebyl jeho první prohřešek (neřídil bez řidičáku poprvé, také sem tam nějaké to ublížení na zdraví), u soudu dostal 6 měsíců nepodmíněně.

Opět mě to zdrtilo. Jak to bez něj zvládnu? Do výkonu nastoupil 1.7.2009. Já měla 2 brigády, abych mu mohla každý den psát a samozřejmě mu posílat známky, telefonní karty a balík. Každý měsíc jsem za ním na 3 hodiny jezdila i s jeho matkou a otčímem. V říjnu toho roku ho podmíněně propustili. Sliboval, jak bude sekat latinu, jak budeme spolu, jak bude vše báječné. A já se nechala utáhnout na vařené nudli.

Jeho trestná činnost ovšem tímto neskončila, následujících pár let minimálně jednou ročně proběhl soud, při kterém mu hrozil další kriminál. Těch peněz co to stálo, za soudy, právníky,, Ale k tomu později. Nafackovala bych nejprve sobě a pak jemu.

Kromě trestné činnosti následovaly 3 roky plné alkoholu, nevěr a seznamu věcí, které nesmím. Tolikrát jsem ho tahala z hospody totálně na šrot, uklízela jsem po něm v hospodách a bohužel i doma. Bydleli jsme u jeho babičky v bytě, který má v Čechách, přestože žije v Německu. Bohužel mě neodradilo, ani když jsem dostala pár facek.

Nedokážeš si představit, co to udělalo s mou psychikou. Stala se ze mě hysterická, žárlivá a paranoidní kráva, která si možná i těch pár facek zasloužila. Tak moc jsem mu nevěřila a tak moc jsem ho milovala.

Nebudu dál popisovat, jak si užíval života, snažil se dodělat si výučák, který samozřejmě stejně nemá. Já chodila do práce a táhla vše sama. Jeho drahá matka si u mě každý měsíc půjčovala peníze, protože by jinak neměla na cigarety a jak uživit zbylé 3 děti. To snad ani nestojí za řeč.

S jednou svou „milenkou“ to myslel vážně zřejmě, takže se k ní měl odstěhovat a já měla vrátit domů k rodičům. S kamarádkou jsem se opila a vyspala se s kamarádem. To byl můj největší prohřešek.

Samozřejmě jsem postupem času přišla skoro o všechny své přátele. A teď mi zbyly jen 2 kamarádky. Na druhou stranu v nouzi poznáš přítele.

Přišel rok 2012, vše se srovnalo do „normálu“. Byli jsme s tátou na dovolené, pořídili si byt. A protože byl bez práce, hypotéku jsem si i s bytem nechala napsat na sebe.

Měli jsme rekonstruovat, po necelých 4 letech je byt stále skoro v původním stavu. Veškeré spotřebiče jsem dostala od babičky nebo od mamky. Kdybych nevymalovala, nesmontovala skříně, tak tu snad nic není. Párty byly holt důležitější… Jenže to jsem neviděla.

Jednoho krásného dne přišel s tím, že by si přál miminko. Necítila jsem se sice připravená, ale nechala jsem se ukecat. Tímto bych Ti ráda řekla, že nelituji toho, že Tě mám. Jsi mým pohonem. Důvodem proč fungovat dál.

Rok se nedařilo, až jsem si jednou po Vánocích udělala těhotenský test a zjistila jsem těhotenství. V lednu 2014 nám těhotenství můj gynekolog potvrdil.
Samozřejmě se v těhotenství chování Tvého táty příliš nezměnilo. Další průser, další milenka, nespočet alkoholu. Jsem strašně vděčná, že alespoň začal chodit do práce a měli jsme další pravidelný příjem. Neměla jsem sílu se hádat. V práci jsem bohužel musela skončit a jít na neschopenku.

Dny běžely a 9.9.2014 si přišla na svět. Táta byl u porodu a byl mi obrovskou oporou. Za to jsem mu opravdu vděčná. Když šel slavit Tvé narození, opil se, sedl za volant… Jen další silniční kontrola. Nadýchal přes 2 promile. Tentokrát dostal 12 měsíců nepodmíněně. Nástup 16.7.2015.

Opět jsem na něj čekala, opět jsem mu každý den psala, opět jsem mu posílala balíky. Tentokrát jsi tu ale už byla Ty. Z mateřské se hypotéka a veškeré poplatky nedaly utáhnout, takže jsem musela do práce. Nevím, co bych si počala, kdybych tu neměla svou babičku a dědu. Oni Tě hlídali a ve všem mi pomáhali. Nejprve jsem dělala domácí práce, poté šla do obchodu, roznášela letáky a nakonec jsem skončila ve výrobě.

Tátovi jsem musela vyběhat spoustu úřadů, aby ho vzali opět do práce, psát přísliby, že i nadále budeme žít ve společné domácnosti a vychovávat Tě. Nebylo to vůbec jednoduché, měla jsem toho plné zuby.

21.1.2016 byl propuštěný, týden na to nastoupil do práce. Už tolik nepil, byl s námi. První 2 měsíce byly naprosto dokonalé, úžasné. Postupně se to opět začalo kazit, možná i kvůli mně, nevím. V dubnu jsem se svěřila kamarádce, že má zřejmě opět milenku, nevěřila…

A v květnu mi mezi dveřmi oznámil, že není šťastný a že bych se sebou měla něco dělat. To pro mě byla poslední kapka. Ukončila jsem to. Táta se do týdne odstěhoval ke své nové lásce a já na vše byla opět sama.

Urážky a naschvály byly na denním pořádku, k tomu se ani nechci vyjadřovat. Všude ukazoval svou novou lásku a já byla za totální blbku. My jsme měli na měsíc pár korun a táta celou výplatu a ještě bydlel u přítelkyně. Vůbec ho nezajímalo, co bude s námi. Zachoval se hrozně, nečekala jsem to. Myslela jsem, že zabojuje, ale nestalo se nic.

Soud mu určil výživné 1800 Kč, neměli mu z čeho pořádně vypočítat alimenty, když byl 7 měsíců před tím bez příjmů.

To mě dokopalo k tomu, abych si podala inzerát. Ozval se jeden milý starší muž, který se ke mně choval tak hezky a Tobě se tak věnoval. Tohle jsem nikdy nezažila…

A teď? Teď u něj bydlíme, on jezdí kamionem, což mě momentálně docela vyhovuje.

Proč tak rychle? Chci mít prostě už klid. Nechci žádné hádky, žádný stres. Chci se ti naplno věnovat a vynahradit Ti měsíce, kdy jsem nemohla být s Tebou a musela chodit do práce vydělávat.

Táta si vyřizuje už 3. měsíc hypotéku na byt, který nám byl domovem. Je mi z toho smutno a často mě napadá, co jsem udělala špatně a co jsem měla udělat lépe. Mrzí mě to a strašně to bolí.

Ve své podstatě mě Tvůj táta občas vyslechl, poradil, podpořil. Uměl se chovat jako chlap, kterého bych si mohla vážit. Když jsem měla opravdu problém, tak pomohl. Nechápu sama sebe.

Možná Ti náš příběh ani nedám nikdy přečíst. Jaký Tvůj otec je, snad přijdeš časem sama.

Je špatné rozhodovat se rozumem? Nebo bych se měla řídit srdcem? Co si mám vlastně počít se sebou a se svým životem? Co je pro Tebe asi nejlepší? Jak mám přestat na něj myslet? Proč ho stále miluji? Proč nemůže být život jednoduší…

Teď Ti jsou už 2 roky. Vážím si každého dalšího dne s Tebou, každého úsměvu i pohlazení. Jsi sluníčko. Směješ se a dodáváš mi energii. Miluji Tě a přála bych si, aby si byla jen šťastná, aby ses nikdy netrápila. Mrzí mě, že jsem byla slepá a nevybrala Ti lepšího tátu.

Váš příspěvek

Odesílám...
Napsat příspěvek
35471
29.8.16 08:51

:hug: :hug: Důležité je, že jsi našla normální život, přeju ti hodně štěstí. Zajímavé je, jak ti největší šmejdi vždycky najdou nějakou pipinu, která je obskakuje, jak ten tvůj hned přešel k nové milence… :think: Snad bude tvůj deníček pro někoho varováním, že když se takto začne partner projevovat, je čas to ukončit, hned.

 • Nahlásit
 • Zmínit
17307
29.8.16 08:56

Sekas jednu chybu za druhou. Mas velkou oporu v rodine. Bohuzel, misto aby te tvi rodice profackovali, aby ses probrala, tak nezasahli. Ale v nouzi jsou ochotni te podporovat. Toho jsi se mela drzet. Nejdriv si usporadat svuj zivot, naucit se byt sama s dcerou a az pak davat nejake hloupe inzeraty a hledat vztah. Co to je, to budes dceri vodit jednoho tatinka za druhym? Proc jsi na cas nezustala u rodicu? Nechapu :nevim:

 • Nahlásit
 • Zmínit
2830
29.8.16 09:04

:hug:
Drž se, máš holčičku a novou lásku a na ty se zaměř. Děsí mě pouze to, že píšeš, jak svého ex pořád miluješ…Doufám, že sis svůj deníček po sobě několikrtá přečetla a tyhle myšlenky tě hodně rychle opustí a až třeba přijde škemrat bude už tvoje srdíčko někde úplně jinde…Přeji ti hodně síly! :kytka:

 • Nahlásit
 • Zmínit
29.8.16 09:06

Neuvěřitelné, co se může skutečně v dnešní době dít… :nevim:

 • Nahlásit
 • Zmínit
29.8.16 09:19

Jo a jestli se řídit rozumem nebo srdcem? To je jednoduché…obojí by mělo fungovat už jen a jen pro tvoji dceru ;)

 • Nahlásit
 • Zmínit
7629
29.8.16 10:04

Tak hlavne preji v teto chvili silnejsi rozum, nez srdce…mam pocit, ze nekde jeste hrozi to utahnuti na varene nudli… Preji, at to ustojis, at jste s novym chlapem stastne a at casem poznas, co je skutecna a opetovana laska bez vyhrad. Hodne stesti :kytka:

 • Nahlásit
 • Zmínit
158
29.8.16 10:15

Svym odchodem Ti to tvuj ex vlastne hrozne ulehcil. Jen doufam, ze az zase prileze (a on prileze), budes mit dost sily ho poslat, kam patri.
A jeho milence ho prej. Takovy chlap - to je ta nejlepsi pomsta :-).
Preju Ti, at jsi stastna. A pamatuj, ze tvoje dcerka si zaslouzi klidny a harmonicky domov. A je jen na Tobe, jestli ji ho vytvoris, nebo ji ho nechas znicit.

Příspěvek upraven 29.08.16 v 10:16

 • Nahlásit
 • Zmínit
12160
29.8.16 10:42

Nebudu tě soudit, to budou určitě moc rády dělat jiné.
Jen bych k tomu tvému přístupu k takovému idiotovi řekla, že láska je fakt slepá.

Nezbývá než dodat, že díky bohu jsi se zbavila takového hňupa a popřát hodně štěstí do života.
:kytka:

 • Nahlásit
 • Zmínit
313
29.8.16 11:20

Kdyz sama pises, ze te fackoval… nevim, co resis.
Byt se „starsim laskavym“ z inzeratu jen kvuli financnimu zazemi, jak jsem pochopila, ale taky nechapu.

 • Nahlásit
 • Zmínit
29.8.16 11:47

****Ve své podstatě mě Tvůj táta občas vyslechl, poradil, podpořil. Uměl se chovat jako chlap, kterého bych si mohla vážit. Když jsem měla opravdu problém, tak pomohl. Nechápu sama sebe.********
to jako vážně?
To že jsi s někým jen z rozumu ještě celkem chápu, to jak se chováš sama k sobě, ne.

Příspěvek upraven 29.08.16 v 11:47

 • Nahlásit
 • Zmínit
29.8.16 12:09

Žes nasekala chyby,? Ok, no chyby dělá každý…
Ale pouč se a NEOPAKUJ je! Jestli toho kamioňáka nemiluješ, nech ho jít. Dokážeš se o sebe a dceru postarat.

 • Nahlásit
 • Zmínit
21293
29.8.16 12:13

Rozhoduj se pro jistotu rozumem. To znamená znovu škemrajícího taťku vyhoď a netrap toho staršího muže. On třeba ve vás vidí budoucnost a ty ještě nejsi z původního vztahu pryč.
Chybu člověk udělá, ale ty jsi opakovaně dávala šanci někomu, kdo lásky hodný nebyl. Miluj svou dceru a nauč ji vážit si sama sebe. Ať neopakuje v budoucnu tvoje chyby.

 • Nahlásit
 • Zmínit
29.8.16 12:30

Se svou láskou, otcem tvého dítěte jsi byla docela dlouho, ne? Vězení, soudy, milenky… Abys věděla, že tě fackuje (minimálně), ponižuje, nebere na tebe ohledy, neváží si tě a nemiluje tebe, ani vaše dítě. Teď máš vztah z rozumu. Proč jsi nepoužila rozum, když jsi s ním chtěla dítě? Rok jste se marně snažili??? To se choval ten rok vzorně a vydělal dost na celou hypotéku? Čekala jsem, že jsi otěhotněla neplánovaně. Ale když jsem dočetla až k tomu roku, už se mi deníček nelíbil. Své dceři to nedávej přečíst! Přeji dál lepší život!

 • Nahlásit
 • Zmínit
1283
29.8.16 13:02

Chudák Tvoje dcera. Nic víc, nic méně.

 • Nahlásit
 • Zmínit
5136
29.8.16 15:39
8o 8o 8o
 • Nahlásit
 • Zmínit
4551
29.8.16 16:30

Jako pardon, ale přijde mi komické, že někdo jako ty se chce řídit rozumem… To by ho nejdříve musel mít. :D Takže asi řídit se radami těch, co ho mají, to bych ti poradila. Víc k tomu není co dodat, snad jen hodně štěstí v životě tvé dcerušce.. :(

 • Nahlásit
 • Zmínit
29.8.16 16:46

Přes dvě promile… Taky mohl někoho zabít. Oproti tomu je to fackování vlastně úplně nevinný :-(.

Příspěvek upraven 29.08.16 v 16:46

 • Nahlásit
 • Zmínit
1316
29.8.16 18:02

Tak tohle raději svoji dceři takhle jak jsi to napsala zde nikdy neříkej a vychovej z ní zdravě sebevědomou ženu, která nedopustí aby si s ní zametal chlap jak s koštětem :(

 • Nahlásit
 • Zmínit
143
29.8.16 18:06

Jestli holčička bude po taťkovi, tak si ještě užiješ. Dobře ti tak, máš myslet. :roll: Rozumem se neřiď, ten nemáš. :nevim:

 • Nahlásit
 • Zmínit
8069
29.8.16 18:19

Kdybych byla ty, tak bych se s ním rozkmotřila při prvním průseru. No, nejspíš bych si s ním ani nic nezačala, protože by mi neimponoval. Nechápu, jak jsi v tom tak dlouho dokázala žít. Zapomeň na něj.

 • Nahlásit
 • Zmínit
6177
29.8.16 20:01

Jestli jsem to spravne pochopila, zijes se svym pritelem, i kdyz ho nemilujes. Proste jen aby jsi nebyla sama a kvuli financim? A to ti prijde spravne, jen ho vyuzivat?
To, ze jsi davala ex stale nove a nove sance za jeho chovani je otresny a obavam se, ze prileze a ty mu zase buded delat poskoka. V tomhle pripade kopnes do zadele chudaka soucasneho pritele a az ex zase zdrhne, pobezis za pritelem zpatky? :nevim:

 • Nahlásit
 • Zmínit
10400
29.8.16 20:06

Jak muze nekdo napsat, ze nechce soudit, jen se vypsat, a denicek tohoto razeni dat na verejny server jako emimino?? :roll:

Autorko, dle psaneho projevu pusobis celkem inteligentne, skoro jaky by sis vsechny sve chyby uvedomovala. Prosim, uvedomuj si je i nadale a zacni zit tak, abys za par let nepsala dalsi dil.

Příspěvek upraven 29.08.16 v 20:08

 • Nahlásit
 • Zmínit
21293
29.8.16 21:20

@mau-mau
Ale celou dobu se řídila srdcem a jak to dopadlo!

 • Nahlásit
 • Zmínit
127
29.8.16 21:46

Přeju hodně štěstí hlavně kvůli malé. Nechápu, jak by si mohl vyřizovat hypotéku. Nikdy pořádně nepracoval a ještě nedávno seděl.

 • Nahlásit
 • Zmínit
29.8.16 22:25

Taky jsem udělala chyby a dneska lituju…ale důležitý je se z toho poučit a iz neopakovat…nezaoborej se tim co bylo…zoo pro to co je teď! Mš bývalého uz nemysly…podle toocos napsala takovej nezodpovednej blbec za to nestojí!!!Naber díl a jdu dál! Ja se taky musela sebrat kvůli malymu a zachránit svoji rodinu! Drž na to do dnes ale ze budu sedět, brečet nad rozlitym mlikem…tím mí nevyřešil a ani si uz nepomuzu! Držím palce a iz jen štěstí do budoucna!

 • Nahlásit
 • Zmínit
4551
29.8.16 22:44

@Russet Tak tys to asi moc nepochopila viď… :mrgreen: Já neříkám, že „se má řídit srdcem“ nebo že „se nemá řídit rozumem“. Mně celkově v tomto případě přijde komické toto jakkoli řešit, zejména ten rozum. Mně tedy nepřijde nic rozumného na tom žít se starším kamioňákem, kterého nemiluji a mít do toho malou dcerku přijímající si za své vzory chování své matky. :nevim: Přijde mi to naopak jako další potvrzení teorie o absenci mozkových buněk. :D

 • Nahlásit
 • Zmínit
2471
29.8.16 23:00

Svatá prostoto 8o

 • Nahlásit
 • Zmínit
21293
29.8.16 23:05

@mau-mau
O mě nejde, hlavně jestli už pochopila zakladatelka. Dlouuuhých 13 let někoho „milovat“, nechat se mlátit, ukecat na dítě, čekat na jeho návrat z basy…
Ona si myslí, že to je láska, ne?

 • Nahlásit
 • Zmínit
421
30.8.16 12:11

Promiň, ale tohle mě nadzvedává ze židle. Opravdu nechápu ženské, co se sebou nechají takhle zametat - najdou si chlapa, který nerespektuje zákony, neustále chlastá, podvádí a ještě ke všemu je bije… To ty a tobě podobné nemáte žádnou hrdost? Jak jsi mu to mohla neustále odpouštět? To, že sis s ním ničila život je tvoje věc a bohužel je to trest za to, jak jsi mu pořád odpouštěla a nechala se sebou zacházet jako s hadrem.
Ale jak jsi mohla dopustit, aby se ti do takového vztahu narodilo dítě!? :zed: vědomě dítěti připravit takový život, „zařídit“ jí takového otce… Tohle je nezodpovědné a taky sobecké vůči tvé malé, že je nucena mít takového chlapa jako otce, každé dítě má nárok na milující rodiče… Jistě, někdy se něco pokazí až časem a člověk je překvapený, že partner, který byl do té doby skvělý, najednou stojí jako rodič za p*d. Ale tys do toho vědomě šla i přes to, že už jsi dobře věděla, jaký je…
Teď už čas nevrátíš, ale už jen kvůli té malé - nebuď hloupá a nenech se zase ukecat, abys mu odpustila a vzala ho zpátky. Aspoň tohle pro svou dceru udělej. Rozejdi se s přítelem, kterého očividně nemiluješ a snaž se své dcerce připravit hezký život a časem si najdi někoho, kdo jí bude dobrým otcem…

Promiň, nechtěla jsi, aby tě někdo soudil, ale nemohla jsem si pomoct, opravdu mě to vytočilo. S tím jsi ale musela počítat.

Příspěvek upraven 30.08.16 v 12:12

 • Nahlásit
 • Zmínit
1202
30.8.16 12:45

Ty jsi blázen!!! Jak může být někdo tak hloupý a nechat se sebou takhle zametat a takhle odpouštět kriminálníkovi. Máš snad svou čest, proboha!!

 • Nahlásit
 • Zmínit
1288
30.8.16 22:44

@rs84 Rozumem se neřiď, ten nemáš. :nevim:
To je krátké, výstižné a trefné :)

Já jsem spíš skeptik, tak bych k tomu dodala ještě to, že takový člověk jako ty se nikdy nepoučí ze svých chyb, budeš dělat i nadále jednu krpu za druhou, dokud si tu hubu nenabiješ úplně. Znám taková ze svého okolí a vím, že veškeré rady jsou v tomto případě jako hrách na stěnu nebo perly sviním…

 • Nahlásit
 • Zmínit
2098
31.8.16 05:40

@mau-mau
„Jako pardon, ale přijde mi komické, že někdo jako ty se chce řídit rozumem… To by ho nejdříve musel mít.  Takže asi řídit se radami těch, co ho mají, to bych ti poradila. Víc k tomu není co dodat, snad jen hodně štěstí v životě tvé dcerušce.. :-(“

Lip bych to nenapsala :potlesk:…nemam slov 8o :roll: :roll: :zed: :zed:…dcera ma ve svych rodicich „pekny“ vzor. Zakladatelko, ty delas vsechno naopak.

Příspěvek upraven 31.08.16 v 08:18

 • Nahlásit
 • Zmínit
2098
31.8.16 05:47

„Uměl se chovat jako chlap, kterého bych si mohla vážit.“

Tvuj chlap sel sedet mimo jine i za ublizeni na zdravi…dokonce i tebe fackoval a ty k nemu vzhlizis :zed: :zed: :zed:.

Ty musis byt pro sve rodice pekny darecek.

 • Nahlásit
 • Zmínit
Anonymní
31.8.16 20:31

Dámy, děkuji za upřímnost.
Pro svého bývalého jsem v současné době nula, která nic nedokázala, nikdy pro něj nic neudělala a o svou dceru podle něj nejsem schopná se postarat, jeho životní omyl…
Takže děkuji i vám, zřejmě má pravdu…
Víte, ono není lehké odejít od někoho, kdo se chová tak jako se choval on. Kdykoliv jsem chtěla odejít nebo jsem na to jen pomyslela, následovala hádka, křik, chlast a facky…
Rodina o tom nic nevěděla, nechtěla jsem je trápit. Byla jsem na vše sama… Nikdy jsem neutíkala za maminkou, abych si postěžovala, jak se mám špatně. Zkrátka jsem to s nimi nikdy neřešila, byl to můj problém, můj boj.
Bez mozku, bohužel pro některé opravdu nejsem… Jen jsem byla hloupě zamilovaná a tyhle chyby neviděla… Tím nechci omlouvat své chování, ano chovala jsem se hloupě, naivně a své dceři jsem byla špatným příkladem. Bohužel za svého tátu nemůže a mě teď nezbývá nic jiného, než se snažit jí vše vynahradit.
Vyrůstala jsem bez táty, musím říct, že mi opravdu chyběl. Nechtěla jsem pro malou stejné pocity. Tak jsem se zkrátka snažila. A dceři její otec neubližoval.
Svému současnému „příteli“ jsem řekla pravdu, a světe div se, chce mě i mou dceru podporovat dál.
Pro svou malou jsem VŽDY dělala maximum a to bude platit i nadále…
Soudit někoho, když pořádně nevíte, čím si prošel je hloupé. Až budete chodit v mých botách a zažijete si něco podobného, pak za mnou přijďte, s klidem se mi podívejte do očí a řekněte mi, že jsem kráva… Do té chvíle nemáte právo někoho soudit…
Hezký den a děkuji všem…

 • Nahlásit
95
1.9.16 06:00

Jediné, čeho je škoda, je těch 8 let, kdy jsi byla nejkrásnější, nejhezčí, měla jsi si užít života atd. To si budeš časem vyčítat. Měla jsem takovou spolupracovnici. Taky něco podobného, dítě v 18 letech, pak po 10 letech vyhodila toho grázla (on to byl trošku rambo, takže se jí potenciální jiní nápadníci vyhýbali) a teď má ve 30 nového chlapa a další dceru. Nikdy neříkej nikdy a dávej pozor, většinou si pořád vybíráme stejné typy, i když to tak ze začátku nemusí vypadat.

Příspěvek upraven 14.11.17 v 07:58

 • Nahlásit
 • Zmínit
21.9.16 23:59

Zakladatelko nenech se tu urážet a hlavně nevěř tomu co ti rikali tvůj bývalí nebo co si o tobě myslí!!! Neudělala jsi pro něj nic? A když jsi na něj čekala a posílala mu balíky a jezdila na návštěvy tak jsi mu byla dobrá že? Nenech se zlomit takovými nesmysli, protože on je ten co bude litovat. Vím o čem mluvím, prošla jsem si tím samým co ty a vím jaké to je a ty co píšou že nemáš rozum atd. Neví jaké to je když se zamilujes do trotla. Já si to také prožívala 4 roky i když dítě jsem s ním nikdy nechtěla, to už jsem stihla s jinym trotlem před ním, ale vychovavala jsem s ním mého syna. I když nevím jestli se tomu dá říkat výchova z jeho strany…ale to je teď už jedno. Přes půl roku jsem ho taky podporovala když byl ve vězení, ale pak jsem v práci potkala jednoho který byl úplně jiný, vážil si mě a obletoval on mě a v tu chvíli jsem věděla že toho zmetka už nechci a na příští návštěvě jsem mu řekla že už na něj čekat nebudu že na to nemám. No teď jsem už rok a půl s mojí láskou a čekáme mimi i když to není vždy růžové nikdy by na mě nevztahl ruku nebo mě ne nazval d…u či jinak…takže nezbývá než říct drž se a hlavně už mu nikdy neodpoustej protože si to nezaslouží a nedávej vinu sobě ty nula nejsi ale on!!!

 • Nahlásit
 • Zmínit