Pozitivní nálada dělá divy

Těhotenství

Tak po všech těch pošmurných příspěvcích vám chci popsat moje těhulkování, jak krásně rosteme a jak maminku kopeme.

V úterý 25. 1. jsme byli objednaní na další velký UTZ a mimísek již od rána ukazoval, jak umí kopat :) Nejsou to žádné velké tahy na branku, ale někdy se umí trefit kousek pod žaludek a když ještě maminka nic neposnídá, tak to je žužo labužo :D Mno, vyrazili jsme a jelikož před námi byly asi 4 maminky, dala jsem se tam do řeči s jednou slečnou, která měla moc krásnou dcerku. Povídali jsme si o těhu a každodeních starostech a pak z ní vylezlo že je znovu těhotná, ale jelikož se zrovna vrátila do práce neví, co bude dělat dál.

Jelikož jí pak volali, popřála jsem jí mnoho štěstí a hlavně, ať své rozhodnutí neunáhlí. Pak přišla řada na mě a já s natěšením nacupitala k sestřičce do ordinace. Ta mi změřila tlak, zvážila mě a ještě poslala vyčurat :) Pak hurá na UTZ. Bože… ta Dr. na mě vyplácala snad kilo toho gelu ne :D, ale mimísek se krásně činil a ukázal nám, jak umí krásně kopat a mrskat sebou :) Hlavička vyšla dobře, bříško taky, jen Dr. neviděla dobře srdíčko a horní ret, tak nás poslala ještě do Motola na velký UTZ.

Jsem totiž silnější postavy. Zjistilo se, že máme krásných 400 g a prospíváme dobře. Jen ty nožičky mělo miminko furt u sebe a né a né se ukázat. Mno, nevadí, snad příště. V Motole vše dopadlo dobře, srdíčko krásné a horní ret byl taky vidět dobře :) Teď tu zrovna sedím a prohlížím si tu fotku z UTZ, hlavičku s kouskem obličeje :) A co se týče pohybů, cítím pořád takové škrundání, ale někdy se umí opravdu dobře trefit :) JE to muj kulihrášek a jsem strašně pyšná na to že ho mužu v sobě nosit a dát mu život :)

Už chodíme i často na malou a někdy se nám stane, že při kýchnutí to prostě neudržíme a maminka se jde přebalit :) Dnes jsem 22. týden a už pomalounku dokupuji výbavičku a chystám se s tátou na opravu a nalakování postýlky :) To těhulkování je holky někdy taková radost, snad jediná, kterou ted já mám…
A pro tebe, ty můj malej kopálku, chci ti jen říct, že i přesto, že jsme přišli o pravého tatínka, kvůli jeho záletům, tě nadevše miluji a dám ti vše, co ti na očích uvidím. Miluji Tě!

Hodnotilo 4 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 02.02.11 09:31

To je krásnej deníčeeek! :dance: :kytka:

Ve 22.týdnu už jsme taky byly bez biologického tatínka. Ale objevil se nový, lepší a ty ho najdeš taky! A ne že ne! :hug: Hodný holky maj hold smůlu na chlapy, ale ten pravej existuje! Objeví se za týden, za půl roku nebo za rok, ale objeví se!!! :-D

Užívej krásného těhulkování :srdce: Nám se malá neukázala až do porodu stydlivka :mrgreen:

 
mayacz
Kelišová 5588 příspěvků 02.02.11 10:29

Uplně miloučkej deníček.
Přeji mnoho štěstí.. :-)
Já jsem asi tak v polovině a užívám si ještě i práci..:-) takže taky toho mám hodně..
Sice biologického tatínka mám vedle sebe pořád a moc ho miluju,ale i nebiologickej tatínek tě bude milovat.. a pak bude chtít ještě jedno dětátko,tak se připrav:-) že jich budeš mít víc :-)

 
Karinkaaa
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 02.02.11 12:21

Tak držím palečky aby sis těhulkování užívala :hug: A měla své miminko v náručí .Držím palečky :kytka:

 
misa.peca
Nováček 2 příspěvky 02.02.11 14:25
Pěkné

Nejsem už těhulka,ale těhulkovství jsem si užívala na maximum…Přeji hodně štěstíčka :palec: :palec: :palec: :palec: A snad už příště prcek roztáhne nožičky a ukáže se v celé své kráse :kytka:

 
Mondík1984  02.02.11 20:04

Krasne. No, rika se, ze kdyz nechce roztahnout nozicky, je to holcicka, ale kdo vi :wink:.

 
Nainuva
Neúnavná pisatelka 18222 příspěvků 03.02.11 11:09

Krásný deníček, uplně jako bys mi mluvila z duše. :mrgreen: Přeju, ať hezky rostete a jste zdraví :huban:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama