Poznatky matky IV

Rodičovství

Taky jste se někdy setkali s dokonalou matkou, která vám vyrvala vítr z plachet a vyvolala ve vás pochyby, jestli jste vůbec schopni vychovat své dítě? A jestli by přeci jen nebylo lepší jí své děti pokorně odevzdat, protože u ní budou v lepších rukou? Já takových pár potkala a díky nim vzniklo toto mé krátké zamyšlení. :) A jaké jsou vaše zkušenosti?

Vždycky jsem si myslela, že srážka s blbcem je to nejhorší, co mě může potkat… A víte co? Pletla jsem se. Víte, co je ještě o fous horší? Potkat dokonalou matku a vést s ní rozhovor. A to dokonalou třikrát podtrženou. Abyste věděli, jak jí poznat, stanovila jsem diagnostická kritéria, abychom mohli tento postrach dětských klubíků a hřišť klasifikovat, rozpoznat a případně odmítnout.

Srážka s dokonalou matkou

Třikrát podtržená dokonalá matka zná odpověď na VŠECHNO. Dokonce ví, co potřebují a jak vychovávat zatím ještě nenarozené děti od dcery nevlastní sestřenice kamarádčiny babičky. Tato matka umí diagnostikovat naprosto vše, včetně hyperbiliurbinózy dvouhlavého laloku a stačí jí k tomu pouhý letmý pohled. Dokonalá matka používá zaručeně čistě přírodní bio eko výrobky z camphillské farmy, sbírané výhradně za úplňku do vlastnoručně vyrobené nůše.

Dokonalá matka kojí děti, dokud samy neřeknou „dost, mamí, je to trapný“. Dokonalou matku mnohdy poznáme už z dálky, sedí obklopena houfem „tupých oveček“ a energicky vysvětluje, jaké nedozírné následky může způsobit dudlík. Děti této matky v půl roce umí na nočník, jsou bez dudlíku a umí zarecitovat celý Máchův Máj. V roce rozhodně neběhají, ale ukázněně chodí, mluví v souvětích, slušně pozdraví, poděkují i vykají, a také už umí několik etud na housličky.

Dokonalá matka by se rozdala… Ano, rozdává rady a poučky do všech světových stran ve dne v noci, aniž by byla tázána. Protože ona ví a je hnána neutuchající touhou se vším se podělit a všechny všemu naučit. Ale nebojte, protože ona to s vámi přeci myslí DOBŘE.

Jenomže já někdy víc než rady potřebuji slyšet: Aničko, to je v pohodě, to náš Zdeněček měl dudlík až do sedmi let…

Ale víte co? Někdy je fajn být ta na koni a radit nebo si jen tak zadiagnostikovat…

Hodnotilo 32 lidí. Score 4.1.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Dabba
Povídálka 50 příspěvků 22.06.15 00:20

Šmankote, ty to schytáš, až si to přečtou potrefený husy a rozkejhaj se tu v komentářích. :lol: Se těším na ten fičák! Za mě :potlesk: :palec:

 
BohunkaP
Extra třída :D 14420 příspěvků 22.06.15 00:36

Víte, co je ještě o fous horší? Potkat dokonalou matku a vést s ní rozhovor.

Hmm… krize, chápu.

A víš, co je JEŠTĚ horší? Mít vlastní, léty utříbený názor - vědět, co, jak a proč chci a někdy-více-někdy-méně úspěšně se podle toho řídit… a pak potkat slepičku, která Ti SVÉ vlastní mindráky, své neúspěchy a své momentální životní krize vmete do obličeje pod heslem „nesnáším dokonalé matky“.

Taky krize… chápej.

Příspěvek upraven 22.06.15 v 00:39

 
LadyTommy
Extra třída :D 14794 příspěvků 22.06.15 00:36

Bombovni, to dam precist moji mame, ta dokonalou matkou podle tohoto popisku byla :mrgreen:

 
lajovka
Ukecaná baba ;) 1084 příspěvků 22.06.15 01:11

Mam pocit, ze bohunka to dokonale vystihla :mrgreen: :palec:

 
Andulonka
Kecalka 239 příspěvků 22.06.15 02:12

Holky, klid. Neutocim na matky, které mají utribeny názor, k tem si já chodím pro radu. To se omlouvám, asi to tak vyzni a zkrotim své pisatelske vasne. Pisu o matkach, které záměrně ublizuji jiným iracionální kritikou a přesvědčením o vlastní bezchybnosti bez sebereflexe a ktere rady neurvale vnucuji. Nepíšu o emiminu, na nic nenarazim, protože, když tu jsem, hledam odpovedi na své otázky… Píšu pro radost, ne proto, abych si vyřizovala účty a kopala kolem sebe. Ale když to čtu, muze to fakt působit zle, tak vás prosím o nadhled, se kterým jsem to psala:)

Příspěvek upraven 22.06.15 v 07:05

 
kelinqua
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 22.06.15 06:16
:palec: :mrgreen:
 
Krrysa
Extra třída :D 13920 příspěvků 22.06.15 07:31

To je kravina…

 
lindt
Povídálka 41 příspěvků 71 inzerátů 22.06.15 07:43
:mrgreen: :palec:
 
JaneDoe
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 22.06.15 08:01

Já jsem se naštěstí v reálu s takovou supermatkou nesetkala… pouze tady na emiminu.
Jinak se mi tvoje deníčky už přestávají líbit, chceš tak moc být vtipná až už to není přirozené… škoda, někdy je méně více :kytka:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26525 příspěvků 22.06.15 08:19

Mpozna ti trochu rozumim, ale zatim jsme nemela tu cest az na jednu, ale to nebyla zadna bio matka, naopak zenska co sama strcila dite v 5 ti mesicich do jesli mi radi jak by mel clovek vychovavat :cert: To pak nase…e vic nez nejaka bio matka to mi ver :mrgreen:
Jinak nenech si proste do niceho kecat :palec: :palec: :palec: :palec: :hug:

 
verulicek  22.06.15 08:21

Ach…ještě že nechodím do těch mateřských nebo dětských klubíků nebo jak se tomu říká :lol: moje dítě je geniální i bez toho :mrgreen:

 
Jensina
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 22.06.15 08:23

@Andulonka tak, teď budeš mít zkoušku ohněm :) nepíšeš špatně, mě se to líbí, jen pro emimino špatně zvolené téma. :) Piš dál, zvlášť, pokud Ti to přináší radost a relax. :kytka:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26525 příspěvků 22.06.15 08:34

Ano zvolila jsi tema na zkousku ohnem to souhlasim :mrgreen: :mrgreen:,taky Ti preji at pises dal, mne se tve denicky libi.

 
masima
Kecalka 292 příspěvků 22.06.15 08:36

Mě se to líbí. :potlesk: Tedy až na to, že jsem takovou ženu ještě osobně nepotkala, ale tady na emiminu je jich většina a to mě naprosto fascinuje. :mrgreen:

 
Regina Hero
Generální žvanilka 23922 příspěvků 2 inzeráty 22.06.15 08:39

Jenomže já někdy víc než rady potřebuji slyšet: Aničko, to je v pohodě, to náš Zdeněček měl dudlík až do sedmi let…

No jo, takže jinými slovy potřebuješ slyšet nějaké to utvrzení a povzbuzení jen od těch, co na tom jsou nebo byli ještě hůř, protože jinak by to bylo vychvalování od dokonalé matky… jojoj… to bude těžké… to si pak musíš vybírat jen ty horší a nešťastné lidičky k sobě… ;)

 
Regina Hero
Generální žvanilka 23922 příspěvků 2 inzeráty 22.06.15 08:45

Ale víte co? Někdy je fajn být ta na koni a radit nebo si jen tak zadiagnostikovat…

Nebo spíš - někdy je fajn slyšet více rad a možností a zapřemýšlet o nich a třeba si z nich něco vybrat nebo se inspirovat? A když vím nebo jsem zažila, tak poradím a řeknu své zkušenosti? Nebo to je zakázané?

Předchozí deníčky byly fajn, líbily se mi…

 
Suzuveverka
Závislačka 4934 příspěvků 22.06.15 08:57

Doufám, že budu mít čas přečíst diskuzi :mrgreen:
Jednu takovou supermatku ve svém okolí mám, a jsem ráda, že nebydlí ve vedlejší vesnici 8)

 
Deňulec
Kecalka 368 příspěvků 22.06.15 09:03

Mě se Tvoje deníčky moc líbí, jsou nad věcí a vždy mě pobaví!!! Jen se mi v poslední době nelíbí negativní komentáře některých zakomplexovaných čtenářek. Nechápu, proč tady někdo na deníček, kde je vtipně a nadnešeně rozebráno aktuální téma matek „všechno znám, všechno vím, všude jsem byla“, musí napsat, že se mu Tvoje příspěvky nelíbí. Tak ať je nečte!!! Kam se poděly tolerantní maminky se srdcem na pravém místě a smyslem pro humor?! Z některých komentářů už na dálku čiší zlost a taková negace, že nechápu, jak někdo takový může být milující matkou…

 
Krrysa
Extra třída :D 13920 příspěvků 22.06.15 09:06

Souhlasím s @Regina Hero, ono se blbě poslouchá, že někdo něco zvládl, že jiné dítě umí něco líp… na oslovení supermatkla jsem už docela alergická. čistě logicky, mám doma 4 děti a pátý an cestě, asi jsem se v reále setkala s daleko víc situacema, než třeba maminka od jednoho dítka a během těch let jsem si udělal na nějaké věci názor a stojím si za ním. třeba vím, že bych nikdy svoje dítko nenchala vyřvat, nebo ho dala spát do jiný místnosti.. jakmile se o tom někde zmíním, jsem hned supermatka.. jako proč? protože něco dělám tak, ajk je vlqastní mě a stojím si za tím? že když se mě někdo zeptá, do kolika jsme měli dudlíka, popravdě odpovím, jsem taky za supermatku jenom proto, že to druhé dítě ho ještě má? tohle mě fakt vytáčí…

 
katka.polka
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 22.06.15 09:06

Mě se líbí a rozumím Ti, jak to myslíš :) já se zatím s dokonalou matkou nesetkala, ale potkala jsem spoustu takových odbornic na život, vztahy, životní styl,… Dokud jsem poslouchala rady co mám/nemám dělat, jenom jsem se koupala v docela nešťastných psychických stavech. Až jsem si přiznala, že dokonalá nebudu, začalo se mi dařit daleko líp. Pěkné, děkuju :palec:

 
Andulonka
Kecalka 239 příspěvků 22.06.15 09:23

Dekuji za kritiku, a jsem rada, ze předchozí denicky se Vám líbily. Je to spatne zvolené téma a asi i neohrabane psané. Potlesk jsem nečekala, ale tvrdou kritiku taky ne. Nicmene je to dobra zkušenost, i když teda nejásám no :)

 
kacz
Závislačka 4917 příspěvků 29 inzerátů 22.06.15 09:27

Já tyhle pseudodokonalý matky taky nesnáším. Od začátku mateřství bůhvíjak nežeru - dítě samozřejmě miluju, ale nejsem poprděná z každý kraviny.

Nedávno jedno pseudodokonalé dítě na pískovišti pojídalo písek a já jsem ze srandy řekla: „Jen si dej, je to dobrota!“ To jsem si vyslechla od maminky. Že ale dítě už samozřejmě svačilo, že mělo hrušku a ovesné vločky, tak abych si náhodou nemyslela, že ho nechává hlady! A že jíst písek je moc moc fuj, ale její dítě má moc dobrou imunitu, objednávají rybí olej až z Anglie a doma si snad kultivuje vlastní probiotika, či co…

Tak jsem si říkala, že jsem radši nedržela pusu a vůbec jsem si toho jejího dítěte všímala.

 
kacz
Závislačka 4917 příspěvků 29 inzerátů 22.06.15 09:35

@Krrysa Já mám právě dojem, že tyhle maminky, co mají 3 a více dětí, se dělá na dvě skupiny - v jedné skupině jsou moudré ženské s nadhledem a „omlácené“ řadou životních zkušeností, ve druhé skupině jsou slepice 10 a více let zalezlé doma, které už úplně ztratily kontakt s realitou a jsou zcela vážně přesvědčené o tom, že není na světě nic důležitějšího než analýza etiket na potravinách nebo značka dětských bot. Druhá skupina je podle mého soukromého pozorování zřejmě početnější.

 
Andulonka
Kecalka 239 příspěvků 22.06.15 09:47

@Krrysa Podívej, stejně tak může být matka jednoho dítěte, která si myslí, ze dela všechno nejlépe a neprijme diskuzi a moudre rady a kritizuje všechno a všechny… Myslím, ze matku nedělá dokonalou počet dětí ani zkusenosti, nevím co…a asi na to ani neprijdu. Ale už dost, asi nemá smysl se o tom bavit, dokonalá matka je slovo s prilisnym citovým zabarvenim…a v každém evokuje něco jiného.

 
ivča6
Povídálka 26 příspěvků 22.06.15 09:57

@Andulonka Já se bavím.. skvělá nadsázka dokonalých matek.. nejsem vůbec dokonalá matka, do toho všeho ještě v mém věku neplánovaně těhotna, a po dlouhých debatách jsme se rozhodli to zmáknout… mám pocit, že bud skončím v blázinci nebo se odstřelím :D, protože čtvrtý dítě je fakt luxus :D. Finančně se toho nebojíme, a jak říkám, muj chlap mi to těhotenství celé usnadnuje hlavně tím, že je pracovně přes týden pryč, a doma je jen na víkendy :D. Jinak bych už asi visela na šestém stromu vpravo před barákem, nedávno jsem si ho tam vyhlídla :D.. takže já nejsem ani dokonalá matka ( můj čtyřletý syn právě ted mastí NHL na playstationu, bože, a já sedím u netu :lol: ) a nejsem asi ani dokonalá žena svému muži :D

Příspěvek upraven 22.06.15 v 09:57

 
bjetuschka
Závislačka 4035 příspěvků 22.06.15 09:58

Tak já dokonalá matka jsem, klidně to přiznám. :lol: :lol: :lol:

 

Kecalka 293 příspěvků 22.06.15 10:17

Ja Ti nevim Andulonko, ja tedy snad takovou matku ani nepotkala. A i kdyby, asi bych to nepokladala za takovou tragedii jako Ty. Nemusis se s ni preci bavit, pokud sama nechces. Lide jsou ruzni, maji ruzne pohledy na svet, na vychovu, priority. Rada si nekdy poslechnu nazor jinych; pokud je mi to neprijemne, odchazim. Text mi prijde ze je psany s lehkym opovrzenim a vysmechem, neni to ten laskavy humor z Tvych predchozich denicku…

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26525 příspěvků 22.06.15 10:18

Ja zadnou dokonalou matku neznam, kazda normalni matka prizna, ze obcas se delaji i chyby, takze jako vzdy pokus-omyl :lol: :lol:
proste pokud je nekdo az prehnany radil, to nemusim take, mam rada ty co davaji rady jemne a nezduraznuji ze takto by to oni nedelaly atd.. ;)
Mam kamosku co miluje vse ze dreva-hracky.(eko-maniacka :mrgreen: )Dudliky nedavala nikdy -kdyz nekdy se zapomene a mluvi to by jsi nemela a to by jsi mohla atd, no proste si to vyrikame, ze kazdy to dela jinak :nevim:

 
Andulonka
Kecalka 239 příspěvků 22.06.15 10:22

Je to nadsázka, stejně jako mé předchozí deníčky…

 
Andulonka
Kecalka 239 příspěvků 22.06.15 10:22

.

Příspěvek upraven 22.06.15 v 10:29

 
LolitkaP
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 22.06.15 10:43

@Andulonka Klid, já třeba chápu, že to je celé nadsázka a taková žena neexistuje. Že jen píšeš pro pobavení a mě to baví, piš dál :kytka: :lol:

 
Akivasha
Ukecaná baba ;) 2276 příspěvků 2 inzeráty 22.06.15 10:51

Všichni jsme dokonalí ve své nedokonalosti ;)

 
Fíková
Závislačka 4641 příspěvků 22.06.15 10:57

Ono si stačí teď z aktuálních diskuzí přečíst tu, co se jmenuje „Plácnutí přes ručičku“ nebo tak nějak. To by se jeden z těch názorů posmál, ať z jednoho či druhého tábora. :lol:
Za mě palec :palec:

 
pajinka256
Kecalka 135 příspěvků 22.06.15 11:05

Tento deníček je přesně načasovaný pro mě. Jedna super matka je moje sestra, která má 3 dítka a ani jedno nemá dudlík, zato ten můj má dudlík od druhého dne života, jelikož plakal a když už byly 2 hodiny ráno, tak jsem šla poprosit o dudlík, aby se ostatní na pokoji mohly vyspat… Ale ona to zvládla bez něj, takže já jsem špatná. A druhá taková je tchýně, která bydlí ve stejném domě a má potřebu malého vidět každý den, klidně několikrát a klidně celý den. Ta neustále připomíná, že mu teče to očičko, že je asi hladovej, jelikož honí, že si prdl a mám ho jít přebalit, že je moc oblečený atd… A každý den neustále opakuji, že do očička kapeme kapky, že jedl před hodinou, takže času má dost… A když chci malého sbalit, že půjdeme přebalit, tak mě pomalu nechce pustit a nejradši by, abych jí tam nastěhovala výbavu a ona se mohla starat, protože co kdybych se na to já vykašlala žejo. Když malý pláče, já řeknu, že ho bolí bříško, tak ne, má hlad! Prostě ona to ví přece nejlépe…

 
JaneDoe
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 22.06.15 11:09

@Andulonka hele ale víš že jsi mě nejvíc naštvala tou svojí profilovkou? :cert: :cert: :cert: :mrgreen: měli by tu zakázat profilovky s jídlem!!! :kytka: :kytka:

 
Labuť19
Kecalka 214 příspěvků 22.06.15 11:18

Dlouho jsem se takhle nepobavila :potlesk: A jestli tě to uklidní, tak já měla dudlík do 6 let… :mrgreen:

 
poppaea
Závislačka 3302 příspěvků 22.06.15 11:21

Já ti nevím, mně už to přijde jako trochu moc velká nadsázka ve smyslu „styď se, když se ti něco daří“.
A asi teď budu za potrefenou husu, ale fakt mi to nevadí - často jsem slýchala, jak hrozná je „kojosekta“, ale v poslední době, podle toho, co čtu, mám pocit, že kdo kojí déle než šest týdnů, tak se automaticky stává namyšlenou supermatkou, která odsuzuje všechny nekojící. :nevim:
Jo a musím dodat, že pro své (bezdětné :lol: ) kamarádky jsem taky supermatka, což konstatovaly, když mě viděly s dítětem v manduce škrábat brambory, zatímco druhé dítě spořádaně patlalo modelínu na okno (neboli neběhalo a nekřičelo :mrgreen: )

Jinak já komentář rozhodně nemyslím ve zlým, deníčky před tím se mi líbily, jen mi to teď už přijde přehnaný :mavam:

 
Plomba
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 22.06.15 11:30

No já teda když se nehlídám, tak taky sršim radami :D a občas říkám svůj názor až moc „dychtivě“. Takže poučena zkušenostmi, občas odkývu a řeknu jen „no to my taky…“ Například s mojí sestrou jsme každá v výchově uplně jiná a stejně si bezvadně rozumíme ;)

Jinak ale okolí by mě taky nazvalo „dokonalou matkou“. Synovi dávám jen doma vařené, žádné umělé cukry, kupuju jen hračky s atestací, než koupím boty tak je třikrát projedu recenzemi a musí spadat přesně do mých požadavků, syn neměl nikdy dudlík, a pod. (Jak říká sestra, jsem trochu magor)

K deníčku. Tvoje deníčky normálně pobaví skvěle, ale tohle mi přišlo jako když se vezeš na teď oblíbené vlně „kopnem si do supermatek“ (ale jo, bylo to i vtipny)

 
Andulonka
Kecalka 239 příspěvků 22.06.15 11:33

@poppaea Dík, za podnětný komentář :-) sklidním se trochu, je pravda, že toto asi není ten laskavý humor, který je čtivější. Samozřejmě jsem to nemyslela tak, že ten, komu se daří, tak na toho teď tady brojím… Píšu asi o jiném jevu pro užší cílovou skupinu, která se někdy setkala s tím, že potřebovala povzbudit a byla rozdrcena návalem kritiky a odsouzení…:-) těžko se to zprostředkovává přes internet a je to pro mě zkušenost…nikdy jsme nechtěla ve svých deníčcích kritizovat, respektive ne primárně ani sekundárně…mým cílem je povzbudit a potěšit…:-)

Pokud jsem se někoho dotkla, je mi to líto, nicméně, toto je prostě riziko internettového vypisování, tak si to teď slíznu no a příště, pokud teda ještě bude :mrgreen: budu vědět…

A naposledy…nepíši o matkách, kterým se daří, které mají vychované děti, o zasloužilých matkách, o matkách s vlastním názorem…píšu o matkách podlých…

 
Andulonka
Kecalka 239 příspěvků 22.06.15 11:34

@Plomba Děkuji, tato vlna mi asi unikla, kdybych věděla, že nějaká taková vlna je a že je tak moc aktuální, urazím si ruce před tím, než to sem vložím :mrgreen:

Příspěvek upraven 22.06.15 v 11:35

 
Martisek79
Kecalka 183 příspěvků 22.06.15 11:50

@Andulonka myslím,že sis nasadila předchozími deníčky laťku hodně vysoko :mrgreen:

 
MarieOVMUC
Kelišová 7385 příspěvků 22.06.15 12:26

@verulicek ja tam taky nechodim:D vadi mi obslimpane hracky, mozna pritomnost roupu a vsi, eko matky a nerada uklizim bordel:DD.. kdo nepochopil.. delam si legraci…

 
hanyny
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 22.06.15 12:41

Deníčku tleskám :potlesk:
@Krrysa To je fajn, že své děti nenecháš vyřvat ani je spát v oddělené místnosti, ale to neznamená, že ty matky, které to dělají to dělají špatně. Je to o stylu výchovy. A pokud jim tvrdíš, že ty to děláš jinak a lépe než ony, tak se nedivím, že tě ironicky nazývají supermatkou.

 
allien12
Kecalka 211 příspěvků 22.06.15 12:42

Vtipné a naprosto chápu, jak to bylo myšleno :)
Prosím nenech se odradit a piš postřehy dál :)
Já děti zatím nemám, ale úplně se vidím, jak bych se cítila, kdybych někoho takového potkala :) Vím, jak dokáže povzbudit přiznání, že ne každému se vždy daří a věřím že i tyhle superženy ;) mají něco co se nepovedlo…rozdil je v tom, jestli si to člověk umí připustit…anebo neumí a ještě navíc poučuje :)

 
Andulonka
Kecalka 239 příspěvků 22.06.15 12:47

@hanyny @allien12 Děkuji Vám :-)

 
Kaculatko
Extra třída :D 11745 příspěvků 22.06.15 12:49

Do denicku dokazu projektovat cosi ze sveho zivota, takze se mi libi… dokonalou matkou v mem okoli je bohuzel moje vlastni matka… od te uz jsem se dozvedela, ze jsem zacala mluvit ve vetach uz v roce, nasledne jsem zacala chodit az ve dvou letech, pry desne lina holka jsem byla, dudlik do ctyr a tak to postupne pokracovalo a ruzne to menila az z toho vysly dve varianty - bud jsem do tri let jen existovala, nijak se neprojevovala a nic neumela, nebo jsem byla uz od porodu genialni dite a v roce jsem chodila i po rukach. Staci si vybrat :mrgreen:

 
Ajuše
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 22.06.15 12:50

Mě teda pobavilo dost. Vzhledem k tomu, že občas potřebuju povzbudit stylem „Jasný některý děti prostě nezvládaj kadit na záchod ve 3 letech. To se srovná neboj.“ Nebo " Taky jsem ráda, že mi sní aspoň hranolky z mekáče" no a podobné. Prostě se nejde zavděčit všem čtenářům. Někteří si to berou moc osobně. A někteří hold nechápou nadsázku. A vzhledem k tomu, že nejsem vůbec dokonalá matka se zázračně dokonalejma dětma tak u mě máš palec nahoru :mrgreen: :palec:

 
viveca
Ukecaná baba ;) 1376 příspěvků 22.06.15 13:21

Vtip přestane bejt vtipnej když se začne někomu vysvětlovat a vcelku vtipnej deníček přestane bavit když se začne rozebírat a obhajovat.. Takže za mně deníček proč ne, ale bez diskuze pod ;)

Příspěvek upraven 22.06.15 v 13:21

 
Dendaaa
Kecalka 158 příspěvků 116 inzerátů 22.06.15 13:32

Deníček to byl fajn, ale komentář některých=dost trapný.
Nechápu, že to někoho naštve. Vlastně se v tom asi někdo pozná a reaguje.
Klidně piš dál…já si něco dalšího od Tebe ráda přečtu.

 
zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1066 příspěvků 11 inzerátů 22.06.15 13:32

@Krrysa Prosím neber to zle, ale co je špatného na tom dát spát dítko do jiné místnosti? Já taky nikdy nenechala malou vyřvat, ale spí mi od osmi měsíců ve svém pokojíčku a přijde mi spokojená, usíná sama bez uspávání a většinou celou noc. Nikdy mě nenapadlo, že by to mohlo být špatně.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama