Pozvánka na přednášku - Očkování - jeho rizika a hranice úči

Ostatní

Jako matkám nám nesmírně záleží na zdraví našich dětí. Snažíme se, aby zdravě jedly, aby měly dostatek pohybu na čerstvém vzduchu, pravidelně navštěvujeme zubní i dětskou lékařku, které na zdraví dětí dohlížejí z odborné stránky. Dětská lékařka též odpovídá za to, aby byly naše děti pravidelně očkované a tím se vyhnuly nebezpečným nemocem.

Většina dětí absolvuje očkování bez zjevných nežádoucích reakcí. Je však hodně takových, které jsou po očkování plačtivé, mají zvýšenou teplotu či ztvrdnuté místo na nožičce po vpichu.

Najdou se i takové děti, kterým se zdravotní stav po očkování výrazně zhorší.

Pak si jako rodiče klademe otázky: "Je to tak v pořádku? Nemohla jsem tomu předejít? Neublížila jsem svému děťátku, přestože jsem mu očkováním chtěla dát to nejlepší?”

Na tyto otázky neexistuje jednoduchá ani jednoznačná odpověď.

Australská doktorka slovenského původu Viery Scheibnerna své přednášce na téma: "Očkování - jeho rizika a hranice účinnosti”na mnoho našich otázek odpoví.

Přednášky organizuje občanské sdružení ROZALIO (Rodiče ze lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování) a budou se konat 22.10.2007 v Praze, a 23.10.2007 v Brně.

Přijďte se o očkování dozvědět více!

Další informace o přednášce a o doktorce Scheibner naleznetezde:

Předprodej vstupenek, informacezde:

Gabriela Třasáková
autorka je členkou občanského sdružení ROZALIO;www.rozalio.cz

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek