Přála bych si, aby se to nestalo

Prázdná náruč

Chtěla bych se tady vybrečet a vypsat. Čekala jsem Kubíčka a teď je pryč... Přišla jsem o něj ve II. trimestru, a tak strašně to bolí. :( Prosím, aby těhulky dál nečetly.

Není toho málo, co chci napsat a moc dobře na to nevidím skrz ty krokodýlí slzy.
Předem se omlouvám za chyby a případné nesrozumitelnosti, ale už to po sobě asi
chtít číst nebudu.

O miminko jsem přišla celkem 3×, ale vždy to bylo kolem 7-9.tt. Nikdy jsem neměla problém s otěhotněním, s MS. Prostě jsem byla vždycky zdravá. Poprvé jsem otěhotněla a vše pár týdnů probíhalo dobře, ale pak špinění, hematom a nemocnice. Po propuštění zase 14 dní klid a pak špinění a zjištění ve 12.tt, že se mimi v 9.tt zastavilo a šlo se na kyretáž. Moc mě to mrzelo a bylo mi smutno, ale je to nic v porovnáním s tím, co zažívám nyní.

Dál následovala dvě těhotenství, která dopadla samovolným potratem. Pak genetika - partner v pořádku a já jen MTHFR hetero. Takže podle lékařů taky nic. Našla jsem si tady ovšem, že některé maminky to řešily a dostaly injekce na ředění krve, protože s MTHFR chodí ruku v ruce další skryté potíže. Doporučil mi to skrz poradnu on-line i MUDr. Koucký od Apolináře. Tak jsem se objednala do trombocentra a tam mi od 5. tt nasadila paní doktorka injekce.

Prožila jsem úžasné, absolutně ukázkové těhotenství, na jehož konci mi byl poslán dar největší v podobě našeho Ondráška, kterému jsou teď dva roky. Je to veliký šikulk a rošťáček. Kdyby jeho teď nebylo a úžasného manžela k tomu, tak teď asi tápu v temnotách těžké deprese.

Rozhodli jsem se, že by Ondrášek měl mít sourozence (poslední MS 07/2013). A co se nestalo?! První snažení a bylo to. Kubíček byl na cestě. Sice jsem tomu nemohla uvěřit a hlavně mě hned na začátku po pozitivních testech v době MS zaškočilo špinění. Už jsem si myslela, že je zase konec, ale Kubíček se držel! Špinění v cca 8.tt ustalo a těhotenství běželo krásně. Všechny prohlídky byly v pořádku, na všech UTZ byl Kubíček dokonce o pár dní větší, z čehož jsem byla nadšená a „pískala“ si, jak se mu v bříšku daří. Ondrášek byl vždycky zase totiž o pár dní menší nebo přesně odpovídal.

Tak běžel týden za týdnem. Já si píchala injekce a myslela jsem, že s Ondráškem a zajištěnou léčbou jsme tu smůlu prolomili. A když se překulil první trimestr a všude mi každý říkal, jak se riziko potratu zmenšilo na nízké číslo, tak jsem začala být klidná. Velký UTZ (ve 12.tt) dopadl výborně, všechny ty krevní testy, placenta, plodové vody bylo dostatek a jako posledního bubáka jsem viděla tripple testy, které chodí často falešně pozitivní. Ale ty také dopadly nádherně.

Nevolnosti mě pustily krátce po ukončení prvního trimestru a jediné, co mě trápilo, bylo nachlazení. Klasický zánět nosohltanu, který sice přešel, ale ještě dva měsíce jsem občas pokašlávala, občas smrkala a tak různě se to střídalo. Nic vážného, ale bylo zbavit se toho úplně nešlo a trvá to stále. Léčila jsem to Bioparoxem, ale nepomáhal a navíc mi zvedal žaludek, tak pak vždycky ulevila Vincentka na výplach nosu a vykloktání. Nevím, jestli nachlazení může souviset.

5. 12. 2013 mě měl čekat velký UTZ a strašně moc jsem se na něj těšila. Bohužel už jsme se ho nedočkali. :-( Když jsem šla na plánovanou poradnu ke svému lékaři 20. 11. 2013, tak to byla dle očekávání ukázková prohlídka. Až do chvíle, než
si na závěr jako třešničku na dortu poslechneme srdíčko. Stihla jsem se ještě zmínit, že mě asi 4 dny bolí břicho jako na MS. Ale na to, že jsem plašan, mě to nechalo chladnou, jak to bylo slabé.

Když mě doktor začal poslouchat, tak by se ve mně po pár vteřinách krve nedořezal. Nebylo slyšet nic kromě mého zrychlujícího tepu. Rychlostí blesku mi došlo, že to je začátek konce. Že se stalo něco strašného a Kubíčka už nikdy neuvidím.

Na UTZ, který následoval, mě doktor dloubal a snažil se asi miminko rozhýbat nebo nevím. Každopádně se Kubík ani nehnul a jenom tam tak ležel. Pamatuji si, jak tomu doktor nemohl uvěřit, že se vše zdá perfektní. Když jsem se ale ptala, jak je velký, tak zjistil, že odpovídá 16. tt a já přitom začala 19. tt. Takže tam ve mně ležel tři týdny, proto asi spustila ta slabá bolest břicha.

V nemocnici na mě počkal pan primář. Všichni se strašně snažili. I skrz tu rutinu, kterou tam mají, se zdálo, že je to upřímně mrzí.

Nejhorší okamžiky… Protože děloha už sahala pod pupek a byla veliká a čípek zamčený a dlouhý, tak mi doporučili vyvolat potrat/porod. Noční můru mého života. Představa, že ho budu muset rodit, byla strašná, ale když jsem si uvědomila, že při kyretáži by mé nenarozené miminku rozcupovali na kousky, byla horší. Nechtěla jsem dopustit tak nedůstojný konec.

Kubíček se narodil dost dramaticky po cca 9 hodinách 20. 11. 2013 v 23:30. Vůbec jsem se neotevírala, tak mi čtvrtou dávku vyvolávacích tablet nechali na ráno a dali mi kapačky na bolesti a injekci na uklidnění. Jenže mě se pak strašně chtělo na záchod. Ani jsem nedoběla a už jsem ho držela. Neviděla jsem ho, protože vše vyšlo neporušené a byl v obalech. Byla jsem v šoku, protože to bylo tak nečekané a všude zůstalo takové krve, než jsem doběhla ke zvonku na sestry.

A takhle to dopadlo. Po třech injekcích na stažení dělohy a kapačkách ATB mě druhý den večer pustili domů.

Svým způsobem jsem měla štěstí, že jsem se vyhnula kyretáži a opravdu se asi děloha vyprázdnila kompletně. Ještě není vyhráno a zánět se může dostavit, ale doufám, že aspoň toho budu ušetřena. Beru nějaké prášky na zastavení laktace a není mi vůbec dobře. Včera jsem začala víc krvácet a měla bolesti, ale to zase ustalo. Bolí mě žaludek a celkově se vyhybám pohledu na sebe, protože je dost žalostný.

Nejhorší je ovšem psychika. První den doma se mi zdály sny plné krve a bolesti. Pokouší se o mě deprese a jsem vyčerpaná. Je mi strašně smutno a přála bych si, aby se tohle nestalo. Tohle se přece nemá dít nikomu!!!

Vím, že se musím dát do pořádku, protože mám úžasného syna. Chudák se mě první dva dny bál. Teď už je to mnohem lepší, ale než teď přijde s babičkou z vycházky, tak musím zamaskovat stopy po pláči.

Bolestné bylo obvolávání a rušení velkého UTZ v Gennetu. Volala jsem i imunoložce, která mi v tomto těhotenství zjistila antifosfolipidové protilátky a budeme spolu hledat příčinu a před dalším snažením se u ní mám nechat důkladndě vyšetřit. Bude mi prokazovat nebo vylučovat tzv. Antifosfolipidový syndrom - nevím co to je. :-(

Kladu si otázku „PROČ?“ Kde byl problém? Všechno, co mi kdo zjistil, mělo být pokryto těmi injekcemi. Děsí mě představa, že je tam vážnější problém, ale v zásadě se to nabízí. Imunoložka mi dnes přímo řekla, že tento další potrat je velkým rizikovým faktorem pro další těhotenstvíc což mě mrštilo zpět do deprese. :-(

Strašně bych si přála druhé miminko. Snažit se můžeme prý už za 3 měsíce díky tomu, že do mě nemuseli zasahovat. Já bych se chtěla ale dopídit, co se to ve mně děje. Něco je špatně a teď mi přijde jako zázrak, že jsem porodila zdravého syna. Přála bych si ještě jedno miminko a jsem k tomu úplně neskutečně upnutá, ale mám tak strašný strach z další bolesti a ztráty. Už teď je ve mně taková rána…

Nikdy bych nečekala, že něco může člověka tak lámat a ničit. A zase si o to víc uvědomuji, ale zcela představit nedokážu, jak je maminkám, které ztratí své dítě po porodu… mají můj veškerý obdiv, protože to musí být neskutečná bolest. Nepředstavitelná. Teď mi prostě přijde, že všechno tak bolí.

Jsem vděčná, že jsem se mohla vypsat. Všem přeji, aby nikdo nemusel zažít takové trápení a aby se mu nikdy „nezhroutil domeček z karet“. Važte si zdraví, važte si štěstí, které máte. Važte si bezproblémových těhotenství - teď se bohužel mně jeví jako něco, čeho je míň a míň…

Jana

Hodnotilo 48 lidí. Score 4.6.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Teruu
Kelišová 5311 příspěvků 30.11.13 00:12

Je mi to moc líto a přeji, aby jsi byla statečná a hlavně hodně sil! Opatruj se

 
vodolejka
Vesmírná mluvilka 30682 příspěvků 2 inzeráty 30.11.13 00:24

Preju hodne sil, mas pravdu, takove veci by se nemely dit :hug: je mi to moc lito…

 
slavuska1
Vesmírná mluvilka 30553 příspěvků 30.11.13 01:08
:( :hug:
 
Bodlinkaa
Ukecaná baba ;) 2037 příspěvků 30.11.13 03:34

Taky preju hodne sily. :hug:

 
Melaniii
Kecalka 300 příspěvků 30.11.13 04:20

Jsi úžasna že jsi to zvladla. To tak proste na tom svete nekdy je, maly zrejme nebyl uplne v poradku a priroda se takto postarala. Neboj se, urcite se ti podari znovu otehotnet a budes mit zdrave miminko. Moc ti drzim palce, modlim se a posilam andela aby ti dodal silu a byl tvuj ochrance.

 
Baby86
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 30.11.13 06:26

:hug: :hug: :hug: Jsi moc statečná :kytka: Přeji ti z celého :srdce: už jen to nejlepší :kytka:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26448 příspěvků 30.11.13 06:55

Je mi to moc lito :,( :,(
Drz se :hug: :hug: :hug:

 
Anamor28
Stálice 78 příspěvků 30.11.13 07:13

Je my to lito :-( preju ti aby se ti to znova povedlo a vse bylo v poradku hodne sil

 
EvaG
Extra třída :D 10664 příspěvků 30.11.13 08:04

Ahoj, je mi to líto. Já se dozvěděla, že potrat může vyvolat i zánět v zubu. Takže klidně i zánět nosohltanu. Věřím, že to nevzdáte a budete bojovat. Držím pěsti.

 
januse1
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 30.11.13 08:06

Posilam ti hodne sily!!

 
Petra_H33  30.11.13 08:18

Na svete neni vetsi bolest, nez ztrata ditete a je uplne jedno, jestli ta ztrata prijde v tehote3nstvi, nebo po nem. Tu bolest si dokaze predstavit pouze ten, kdo ji zazil. Verim, ze druhe miminko (zdrave a donosene) jeste mit budes, ale bohuzel, berusko, timhle humusem si musis projit. A sama. Tohle nejde s nekym sdilet (krome slovni formy), to se musi odzit :(

 
šmajchlíček
Povídálka 35 příspěvků 30.11.13 08:37

Je mi moc líto, co musíš všechno prožívat, ale jsi úžasná a moc statečná! Mám chlapečka narozeného ve 27.týdnu, ještě jsme v nemocnici. Neumím si představit pocit, když o miminko přijdeš, ale znám ten strašný strach, když se děje něco, co by se dít nemělo a neustálé obavy pak, aby vše bylo v pořádku. Chtěla bych ti říct, že věřím tomu, že všechna tvoje miminka, která jsou teď v nebi, se mají tak krásně, že si to ani neumíme představit, a že vám tam nahoře zajišťují obrovskou přímluvu a ochranu. Přeju ti moc síly a radost ze zdravého chlapečka a úžasného manžela! Drž se! :srdce:

 
petrikaaa
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 30.11.13 09:34

Ach jo, mrzí mě, že se takovéhle věci dějí a moc dobře vím jak Ti je mám za sebou také potrat ve 12 týdnu a pak ve 24 týdnu dvojčata také jsem si prožila je porodit mrtvé a ta bolest v srdci a pak doma sama no bylo to hrozný, pak mi doktoři udělali veškeré vyšetření a mám zjištěnou tu samou mutaci jako ty takže když jsem otěhotněla zas píchala jsem si od 6 týdne fraxiparin a těhotenství konečně dopadlo dobře a mám nyní už 27 měsíčního syna a zrovna teď se také snažíme o druhé miminko, jinak dělali mi i ten test antifosfolipidový je to test z krve a jedná se o to, že není problém otěhotnět, ale dítě donosit s tímto syndromem dítě umírá vždy v II trimestru u nás se nepotvrdil a myslím, že ani u Vás se nepotvrdí protože už doma jedno děťátko máš a kdyby se náhodou potvrdil tak se to dá léčit, tak držím Ti palce aby ses z toho co nejdříve dostala a dočkala se vytouženého druhého děťátka

 
madanga
Závislačka 4145 příspěvků 30.11.13 09:44

To mě mrzí..dávej na sebe pozor a vše bude zase dobré, chce to čas. Máš rodinu co tě podrží tak přeji hodně sil.. :andel: :kytka:

 
Tinakaterina
Závislačka 4191 příspěvků 30.11.13 09:58

Přišla jsem o miminko taky ve druhém trimestru, moc na něho myslím a nikdy to nepřebolí, jen se člověk musí snažit jít dál. Žádné rady nepomůžou, bohužel. Není den, kdy na našeho malého nemyslím a doufám jen, že se v nebi naši andílci mají krásně… drž se.

 
suongd
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 30.11.13 10:10

Ach jo…je hrozne, co se dokaze dit, obzvlast v obdobi, kdy by clovek mel byt natesrny a stastny…:-( Verim, ze je to neskutecne tezke, ale musis se snazit a verim, ze minimalne ti dva chlapi, ktere mas doma, Ti pomuzou navratit se zpet, posilam Ti pohlazeni po dusi a budu se tesit, na Tvuj novy denicek o novem, stastnem miminku…:-*
PS:Jeste sama deti nemam, a pri cteni takovyhle prihod, se cim dal tim vic bojim, do toho jit…:-(

 
Aleyt  30.11.13 10:46

Posílám velikánské obejmutí a hodně sil :hug:

 
LennaZS
Ukecaná baba ;) 2475 příspěvků 30.11.13 11:15

Strašně mě to mrzí. Já jdu na velký utz 4.12.,z toho mě až zamrazilo :,(

 
Merunka02
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 30.11.13 11:16

Je mi to tak strašně líto :,( :,( :,(! Opravdu. Do diskuse jsem se nikdy nezapojila, ale pravidelně jsem sledovala diskusi, kterou jsi založila (ohledně snažení) a moc jsem vám všem fandila. Přeji moc a moc síly a také to, aby se zjistila příčina, která by se dala zaléčit a mohli jste mít zdravé miminko! :hug:

 
Erian
Echt Kelišová 9217 příspěvků 30.11.13 11:52

I když to nikdy nepřebolí, přeji hodně síly a hlavně aby zjistily, proč se to stalo a dokázali tomu do budoucna zabránit :hug:
No, slzička ukápla :(

 
věrasek80
Echt Kelišová 9341 příspěvků 30.11.13 11:59

AHOJ je mi to moc líto a vím o čem mluvíš prošla jsem si tím v roce 2006 také a dnes máme opět krasného 17měsíčního syna a nedávno ztráta pro zamlklý plod v 10tt. drž se

 
jelizavetka
Kecalka 144 příspěvků 30.11.13 12:10

Naber sílu a nevzdávej se.. Jsi statečná.. Držim palce.. :palec:

 
Lucienka1984
Závislačka 3221 příspěvků 30.11.13 12:20
:hug:
 
leryl
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 30.11.13 12:36

Přeji hodně sil a brzo sourozence pro Ondráška

 
Flooa
Extra třída :D 10623 příspěvků 30.11.13 13:05

Janičko moje, hodně síly posíláme s holkama :hug: :hug: :hug:

 
Mama11
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 30.11.13 13:28

Je mi to moc lito. Bolest musi byt nezmerna…od chvile poceti ma kazda matka o sve dite strach po cely zivot a tohle je nocni mura…
Musite ale zvednout hlavu kvuli svemu malemu chlapeckovi. Potrebuje vas, je zmateny, co se s vami deje a boji se te zmeny, ze bude naporad…on vas paradoxne muze drzet nad vodou a byt vase opora, postupne vam vrati radost do zivota, uvidite…nejste sama, mate manzela, dite, kteri vas miluji a potrebuji. Vyplacte se, ale jdete dal…pak i nadeje na lepsi zitrky bude zas o kousek bliz…

 
kaja00
Extra třída :D 12581 příspěvků 30.11.13 13:33

:'( to me moc mrzi :-( ale vy to zvladnete ;-) a budete mit krasne zdrave miminko..neboj, urcite uz brzy ;)

 
teretere
Kecalka 141 příspěvků 30.11.13 13:50

Moc mě mrzí, co tě potkalo, ale nevzdávej to, bojuj dál. Také to znám, naše prostřední dítko - chlapečka- jsem rodila mrtvého ve 30 tt. Příčinou bylo zaškrcení pupečníku plod. obaly. Ale než jsme se odhodlali k dalšímu těhotenství, také jsem pátrala dál, aby rizika v dalším těhot. byly co nejmenší. Také u mě bylo podezření na antifosfolipid. syndrom, kt. se nakonec nepotvrdil. Také jsem heterozygot MTHFR, ale protože u nás byla příčina zjevná hned po porodu a předchozí potraty nebyly, injekce na ředění krve jsem nepíchala. V dalším těhot. vyšly všechny testy v pořádku a tak jsem ani na amniocentézu, jako při předešlém, nešla, i když jsem byla zase o něco starší.
Nedávno to byly tři roky, co jsme přišli o miminko, stále na něho vzpomínám, představuju si, co by kdyby, ale už to tak nebolí, však se jednou zase potkáme. Ale teď jsem tady a díky st. sestřičce a ml. bráškovi, kt. se narodil za necelých 14 měs., jsem zase spokojená. A ty budeš taky, uvidíš.
Přeju, ať se ta neskutečná bolest ubíhajícím časem zmírňuje a příště to musí vyjít. :mavam: :mavam: :mavam:

 
Halamka
Závislačka 2783 příspěvků 30.11.13 14:23
:hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
 
desire8
Povídálka 28 příspěvků 30.11.13 15:37

Milá Jani, také Ti přeji a posílám moc a moc síly!!!Musí to být strašně těžké, nedokážu si to vůbec představit :( určitě je dobře, že ses takhle vypsala…piš, povídej, člověk to potřebuje ze sebe dostat :( moc držím palečky aby bylo jen a jen líp :* :*

 
delice
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 30.11.13 15:37

Ahoj, moc mě mrzí, čím procházíš. Zamrazilo mě, jelikož jsem si prošla téměř úplně stejným příběhem. Potratila jsem v 17.t chlapečka, doma už jsem jednoho tříletého měla. Taky z důvodu infekce. Vím, že momentálně je ta bolest obrovská, ale zeslábne, věř mi. A moc ti přeju, aby tvůj příběh skončil tak jako můj, tři měsíce po tom potratu jsem znovu otěhotněla a donosila skoro pětikilového klučíka, kterému bude už pět let.

 
VeronikaNel
Kecalka 440 příspěvků 30.11.13 15:58
:hug:
 
Daša 2
Generální žvanilka 24392 příspěvků 30.11.13 16:14

Co k tomu dodat, snad je to, aby ti tvůj :andel: přivedl co nejrychleji nové miminko, které se narodí a budeš se sním moci mazlit a užívat si ho. :hug: :hug:

Příspěvek upraven 30.11.13 v 16:15

 
Missy_X  30.11.13 16:37

Je to strašně smutné.. :( když jsem čekala synka, ve skupině Ledňáčků jsme měli paní která takhle o miminko přišla těsně před finálem :( život je někdy strašně nefér.
Držím moc, moc palečky aby se vám co nejdříve zadařilo, a tentokrát už vše dopadlo pohádkově :hug: :hug:

 
Petulka1707
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 30.11.13 17:29

:hug: věřím že se to v dobré obrátí, musíš být silná už kvůli synovi. Držím pěsti a opravdu by se takové věci neměly stávat.

 
almondka
Kecalka 255 příspěvků 30.11.13 17:31

Preji hodne sil, at Ti Ondrasek a nove snazeni pomuze pozapomenout :andel:

 
Kalla1412
Echt Kelišová 8537 příspěvků 30.11.13 19:27

I přesto že bych neměla jsem četla, celou dobu jsem držela bříško a uklidňovalo mě ťukání naší malé…toto je moje noční můra, horor, který nechci nidky prožít…velmi mě mrzí, že sis to musela prožít a budu za Vás prosit, abyste se brzy dočkali šťastného konce :hug:

 
zizalkaaa
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 30.11.13 19:41

Je to na HOVNO co se bohuzel nekdy stava :,( clovek by nejradej s chuti do vseho kopl a nekam uz naporad zalezl.ale nejde to, protoze mame manzele, pritele, kamarady, deti, rodice, sourozence… a tem by to bylo lito. A tak porad dokola, kolobeh zivota :,( :,(

 
Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 30.11.13 19:42
:,( :hug: :hug: :hug:
 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 30.11.13 21:14

Taky bych ti přála aby se to nestalo :,(
Strašně mě to mrzí a věřím že se to otočá a bude už jen dobře :srdce:.Moc držim palce a těším se až si přečtu další deníček od tebe z dobrym koncem.
Vim jakou prožíváš bolest a také sem před lety prožívala něco podobného a už mi tu běhaj dva kluci. Drž se a nevzdávej se, proto že jakmile to vzdáš, tak je to v prd…

 
andrejickaa
Stálice 70 příspěvků 30.11.13 21:22

Moc me to mrzi, presne jak pises, takove veci by se dit nemely! Preji ti spoustu stesticka v dalsich krocich tveho zivota a take spoustu odvahy a pevnych nervu! Hodne stesti!

 
lloren
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 30.11.13 22:05
:( :( :hug: :hug: :hug: :hug:
 
papopy
Kecalka 474 příspěvků 30.11.13 22:06

Je mi to moc líto a při čtení jsem brečela :think:, to by se stávat nemělo, ale musíš se vzchopit pro svého syna, který tě potřebuje. Posílám ti hodně sil a drž se :srdce:

 
novo123  30.11.13 22:33
:hug:
 
Renulka
Kecalka 338 příspěvků 30.11.13 22:33

Je mi to moc líto co se Vám stalo a posílám hodně sil. My přišli o miminko ve 23.týdnu, protože mě zmizla plodovka - unikala postupně aniž bych si toho všimla. Paradox byl to, že u jednoho dr. bylo všechno ok a na velkém ultrazvuku o dva dny pozděj všechno špatně - miminko menší, něco se střevama -ale to mohlo být v důsledku, že nebyla ta plodovka, srdíčko tlouklo…ale stejně nám bylo doporučeno ukončit těhu, protože nikdo nedokázal říct, jak dlouho to mimi vydrží a jak moc postižené se narodí. Byl to masakr přečkat to období po tom, ale museli jsme to zvládnout. Za 3 měsíce na to jsme se začali snažit o další mimi a máme tu 20-ti měsíční princeznu. Ale každý ultrazvuk, každá kontrola jsem se neskutečně bála a by bylo všechno v pořádku a úplně jsem nesnášela takové řeči stylu - to se stává a příště to určitě vyjde…a pak ještě přehlížení rodiny ze strany manžela, protože jeho ségra přišla o mimčo v 6.týdnu a trvalo jim dýl než otěhotněla…to byl taky nápor na nervy. Ještě jednou posíláme hodně sil, držte se!!!

 
Qwentin
Kelišová 7346 příspěvků 30.11.13 23:19

Tak to je opravdu velmi zdrcující, na to je potřeba obrovské síly. Drž se, opatruj se, držím pěsti. :hug: :andel:

 
Marrcy
Extra třída :D 10594 příspěvků 30.11.13 23:51

Jani, je mi to moc líto :hug: :hug: :hug: :,( :,( Drž se, hlavně kvůli Ondráškovi. :hug: Také Ti přeji hodně sil a štěstí do dalšího snažení :hug: :hug:

 
trpaslinka
Extra třída :D 11673 příspěvků 01.12.13 00:07

:hug: ja o miminko prisla jen jednou, ale az na konci tehotenstvi, bez zname priciny. Prijit o miminko opakovane, nezavisle na dobu trvani tehotenstvi, by mne asi dorazilo. Posilam mnoho sil :hug:

 
bbetty
Kecalka 131 příspěvků 01.12.13 08:06

Také přejeme, aby se ti vše podařilo překonat a pořídit Ondráškovi co nejdříve bratříčka nebo sestřičku!!! :lol:

 
cernobilka
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 01.12.13 09:57

Nemela jsem cist, ale cetla jsem :-(. Je mi strasne lito tve ztraty. Bolest je nepopsatelna a strasna. Mame podobne osudy :-(. Me moje prvni holcicka opustila v 16. Tydnu, probehla kyretaz, hruzne predstavy po ni, me pronasledovaly jeste mesice. Pak se nam podaril zazrak a donosila jsem syna. Ted jsem ve dvacatem tydnu opet s holcickou, necitim pohyby, boli me bricho jako pri menses, na kontrole jsem byla pred mesicem a mam strasny strach :-(. Modlim se, at se to neopakuje, nejsem si jista, ze bych to dokazala jeste jednou prekonat.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Tři těhotenstvtí a miminko žádné


Reklama