Představení internetového obchodu Těhulky.CZ

Ostatní

Vážené těhulky, dovolte nám představit na stránkách tohoto diskusního serveru „eMimino náš internetový obchod „Těhulky.CZ Již delší dobu se snažíme mapovat poptávku těhotných žen po těhotenském oblečení a porovnávat ji se současnou dostupnou nabídkou. Asi nám dáte milé těhulky zapravdu, že s módou pro těhotné se to začíná zlepšovat až v posledních několika málo letech. Náš internetový obchod „Těhulky.CZ se snaží se svojí činností stávající trendy v odívání těhotných podporovat a dále rozvíjet. Při sestavování našich kolekcí vycházíme z vašich četných přání, za která vám touto cestou mnohokrát děkujeme, neboť je tato zpětná vazba pro nás cenným zdrojem informací.

300×450.(www.tehulky.cz){align:left} *] Naše nabídka zahrnuje kalhoty, halenky, svetry i šaty (a to i společenské). Velice oblíbeným a žádoucím sortimentem jsou jeansové „stretch" kalhoty Perfect Jeans a Heaven Jeans, které jste si velice oblíbily. Ve své činnosti klademe velký důraz na kvalitu materiálu a zpracování nabízeného oblečení a současně na osobní a vstřícný přístup k zákaznicím. Tyto se mohou na naše pracovníky s důvěrou obrátit s jakoukoli prosbou či žádostí. Samozřejmostí je taktéž jednotlivý osobní přístup v případech vyřizování reklamací, pokud oblečení požadavkům zákaznic nevyhovuje. Oproti zaběhnuté praxi jiných internetových obchodů vyřizujeme objednávky v den jejich obdržení a požadované zboží expedujeme do 15-ti pracovních dnů. V drtivé většině však zboží zasíláme do 3 dnů.

Stávajícím spokojeným těhulkám děkujeme za jejich projevenou důvěru a s Vámi, naše budoucí maminky, se těšíme na brzkou shledanou na našich stránkách www.tehulky.cz

Přeji vám mnoho krásných chvil s vašim bříškem a spokojený průběh těhotenství.

Silvie Krišková
Váš internetový obchod Těhulky. CZ 300×450 *]

PR článek

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Hanka1
Extra třída :D 11919 příspěvků 10.01.06 22:57

Obleceni je to fakt hezke. Moderni a smrncovni.
Ceny mne taky prijemne prekvapily. Jen mne prijde, ze to jsou vsechno pomerne male velikosti. Ja teda mam podle strihu 40 nebo 42, takze bych si vybrala, ale moje vysoka kamaradka ma 44 a zadna tlustoprdka to neni a urcite vsechny tehule nemaji zrovna 38 velikost.

Vložit nový komentář