Přes překážky ke Štědrému dni

O životě

Mám dojem, že si z nás všech před letošními Vánoci někdo střílí. Když čtu od mých eMimiňáckých přítelkyň každý den jaké jobovky postupně stíhají jednu po druhé, nestačím se divit. Co se to sakra letos děje?! Snad se nám všem podaří alespoň na Štědrý večer se zastavit a uvědomit si, že i přes překážky a předvánoční shon, je ten jeden den něčím významný a snad se nám podaří najít v našich srdcích klid.

Nejsem zastáncem názoru, že bych měla mít na Vánoce vyblejskaná okna, u stropu pověšenou celou hitparádu tajtrlíků s Vánoční tématikou, ani záclony měnit za červené s volánky a vyobrazeným Ježíškem (nebo co hůř - se Santa Clausem) nebudu, protože takto Vánoce nevnímám. Nikdy jsme je moc neslavili. Jako malí vůbec a jako velcí tak nějak většinou nebylo s kým. Loni už jsme měli dvouměsíční cácorku, a tak jsme si ten stromek ozdobili, pod něj pár překvapení položili, malou uspali, najedli se a celý večer si povídali. Jen ve dvou.

Letos? Je čtvrtek - tři dny před Štědrým dnem a hádejte co už máme připravené :lol: NIC! A hádejte, co to se mnou dělá? :lol:

Ještě před týdnem touhle dobou to vypadalo, že letošek bude podobný, jen s o rok starší dcerkou, která s námi jistě ráda povečeří a s velkou vervou natrhá balící papír z dárečků na miniaturní kousíčky. Půlku jich sní, částí nakrmí našeho psa a zbylou částí vystele boky křesel a dokoření tátovu nedojedenou polívku. A já? Já budu jistě po vzoru prvního těhotenství místo tahání papíru dceři z úst objímat záchodovou mísu. Ovšem… někdo tomu chtěl jinak.

Manžel měl minulý týden vážný úraz nohy, má ji v ortéze a chodí o dvou berlích. Peníze nejsou a po Vánocích i v první půli ledna jejich příjem klesne na nulu, protože je prodejce. Bezva chvíle znehybnět se. Neznehybnil. Do práce i přes to jezdil, i když mu každý krok dělá problémy a každá sebeobyčejnější činnost, jako třeba dojít si na malou nebo vlézt do vany, se stává obrovským problémem. Hodně jsem mu pomáhala, ale on mě neustále odháněl, že to zvládne, že už to zná z let minulých, to měl takhle znemožněnou nohu pro změnu druhou. Obdivovala jsem ho za to, jak je soběstačný a i přes bolest a omezení pohyblivosti schopný fungovat. To jsme ovšem ještě netušili, že tímto předvánoční komplikace nekončí.

Objímání mísy se nekoná. V neděli jsem začala krvácet a v nemocnici byl verdikt jasný. V pondělí revize dělohy pro potrat. Dva dny byl manžel s malou doma sám. Já vážně nechápu, jak to ten chlap dělá, ale při příjezdu domů z nemocnice se na mě smálo spokojené sluníčko (které mě mimochodem poprvé v životě dlouze objalo), dům byl uklizený, byla uvařená večeře a až na to, že různé věci hledám a nacházím dodnes, protože byly přemístěny a jejich poloha manželem okamžitě zapomenuta :lol: tu jak vidno čtyřnohý taťka s malou snad osminohou tygřicí ty dny ustáli s lehkostí a pohodou. Jak tohle dokázal mi nesdělil a já vím jedno, že si ho vážím zase o pěkný kus více.

Fyzicky se po revizi cítím dobře a dokonce jsem z nemocnice, kde jediné, co se dalo dělat, bylo spát, odpočatá. Psychicky je to o něco horší, protože to byl dost šok, plus odloučení od mojí holčičky na dva dny a noc, ale už jsem doma, píšu deníček a vůůůbec mě netrápí, že nemá kdo koupit a přinést domů stromek, že nebudu měnit záclony za více vánoční, protože jednoduše žádné záclony nemáme :lol: , že mám doma dárek jen pro manžela, ale dárky pro Verunku stále čekají na vyzvednutí na poště. Za chvíli půjdu spát, protože už je skoro 1 hodina v noci a slíbím si, že zítra se pokusím ty Vánoce trošku připravit. Cukroví se naštěstí s radostí a poctou chopila maminka manžela. Tak trošku jsem to uvítala z lenosti, když nám to opět jako loni nabídla měsíc před Vánoci, teď jsem ráda, že mi někdo pomůže alespoň s tím.

Kdo vyzvedne dárečky pro malou nevím, protože manžel jezdí z práce domů až večer a nám poněkud zapadala sněhem zahrada i auto. Navíc nesmím nic těžkého tahat, a to naše „nic“ váží poctivých 12 kilo :mrgreen: , takže s dítětem na rukách do auta, pak z auta na poštu a bůhví jestli se ze zahrady vyhrabu, nebo snad v kočáru do prudkého kopce… nepřichází v úvahu. Nedělá někdo z vás Štědrý večer třeba až příští týden? :lol: Přidali bychom se do party :pankac:

A protože nesmím nic těžkého tahat, jala jsem se dnes vyprat v ruce ve vaně megahoru prádla :oops: , protože jaksi nemáme co na sebe. Pračka spolubydlícícho poněkud dopračkala již o víkendu a ta naše zdobí naši jídelnu - odpojená - od doby, kdy se dělala podlaha v koupelně (a nedodělala se - samozřejmě) a není kdo by pračku do koupelny přenesl a zapojil. Kdyby mě viděli doktoři, zavřeli by mě na celé nařízené šestinedělí do nemocnice na samotku :lol: No jo no, ale když my už fakt neměli co na sebe a David se mi do vany sotva dostane normálně, natož aby v ní něco v ruce pral :nevim: Prala a máchala jsem celý den, vždy po kouskách, takže žádný velký zápřah, i když lehkou únavu pociťuju :lol:

O exekutorovi, který si na nás před 14 dny vzpomněl po 7 letech zapomenutého dluhu ani nemá cenu psát, to by byl deníček na dva až tři díly a na to nikdo není zvědavý :lol: Je toho mnohem více, co nám hází klacky pod nohy, abychom si ty Vánoce neužili v klidu, a vůbec abychom se měli co nejhůř, ale jak jsem psala do jedné diskuse „dokud to není něco, co NÁS DVA (nás tři) položí na krovky, není důvod se hroutit.“ I když pravdou je, že jsem se v tom smutku po miminku pohádala dnes s pár mými kamarádkami tady na eMimi a mrzí mě to. Jsem prostě asi hodně přecitlivělá, holt nějaké ty hormony tam někde uvnitř mě ještě jsou :zed:

Deníček nepíšu proto, abych si stěžovala, vlastně si nestěžuji vůbec, protože i přes tyhle zkoušky máme SEBE, a to je pro nás nejcennější. A to je důvod proč to všechno píšu. Vím, že mnohým z vás nadělily poslední dny a týdny zkoušky hrozné, zkoušky, které málokdo ustojí s nadhledem. Je mi moc líto všech, kteří mají v okolí někoho, kdo tento svět předčasně opustil nebo komu se bortí zdraví. Chci jen říct, že ten Den je jen jeden v roce, kdy se sejde celý svět, aby si připomněl, že se máme mít rádi.

Zkusme si tedy dát za cíl, že 24. 12. 2011 večer zkusíme v rámci možností zapomenout alespoň na chvilku na to, co se stalo v uplynulých týdnech a uvědomíme si, co krásného nám tento rok přinesl. Existuje alespoň jedna věc v našich životech, která nás těší, ať je to dítě, těhotenství, manžel… každý si něco najde a neříkejte mi že ne :-D A je úplně jedno, jestli budeme mít kila pentlí všude po domě, stromek tak velký, že se nám nevejde do obýváku nebo jen „obyčejnou“ vánoční atmosféru s dobrou večeři ve společnosti s milovaným člověkem a dárečky za 5,50 Kč, ale darované od srdce. To nejdůležitější je právě v našich srdíčkách!

Všem vám, jak jste tady, přeji, aby se ten smolný rok (kdo ho smolný měl, a já vím, že nás je mnoho) konečně zlomil a rok následující nám dovolil se konečně zhluboka a s lehkostí nadechnout, abychom zase mohli začít věřit v lepší zítřky. My ženy dokážeme zvládnout a překonat cokoli. A kdo tvrdí, že ne, kecá :-D

Ahoj všem a moc se na Silvestra neopijte! :lol: :mavam:

Hodnotilo 10 lidí. Score 4.6.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Susan23
Kelišová 5965 příspěvků 23.12.11 06:39

Miru, je mi líto, že ti mimi nevyšlo. šla jsem do Srpňat hlavně za tebou. Jinak co se týká Vánoc, jsem na tom podobně. Výzdobu jsem neměla nikdy, strom snad zítra dáme dohromady a cukroví jsem si posbírala po rodině:D Ale my máme v srdci ten největší dárek, v srpnu budeme tři:D Vím, že jste taky měli být, ale ono těhotenství příjde znovu. Měj hlavně klid a pohodu a nějak ten čas Vánoční musíme přežít. A co se týká Silvestra, tak všem budu tvrdit, že mám antibiotika, tedy nepiji:D Měj hezký den a pusinku Verunce:)

 
lucka.Kr
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 23.12.11 06:39

Ahoj Miru, mám tak trochu výčitky za předčasnou gratulaci :oops: nicméně si myslím, že se co nejdřív všechno obrátí v dobré a moc ti to přeju :kytka: Vánoce za tím neřeším :oops:, ale počítám, že odpoledne a zítra dopoledne se z toho asi po.. :mrgreen: Nejvíc mě na Vánocích se… ty dárky, kupujeme si snad celej rok co se nám líbí ne, přemýšlím, jestli ten starší bude spokojenej, chci aby si uvědomil, že to není jen o materiální stránce. Když byl malej, tak jsme ho chudinku zahltili a teď si uvědomuju jaká to byla chyba :oops: Na co se těším nejvíc? Na to že budeme spolu, alespoň jednou v roce na Vánoce se nebudeme hádat :mrgreen: , na koledy, na sníh až bude padat večer a na pohádky. Jen doufám, že nevytuhnu večer v sedm u televize ty jo 8o
Jinak přeju všem Krásné vánoce provoněné příjemnou atmosférou, dětem jiskřičky v očích, hodně zdraví a štěstí :kytka: :mavam:

 
Karku
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 23.12.11 07:57

Miru, jako pokaždé krásný deníček..sedím a brečím, ale usmívám se u toho :D napsala jsi to moc krásně..přeju Vám krásné vánoce a jen to dobré v příštím roce, ale to samozřejmě přeju nám všem :srdce: :srdce: :srdce:

 
SandraS
Závislačka 3017 příspěvků 23.12.11 08:25

Miri, je neuveritelne a obdivuhodne, ze i pres to vsechno, co Te (Vas) pred vanoci potkalo, dokazes splodit takovy uzasny denicek plny nadeje a povzbuzeni pro vsechny…Jsem si jista, ze Vas teda jen tak neco na krovky nepolozi !
Preju i Vam pohodove prozite svatky vanocni a stastny novy rok, a at se Ti zase brzo uhnizdi v brisku bratricek/sestricka pro Verunku :kytka: (Vsak vis, staci jen trosku porusit pravidla Hry na plodne a neplodne dny :mrgreen: )
Sandra ze Srpnatek

 
Desperádo
Povídálka 31 příspěvků 23.12.11 08:40

No, to je teda nálož :roll:
chtěla jsem napsat, jaká jsi silná žena, když tohle všechno uneseš, ale ono asi nic jiného nezbývá :| a možná by jsi raději, někdy, aspoň na chvíli, byla slabá a bezmocná, aby na tebe už nikdo nic nenakládal.
Na druho stranu, myslím, že jsi si dala dárek, který se málokomu podaří a sice poznání, že jsou v životě opravdu DŮLEŽITĚJŠÍ věci, než naklizeno, navařeno, napečeno. Někomu to nedojde nikdy.
Hodně sil

 
neumisa
Neúnavná pisatelka 18516 příspěvků 23.12.11 08:46

vánoční bojovka? :mrgreen: Když čert sere, tak na jednu velkou hromadu - a ta zrovna letos padla na tebe. Ale v každé ženské je kus mezka, který maká až do padnutí a ty jsi extrémně silná a odolná (že by toho mezka bylo v tobě tak nějak víc? :think: :mrgreen: ), ty to přečkáš bez újmy. Drž se a nezapomeň: Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůře. :hug:

 
werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 23.12.11 10:25

Teda Miru.. Tak to mě moc mrzí :hug:
Jinak děníček jako vždy nádherně napsaný i když skoro samé smutné zprávy.. I Tobě vlastně Vám přeji hezké vánoce :kytka: :hug:

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 23.12.11 11:26

Děvčátka děkuji zareakce :hug: Chci jen říct, že jsem o mimi nepřišla kvůli předčasným gratulacím :mrgreen: Takže máte zákaz se mi omlouvat :kytka:

A mezek včera večer nějak kulhal, pač když mi manžel zavolal z Prahy, že visí i se stromem někde na želivskýho a auto se ani nehne, je uvařené, tak už jsem začínala propadat panice. Manža na to povídá-nehysterči, to zvládnem (jeho optomismus v naprosto bezvýchodné situaci mě fakt vždy šokuje :lol: ) a pak povídá- ty hele víš jak mi auto krááásně voní jehličím? Úplně tady na mě dejchaj Vánoce :mrgreen:

Jsem myslela že ho zabim, já tady s jistotou, že vánoce nebudou, pa tohle byla poslední kapka a on v té zimě zmrzlej jak *ovno bez jistoty jak se dostane domů a co bude dělat, s nákupem pro nás v autě, takže s vědomím, že mu rodina umírá doma, a JEMU VONÍ JEHLIČÍ V AUTĚ! :lol: :lol: :lol:

Jinak dneska už je mezek zase na všech čtyřech, včera jsem nakonec tu záclonu pověsila(přitloukla do zdi :mrgreen: -nemáme garnýž a na novou není), no a dnes snad manžel stihne ty dárky vyzvednou na poště (jsem chtěla včera „nějak“ jenež tam je dobírka a na tu mi doma nenechal ani korunu 8):D

:mavam: :mavam: :mavam: :hug: :hug: :hug:
 
marra  23.12.11 11:26
:srdce: :srdce: :srdce:
 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26466 příspěvků 23.12.11 12:56

mirus
Je mi to lito,ale ty jsi silna zenska(jak vidim)-uvidis,ze zas bude dobre.S vanocemi si hlavu nelamej-hlavni je ,ze se mate radi a Tvyho manzela Ti zavidim :mrgreen: Takhle uklidit -no teda-to by muj nikdy neudelal.Tak vidis nejcenejsi je Vase rodina-klid a s tim tehotenstvim to klapne priste :hug: :hug: :hug: :kytka: :kytka: :kytka: :srdce: :mavam:

 
Veruš1
Extra třída :D 13087 příspěvků 23.12.11 13:42

Miruš, slova jsou zbytečná, ty víš, co bych napsala, proto raději jen :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

 
martina75
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 23.12.11 14:24

moc mě mrzí že jsi přišla o miminko .deníček je krásně napsaný držím palce atse vše v dobré obrátí a přeju krásné klidné vánoce :hug: :hug:

 
Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2387 příspěvků 23.12.11 14:35

Já myslím, že Tebe (nebo spíš Vás dva+1 prcek) na lopatky jen tak něco nepoloží. :palec:
Toho 24.večer si určitě vzpomenu na Tebe a Tvůj deníček a budu doufat, že alespoň kousíček toho humoru a nadhledu se dostane ke každému z nás. :hug: To by byl fakt super dárek do života. :palec: ;)
Krásně jsi napsala, že Vánoce nedělá datum, nebo extra dary, výzdoba či cukroví, ale hlavně to :srdce: .
Miru, užijte si krásné Vánoce a jen tak dál- psaní deníčků Ti fakt jde. :mavam:

Příspěvek upraven 23.12.11 v 14:36

 
mamcapavca
Závislačka 4752 příspěvků 23.12.11 16:32

miru..jsi super ženská,a já děkuji za tvoje deníčky :hug: ji mi líto miminka.ale určitě se vám zadaří i do budoucna.
i mi si svátky užijem.poněkud netradičně já s mímem doma a kluci u tchánů.no co dodat :zed: ale jak přijdou tak se o to pokusíme a ten čas si zastavíme pěkné vánoce :kytka: :hug:

Příspěvek upraven 23.12.11 v 16:33

 
Emina
Kecalka 337 příspěvků 23.12.11 17:33

Miru, je mi to líto a obdivuji tvoji statečnost (já ji nemám). Jěště jednou děkuji za povzbuzení a přání, které jsi napsala jako reakci na můj deníček. Je super vědět, že jsou ještě lidé, kteří neodsuzují. Přeji krásné vánoce plné lásky.

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 23.12.11 17:57

Ahoj Miru.Když sem uviděla deníčk píchlo mě u srdce a moc sem doufala že se tam nedočtu to…
Moc mě to mrzí a strašně držim palce at se povede co nejdřív a věřim že povede

U nás máme stromeček v baráku větší nž dva metry.Mám navařeno,nape­čeno,udělány dva druhy polívky,poprvé mám stromek i kapra a poprvé mám dárku tři pr…e.
Přesto nejsem štastná,spíš naopak už ted to na mě padá a bojim se co bude.Již po 4 se u nás vše opakuje,opět chybí o člověka víc,opět sem včera byla na pohřbu a opět neuvidim její oči smát se při rozbalování dárku,ani jeho smích který mě provázel celím mim život ani pohlazní těch co mě provázeli v dobrých i zlích časech..

Obdivuju tě že v téhle chvilce dokážeš ještě napsat dníček.Já o udělat tak mě zavřou na psychiatrii maminky s emimina:-))

Nbudu ti přát hezké svátky,mě to přijde na hlavu postavené,ale přeju at to brzy přebolí a at jste brzy uplně spokojený

 
Adaneli
Extra třída :D 14141 příspěvků 23.12.11 21:04

Miru, tohle mě opravdu moc mrzí, tohle by se nemělo vůbec stávat. Jsi silná a statečná holka, máma nádherné holčičky a vím, že to zvládneš a zítřejší den, celé svátky i příští rok si užiješ a bude za líp :srdce:.

 
S_h_a_n_i_e
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 23.12.11 22:13

Chci vyjádřit obdiv pisatelce. Hluboce smekám s jakým nadhledem nelehkou životní situaci zvládáte. Rok se dvěma jedničkami na konci stále vážně za … Prožila jsem si peklo(jinak se to vážně nazvat nedá) a doufám, že máme na dloooouhou dobu vystaráno…

Přeji do budoucna samé lepší zprávičky. Mějte se prima… :mavam:

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 24.12.11 00:08

Suzan23 děkuji ti! :hug: Drobečkovi v bříšku přeji ať krásně roste a prospívá a tobě spokojenost a málo hormonálních výkyvů v těhu :D :kytka: Srpňátka jsou fajn, pozdravuj je :D

Lucko.Kr kočičko gratulací to přece není ;) Pozdravuj Peťu a malýho (i velkýho :D ) :hug: Mám tě ráda. A zase napiš, nějak na to dlabem poslední dobou :oops: :mrgreen:

Karku Moc ti děkuju! :hug: Tobě přeji také krásné Vánoce! :kytka:

SandroS :lol: Porušit hru na plodné/neplodné dny :pankac: To mě dostalo :lol: :lol: :lol: Je to tak. uvidíme, času dost :D (doufám že mi to libido co teĎ mám vydrží i po šestinedělí, které mimochodem pochybuju že dodržíme :oops: 8) ) :hug: :hug: :hug:

Desperádo pravdivá slova. Vůbec co mám malou jsem dostala tolik náloží(tohle před Vánoci je jen troška vlastně prd), co mě donutilo přehodnotit své postoje. Člověk-teda já rozhodně-potřebuje padnout na čumák aby mu nějaké věci došly. Aže jsem za poslední dva roky ryla rypáčkem do země mnohokrát. I přesto, nemám si na co stěžovat. jsou tu lidé, kteří by mohli napsat knížku o živtoních peripetiích a já bych zůstala a zůstávám s tlamičkou otevřenou a nechápu, jak něco takového ty ženský můžou zvládat Viz MARRAKAMČA.DALMA­TINKA (dva příklady za vše). přeji ti málo strastí a hooodně radosti v životě :hug: :hug: :hug:

Neumisa :hug: :hug: :hug: a díky za krásné připodobnění síly v člověku k „mezkovi“ :D Pokaždé až zase budu rýt hubou v zemi si na mezka vzpomenu a začvu na něj ať maká :pankac: Krásné svátky přeju :kytka: :hug:

WerunkaW123 Děkuju :hug: Prostě další etapa života. Dostáváme docela letos na pr*el s manželem. Přisuzujeme to tomu, že má bejt náš vztah pořádně prověřen :mrgreen: Pokud sedí někde někdo, kdo nás snad chce rozdělit nebo zničit tak mu vzkatujeme :P :P :P :mrgreen: Krásné a hlavně klidné Vánoce přeju :hug: :hug: :hug:

Marro beruško ty víš :hug: K tobě mám neskonalý obdiv za to jaká jsi máma a člověk! :srdce: Zase si napíšeme. Užijte s dětmi Vánoční pohody :kytka: :*

pomenkova manža je normálně nervák, ale jen v případě, že mu něco nejde, nebo že si mu pes lehne do cesty, nebo když udělá nějakej řidič nějakou chybu na sinici, na níž má tu čest být účasten :mrgreen: Ale jak jde o naše společné věci, je to klidnej báječnej optimista No a má recht. Strom už máme doma, jen ho seříznout a ozdobit a hurá Vánoce :mrgreen: Měj se kráásně :hug:

Veruš1 ano vím a ty víš taky :srdce: A koukej podávat průběžné zprávy o fazolce! :pankac: :*

martino75 děkuju Ti, tobě také :hug: :hug: :hug:

Hanulínek díky že mi (nám) tak věříš a fandíš (jako mnoho lidiček tady, které sic neznám ale jsou mi blíž než mnoho lidí v mém okolí). Dodává mi to moc síly. Krásné Vánoce! :hug: :hug: :hug:

mamcapavca jejda :( Teda takhle se muset rozdělit na Vánoce zrovna :? No ono o to datum fakt nejde. Když se pak sejdete doma všichni, povečeříte, popovídáte, jistě si Vánoce vynahradíte :hug: :hug: :hug:

Emino normálních lidí co neodsuzují se dneska už fakt najde málo. (Čímž se nechci nikterak vyvyšovat, to je jen škola života, která mi dala empatii k lidem v různých životních situacích.) Ale už mnohokrát jsem uklouzla, například nedávno u pomenkove úplně zbytečně jsem prudila a mrzí mě to. Vyříkaly jsme si to přes SZ a našla jsem v ní úplně normálního člověka, se kterým se sice někdy neshodnu v názorech, ale je to úplně normální, fajn ženská. Emi hlavně klíííd, všechno se vystříbří, žádná kaše se nejí tak horká jak se uvaří :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Kamčo my dvě se neznáme osobně(ačkoliv bych tě tak ráda poznala), přesto mám pocit že jsi mi něčím blízká. Tůhle jsem ti v tom zmatku tady zapomněla odepsat, znáš to, tak dlouho něco odkládáš až na to úplně zapomeneš :roll: za což se VELMI omlouvám :hug: To, čím teď musíš procházet, holka, to je jedním slovem MASAKR :,( Každej den když si vybavím co máme letos za sebou si vždy vzpomenu na tebe (a sednu já k PC a napíšu ti? Ne! :mrgreen: No já nějak nevím co :( Protože toho máš na bedrech tolik a á jsem bezmocná, nemůžu ti nijak ulehčit, pomoct ti. ) Psát ti že to bude dobrý, nebudu To víme obě ;) Prostě jednou ten čert musí jednoho dne přestat srát na hromadu před vaším domem a vysvitne sluníčko. To je koloběh života. A až se ze všech těchhle s*aček vylížeš, budeš tak silná, že tě pak už jen tak něco naporazí. Každý a zvlášť Ty máme právo upadnout na zem, protože někdy je ta tíha tak obrovská že se to ustát nedá. Od toho jsou tu blízcí(a nemyslím rodinu, pro mě jsou blízcí i opravdoví přátelé) aby ti podali ruku a já věřím, že těch rukou je nad tebou natažených několik. Společně to zvládnete! :! Na prožití Vánoc není předpis, takže je úplně jedno jestli má člověk doma na Vánoce všechno, důležití( a to se trapně opakuju) jsou ti blízcí, ti, co máš v srdíčku, i ti, co už tu mezi námi fyzicky nejsou. Jsou v našich vzpomínkách a vzpomínky jsou něco, co se nedá zaplatit, ani vymazat, pokud nechceš. Drž si své milované v srdíčku, jen tak budou stále žít! :srdce: Mám tě ráda! :hug:

Ivčo :oops: se rdííím :lol: :lol: :lol: Moc ti děkuju a přeji ti krásné Vánoce!!! :*

Shanie o pekle něco vím a tak ti přeji ten příští rok zlomový, abys našla v duši klid a vyrovnanost. neznáme se, ale co jsi napsala mi stačí k obrázku. Jak jsem psala na konci deníčku: my ženský zvládneme všechno! :pankac: :hug: :hug: :hug:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 24.12.11 11:08

Miru jen tak mě něco nerozbrečí a už ani hříšnej tanec ktrej byl vždy zaručenej pláč :mrgreen: ale obě se to povedlo a díky.Je tu pár lidí co ani nemusí psát nebo posílat sz a vim… ;)
Miru držte se

Ostatním kterým poslední rok ale i ty před tím naděluje trápení,nemoci,bo­lesti,ztráty těm všm přeji at Novej rok vše to špatné alespon trochu vynahradí.. :kytka: .

Příspěvek upraven 24.12.11 v 11:09

 
Luccka81
Kecalka 412 příspěvků 24.12.11 12:09

přeju ať je to už konečně…přes překážky ke hvězdám… :srdce:

 
Lumpi1
Závislačka 2844 příspěvků 28.12.11 22:02

Miru mám tě ráda, víc psát nebudu ,ty víš :D :srdce:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama