Přijel po sedmi měsících

O životě

Kdo četl mé předešlé deníčky, ví, že jsem sama s roční cácorkou a taky ví, že o ni její otec nejeví zájem. Naposledy ji viděl, když měla necelý půl rok, teď jsme se viděli po půl roce, tak bych ráda popsala, jaké bylo shledání nás dvou a jak se choval ke Kačce!

Michal s Kačkou..:-)

Kačulínka

na procházce se kačce nejvíc líbili ovečky :)

13. 8. 2011, poklidné ráno jako každé jiné, usedáme s Kačkou ke snídani, foukám jí na čajíček a sledujeme pohádky, rána s moji dcerou naprosto zbožnuji, je hrozně umazlená a celá je taková nuchňací :-) Zapínám pc a mobil, na mobilu zpráva, kterou nechávám prostě být :-) Na všechno je času dost a když se přihlašuji na facebook, je tam jedna žádost o přátelství a asi pět zpráv. Polil mě studený pot, když koukám na monitor a objevuje se mi žádost od Michala, otce mé dcery, na kterého, věřte či ne, jsem už úplně zapomněla. To suché polknutí a rozklepané ruce svědčí jen o tom, že je jizva v mém srdci stále moc čerstvá!

Přátelství jsem tedy nepotvrdila, ale rozklikla jsem si zprávu, kde stálo: Ahoj ženo, vím že mi to nebudeš věřit, ale poslední dobou na vás moc myslím, mám pro mou Kačenku dárek a rád bych jí ho dal osobně, sledoval jsem na lidech fotky a uvědomil jsme si, jaký jsem blb, že o Kačce nic nevím, prosím, mám dnes den volna, umožni mi setkat se s ní. Druhé polknutí na sucho, přistihuji se, že si koušu nehet na malíčku. Sakra Simono, co blbneš, o nic nejde, jen chce vidět svou dceru! Jenže já ho strašně vidět nechci, jsem ráda, že ho nevídám a že je to tak, jak to je a že Kačenka je prostě štastné dítko, které má absolutně všechno, co chci, aby měla.

Přemýšlím tak usilovně, že mně z dumání vytrhne až zvonící mobil, je to Michal. Telefon zvedám ho klidně, ale v mém těle právě explodovala bomba. No, nebudu to zbytečně prodlužovat, zkrátka domluva zní jasně, ve dvě hodiny sraz. Řeknu Vám, že stokrát jsme to chtěla zrušit, ublížil mi a to dost, nechal mě samotnou v těhotenství, u porodu, Kačka ho vůbec nezná… atd. atd. atd.!

Vím, že bych ted klidně mohla říct, hele chlapečku, zapomeň! Bohužel, umím být rázná, když jde do tuhého, ale přepadala mě myšlenka, tak a teď se Kačenko ukážeme tak, aby litoval, že nás kdy opustil a zvolil si být někde jinde s nějakou jinou a starat se s ní o její dítě a na vlastní úplně klidně házet bobek! Když se blížila hodina H, začala jsem vybírat oblečení pro malou, jsem blázen, protože vím, že ona je prostě nádherná ve všem. Tak jsme se tak nějak vypravily a pomalu se vydaly na cestu k místu M. Už zdálky jsem ho viděla a musela spolknout spoustu sprostých slov, která mě v tu chvíli napadala. I když mi to nebudete věřit, když jsem ho viděla, jak klidně tam stál, tak mně popadl hrozný vztek, pořád jsem si říkala, klid holka, to bude dobré, hlavně žádné scény před Kačenkou!

Přiblížili jsme se tak, že jsme se střetli očima a já si jen pamatuji, že jsem hned uhnula, on vykročil rázným krokem k nám a hned si dřepl ke kočárku a začal malou hladit, dal jí pusu a do ručičky plyšovýho medvídka. Kačka ovšem k cizím lidem není sdílná, takže spustila křik. Píši k cizým lidem, jelikož Michal pro ni cizí je! Chvíli jsem nehnutě stála, ale pak jsem přiklekla ke kočárku, malou uklidnila, zvedla jí plyšáka ze země a říkám jí, neboj miláčku, to je tvůj tatínek. Jak hořce ta slova chutnala v ústech, to byste nevěřili.

Kačka se uklidnila, a tak jsme vyrazili na procházku, chvíli jsme šli, a to ticho bylo přímo k zbláznění, tak jsem začala mluvit já, takové klasické otázky, jak se má a co práce? Jak žije? Atd… Trochu se mezi námi uvolnila atmosféra, a tak jsme komunikovali jako dva známí, co se nějakou dobu neviděli! Kačka se ušlapkala a po hodince usnula. Michal začal s tím jeho klasickým úsměvem navazovat takovou konverzaci, která nebyla příjemná, jako vypadáš moc dobře, to máš určitě spousty nápadníků, co? Ráno mi v posteli chybíš. Kačka se nám povedla, měli bysme žít jako rodina, nikdy jsem tě nepřestal milovat, jsi žena mého života, jen ty jsi mě opravdu milovala.

A když mi řekl o tom, že mně miluje, vyprskla jsem smíchy. Takové lži snad může zkoušet na ty svoje pipky, kterými se obklopuje, ale ne na mě, na dospělou ženu, která má v životě jasno a na rozdíl od něj pozná, když někdo lže. Tak jsem asi po hodině takových řečí chtěla tohle setkání utnout, protože kdykoliv jsem převedla řeč na Kačenku a na to, co už umí a jak je šikovná, jak hezky mluví a jaké slovíčka jí jdou, tak on začal o sexu, jak to se mnou bylo úžasné a fantastické a že tohle už nikdy nezažije, tak už jsem se namíchla a zeptala se ho, proč vlastně přijel? A on mi odpověděl, že samozřejmě kvůli Káti, ale že si nemůže pomoci. Když mně vidí, tak se mu vrací vzpomínky.

Na to se prostě nedá nic říct, tak jsem jen kývla hlavou a zamířila jsem cestou zpět k domovu. Jen jsem mu řekla, Michale pochop mě, já už ti nevěřím a hlavně tě nemiluji. Jestli jsi přijel utužovat vztahy a myslíš si, že když se mi tady vyznáš z falešných citů a obejmeš mě, tak ve mně opět zahoří plamínek vášně a skočíme spolu do postele, tak se pleteš.

Nikdy jsem si nebyla svým jednáním tak jistá jako teď, i když jsem trochu lhala sama sobě :-/ Jelikož nejde zapomenout na tři roky života s člověkem, který byl moc fajn a s kterým mi bylo určitou dobu tak jako s nikým jiným, ale něco se zlomilo a on začal tak blbnout, chlastat, napadat mě, půjčovat si peníze a zadlužovat se a nakonec i mě, a když jsem zjistila, že čekáme miminko, tak jsem zapřemýšlela a zabalila si věci, byla jsem ve 12. tt, a od té doby jsem sama.

Tenkrát, když jsme odcházela, jsem si myslela, že se k sobě vrátíme, že se lekne a zapřemýšlí nad sebou a že prostě budeme rodina! Osud tomu nechtěl a já jsem sama s roční princeznou, která mě dělá štastnou, i když hrozně zlobí. Tak prostě návštěva po sedmi měsících skončila tak, že Michal nastoupil do MHD a odjel. Dal mi letmou pusu na tvář a řekl mi, že nás miluje, ale není to pravda, on nedokáže milovat nikoho jiného než sám sebe, bohužel :-( Moc se omlouvám, že jsem se tak rozepsala, vím, že to není nic zajímavého, ale nemám to komu říci, tak jsem se z toho dne musela vypovídat! :-) Doufám, že jednou budu schopna milovat i někoho jiného a najdu mé milované berušce tátu, který ji bude milovat! I když ze setkání s potencionálním tatínkem mám strach, ale to je na jiný deníček, asi chlapům už nedůvěřuji! Mějte se hezky, maminky a nezlobte se za tak dlouhý deníček :-)

Hodnotilo 32 lidí. Score 4.8.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Maddlen
Závislačka 3173 příspěvků 28.10.11 10:12

Jsi úžasná a výborně jsi to zvládla. Tvůj deníček jsem četla se strašným napětím a doslova jsem se modlila, aby na konci nestálo, žes těm jeho řečem nakonec podlehla. Jsi frajerka a ten hodný milující muž a tatínek pro Tvou holčičku na vás určitě někde čeká. Moc vám to oběma přeju, holky. A ještě jednou, Simčo - jsi opravdu silná a máš můj obdiv. :kytka:

 
Corinaaa
Povídálka 50 příspěvků 28.10.11 11:01

Máš pravdu, jsi opravdu dospělá. Jen ženská, která má jasno a ví co chce se nenechá oblbnout lichotkami a dokáže zvládnout své emoce (já osobně bych se tedy neubránila výčitkám - co si myslí, nejdřív se na Vás vykašle a po roce si chce hrát na tatínka?! Máš můj obdiv!

 
zuzulinka003
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 28.10.11 11:08

Krásně jsi to napsala držím palečky :hug:

 
Banny
Závislačka 3401 příspěvků 28.10.11 11:39

Máš můj obdiv, jak skvěle jsi ho šmejda odkopla. Držím palečky, at brzy potkáš toho pravého! A už se těším na další deníček, ve kterém budeš popisovat, jak si toho Pravého potkala :kytka:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 28.10.11 13:29

Skvělej deníček :palec: a jsi užasná že si se nenechala zblbnout.Drž se a držim palce at je brzo na obzoru pořádnej chlap

 
Petullka82
Ukecaná baba ;) 1943 příspěvků 28.10.11 13:59

Jak muze byt nekdo takovej vul a nevidat tak nadhernou holcicku? :cry:
Promin, ale na te fotce se mi vubec nelibil, nevypada jako vyrovnany a hodny chlap, co se dokaze postarat o rodinu.
Bojuj, mas na to, jsi skvela maminka a urcite si obe zaslouzite byt stastne!Posilame :huban::hug:

Peta a Bolek

 
lucie.t
Závislačka 4992 příspěvků 28.10.11 16:02

kdyz mluvim se svou malou o ex. take mi slovo tata vubec nejde z pusy, tatove vypadaji a hlavne se chovaji ponekud jinak.
hlapy nezavrhuj, vsak on se ten opravdovy Tata najde. my ho taky nasli a za rok pribyl i braska :kytka:
hodne stesti :mavam:

 
j.s.
Extra třída :D 11529 příspěvků 28.10.11 17:48

máš můj respekt a smekám, většina ženských by v té posteli s ním skončila, drž se, věřím, že to musí být chvílemi těžké, ale jsi skvělá :pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

 
smiley1
Závislačka 3106 příspěvků 28.10.11 18:35

Skvěle napsané :pankac: … Své princezně a hlavně sobě najdeš určite někoho 100× lepšího nez takového blba!!! Jsi úžasná, že jsi to takhle zvládla. Drž se … :hug:

 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 28.10.11 18:37

Holky děluji Vám za Vaše reakce moc mně potěšily ..Ještě že existuje e mimino a můžu se takhle vypovídat formou deníčku,protože nemám nikoho s kým bych o tomhle mohla mluvit.. :nevim: :nevim: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

 
Dellynka  28.10.11 19:03

Pěkně napsaný!Smekám klobouk,že si to takhle zvládla a nevěřila falešným řečem :palec:..Přeju spoustu štěstí a lásky do života Tobě I Kačence.Je to krásná holčička :kytka:

 
Lucie K
Kecalka 167 příspěvků 28.10.11 21:13

Držím palce,holky,určitě se toho pravého tatínka dočkáte. Smekám,že sama zvládáš výcovu Kačenky,je to úžasný. :palec: Přeji mnoho sil a štětsíčka. :srdce:

 
atominnka
Generální žvanilka 21414 příspěvků 28.10.11 22:03

Ahoj, máš to náhodou napsané moc moc hezky a poutavě! I když Tě vůbec neznám, při čtení jsem si říkala, hlavně ať mu na to neskočí.
Držte se, holky, určitě brzy někoho, kdo vás bude milovat, najdete! Držím palce :kytka:

 
ilonaajirik
Kecalka 203 příspěvků 28.10.11 23:02

Jsem tady nova a tvuj nadpis denicku na me tolik zapusobil, ze jsem si nejprve musela precist ty ostatni a na konec tenhle aby mi nic neuniklo…chci pred tebou smeknout, mate s kacenkou krasny vztah a jsem dojata z toho jak si silna…a ten tvuj michal-sakra ten chlap me nasr.l!!! co si takovej clovek o sobe muze myslet? jen mam takou nejasnost- takova zmena u neho nastala za tu dobu kdy s vami nebyl, nebo byl takhle podlej vzdycky?pises o nem vcelku slusne, tak nechapu kde byl a kde bere ted tu drzost…po trech letech znamosti je to vazne uplne jiny clovek? :-(

 
gingaa
Povídálka 31 příspěvků 28.10.11 23:04

přesně tak - jednička s hvězdičkou. Kdyby o vás měl opravdu zájem, tak by sakra přišel dřív, když ti bylo nejhůř.. Dobře jsi udělala :palec: Taky jsem si myslela, že už ten pravej pro moje dva kluky nepřijde a víš co? Přišel!! Žádnej kompromis - jsi silná holka, to dáš!!

 
zlatí
Kecalka 401 příspěvků 28.10.11 23:32

Ahoj jsme tak trochu na tom stejně mě chlap opustil když jsem byla +- v 5 měsíci kvuli jiné, ani u porodu nebyl. v neděli bude mit mala 7 měsíců a ani jednou jí neviděl a ani nema zajem. Jsem sama na 2 holky a jsme velmi spokojené starší ktera ma 8 mi moooooc pomaha a jsem mooooc ráda že jsou, jsou pro mě vším a moooc si vážím že je mam :srdce:

 
marra  28.10.11 23:37

Hezky napsane,bohuzel nic moc pzitivni:(presne slovo od slova jsem prozila naposled pred rokem ja,se svym ex,s nasima dvema detma :roll: ja ty chlapy nechapu fakt,ale ty budes urcite uzasna maminka,moc krasne si o male princezne psala :hug:

 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 29.10.11 00:12

ilonaajirik: noo chodili jsme spolu bez měsíce tři roky a já jsem otěhotněla a ve dvanáctým týdnu těhu,jsem od něj utekla..změny jeho chování byli tak rok předtím než jsem vzala nohy na ramena..Dokud jsem byla jen já a on dalo se vše zvládnout a vydržet i urážky,facky,to že hrál automaty a že chlastal..ale když jsem zjistila že jsem těhotná tak jsem sakra přemýšlela jaký by to bylo kdyby do toho přišlo miminko Michal se nejdřív těšil ale vydrželo mu to asi tři týdny…tak jsem si sbalila pár švestek a odešla jsem..takže od 12tt..jsem sama a malou pak viděl poprvý když měla asi dva týdny a potom když měla asi pět měsíců..a ozval se až ted sám že ji chce vidět.. jsem ráda že už se zase od tý doby neozval!!!..

 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 29.10.11 00:14

holky všem Vám děkuji za vaše reakce jste skvělééé.. :palec: :palec: :palec:

 
jelihanka  29.10.11 15:03

Když tohle čtu, tak si opravdu musím říct, díky bohu, že mám tak úžasného chlapa jakého mám!!! Jsem ve 27tt a manžel by se pro mě rozkrájel. Vím, že ne každý je takový a o to větší strach teď o něj mám. Představa, že bych se ocitla sama mě děsí, protože vím, že poznat blba není jednoduché. oni když chlapy chtějí, tak umí zahrát takové divadlo, že by je s tím vzali i do národního!!! Taky jsem jednou chodila s takovýmhle exotem a ve 21 letech jsem si vlastně tehdy i přála otěhotnět v doměnce, že by se srovnal. Díky bohu že se to nestalo. Rozhodně bych nebyla tam kde jsem teď a naučilo mě to vážit si sama sebe a neváhat chlapa poslat včas do háje!!! Teď jsem ve třiceti těhotná vlastně náhodou, jinak bych se k tomu přes práci, školu a cestování dopracovávala ještě tak 2 roky. Manžel je rodinný typ jak hrom, takže skáče blahem, dokonce víc jak já, protože pro mě to byl šok. Nějak jsem to těhotenství neměla ještě v plánu :lol: . Mě se osvědčilo koukat na to jaký mají chlapy vztah ke svojí rodině. Musí to být tak akorát, žádní mamánci, ale respekt musí být a žádní jedináčci=sobečtí zmetci!!! Mám chlapa, který si nikdy nevezme z talíře poslední kousek aniž by ho nabídl mě a to pro mě naposledy dělala moje maminka! Držím palce ať najdete nějakého slušného člověka, který na Vás i malou bude hrdý a bude se k Vám chovat tak jak si zasloužíte!!! A vybírejte, přecejen život není nekonečný a je třeba neztrácet čas!!!

 
Anonymní  29.10.11 15:40

Nechápu tě,měla ses mu pomstít za to jaký na tebe byl a dceru mu nikdy neukázat,já se s bývalým rozešla asi v 5 měsíci těhotenství páč stál za hovno(nestaral se,kurvil se,lhal,ponižoval mě,nechal se vydržovat).Kdyby měl najednou zájem o syna po těch 10 měsících co se narodil v životě bych mu ho neukázala,od něj chci jediný a to prachy,kterých mi na alimentech a dluží už opravdu dost!

 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 29.10.11 15:50

Anonymní:já už jsem se mu pomstila až až ted pro mně byla největší pomsta to že malou viděl a viděl mně svým způsobem jsem ho srazila k zemi tím že jsem ho odmítla,ničím bych se mu víc nepomstila…na alimentech mi nedluží už nic má je danné exekučně chodí mi tto rovnou z platu já jsem se s ním totiž nepárala co se týkalo peněz pro malou… :mavam:

 
draga
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 29.10.11 17:11

deníček po dlouhé době, který jsem přečetla a neřekla si, panebože co to je zase za cinty…i slza mi ukápla při větě…To je tvůj tatínek…klobouk dolů před tebou…teď jen popřát hodně štěstí a věřím, že s princezničkou nějakého hodného tatínka najdete, když ten vlastní nesplnil to co měl…

 
MBrno
Kecalka 340 příspěvků 29.10.11 18:21

Je videt, ze jsi silna zenska. Kacenka Te potrebuje, takze je moc dobre, ze jsi mu na ty reci neskocila. Preji vam obema, holky, at brzy najdete toho spravneho a hodneho tatu :kytka:

 
Hannys
Ukecaná baba ;) 1250 příspěvků 29.10.11 22:03

Simčo tvé deníčky jsou perfektně napsané, já se k tomu nutím už skoro deset měsíců, ale nevím jak začít a jak rychle začnu tak i skončím,asi pořád nejsem schopna se z toho co mě potkalo vypsat, tak snad tady jednou taky přispěju svoji troškou do mlýna… Zatím jen čtu a čtu a čtu… :oops:

 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 29.10.11 22:19

Hani,to se časem poddá třeba ještě není čas na to aby ses s toho vypovídala..:-)
Jinak holky vašich názorů a komentářů k deníčku si velice cenním…Děkuji :mavam: :mavam: :mavam:

 
Mondík
Závislačka 4507 příspěvků 30.10.11 00:05

Simonko, nahodou jsem tu narazila na tvuj novy denicek. To teda koukam, ze se tatinek ozval. Nevidim do toho, ale taky jsem rada, ze jsi mu nepodlehla, to vis, asi se na neho uz kazda vykaslala a on ted nevi, kam by sel. Jestli ti driv ublizoval, udela to znovu! Treba ne hned, ale kdo vi, jak byste s Kacenkou dopadly. Urcite vam je a bude lip bez neho. A moooc vam preji, at uz konecne brzy najdete toho spravneho tatinka a partnera. Neni treba spechat, hodne stesticka, zdravicka a lasky vam posilam, holky moje!

 
Kinsli
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 30.10.11 09:22

Simčo, fakt máš můj obdit, že jsi na tu schůzku šla. Já bych ho z fleku poslala do háje. Přeji pro tebe a malou toho jen tajínka, určitě nějaký na Vás čeká :pankac:

 
Siendy
Nováček 6 příspěvků 30.10.11 10:38

Máš to opravdu těžké, ale ty to skvěle zvládáš. Máš můj obdiv.
Je neuvěřitelné, jak si někteří muži myslí, že jsou natolik jedineční, že si každá z pohledu na ně musí sednout na zadek a přitom jsou to obyčejní ubožáci. Mužskou ješitnost nikdy nepochopím.
Držím ti pěsti a malé Kačence přeji bezstarostné děctví, které jí ty určitě poskytneš! :mavam:

 
Laizionka
Nováček 1 příspěvek 04.11.11 19:48

Mas muj velikansky obdiv!! Musim se priznat,ze ja jsem srab! Nedokazala jsem to,za to ze byl 8let muj kamarad,pak nej. Kamarad, pak jsme spolu bydlely,az mi preskocilo.,vybodl se na me a ja byla naivni jak nikdy a verila tem kecum jak mala holka!nafackovala bych si za vsechno to zbytecne! Ale nekdy asi i tim si clovek musi projit.mozna jeste 100pro nevim,co chci,ale vim,co nechci! Vim,ze nekde je nekdo,kdo me bude mit rad,vazit si me a kdo bude milovat mou Kačku a bude to delat,nejen o tom mluvit! Moc vam obema preji jen to nej!

 
mirabelle
Stálice 51 příspěvků 05.11.11 22:09

Simonko, máš moc krásnou holčičku a obdivuji, jak jsi to sama zvládla. Ale je pravda, že někdy je lepší být sama a vklidu, než se stresovat s nevyrovnaným mužem. Přeji ti mnoho krásný a šťastných dní s Kačenkou.

 
Dasulka1
Stálice 57 příspěvků 07.11.11 17:33

Ahoj,teď jsem dočetla a nemohla se ubránit slzám. Jsi statečná ženská. Jsem v 30 týdnu, čekám dvojčátka - kluka i holku a jsem ve stejné situaci - „tatínek“ má na starosti chlast, zábavu a hlavně nechce přijmout jakoukoliv odpovědnost. Hrozně se na ty dva rošťáky těším, jen ta hořkost zrady asi zústane dlouho. Jsem jen vděčná že mám skvělé rodiče, kteří statečně bojují se mnou. Držím palce. :kytka: :palec:

 
Nellisska
Stálice 86 příspěvků 31.01.12 18:24

Ahojky,
je to chvilka , co jsem se tu registorala a prohlížím, čtu si deníčky a narazila jsem na Tvůj.
Michala znám z Makra :roll: a opravdu na něj spoleh nebyl.. jen spoustu řečí okolo :? .
Jak to tak čtu.. já bych ho po 7 měsích poslala do háje :! ..kor kdyby měl takové řeči..to spíš vypadá jako by si neměl s kým vrznout :? ..tak se ozve Tobě a ne že mu jde o malou. Můžeš být ráda, že jsi se ho zbavila :! :potlesk: …věř, že jsi mnohem šťatnější :* bez něho. By ses zbláznila řešit ještě nějaké jeho dluhy, nálady a já nevím co :zed: .. Jediné za, co mu můžeš být vděčná je že Ti dal takovou nádhernou holčičku :* !

Měj se krásně :kytka: a hodně pevných nervů a štěstí do života :)
 Nelli

Příspěvek upraven 31.01.12 v 18:25

 
netkaa
Kecalka 211 příspěvků 01.02.12 15:55

:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: Jsi ůžasnáááááá :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

 
Jirver
Kecalka 197 příspěvků 09.05.12 12:26

Jsi fakt dobrá, že jsi nepodlehla a neboj sama nejsi, máš malou princeznu, a on se objeví ten pravý :potlesk:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama