Přípravy, nakupování - a konečně stěhování

Těhotenství

Rodit či nerodit v Praze??? Když já už se zté Prahy zblázním, je tu jaksi přelidněno... Jilemnice nebo Apolináři???

naše malá fazolka...

Ahoj…
tak mi opět probíhají myšlenky hlavou, chtěli by jsme se odstěhovat už z té prokleté Prahy pryč - do přírody v Krkonoších…ovšem kdy to bude??? nevycházejí finance..nevychází nic - jak je možné že se vždycky něco na poslední chvíli zvrtne…

Pořád mi to vrtá hlavou - ted už jsem ve 4.měsíci a chci pro tu potvůrku co mi roste v bříšku vše nej… ale stěhování to je problému navíc… zrušit tohleto támhleto..

Kdy myslíte že je lepší měnit dr. v těhotenství??? Dřív, či později… Mají mě tam zavedenou čerstvě takže by se to ještě dalo.. Abych Dr. požádala o kartu a frnk, jenže budou mít pro mě někde jinde místo?? Nevíte někdo jak to chodí v Jilemnické porodnici?? Manželova máti si jí nemůže vynachválit - ovšem, asi by bylo nejlepší se tam jít informovat jestli by mě vzali…

Jojo někdy mám pocit že jsem na všechno sama - nebo že mi je víc než 18. Manžel samozřejmně pomáhá jak může i s úklidem doma… Ale i přesto.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Michaelakkk  03.04.10 21:26

Marti pokud chceš k apolinářiuž je pozdě tan se provádí registrace od 12 týdne nevím jestli by tě ještě vzali :-(

 
Atanerka
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 04.04.10 00:23

To neni pravda.Možná to tak bylo dřív ale berou tam od 14+0tt.

 
čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 04.04.10 01:22

Pokud mas jen trochu moznost rodit mimo Prahu, tak nevahej. V Praze je to poradna masinerie a jeste asi nejakou dobu bude.

Zmena lekare, nejdriv si najdi lekare, zajdi k nemu a pak teprve rus stareho, ja to tak udelala, abych si nechala zadni vratka, kdyby se mi nova doktorka nezamlouvala. Jinak je to myslim fuk, doktori dnes maji tolik pacientu, ze se o nejakem osobnim pristupu moc neda mluvit a stejne si te doktor pamatuje jen letmo.

Porodnici vybirej hlavne podle toho, jakou predstavu mas o porodu. Nekdo hce rodit bez zasahu a medikace, nekdo prenecha pomyslnouzodpo­vednost za svuj porod jinym, podle toho bych se orientovala, zajdi si do vybrane porodnice a svou predstavu porodu s nimi prober. Obecne byh rekla, ze porodnice, kde ti ve dverich reknou, ze to stejne bude jinak, nez si predstavujes a vic se s tebou nebudou bavit, neni dobra porodnice :wink:

 
Rarach
Kecalka 412 příspěvků 04.04.10 07:58

Každý gynekolog by chtěl mít svou nastávající maminu ihned od počátku těhotenství u sebe. Já jenom bych chtěla říct, kdybys měla to štětí a do Jilemnice se dostala, tak vyhledej MUDr. Vocáska. Nejenom, že má praxi svoji osobní, ale děla i v nemocnici a to je velké plus. Je to prošedivělý chlap v nejlepších letech, ale s velmi bohatými zkušenostmi. Byla jsem jeho pacientkou a pomohl mi nezčetněkrát. Dnes už bohužel bydlíme jinde, ale kdybych měla tu šanci neváhám.

Marti držím palečky, a jestli chceš se přestěhovat, rozhodně to neodkládej. Držíme palečky.

 
hedviga  04.04.10 10:02

Ahoj Martí,
za sebe ti doporučuju rodit mimo Prahu.
A pokud opravdu vážně plánujete stěhování, určitě to bude lepší teď než po té, co se malý narodí. To budeš mít starostí nad hlavu. Dokud je v bříšku, dá se to stihnout. :wink:

 
Lendík27
Závislačka 3929 příspěvků 04.04.10 18:43

Ahoj Marti - bydlím 12 km od jilemnice - budu prvorodička - takže v jilem :lol: - moje sestra tam rodila 2krát - a moc spokojená - přesně jak tu někde píše pan dr. Ocásek jsem na něj slyšela chválu , ale i taky ne. asi jak komu . Bydlím na vesnici a popravdě bych do města nešla ani náhodou . Chodím v jilemnici k paní dr. Říhové - moc příjemná taky dělá v Jilem porod.. já sní osobně jsem spokojená - má soukromou ordinaci a chodí k ní neskutečně moc maminek.

 
Martí666
Povídálka 31 příspěvků 04.04.10 20:38

Moc děkuju za tipy - no u Apolinářů jsem už vedená, papíry tam už mám - z krve aji z ultrazvuku…a vypadá to zatím na holčičku :-)
Jak říkám manželova máti taky rodila v Jilemnici a vychvalovala si to tam - zvláště dr.Vocáska - a byla by i ochotná mi to tam domluvit dopředu, není to Praha návaly lidí si myslím tam nehrozí :lol: …takže myslíte že to není tak pozdě abych dr. změnila?? to jsem ráda že alespon nejsem sama… :srdce:

 
Martí666
Povídálka 31 příspěvků 04.04.10 20:40

jinak co se týká stěhování - rodinu máme ve Vrchlabí…někam tam do okolí by to stačilo jelikož autem je to všude kousek

 
Lendík27
Závislačka 3929 příspěvků 05.04.10 08:11

Marti - tak jak sama víš tak z Vrchlabí to je opravdu kousek - žádná štreka :-D, myslím si že po domluvě s dr. by tě určitě vzal - přítel už rodil 2 krát v jilem a povídal , že to tam je v pohodě - teď bude semnou po třetí - ale k porodu asi nééééé . :lol: :lol: to já sama :-D :-D , no ještě nebudu moc křičet nejsem ještě třetí měsíc - tak je na tak po tichu :wink:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama