Problém s nadváhou 15 - další týdny za námi....

Cvičení a hubnutí

Nazdárek holky, tak se nám pomalu zaplňuje deníček a je znát, že všichni v pěkném počasí lítáme venku! Komentáře upadají... snad to ale neznamená, že to chcete vzdát??? Já teda ne!!!

Vzdát to nesmíme a s kily bojovat musíme!!! Musíme využít krásné počasí, možnost sportování a kvanta ovoce a hlavně jak říká Jarka pít a pít a pít… vždyť ona to dokázala a já jí, musím se přiznat, opravdu mooooc závidím. Vždycky jsem byla sice drobnější, ale štíhlá holka s 51 kg a neměla jsem nejmenší problém sehnat něco na sebe. Potom jsem odmaturovala. Chvíli jsem byla na pracovní úřadě, přes který jsem začla chodit na kurz Administrativního pracovníka s praxí. Praxi jsem měla v mé nynější práci (pracuji s postiženýma lidma). Je to pohodová práce a super kolektiv. Jenomže to co se stalo je pro mě nyní skoro horor… měla jsem klid, žádný stres jako ve škole, nynější šéfka úžasná. Vzhledem k tomu, že je nás tam asi kolem 60 i s klientama, tak se skoro pořád slavily něčí narozeniny a to znamená zákusky - chlebíčky. První rok jsem se ještě držela na svých krásných 51 kg, ale po tom roce zaučování, kdy jsem začla vše zvládat s přehlem to šlo pěkně nahoru. Pořád jsem si říkala 55 kg, to jde, pak to bylo 57 kg no to taky jde… no a skončila jsem na 64 kg, kdy jsem se na sebe nemohla ani podívat (13 kg za 2 roky). Navíc sehnat už při 64 kg něco na sebe byl oříšek. Navíc moje postava se podobala tvaru Venuše (prsa a boky bééééé). Kila se mě držely rok než jsem otěhotněla. V těhotenství jsem se snažila „nežrat“, ale ke konci jsem své choutky na uzdě neuržela a přibrala jsem svých 20 kg. V porodnici jsem nechala 10 kg, ale těch zbylých 10 kg se mě drží jako klíště. Takže nyní vážím 74 kg (oblečení sehnat, to už je něco… a když něco seženu, tak špek jde vidět ach jo)! Každý mi říkal:„To vykojíš…“ Ale ani omylem!!! Kojila jsem ještě před 14 dny a ani kilo dolů (Nina měla 4 měsíce). Na každého to asi působí jinak… Kámoška mě uklidňuje tím, že na to bere okolí ohled, že jsem při těle, že jsem po porodu, ale to pro mě není argument takhle vypadat! Jsem mladá holka, tak musím vypadat ne? Chci aby mě chlapi obdivovali a ne aby si řekli:„Fuj ta je tlustá!“ :-(( U mě se těm tukům asi líbí. Te´d jsem se opět naštvala a nakoupila jsem si kvanta ovoce a hlavně melouny do ledničky a už druhý den jím jen to a zvládám to zatím super! Snad se mi to podaří vydržet i nadále a navíc v těch vedrech se doma nedá sedět, tak lítám venku a na jídlo nemám ani pomyšlení. Vyhlásila jsem sádlu válku a doufám, že tentokrát ten boj vyhraju není to jen boj s kily, ale s tím, že to musím dokázat a nesmím být líná!!! U mě je to taky o tom chtít!!! Navíc od září se hrozně těším na plavání s Ninou a chci chodit cvičit někde kolektivně - doma samotnou mě to jaksi nebere :-))

Takže holky, doufám, že v září se tu sejdeme zase v plném počtu a deníček se nám nerozpadne!!!

Werinka


Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
 
Jarka
Závislačka 3678 příspěvků 28.06.06 21:06

Ahoj,

jsem první!!

WERINKA - super, že to nevzdáváš!!
Za chvilku budeš zase jako proutek, neboj!!
Takže pít, pít a pít!! a ona to půjde samo :)

Jarka

 
Jarka
Závislačka 3678 příspěvků 28.06.06 21:08

a nezáviď!!! :)

Těch 50kg budeš mít brzo taky :) jako já :)
Držím ti palce a věřím ti!!!

Mě asi pomohly opravdu nejvíc ze začátku ty inline brusle.. pak dlouhé procházky s kočárkem, spousta pohybu na čerstvém vzduchu, papat ovoce a zeleninu nejvíc a hlavně 5 litrů vody denně!!

Jarka

 
WERINKA
Ukecaná baba ;) 2193 příspěvků 28.06.06 22:11

Jarko - fakt závidím!!! :-) Piju, piju piju, ale bohužel 5 litrů nedám ani kdybych se postavila na hlavu, teď dám tak 3 litry denně v těch vedrech a hooodně ovoce no a navíc meloun taky obsahuje vodu. No nezvdám to!!!

Werinka

 
Vall
Kecalka 270 příspěvků 29.06.06 08:41

Ahojky,

já jsem to nechtěla vzdát. Taky se snažim, ale zcela upřímně - moc mi to nejde. To griloání mě asi zabije. A pití, tak s tím jsem si stále neporadila - stále je to kolem 1,5 litru a to v těhle vedrech. Ale váha se pořád drží. Naštěstí.

Taky doufám, že deníček nezanikne. Moc by mě to mrzelo.

Tak pa Vall

 
iwa
Kecalka 268 příspěvků 29.06.06 09:51

Ahojky.
U mě ta práce fungovala taky s kilama nahoru, ale ne pohodou, naopak, já zažírala stres a zodpovědnost. (Teda na mě se taky podepsaly tchánovo teplý večeře :-), on vaří moc dobře a rád a někdy nejde odolat.)
Taky se teď snažím jíst hodně zeleniny, saláty na všechny způsoby a pít - teď jsem tak na třech litrech. Problém je, že když jsem doma, tak celkem piju, ale zase jím :-) a když jsem někde venku nebo ve městě, tak sice nejím, ale ani nepiju, abych nemusela pořád hledat záchody :-(, tak mi to hubnutí nejde úplně podle mých představ. A navíc teď mě čekají dva měsíce doma s Kubou a toho jídlo zajímá moc :-), takže mě čeká vaření obědů a navíc se jako hodný synek o všechny mlsinky se mnou rozdělí.
 Iwa

 
WERINKA
Ukecaná baba ;) 2193 příspěvků 29.06.06 10:50

No jo holky, není to jednoduché… ale vzdát se to nesmí!!! Já jsem posnídala meloun a na oběd si dám broskev :-)

 
Jarka
Závislačka 3678 příspěvků 29.06.06 12:43

Ahojky,

WERI - ovoce bys měla jíst, ale pouze dopoledne, když chceš hubnout, protože obsahuje hodně cukru. Odpoledne a kvečeru to chce už radši zeleninku :)

Já tady mám na dnešek, orváno z naší zahrady - kyblík třešní, kyblík jahod, misku lesních jahod a malin, pytlík hrášku :)

No to než všechno sním :) Ale nejsou v tom žádný tuky a zato spousta vitamínů!! Snad mi nebude blbě :):(

Jarka

 
WERINKA
Ukecaná baba ;) 2193 příspěvků 29.06.06 17:13

Jarko já vím :-(( Ale když si naberu plný koš ovoce a chci ještě zeleninu, tak už manža nadává, že toho chci nějak moc na jeden nákup… :-((

 
Jarka
Závislačka 3678 příspěvků 29.06.06 17:22

Hm, to je blbý.. já toho mám naštěstí hodně z naší zahrady, takže moc nenakupuju :)

Jarka

 
metelka
Ukecaná baba ;) 1121 příspěvků 29.06.06 21:35

To není možné, dopoledne jsem psala a není to tady!!!
Jen děkuji Werince za deníček, moc jsem na vás všechny myslela, ale nestíhám, chodím na spinning 2× týdně, a v neděli na dovolenou na celý měsíc - na Moravu k rodinám a tak.
Ale mám 6 kilo dole od velikonoc, mám 66, jsem šťastná, ale holky, je to dřina…Jinak Jarko, jak můžeš vypít tolik vody, to nechápu!! Já se snažím pít, ale pořád na to musím myslet, já totiž nemám žízeň!!!
Datez, jk se máš?? A ostatní? Doufám, že se ještě něco o vás dočtu, než odjedu…
A držte se, holky!!!

 
Jarka
Závislačka 3678 příspěvků 30.06.06 12:17

Ahojky,

Metelka -
já jak kojím, tak mám pořád žízeň :)
Takže jakmile se Nikolka připojí, tak do sebe hodím 3deci na ex a za chvilku další.. no a kojím po 2 hodinách..
A kdykoliv jdu kolem vody, tak už napouštím skleničku, i když třeba žízeň nemám.
Takže se to pěkně za ten den nasčítá :)

WERINKA - škoda, že nebydlíš blíž u nás. Zásobovala bych tě od nás ze zahrady, já to jíst sama nestíhám :)

Jarka

 
WERINKA
Ukecaná baba ;) 2193 příspěvků 30.06.06 21:00

Jarko, tak to by bylo super!!! No my sice zahradu vzadu máme, takže sázet je kde, ale pak už by nebylo moc kde se válet… už se těším až si budu dělat zeleninovou a ovocnou plantáž u domečku, ale to si ještě počkám… Dneska odpoledne jsem šla aspon na „kraďošku“ na Ninuščinu mrkvičku :-))

Werinka

 
jindrucha
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 30.06.06 21:37

Werinko jsem ráda že deníček nezanikl, čtu příspěvky, ale nestíhám teď moc reagovat…

Jarko ty pořád kojíš? A co dělá malý to ovoce a zelenina,neprdí? Terka po všem děsně prdí, tak můžu jenom rajčata a okurky a z ovoce banány a jablka. A to jsem dřív žila přes léto jenom ze zeleninových salátů… A malá ti přibírá dobře? Já jsem teď myšlenky na zhubnutí vzdala, protože malá nepřibírá a výživný mlíčko má přednost. Takže stále jsem na poporodní váze 61kg! Taky piju 5litrů, no v těch vedrech možná i víc, ale taky pořádně jím tak váha stojí. Děsně mě to štve, bude mi trapně až si v září stoupnu na aerobiku před ženský moc velkej vzor teda nebudu! No jo no budu to muset dohnat velikým úsměvem :-))
Zatím Jindra

 
WERINKA
Ukecaná baba ;) 2193 příspěvků 01.07.06 13:31

Jindrucho, ty předcvičuješ? No trapně ti nemusí být… aspon těm ženským ukážeš jak se dá cvičením zhubnout. :-)

Werinka

 
Jarka
Závislačka 3678 příspěvků 01.07.06 13:43

AHojky,

JINDRA

  • kojím pořád. Teď jsme byly vážit a Nikolka přibrala 400g za 14 dní, takže ok.
    Jinak po tom ovoci a zelenině trochu prdí, ale jí to nic nedělá. Prdí odmalička s úsměvem, nemá s tím žádnou práci ani bolení, takže v pohodě.

Jarka

 
metelka
Ukecaná baba ;) 1121 příspěvků 01.07.06 17:13

Holky, jdu se rozloučit - odjíždíme na měsíc pryč - do Jeseníků a na Moravu, vrátím se za měsíc. Dnes jsem na rozloučenou dala v posilovně spinningový maratón /2 hodiny najednou/ a dokonce jsem dostala cenu za statečnost!! /chodím tam krátce a ujela jsem to s ostatníma/.
V Jeseníkách budu běhat, když mi váha nepůjde moc dolů, nevadí, aspoň ale neztloustnu.
Mějte se moc hezky a držte se a přeji krásný červenec!!!!

 
Abaja
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 02.07.06 22:14

Ahoj,
zdravím po 14ti dnech, jsem po dovolený, opálená,ale kila furt stejný, ale na tý opálený kůži ty špeky nevypadaj špatně:-))

Musím to tu trochu dát dohromady a zítra se ozvu.
 Abaja

 
Vall
Kecalka 270 příspěvků 03.07.06 09:03

Ahojky všem,

Abajo tak to gratuluju - vypadáš spokojeně. Já jsem se opálila u bazénu u baráku a pravdu máš, že opálené špeky nejsou tak hrozné jako ty bílé. Přestala jsem se vážit i měřit a snažim se (chvílema) jíst zdravě - jinak furt grilujeme a to se vážně nedá. Můj problém je pořád stejný, prostě nemám žizeň a tak strašně málo piju. Zítra se mi vrátí naše cvičitelka na taebo, tak zase po 3 týdnech začnu chodit. To zas budu namožená. Musim říct, že bez vás se mi hubne hůř.

Pa Vall

 
Abaja
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 03.07.06 12:37

Ahoj,
Vall, já už jsem váhu taky nějak přestala sledovat, vypiju si svoje dva litříky a jím normálně. Nahoru to neleze a nějak teď nemám náladu se trápit. Dvě kilča dolů by se mi hodily, ale vzhledem k tomu, že dovolená byla ve znamení snažení, tak se spíš těším, jestli to vyjde,že začnu tloustnout:-))
Jo a grilujeme taky pořád, v sobotu v noci jsme přijeli a v neděli vytáhli gril. Závisláci:-)).
 Abaja

 
Vall
Kecalka 270 příspěvků 03.07.06 12:42

Abajo, tak to jsme na tom stejně - my máme gril pořád v pohotovosti a už jsme ugrilovali snad úplně všechno. Je to žúžo. Doufám, že vám to vyšlo:-)))))))a už „pečete“ tu holčičku

 
Abaja
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 03.07.06 12:52

Jo, taky doufám, teda my si ji spíš ugrilovali než upekli, bylo tam furt 40 stupňů a jasno. Prý nejtepleji za posledních 100 let. Jeli jsme schválně mimo sezonu, protože manžel nesnáší horko:-))))))))
 Abaja

 
Safira
Kecalka 360 příspěvků 03.07.06 18:37

Ahoj holky,
Abajo vítej zpátky :-).Budu ti držet palečky aby ti vyšla ta princezna :-).
Holky tak na tu dietu jsem se vyprdla já jsem po té polévce měla ještě větší hlad :-(.Já chci hubnout !!!!!!!!! A mě to nejde se mi to zastavilo na těch 78 kg a nechce se to hnout :o(. No na druhou stranu se ani nedivím,když jsem jak žíravina co vidím to pozřu.Měla bych cvičit,ale v tom horku se m i vůbec nechce.
Vall,Abajo to grilování Vám závidím já bych taky grilovala každý den :-)).
Samík mi začal kuckat tak nemůžem ani k vodě jak já ty vedra přežiju to tedy nevím tak zatím se mějte hezky papa
 Monika

 
WERINKA
Ukecaná baba ;) 2193 příspěvků 04.07.06 10:28

Ahojky,
tak já se snažím pořád pít a jíst ovoce a kupuji si nejvíc melouny. Obědy sice jím, ale spíš jen tak maličko, abych měla něco teplého do žaludku. Manža má týden volna, takže vaří. Jsou to samé mňamky nad kterýma se mi sbíhají sliny. Musím si dávat pozor!

Abajo, moc ti přeju, aby vám to vyšlo!!!

Jdu vzbudit manžu a psa-musí jít venčit!

Werinka a Nina 20 týdnů

 
WERINKA
Ukecaná baba ;) 2193 příspěvků 06.07.06 20:26

Vidím, že prázdniny jsou v plném proudu. No ani já nemám tento týden tolik času, protože si užíváme volný týden s taťkou, který má dovču. Jezdíme na výlety. V úterý jsme byli u vody a včera v Ostravě v ZOO, pak u jeho rodičů opékačka a večer jsme šli na místní benátskou! Prostě pohoda.
No a já zase mažu, protože opékáme. Já si budu dělat kuřátko a manža si opíká klobásky :)

Tak pa pá holčiny a užívejte teplých dní!

Werinka

 
mysula
Kecalka 386 příspěvků 07.07.06 22:30

Ahooooj, už jsem se chystala něco sepsat a zkrátit si tak dlouhou chvíli v letadle, ale prolítávali jsme bouřkou a v takovém dobrodrůžu psát nejde. A teď kouknu a ejhle nový deníček.
Werinko - upřímně držím pěsti. a VYDRŽAŤ!!! Někomu to jde líp a někomu hůř. Já jsem ten ty hůř :-(((. Ale nesmíme to vzdávat!!!
Abajo vítám tě z dovolené!!!
Jinak v Paříži bylo hezky, ale asi jsem od ní čekala malinko více a celou dobu říkala, „zlatá Praha“. Máme tu čisto, krásné výlohy v obchodech, klimatizované metro…akorát ta „Ajfelofka“ nám tu chybí. Ale jo bylo to pěkné. Manžel mně tahal po památkách a já na to moc nejsem…spíš jsem chtěla si užít romantiku jen tak procházkami po Paříži, tak jsem se i občas na těch líbánkách po deseti letech pěkně zhádali. Dávám do alba jednu fotečku - kde není tak vidět ta moje tloušťka zato je to pohoda :-)).
Mějte se moc krásně a užívejte těch veder.
Jo mimochodem, bazén se stále dodělává, už jsme si mysleli, že se v červenci budeme koupat, když nám dnes oznámili, že tu fólii co jsme chtěli nemají a dovezou ji až za 3 týdny. Takže jsem ještě nejmíň měsíc bez bazénu :-(.

Pa Myšula

 
Vall
Kecalka 270 příspěvků 10.07.06 09:30

Díky tomu, že už se tady téměř v§bec nescházíme jsem se zcela přestala kontrolovat a začala jíst úplně normálně a někdy i hůř. Včera se mě manžel zeptal jestli nejsem těhotná. Tak takhle asi vypadám. Takže jsem se rozhodla, že to už asi po stopadesáté páté rozjedu znovu a opravdu zhubnu- teď ještě tak 2 roky nechci (nebo spíš nemohu) být těhotná, tak ať tak nevypadám. Zatim pa Vall

 
mysula
Kecalka 386 příspěvků 10.07.06 11:29

Ahoj Vall,
no já taky začala tvrdě od soboty, ale bohužel s dělenou stravou. S tou nedělenou mi to moc nejde. Stejně teď nemám moc hlad, takže jím minimálně a hodně piju. Doufám, že se brzy dostaví výsledky. Už jsem ji jednou držela a výsledek - za 4 měsíce 10kg. Takže vím, že to jde.
Takže drž se!!!
 Myšula

 
WERINKA
Ukecaná baba ;) 2193 příspěvků 10.07.06 13:23

MYSULO to by mě s tím bazénem trefil šlak!!! SKončí léto a nebudete se třeba moct už koupat, to je pěkně na prd!!!

Holky nahlásila jsem se s malou na plavání. BUdeme chodit od 14.9. už se mooooc těšíme!

Pa Werinka

 
Datez
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 10.07.06 15:35

Ahoj holky :o))

Dala jsem si prázdniny nejen od hubnutí, ale i od psaní.

Werinko - děkuju za deníček, byla by škoda, kdyby zanikl

Nehubnu, jen se cpu a cpu. Ale - mám se dobře, cítím se skvěle, nic mi nechybí, užívám si dětí a manžela jak jen to jde. Přestala jsem se vážit 2× denně. Poslední vážení mě utěšilo…sice nehubnu ale ani netloustnu.

Určitě nechci aby deníček zanikl. Našla jsem si tu nové netkámošky a v žádném případě bych o ně nechtěla přijít. Pořád doufám, že podnikneme nějaký ten srazík. Jak už jsme se schodly ( snad ) několikadenní. Ale, já sama nemám čas něco hledat a organizovat. Co takhle se obrátit přímo na někoho, kdo něco podobného organizuje. Našla jsem například toto : http://www.afreetime.com/leto06/leto.asp
Mrkněte. Ale byla by potřeba to asi zamluvit už teď, protože pak bychom tam nemohly jet v hojném počtu. Takže…očekávám vaše návrhy…Pokud máte někdo nějaký nápad - ať už místo, termín, finanční limit, dopravu, tak…pište. Neváhejte. Kdo chcete pošlete mi tlf číslo v SZ, zavolám vám. Když je doma manža mám to zadarmo. Tzn. cca po páté ve všední dny a celý víkend. Ale ráda vám zavolám i ze svého za penízky. Opravdu bych se s váma ráda sešla a užila si super dovolenku!!!!!!

Proto neváhejte.......

Já mohu jet kdykoliv, sama s dětmi. Pokud to bude i s pány, tak samozřejmě toho svého beru taky. Aspoň by měl večer kdo hlídat a my bychom mohly pařit :o)) Ale už by to bylo složitější s termínem.

Moje podmínky jsou : slušné pokoje s vlastním soc. zařízením, s plnou penzí ( nechce se mi vařit ani tahat děti po hospodách ), vyžití pro děti ( jak venku, tak uvnitř ). Brala bych bazén - nekoupala jsem se snad tři roky ( teď myslím v bazéně ). Nebojte jinak jsem čistotná :o))

Těším se na vaše náměty a připomínky…a nezávazné přihlášky.

Užívejte sluníčka a mějte se priiiiiiiiima AHOJ Datez

 
iwa
Kecalka 268 příspěvků 10.07.06 16:46

Ahojky.
Včera jsme se vrátili z chalupy a tak peru a peru a peru…div se z toho nepos.....
Myslela jsem si, jak budu na chalupě hubnout a ono nějak ne, byl tam s náma děda a tak byla vývařovna. A mám zas kilo hore.
Ve středu jedem k našim, tam taky nezhubnu, to je děs :-), aspoň k večeři udělám jen šopák.
Kdyby se aspoň dalo sportovat, ale Johanka teď má separační krizi (=bez mámy řve jak kráva) a tak se mi o tělocvičně, jízdě na kole a nějakém větším plavání může akorát tak zdát, protože mi ji teď nikdo nechce hlídat (a já je taky nechci příliš dráždit, aby je to neodradilo od zimního plesovýho hlídání :-))

Datéz - asi tak nějak, čisto, chutná strava a hlavně aby se prckové nenudili za každého počasí

Werinko - plavání je super, my chodíme od března, sice jsme měli chvilku nechuť k potápění, ale už je to za námi. Dneska Jojina tak vejskala a kopala nohama na plovce, že se lidi otáčeli :-)))

Tak zatím papa.
Iwa

 
Abaja
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 11.07.06 18:33

Ahoj,
zdravím a souhlasím s Datez, nějakej výlet by to chtělo:-))Ty penzionky se mi líbí.
Mrkněte ještě na tohle:www.na vysočině.penzi­on.com. Zdá se mi to docela dobrý. Hlavně mi vyhovuje, že by to šlo i na prodloužený víkend, celý týden se mi zdá moc a mimochodem je to i dost finančně náročný, tedy pro nás, co máme 2 platící děti:-)) Jinak upřednostňuju září, prázdniny jsou trochu nabouchaný. Tak holky napište, kdo by měl zájem. Zatím jsme tři, to můžeme k nám na chalupu:-))
 Abaja

 
Jarka
Závislačka 3678 příspěvků 11.07.06 18:53

Ahojky,

hlásím se, že ještě taky žiju :)
Ale trochu nestíhám, lítám pořád venku, válíme se u bazénu na dece, nebo spíš většinou přímo v bazénu:)

Necvičím.. v tomhle horku na to není chuť, ale naštěstí nemám ani moc hlad, takže váha ok :)
Ale manža by pořád něco griloval, takže se obávám.. to je každou chvilku nakládaný masíčko, klobásky, buřtíky… ach jo

Jarka

 
Datez
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 11.07.06 21:14

Abajo - kolik lidí se vejde k vám na chalupu??? A kde jí máte??? A kdy bude k dispozici???

Datez

 
WERINKA
Ukecaná baba ;) 2193 příspěvků 11.07.06 21:32

Ahojky,

Iwo už se nemůžu na to plavčo dočkat. Snad to Nina ve velkém bazénu zvládne. Budeme chodit na nějakou Základní školu pro postižené a oni tam mají rehabilitační bazény. Náš Baby Klub Kačka si to od nich pronajímá pro maminky s mimíškama. V září bude mít Nina zrovna čerstvých 7 měsíců, tak to snad zvládneme. Musím si ale pořídit nové plavky na sebe páč do těch starých se nevlezu a stejně kvůli striím na břichu bych si ani rozdělené na sebe neoblíkla.

Jarko vedra mi vyhovují - nežeru!!! :-))) Mám doma od mamky plno misek s rybízem, maliny, jahody. Koupila jsem si banány, meloun, pomeranče. No mám toho tady hodně a je to osvěžující. Vůbec teď nevařím. Manžovi to naštěstí nevadí. UF!

SRAZÍK - no tak nám to určitě nevýjde. Každý víkend až do konce prázdnin máme nějaké akce a v září to bude pokračovat. Máme volno snad až poslední víkend v září… ale sama bych nikde nejela a nevím jak by to měl manžel s prací. :-(

Mějte se hezky a užívejte krásného počasí, prý tak má být do 10. srpna. No potěš koště. Snad alespoň jednou sprchne!

Werinka a Nina 21 týdnů

 
Abaja
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 11.07.06 21:47

Datez, chalupa u Turnova, volná po domluvě, 2 ložnice po 4 lůžkách plus 2 rozkládací gauče, 2×koupelna. Bazén, písek, kola, ohniště ,udírna, velká zahrada,les kousíček, zámek Sychrov 15min. klidnou chůzí, jen to vaření vlastní.
Jo a ještě vejminek pro otrlejší povahy-pavučiny atd.
 Abaja

 
Datez
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 11.07.06 22:01

Abajo - dneska už jsem odpověď nečekala…myslela jsem, že už navelkáváte :o)))))))
Noooo, to se tak někdo má!!!! Myslíš, že bychom se tam vešli??? Já momentálně potřebuju soukromej pokoj. David spí se mnou na zemi ( aby nespadl z postele ). A navíc nevím zda v září už bude spát celou noc bez řevu. Nerada bych, aby ostatní kvůli nám nespali. Terce bych vzala postýlku.
Když pojedou i chlapi, tak je to tak pro tři rodiny a když jen my z dětma…tak bychom se tam třeba vešli. Já bych mohla spát z dětma v obýváku na zemi.....
Jen mě prosím nechtějte dát do vejminku!!!!!!!!!!
 Datez

 
Abaja
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 11.07.06 22:10

Datez, máme navelkáno, naštěstí už chrněj:-))Ale co bude ráno???????
No jak píšu, dvě ložnice, v obýváku se dá spát pohodlně, můžeš tam šoupnout děti dřív a kecat můžem v kuchyni. Já Vláďu určitě neukecám, má toho teď moc, takže jenom já a kluci. Takže zbývá volný jeden gauč plus 3 postele, teda matrace v pidi ložničce.Kdo se hlásí???
Jinak Mates dostal antibiotika, už asi zešílim, já je snad zavřu do skleníku aby už nic nechytli, sakra.
 Abaja

 
Datez
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 11.07.06 22:19

Taky jsme chtěli navelkávat, ale Dadula nějak nemůže zabrat. Před chvílí se tak rozeřval, že vzbudil i Teru.
Přeju Matýskovi brzské uzdravení…už bych vás ráda viděla!!!

Tak holky…kdo se hlásí????

Zrovna jsem koukala na mapu, je to docela z ruky. Pokud bych jela sama z dětma, tak by to byla asi šílená cesta. Nějak se jim teď v autě moc nelíbí. Leda že by se mnou jela Vall s Kubíkem. Trojitej řev…to by bylo něco :o))
 Datez

 
Datez
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 11.07.06 22:21

Iwo - a co ve vašem okolí???? Už jsi na něco koukala???? Nebo nestíháš jako já???? :o((
Turnov máš docela dooooost daleko :o((( Ráda bych Tě poznala.

Datez

 
Abaja
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 11.07.06 22:23

Datez, je to z Prahy celý po dálnici, od nás tak za hodinu, když to trochu mastíš. Zatím to vypadá, že jedem sami. Tak se hlašte! Kdy dřív přijde, ten jede!!!!!
 Abaja

 
iwa
Kecalka 268 příspěvků 12.07.06 07:52

Nestíhám, nestíhám, nestíhám......
Jen peru a balím tašky, v neděli jsme se vrátili z chalupy (máme ji na Strakonicku :-) , v naší půlce místo tak pro dvě rodiny, musela bych zdolat dědu s babčou, tam by se taky asi dvě roďky vešly)) a dnes za chvilku frčíme k našim.
jinak mě napadá buď přímo jeden sporthotel tady na Hluboký, Marína na Lipně, penzion mezi Č. B a Krumlovem Štilec (tam byla ta švárovo svatba), penzion v Žumberku - ale oba dva mají tu nevýhodu, že tam nejsou bazény a nějaký vyžití při nepřízni počasí, hodím sítě u sestřenice z Jihlavy, jestli by mi něco doporučila. Koncem července chcem s manželem projet Jindřichohradecko a Znojemsko, tak snad na něco slušnýho narazíme.
Zatím pa, u našch se snad k PC dostanu a bude víc času, tak na to číhnu.
 Iwa

 
Abaja
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 12.07.06 14:36

Nazdárek,
Datez, tak to asi jedem sami nebo co? No můžem zkusit nějakej víkend jako zkušební jízdu:-))
Abych se vrátila k tématu, žeru, vůbec mě to neštve, protože jsem naprdnutá, že nemám // Tak přežírám depku. I v tom vedru jsem rozhodnutá doplazit se do krámu pro čokoládu, ještě rozteklou jí po cestě sežrat. Já chci miminkóóóóó.
 Abaja

 
Datez
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 12.07.06 20:32

Abajo - Radim mě odrazuje, abych jela sama z dětma tak daleko. Prý se uřvou a já se zblázním :o((
Tak na víkend přijeďte s klukama k nám. Aspoň otestujeme, jestli jste schopni spát za Davídkova řevu. Nahoře máme dva pokoje k dispozici + malá koupelna se záchodem. No, vařit si budem muset taky sami - bohužel…
Máme pískoviště, nafukovací bazének ( viz foto v albu ), několik povozů ( autíčka, motorka ), sekačka, kolečko, kočárky :o))), spousty hraček…
Neboj…bazének máme ještě jeden a větší. Jinak na Kladně jsou dvě koupaliště. Dva medvědi, na které se můžeme jet podívat…je tam tráva, na kterou si můžeme dát deku a vegetit.
Jo a čokolád máme doma hooodně…já už je nejím :o)) Už nejím ani sušenky. Nic mi poslední dobou nechutná. To ale neznamená, že bych nejedla. Cpu se jak bezedná. A Davídek vypadá, že bude celej po mě :o)) To se máme na co těšit!!!

Nebuď nedočkavá na // …budou :o)) Já taky ještě 2 měsíce dostala MS a pak jsem najednou byla ve třetím měsíci…!!!!

Honí mě mlsná..jdu hledat :o))

Tak zatím čauky Datez

 
Abaja
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 12.07.06 20:44

Jo, mám to všechno nějak rozhozený, v pondělí jsem špinila, tak jsem myslela, že teda nic, ale od tý doby ticho po pěšině, tak jsem dneska testla a nic. No rozumíš tomu? Uvidíme, co bude zítra. Já jsem beran, všechno chci hned:-))
Tenhle víkend určitě ne, Matěj ještě dobírá ATB, další jedem ke tchýni na chalupu, tak snad pak? Ale nechci u vás prudit, přijedem jen na den a pak dáme něco davově, ty moje zlatíčka se nezdaj, ale udělaj vám z domečku kůlničku na dříví:-))

Abaja

 
mysula
Kecalka 386 příspěvků 13.07.06 09:37

Ahooojky,
tak jsem to jen letmo přečetla - to je paráda toooolik příspěvků.
No já bych určitě jela. Je mi to jedno kam, hlavně ty podmínky jak psala Datez, ale mám ještě jednu drobnou podmínku, máme to do čech dost daleko, tak jestli mohu poprosit dojezd aspoň z 80% procent po dálnici. Turnov by byl pro nás dost vyčerpávající :-(. Do Liberce od nás jedeme 6hodin. Takže to bude hodně podobné. Na tu Vysočinu kolem Havl. Brodu, nebo Jihlavy to je v pohodě.
Jééé holky já se tak těším, že vás uvidím!!!
Jo ještě, já už neřídím, takže bych přijela i s manželem a asi jen na max 4 dny včetně víkendu.
Datez - děkuji za SZ, snažím se už třetí den odepsat, ale s Amálkou to moc nejde. Spinká už jen 1× za den, a to jsem ráda, že něco poklidím doma. Ale snad mi to dnes večer vyjde, manža je na služebce, takže bude v baráku božský klid :-)))).
Tak jen jsem v rychlosti napsala, aby to nevypadalo, že je mi srazík putna a jdu si komentáře přečíst pečlivěji :-))).
Mějte se moooooc prííííma.
Všechny vás zdravím.
 Myšula

 
mysula
Kecalka 386 příspěvků 13.07.06 09:43

Tak ještě dodatek, my bychom v září nemohli, jelikož je Dominik školou povinný :-(, takže jedině teďkom o prázdninách.
Ta pá.
 Myšula

 
Abaja
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 13.07.06 10:44

Tak dobře ustupuju ze září a souhlasím s prázdninama. Dojedu kam řeknete, prodlouženej víkend-4 dny, jen už někdo něco vymyslete:-))
 Abaja

 
Datez
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 13.07.06 13:23

Ahoj holčiny :o)))

Abajo - přijeďte, kdykoliv se vám to bude hodit a okolnosti dovolí. Netestuj…vyčká­vej!!!!!!

Myšulo - nevadí, taky neodepisuju hned. Dnes nám to mají přivézt. Jenže - v sobotu narozeninová akce u babičky, v neděli návštěva ( dvě rodiny s dětma ). Tzn. že budu uklízet a péct a manžel bude muset hlídat. No tak nevím, kdy mi to zapojí. A navíc - na 99% se bude muset bourat. To zas bude doma bordel, všude prach…!!!!!! Snad to přežiju :o((

K dovolené - beru srpen. A pokud pojede Myšulky manžel, tak toho svého vezmu taky. Teda pokud mu dají volno a nebudeme zrovna dělat tu fasádu.
Myšulo - navrhni termín. My s Abajou se přizpůsobíme ( pokud okolnosti dovolí ) no a kdo bude chtít se přidá. Ale holky, rychle. Jeslti chceme jet za měsíc, to už abychom to zamluvily!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!
Až bude čas ( snad večer ) tak sčíhnu ty tipy od Iwky.

Iwo - co ty a Vysočina, nebo hihlava, nebo Havl. Brod?????

Už se přestávám orientovat.

Takže sepíšu nějakou tabulku, kdo, kdy, kde , s kym a tak. Takže pište, pište…

Co vy ostatní??????????

Vall, Silvo ( ty už ses dlouho neozvala!!!!!! ), Simunko…atd, atd........

HOLKY!!!!! POJEĎTE!!!!!SEZ­NÁMÍME SE, POKECÁME, DOBŘE SE NAJÍME!!!!!!!!!!!

Tak zatím pa a pište!!!!!

Datez

 
mysula
Kecalka 386 příspěvků 13.07.06 14:02

Tak jsem zase tady. Klidně něco pohledám, manžel tu Vysočinu hodně dobře zná a ví kde je to pěkné.
Já můžu - od 24.7. do 4.nebo 6.8. (nevím přesně), pak od 14.8 do 20.8.- ještě upřesním možná, že můžu i déle. Jo a klidně můžeme udělat prodloužený čt - ne, nebo so - út.
Možná, že si manžel udělá kolem služebky, ale jestli vezmete své drahé polovičky také, tak se tam myslím bude cítit lépe :-))).
Tak zatím pa. Proberu to s manžou a ještě snad večer, nebo nejpozději zítra napíšu. Pak od pondělka jsem pryč do pátku, takže nebudu moci psát.
Mějte se príma.
 Myšula

 
Abaja
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 13.07.06 14:06

Datez,
teď jsem si vzpomněla, jak byly holky z březňátek na Portáškách. Nevíš jestli to bylo dobrý? Ale to je pro vás vlastně zase daleko:-(( Brácha jezdí někam do Třeboňě, tak se poptám.
Abaja
ps:netestuju

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama


Reklama