první porod mi dal zabrat ale půjdu do toho znovu

Porod

bylo 19 prosince 2006 zacala jsem mít tak trošičku divný pocit měla jsem prví termín porodu a na malou Kristýnku jsme se všichni tak těšili že čekání bylo nekonečné Píchlo mě támhle potom zase na druhé straně ale nějak jsem tomu nevěnovala pozornost ale v chloubi své duše jsem si říkala že by to přece jen mohlo být ono.

Oozdobyla jsem vánoční stromeček a pak sme se z manželem dívali na televizi začali mě trošku bolesti jako při menstruaci ale nevěděla jsem že je to ono ale raději jsem si byla rychle dobalit věci do porodnice.
Celou noc se mi ty bolesti vraceli měla jsem je ale nepravidelné jednou po pěti minutách pak zase po deseti a dvaceti.
20 prosince už ty bolesti síleli než mě můj manžel odvezl stihli sme udělat ještě spoustu věcí a pak mě odvezl do porodnice.
Tam mě vyšetřili a ja byla manželovy zdělit že si mě tam už nechají měla jsem divný pocit nemám ráda nemocnice.
Po té mě oholili dali klistýr a pak jsem šla spát.

Ráno jsem se probudila a bolesti zacali intenzivne sílet ale ještě mi pořán neodtekla voda.
Manžel měl mít v práci od půl druhé školení a mě ve dvě praskla voda tak jsem mu hnedky volala že rodím takže ze školení neměl nic.
Ve tri me prevedli na porodní sál tam jsem strávila hodinku a dcera byla na svete
muj manzel mi u porodu hodne pomohl a doporucuji vsem zenám které se chystají rodit aby si své protějšky vzali sebou je to velmi uklidnujíci.

Hodnotilo 2 lidí. Score 3.5.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Mamuldinka
Povídálka 21 příspěvků 27.03.07 15:02

Tak já Kristýnce přeju, aby měla v životě hodně radosti. Děkujeme za popis porodu, to je dobře, že jste to měly tak hladké a je to radost číst :-)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama