P.S. pro jednu uzavřenou skupinu

O životě

Nechtěla jsem se k tomu vracet, ale leží mi to stále v hlavě, tak jsem se rozhodla touto cestou napsat, jak všechno vidím já.

„Ahojky“ - takto jsem vás zdravila uplynulých asi 9 měsíců. A jak to všechno začalo? Ke konci svého těhotenství, když už jsem se doma tak trošku nudila, jsem courala na netu a narazila na eMimino. Našla jsem si srdci blízkou diskuzi - tedy spíše blízkou mému TP. Nejprve jsem vás jen četla, pak jsem chtěla i nějaký ten příspěvek napsat, ale neměla jsem odvahu. Jednak jsem introvertní typ a mám problémy s komunikací, jednak jsem neměla vůbec žádné zkušenosti s podobnými diskuzemi. Po dlouhém váhání u mě nakonec převážila touha si s někým popovídat o těhotenství a později i dětičkách. Ve svém okolí jsem neměla žádnou kamarádku, která by měla malé děti. A tak jsem se dostala do vaší skupiny. Byla jsem ráda, že někdo řeší podobné problémy jako já. Sdílela jsem s vámi narození naší holčičky, její pokroky i první zoubky. Postupně jste se staly nedílnou součástí mého všedního dne na mateřské dovolené. Po víkendu jsem byla vždycky zvědavá, co jste tady naklábosily a poctivě jsem dočítala. Staly jste se mými kamarádkami.

V květnu jsem pak pracovala asi 3 týdny, abych si přivydělala nějakou tu korunku, a neměla jsem čas na stránky chodit. Hned v pondělí jsem zjistila, že jste nakecaly snad 80 stránek, a přidala jsem pár vět o našich pokrokách. Jaké bylo mé překvapení, když jsem se na stránky „naší“ skupiny ve čtvrtek již nedostala a byla z této skupiny smazána.

Na stránky jsem chodila pravidelně (až na zmíněný květen). Pár příspěvků jsem taky dala. Ano, nebylo to několik set (jako některé z vás), ale jen něco málo přes jedno sto. Když jsem měla co napsat k tématu, tak jsem napsala, když jsem mohla, tak jsem poradila. Snad někomu mé příspěvky pomohly, snad se někdo i pousmál. Ano, nesdělovala jsem své osobní problémy a věci, protože nemám potřebu a vlastně ani co. Chtěla jsem si hlavně popovídat o dětech.

I když mě to mrzí, respektuji vaše rozhodnutí. Všem vašim dětičkám hodně zdravíčka, štěstíčka a pozdrav od naší Markétky.

Hodnotilo 28 lidí. Score 3.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
KlariSi
Závislačka 3606 příspěvků 13.06.13 05:54

@amame to znám já takhle byla v jedné uzavřené skupině, psala jsem tam holkám, že si to chci nejdříve pročíst, tím je trochu poznat takže jsem tam asi týden nic nenapsala, když jsem to konečně dočetla, tak jsem druhý den chtěla něco napsat- zjistila jsem, že mě že skupiny smazaly. Vím že mi tam hry psaly, že jsem tam ještě nic nenapsala a že mě pokud nic nenapíšu smaží během dalšího týdne. Ok neřekla bych kdyby to bylo během toho týdne, ale nějaká aktivka mě smazala okamžitě…

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32341 příspěvků 13.06.13 06:18

Hele vzdycky si musis opakovat, ze internet neni doopravdy. Vykasli se na to, zavoilej skutecnym kamaradkam, spoluzackam ze skoly, sousedkam. Jdi s nima na kafe, alespon se projdes. Bud rada, ze mas o duvod mene sedet u pocitace.

Vlastne se celkem tesim, az me jednou admini dozivotne bloknou :-)

 
Petra2829
Echt Kelišová 7889 příspěvků 13.06.13 06:46

Asi bych to neřešila… Popravdě? Takové starosti bych chtěla mít. I když každý to cítíme jinak.je to jen internet.tak se povznes a najdi si opravdové kamarádky a ne takové, kterým nestojíš ani za to, aby ti řekli proč. :kytka:

 
Denpry
Závislačka 4280 příspěvků 13.06.13 07:18

Bohužel, i to se někdy stává :-) Neboj, najdeš si další :dance: :srdce:

 
Jahudka87
Ukecaná baba ;) 2374 příspěvků 13.06.13 07:21

Mě se stalo to samé. Celkem mě to zamrzelo. Byla jsem na emiminu navezená taky celý těhotenství, jenže pak jsme koupili rodinný barák a už nebylo tolik času na příspěvky. S některými jsem se poznala i osobně o to bylo překvapení větší…ale co člověk nadělá že… vnucovat se rozhodně nebudu :mrgreen:

 
Lada84
Ukecaná baba ;) 1776 příspěvků 13.06.13 08:01

Kdyz se budes citit osamela, tak mi napis do soukromych zprav a muzeme pokecat :palec: Ja mam v pratelich na emiminu jen 2 holky a to takove u kterych z jejich prispevku vim, ze jsme hodne podobne hlavy ;) Co se tyka diskuzi, tak se drzim hlavne dvou (nejsou uzamcene), jinde prispivam, jen kdyz citim, ze k tomu mam co dodat. Netrap se, koukni jak je venku pekne a vyraz dnes na delsi prochazku ven :kytka:

 
Květulííína  13.06.13 08:09

Hm, tak to je smutné :-( Chápu, jak se cítíš. :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

 
Run
Generální žvanilka 20201 příspěvků 13.06.13 08:12

No tak upřímně, já se moc nedivím. My se z holkama z naší diskuze známe i osobně a probíráme tam opravdu důvěrné věci..

 
Syringa
Nadpozemská drbna 29659 příspěvků 13.06.13 08:28

Já bych to tak černě nehodnotila. Hele, ono je to dost těžký :think: - když je skupina, kde se mluví dost osobně/nebo se zveřejňují nějaké důvěrné věci :think:. A někdo tam nechodí, nebo jen přijde nakoukne a nic… Taky jsem ve skupině, kde si to hlídáme, aby tam chodily jen aktivní holky, protože je to pro tu slupinu hooodně podstatné - a bez aktivní účastí všech by to tam nemělo smysl. Zkusila jsi jim třeba napsat, že chceš zpátky? Ona ta neúčast někdy působí všelijak. Je mi jasné, že je ti to líto :hug:

 
shina
Ukecaná baba ;) 1498 příspěvků 13.06.13 08:42

Jak píšou holky - neprožívala bych tak ten virtuální svět. Jsou tady i jiné skupiny, kde můžeš přispívat… raději bych si hledala pravé kamarádky, než ty anonymní ;)

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29742 příspěvků 8 inzerátů 13.06.13 08:42

:think: Hm, a napsala jsi holkám ze skupiny? Přijde mi divné, řešit veřejně, že jste se nedohodly s pár holkama v uzavřené skupině. Nevím tomu konce zvonce. Každá skupina má svá pravidla podle toho, jak se členové dohodnou :nevim:.

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 13.06.13 08:43

My taky máme jednu skupinu o miminkách. Kdo dlouho nepřijde, tak smažu. Založili jsme si jí, aby jsme tam byli jen my a ne aby mi tam někdo chodil očumovat naše důvěrnosti. Chceš, budeš přidána. Nepíšeš, chvíli počkám a pak smažu. :nevim:

 
Syringa
Nadpozemská drbna 29659 příspěvků 13.06.13 08:52

@mejdylko
100% souhlas :palec:. Tak to prostě je. Máme členky, které rovou řeknou, že mají dvě děti, nebo barák, práci.. že budou chodit méně, a my to tak bereme. Ale i tak píšou „pravidelně“ dle možností, ale píšou. Je to taky trošku o komunikaci, že ;).

 
mmaarrttiinnaaa
Závislačka 3775 příspěvků 13.06.13 09:25

Je mi opravdu líto, že si to takhle bereš. Ale do diskuze přispíváme už nějaký ten pátek, řekla bych cca rok a půl. Píšeme si tam dost osobní věci, radosti, starosti, prostě všechno. Každá nemáme tolik času přispívat denně, ale i přes to si myslím (a myslím, že můžu mluvit za celou skupinu), že aspoň jednou týdně napsat-vyhradit si těch 5 minut není až takový problém. Když máš čas nás dočítat, proč nepřispívat? Taky jsme o čistce těch, které jen chodí číst a nepřispívají psaly delší dobu dopředu a ty, které měly zájem ve skupině zůstat začaly přispívat a aktivně se zapojily do diskuze. Píšeš, že nejsi moc komunikativní tip, ale tohle je jen virtuální svět, takže vlastně ani nechápu proč Tě to tak mrzí, když jsi s náma nechtěla komunikovat? :nevim:

 
Viicky
Kecalka 328 příspěvků 13.06.13 09:45

Autorko, jsem rada ze jsem se dozvedela jak to vlastne chodi. No a asi se zapojovat do zadne nebudu, nebot jak mi nekdo klade podminky tak uz se mi to nelibi. Tohle ma byt zprijemnovani volnych chvil a ne ze budu citit nejaky tlak musim musim anebo me smazou, prijde mi to celkem hnusny.

 
amame
Zasloužilá kecalka 952 příspěvků 13.06.13 09:49

@mmaarrttiinnaaa Já jsem až na ten květen přispívala pravidelně - několikrát týdně, a pokud vím, tak jsou tam holky co přijdou jednou za měsíc napíší jeden příspěvek a pak několik týdnů nic. Myslím si, že když člověk nemá čas 3 týdny za 5 měsíců (od uzavření skupiny)tak to zas tak velký důvod není. Nehledě na to, že jsem ještě v pondělí a ve středu psala (ve čtvrtek jsem už byla vyřazena) Četla jsem, že chystáte čistku, ale mé jméno nikde nepadlo, alespoň v tom co jsem stačila dočíst. Nechci se s vámi dohadovat, to nebyl účel tohoto článku. Jen jsem vás chtěla všechny najednou oslovit a rozloučit se to je snad slušnost. Přeji pěkný den

 
lokynka
Kelišová 5075 příspěvků 1 inzerát 13.06.13 09:49

Zkus nějakou skupinku maminek z Tvého okolí, jsou tu i diskuze podle místa bydliště, my se takhle z diskuze scházíme i s dětičkama naživo a je to vždycky moc fajnt

 
minek
Ukecaná baba ;) 2005 příspěvků 13.06.13 09:52

@mmaarrttiinnaaa souhlas
pokud nejsi komunikativní tip, nechápu, že píšeš veřejný deníček, to že jsi pracovala 3 týdny, jsi mohla napsat, že se tady neobjevíš a bylo by, ted už není cesty zpět
myslím, že tady máš dost otevřených diskuzí, kde si vesele můžeš číst od rána do večera

 
Untouchables
Závislačka 3803 příspěvků 13.06.13 09:54

Taktéž je mi to líto, ale píšem si tam opravdu důvěrné věci a o Tobě vlastně vůbec nic nevím :nevim: asi je to tím, že si napsala jen sem tam a já si na Tebe moc nevzpomínám, bohužel… :( je fakt, že když máš čas číst, tak bys taky mohla vždycky něco přispět, ne? prostě se jen zapojit..ono na netu je spousty lidí, kteří se Ti kvůli Tvým problémum vysmějí atd, ale my sme se uzavřely, protože sme řešily naše soukromí a nikdo tě tam za to neodsoudí :nevim: a že nechceš řešit své soukromí, to už je Tvá věc, ale i to, že nám napíšeš, že se Ti narodilo dítě, odkud jsi, jak jsi stará, to už si myslím je taky soukromí, nemyslíš? ;) také mám dny, kdy se mi nechce přispívat, ale naopak si to vynahradím dny, kdy se rozjedu a napíšu stoh věcí a holky ví o mě snad všechno a tak se nediv, že je nepříjemné, když Tě někdo jen čte a nezareaguje na nic :nevim: promiň

 
amame
Zasloužilá kecalka 952 příspěvků 13.06.13 09:54

Děkuji všem za názor. Vím, že je to jen virtuální svět. Tak čas věnuji naší holčičce, která mě ted ani nenechá dopsat, protože vyžaduje moji pozornost :)

 
Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20742 příspěvků 13.06.13 10:20

Ono aj ked je to len virtualny svet a nezalezi na nom, tak to zamrzi. Ja mam napriklad nizke hodnotenie za posledny dennicek. Srali muchy, akoby povedali nebozka prababicka. Ale tiez mi obcas preleti hlavou „preco?“ a mierne to rozladi.

 
anonym58  13.06.13 10:31

Já zas nechápu lidi, co vysedávají na netu a píšou si o každým prdu :,( A kdy na to mají čas? Asi ho ubírají vlastním dětěm.

 
ccelest  13.06.13 10:48

Anonym58 já zase nechápu lidi co vysedávají u netu, čtou deníčky a pak do nich píšou jako anonym. Nejen, že ten čas ubírají dětem, ale ani nemají tolik slušnosti se podepsat.

 
Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 13.06.13 10:57

Třeba by přístě stačilo napsat - Holky, chodím ted na brigádu a 3 týdnu tu nebudu. Takto si ve skupině mohly myslet že už nejsi aktivní. My většinou píšeme i že odjíždíme na víkendu na chalupu.

 
Prcek88
Extra třída :D 12506 příspěvků 13.06.13 11:08

Kdyby jsi byla někde ve skupině, kde se řeší jen řeší pokroky dětí atd.
Tak by nebyl důvod i kdyby jsi moc nepřispívala Tě vyhodit, ale pokud nepřispíváš a ve skupině se řeší soukromé věci je to na místě, vlastně tě neznají neví o tobě nic. Staly se kamarádkami a nechtějí určité věci pouštět ven. Nebud smutná, najdi jsi jinou skupinu a přispívej když budeš mít čas, ono to tu není moc o čtení, ale o klábosení :kytka:

 
Ananta
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 13.06.13 11:42

Já jsem taky byla vyhozená z jedné skupiny, protože se mi povedlo otěhodnět a vnímala jsem tam jednu silně nepřející osobu, která se jen třepe na další neúspěchy, protože sama už asi nikdy neotěhotní a jsem nechtěla dál informovat o tom jak to pokračuje, měla strach z negativní energie.

Ted jsem v jedné skupině kde také téměř nepíšu a fakt se divím, že mě ještě nevyhodili, prostě mám potřebu napsat jen ve chvíli, kdy mě něco hodně zaujme :kytka:

 
marketa131313
Povídálka 20 příspěvků 13.06.13 12:30

Nic si z toho nedělej, na toto bych se úplně povznesla a divím se, že tě to trápí. Na druhou stranu té skupince tiše závidím, kde berou čas. Nemají evidentně nic na práci, asi vážně neví, co dělat s nudou, tak píší raději nekonečné příspěvky - ty „zasloužené kecalky“. Já absolutně nestíhám, při malém dítěti pracuji na plný úvazek, hlídaní nemám, tudíž s malou vše za pochodu a k tomu mám spoustu dalších povinností. Soukromí pro sebe nemám. Dnes to čtu jen náhodně, jelikož sedím nějakou tu hodinu ve vlaku - jedu z pracovní schůzky.

 
Untouchables
Závislačka 3803 příspěvků 13.06.13 12:32

Tak já všechen svůj čas věnuji Nellince a když spí sem tady, takže jí o nic neokrádám :)

 
parketka  13.06.13 12:52

@marketa131313 no to je, ale zrovna náhodička, že? :lol: A, že třeba něco nestudujete takhle při dlouhé cestě ve vlaku třeba teorii relativity.

 
jonatanka
Závislačka 2932 příspěvků 13.06.13 13:06

Buď v klidu, to tak prostě je…mě z jedné skupiny vyloučli bo jsem se nechtěla vyfotit s hajzlpapírem v ruce :roll:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26688 příspěvků 13.06.13 13:10

Mne se libi jak tady pise hodne zenskejch, kde na to berete cas a pritom samy komentuji denicek :D :D :D
ja napriklad mam dost prace porad, ale hodku si najdu pro PC a skupinu kazdy den, nekdy dva dny ne, ale snazim se..
No co se tyce tebe zakladatelko, je mi to lito, ale nejaky duvod mit holky musely, ja bych taky asi moc nechtela ve skupine nekoho kdo jen cte a neprispiva, bylo by mi to proste neprijemne, mozna je to tim, nebo jsi jim nepadla od oka asi :nevim: :nevim:
To se stava a jak tady nektere pisou najdi si svoji skupinu, zaloz si vlastni-mne taky jedna skupina padla, nikoho sem doted nesmazala tedy :mrgreen:,ale chapu, ze to tema uz nebylo zajimave ;) ;) ;) ;)

 
Peczka
Extra třída :D 12575 příspěvků 13.06.13 13:51

@jonatanka to snad nééé :mrgreen: :mrgreen:

 
Peczka
Extra třída :D 12575 příspěvků 13.06.13 14:00

My taky ze svoji skupiny vyloučili holky, které jen četly a nepřispívaly a nebo tam i přestaly chodit :nevim:
Podle mě stačilo napsat, že máš toho hodně a nebudeš si s nima nějaký čas moc psát. U nás v diskuzi si taky píšeme úplně vše, takže by se mi nelíbilo, kdyby tam někdo chodil jen koukat.
Je tady plno diskuzí, kde si určitě najdeš své místo :kytka:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26688 příspěvků 13.06.13 14:19

@jonatanka no tak to je jako silne kafe :mrgreen:

 
Meganie
Závislačka 2604 příspěvků 13.06.13 14:24

@amame a vždyť ty jsi nám ani nenapsala jak se jmenuješ, nebo kolik Ti je, nic o Tobě nevíme…se všema holkama ze skupiny se bavíme o soukromých věcech, o rodině, o naší minulosti, budoucnosti…a o tobě víme jen to, že máš dceru Markétku a sem tam jsi nám napsala kolik měří a váží :think: Úplně chápu, že někdo nemá čas přispívat, ale to snad ani pak nemá čas dočítat ne? Navíc ty když jsi přispěla, tak to o tobě nevypovídalo vůbec nic…vlastně mi přijde, že Tě bavilo jen číst o našich životech, ale se svým ses svěřit nechtěla :nevim:
Píšeš, že jsi nekomunikativní a pak tu napíšeš veřejně deníček? 8o :think:

 
Sue.Ellen
Ukecaná baba ;) 2383 příspěvků 13.06.13 14:25

Vubec nerozumim tomu jak na emiminu funguji skupiny, ale zni to jak gang ;)

Necetla sem komentare, ale verim, ze uz to tady padlo: najdi si OPRAVDOVE a ZIVE kamarady, ne virtulani…celkove se divim, ze si obetovala energii na sepsani denicku.

Jo a mozna te vyrazily za to infantilni „ahojky“ -des bes.

 
Meganie
Závislačka 2604 příspěvků 13.06.13 14:30

@ne-silenamatka psát si ve skupině s holkama, která mají stejně stará dítka ti připadá jako gang? :mrgreen: Uzavřenou skupinu jsme založily jenom proto, že vkládáme fotky a píšeme si soukromé věci. :think: Nepotřebuju se veřejně svěřovat s tím kde bydlím, co dělám apod… :palec: To je podstata uzavřené skupiny.

 
Sue.Ellen
Ukecaná baba ;) 2383 příspěvků 13.06.13 14:32

@Meganie

Mysleno jako „neprispivas - si out“… v gangu taky neprinasis obeti a dokazovani ostatnim clenum, ze stojis za to aby te tam meli a ses out :)

Jinak pochopitelne chapu ochranu soukromi.

 
amame
Zasloužilá kecalka 952 příspěvků 13.06.13 14:50

@Untouchables Nemyslím, že 30 příspěvků za duben by byla nějaká neaktivita. Třeba jsi mě vůbec nečetla.

@Freyaa Nenapadlo mě napsat, že tu asi nebudu. Nebylo to ve skupině zvykem. A zrovna tehdy se rozjela diskuze o čistkách. No smůla. :)

@Meganie Nemám potřebu mluvit o sobě a nikdo se ani nezajímal. Chtěla jsem poklábosit hlavně o dětičkách, starostech a radostech okolo nich. Skupina se posunula asi trošičku jinam. Nevím, jak to napsat, aby to vyznělo, tak jak to myslím - rozhodně jsem nečetla, abych vyzvídala něco o vašich životech. Jinak jméno jsem psala ještě v otevřené diskuzi.

Příspěvek upraven 13.06.13 v 14:52

 
Barčí1411
Závislačka 3183 příspěvků 13.06.13 15:07

:hug: Kamaradky live jsou lepsi nez ty online ;) Ty online jsou vetsinou falesny vseznalkyne, a proto s mirou - „chvalim Te“, ze jsi nesdelovala nic ze soukromi, vsak je to jen a jen Tvoje vec. Nic si z toho vymazani ze skupiny nedelej - je to jako sekta, ten kdo nejde s nimi, jde proti nim :) Osobne mam par kamaradek, ktere jsem poznala prave tady, ale daji se spocitat na prstech jedne ruky a klidne mi muze jeden nebo dva prsty chybet :) Nejlepsi kamosku mam doma, ma chlupaty ruce a nohy a kdyz jsem nastvana na manzela, tak „ji“ to uprimne a narovinu reknu, at je to cokoliv. O detickach si povidam na hristi s maminama obcas, ale uz jsem se dostala asi tam, kde netreba resit tyhle veci - zprvu jsem to chtela rozebirat, ted mne to spis unavuje a jsem rada, kdyz si popovidam o tom, kde dobre vari a kam si zajit po sto letech ke kadernici :lol: :palec: :hug:

 
Mišanila  13.06.13 15:19

Ber to pozitivně, vypni internet a užívej sluníčka :) Bude léto, je lepší jít s dítkem ven, udělat si relax třeba u časopisu, najít novýho komíčka, zaběhat si, nebo se zabavit jinak a najít si nějakou kámošku, co tě „nesmaže“, protože málo mluvíš ;)

Já bych si docela přála, aby mě někdo vyloučil z e-mimina :D je lepší trávit čas venku a s kamarádama opravdovýma, než s někým s kým se ani neznáš. A značná část diskuzí je akorát ztráta času…i když ěnkdy je to zábava to jo.

 
lajovka
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 13.06.13 16:06

…Vase starosti na moji hlavu :mavam:

 
Untouchables
Závislačka 3803 příspěvků 13.06.13 16:47

@Barčí1411 no jasný :lol: kdo nejde se sektou je vymazán :lol: hehe podívej, asi je logicke, ze když řešíme své osobni věci, tak je nebudem řešit před lidmi, kteří si jen čtou a nic skoro o nich nevíme :nevim: a ty holky v té diskuzi mám hrozne rada nebo sem s nimi od těhotenství a mít je tady v okolí, tak sem šťastná!!!ono i ty jsi přeci na emiminu a taky určitě chodíš někam pokecat, tak nesud něco, v čem jedem tady všichni ;)

 
maca36  13.06.13 16:58

Má vobec zmysel toto riešiť a trápiť sa s tým?? Choď medzi ľudí, zoznamuj sa a isto nájdeš mamičku tvojho veku, veku tvojho dieťatka a ver, že je to na nezaplatenie, mať priateľku z masa a kostí.
Toto je stále len virtuálny svet…

 
Barčí1411
Závislačka 3183 příspěvků 13.06.13 17:03

@Untouchables nic a nikoho nesoudim. Vidim, jak kdo urazene reaguje na hovadiny :) Ja s davem nejdu, vycnivam, mam svuj nazor na vec a nebudu ho menit kvuli takovym jako treba ty :) Neco si prectes a udelas si z toho svuj zaver, abys vysla jako hvezda :) Jsem tu to jo, ale ne kazdej den :) A neresim tu sve soukromi, maximalne se prijdu pochlubit s detma nebo se privtirnu nekam, kde se neco deje - treba na seznameni s anglicky mluvicima, pac mam cizince manzela a je fajn mit znamy, kteri umi mluvit ;) A povzbudit ty, ktere musi poslouchat takvy blaboly jakoze neprispivaji do diskuze, tak at tahnou :) Ne kazdej tu muze proste sedet 24 hodin denne jako jini a neskutecne to zrat :)

 
Untouchables
Závislačka 3803 příspěvků 13.06.13 17:13

@Barčí1411 aha takže už víme něco ze soukromí, ze mas cizince manžela :lol: tos ted zabila :mrgreen: tak nepis radši nic, uděláš lip!!nikdo tady nikoho neurazel, jen se vysvětlovalo proč už není ve skupině! a mimochodem, když už člověk ma čas prelouskat x stranek a čas na to, aby napsal tenhle deníček, tak nemá čas na to aby s nami komunikoval? my tady taky nesedime 24 h denne, chodíte sem tak jako každy jiný, když díte spí a mám vse doma uklizeno a mám čas :) myslím, ze je to kazde věc, ne? radsi nereaguj a bez se starat o manžela cizince :lol:

 
Untouchables
Závislačka 3803 příspěvků 13.06.13 17:16

@Barčí1411 a jeste jedna věc ono když ty bláboly čteš a jsou to pro tebe bláboly, tak nereaguj nebo na bláboly se reaguje dalšími bláboly ;)

 
Barčí1411
Závislačka 3183 příspěvků 13.06.13 17:43

@Untouchables Precetla jsem si uplne normalni denicek, na ktery jsem uplne normalne odpovedela, tak jako vzdy, kdyz se mi neco libi a mam cas si to precist a okomentovat. Mozna zapominas, ze jeste stale zijeme tak nejak v demokratickem state, kde je volnost projevu, takze pokud mas zapotrebi reagovat na nazory jinych, bez si reagovat do sve diskuze, at nemas absenci ;) Pro mne ses jedna s dalsich supermamin, co si bude hrat na hvezdu jasnou na nebi zarici, jdouci s davem a nebude reagovat na denicek, nybrz na komentare, ktere se ji zrejme nejak osobne dotykaji :nevim: Kdybys umela dobre cist, dalsich X komentu vyse je podstatou uplne stejnych jako ten muj :mavam: Toz… muj cas je prsprilis drahocenny, tak se omlouvam za moji nastavajici absenci, pa :mavam:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 13.06.13 17:47

ZAKLADATELKO Ty co nepíšou a nebo jen napíšou čau, tak bez milosti vyhazuju.
Ono je dost nepříjemné když se vytvoří parta která si píše o všem, jak o uspěchu, nezdaru, o partnerství a je tam jen někdo kdo čte.¨
Jestlis byla jen takovej uzavřenej čtenář, tak se nediv ;)

 
Untouchables
Závislačka 3803 příspěvků 13.06.13 17:49

@Barčí1411 bez radši do anglicke diskuze :mavam: v dnešní době umi anglicky každy debil a nemel o drahocenem čase, když tu sedíš jako pecka stejně jak druzí :mrgreen: měj se

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama


Reklama