P.S.T. od Fantagiro ? 21. díl

Snažení
  • Missorka
  • 20.01.04

Nazdáreček holčiny, máme tady úterý a s ním i čas na nový deníček. Říkáte si ? ?proboha, jaký pst? To jako, že už máme být zticha?? Tak to ani náhodou! Naopak! Povídejte, štěbetejte, žvatlejte, tlachejte, plkejte, moc hezky se to čte? :) Dnešní deníček je tak trochu překvápko, protože ho nepíše tradičně Fantagiro (ale šéfka je dál, to jo), ale Missorka. A taky jste si (protože jste jedna bystřejší než druhá samozřejmě!) už určitě všimly, že deníček má nový název. Hnedka vysvětlím tu změnu, kterou jsme se šéfkou upekly na chatu?

Fantagirovský deníček už dávno přestal být jenom snažilkovský. Je tu neuvěřitelně plodno, takže se vyrojilo spoustu nových těhulí. Ale máme jednu zvláštnost ? jsme tak úžasné, že se skoro žádné od nás nechce (taky bychom jí daly, že jo?! :-). Časem tedy nastalo nevyhnutelné a proměnily jsme se na MIŠ MAŠ ? předsnažilky, snažilky, těhulky? prostě P.S.T. Máme tu tedy starý deníček v trošku novém kabátku, ale pořád je to místečko, kde se najdou lidi, kteří si rozumí, a kterým je spolu zkrátka FAJN. I to číslování nám zůstalo? A v jeho psaní se budeme s Fantagiro střídat. Tak a dost bylo vysvětlování? (Ta učitelka ve mně se nezapře, což? :-)

Tak jaký jste měly týden? Já mám pocit, že jsem se ani neotočila a byl zase v čudu, co jsem se vrátila do práce tak to nějak strašně letí? ani se neotočím a už je večer a usínám u zpráv?
Ve škole je to paráda, akorát jsem si osvojila zvláštní zvyk ? vždycky jsem byla dost expresivní, takže když studenti odpovídali hodně špatně a byla to moc velká chyba, tak jsem na celou třídu vyla… Bylo to docela úspěšné, sice se smáli, ale většinou si zapamatovali, že to „moudro“ co pronesli je absolutně scestné. Od té doby co jsem těhotná se většinou chytnu za bříško a dramaticky vyřvávám: ?Neposlouchej to, proboha neposlouchej to!? Má to ještě větší úspěch než ta původní verze? :-)

Dneska píšu jenom krátce, protože se už nemůžu dočkat PRVNÍHO OFICIÁLNÍHO FANATAGIROVSKÝHO SRAZÍKU, kde probereme

s FANTAGIRO jestli už nějak vyřešila svoji situaci s úžasně milou a pracovitou kolegyní? popř. naplánujeme její likvidaci

s TIF ? situaci kolem dětských oblečků

s GABINKOU ? jak to nakonec všechno dopadlo

s BOLEREM ? že je důležitější jaké jsme než jak vypadáme :-)

se SABOU ? zlevněné odlety do zahraničí

s JANEW ? jak se žije s Agassim (viz fotoalbum)

se ŠARLOTKOU (doufám, že jí to vyjde) ? stav koček domácích?

s KATCHOU ? jaké je to mít doma štěstíčko?.

Doufám, že dorazí i někdo další (já osobně samozřejmě podám informace o cenách a novinkách u McDonalda) a možná přijde i kouzelník. Kéž by přišel a aspoň na chvilku nám tam přičaroval PEPIGABU a MAXI a všechny ostatní, co tam nebudou moct být, a s kterýma se ten sraz pěkně druhej den prodrbe na chatu?:-)

Jo, a milé dámy ? navštivte kadeřníka a investujte do kosmetiky, protože já a Rokytňátko s sebou bereme foťák!!! :-)

Opatrujte se.
Peta

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 21.01.04 07:44

Ahojky,
neskutečné, já a první. tak je tady to, co jsem nechtěla spousty sněhu a já jedu na kontroly přes kopec „smrták“, naši kluci tam vždycky sbírají nejvíc mrtvolek z celého okresu a tak je mi všelijak. Musíte držet palečky!
Ten nový název deníčku je fajn, dobře jste to kočenky upekly, vážně jsme jediný deníček na celém emiminu z kterého se neodchází, to je super.
Já jsem si včera namáhala mozeček a doučovala chemii, tu přímo miluji, a docela to šlo, až tak, že se mi celou noc zdálo o vzorečcích, hm že by hormony.
Jinak první termín porodu mám 14.7., ale myslím si že to bude o chlup dříve. A informace pro těhulky, ale mě zase začali děsně bolet prsa a rostou, už to chce zase novou podprdu, a kde jsou ty konce…

Sandrine: holka to jsem moc ráda, že jsi se konečně ukázala a hlavně, že jsi v pohodě. A na oblečení mám podobný názor jako ty, navíc s mými -4,5kg vážně nevím kdy ho upotřebím, dokonce i uniforma v práci je mi volnější než byla před nemocenskou, jo a hemžovi se taky nelíbí sezení u počítače a tak tady co hodinku pochoduji po chodbě.

A co naše dnešní čekatelky //, tak jak, jsem zvědavá a držím palečky!!!!!!!!!!

Pepigaba+hemžát­ko16tt

 
Anonymní  21.01.04 07:54

Ahojky Missorko a všechny ostatní,

Jsem tu prvnííííííííí­íííííí, to už se mi dlouho nestalo.
Změna názvu deníčku je bezvadná, protože nás těhulek pomalu přibývá.. :-) :-)

Jinak pro mě byl tento týden zá:,–(ní, doufám, že se během dne dostanu k tomu, abych vám ho trošku popsala.

Ovšem dneska mám pro vás další zajímavou novinku:
Gábi testovala a protože zrovna stěhujou, tak se nemůže dostat na net.
Na testíku se objevila po 5 minutách druhá slaboulinká čárečka a po 10 min tam byla druhá a silnější.
Takže Gábi, moooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooooooo­ooc Ti gratuluju a vítám Tě v klubu. Už se nemůžu dočkat až se tady zase objevíš.

Ahojky nepřihlášená BOLERO - Markéta
PS: Na srazík se chystám, ale uvědomujete si jak to budu mít daleko?
Jiřík se myslí, že jsem se ve svých 25 letech zbláznila, když chci ject drbat do Prahy, ale ať si myslí co chce, že jo. On tomu nerozumí, on je to ohrožené mužské plemeno bez podobných potřeb.

 
Anonymní  21.01.04 07:55

Tak než jsem to dopsala, tak mě Pepigaba předběhla, NEVADÍ.
Markéta

 
Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 21.01.04 07:56

Ahojte kočky!

Téda … Missorko, Fantagiro … změny na deníčku jsou moc pěkné … v mých očích získáváte malé bezvýznamné plus :o) :o:o)

Tak … už jsem zas slaměnka :o) I když teď už jaksi nemůžu počítat s tím, že by mě přítelíček druhý den po odjezdu překvapil svou návštěvkou … odjel totiž na služebku do Německa - představit se německým bossům společnosti :o) Tak jsem na něj zvědavá, na kluka, snad se bude líbit :o)

Já jdu pracovat … v kanclíku mám relativně klídek, protože kolega odjel na dovču … ale mám dost práce, vůbec mě to neba a chtěla bych si válet šunky a klábosit s vámi na emimču :o) Určitě se ukážu na chatu.

Zatím pa, kočičky, a mějte krásný a úspěšný den!

PS: Gábi… tak jak?????

Pa pa pa Šarlotka

 
Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 21.01.04 08:00

Gábinka:
Supéééér, Gábinko moooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooc gratuluju :o) No vidíš, všechny jsme Ti drželi palečky a evidentně to má velmi dobrý vliv na počet čáreček v testíku :o) :o) :o) TO je skvělý :o)

Bolero:
Buď v klidu, já pojedu z Mostu a přítelíček taky okatě protáčel očka, aby mi bylo jasný, jak jsem ztřeštěná :o) :o) :o) Ale nahlas protestovat si nedovolil :o) :o:o)

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 21.01.04 08:01

Ahojky Šarlotko,

Gábinka je jasná, má na testíku //.

Markéta

 
Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 21.01.04 08:19

Ahoj Gábinko

Mooooooooooooooc gratuluji..... drzela jsem ti pesticky… ahoj
Jarča a Kačenka

 
Anonymní  21.01.04 08:22

Ahojky holčiny,
tak se nám pomalu láme týden. Nejdřív k deníčku, perfektní název, dost výstižnej, opravdu dobrý nápad-holky šikovný. Potom gratulace Gabče - moooooooooooo­ooooooc a mooooooooooooc gratuluji, jsem ráda za tebe,vím jak jsi teď šťastná, tak hlavně ať tě šéfik nezlobí nebo dostane od nás. Jinak dnešní den nic moc, mám blbou náladu. Máme tichou domácnost, trochu jsme se pohašteřili s přítelem, je to takový nějaký divný. Ale nebudu vám kazit náladu mýma starostma. Tady venku krásně sněží a pěkně mrzne, chodník to je jedna velká ledovka, v mých podpatkách dobrý akorát tak na úraz. V práci je vše při starém, ale bodla by mi nějaká dovča, nějak nestíhám práci doma (myslim účto co ještě dělám navíc), až dostanu těh.knížku tak budu chodit plavat, už se docela těším, taky jsem si řekla, že bych měla trochu cvičit. Mám pěknýho špeka, no jo sádlíčko, chce to shodit.Tak holčiny ať se vám vydaří srazík, na ¨který se bohužel nedostanu, to mě fakt štve, snad mi to výjde jindy už teď se těším. Mějte se moc hezky a na chatíku ahoj
Evel+pokládek 10+1 tt

Bolero - ty se opatruj a taky svoje bříšinko, doufám, že se Gabča během dneška dostane k PC, tak ahojky

Šarlotka - přítel se určitě bossákům líbit bude, já si taky teď příjdu jak slaměná vdova, jo tichá domácnost, jinak to v práci zase moc nepřeháněj a nech něco na kolegu až se vrátí s tím válením s tebou naprosto souhlasím.
Tak holky pa

 
Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 21.01.04 08:42

Gábi,
tak tě mamino vítám mezi nás a moooooooooooo­ooooooooooooc gratuluji!!!!!!!
Tak já holky vyrážím, mám takové blbé mražení okolo žaludku.

Pepigaba+hemžátko

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 21.01.04 08:45

Gábinko! Gratulujůůůůůůůůůů! Ty Tvé // mi udělaly hroznou radost, vážně. Já dnes ráno po změření BT trochu ztratila naději, pomalu ale jistě klesá - 37,1 - 37,0 - 36,9. No ale pokud rudá armáda nedorazí, v pátek budu testovat jak jsem včera slíbila. Tak prosím všechny P.S.T. o držení palečkůůů! Díky!
 Katka

 
Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 21.01.04 08:52

Už teď TI je mooooooooc držíme a těšíme se na // :o)

 
Sandrine
Kecalka 166 příspěvků 21.01.04 08:53

Ahoj holky,

Missorko moc hezký deníček - vůbec nechápu, kde bereš na všechno čas - psát deníček, číst příspěvky, pokec na chatu, do toho práce - jsi asi geniální :-))) Já se ukázat na chatu, tak nic neudělám a že je tady práce jak na kostele.
Odpoledne snad budu mít víc času, tak si to všechno v klidu přečtu a nějak se v tom zorientuju. Hele učitelko, co takhle nějaká aktualizace ...... teď jsem chtěla napsat snažilek od Fantagiro, ale to už vlastně nejsme, tak všech P.S.T. od Fantagiro :-)))

Pa

Sandrine

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 21.01.04 08:55

Ahojky všechny předsnažilky, snažilky, těhulky prostě P.S.T.

Tento týden byl pro mě opravdu zá:,–(ní.
Minulou středu jsem na testíku prvně uviděla //. Ve čtvrtek jsem nevydržela a šla jse za svojí holčičandou. Ta mi přesně před měsícem v prosinci předpověděla, že v lednu budu těhotná, tak měla radost a pozvala si mě k sobě v pátek do nemosnice v Písku na vaginální UTZ.
V pátek tam se mnou vyrazil i manžílek, takže jsme tam čekali v čekárně a já jsem se ho ptala, jestli se taky půjde podívat, a on byl moc rád, že jsem se zeptala, a že by byl docela zvědavý.
Vešla jsem do ordinace a ptám se, jestli by se mohl přijít manžel taky podívat. Paní doktorka je mládá, ke všemu svolná, tak jsem to pozvala dá.
Doktorka mi zasunula vaginální UTZ a manžel se koukal přímo na monitor, kde byla zřetelně vidět světlá tečka na černém pozadí. Koukala jsem na to jako blázen, nevěřila jsem a po obou tvářích se mi začaly valit slzy.
To není možné, já budu máma.
Potom jsem si ještě nechala odebrat krev na jehož výsledky jsem měla volat až ve 14:15.
Rozjeli jsme se zpátky do Vodňan a já jsem vám všem spřízněným duším z emimina začala rozesílat SMS. Potom mi začaly chodit gratulace zpátky a v tu chvíli mi to opravdu došlo, že je to pravda a že už to asi nikdy nebude jinak a rozbrečela jsem se jako malá holka. Jirka mě chytil za ruku a slíbil mi, že to spolu zvládneme.
A odpoledne, jak už většinou víte, mi krev mimíska potvrdila.

Večer přijeli naši rodiče, jak moji, tak manželovi na oslavu mých 25. narozenin.
Připravili mi překvapení, po strašně dlouhý době jsem dostala dort i se svíčkami, tak jsem jich musela 25 sfouknout. Bylo to moc krásný a po dortu jsme se s Jirkou domluvili, že jim to řeknem.
Zorganizovali jsme přípitek a když jsme si všichni ťukali, tak Jirka řekl, že se nám v září narodí miminko a oni že budou babičkani a dědečky.
Potom se Jirka rozbrečel a mě to chytlo taky. Budoucí dědečkové taky pustili slzu.
Na tuhle zprávu čekali moc dlouho a všichni si to moc přáli. Bude to na obou stranách první vnoučátko.

Já se pořád s touhle novou situací nemůžu srovnat a přepadají mě chvilky štěstí a chvilky deprese a obav.
Jak to všechno zvládnu, jak zvládneme rekonstrukci baráčku, s kterou budeme v létě začínat. Bojím se abych neudělala něco, čím bych mohla mimískovi ublížit.

Jsem ráda, že vás všechny mám a že se s vámi můžu touto formou radit a vylívat si svoje srdíčko.

SABO: Jsem moc ráda, že jsem na netu našla svoje dvojče. Děkuju.

Jsem z toho nějaká celá na měkkko, Missorka má asi pravdu, že budu časem bulet i u Večerníčku :-)))))))))))

Jinak rozhodla jsem se, že bříšku bud říkat Dáreček, protože jsem ho dostala přímo k narozeninám.

Ahojky Bolero + Dáreček (podle Missorky jsem 5+2 tt)

 
Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 21.01.04 09:21

Ahojky Evel :o)

Díky za podporu, doufám, že uspěje :o) Neboj se nic, tichá domácnost za chvíli přejde a zas to bude kráááásný :o) Držím palečky :o)

Zatím pa :o)

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 21.01.04 09:47

Ahoooj holkýýýýý,

to máme ale báječný název deníčku, co ? No jo no. Už jsme si říkaly, že to potřebuje změnu. Jen doufám, že tu za tu skupinu „P“ nebudu brzo sama. :-)))) Já už chci být „S“ :-)))) a pak hned „T“ :-)))

No nic tak musím trochu uklidnit hormony. Dneska se mi vůbec nechtělo do práce. Já se z té zimy asi zblázním. Navíc na mě skočila pěkná rýma, protože můj beozohledný šéf sem chodí pěkně nachípanej a je mu úplně jedno, že to od něj dostaneme všichni. Blbeček jeden !!!! Nedej bože , abych díky němu neodjela na ty hory ! To ho snad zabiju ! :-))) Nééé na hory jedu v každém případě. Moc se tam těším.

NO SANDINE : holka už jsem si říkala co se s tebou stalo !!!!

MISSORKO : deníček se Ti moooc povedl. Jsem ráda, že se budeme střídat , protože já to každý týden nestíhám :-)) A alespon to jednou bude od těhulky a jednou od zatím předsnažilky :-))))) Dííííky :-))
Jo a hele s tím fotákem mi teda fakt naháníš hrůzu :-))

PEPIGABO : držííím palečky, aby kontroly dopadly v pořádku !!!!!

GABINKO : moooooooooooo­ooooooooooooo­oooooooooc obrovská gratulace ke dvěma // :-)) Já Ti říkala, že budeš těhulka !!!!!!!

ŠARLOTKO : mám teda s tebou počítat s tím srazíkem ??? Kde budeš chcít vyzvednout ?? Pošli mi sms at se nějak domluvíme :-)) A těch chlapů si nevšímej. Oni to nechápou, že ženský si prostě potřebují pokecat :-))))

Jo a dneska si musím jít koupit lyžařské rukavice :-))) Musím dokonale ladit. Až se budu kutálet ze svahu, aby nikde nic nezářilo :-))))))

No tak já jdu zase pracovat … nebo , že bych si odskočila na chat ??? :-))

Chat vyhrááál !!!! :-)))

Kačka - Fantagiro

 
Anonymní  21.01.04 10:57

Ahoj Markétko,
tak mi tady vlhnou oči po přečtení tvého článečku. Musim rychle mrkat, abych se nerozeřvala,znáš to teď jsem naměkko ze všeho. Tak ještě jednou hodně štěstíčka při zvládání nové role, ať ti vše vychází a ty jsi spokojená mamina. Měj se krásně a opatruj sebe i bříško. Evel

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 21.01.04 11:29

Ahojky Evel,
moc děkuji a samozřejmě přeju to samý i Tobě, jinak se na tebe taky chystám, čekej mailíka

Markéta a Dáreček

 
saba1
Stálice 76 příspěvků 21.01.04 12:24

Ahojky Těhulinkoooo - Gábinkooooo,

Já jsem tu samozřejmě jako poslední :o), ale jsem ráda, že jsem se sem vůbec dostala.
Moc Ti gratuluju, je to super, je to nádhera a já nevim, co ještě :o)............­.............
Jste fakt dobrý - zvladli jste ty // optavdu rychle..... no taky jste dřeli - že jo :-)...... Ti naši chlapi přece tvrdili to samé - že maj zlaty, rychlý spermie...... Tvůj teda má..... uvidíme, jak na tom bude ten můj uličník :o)… to je taková dlouhodobá malá tajenka hi hi hi

Tak joooo, užívej si ty první, štastné chvíle, jak nejlépe dovedeš

pa pa Saba - Sabina

 
saba1
Stálice 76 příspěvků 21.01.04 12:28

Ahojky,

Budu držet všechny palečky, jak nejlíp dovedu........ už aby byl pátek a Ty si sem pěkně napsala // :o)......

papa Saba

 
Anonymní  21.01.04 12:32

Ahojky Berušky,

hned úvodem gratuluju Gabče a Belerce za mimísky. Holky skvělýýýýýýýýýýýý. Opatrujte se a užívejte si.

Mě je dneska blbě, že ani tušku nemám. Háďátko pěkně zlobí. Dneska jsem snědla jenom rohlík a i s ním jsem bojovala. Doufám, že to brzo přejde.

Včera byla oznamovačka rodičům. Jenom krátce, abych vás náhodou nepob.......

Schovali jsme obrázek do obálky a řekli jim, že jsme jim něco přinesli ukázat. Mamča vytáhla obrázek a začala brečet. Taťka na to koukal a zaptal se „Co to je“. Mamča mu řekla, že miminko. Taťka se začal usmívat a plánovat co bude dělat. Naučí kluka plno lumpáren, hrát fotbal, budou spolu chodit na pivo..... A z holky kluka prý udělá razdva. Bylo to kouzelné, strašně moc se těší.
Manželovi rodiče dneska jeli na chatu pro krabici plnou angličáků, taťka je umeje a prý už bude připravený. Když se narodí holka tak pojede ještě pro krabici s panenkami.

Tak Vám nevím, všichni chtějí kluka. Naštěstí moje zlatíčko říká, že je to jedno, hlavně aby se nám nic nestalo.

Začínám mít strach, jestli všechno zvládnu.

Srazíku je mi líto, hned bych jela. Ale jsem na podobně jako Pepigaba. Jsem z Ostravy a to mám trochu z ruky. Užijte si to.

Mějte se

Páá Budulínek a Háďátko (6tt + 2)

 
saba1
Stálice 76 příspěvků 21.01.04 12:43

Ahoj moje dvojče :o)…,

To je ale krásnej příspěvek...... draly se mi slzy do očí, ale udržela jsem :o) - tady musim. Uplně jsem se v těch krásnejch situacích viděla :-)....... je to krasná představa, ale pro mě zatim daleká......, ale snažim se to brát, tak to je..... Ty víš pořesně jak to mám :o)........
Jsem moc moc ráda, že přijedeš na srazík, bude to fajn.
Je super, že jsme se našly ......

opatrujte se Ty i dáreček.....

pa pa Sabina

 
Anonymní  21.01.04 14:11

Ahojky,
tak už jsem tady a v pořádku, ale cesty nebyly nic moc, lepší je to v teploučku.
Teda nám se to tady rozmnožuje, to je super, v létě způsobíme BABY BOOM a trhneme statistiky.
Holky já nevím, ale hemžátko se asi hemží, tak nesměle ťuká (hm nebo se hýbou střeva?)

Budulínek: no nechci ti brát iluze s nevolnostma, ale já si taky myslela, že to brzo přejde a jak jsem dopadla BLE.
Pepigaba+hemžátko

 
saba1
Stálice 76 příspěvků 21.01.04 15:44

Ahoj Missorko,

deníček je opravdu krásnej a nápaditej :o)…jste prostě s Káťou holky šikovný......
Když tak přemýšlim, tak snažilek už teď moc nemáme...... samé nové těhulky, dovolila bych si tvrdit, že jsme dost plodnej „deníček“, že jo? A předsnažilek je taky pomáluuuuuu...... ale to neva, je to krásnej MIŠ MAŠ .....P.S.T - Super nápad.
Tak já jdu zase pracovat...... teď jsem si musela oddechnout, pač jsem si asi před půl hoďkou musela vytrpět děsně smradlavýho klienta..... takovej smrad a byl u mě asi 40 min…chtěl vědět i to, jestli ten konkrétní barák má žaluzie… fakt jsem rostla, kolegyně vedle mě si šla sednout jinam - tak moc smrděl :-) - no nic to jenom, aby jste měly představu, jak to chodí v cest. kancelářích ......

Takže Ti moc děkujem za deníček a mějte se celá rodinka krásně.

pa pa Saba - Sabina

 
saba1
Stálice 76 příspěvků 21.01.04 15:51

Ahojky Kačko,

neboj, zatim sama P. nebudeš......... moje prosba k Tobě stále trvá: Jestli přijdeš na to, jak zklidnit ty pitomý, zlobivý hormony, dej mi vědět - opravdu to uvítám, potřebuju to jako sůl. Kdybych já na něco přišla (už se vidim hi hi hi ), tak Ti dám vědět.

přeju Ti hezký zbytek dne

pa pa Sabina

 
saba1
Stálice 76 příspěvků 21.01.04 16:03

Ahojky Evel,

Jen jsem Tě chtěla uklidnit, mám taky špeka - na břichu… sice mě to zas tak netrápí, ale on a moje sedavé zaměstnání mě donutilo se jít asi tak po 6 letech hejbnout… byla jsem včera, byl to aerobik + posilování, aerobik jsem nestíhala… ta kreace a ty slova k tomu :o), byla to prča… poskakovala jsem tam jak trdlo. A dneska vypadám , jako důchodce, nemůžu se hýbat :-)...... Je škoda, že se nedostaneš na náš srazík, ale doufám, že to příště vyjde....... :-)

tak opatruj sebe i bříško

papa Sabina - Saba

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 21.01.04 19:52

Ahoj holky,
tak koukám, že když něco nenapíšu z domova, tak asi odnikud:)
Chtěla bych Vám všem hrozně moc poděkovat za držení palečků a za vaše gratulace, moc mě potěšily, měla jsem co dělat, abych nebrečela.
Byla to fakt kovbojka, doufám, že dneska už se konečně vyspím, i když vzhledem k tomu ,že mě docela dost pobolívá podbřišek a že chodím na WC minimálně jednou za půl hodiny, tak nevím nevím.
Jsem z toho upřímně řečeno silně paf. Bohužel ale k doktorce jdu až 5.2.04, což mi připadá jako nekonečná doba. Ale zas budou slušné výsledky a už by mohlo být něco na UTZ. Podle mých výpočtů, jestli jsem opravdu těhu, tak jsem 4+1tt.
Cestou z práce jsme s manžou probírali, kdy a jak to vlastně řekneme doma. Původně jsem chtěla vydržet do UTZ, ale holky, já jsme tak ukecaná, já to prostě nezvládnu:-)
Ale aby to nebylo jen o mě:-)
Missorko, ten deníček je naprosto suprový.....fakt skvělý. Moje slzy jsou pořád připraveny:-) Moc se na vás příští týden těším, možná se mi povede z práce utrhnout i o chvilku dřív.
Jsem teď na chvilku na chatu a všimla jsem si, že Pepigaba byla na chatu…ach jo, to mi zas něco uteklo. No doufám, že nám to brzy vyjde, vlastně se ještě moc neznáme:-).
Holčinky, už se na vás zítra těším, doufám, že už bude čas, vypadá to, že už mám snad všechno tak nějak uklizené v práci, tak už to půjde. Doufám. ale šéf je na mě zas protivnej, zas má nějaký problémy, takže jak jsem si říkala, že tam nějak vydržím do mateřské, tak nevím, jestli si radši pak nedoluvím rizikáč. Ale to předbíhám událostem.
Holky ještě jednou vám moc děkuji za přání a těším se na vás. Manžel už mi tady stojí za zády, že bych mohla končit, jestli toho nemám dost v práci:-) No jo, závislačka.
Tak se mějte báječně
Gabča (a že by Tuleňátko?:-)

 
ataner1
Povídálka 48 příspěvků 22.01.04 00:24

Moc vás včechny zdravím!
A samozřejmě obrovská gratulace novým těhulkám. Už jsem se docela dlouho neozvala, i když jsem docela pravidelně četla. Mám doma docela shon ve všem. Pořád se něco musí řešit. Střídavě z toho nespíme. Žádný mimísek se zatím nekoná. Ba naopak. Začátkem února budeme mít tříměsíční půst. Neboli odkrýt, pohladit a zase přikrýt. A pokud se nepodaří ani tehdy, tak donutím doktorku, aby se mnou něco dělala.
Nádherný den.
 Ataner

 
Missorka  22.01.04 08:40

Ahojky pstačky? :-)

Tak mám konečně chvilku klidu, abych vám napsala pár řádek, i když musím po pravdě přiznat, že včera to ve škole moc hektické nebylo, a tudíž jsem celé dopoledne strávila v dobré společnosti na chatu? :-)Dokonce se tam ?vetřel? i můj muž a co čert nechtěl i jeden můj student, no, bylo tam docela veselo?. :-)))

Včera se se mnou něco dělo, nevím co to bylo, ale cítila jsem se pod psa (asi jako kdybych celej den fárala v dole a vyvezla na povrch tuny a tuny uhlí?.) Dneska je to o něco lepší, ale ne o moc? I včerejší plánované plavání kvůli tomu padlo, ale zase jsem si musela udělat radost a koupila jsem úžasný pidi džínečky!!! (V La Halle i v CA mají slevy na dětský věcičky, kdo to máte blízko tak tam vyražte, mají dokonce i zlevněné těhu oblečky, hned jsem si jeden svetřík pořídila? :-)
A abych si tu náladu zlepšenou džínečkama vylepšila ještě víc, tak jsem obhlídla krásnej kočárek červené barvy?. Úplně sladkej? :-) Jsem nechutně materiální! :-)

Všem moc děkuju za pochvalu deníčku a neuvěřitelným způsobem se těším na sraz, zatím to vypadá i na hojný počet, jen tak dál?. A velmi oceňuju, že i ty, jež to mají daleko a byly označeny za blázeny (viďte, Markéto a Šarlotko) se přesto zúčastní a nad nechápavým vrtěním hlavy svých drahých poloviček jen povzneseně mávnou rukou?.

PEPIGABO ? zlatíčko, o prsou mi nevyprávěj ? lehnout si večer v posteli tak, aby nikde nezůstalo přimáčknutý žádný prso je fakt výkon hodný eskamotéra?. A bude hůř? (nebo líp?)

Všechny zdravím a přeju krásný pohodový čtvrtek (taky je vám taková zima?)

Peta a Rokytňátko (= Véčko)

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 22.01.04 08:53

Ahoj holčiny!
V rychlosti zdravím, za půl hodiny frčíme do Sokola na cvičení. Hlásím, že tt jsou na zítra zakoupeny, už se nemůžu dočkat. Dneska se mi zdálo, že jsem dostala MS, ve snu jsem se s tím teda srovnala a pak jsem se vzbudila úplně vyděšená a zjistila, že to byl JEN SEN :-DDD No blbnu!
Missorko, s prsama bude hůř, až se naplní mlíčkem. Ale Tvůj malý saveček Ti bude pomáhat :-) Jsem natrvdrlá - co znamená „Véčko“?
Tak zatím pa pa, až půjde Míša po o. spát, přijdu na chat.
 Katka

 
Anonymní  22.01.04 09:24

Ahojky Peťko,
na srazík se opravdu těším, jen doufám, že se mi umoudří počasí......... na cestu.

Jinak - Co znamená Véčko?

Markéta - BOLERO

 
Anonymní  22.01.04 09:31

Ahoj Katko,
držím palce při testování, z těch snů si nedělej hlavu, včera ráno jsem letěla na WC, že jsem to už dostala (ajko předchozí dva dny, kdy jsem lítala pořád na WC, jestli jo nebo ne:-)) no a když nebyla, tak jsem rychle testla, abych byla rychlejší.
Držím palce, ay ti to brzy vyšlo
 G

 
Norreen
Kecalka 175 příspěvků 22.01.04 09:35

Ahoj děvenky
teda člověk se nemůže dostat 3 týdny na net a hned takových novinek. Bolero, Gábinko - holky moc vám gratuluju a ještě víc držím palce.

Marti

 
tynka
Stálice 72 příspěvků 22.01.04 10:14

Ahoj holky,
jsem z deníčku Matýsků a občas zabrousím i k vám. Včera jsem si šla pro výsledky krevních testů a ty mi potvrdily těhotenství. Mám z toho velikou radost. Všimla jsem si, že je u Vás také čerstvá těhulka - Gabča, tak bych se jí chtěla zeptat na pár věcí. Je to možné, Gábinko?
Gábi - jsem na tom asi podobně jako ty, k lékaři jdu teprve 4.2., tedy den před tebou. Ani nevím, jak to vydržím. Zatím mám jen pozitivní tt a test z krve 820 jednotek HCG. Poradila bys mi, prosím, jak se počítá délka těhotenství? Jsem dnes 30. den cyklu /začátek posl. MS 24.12.03/, ale 22. den od ovulace /podle BT/. Vím jistě, že to bylo 31.12.2003. Nevím, jestli mám tedy délku počítat od začátku posl. MS, nebo vycházet z doby oplodnění a přičíst 2 týdny. Poradila bys mi, prosím?
Máš už nějaké příznaky?
Předem moc děkuji za tvůj čas a na odpověď se těším.¨
Všechny ostatní snažilky i těhulky srdečně zdravím.
 Týnka

 
evelina1
Kecalka 406 příspěvků 22.01.04 12:03

Ahoj Gábiku,
tvůj mail jsem dostala. Moc děkuji, je to moc hezký, že to máš takle zachycený od začátku. Jo jo ty // jsou jasný . Já jsem své 2 TT po měsíci vyhodila, škoda. Jinak docela pohoda v práci jsem sama, moc to neutíká. Tak se měj a dávej na sebe pozor a teple se oblékej, když tam máte takovou zimu. Ahoj Evel

 
Anonymní  22.01.04 13:27

Ahoj Týnko…téééda, holka, ty jsi měla MS stejně jako já:-) podle MS by ti termín vycházel na 30/9. Termín a délka se počítá podle poslední MS (od začátku, takže jsme obě 4+2tt). Četla jsem, že těhotenství trvá 226 dní plus k tomu přičítají asi 14 dní, což je asi střed cyklu. Jinak stáří plodu určují podle UTZ. Já si myslím, že jsem otěhotněla v první polovině ledna takže zrovna moc toho zatím taky nevím:-) Ale narozdíl od tebe kromě těhotenského testu nemám nic. Dneska jen zavolám doktorce, jestli není problém, že dorazím až za 14 dní a byla bych ráda, kdyby mi udělali alespoň tu krev, aby měl člověk trochu jistoty. Takže prozatím to ber, že jsi 4+2tt s tím, že miminko jako takvé je podle tvých výpočtů o týden starší.
Ach jo, to čekání na doktora se mi zdá vcelku nekonečné, nějak mám ten pocit, že až mi to potvrdí, pak už se MS bát opravdu nemusím:-)
Asi jsem ti moc neporadila, to víš, zas tak zkušená teda taky nejsem:-)
Měj se krásně těhulko
 Gabča

 
Missorka  22.01.04 15:13

Ahojky holčiny,

jen vy rychlosti - nečekáme dvojčátka, akorát máme pro Rokytňátko ještě jednu přezdívku, říkáme mu Véčko, protože to bude buď Vojtíšek nebo Valerie s obě jména začínají na V. :-)
Tak to je¨n na vysvětlenou, víc vám napíšu večer v klidu, ve škole je předpololetní blázinec…
Peta + V

 
tynka
Stálice 72 příspěvků 22.01.04 15:33

Ahoj Gabčo,
teda to je vážně náhoda! Jsem moc ráda, že je tady někdo, kdo je na tom hodně podobně jako já. Taky už se nemůžu dočkat toho 4.2.. Dokud toho prcka neuvidím na UTZ, tak nebudu v klidu. A je mi jasné, že čím víc budu nedočkavá, tím víc se to povleče.. No jo, vždyť ty mi rozumíš.. A já tobě.
Jak dlouho ses vlastně snažila než to vyšlo? A odkud jsi? Máš už nějaké příznaky? Jé, promiň, jsem hrozně zvědavá..
Kolikátý den od ovu jsi měla pozitivní tt? A jak silná byla druhá čárka? Já ji měla 14 dní od ovu jen slabě pozitivní.
Moc ti děkuji, že jsi mi odepsala a byla bych moc ráda, kdybychom mohly zůstat „ve spojení“.
Opatruj se, Týnka

 
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 23.01.04 07:14

Jéé,Vojtíšek!To by se mi líbilo taky.Tak toho Vojtíka hezky opatruj,jsou to kluci jako buci Vojtíci!

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 23.01.04 07:25

Ahojky,
dneska jsem si trochu přivstala :-), ale z výsledku tt jsem trochu zmatená. Druhá čárka se tam objevila, ale po více než 10 minutách což je podle návodu už zkreslující. Ale včera odpoledne (Saba už ví ;-)) jsem nevydržela a jeden testík udělala a tam se teda žádná druhá neobjevila ani po 10 hodinách. A jsou to testy z jednoho balení takže já ten dnešní ranní považuju „spíše za pozitivní“. BT se drží pořád na 37,1. Dneska koupím ještě nějaký jiný druh a zítra ráno to zopáknu. Pro upřesnění - tyhle testy jsou úplně ty nejlevnější, 30 Kc a v krabičce jsou dva, jmenují se NEW 2.
DĚKUJU ZA DRŽENÍ PALCU!!!!
 Katka

 
evelina1
Kecalka 406 příspěvků 23.01.04 07:35

Ahoj Kačko,
tak tyhle testy jsem měla taky, a jak říkáš, jeden jsem si udělala odpoledne a skoro nic tam nebylo. Je lepší si koupit citlivější test stojí kolem 75,– Kč a jsou lepší. Holky psaly i jejich název. Jestli jsi tam měla druhou čárku tak si myslím, že těhu jsi, i ta teplota tomu odpovídá. Takže ti mooooooc gratuluji a i nadále držím pěstičky. Hlavně dej vědět, jak to dopadlo s dalším testíkem. Měj se moc krásně a krásný pozitivní víkend ti přeje
Evel a pokládek 10+3tt

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 23.01.04 08:09

Ahoj holky,

teda tam je dneska zima, co ? Málem jsem umrzla :-(( Dneska se mi vůbec nechtělo vstávat. Když mi zazvonil budík, tak jsem začala nadávat, že proč zvoní, když je už sobota. A pak jsem si dala dohromady " tři a tři " a okamžitě jsem vyletěla z pelechu a makala, abych nepřišla pozdě. měla jsem tu totiž mít na osmou nějakou schůžku ale ta dotyčná zatím nedorazila :-( Jeslti budu čekat dlouho, tak to si jí pak teda vychutnám :-)))

KATCHA : no vidíííííš, podle mě jsi pozitivní, ale zkus si koupit ještě Clearblue ten je nejcitlivější. Je sice drahej, ale stojí to za to !!!! Jinak garatulujůůůů­ůůůůůůůůůůůůů­ůůůů :-))

MISSORKO : tak co ? Byla jsi zase ve slevách ? :-)) A jak Ti dneska je ? Koukej se cpát ovocem a zeleninou :-) at je Véčko zdravé :-))))

A co dělají naše ostatní těhulky ???? Teda holky já z toho začnu mít brzo depku. Vždyt tu se Sabou a Šarlotkou budeme jediné „P“ . Tady za chvíli nebude snad ani žádná „S“ . Jak to vypadá vůbec s janew ???

No nic. Tak doufám, že se sejdeme na chatu :-))

Pááá Kačka ( fantagiro )

 
Anonymní  23.01.04 08:30

Ahoj Kačko a ostatní holčinky.
Jsem z toho trochu zmatená, včera jsem se zaregistrovala a teď jsem se chtěla přihlásit abych nebyla jako anonym a furt mě to zlobí. Nebo něco dělám blbě ? Poraďte.
Chci se optat - vezmete mě mezi sebe. Jsem teď taky „p“. Jmenuju se taky Kačka (Kačík) a za měsíc mi bude 26. S mužem jsme spolu 8 let z toho 2 roky jako manželé. Od novýho roku jsem přestala brát antikoncepci a během léta by se ze mě měla stát snažilka. Bylo by skvělý, kdyby se nám zadařilo a miminko by se narodilo příští rok na jaře. No plány máme krásný, tak uvidíme jaká bude realita. Jináč na e-mimino už nakukuju hodně dlouho a poslední měsíce se ze mě stává úplnej závislák na těchto stránkách.

Budu moc ráda, když mě přijmete mezi Vás. Trošku si připadám, jak vetřelec, všichni se tu už znáte a já sem doposavad vždy je v tichosti četla Vaše příspěvky a o sobě ani nemukla.

Tak končím, než mi sem vpadne šéf. Jen tak pro zajímavost - pracuju ve stavební firmě na obchodním oddělení.

Hezký den Vám všem.
Papa Kačík

 
Anonymní  23.01.04 08:40

Ahoj týnko,
za otázky se neomlouvej, ty má každá z nás:-)
Tak kde začít? No asi u toho, že kromě toho, že k dr jdu 5/2, tak tam jdu i dnes večer. Jsem zvědavá, co mi poví.
Nebudeš mi to věřit, ale HA jsem vy:,–(ila před dvěmi měsíci, z toho ten první jsme se nesnažili, ještě jsem se dolečovala. Takže vlastně velké snažení bylo týden, jinak jsem těhu za měsíc:)
Jsem od Berouna, ale pracuju v Praze, v Holešovicích.
Příznaky jsou zatím bolesti břicha (už od poloviny cyklu), bolely mě bradavky (ale ne celá prsa) a od středy (den D) jsem zvýšila cesty na WC. Test jsem si dělala 28DC, cca 13den po OVU (pole OVU testu). Ta druhá čárka byla po 5 minutách taková slaboulinká, po dalších 10 už zřetelná. A večer samého dne jsem to opakovala a už to bylo lepší:-) Víc ale netestuji. Doteď jsem holkám říkala, jak je mi jinak fajn, ale nějak mám teď problémy se spaním a navíc mi dneska ráno bylo pěkně blbě. Doufám, že se to spraví.
Odkud jsi ty?
Zatím končím, musím chcilku pracovat, le určitě mi odepiš.
Měj se zatím hezky
 Gabča

 
Anonymní  23.01.04 08:41

Ahoj Katcho,
doporučuji ráno udělat nový test, ale určitě těhu budeš…to je super. Moc držím pěstričky
 Gabča

 
fantagiro
Kecalka 401 příspěvků 23.01.04 08:49

Ahoj KAČÍKU,

Moc Tě mezi náma vítám a doufám, že se Ti tu bude líbit. :-)) Jsem ráda, že je tu další předsnažilka :-))

Jinak k tomu přihlášení : Je to jednoduché. V levém sloupečku máš spoustu záložek a mezi nima taky „VÁŠ ÚČET“ . Na to klineš a zobrazí se Ti to kam napíšeš svoje uživatelský jméno a pod to heslo. Dáš enter a mělo by to být hotové. Tak to zkus a napiš jak to dopadlo !

Páááá kačka ( fantagiro )

 
Anonymní  23.01.04 08:58

Ahojky P.S.T.,
pátek páteček, hurá konečně konec týdne. Mi je už líp (ťuk, ťuk, ťuk) a začínám i jíst, takže moje kilíčka určitě půjdou nahoru, teda doufám. A začaly mi strašně chutnat pomeranče a moc, snad se z nich neosypu.

Katcha: já když jsem testovala, měla jsem úpně stejný problém, koupila ten nejlevnější s dvěma testíkama a poprvé nica pak slaboulinká , bylo to na lupu. Koupila jsem ten nejdražší cca 200 kč, Clearblue a tam to bylo jasné okamžitě, stojí to určitě zato, než mít nejistotu.

Missorka: s tím véčkem jsi mě překvapila. Co testy AFP, už vís výsledky?

Fantagiro: s tou zimou a budíkem jsme na tom byly dneska stejně,vůbec jsem nechápala co se děje.

Pepigaba+hemžátko 16tt

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 23.01.04 08:58

Ahoj Kačíku - předsnažilko,
vítám Tě mezi námi! Většinou se známe jen z těchto stránek takže jestli nás čteš tak nás znáš taky.
My jsme měli snažení původně taky naplánované na léto, ale přehodnotili jsme situaci a „práskli“ do toho od ledna. Možná k tomu přispělo i čtení eMimina :-) Tak přeju ať se vám zadaří až si to budete přát.
Zdraví Katka (už jsme tu 3)

 
Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 23.01.04 09:21

Ahojky holčinky,

co nového? Mě je pořád zima, kočky mě celou noc budili ve snaze se mazlit a už se mi hrooozně stýská po mém miláčkovi. DNeska přijede :o) Jo a včera jsem se cestou na obídek na tom ledě pěkně natáhla a ukrutně mě bólí kopejtko … tak snad to do neděle přejde :o)

Katcho:
Holčičko, držím Ti palečky, určitě těhu jsi, když už se tam objevila druhá čárečka, ale udělej si ještě jeden testík, ať to víme na tuti :o) Moc gratuluji :o)

Fantagiro:
Ahojky šéfko, nebuď vyřízená ani ze zimy, ani z lidí … vždyť už je pátek pátek páteček a pak dva dny volna :o)
A neboj, taky se někdy začneme snažit o mimčo, to jen Ti naši joudové musí pochopit, že už je ten správný čas :o)

Kačík:
Ahojky Kačíku, vítám Tě u nás v deníčku a doufám, že se Ti tu s námi bude mooooc líbit a předsnažilkovský i snažilkovský období Ti s námi rychle uteče :o)

Pepigabo:
Ahojky soptíku :o) Už aby Ti ty kilíčka nahoru šly :o) Jsem moc ráda, že Ti konečně začíná chutnat a přestává být BLE. Držím palečky, ať už to vydrží :o)

Tak se mějte krásně holky, já jdu psát zprávu o odpadech - to bude teda hukot :o)

Zatím páááááááááááááááááá Šarlotka

 
Anonymní  23.01.04 09:41

ahoj holčinky,
děkuju Vám všem za hezký přivítání, zkouším se znovu přihlásit, jak mi radila fantagiro, ale furt mi to píše chyba - zkuste znovu. Ach jo ! Snad nejsem takový trdlo, abych to nezvládla, tak nevím kde je chyba. No, budu zkoušet dál. Bohužel tu mám dnes šéfa, tak nemůžu na e-miminu moc vysedávat.
Tak ještě jednou díky, sem ráda, že si s Váma můžu psát.
 Kačík

 
Tifani
Kecalka 149 příspěvků 23.01.04 13:39

Ahoj holky!!!!
Moc se omlouvám, že jsme se tento týden moc neozvala a ještě víc se omlouvám, že nebudu reagovat na jednotlivé vaše příspěvky - a mám k tomu jediné zdůvodnění - tento týden mi v práci chtěli dát výpověď. Možná si řeknete, že co plaším, že jsem přeci za vodou, ale holky, řeknu vám - ani když jsem měla eso v rukávu (v podobě Mišátka), tak jsem to hrozně špatně nesla. Šlo i o to, jakým způsobem to udělali - no prostě byli na mě dost hnusní (a to už tu pracuju7,5 roku )))))))))))-:) - doufám, že už je to za mnou a teď jenom čekám na vyhotovení oznámení, že berou na základě těhulkovství výpověď zpět. Holky byly to fakt nervy, tak se nezlobte - příští týden všechno napravím!!!!
Už se moc těším na srazík!!!!

Tif + Mišátko (11+5)

PS. Nedá mi to nepochválit šéfku a Missorku - holky s tím názvem jste to moc hezky vyřešily!!!!

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama


Reklama