P.S.T.M. - 102: Vážně druhý ledňáček?

Snažení

Do třetice...? Zákony schválnosti fungujou! Aneb vážně druhý ledňáček?

Bylo 2.6.2006, já se chystala na dovolenou s batolaty do Krkonoš a chtíc nechtíc se musela vypravit autobusem, s Matýskem a kočárem i na obr nákup. V lékárně jsem měla seznam jak hrom a nakonec si vzpomněla i na testy, protože kdo ví…

Nakonec jsem odvlekla domů kočár naložený jak před koncem světa, měl aspoň půl metráku :)) Zvědavost mi nedala, proč čekat s testem do rána, když jsem jich koupila dostatečné množství a na vykoukávání čárky až do úplného zblbnutí budu mít hodně příležitostí, že…

No to bylo ale překvapení! Byla jsem teprve 31.DC a oči jsem třeštila na čáru, která se objevila skoro hned! Málem to se mnou švihlo.
Martin byl už od 23.5. v Itálii, kdo by něco takového na poslední chvíli čekal.

Hned jsem popadla mobil a psala SMS, ať mi OKAMŽITĚ zavolá, ale to je většinou marná snaha. Takže horká linka Praha-Dalekopředaleko, stihla jsem zařvat jenom: OKAMŽITĚ ZAVOLEJ! A zas jsem s tím praštila. Reakce byla střelhbitá. Martina málem trefil šlak. Když zjistil, co se děje, okomentoval to slovy: Tak to je v pohodě, ne? :))) Typické…

Týden s ledňáčky se povedl, moje dítě nemělo konkurenci v samostatném a rychlém usínání, takže jsem se na ostatní uspavačky docela načekala. I jinak byl Maty asi nejhodnější, nepere se, hračky odevzdává, i když někdy s brekem, v čem je ale opět naprosto bezkonkurenční, je jeho tiché a náhlé mizení. Takže jsem ho věčně někde hledala. Kdybych se po příjezdu sebrala a odjela na sólodovču, ani by to nepoznal :)) Zkrátka samostatnost nebude jeho slabá stránka :))) Bylo nás tam 11 mamin, 12 dvouročáků a 3 mimina. Za týden zlikvidoval dvě plíny, všechno oblečení, moje nervy…ale jinak jsem si skvěle odpočala, hlavně od vaření (mám DVĚ kila navíc jako suvenýr) a uklízení (to je k neuvěření, co stihne nadělat za spoušť při jídle jedno dítě (bez psů).

Včera jsem byla poprvé objednaná k dr., byla jsem ráda, že jsem to zjistila v pátek odpoledne před odjezdem a nemusela se týden nervovat sama doma.
Cesta byla úmorná! Dva přestupy, venku přes 30… V čekárně jsem přešlapovala o čtvrt hodiny dřív :) „Jsem zřejmě těhotná!“ „No tak to se na to podíváme.“ ..... „JE TO TAM!“ :))) A bylo. Srdíčko krásně bušilo a doufám, že už to tak zůstane. Bolesti napravo jsou od žlutého tělíska, takže další úleva:) Udělal mi foto a já nevěřila. Pak jsme probírali mojí situaci, která je docela zapeklitá, ale tak to u mě prostě chodí. Za fotku jsem měla dát 100, víc jsem neměla stejně ani korunu :) Sestra po mě chtela 50, že se teda pan doktor nejak spletl…ale že nemají nazpátek… tak že jim to mám přinést za rok :)))) Nakonec sestra prohlásila, že to mám od nich darem, to jsme se nasmáli :))))

Budu mít asi dost probémů, vůbec netuším, jak to bude s odjezdem do Itálie, v Římě panuje v nemocnicích a porodnicích středověk, nemám pojištění atd. atd. Zůstat v Čechách sama až do porodu je dost úděsná představa, ježdění do Čech na kontroly taky… čekají nás asi ZAJÍMAVÉ ČASY.

A malé úvahy na závěr: Zhruba pred rokem mi dvě kamarádky předpověděly ledňáčka…měla jsem chuť je zabít. Kdo to má vydržet?

Před Matýskem jsme o jedno mimino přišli. Když se Mates narodil, napadlo mě: jeden potrat, jedno mimi, dva potraty, druhé mimi…to se na to třetí asi už nevzmůžu… fakt se mě neptejte, proč mě napadají takové věci.

V květnu, jak se nám tak záhadně zadařilo, jsem začala pít kontryhel…že by???

Matýska jsem zjistila 13.5.2003, třináctky mám moc ráda (já jsem 13.1.:) Teď to bylo pro změnu magické datum 2.6.2006 a TP mám 7.2.2007. Toho se ale mrňous nedočká, stejně jako bráška půjde o něco dřív, takže asi fakt druhý ledňáček!

Do včerejška jsem vůbec nevěděla, jaké „pracovní“ jméno vymyslet, ty, co se mi líbily, už nekdo použil…a včera mi kamarádka napsala, že mám myslet na trpaslíka a ne se nervovat! Hurá, je to Trpaslík! :)))

Kamarádka, co mi předpověděla ledňáčka, mi tvrdí, že je to holka a ona se ještě nespletla, tak co myslíte?

Včera v noci, když jsem vkládala fotku s //, bylo její číslo 1/777 :)

Myslím, že by mě toho napadlo ještě hodně, ale to snad stačí :)))

PS: Martinovi to včera asi konečně došlo: „Takže je to tutovka? Ježiši…“

PS2: Ranní nevolnosti? Nééé, večer, když mám konečně čas něco udělat, je to přece nejlepší…i když sem tam přes den pro zpestření, proč ne? :))

Držte nám prosím palce, ještě to budem mockrát potřebovat! Děkujeme:)

Lenka& Maty 2r5m1t& Trpaslík 6+1tt

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 15.06.06 12:04

Ze by prvni???? Jeste jednou OBR GRATULACE … TO MUSI VYJIT … A KDYZ LEDNACEK, TAK CO TREBA 24.1.2007 … VIM, NENI TO TAK MAGICKE, ALE JINAK MOC HEZKE DATUM:-)))) … TO JE TVUJ SUL TERMIN!

SULDA

 
EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 15.06.06 12:05

Budu první gratulant???
GRATULUJEM!!!!
Já podezřívala Petu, že ty tlustice jsou její :o)

Ať je vše v pořádku a krásně to dopadne.
V lednu se těšíme na ledňáčka !!!

Tfuj tfuj
Ed a spol

 
EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 15.06.06 12:06

Ten Šulda je všude :o)
Ale vyfoukla jsi mi to prvenství jen o fous :o)

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 15.06.06 12:14

No holky, abyste se nehádaly, tak to deníčku jsem gratulovala první já, už v minulém, no:)))

No, Leni, ještě jednou ti moc a moc gratuluji a užij si řádně zbývajících 34týdnů, které utečou jako voda…myslím, žeje fuk, jestli bude ledňáček, nebo únorňáček (nevim proč, ale prohodila jsem si v mysli termín na 2.7. a furt mi to nevycházelo, jakto, že budeš rodit za tak dlouho?:))))) Moc se opatruj a myslím, že to s tou Itálií rozlousknete:) Jinak Maty je d ěsně šikovnej, že je tak samostatnej, to je super! Dovču jste si evidentně užili, což vám závidím:)

Já si chtěla odpolko zajet k tý zubajdě busem (sice ve vedrech, ale mohla jsem na zítra připravit b bazén, i když myslím, že teploty lehce padnou), jenže nemam kočár, by mě trefil šlak. A bez něj nemůžu. A) zatim myslim, že nacestování busem bez kočáru máme času dost a B) Bára bude mít dobu spaní, takže měla spát v něm…no nic…

Tak hezký zbytek odpolka a těhulky, opatrujte se!

leni, přihodila jsem Trpaslíka do seznámku vč. TP, neva doufám…

Papááá

GaB

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 15.06.06 12:18

Chi, povedlo, povedlo!!!:-)))

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2233 příspěvků 15.06.06 12:25

Gratulujeme druhéme ledňáčkovi, aspoň budou s bráchou slavit spolu :o)))
Jinak nevolnosti a tohle počasí musí být pro tebe zabíračka, ale ty jsi přece ženská a zvládneš víc než člověk! Jsem zvědavá jak to vymyslíte s tou Itálií. Že by manžel jezdil za vámi co nejčastěji? To je asi nereálné, co? No držím vám všem čtyřem palce!

My dneska byli zas dopoledne na písku, Víťan si tam stihnul sedřít nohu, ale je to tvrdý chlap, zjistila jsem to až doma, vůbec nebrečel. A na balkon jsem dala bazének a v pohodě se tam ráchal a vůbec ho to neštípe. Bohužel se jako tvrďák projevuje neustále, Míšu před ním už musím bránit a často nestíhám a na písku taky trnu kdy někomu jednu natáhne :o/ Dneska oškubal nějaké holčičce samolepky z motorky, byla dost naštvaná, naštěstí maminka to brala sportovně, bylo vidět, že samolepky nebyly strženy poprvé ;o) Ale voda dělá divy, ikdyž pidi množství v panelákovém balkoně - oba se pěkně naobědvali, Vítek usnul zároveň s položením a Míša LEŽÍ v mojí posteli což je taky věc nevídaná.
Prosím prosím holky litoměřický, můžete mi doporučit nějaké ubytovaní v blízkosti té Bašty? Sice budu asi spát u jedné spolužačky, ale kdyby nás bylo víc tak abychom měli něco v záloze. Na stránkách Litoměřic jsem našla spoustu hotelů a penzionů jenže netuším kde to je tak abych se v noci neplahočila kdovíkam. Díky!
Mějte se, obzvlášť ty Trpaslíčku :o)))
 Katka

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 15.06.06 13:05

tak hrozne moc gratuluji :)

market

 
claudia02
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 15.06.06 13:18

Taky moc gratuluju, magie čísle je fakt úžasná :--)) , já na to docela taky věřím.
Trpaslíku koukej hezky růst a růst, v Itálii nebo v Čechách a nevymýšlej mamince žádné nevolnosti v těch vedrech !

Claudie

 
gabka77
Kecalka 203 příspěvků 15.06.06 13:21

Ahojky,

jéje, to jsou krásné zprávy, Asho moc moc gratuluju a držím palce, ať je všechno v pohodě a krásně si to užívej. Celá vaše situace se nějak vyřeší, neboj ! To je super!:-)

jinak dodatečně všechno nejlepší Kačence k desátým narozeniná, téda to už je ale velká slečna:-))

Vítkovi vše nejlepší k svátku, málo bouraček a ty co už jsou, aŤ rychle přebolí :-)

Tessie - všechno nejlepší k narozeninám, hlavně, ať už jsi brzo úplně zdravá a ať se ti nemoci hodně dlouho vyhýbají, už sis to vybrala

holky to jste mě potěšily, že jste mě tipovaly na //, no já bych to brala, ale manžel se zatím nějak brání :-), musím ho nějak zpracovat :-)

¨jinak včera jsme byli na kontrole, Matýsek už je fit, i krev vyšla dobře, takže sláva, už můžeme normálně ven. A jinak mi ho převážili a má 11,1 kg. Jinak byl moc statečný, i u odběru krve.

Tak se mějte krásně sluníčkově

Gabule - krásnou dovolenou!

Gabka a Matýsek

 
Analeh
Povídálka 45 příspěvků 15.06.06 13:42

Taky se přidáváme do řady gratulantů:)
Takže trpaslík/trpas­lička:))
určitě všecko bude jak mám být a v lednu se Maty stane velkým bráchou.
No dyt banánovník taky ví o čem je řeč :) no ne? :)) moc vám to přeju.

Helča+Denča+Lukajda

 
Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 15.06.06 13:42

asha, to je fakt super!! gratulujem. tp by mohol byt 30.1. to som i ja :o)
 danka

 
matiee
Ukecaná baba ;) 2238 příspěvků 15.06.06 13:46

Asho, gratuluju ke // a k srdíčku :-)

Tím kontryhelem jsi mě moc a moc potěšila, taky jsem poctivě žbrundala, od tebe teď vím, že to možná pomáhá… :-)

Ať ti těhulkovství zdárně ubíhá!!

Nakukovatelka Matiee od Profiček

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 15.06.06 13:47

No vidis, na bananovnik jsem uuuplne zapomnela:))))

Dostali jsme totiz ke svatbe bananovnik…a ta mrcha rostla a rostla. Kdyz jsme prisli o prvni mimi pred Matysem, byl tam vyhonek, ale uschnul. Kdyz jsem zjistila, ze cekam Matyse, nasla jsem novej vyhonek! Ten vyrostl a nedavno jsem starocha vyrizla a nechala tam Matyskovyho vyrostlyho bananovnicka:) Noo a ted kdyz jsem zjistila //, objevila jsem vyhonek u tohodle mladase!:))) Loni mi par vyhonku uschlo, to se stava, mne to doslo, az ted, ze jsme na sebe asi napojeny, nebo co:)))

Dekuju vsem za gratulace:)

L&M&T

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 15.06.06 14:19

Leni,

ještě jednou moooc gratulujeme, celá rodinka a moc držíme palečky, aby Trpaslíček rostl jak má a v bříšku se mu líbilo:) Posíláme pusu Matýskovi, za chvíli velkému bráchovi:))

Diny a banda plus zaklíšťované Diňátko (41tt)

 
evelina1
Kecalka 406 příspěvků 15.06.06 14:19

Asha - Leni tak ještě jednou obr gratulace a palečky určitě budeme držet všichni,ať vše probíhá bez problémů a hlavně ať to nějak vyřešíte s tou Itálií.

Katcha- v blízkosti Bašty je asi nejblíž Salva(na náměstí) ale ta je docela drahá.Pak Roosewelt ten teda taky není nejlevnější a pak U Dejmalíků to je u kina Máj. Jinak mě nic nenapadá.No nejlepší bys to měla u té kámošky. Když vzpomenu, tak ještě písnu. Nebo ti písne Peta, přeci jenom to má v Ltm zmáknutý líp.

Tak pá Evel

 
HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 15.06.06 15:10

Leni,moc vám gratuluju k Trpaslíčkovi,to je super zprávička!!!!!!!!!!­!!
Přeju ti pohodové těhotenství a v lednu nebo v únoru se budu těšit na tu krásnou zprávu,že se vám narodilo krásné zdravé miminko!!!!
Apropos,manžel je teď v Itálii?Na jak dlouho?Nějak mi to ušlo,PSTM čtu zběžně a na chatu jsem už dlouho nebyla,tak nic nevím.....

Hanka od Šuldy

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 15.06.06 15:14

Hani dik:) Ja na chat uz vubec nechodim. No bude tam do pristiho leta a plan byl, ze od rijna tam budem s nim. Ale ted nevim…

 
HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 15.06.06 15:30

Hm,tak to chápu,že o Itálii hodně přemýšlíš.Nevím sice,jaké problémy tě v těhu čekají,ale chápu,že tamějším zdr.institucím nevěříš.Ono se na naše české zdravotnictví hodně nadává,ale řekla bych,že speciálně v gyn.-por. oboru jsme jednička v Evropě.Nikde jinde se s těhulkama tolik nepiplaj,co jsem tak pročetla deníčky ze zahraničí.
Ale zase,Itálie je hodně civilizovaná země,mohlo by vše být OK.
Matýskovi posíláme pusu.
Hanka a holky

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 15.06.06 15:35

Hm, Italie je civilizovana na severu, v Milane neni problem, ale Rim a jih je o dost horsi:( Co vim, tak kdo muze, jezdi rodit jinam. Za prohlidku se bez pojistky dava i 100E. No snad to nejak vyresime.
Pusu holkam:)

 
Puisek
Stálice 99 příspěvků 15.06.06 19:40

Ahoj holky,
no já zírám, člověk tu den není a tady se děje takových věcí.
Leni - moc a moc gratuluji k Trpaslíčkovi, ať se drží jako klíště a pustí na konci ledna :-). Ty nevolnosti ti moc nezávidím, já musím zaklepat na zuby, za celé těhotenství jsem ani jednou neměla ten nejmenší problém se žaludkem (trošičku prudím, co Kačko :-)).
Dneska byl naprosto narvaný den, nestíhala jsem vůbec nic, natož šmírovat emimino. Takže jsem se dozvěděla o testíku až dneska pozdě odpoledne podle komentáříků.
Katcho - gratulace „tvrďákovi“ Vítkovi k jeho doufám dnešnímu svátku (nemáme doma kalendář se jmény) a taky si se myslím ptala na to ubytování v Litoměřicích. V podstatě souhlasím s Evel, nabídka hotelů byla myslím vyčerpána, Salva Guarda je hodně drahá a ani ne moc dobrý hotel, u Dejmalíků jsem nikdy nebyla a Roosewelt bereme pro naše klienty v nejvyšší nouzi. No to jsem ti moc nepomohla co? My když potřebujeme dobré ubytování, tak vždycky voláme Penzion u Sv. Václava, ale to je taky dražší. Ještě mě napadá, že je nějaké ubytování na Kolibě a pak existuje ubytovna firmy Cargonet, ale to je takové dost prosté (záchody a koupelny na chodbě). Ale zase je to cenově dostupné…
Dodatečně gratulujeme ke Katčiným 10. narozeninám, sakryš teď vážně nevím, čí je to dítko :-( Sorry, ale seznámek pod deníčkem mi fakt chybí. Gabčo HELP :-))
Gabčo - doufám, že zuby jsou lepší a dá se to přežít, i když v těch vedrech :-((. Na zuby si asi nejvíc v naší rodině v životě zkusila Petra, má za sebou dva vyražené zuby, resekce atd. BRRR. Ale zase jsem jí záviděla tu zmrzlinu, co mohla jíst po zákrocích :-)).
Teď jsem nějaká zmatená, ale někdo se ptal, jestli se mnou Jason mluvil poté, co „Jasonovci“ prohráli ve fotbale. No, naštěstí u nás doma fotbal nikdo extra nesleduje, takže to bylo v pohodě. Dokonce šel fandit do místní hospody, kde plánoval dělat rozruch, ale nějak mu to tým jeho soukmenovců neumožnil :-)).
Kačko - gratuluji k pohybům, není možná, ty seš v 17 týdnu a už je cítíš, to já jsem začala něco sledovat až tak na přelomu 19/20. Za chvíli máš půlku za sebou, jen to fikne. Jinak si mě dobře pobavila s drobečky ve vaší posteli :-)).
Danko - sice jsem v náznacích nic moc nepochopila a na jiné deníčky nebo diskuse nemám moc čas - ale jestli je k něčemu třeba držet palce, tak rozhodně zatínám :-)).
Tak budu muset končit, stejně si toho už moc nepamatuju, jsem hotovka z toho vedra.
Pěkné pozdravení posílá Verča a Samík (napapanej pizzy :-)

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 15.06.06 19:52

Ahojkýýýýý,

LENKO : ještě jednou moc gratulujuu do nového deníčku :-) Je to bezva zpráva a věř, že datum 2.6.2006 je magické! Vždyt jsem se vdávala :-)))))) Takže uvidíš, že bude všechno ok ! :-) Posíláme pohlazení Trpaslíčkovi a držte se !!! :-) Fotka je krásná. A myslím, že je přece úplně jedno, kdy se narodí, ne ? Hlavně , že je !!!!! :-)

PETO : jak dopadl výplach u očíčka Val ??? Pořáad na malou princeznu myslím. Posílám jí pusinku a dej vědět !!!!

Nevíte někdo o TESSIE ? jak se jí daří ?? je pořád ještě v nemocnici ??

PUIS : che che to neva, že prudíš, že jsi celé těhu neměla žádné nevolnosti. Však to je dobře. Já si to užila a nikomu bych to nepřála :-))))) No ty pohyby jsou zatím opravdu sem tam, ale je to něco, co neznám, tak snad je to ono. No ještě uvidíme. Pohlad bříško se Samíkem !

Jo a jinak s tím rohlíkem......... Včera si mě Michal večer nechal zavolat k TV do obýváku, aby mi ukázal, že vedle televize ležel oschlej rohlík od Vojty. taky byl v šoku co to jako je. Když jsem mu normálně odpověděla, že rohlík a že ho tam nechal Vojta, tak na mě koukal , jak když upadl na hlavu. Jen se zmohl na to, aby se zeptal, zda ho tam už budeme mít pořád. :-))) tak jsem mu řekla, že jo a šla jsem s klidem dál uklízet kuchyn. Takže hlásím, že rohlík po Vojtovi jsem uklidila až dneska odpoledne :-))))))))))))

Páá

Kačka a Pída

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 15.06.06 19:58

Kacko:)

jasne, ze to bude ono, Pida se brzy zdokonali a budou to mega kopance :))

market

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 15.06.06 19:58

Verčo Gabča posílala Petě aktualizovaný seznámek okamžitě, jak se dozvěděla o novém deníčku, avšak asi není na příjmu, takže případné reklamace přesměrovávám:) Gabča když zaregistruje deníček, ihned vysílá:) Tentokrát už je to i s kaculou:)

Jinak jsem se dneska u tvého komentíku příjemně pobavila:)

Mmch, já teda nejsem sprostá a tak a vím, že to je slušný web, ale musím vám napsat, co se stalo, když jsem mluvila včera (nebo předvčírem??) s Terkou - povídáme si, najednou z Báry vypadne: Mámo, do pí…i (omlouvám se, ale fakt to tu nemůžu napsat, snad si domyslíte) - holky ručím vám za to, že Terka měla hned o chlup lepší náladu, bylo to slyšet i do telefonu…:)))) No je sprostá dost…zkouším metodu ignorace…

No nic, jdu do hajánek, dneska mám dobrou náladu a bolavý zoubek, zítra možná vyndáme bazéna, když nebude p ršet a prý máme na sobotu slíbenou koupačku na Měříne v aquaparku…

Zatím páček

Gabča a Bára

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 15.06.06 20:00

:)))) Michal by si měl začít zvykat, budou horší věci než suchý rohlík:)))

Jinak Kačko, psala jsem v min deníčku, mluvila jsem s Terkou, zítra by jí měli pustit, tak držíme palce, aby jí to na ty narozky vyšlo…

G

a už musím opravdu jít, Bára tu ječí míkooooo! Mamí, míkooo

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 15.06.06 20:18

Juu Kacko, gratuluju ke kopancum:)) Uz se tesim, az to nabere ty spravny grady:)))) A vidis, ze jsi nemusela cekat dlouho! :)

Tak, dite je v posteli a mne zacina bezva vecer, ale na WC story to neni a doufam, ze ani nebude…s Matysem jsem vystartovala asi jenom dvakrat a plane:)))

Dneska mne ceka zehleni a baleni, diky bohu, ze bude vedro a nemusim vlacet moc veci. A rano v 8.15 nam jede vlak do Plzne, to bude ocistec…

Tak se tu mejte hezky a neupecte se;)

L&M&T

 
Missorka  15.06.06 22:31

Teď jsem si smazala megadlouhej koment, mě fakt klepne. .-(

Tak znova a lépe…

Seznam není, Gabča mi ho sice poslala, ale na mail, ke kterýmu se odsud nedostanu a deníček jsem posílala od Magraty dneska… Takže jestli má být dřív než v neděli večer, tak poslat znova.

Jinak my dneska dopadli jak sedláci u Chlumce. Dotáhla jsem Val v tom vedru na Bulovku, aby nám pan doktor řekl, že průplach netřeba, že to má krásně průchodný a že to napsal i paní doktorce do zprávy. No, to nevím, jestli oční lékařka v Nera umí číst, ale kdyby tam byla, tak bych jí s chutí nakopla, fakt. Prý Val teče to očičko od rýmy, mám odsávat. Ale už mi jaksi nebylo vysvětleno co, když žádnou rýmu nemá… To jsem zvědavá, jak se to oko vyvine…

Včera jsme se byli poprvé koupat v lomu a byla to paráda - Voda byla perfektní, určitě přes dvacet, ale loni se Vojta koupal i v 19…

Akorát muž mě pobavil - říkám vezmeš Val do vody? A on - je ještě maličká… Přitom loni v létě bylo Vojtovi stejně jako Val a normálka se potápěl, vyhazovali jsme ho… Holt tatínkova holčička ;-). No, nakonec ji vzal a Val docela spokojenka a pak došel muž k místu, kde jaksi končilo dno a já jen koukala ze břehu jak se propadá, šlape vodu, drží Val nad hlavou a chytá brejle… Už jsem tam za nima skoro skákala, ale vybrali to… :-)

Jo a Vojta nechce bejt v kruhu, chce SÁM PLAVAT, jsem zvědavá jak se bude tvářit na křidýlka - nebo s čím plavou takhle malí prckové?

A musím pořídit nějaké botky do vody, aby mohl SÁM házet kamínky…

Zítra razíme k Evel (mimochodem Puis - jedeme vašim autem, tak aby tě to nepřekvapilo ;-)), tak se moc těším…

Kačka - rohlíkové stry nemaj chybu a určitě nekončí, docela bych se v:,–(ila, že vám tam Val jeden pěkně ožužlanej ještě někam zašila… :-)

Gabko - super, že už jste zdraví a manžela koukej na to snažilkovství zpracovat, ať je v deníčku víc veselo…

Joa Puis - všimla jsem si, že v diskusi nemáš metřík, to je teda ostuda, admina v rodině a nemá metřík, musíme s tím něco udělat… :-)

A už nevím, co jsem komu chtěla, tak radši posílám, ať mi to nezbuchne… ;-)

Peta (v režimu výjezdního zasedání)

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 15.06.06 23:11

Peto,
Ondra sam plave s takovyma tema destickama, co se pouzivaji na plavcu. Tuhle jsem na ne videla odkaz v nejake diskuzi ohledne plavaciho pasku…ty si ji najdes, ze jo? :-)))

Asho,
obrovska gratulace!!!!!! Moc moc moc drzim palce, aby to tentokrat vsechno dobre dopadlo a tesim se na lednacka! Uvidis, ze tri roky budou ten spravnej rozdil :-)
Drzime palce!

Sylva (Spuntici) a spol.

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 16.06.06 08:09

Ahoj,

tak s balením jdeme do fináááleee…ještě peru poslední pračku,přežehlím pár kousků a zítra ráno v 8,30 směr letiště :)
Doufám že se váhově vejdeme-myslím zavazadla :))

Teď popíjím kafíčko,Štěpula se v pelíšku převaluje a houká,doufám že ještě usne.
No tak se od vedle ozvalo Mamííííí tííííí-mami čaj :) a jsem zvědavá jestli ta moje přísavka ještě zabere,měl by jinak bude prudík prudivý.

Tak končím,jdu ještě posurfovat na netu!

Gabka a Štěpík

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 16.06.06 09:54

Uf, tak se hlásím…dneska je venku pekelně. Manža mi opět nenapustil bazének pro B (a to se měl napouštět i velkej), takže má dneska smolíka. Já bych to udělala, jenže kamsi zašantročili hadici a nevim, kde je čerpadlo do studny a v kýbli bych to nosila do večera, navíc v našich bojivých podmínkách to s Bárou nejde…a doma nikdo není…

Ráno jsme s ním jely do Phy, abych si vzala auto a vyřídila - finančák (DPH za květen), vyzvednout formsy na novou občanku, na přídavky na dítě. Pak jsem si jela k zubařce vyzvednout ten doporučující papír do Berouna, pak k obvoďačce na tetanovku (bála jsem se jak čert a ona mi sestra vzala špeka a tam to píchla a já to ani necítila:))) a před chvilkou jsem se objednala na to vyndání - až 14/7:( No snad to přežiju, jinak jim tam cinknu. To mam za to, že manža nikdy na nic nemá čas, zákazníci maj před mojí bolestí přednost a tak se musim přizpůsobit já jemu, navíc se mu hodí nejvíc pátek, aby v práci přišel o minimum dnů…no nic

Dneska v plánu nic, vedro bude k padnutí. Měla jsem zůstat v Pze a jít plavat, jenže mě to samotnou neba…

Buď večer pojedem pro manžu, nebo pojede motorkou a vezmem ho zítra a pojedem rovnou do aquaparku…nejspíš na Měřín…

29.6. prý jede zas do Brna na okruh (tentokrát i to prý cvakne:() a pak ještě 4.7. a vezme nás sebou )původně jsem si naivně myslela, že nepojede nikam, že mě bude obskakovat, že bude zub venku, ale bohužel - dřív stihnu i tu alergologii 11.). A tak na výlet to bude fajn, akorát oufám, že se ozve nějaká brňačka, protože celej den na okruhu s dítětem taky neni zrovna zábavnej (teda on by nebyl ani bez dítěte, že)…přijde mi to takový jistější než čekat, jestli mi někdo zavolá, že sebou někde fláknul…

Peťo, nooo, ti doktoři, to ani nekomentuju! V tom vedru to muselo bejt dost hustý. Jinak Val plavčo přežila, to manža:) zjistil, takže hurá na pokračování:) Jo a na plavčo - no buď je Bára bez, ale to jí někdo musí samo držet, nebo máme z plavča takovej pásek, na kterym jsou dva druhy maličkých destiček a to jí drží. K tomu doporučují plavací kolečka - mají na www.matuska-dena.cz obrázky. Ten páseček se jmenuje ježek nebo tak nějak. Na nafukovací rukávky mi na plavču říkali, že moc vhodný nejsou, protože omezují pohyb, takže když, tak dvoukomorové s tím, že se nafoukne jen horní komora…no uvidíte…ale Vojtu v tom rozhodně podpoř:)

Tak, ještě někomu jsem chtěla něco napsat, ale…nevím komu.

Holky, abych Petě nepřidělávala práci, tak sem vložím seznámek, a´to ho Peťa nemusí dávat hned, ju? Bude výjimečně tedy v deníčku.

Tak to je vše, zatím pá

GaB

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 16.06.06 09:55

Albi 22.12.79 : Anika 2.12.04 - 3210g / 50cm (Praha)

těhulka TP vánoce 06

Anouar 20.6.80 (Praha)

Asha 13.1.75 : Matyáš 8.1.04 - 3600g / 48cm (Praha)

těhulka TP 7.2.07

Bolero 10.1.79 : Markéta 23.9.04 - 3280g / 50cm (Vodňany)

Budulínek 1.7.75 : Jakub 13.9.04 - 3400g / 49cm (Ostrava)

Dancul 30.1.80 : snažilka (Bratislava)

Evel 4.8.76 : Adam 10.8.04 - 3300g / 48cm (Křešice u Ltm)

Gábinka 30.10.81 : Bára 29.9.04 - 3570g / 51cm (Libomyšl)

Gabka 77 6.12.77 : Matěj 2.2.05 - 4480g / 54cm (Ostrava)

Gabule 5.8.80 : Štěpánek 18.2.05 - 3100g / 48cm (Ostrava)

Janew : Emma 16.3.06 - 2410g / cm (Praha)

Kacula 30.6.79 : Veronika 25.3.05 - 3710g / 51cm (Praha)

těhulka TP 1.11.06

Kačka 3.12.81 : těhulka TP 23.11.06 (Praha)

Kakinka 1.3.78 : Martin 30.10.05 - 3300g / 50cm (Jihlava)

Katcha 14.4.73 : Michaela 19.2.02 - 2960g / 50cm

Vít 6.10.04 - 3440g / 49cm (Praha)

Kiwwi 10.3.69: Hana 10.8.05 - 3000g / 49cm (Nitra)

Missorka 27.7.76 : Vojtěch 29.6.04 - 3330g / 50cm

Valerie 3.8.05 - 3500g / 48cm (Polerady)

Pepigaba 14.9.67 : Kateřina 14.6.96 - 3000g / 50cm

Jan 12.7.04 - 3333g / 50cm (Opava)

Puisek 9.8.78 : těhulka TP 2.9.06 (Litoměřice)

Tessie 16.6.80 : Matěj 17.5.05 - 3180g / 48cm (Praha)

Nakukovatelka deníčku:

Magrata 2.8.76 : Kryštof 16.2.04 (Praha)

Co nás čeká:

16.6. Tessie - 26. narozeniny

20.6. Anouar - 26. narozeniny

29.6. Vojta - 2. narozeniny

30.6. Kacula - 27. narozeniny

Tessie, vše nejlepší k tvým narozeninám, hodně štěstí, hlavně zdraví a lásky a hodného manžu a Matýska:) Doufám, žetě pustěj!

 
Oluska
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 16.06.06 10:53

Ahoj..

Promiňte mě, že sem tak nakukuji.. Zaujalo mě docela to táme, takže moc gratuluji a moc hezký deníček..

Jinak jsem ještě chtěla popřát všechno nejlepší Tessie k narozeninám, hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka a hodně radostí s Matýskem..

Oluska a Martínek (1 rok a 12 dní) z červenčátek

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 16.06.06 11:01

Ahooooj

jen v rychlosti bych chtěla popřát TESSIE k dnešním narozeninám vše nej !!!! Hlavně, at je brzo zdravá a všechny nemoci obchází obloukem.

Kačka a Pída 17+1

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 16.06.06 11:21

Tessie :)
vsechno nejlepsi k narozkam, delfinek posila pusu

market

 
Ulrika
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 16.06.06 14:58

Missorko,

chtěla jsem Ti poděkovat za blahopřání k těhu!!! Moc mě potěšilo, že sis na mě vzpomněla!

Zdravím Missorčata!

Ulrika a Andrýsek (22 měsíců) + Ledňáček (8+2)

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 16.06.06 15:28

Úplně bych vám zapomněla napsat, že Tess už je doma! Víteeeej:) Setkání s Matýskem prý obrečela, ale to by nám klidně mohla popsat v nějakém příštím deníčku:)

My jedem do Phy pro manžu, vezmu to po staré, tam snad nebudem stát nikde. A zadek mě bolí jak čert:))) Zajímalo by mě, co mě nebolí:)

G

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 16.06.06 19:54

Kočky tak já se s Váma na 14 dní loučím,mějte se tady krásně a papapa!!

Gabka a Štěpula

 
Kiwwi
Kecalka 273 příspěvků 16.06.06 20:36

Ahojky,

pozeram, ze v poslednej dobe nestiham, same resty mam…

Leni, Trpaslicek je prekrasny, moc moc gratulujem a tipujem, ze to bude to vysnene dievcatko :) Ale ked aj nie, hlavne ze bude, no nie? A problemy sa urcite nejako vyriesia za pochodu, dolezite je aby ste boli zdravi a v poriadku.

Baby, vy tu za chvilu budete vsetky tehulky a ja vam budem straaaaasne zavidiet!!!!! ;o)

Vitkovi dodatocne vsetko najlepsie k sviatku a Tess k narodeninam, hlavne to zdravie.

Co mame nove my: konecne dorazila MS po tom kyrete, ale je nejaka cudna, tak dufam, ze je vsetko OK.
Obcianku mam neplatnu aj ja, dnes som sa tam bola pozriet, ale zastup v troj-az stvorstupe od dveri po koniec chodby, tak som sa otocila. Ani fotky nemam. Tak snad buduci tyzden.
A prihlasila som sa na vodicak, v mojom veku!!!! Takze ak sa necuknem, tak v stredu zaciname. Trochu mam aj obavy ako to zvladnem, ale fakt ma to celu zimu stvalo, ze auto stoji pred barakom a ja sa v:,–(e vlacim MHD. Tak mi drzte palce.

Mne sa toto pocasie fest paci, idealna teplota je pre mna 33°C, tak dufam ze sa dockam. Zatial by ma do vody nikto nedostal (Peta :)) jedine do termalnej, takze vas co sa uz kupete obdivujem.

Kacka, uzivaj si pohyby :))))

Gabi, dufam ze to dako prezijes do toho 14.7.

Gabka, super ze je Matysek uz zdravy.

Viac si nepamatam.

A+H (co ma uz 7 zubov a 8. na ceste)

 
Tessie
Kecalka 287 příspěvků 17.06.06 15:32

Ahojkyyy,

tak ani nevíte, jak jsem ráda, že tu můžu být zase s vámi. Už se mi po vás stýskalo.
Prvně bych chtěla poděkovat za potěšující gratulace a za to, že jste na mě mysleli, když jsem byla v nemocnici. Je to fajn vědět, že na vás někdo myslí ;-) Bylo to už fakt dlouhé a nedovedu si představit, že bych tam měla trávit týdny nebo měsíce jako některé z vás…takže přijměte můj velký obdiv.

A jak to teda probíhalo? No ve středu ráno jsme teda všichni vyrazili směr Krč, nebylo totiž hlídání, takže jel Matýsek taky. Prošli jsme vrátnicí k orientační tabuli, hledáme infekční a jdeme směr pavilon K. Samozřejmě je na druhém konci areálu a když tam teda konečně dojdeme s Matýskem v náručí, tak na dveřích cedule, že infekční bylo přesunuto do pavilonu B1, které bylo samozřejmě hned u vrátnice. Takže taková ranní procházka :-)
Zdenda zůstal venku s Matýskem, aby tam ještě něco nechytl a já šla na ambulanci zjistit co a jak. Lidí tam bylo teda požehnaně a člověk teda fakt neodhadnul na jak dlouho to tam bude. Chlapi teda nakonec asi po hodině odjeli zase domů, protože nemělo smysl tam trčet a Matýsek se už nudil. Mě jako na potvoru za chvilku volali dovnitř, takže mi Zdenda ujel s taškou co jsem měla pro jistotu s sebou, no a taky jsem se ani nemohla rozloučit s Matýskem :-( Na druhou stranu jsem si říkala, že je to možná lepší, protože jak se znám bych to určitě zase obulela.
Doktor (nějaký Rusák) mě vyzpovídal, prohlédl a řekl, že je to na hospitalizaci. Tak jsem řekla, že bych radši byla doma, že mám roční dítě atd…no moc se na to netvářil, ale začal teda psát, že nechci být hospitalizována. Zmínila jsem se ale také o té naší dovolené, že bychom rádi 30tého odjeli a jestli je to teda reálné. Samozřejmě se na to moc netvářil a že možná by to radši zrušil. Tak jsem teda přistoupila na variantu hospitalizace, abych tu nejhorší část teda vyležela v nemocnici, dostala se z nejhoršího a mohli jsme odjet. Jinak bych totiž musela každý den dojíždět stejně na tu ambulanci na injekce a to by moc klidový režim nebyl, takže jsem řekla, že teda jo.
Zdenda si teda vyřídil ošetřovačku a doma válčili chlapi sami…teda za pomoci tchýně, která byla super a vždy jim oběma navařila a ještě odpoledne Matýska hlídala, aby Zdenda mohl za mnou jezdit. Moje mamka, taky teda sem tam chvilku pohlídala, ale co si budeme pohlídat. No holt hlídací babička to není.
Jinak v nemocnici to docela šlo, až na to že je člověk jak ve vězení a nemůže vůbec nikam. Je docela absurdní, že jsme nesměli vyjít ani na chodbu, ale návštěvy byly od 15 do 18hod. a mohli až na pokoj. Spolubydlící na pokoji byly taky docela v pohodě…jedna ač jí bylo 23 let se teda chovala jak patnáctka, ale vydržet se to dalo :D Proměnilo se mi jich tam docela dost a 4× to byla nějaká Petra :D
A co se zdravotnictví týče, no tak to je kapitola sama pro sebe. Pokud jste pacient, který se na nic neptá, všechno jim odkýve a na nic si nestěžuje, tak jste asi ideál. Pokud je tomu ale jinak a zajímáte se jak vám dopadli testy, co vám vlastně je a co dostáváte za léky, div vás nepropíchnou pohledem a ještě z nich žádnou kloudnou informaci nedostanete. No hrůza.
A o stravě radši pomlčím.

Takže tolik asi o mém pobytu v nemocnici…sorry za délku popisu, snad jste u toho neusnuly ;-)

V pátek mě teda konečně propustili s tím, že ještě 14 dní mám zůstat doma, hodně poléhavat, být co nejvíce v klidu, držet jaterní dietu a těsně před odjezdem přijít na kontrolní odběry. Tak doufám, že to bude v pohodě a budu moct v klidu odjet.
No a na co jsem se těšila nejvíc? No samozřejmě na Matýska!!! Ani nevím jak jsem to mohla vydržet. Dřív když jsem ho neviděla, jednalo se maximálně o hodiny a najednou to bylo 10 dní. Moc se mi stýskalo a když mi řekl do telefonu MAMI, stýskalo se mi ještě víc.
Těšila jsem se na něj jako malé dítě na vánoce. Když jsme přijeli z nemocnice, tak zrovna spinkal. Šla jsem se na něj podívat do postýlky a hned se mi začaly kutálet slzy po tváři. Vypadal jak andílek :-) Šla jsem se teda zatím osprchovat (konečně do své sprchy), vybalila jsem a pak jsem si šla lehnout vedle jeho postýlky a koukala na něj jak spinká. Za chvilku se začal probouzet, otevřel očka, dlouze se na mě podíval (zajímalo by mě co se mu honilo tou jeho malou hlavičkou) a najednou začal natahovat. Vyndala jsem ho tedy z postýlky, vzala ho do náruče a on se ke mně tak hezky přitulil a ležel mi na rameni. To už jsem samozřejmě řvala jak želva (jsem totiž plačka největší) a takhle jsme se mačkali docela dlouho. Bylo to fakt moc hezký.
A jaký byl Matýsek po těch 10 dnech? Mě teda přišlo, že se neuvěřitelně změnil…už najednou nevypadal jako malé miminko, ale že už je to malý človíček. Ostatní říkají, že je pořád takový, ale když ho nevidí vlastní máma, přijde jí to jako půl roku…teda alespoň mě. Chodí už úplně sám, krásně se rozpovídal…už neříká jen máma, táta, bába ale MAMI, TATI, BABI, vydává nejrůznější zvuky a pazvuky a dělá u toho srandovní grimasy. No byla jsem z toho celá pryč :-)
Takže doufám, že již mám alespoň pro tento rok vybráno.

Jinak všechny komentáře jsem poctivě pročetla, abych věděla, co se zde za mé nepřítomnosti dělo a že toho bylo fakt dost.
Takže jen tak ve zkratce:

Ascho, strašně moc gratuluju ke krásným tlusticím a přeju ti to nejpohodovější těhotenství a aby se trpaslíčkovi u tebe líbilo! Opatruj se a s tou Italií to určitě vymyslíte ;-) Pusu Matymu.

Táni, snad si tě tato gratulace taky najde.....moc gratuluju k bleskovému porodu a kdybych nebyla zrovna na infekčním, tak jsem vás mohla navštívit ;-) Ať vám Šimůnek krásně roste a dělá jen samou radost!

Kačko, tak půlka už se ti nezadržitelně blíží a je super, že všechno probíhá tak jak má. Mimochodem, pupíček už krásně vylejzá a za chvilku naskočí ani nebudeš vědět jak. A gratuluju k prvním kopanečkům.

Taky bych ještě ráda dodatečně pogratulovala všem oslavencům a popřála hlavně to zdraví a hodně štěstíčka.

Tak doufám, že na nic důležitého jsem nezapomněla a samozřejmě všechny moc zdravím a ještě jednou děkuji za podporu.

No koukám, že jsem to nějak přehnala s tou délkou, tak mi to promiňte a příště už to bude stručnější.

Papa Tessie a Matýsek (dnes rok a jeden měsíc)

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 17.06.06 15:40

Ahojky,

hlásí se vám ztracená dcera a protože mám chviličku prostoj, než přijede bagr, aby nám vykopal kanalizaci před barákem......­.....(o staveb­ních komplikacích a průtahu stavby se nebudu rozepisovat - jen poznamenám, že místo začátkem června se možná nastěhujeme koncem července :-(((( - dá -li bůh a další nečekaná komplikace jako ucpaná kanalizace v chodníku už se neobjeví).

Chtěla bych vás všechny moc pozdravit a zpětně poblahopřát MISSORCE A KAČCE ke svatbám a ALBI A LENCE ke //.

Nic víc mi zatím v hlavě neutkvělo, komentáře nemám kdy číst, takže pokud jste se mezitím vdal či začal množit ještě někdo další, tak se předem omlouvám a také gratuluji.

Jen chci poznamenat, že těhotenské testy - 5 ks - mám už také nakoupeny a jen se nastěhujeme zpátky, tak jdeme taky do toho!!!!!!!

Markétka roste jako z vody, začíná povídat, bojujeme s nočníkem. Miluje výšky, neustále někde visí...........
A já mám šílenou ponorku, ačkoliv bydlím s bezva tchýní a tchánem. Ale soukromí už chybí nám všem.

Mějte se moc hezky a už se moc těším na návrat.

Markéta a Markétka

 
gabka77
Kecalka 203 příspěvků 18.06.06 10:25

Ahojky,

Tessie vítej doma, jsem moc ráda, že už to nejhorší máš za sebou. Setkání s Matýskem muselo být úžasné, já teda taky nevím, jak bych to přežila, bylo by to asi moc hrozné. A u toho tvého popisu jsem taky bulela, napsala jsi to moc hezky.A ti tvoji chlapi jsou ohromně šikovní, že to tak krásně zvládli. Fakt je obdivuju.

Bolero - to mě mrzí, že máte takové nečekané průtahy, ale to tak většinou bývá. U všech staveb a přestaveb a jiných prací se zákonitě vždycky něco po…e. (a taky u stěhování, tak jako u nás :-))Tak hlavně , ať už to probíhá rychle a podle plánu a vy už se můžete stěhovat a pustit se do testování :-)).

Kiwwi - at se ti daří s tím řidičákem, taky se na to chystám, jen co na to našetřím :-)), je to pálka.

Missorka - tak co očičko, už se to trošku lepší?Jinak vy jste asi hodně vodní rodinka, co ? :-)) To je super, že máte blízko takové prima koupání. Tady u nás nic moc.Ale tam co jezdíme na tábor, jsou úžasné břidlicové lomy, tam se vyblbnem, jestli bude krásně. Ale to musíme počkat do srpna.

Včera jsme byli u kamarádky na zahrádce. Měli napuštěný bazének, tak se Matýsek poprvé cachtal a hrozně se mu to líbilo. Náramně si to užil a vylítal se a v půl deváté byl tuhý, no paráda. Kéž bychom měli domeček se zahrádkou :-).Kamarádka má dva kluky, Kryštof má 3,5 roku, ten si s Matějem docela hrál, kopal mu balon a tak. Ale Tomík, který je o 4 dny mladší než náš, tak ten byl pořád přilepený na mámě a ani se od ní nehnul. Asi sse nás bál, či co. No nejsem na to zvyklá, Matýsek je celkem odvážný, je asi zvyklý z toho MC, kam chodíme často mezi děti, a taky z plavání.

Dneska je zase nádherně, tak si užijte krásný den.

Jo Katcho a jak se vyvíjejí neštovice? Už je Míša úplně OK?A co Vítek?

Malý mi tu píše, rychle to musím odeslat, než to smaže.

Teď vám píše Matýsek : jhzjjp§uýjýzhzu­uáiuááííiíááu­áu

Tak ahojky

Gabka a Matýsek lumpajz

 
Kiwwi
Kecalka 273 příspěvků 18.06.06 15:29

Halo, kde ste kto?
Vy sa urcite vsetky kupete, co? :)))))))

Tess, vitaj doma i v dennicku :) Aspon ze uz je dobre a snad budete moct odcestovat. Setri sa!!!!

Marketa, skoda, ze mate take komplikacie, ale vsetko prejde a vy sa budete stahovat. Nech sa dari!!!

Gabka, zdravime Matyska-vodnicka :)

U nas nic nove, Hanka spi na etapy, ale hlavne ze spi.
Mam trochu nervy z toho, ze nechce nic pit, napriek horucavam, okrem mlieka, ale to sa jej bojim davat prilis casto, aby jej nejak neuskodilo. Neviem ako ju mam prinutit.

Tak ked sa vykupete nieco napiste :)
A+H.

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 18.06.06 18:44

Kiwwi, vůbec nic nechce pít??? A co zkusit dát vodu a jen třeba zkusit jednu odměrku mléka, aby to vypadalo…Uškodit jí to nemůže, maximálně potom bude lehce víc přibírat, ale spíš ne. Myslím, že je to jen dočasné, nelezou jí zoubky? Bára bojkotovala všechno (vč jídla) právě u zoubků…V nej­horším zkus šťávičky, nebo co meloun?

Jinak my dneska fakt byly celý den u vody (krom poledne a to B vyváděla). Včera jsme si zas udělali výlet do Phy a jeli jsme s manžou do aquaparku…Zítra jedem do Phy, protože po páteční bouřce nám odešel motor v darlingu a nejde nám voda, potřebujem se umýt a hlavně vyprat…takže zatím páček

A Tess, vítej!

GaB

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 19.06.06 10:24

čauves holky,

tak jsem konečně dorazila do práce ! Teda to byla zase síla.
Ráno jsem jela vyzvednout konečně hotovej Oddací list. Rovnou jsem zašla na druhý uřad si podat žádost na nový OP a pas. Takže momentálně vím, že 3 týdny se nemůžeme vypravit nikam do ciziny !!! Protože ten debil mi ten starý pas roztrhal !!!! A občanku mám ustříhnutou a to potvrzení v zahraničí neplatí. fakt super !! Lidíé tam bylo jak nas… Pída kopal o 106 a nedalo se tam skoro dýchat.

Naše dítě je pěkně vyčůraný. Ráno jsem po snídaní zalezla ještě do postele do pozorovací polohy, abych Pídu ucítila. A furt nic. Tak jsem mu domlouvala, že se nehnu dokud se nepohne !!!! No a nic. Pak přišel Michal z kuchyně před odchodem do práce. Dal mi ruku na bříško a čekal asi půl minuty a to dítě se začalo hýbat !!! Takže moje ruka nic a Michalova jooo ! By mě zajímalo čím ho uplatil ! tssssssss

GABULE je už někde u moříčka. Se mají.

PETO : ted už jsi dlouho nenapsala pořádnej koment. Takže šup sem s ním ! :-))

VERCO - Puis : kde jsi ? Kdy nastupuješ na mateřskou ???

TESSIE : jsem moc ráda, že jsi už doma. :-) Krásněj si to napsala. Setkání s Matýskem muselo být neskutečně dojemné :-)

tak já pádím.

Páá

Kačka a Pída 17+4

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 19.06.06 11:05

Teda jen vyleze sluníčko a už je tu taková morálka nemorálka:)

No musim přiznat, že my se u vody válíme taky. Teď máme zrovna pauzu. Dneska jsem ručně prala ve vařené vodě, protože normální u nás ze studny pořád neteče. Ufff…Voda už je krásně teploučká, odpolko už to bude kafe, nebudu msuet B vyndavat jen proto, že bude klepat zubama:)

Kačko, ta vyčůranost je normální, zvykej si:) Akorát, že u nás kopala Bára zá:,–(ně jen mě a P nic. Takže tak:) Jinak úřady mě čekaj taky, jen pořád nevim, když si chci nechat B zapsat do pasu, to musim vyplnit novou žádost???Musim se nechat ofotit na novou občanku, to bude peněz:(

No nic, jdu zkusit, jestli bude B obědvat zelňačku, pak půjde do hajan a pak půjdem na bazéééén:)

Jo a když bude spát B, začnu teda snad konečně psát ten deníček

Zatím

G

 
Tessie
Kecalka 287 příspěvků 19.06.06 12:41

Gábi, pokud si chces nechat Barču zapsat do pasu, tak na to vyplníš takovej formulář, ale foto nepotřebuješ, protože oni ti to tam vepíšou ručně na počkání a stojí to tuším 40,– Kč. Napíšou to tam fixou a dají k tomu razítko a je to vše.
A pokud ji chceš i do občanky, tak tam musíš vyplnit novou žádost na novou občanku. Takže pak potřebuješ i foto a budeš čekat asi měsíc, nebo jak jim to dlouho trvá. Ale je to nepovinný údaj a nemusíš to tam mít.

Čauky Terka

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 19.06.06 12:45

Díky:) No formsy doma mam, takže to jen vyplním. Tu občanku si necham, beztak nemyslim, že jí na něco budu potřebovat a stejnak mi jí zatim nechaj…

G

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 19.06.06 13:35

Ahojky od more :D

Je tady pekne,maly v pohode,let taky-uzivame si.
Mejte se krasne.gabka a stepula

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 19.06.06 13:42

No ty jsi dobrý maniak !!!!! Koukej si užívat moře a kašli na net !! :-)))))))

Měj se fajnově !

pa K.

 
Kiwwi
Kecalka 273 příspěvků 19.06.06 16:23

Ahojte,

dnes mam uspesny den. Konecne mam novy obciansky preukaz, u nas to nastastie vydavaju na pockanie. Lenze potom sa aj nacakame. No, mam to za sebou.
S Hankou sme absolvovali kontrolu na neurologii. Neviem preco, ale reve len co zazrie tu doktorku. Takze nespolupracovala a nic nepredviedla, ale aj tak kontrola dopadla dobre.
A kupili sme jej nove topanocky, sandalky, aby sme teda videli, ako tam ma prsteky pri obuvani a vobec, zda sa mi, ze na leto su sandalky lepsie, nebudu sa jej nozicky tak potit. Bola to riadna palka. No, orevala to tam, ale mame ich. Manzel zahajil navykaciu kuru, ma proste pevnejsie nervy ako ja.

Gabi, Hanka mi nikdy nechcela pit nic ine ako mlieko, ani vodu ani caje, ani sladke caje… Lenze mi to tak nevadilo kym bola malicka. A kym neboli take tepla. Nikdy sme neprekracovali odporucane mnozstvo, a teraz ho prekracujeme. Tak neviem, bojim sa, ze ked jej zacnem robit to mlieko zriedene, odmietne mi pit aj to. Ked mala tie ATB tak prvy tyzden skoro nic nejedla ani nepila, bolo to na nervy.

Zajtra by sme mali ist na ockovanie, ale som zvedava, ci ju zaockuju ked bola teraz chora. ATB sme dobrali len vcera.

Manzel uz zase na tyzden odisiel, no bude nam chybat.

Majte sa!

A+H

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2233 příspěvků 19.06.06 16:27

Ahoj holky,

dodatečně přeju vše nejlepší Tess k narozeninám, hlavně to zdravíčko, abys už nikdy nemusela od svého broučana a mohli jste jet na dovolenou :o)

My si o víkendu užívali slunce a vodu, já až přespříliš. Ale je to klasika, spálím se každý rok, ikdyž se poctivě mažu. Míša má sice ještě pár stroupků, ale včera už jsme byli v Humpolci na koupališti. Snažila jsem se ji příliš nevystavovat slunci, mazala jsem ji 40 faktorem, do vody měla celkové plavečky a na suchu běhala v tričku a šortkách. Stejně se trochu opálila a tam kde je opálená jsou všechny pupínky fuč :o) Dneska už se bohužel cachtají zase jen na balkoně. Vítek zatím žádný pupínek nemá. Což mě na jednu stranu znervózňuje, protože v sobotu mají odjet na chalupu a myslela jsem, že to nejhorší si odbydeme ještě doma.

Kačko, gratulace ke kopanečkům! Pěkně brzo se Pidižvík ozval. Já tlušťoška na kopance čekala snad do 21. týdne.

Kiwi, u nás je to s pitím taky blbý. Řeším to okurkou, melounem, jabkama a teď už i zmrzlinou (Vítek teda vždy jen symbolicky, ani víc nechce). S tím mlíkem bych se nebála, třeba dělej Haničce trochu slabší, ale když to bude trvat jen těch pár dnů přes ty největší vedra tak jí to neublíží. Jo, a Víťa pitný režim dohání v bazénku :o))) Kam si samozřejmě i načůrá :o)))

A víc si nepamatuju tak pro jistotu zdravím všechny maminky a dětičky a bříška!

Katka

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Všechny deníčky uživatele

P.S.T.M. 96: Náš "vypráskaný" týden


Reklama