P.S.T.M. - 69 - JAK JSEM SE STALA KROCANEM

Snažení
  • Missorka
  • 07.06.05

Říkáte si ona zešílela nebo co, teď nám tady bude popisovat jak se mění v drůbež, to se nemusí namáhat, to o ní víme už dávno, nehledě na to, že by se asi měla stávat víc krůtou než krocanem, protože přeci jen je krocan rodu mužského, že?... :) No, je to trochu jinak. Ne, že by mé myšlenkové pochody nepřipomínaly někdy slepici (můj muž jistě na požádání rád dodá mnoho veselých historek...), ale dneska bych docela ráda zkusila napsat o něčem jiném... ;)

Každý rodič se mnou bude souhlasit, že po narození svého dítěte zjistí, (ačkoli se před tím rozhodl, že bude objektivní a nad věcí), že se mu narodilo to nejúžasnější dítě na světě. Automaticky předpokládá, že to tak vidí i ostatní a tak v lepším případě na to příliš neupozorňuje, v horším případě považuje za nutné to okolí připomínat. :-)

Stejně tak tomu bylo u nás - už v porodnici mi Vojta (zcela samozřejmě) přišel asi tak o dvě třídy krásnější než ostatní miminka (ale moc jsem to neřešila, proč taky, nemá cenu srovnávat oblastní kolo Miss s vítězem Miss Universe, že?) a přišlo mi (což jsem si už ovšem uvědomovala jako iracionální), že má velmi oduševnělý a inteligentní výraz. Můj muž šel ještě dál. Hned na porodním sále, ještě v tom rozkošném modrém mundůru SE PROMĚNIL V KROCANA. Jistě víte, jak takový krocan-rodič vypadá - pyšně si vykračuje, vítězoslavně se usmívá a nos má mírně zvednutý. Pohled na mého velmi milovaného muže proměněného v krocana zůstane po celý můj život jedním z nejúžasnějších zážitků…

Přišli jsme domů, začali jsme se všichni sžívat a já pořád nebyla krocanem v tom pravém slova smyslu. Moje dítě mi přišlo jako zázrak, ale zároveň jsem to tak nějak zhýčkaně vzala velmi rychle za samozřejmé a v duchu mu malovala šťastný a úspěšný život… (Znáte to - inženýři přes dírkovanou matematiku, právníci, prezidneti a tak… :-)) Hmmmm, a pak se zjistilo, že Vojta je velmi pohodlné dítě. Sice se uměl otočit na bříško, ale nedělal to. Uměl spoustu věcí, ale udělal je jen tehdy, když už jeho pochybnostmi zmítaná matka svými dotazy totálně otrávila své široké a daleké (zejména virtuální) okolí, a i pak, poté co mi ukázal, že to umí, již nepovažoval za nutné to nadále opakovat - když už jsem to přece viděla, no ne? ;-)

Ne, že bych díky jeho pohybovému vývoji ustoupila ze svých snů o něm. Ani nápad. Bylo mi jasné, že tak úžasné dítě jako Vojta ke svému spokojenému životu něco tak přízemního jako pohyb v podstatě nepotřebuje. Bude prostě třeba… třeba… třeba… dermatolog (všimněte si! dermatolog! ne třeba vrátný nebo telefonní asistent, ale dermatolog!). Bude sedět na židli, koukat na vyrážky a předepisovat masti. K tomu v podstatě žádnej pohyb nepotřebuje. Poté co se začal plazit, jsem to mírně upravila - ordinaci bude mít v ložnici, ráno vstane, přeplazí se na židli, bude ordinovat, a akorát bude muset tak kolem 11 skončit, aby se stihnul do 12 doplazit někam na oběd. :-) A ještě to bude mít tu výhodu, že si dokáže svými vlastními mastmi namazat ty odřeniny na rukou a jiných částech těla, co mu plazením vzniknou.

Pořád ještě jsem nebyla krocan. Dělala jsem si legraci, že máme doma ležáčka, a to by správný rodič-krocan nikdy nepřipustil. A pořád jsem číhla, kdy teda nastane ten zlomovej okamžik a moje dítě se stane konečně pohyblivým tvorem. Trubka obecná jsem byla!!! Naštěstí mi došlo, že to nemá smysl, a že o hodně přicházím. Nemá cenu čekat na nějaký zlomový okamžik, absolutní většina chvil s vaším dítětem je nezapomenutelných, překvapivých a taky dost těžce sdělitelných. Konečně jsem odhodila tabulky motorického vývoje, nadechla jsem se a uviděla spoustu věcí.

Že mám úžasně komunikativní dítě, které miluje obrázky od Heleny Zmatlíkové, jakékoli básničky, říkadla a když je k nim ukazování, tak o to líp! Že si dokáže hrát s autíčkem a jen tak mimochodem ukázat na Veselou krávu v televizní reklamě, říct búúúúúú a zase se věnovat autíčku. Že když odněkud přijdu zalyká se smíchy a po meresjevsku se plazí, aby byl rychle u mě… Bylo by toho spoustu a každá to znáte.

Prostě jsem se stala konečně tím správným rodičem-krocanem. Takže - vítězoslavný úsměv na:,–(it, nos mírně zvednout a zeširoka si vykročit - RAZ DVA… :-)

KRÁSNÝ TÝDEN VŠEM KROCANŮM A OSTATNÍM JAKBYSMET!!!

Peta, Vojta (11m a kousek) a Klíště alias Viktorbert (33.tt)

P.S.: Jen tak mimochodem - Vojta se včera postavil - prostě dolezl ke gauči, kleknul si a už stál - a když jsme s mužem čučeli jak zjara a tleskali, tvářil se jako - proč ten poprask??? :-)

Hodnotilo 1 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 07.06.05 08:44

žeby první? Tak si jdu počíst…jinak Vojtpvi gratuluju!
GaB marůdeček chudáček:(

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 07.06.05 08:54

Že by první??

AHOJKY ZLATÍČKA,

k deníčku-takže bych se ráda pasovala na krocano-páva,samozřejmě už v porodnici byl Štípek nejhezčí miminko,rodina mě v tom samozřejmě utvrzovala,žádná otlačenina,pu­pínek..No prostě PAN KRÁSNĚC!!
Už v porodnici byl parádně pevný a žádný gumoň :-)) Dneska se točí na bok,včera prvně otočku dokonal až na bříško-ještě pravda nedopiloval jak vytáhnout zpod sebe tu ruku,ale na to génius přece příjde :-))
Zvedá se do sedu(rozuměj zvedá hlavu a část trupu),vykládá,výs­ká chcechtá se nahlas-no zlatíčko.Co vám budu povídat,vždyť to určo znáte :-))

Jo historka ze včera s tchánovci.Měli jsme od 17h.návštěvu(ob­jednaní známí,na odchodu se srazili s mou máti-přijela pro bráchu,co si přijel dělat úkol(předem domluveno)-zdržela se 10min(malý už byl protivka-bylo 19h,čas přípravy k hajajů)
Máti odešla,svlíkla jsem se do nedbalek,natáhla se na gauč,vatáhla prso a kojo.Načež ZVONEK!!!To mě téměř zvedlo ze židle neboť máme na zvonku napsáno-NEZVONIT-KLEPAT!!!No kdo jiný než ,,milovaná,,tchýně s tchánem.Zah­laholili jako cože si myslíme že Š.už týden neviděli,a rvali se dovnitř.Mylsela jsme že mě trefí-já polonahá s prsem ven,dítě témeř uspané.
Tchýně mi ho samozřejmě rvala z ruky,hýkala a hlaholila až jsem vypěnila a sežvala je ať neřvou že to dítě bude spát,že je JEHO doba.Načež mě spražila pohledem že snad 1× to přežije malej a já odvětila že malej snad jo,ale já že bych nemusela :-(
No prostě ho rozebrali,rozeř­vali,přetáhli-položili do postele a uvelebili se v obýváku.Já se zvedla a zavřela se sním do ložnice a udyndala ho prsem.Naštěstí jsem se s nimi už neviděla.
Po příchodu do obýváku na mě manža mrknul jakože jsem LVICE ELZA co sekla drápkem! :-)) A já mu na to odpověděla,že v době mobilů a jiných technických vymožeností je příště prostě zasklím a nepustím! A TO ZCELA VÁŽNĚ.

No byla jsem řádně vytočená-tak,že jsem to musela sdělit holkám na chatu,mé tetě na ICQ a mé máti přes SMS :-))
Ještě že vás všechny mám!!

vytočená Gabule a nej.nej,Štěpulka

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 07.06.05 08:55

Gabííí já byla první,protože jsem nejdřív přečetla,a pak psala komentář a až pak poslala!
Neber mimé prvenstvííííí :-))

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 07.06.05 09:04

Ahojtéééé,

hurááá nový deníček !!!

PETO : ten je tak krásně napsanej !!!!! Prostě úžasnýýýýý !!!!! :-) A věř, že Vojta je šikulka !!! A moc moc moc gratuluju k prvnímu postavení :-))))))) To víš to byl výraz : " co děláte… Vždyt já tohle trénuju už dost dlouho, ale přepečlivě to tajím ! " :-))) Pohlad Klíště a Vojtovi posílám pusinku !!!

Tak a co u nás ? No jak jsem už včera psala, tak jsem šla ke své nové dr !!!! HOLKY JÁ JSEM TÁÁÁÁÁK NADŠENÁ !! To je tak milá pí dr, že si to ani neumíte představit. Neskutečně pohodová. Povídaly jsme si a smály se :-))) fakt tam vyzařuje pohoda a klid. Mají krásnou čekárnu kde jsou jen 3 židličky, protože se fakt nestane, že by se tam sešlo víc ženských najednou a navíc Vás vezmou okamžitě na kterou hodinu jste objednaná. :-) Paní dr. mi podala ruku a už jsme kecaly :-)))) Vypisování opětné anamnézy mi nepřipadalo tentokrát nijak strašné. :-) a šlo se na vyšetření :-) Udělala mi cytologii, vyšetřila mě pohmatem a pak hned ještě na koze mi udělala UTZ vnitřní… Má tam sámo i lehátko, ale abych tam nemusela hopsat, tak to udělala vše najednou :-) Na UTZ bylo vše náááádherně vidět. Oba vaječníky a vejcovody volně ložené, děloha normální a sliznice taky :-) Prostě prý naprosto zdravý člověk :-))) Nic neláme přes koleno. Ted po vysazení HA se máme 3 měsíce intenzivně snažit a kdyby to náhodou nevyšlo, tak po těch 3 měsících začnu chodit na folikulometrii a udělá všechna potřebná vyšetření. :-) bavily jsme se o mých nezdařilých těhu a ona říkala, že se to fakt stát může a prostě tělo nebylo v pořádku. Pro mě prý bude nejlepší otěhulkovat v létě. tak uvidíme… :-) Takže 20.6 si mám zavolat na výsledky cytologie a všechn stěrů a uvidí se. :-) zaplatila jsem si paušál, který teda není zrovna malý, ale je to na rok a mám v tom veškeré výhody. :-) A za tu péči mi to fakt stálo. :-) Sestřička je taky neskutečně milá a upovídaná :-)) Prostě pocit mi nic nezkazilo a jsem strašně ráda, že jsem na ní ty reference dostala :-)

Nicméně jsme se včera doma opět pohádali, takže to beru už s rezervou :-)))) Chlapi jsou fakt ubožáci… Hlavně někteří.

tak já jdu popracovat a ještě se ukážu..

Jo a jinak jsem našla úúúúžasný svatební šaty !!!!!!! :-)

Páá Kačka

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 07.06.05 09:26

Ahojky,
tak jsem dočetla, ukojila chuďátko a jdu napsat.
Peťo, hezkýýý:) Tentokrát jsem tě trošku podcenila, myslela jsem, že ta tvoje poznámka v minulém deníčku znamenala, že se toho má někdo chopit:)
Samozřejmě, že jsem pyšná matka a samozřejmě, že JÁ MÁM TO NEJKRÁSNĚJŠÍ DÍTĚ NA SVĚTĚ (musim říct, že se mi líbí většina mimin a když já řkenu, že je ošklivé a to je velmi velmi zřídka, tak to je co říct, ale na báru prostě nemá nikdo:))). Chlubit se samozřejmě můžem, ale…jsem v baráku s ženskou, co vychovala 3 děti, o tom, že má už vnuka ani nemluvim, takže stejně jako když jsem babičce říkala o svých úspěších a setřela mě tím, co sestřenice, tak mě ona setřela taky něčim. O tom, že jsem jí přestala ukazovat i UTZ, protože prostě je to podle ní škodlivý a blbost apod nemluvim (ale asi víte, co si o tý „píp“ myslim). Moje mamka pochválí, ale stejně hodí takovej ten úsměv, co mluví místo ní:)
Ale ano, jsem na Báru nesmírně pyšná. Nevim, jak to napsat, prostě je skvělá, báječná, úžasná a já jí miluju a opakuju si to asi 100× denně, i když se najde chvilka, kdy jí mám plné zuby (a přiznejme si, že ta chvilka se najde u každé, ne?)
No, a jinak nic novýho. Báře se začíná trochu vracet teplota, v noci se pořád budí a dusí se hlenama (uvolnily se po sirupu, ale neví, jak je dostat ven:(), furt odsávam nos, ale z krku to nedostanu. Pořád pláče, je unavená a chraptí. Doufam, že pomalu finišujem. Aby tho nebylo málo, tak jsem to chytla nejspíš od Báry:( Zítra jsem měla jet k soudu (bývalý zaměstnanec vs zaměstnavatel), ale volala jsem, jak to udělat, že tam prostě s Brou nemůžu a doma jí taky nechat nemůžu ( navíc nemocnou, kdy je pro ní máma ještě důležitější než kdy jindy), abych neplatila pokutu, že jsem neomluvená. Prý to zkusí odročit, jinak mě omluví. Takže tam budu msuet jít - jo a víte proč? Abych tam řekla, že v době, kdy řešili jistý problém, jsem byla na rizikovym a mou agendu vedl někdo jiný. A to věděli, takže mě tam zatáhli naprosto zbytečně (spíš mysleli, že mě do toho nějak zatáhnou a budu lhát?). Navíc jsem jim posílala čestný prohlášení abych tam nemusela a stejně mě obeslali. Fakt super.
No, Bára spí, jdu se najíst, prootže jsem neustále hladová, musim nabrat sílu, o tom, že teď jen kojim, což mě trošku teď čerp, ani nemluvim /už jí nejedou ani švestková či jablečná přesnídávka, tak to je fakt zlý:(/
GaB, 36týdnů

 
Anonymní  07.06.05 09:26

ahoj,

peta, tie najuzasnejsie miminka este len pridu :o)) vojta je proste machr. :o)

bola som u dr. asi mam alergiu na pely a tie lietajuce blbosti. takze som dostala pytlik liekov. ja uz si to ani nepamatam kedy a aky… moja dr mi povedala, ze som sice pekna ale vidi ze nie som v pohode… no fakt to mam napisane na cele :o)

kacka, no to je super. ja cakam na cytologiu uz cez mesiac, na vysledky, co ked tam nieco je (za to nemoze dr)

mam taku dilemu, chodim k psych. dnes zacneme s nejakymi cviceniami a liecbou. no a ci mam zvolit aj lahke antidepresiva, to znie desne, alebo co. potom by som brala aj HA… neviem co… neznasam sa rozhodovat…

tak yatim
d.

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 07.06.05 09:32

Danko,
a co ti poradil psycholog? A mluvila jsi o tom s manžou? Nemyslim tim, že je nemáš brát či máš, jen tak obecně. Psycholog teda dokáže hodně pomoct, tak bych možná chvilku počkala, jak se to bude vyvíjet a co doporučí. Určitě je fakt, že bys měla bejt v klidu co nejvíc (lehce se říká, věřim)…
Každopádně držim palce, aby to dopadlo dobře a byla jsi brzy OK a abys brzy měla i ty ty vytoužené // a mimíska v náručí. Hrooozně moc ti to přejeme a držíme palce!
 GaB

 
janat
Extra třída :D 10772 příspěvků 07.06.05 09:47

Ahoj, odpustte , ze vam lezu do denicku, ale neda mi to :)
Missorko, chtela jsem jenom rict , jak super jsou tvy denicky-vsechny, ale tenhle je zvlast povedeny, jak bys tam psala o nas :))) Mam stejne stareho syna a u nas je to uplne to samy :))) Jana

 
evelina1
Kecalka 406 příspěvků 07.06.05 10:38

Ahojte holky,
tak tenhle deníček se mi obzvlášť líbí, myslím, že vystihuje každou z nás a samozřejmě naše drahé polovičky.

U nás to na 100% fungovalo u Káji, když se malý narodil tak se rozbrečel a řekl , že to bylo jako když vidí sebe, no tak jsem mu po čase musela připomenout, že Adámek je mnohem hezčí. Jinak každému básnil, jak úžasného má syna, najkrásnějšího na světě. Já pyšná matka jsem se vždycky jen tak usmála a pokývala hlavou to je přeci jasný vždyť je můj).
To , že Adámek zá:,–(ně odmítá dělat paci paci, na to už kašlu, to že nechce ukázat jak je veliký to už mě taky přešlo. Teď začal dělat pá pá, ale jen když se mu chce. Prostě ho nebudu k ničemu nutit, umí už sám chodit kolem postele a nábytku a miluje reklamy v televizi.
Prostě i kdyby neuměl nic pořád to bude pro mě to nej nej co mě mohlo kdy potkat.

A co jinak nového víkend docela v pohodě , v sobotu jsme byli u známých na grilovačce, bylo to fajn. Taky jsme si už domlouvali dovču na příští rok s prťatama, tak se už teď těším. Neděle byla hnusná a tak jsme byli doma. Včera jsem byla sesbírat jahody, a že jich bylo docela dost a pořádně jsme se nadlábli.
Dneska mě čeká žehlení, no když si na to vzpomenu mám husí kůži, ale bohužel nikdo jiný to za mě neudělá.

Missorka - deníček je boží, vy jste takový pohodáři, strašně to obdivuju a závidím, tak hlavně odpočívat a pohladit bříško a Vojtíškovi pusinku

Gábinka - to mě moc mrzí, že máš takový problémy s tchánovcema, moc držím pěstičky, aby se co nejdřív našlo bydleníčko a vy jste byli v klidu, pusinku Báře

Kačka - tak to jsem opravdu ráda,že jsi nadšená z tvé nové dr. já teda od začátku chodím taky k ženské a nemůžu si stěžovat, určitě hoď foto sv.šatů, ráda se podívám, budu moc držet pěstičky až bude snaženíčko, jo a chlapi to je kapitola sama, na to by asi jeden deníček nestačil

Danka - je mi moc líto, že to nevyšlo, ale ono to určitě příjde až nastane ta správná doba, takže nesmutni a brzy se uzdrav

Tak nenapsala jsem všem , ale šéfová tu brousí, tak já ještě pak písnu. zatím ahojky
Evel+Adámek

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 07.06.05 10:57

No Evel!!
A mě jsi vynechala?? :-))

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 07.06.05 11:29

Ahoj:)

Peto, tak krocanem jsi me dostala:))) U nas to teda neni krocan, ale kvocna a asi ani nemusim psat kdo:))))

Jinak jsem asi divna, ale mne se po narozeni Mates nelibil. Teda ne, ze bych ho chtela vymenit, to ani nahodou! Ale nejak mi zustalo zachovany kriticky mysleni a do SMS mi proste neslo napsat, ze je to nejkrasnejsi mimi:))) Proste byl tlamatej po me (a me kdyz ukazali po narozeni mame, tak se zdesila, ze jsem celej deda…coz byla dost hruza:))) Kdyz mi PA rikala, ze mam krasnyho kluka, predstavovala jsem si neco jinyho:))
Ale Matysek to behem par dni markantne vylepsil, hlavne vyblednul a zmizeli puntiky z obliceje a zacal byt opravdu k sezrani:))) Coz je samozrejme doted…hmmm a jakej je sikovnej a uzasnej nemusim psat, to je prece jasny:))

Akorat se teda nemusel dneska vzbudit v pul 6, nasledne mi rvat prso a v mezicase vriskat, jsem mrtvola…
Takze se timto zavazuju, ze dneska zacinam odstavovat a rusim vecerni kojeni (jak ja to preziju)…a za mesic ranni (to uz budu zrejme mrtva, takze se nevzrusuju:)))

Lenka&Maty zitra 17 mes.

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 07.06.05 11:35

A jsem desne vytocena, protoze na FF UK vladne neuveritelnej bordel! Prislo mi vyrozumeni, ze ode me neobdrzeli platbu za letni semestr a jesli to do 15ti dnu neuhradim, prerusi mi studium nebo co. Jenze ja si minulej semestr podala zadost o prominuti poplatku (je to skoro 20tis. za rok) a vyhoveli mi az do ledna 2006. Takze jsem do pul druhy rano hledala ten zatracenej dopis, kterej byl jako jedinej samozrejme nekde uplne jinde, nez kam takovy veci davam… A budu muset volat a psat, pripadne se zas strachat na studijni, ja je zastrelim! Samozrejme v okoli neni kopirka, ze bych jim to jednoduse poslala grrr. A kdyby to bylo poprvy, ale tenhle semestr uz je to podruhy, co mi diky bordelismu fakt zjednodusujou zivot…
Tak jsem si ulevila…
 L&M

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 07.06.05 11:56

To nemysli vazne…volam svoji studijni referentce, ta me prepoji na jinou, ktera k tomu ma podklady, ta je ale nemocna, takze me prepoji zpatky, po dlouhym cekani to zvedne uplne jina, ze si mam zavolat ve ctvrtek… jestli mi vyprsi ta lhuta a ja budu muset psat dalsi priblbly zadosti, tak se neznam… Diky podobnym kravinam me uz jednou vyloucili, a pak hned zas prijali, protoze to administrativne neslo udelat jinak…
jdu se uklidnit…

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 07.06.05 12:00

Missorko,

už vás chci vidět, jak se „krocaníte“ nad dalším potomkem…je to úžasný. Já jsem do svých dětiček zamilovaná až po uši. Ale který rodič není, že jo?

No vidíš to, ještě prvnímu roku uteče…hlavně nesrovnávat…myslím děti ve vývoji :-))

papa a vydrž do konce VABE

 
evelina1
Kecalka 406 příspěvků 07.06.05 12:22

Pro Gabulku,
moc se omlouvám, ale přelítla jsem ty články moc rychle.
Takže příště se určitě polepším.
Jinak co se týče tvých tchánovců sdílím stejný názor jako ty. Asi byste jim měli nenápadně naznačit, aby předem zavolali, ale u někoho ani to nepomůže.
Tak přeji krásný den a Štěpulkovi pusinku velkou je to šikulka.
 Evel

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 07.06.05 12:26

A tak se stalo, že se cosi přihlásilo…je to MS, neni to MS? Co si myslet, když doteď jsem byla bez poskrvnky a najednou, když mam podezření na //, tak z ničeho nic tělo začne blbnout? To jsem teda zvědavá, jak si se mnou ta mrcha hnusná bude zahrávat (stěžuje si ta, co se s ní nepotkala 17měsíců když pominu následek Hamiltona, ale to s MS nemá nic společnýho, že)…
No nic…tak zas jdu…k Báře. Je čas krmení, pokud bude mít zájem
 GaB

 
Kakinka
Kecalka 136 příspěvků 07.06.05 12:29

Ahoj holky,

všechny Vás moc s králíčkem zdravíme.
Ačkoliv jsem doma, tak se mi nějak nedostává času, když už se dostanu k počítači, tak většinou jenom rychle přelítnu deníček, abych věděla, jak se Vám všem daří a k psaní se už nedostanu. Je fakt, že přes den je furt co dělat, jsme hodně venku a večer už sedí u počítače můj muž.

Teď Vám tedy aspoň v rychlosti napíšu, jak se máme. Jak už všechny víte, výsledky z odběru plodové vody dopadly dobře a náš králíček je zdravé miminko. Tímto ještě jednou Vám všem děkuji, že jste nám drželi palce. Volala jsem si na výsledky do Brna minulé pondělí a v pátek nám přišly i poštou, takže už to máme i tzv. černé na bílém.

Minulý týden jsme byli i v poradně, všechno je v pořádku, akorát mám dost nízký tlak, takže už se vůbec nedivím, že mi v těch teplech bylo tak hrozně. Tohle chladnější počasí je teď lepší i když slabé oteplení bych uvítala. Dopoledne jsme tu měli 5 stupňů a padali ledové krupky - pěkné počasí na červen :o(
V pátek jsem byla v nemocnici na kontrolním ultrazvuku po tom odběru. Bylo to super, zase jsem viděla králíčka, pořád zakláněl hlavičku. Mám i čerstvé fotečky, všimla jsem si, že máme svoje fotoalbum na emiminu, tak bych je tam mohla dát - no spíš teda můj muž, protože já jsem děsnej antitalent na přetahování fotek kamkoliv. Strašně bych se Vám chtěla pochlubit, vím, že Vám je už slibuji dlouho, tak teď snad Vám je tam dám všechny zpětně.

Včera jsem si byla taky ukončit neschopenku, ve čtvrtek se vracím do práce. Fuj, vůbec se mi nechce, ale říkám si, že na tu „chvilku“ to vydržím. Chci totiž hlavně pomoct mojí dobré kamarádce na moje místo. Šéf už udělal výběrové řízení, pozval si ji na pohovor a dostala se do užšího výběru. Teď se v podstatě čeká, až se vrátím do práce a šéf z dovolené a pak se rozhodne, takže bych jí tam chtěla pro:,–(it.Tak snad se mi to podaří a budeme spokojené obě.
Včera jsem si ještě domluvila i těhu cvičení a předporodní kurzy. Cvičení je každý čtvrtek odpoledne, byť mám doma knížku Fit maminka od Lucie Výborné, tak se prostě sama cvičit nedonutím a tohle mě láká, aspoň se trošku protáhnu. O předporodní kurzy je prý velký zájem, takže začínám až za měsíc. Má to být pět lekcí - od těhotenství, přes porod až po péči o miminko včetně prohlídky porodních sálů.

V sobotu jsme byli na výletě v Brně, mimo jiné jsme prolezli i pár „mimi obchůdků“, zkoušeli kočárky, obhlíželi postýlky, koupili jsme tam králíčkovi první obleček a bačkůrky s králíčkama :o) Teď bych se s tím nejradši pořád mazlila, jak je to rozkošný.

Králíček už taky kope. Hned je to jinačí, když o něm vím. Nevím jak bych to napsla, ale těhotenství je teď takový mnohem reálnější a o to víc si to užívám. Poprvé jsem kopanečky ucítila minulé pondělí a hned jsem si říkala, že už to musí být ono. Od té doby se to každý den nepravidelně opakuje, nejčastěji, když jsem v klidu, sedím - ležím :o)))

Taky teď vybíráme dovolenou, chtěli bysme jet někam začátkem července, ale jenom tady u nás v ČR. Přeci jenom dlouhé cestování a vedro v autě už není nic pro mě.

Tak snad jsem napsala, co jsem chtěla.
Mějte se všechny moc krásně, pusu Vašim dětem

papa Kačí a králíček 21tt

jdu vařit oběd - můj milovanej špenát, po tom bych se utloukla :o)

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 07.06.05 12:31

Evel,

hihi já si dělala prču,každopádně každý zájem mně vělmi těší :-))
Hele my jim snad stokrát říkali ať napíšou,zavolají…no hrách na stěnu.Tudíž prostě a jednoduše příště neotevřeme-spíme!! :-D
Díky za pochvaly,asi se natrvalo vetřu k vám do deníčku-neva???

Gabuško,držím palečky ať je to co je to!Hlavně ať jsi v poho a věřím tomu že ty // zahlásíš.

Gabule a chrnící zlatoušek

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 07.06.05 13:21

AHOJKY, JDU SE SEM JENOM OMLUVIT, ŽE NEPŘISPÍVÁM, ALE NĚJAK NEMÁM LITERÁRNÍ NOTU A NĚJAK NEMÁM ZROVNA POTŘEBU VENTILOVAT. MÁM NĚJAKOU DIVNOU NÁLADU, ASI TÍM POČASÍM A TUŠÍM, ŽE SE ZAČÍNÁ VKRÁDAT DEPKOIDNÍK - UŽ DLOUHO JSEM HO TADY NEVIDĚLA, TAKŽE JE NA ČASE, ABY SE OZVAL :-((((

TAKŽE JSME V POHODĚ, MARKÉTKA LEZE PO ČTYŘECH A VÁLÍ SE NA LINĚ.

OMLOUVÁM SE, ŽE NEMÁM POTŘEBU ANI REAGOVAT, ALE DENÍČEK ČTU A DOUFÁM, ŽE SE SLUNÍČKEM SE VRÁTÍ I MOJE POTŘEBA VENTILOVAT EMOCE.

MARKÉTY

PS: MARKÉTKU MILUJU A DENÍČEK SE PETĚ MOC POVEDL, CÍTÍM SE ÚPLNĚ STEJNĚ

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 07.06.05 15:38

Ahojky:)

Nakukuju od Jarňátek a nedá mi to, abych taky nezareagovala na krocanoidní chování nás rodičů:)

Péťo, přesně jsi to vystihla, jenže co je horší, nás stihlo ještě i to, že jsme si s manžou mysleli, že to, že je naše dítě úžasné a úchvatné uvidí i všichni kolem, konkrétně babičky, dědové atp. A že se všichni budou děsně prát o čas být s tímto naším zázrakem přírody, že budeme dělat rozpisy na vození a že i vzdálenější příbuzní budou rádi a často jezdit… Ono génia a ještě tak krásného mít v rodině, to by si měli všichni považovat, no ne?:)))

No moje mamka už si to pomaličku asi začíná myslet a opravdu se mění v babičku přímo vzorovou, bohužel o ostatních se to říci nedá… Prostě zatím neobjevili v sobě prakrocaidní sklony a pořadníky na vození a hraní si se nekonají. Jenže postupujícím časem a asi i logicky to přestáváme očekávat a dokonce nám to přestává vadit:)

Protože náš syn se nedávno změnil v ještě úžasnější batolátko, které každým dnem objevuje svět a my díky tomu, že jsme pořád s ním, nechybíme u žádného super objevu a poznání… My jsme ti, kterým jde dát pusinku hned po ránu a přijde se přitulit:) Je toho spousta, co denně zažíváme a je to strašně fajn…a třeba je pak dědovi líto, že si od něj Davídek nechce vzít kornoutek od zmrzliny, protože ho vlastně skoro nezná a i když je s ním, tak si děda k němu nikdy nesedne na zem a nepouští si s ním autíčka… a třeba mu je to taky fuk… prostě děda nám nezkrocanovatěl…

Omlouvám se za tu trošku pesimistickou notu, ale nějak mi to vytanulo na mysli…protože kolem sebe vidím, že ještě větší nekritici našich zlatíček jsou právě prarodiče, jak mívají ještě růžovější brýle a většinou je nesundají, ani když si od nich vnuk v pubertě vypůjčí auto a maličko ho škrábne…

A tak u nás krocanujeme jen my s manžou a parádně si to užíváme:) A Asho (Leni), Davča se mi na porodním sále taky moc nelíbil, ten můj červený blonďáček měl daleko do tmavookého vysněného bruneta:)))

Mějte se všichni fajn:)

Diny od Jarních miminek a ročák Davídek

 
Albi01
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 07.06.05 16:03

UF! Ale musim se smát, protože mi to neuvěřitelně připomíná naše studijní na Přf:-))) Drž se. Já vim že to neni k smíchu ale k pláči!
 A

 
Albi01
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 07.06.05 16:18

Ahojk:-)
Teda to je deníček, pro změnu nechutně povedenej:-)))
Tady taky jedna krocanka:-) Holky klíd, mně se teda n sále Anika líbila neuvěřitelně, ale druhej den ráno vypadala jak tchýně a já jsem se z toho do dalšího dne léčila:-) Teď tam tu ženskou ještě občas zahlídnu, ale je mi to putna, naopak, o to víc si řikám, o co se ta pani ochuzuje!

No tak a teď si teda zakrocanim:-)
Anika měla včera první lžičku, mlaskala u toho a řekla ham! No od tý doby řiká ham pořád mezi mamama a babapapa:-)
První lžičku jsem měla v plánu až po konzultaci s alergoložkou, ale po tom, co se včera dítě nacpalo letákem od babydentu, tak jsem si řekla, že už teda klidně tu mrkev může:-) Leták jsem sundala z dásniček a že ho tam teda bylo!!!
No a dneska očekávám první příkrmovou plínu. Dala si na čas, ale došla:-) Zatim nic moc, jenom to zhoustlo a změnilo barvu. Ale bacha! Byl tam normálně ten leták!!! No a jaký kusy a dokonce čitelný! UF! Budu to dítě muset víc hlídat, aby zase někdy nečetla)

Vojtí, gratulujem k postavení. To je paráda, co?:-)

Tak sakra, na reakce asi zatim nedojde, dítě prudič volá! Už aby bylo hezky a mohly jsme ven!!!
 A+A

 
Anonymní  07.06.05 16:24

Ahojky holky,

teda nevím co tady řešíte.....,protože to nejkrásnější, nejgeniálnější, nejfantastičtější, nej…, nej, nej, nej mimiko sedí vedle mě, žužlá a rozpatlává chleba do vzdálenosti 2m.

Já jsem krocan nejkrocanovatější. Dokonce máme s Markem dohodu, že jakmile to začnu přehánět upozorní mě, spíše budu muset dostat ťafku mezi oči. Znám se, budu mít snahu vodit za ručičku a uhrabávat cestičku......., ale co mám dělat??? Prostě Kubíka MILUJU.

Gabi, klíďo se vetři a že pozdravuju tchánovce. Prima rodina, taky bych sekala a kousala, náš skvělého manžela, vzít to s humorem a postavit se za tebe - skvělý chlap.

Missorko, krásně tos napsala. Nevím čím to je, ale pokaždé krásně vystihneš moje pocity a nálady. Bože, já chci takový dar slova!!!!!

Asho, Kubík se mi po porodu móóóc líbil, ale ta láska, ta pravá mateřská láska nikde. Já byla nešťastná, a pak o tři dny později, mě to zasáhlo, ale takovou silou, že se to nedá ani napsat. Musí se to jenom prožít.

Danko, vyřeš to dilema co nejlépe.

Kačko, je fajn, že holčičanda je bezva. Já si neumím představit, že bych chodila k chlapovy. Stydím, stydím, styd…

Kakinko, úplně chápu tvoji potřebu se mazlit s mimi věcičkami, a pohyby, to je úúúúžasná, nejúžasnější věc na celém těhotenství. Užívej si to.

Kubíček spinká a já musím umýt vanu, umyvadlo u vytřít koupelku.

Páá Radka a Kubula (dneska bez teploty - huráááá)

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 07.06.05 17:13

Radko ja to mela presne obracene. Jak se Mates vrhnul do sveta, uplne me to omracilo…ten cit… ale nelibil se mi:)))) I kdyz ted, kdyz se divam na fotky ze salu, uz mi to neprijde tak hrozny:))
 L&M

PS: ted jsme prisli z venku a vypada to tam jak v listopadu bleeee.

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 07.06.05 17:29

Gabule, to je dilo, ale jak je videt, skoro vsude jsou ty tchyne stejny… Teda my mame hodnou, ale zas me vytaci, kdyz Matyse krmim a ona s nim pritom blbne… Nebo ze tam prijedem pozde vecer a ona Matyse rozparadi tak, ze usina do jedny v noci. Taky na nej dela neuveritelny prisernosti typu: kakinky, kikinky atd., jezi se mi z toho hrbet:)) A moje mama zas neni na maly deti. Ale jinak je fajn, jenom to s nima proste neumi.

Kacko sem s satama, ale honem! Jsem zvedava!

Gabi, vy si teda ty nemoce uzivate:( To pocasi taky zrovna neprida ach jo…

Evel, koukam, ze mas dneska taky zehlici den… Ja uz taky musela, hrozilo, ze bysme za chvili neotevreli dvere do pokoje, kde se ta hromada stale vrsi.

Danko, drzim palce, at se rozhodnes dobre…a hlavne at ti to pomuze a jsi ok:)

Albi, tak Anika uz se taky radi mezi mrkvozrouty, jo?:) A letakozrouty:))) No musi nejak trenovat na vsechny ty kaminky a pisek a blato a tak:))) Ja porad venku lovim Matysovi z pusy vselike lahudky:)) Dneska zase zakopnul na piskovisti a upadl s otevrenou pusou:))) na oblicej…

Matysek ma novou zabavu. V koupelne se vyracha ve psi misce na vodu a pak se jde utrit do rucniku:))

L&M

 
Missorka  08.06.05 07:57

Ahojky,

zdravím po ránu. Dneska teda drsný od 3 do 5 jsem nespala, ale hrdinně tu straším od 7 s klukama, abych nebyla za bačkoru ;-)

Do galerky jsem šoupla našeho stojáčka, tak kdo chcete, můžete mrknout. ;-)

Na rodinu šoupnu MELISKU, poslala mi super fota bříška, nebudu rozmazávat, že má termín skoro úplně stejně jako já a zároveň má bříško asi jako já než jsem otěhotněla, běs děs. Navíc v emimi galerii se vystavují fotky těl po porodu, to jsou mi teda móresy, byla jsem zelená závistí ;-)

Nevím, kdo si pamatujete JITY - byla u nás ze začátku a pak o mimi přišla a pak otěhotněla, čeká holčičku a v pondělí ráno (!) jí praskla voda a Beruška dosud není na světě!!! Tak na ní myslím, ať se moc netrápí a jsou holky brzo spolu, už si to sakra zasloužej, až vyšpióním něco dalšího, tak hned písnu.

Komentáře napíšu později, ale tohle si neodpustím - DANKO!!! - ta motorka je úžasná a přesně k tobě pasuje, už se těším, až ji budeš mít a písneš jak jezdíte!

Jdu snídat a pustit si z videa jak Rachel rodila, včera jsme to nestíhali. :-)

Krásný den všem.
Peta a spol.

 
Missorka  08.06.05 08:02

HMMM, TAK NEŽ JSEM TO POSLALA - VŠECHNO JE JINAK - KOPÍRUJU Z ČERVŇÁTEK NA RODINĚ:

Berenika je na světě!!!
8.6.2005 7:57:14
Bohužel nám včera nešel Internet doma, tak to posílám až teď z práce.

Beruška se narodila včera ve 20:40; 48 cm, 3140g. Obě holky jsou zdravé. Beruška je podobná na nás oba :-). Fotky už nějaké mám, ale Jitty je pak dá do deníčků, až přijde domů.

Bohužel se šlo na císařský řez, takže Jitty je teď na JIPce, odpoledne by ji již mohli převést na šestinedělí. Moc se na JIPku nedá volat, takže gratulace přes SMSky …

Průběh:
Do nemocnice jsme přijeli v 6 ráno předevčírem, protože jí praskla voda. Nechali Jitku 24 hodin jen tak, jestli se to samo nespusti. Vůbec se nevyspala, protože každou chvilku něco kontrolují a v noci tam rodila jedna paní, která neskutečně řvala. Nic se nedělo a tak ji včera v 8:30 dali kapačku a pak začali kontrakce tak po 3 minutách. Bohužel Jíťa byla zavřená čípek na 2,5 cm) a po první kapačce se otevřela stěží na 1 cm a kromě toho hned kontrakce po vyprázdnění kapačky ustali. Pak ji doktorka přemluvila zkusit to ještě druhou, že otvírání čípku je nejhorší, pak už to jde rychle. Kapačku na:,–(ili ve 4 odpoledne a zrychlili jí, že se v 8 uvidí. Takže Jíťa seděla celou dobu ve sprše a měla kontrakce po 3 minutách, ale bylo to taková ta tupá bolest. V 8 jí dr. vyšetřila a Jíťa byla stěží na 3 cm. Kromě toho se začali horšit ukazatele krve (po 12 hod. bez plodovky jí začali píchat preventivně antibiotika, aby na mimi nesedla nějaká infekce nebo zánět). Tak doktor navrhl císaře a my jsme souihlasili, protože to trápení by bylo ještě na strašně moc dlouho.

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 08.06.05 09:56

Ahojky,
tak nejdřív bych chtěla Jity pogratulovat k Berenice a popřát jim hodně štěstíčka do života. Měli to dlouhé, ale mají to za sebo ua jsou v pořádku a to je hlavní!
K fotce Meliščina bříška - no comment:) To snad ani neni možná, takový malinký bříško:) Ne fakt, je krásný! a s Peťou už to maj za pár
Peťo, ta Skřítkova fotka je úžasná…je moc šikovnej. Jak moc ti u toho pak padá? A bejvaj to bolavý držkopády? Nebo si hezky sedne a nic z toho neni? U nás to jsou rány jak z děla. Doktor prej, že jí nemam podporovat, jako bych jí snad stavěla…i prd velebnosti. Co bych teď dala na pár dní za ležáčka:)
I když ležáček je fakt, že teď neni moc vhodnej. Bára zas řádí. Blbě se jí dýchá, jak je celá zahleněná a neví, kudy dejchat. Napolohovaná postýlka je naprd. Nakonec jsem to nevydržela a Bára, a´t si kdo chce co chce říká, spala a bude spát, dokud se z toho nevylíže, na polštářích. Se mnou pod dozorem, ale jak leží, tak se akorát tak dusí a je jí hůř. Sama vim, že tohle je nejlepší poloha. Blbý je, že jí klidně 3× za sebou odsaju a je stejně plná hlenů. Docela už mě to trápí a přiznávám se, že jak v noci řádí, jsem pak nevrlá, i když nechci. Bára za to nemůže, já vim. Ale mě točí to, že jí prostě nemůžu pomoct. Takže si vážně hraju s myšlenkou, že zajedem k dr, aby jí odsál on. Asi něco dělam blbě, i když teda vysaju toho dycky hooodně. Střídám Nasivine, mořskou vodu a Vincentku, běží nám tu celou noc zvlhčovač a větrám, ab ynebyl hnusnej vzduch a furt to nepomáhá. A tu rýmu jsem teda hezky chytla od Báry. Takže to je u nás jak u nudlánků. Myslela jsem, že když jí tu a tam nco vyleze po plavču, tak je pročištěná a OK, vůbec nevim, kde k tomu přišla. Alespoň, že má pořád náladu tu zlobit, že:)
Tak zatím
 GaB

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 08.06.05 09:57

Gratulacééé!!

Zdravím při hnusném,pošmourném ránu!

za chvíli se otec přifrčí stříhat,tak jenom bleskově.
Malý spal dneska do 3h.v pohodě,pak prdíky zaútočili,tak jsem si ho vzala na sebe a chrněli jsme tak.Je to zlaťoušek-pak naprsto neočekávaně vymrštil hlavičku a začal se řehtat :-))
Dneska fičíma na 2.plavčo-jsem zvědavá a těším se.
Musím končit,ještě se ozvu.Tak pište a pište.

Gabka a usměvánek Štěpánek

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 08.06.05 10:22

Ahojky holky,

tak nejprve obr gratulace Jity k Berenice. Má krásné míry a je dobře, že se mají bezvadně !!! :-))

U nás vše při starém :-) Od včerejška dělám uraženou a ono to nějaký význam má :-)))))))))))))) Takže si budu ještě chvilku hrát. :-))) Kdepak. Já příjdu na to jak ho poučit, že tak hnusně se chovat prostě nebude !

Jinak vyhlašuju konkurz na šaty :-))
Hodím Vám sem odkazy a juknětě na ně, které se nejvíc líbí Vám :-)

1. http://www.romantikparis.cz/obrazek.php?…

2. http://www.romantikparis.cz/obrazek.php?…

3. http://www.romantikparis.cz/obrazek.php?…

4. http://www.romantikparis.cz/obrazek.php?…

takže zatím tyhle… no a pak mám nějaké favority v Andělským, ale z těhle co jsem Vám sem dala se mí líbí jich víc. :-)

Tak pište a pište :-)))

Zatím papa

Kačka

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 08.06.05 10:34

Kačko,
bohužel se mi ukazuje, že server nelze najít, takže nemám možnost zkouknout:(

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 08.06.05 10:37

tý jo. to je divný :-(((

jdu s tím něco udělat, aby to šlo :-((

Kurnik fiks ! :-D

Kačka

 
Anonymní  08.06.05 10:54

Kačko, já to najdu úplně v pohodě, všechny Tvé odkazy fungují, ale hlasuju zpět pro Andělské studio. Jejich šaty co jsi nám posílala předtím se mi líbily o 100% víc. Důležité ale je, co se bude líbit tobě a v čem se budeš cítit, já si do toho taky od nikoho nenechala kecat, i po zkouškách jsem chodila sama :-)
Claudie

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 08.06.05 10:54

tak už to funguje :-))

K.

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 08.06.05 10:57

Ahojky Claudie,

mně se strašně líbí ty 2. Jsou úplně jednoduché a krásnééééé ! V Andělským jsou šaty taky super… :-))

Kačka

 
Anonymní  08.06.05 11:03

neviem ake su ceny, ale mne sa paci: santana, esucces, danoise, el istres, e ingrid a naj naj
http://www.romantikparis.cz/obrazek.php?…
tie bz som si hned obliekla mat o 20kg menej :o)

vo vsetkych si ta viem predstavit :o)

s tych so ci napisala tak damas (ale viec menej maju dost podobny strih, zalezi asi len na materialy, ktory stejne vypada inac v skutocnosti)

papa
d.

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 08.06.05 11:04

Mě se líbily ty 1 a 2…:)

 
Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 08.06.05 11:20

Mě se moc líbí 1 a 2, neumím se rozhodnout které více.

Radka

 
Missorka  08.06.05 11:40

Danko,

mohla bys prosím těch 20kg zhubnout??? Mě by totiž strašně zajímalo jak vypadaj šaty na kostře, pak prosím foto do galerky… :-)))

P.

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 08.06.05 12:04

JÁ HLASUJU PRO Č.2!!! Gabule

 
evelina1
Kecalka 406 příspěvků 08.06.05 12:19

Ahojky všem,
tak nejdříve obrovská gratulace Jitti k Berenice. Přeji vám strašně moc zdravíčka a štěstíčka ať vám malá dělá jen radost.
Doufám , že se brzy zotavíš a půjdete domů.

Jinak co se šatů týče jsem pro 1. a 2. jsou moc kouzelný, oni jsou pěkný všechny. Úplně v nich Kačku vidím s její postavou, super.

Gábinka - doufám, že Barča bude brzy v pořádku a rýma jí přejde, je to nepříjemný, Ada už ji měl několikrát a byla to hrůza ani odsávačka nepomáhá

Gabule - užijte si plavání, my jsme měli jít dnes, ale musela jsem do práce takže jdeme až v pátek, v srpnu přecházíme do velkýho mezi ročáky

Missorka - Vojtíšek je šikulka, Adámek si už taky umí ze stoje pěkně dřepnout na zadeček je opatrnej, ale hlavu si omlátí skoro o všechno , naučil se totiž blbnout j a kýve tou hlavou dolů a nahoru a samo, že se vždycky o něco bací, pak kouká a začne si ji hladit , ale neřve. Je to dílo ale miloučký

Tak přeji krásný den a lepší počasí
Evel+Adámek v pátek 10 měs.

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 08.06.05 12:29

Kacko, 1 a 2…mozna spis ta 1, ja nejsem moc na vzorky, mam rada hladky:) Ale tobe stejne sekne vsechno, takze je to jedno:)))

Ja jsem se prave fyzicky odrovnala. Byla jsem vencit v rokli a nechtelo se mi brat kocar, tak jsem vzala satek. Dolu jsem mela Matyse na boku a jenom kousek, cely to odtapal pesky. A nahoru jsem si ho uvazala na zada…tyy jooo, necitim ramena! Slo se mi celkem svizne, ale jak jsem ho doma sundala, malem jsem omdlela:))

Jo a vcera byl Matys prvne bez vecerniho koja. Psychicky trauma jsem z toho mela akorat ja, jemu to bylo fuk. Akorat po jedny ho vzbudili prdy a co myslite, ze zabralo? hahaha
Jdu delat obidek.

L&M dnes 17 mesicu!

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 08.06.05 12:32

Holky ,,
to počasí je děs-akorát zalehnout a nevystrčit ani čumák,co?? Štěpula usíná,palec v tlamičce(kla­sika)co my s ním budeme dělat?? :)
Teď co se naučil točit na bok,usíná často na boku a pak se ve spánku přetočí na záda a rozvalí se jak PAN STAROSTA :-)) Áááá palec vypadl,už jenom mlátí pusou naprázdno.
Včera jsem si koupila v lékárně BIOSIL proti vypadávání vlasů(ano 3m po porodu)a malému rybí mast-no nic moc vůně,ale fakt mu pomáhá na prcku.No a vlastně mu tím mažu i vysušené potničky,takže je to naše malá sardinka :-))
Dneska mě namža asi chtěl nasr..,protože se ptal přes ICQ,zda nevezmeme na plavčo tchýni-prý má volno.Nemusím vysvětlovat že se mi zježily chlupy po celém těle :-(
Naštěstí pochopil že by to SAKRA nebyl dobrej nápad.No chápete to??Ti chlapi…
Aha,broučín už je na zádech-spí tvrdě a já si jdu asi taky zdřímnout.Tak paaa

Gabka a sardiňátko Štěpulátko

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 08.06.05 12:33

Ahojte kočky,

tak díky za splněnou anketní otázku :-))

Já teda taky spíš hlasuju pro ty 2 !!!! Strašně moc se mi líbíííííííííí­ííííííííííííí­ííí !! Bože sjou tak úúúžasný. :-) No tak se uklidníme… :-)))))

DANCUL : teda nějak nechápu jakých 20 kg chceš hubnout. :-) Peta to napsala správně :-D :-D :-D

ASHO : teda to jsi si pěkně mákla !!! No ale náhodou uvidíš jak se pak budeš bezva cítít . Teda až budeš cítít ramena :-)))) Prostě jsi pro sebe zase něco udělala :-) A chůze je nejzdravější :-) No a pokud k tomu máš ještě zátěž, tak to je paráda ! :-))))

Kačka

 
Anonymní  08.06.05 12:43

Kačko a co Dora? Už jsem to projela a mají tam opravdu nááádherný kousky. pěkně mastný teda. většinu jich asi vůbec nepůjčují jen prodávají?

http://www.romantikparis.cz/obrazek.php?…

Claudie

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 08.06.05 13:22

Téééda Claudie,

ty jsou taky náááádhernýýýý ! Kuuurnik ! :-))))

Já vím, že to tam mají dost masný. A právě taky hodně k prodeji. tak nevím jestli bych je ukecala na nějakou ceničku na půjčení :-))) No uvidíme. každopádně teda šaty mají překrásnýýý !

Kačka

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 08.06.05 13:30

Mě uchvátily tyto: http://www.romantikparis.cz/svatsat.php?…

G.

 
Missorka  08.06.05 13:34

To se nedá sledovat…

Navrhuju zveřejnit TOP 3, jinak se fakt nechytám… ;-)

A začínám být docela vděčná, že v mé velikosti bude výběr podstatně ale podstatně užší… Nebo, že bych zhubla asi tak 60-70kg (asi tak 1,2 Kačky) a púo novém roce bychom si vybírání zopákly??? :-)))

P.

 
Anonymní  08.06.05 13:43

Missorko s Tvojí pevnou vůlí vůůůbec nepochybuju!!! Jednou už jsi to shodila tak shodíš zase! Nezapomeň taky na ty oranžový širokánský kalhoty a lá Monika Šramlová ! :-)
Claudie

jakoukoliv anketku na svatební šaty si já zopáknu kdykoliv :--))) ráda

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 08.06.05 13:44

Teda taky jsem rada, ze to mam za sebou:))) Ja vybirala skoro pred 6ti lety, v prvnim salonu a hned druhy saty:)) Fakt klika, tohle bych nezvladala:)))
 L&M

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama


Reklama