P.S.T.M. - 84 - Půlmilion od Sazky NEBUDE, otěhotnět na pove

Snažení

Ahojky, Tak jsem se v pátek těšila, jak vám sem tak za měsíc napíšu, že na testu se objevily //, ale ono to všechno bude asi trochu jinak. Žádné nečekané překvapení nebude!!!

V pátek jsme byli s manželem a jeho rodiči a Markétkou na bowlingu a když jsem se vrátili, tak se Jirka najednou zeptal, jestli by mi nevadilo pořídit si druhý miminko už teď a ne až za rok, jak si plánujeme. Prý už o tom asi týden přemýšlí a ta reklama na Sazku, kde nabádají k plánovanému rodičovství, tak ta ho prý pošťouchla, aby mi to navrhl.
A tak jsem se tou reklamou Sazky taky nechala unést a plánovala si růžově, jak budu těhule a jak budu v září rodit, podle MS jsem si dokonce na netu spočítala předpokládaný termín porodu na 6.9.2006.

Nejprve mě polil pocit neskutečného štěstí, chodila jsem doma jako omámená a hladila si bříško, v kterém bych do měsíce mohla mít malinkého mimíse. Podotýkám, že v pátek jsem byla 4DC a měla MS.
V pátek večer jsem uléhala neskutečně šťastná, že se už tento měsíc budeme snažit o mimíska a ke svým lednovým narozeninám, že možná zase dostanu dárek.

Jenže v mém případě ráno moudřejší večera. Celý víkend nemyslím na nic jiného. Tento měsíc jsem podala žádost o stavební povolení a na jaře a létě příštího roku budeme rekonstruovat náš baráček. Teď bydlíme v 1+1 a na jaře se přestěhujeme do dětského pokoje po manželovi u jeho rodičů a na našem baráčku se bude sundavat krov a krytina a dávat nové, budou se nahoře dělat nové dřevěné stropy a ve výsledku tam vznikne ložnice a dětský pokoj.

A mě začalo v hlavě šrotovat, že já budu těhotná, nic na stavbě nepomůžu, že se stavba možná protáhne a já půjdu z porodnice ke tchýni do bývalého Jmanželova dětského pokoje.
Navíc jsem byla v takové pohodě, jak se mi krásně hubne a že před dalším těhotenstvím nějaké to kilo ještě sundám, protože mi chybí 8 kilo do váhy po návratu z porodnice a k tý jsem se před dalším dítětem chtěla vrátit.

Taky jsem si chtěla příští léto užít s Markétkou, bylo by to naše léto před sourozencem. Taky jsem chtěla otěhotnět spíš v létě a rodit na jaře. A taky jsem si to druhý a pravděpodobně poslední těhotenství chtěla užít a ne ho půlku strávit u plotny vařením zedníkům.

Prostě jsem člověk, kterej plánuje a rád má život trochu dopředu nalinkovanej, prostě každej jsme nějakej.

Takže celý víkend nemyslím na nic jiného a dokázala jsem sama sebe tak vystresovat, že včera jsem ještě v 1,30 nespala, nešlo to, cpala jsem se večer perníkem a snažila se ten stres zahnat.
Sama sebe jsem dokázala dostat do takové nepohody, že otěhotnění v týhle situaci je nemyslitelný a jistě i nereálný. A sex? Tak ten teda v nejbližší době ani omylem!!!!!!

Manžel to teda ještě neví, ale zatím jsem se rozhodla, že se na otěhotnění až do začátku tý rekonstrukce vykašlu. Prostě potřebuju mít nějakou jinou starost a myslet na něco jinýho, stejně jako když se povedla Markétka. Otěhotnět napovel asi neumím. O Markétku jsme se pokoušeli 3 měsíce a první dva byl neskutečnej stres, že už se snažíme a nejde to a až ten třetí měsíc, když jsem se na to vyprdla a nechala to osudu a myslela na vánoce, oslavu silvestra a měla toho v práci moc, tak se to povedlo.

Možná si budete myslet, že jsem malicherná, a že bych to měla nechat na přírodě, ale nějak mi to nejde. Prostě se necítím na druhý miminko připravená.

Možná, že za měsíc, až tu myšlenku, že už by tu to další těhotenství mělo být, trochu strávím, tak to bude všechno jinak, ale v současné chvíli se teda o půlmilionovej bonus od Sazky snažit nebudeme.

Jsem zvědavá, kolik snažilek v republice je tou reklamou Sazky stejně vystresovaných jako já.

Zdraví vás nesnažilka Markéta

PS: Nepředpokládali jsme, že bychom nějakou odměnu od Sazky vyhráli, ale ty těhule v televizi asi zahráli na naši citlivou notu a mě osobně způsobily v hlavě pořádný chaos.

Mimochodem, moje 14-ti měsíční Markétka se právě probrala věcmi v manželově nočním stolku a přinesla mi nejprve jeho snubní prsten a poté někilok kondomů, asi to je znamení, že na druhého potomka ještě není ta pravá doba :-))))

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 05.12.05 12:11

Market,
probírali jsme to na ICQ. Ale znovu zde napíšu svůj názor. Myslím, že bude rozumné s Jirkou promluvit, určitě je natolik rozumnej, že to pochopí. Víš sama, že pravděpodobnost, že se to povede první měsíc, je malá stejně, jako že kdyby to všechno vyšlo jak má, vylosují právě vás:)
Pokud se na to necítíš, já bych to udělala tak, že bych nepoužívala HA, ale třeba se domluvte, že si budete dávat pozor, nebo to prostě necháte. Zkus na to nemyslet, časem se to podá. Jak tě znám, myslím, že bude fakt lepší počkat na tu rekonstrukci:) Hlavně na to musíte být dva a ty se na to evidentně necítíš.
Moc ti držím palce a samozřejmě ti to přeju. Promluv s Jirkou, uvidíš, ochopí a odsouhlasí. Stres neni dobrej. To znáš už z hubnutí.
Zdravíme mmch Markétku, která se k situaci vyjádřila též (no právo na to má, je právoplatným členem rodiny a o ní jde taky:))))

Gabča a Bára

PS: teď obědvám Báru, pak až usne, vám napíšu ještě komentáříky

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 05.12.05 12:16

První??

Markét,díky za tvé pocity…taky se na to dívám podobně.I když těhu a mateřství je nádherná věc,myslím že na něj musíme být aspoň trochu připravené.Když se ,,stane,, je to jiná věc,ale asi bych to obrečela!!
Neznamená to že bych nového prcka nemilovala,ale prostě si to chci trochu více užít a nešílet s jedním prckem za zadkem..Tímto vzdávám hold všem maminkám dvou malých dětí viz Peťa :-))
Ne fakt,já bych byla někde zhroucená…vím co se mnou dělá jedno relativně divoké dítě :-))

Tak papa a prosím ještě jednou o zkušenosti s vlakem z předchozího deníčku,díky.

Gabka

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 05.12.05 12:24

Díky Gábi, že Tě mám, protože s někým jsem to probrat potřebovala a Tys mi trpělivě naslouchala.

Víš jakej jsem plánovač, nejsem moc akční, ráda si věci promýšlím. Neriskuji, proto taky nic nezískávám.

Ale prostě první těhotenství jsem si maximálně užila a protože tuším, že podruhé to bude naposledy, chtěla bych si to také maximálně užít a to si myslím, že při bydlení u tchýně a s rozkopaným barákem podle mě nejde.

Proto ta změna nádady z maximálního nadšení - miminko bych chtěla a kolem kočárků s maličkými tvorečky se hodně rozplývám, navíc ty těhule v televizi udělaly své - po veliké rozčarování a taky trochu strachu. Těch proti je zatím víc.

ALe děkuju, žes mě vyslechla a chápeš, že toho mám plnou hlavu.

Markéta

 
Slanka
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 05.12.05 12:36

Bolero,

nedá mi to nereagovat, je to moc krásně napsaný:-). My máme doma 5-ti měsíční princeznu. Dřív jsem říkala, že bych chtěla tři děti. Po 5-ti měsíční zkušenosti s naší holčičkou všude vykládám, že bych chtěla děti dvě a po nočních kojeních á hodinu a půl říkám, že jestli vůbec ještě někdy další, tak za pár let:-).

Hodně zdravíčka přeje Slanka s Mariankou od Červenčátek 2005.

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 05.12.05 12:55

Ahojk Slanko,

dobře tě chápu, některé maminky to mají s miminkama o něco těžší, tohle nebyl náš případ.

Markétku jsem kojila 10 měsíců, potom se sama odstavila, a noční kojení u nás probíhalo naposledy v šestinedělí, potom už jako andílek spinkala celou noc až do těď.

Je to spíš jenom o tom, že si jí chci užít, že si chci užít i to další těhotenství a chci si nové miminko přivést do zrekonstruovaného baráku a ne ke tchýni. A protože s Markétkou jezdíme na bruslích, já na bruslích, ona v kočáru, tak bych si i po sportovní stránce to jaro a léto chtěla ještě užít a těhotná být až na podzim, přes zimu a porodit na jaře.

A navíc si neumím představit, jak celá naše rodina bude makat na mým baráku a já s pupínem na ně budu zírat, to by vypadalo, jakože jsem si to pupíno pořídila naschvál, abych nic dělat nemusela. A nebo by to bylo jako při prvním těhotenství, kdy jsme ještě v půlce těhotenství rekonstruovali vnitřek baráku, nové příčky a podlahy a já ještě v 5. měsíci v klidu tahala cihly na půdě.

Jelikož jsem byla naprosto v pohodě, ještě v 8 měsíci jezdila na kole a v 35. týdnu lezla po horách a protože se znám, tak bych při tý rekonstrukci s rukama za zády stát nevydržela a takové štěstí jako poprvé bychom nemusely mít.

Ono je to také o tom, že chlapům se strašně snadno řekne: Nepořídíme si druhé miminko??????
Ale co to znamená pro chlapa a co pro ženu, to už je nenapadne.

Strašně snadno jsem se nechala pobláznit, moje mateřské pudy fungují dokonale, ale vždycky je třeba připustit si i jistá proti.

Himl, já už si to tady připravuju jako řeč, kterou večer manželovi přednesu :-))))

Asi bude zklamanej, ale ten půlrok už to vydrží.

Markéta

 
Jezibabka
Nováček 6 příspěvků 05.12.05 13:02

Hele holky, ten den Sazky stejne je takova blba astrologicka konstelace ze kdyz porodite tak to bude vyvazeno mene stastnym celkovym charakterem (povahovym vybavenim) a osudem mimise. Necham na kazdem necht veri cemu chce ale vzajemna konstelace hvezd neni ten den buhvijaka :-), takze i celkovy horoskop odvijejici se z data narozeni to rozhodne „nevyhaje“! (To je cele pokus o zert, nicmene to je i z asto lediska pravda)

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 05.12.05 13:07

A jakej je konkrétně horoskop na toho 15.9.2006?

To by mě zajímalo.
Markéta

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 05.12.05 13:14

No rovnou to napis den po dni, boze tohle mne taky dokaze nadzvednout… nic proti tobe, ale muzu zesilet z toho, kdyz se pokousim (a nejen ja) uz takovou dobu otehotnet a pak kdyz se to treba konecne povede, prijde nekdo, kdo mi bude tvrdit, ze to moje dite zrovna nevyhraje… Prijde mi to stejny, jako snazit se otehotnet tak, abych dostala deset tisic… Nevim, jestli mi nekdo rozumite, ale radsi to nechat na prirode a osudu, ne? A radsi taky nevedet… Tohle uz jsem jednou zazila a netusite, jak jakakoliv takova poznamka boli.
L&M nejspis stale depkoidni nebo co

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 05.12.05 13:25

Ahojky Leni, já nevím, jestli si mě špatně nepochopila, nebo mého muže.

My nechtěli od Sazky vyhrát nic, jenom to, jak se ty těhule x-krát denně producírujou v televizi manžela pošťouchlo, že bych také mohla být těhule, ačkoliv to plánujeme až tak za rok.

Takže otěhotnět kvůli sazce nechce ani jeden z nás, ta sazka akorát rozbouřila hormony.

A jelikož nepoužíváme žádnou antikoncepci, tak se může stát, že otěhotním kdykoliv, ale to mi nevadí, na miminko se budu těšit, ale prostě si říct: „a teď otěhotním !!!“, neumím, protože se to prostě teď nehodí.

Já to na tý přírodě nechat chci, ale prostě ne příští měsíc, jak si to manžel představuje.

Vím, že ty se po tom, cos zažila na tyhle moje úvahy koukáš s despektem, proto se Tobě i ostatním snažilkám omlouvám.

Nemyslela jsem to nijak zle, jen jsem sepsala, co se mi poslední 2 dny honí hlavou.

Tak se na mě nezlob, kdybych zažila to co Ty, tak by to ze mě asi nikdy nevypadlo.

Markéta

PS: já to tušila, že se moje malichetné „proti“ nebudou každému zamlouvat :-((((

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 05.12.05 13:26

Leni až moc dobře ti rozumím :/

Když jsme se snažili a nešlo to tak mi bylo naprosto jedno do jakého znamení či co se mimi narodí…hlavně že se vůbec narodí !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabka

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 05.12.05 13:29

Market tebe jsem vubec nemyslela!!! Ani omylem!!!! Pro mne by taky bylo prijemny, kdyby to konecne vyslo a narodilo se to dokonce 15:)) Akorat by prcek nesmel bejt vyvolanej, to by asi nic nebylo, co?:)))
Ja to myslela na ty predpovedi, nic vic, vis?;) Taky jsou mi ukradeny, ale neni mi ukradeny, kdyz nekdo konkretne rekne, ze moje dite bude chudak…a v podobnym duchu, kdyz o to nestojim.

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 05.12.05 13:36

Jééééééééééé, díky Leni, že si konečně rozumíme.

Mě je taky absolutně jedno, jaký znamení bude moje dítě, protože si myslím, že výchova a genetický vlohy jsou daleko důležitější než nějakej horoskop.

Jen pokud bych si mohla trochu vybírat, tak bych nechtěla aby se moje miminko narodilo na Vánoce a jmenovalo se třeba Adam nebo Eva!!!!!!! :-))))

Markéta

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 05.12.05 13:44

No tak ty jmena trosku ovlivnit muzes:)))) Teda pokud nenarazis na nejakej nenadalej odpor a nebudes porodem tak omamena, ze ti to bude fuk:)))))
Ja porad premyslim, jestli ovlivnim to rocni obdobi, porad se to ve mne pere, ze na podzim nechci, ale to je asi jediny, co chci ovlivnit. Ale zase cekat do jara???To nepreziju!!!

Jdu zalehnout, Maty chrni, v noci zas nespal, ja taky ne, ale dneska jsem koupila Silomat (dik Peto, asi fakt neodolam a udelam mu ze zaludku zabinec, chudinka uz dlabe skoro vyhradne sirupy na kasel). Ale dopoledne to bylo o dost lepsi, tolik nekaslal, mozna to byla zas laryngitida, ta ma rychlej prubeh…

L&M

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 05.12.05 13:58

Leni, nechci sýčkovat, ale Markétka má po Silomatu neuvěřitelné noční větry a strašně jí to bolí a budí.

M.

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 05.12.05 14:27

Market, po sirupu nebo po kapkach? To by u nas byl problem, Mates dost trpi na brisko, jenom v noci. Ted zacina odkaslavat, takze ho ani davat nebudu.

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 05.12.05 15:11

Ahoj Markéto,
asi málo sleduju televizi, o nějaké reklamě od Sazky slyším poprvé ;o)
Ale jinak chápu tvé pocity. Taky se snažím zá:,–(ní změny v životě plánovat pokud je to v mých možnostech což (ne)otěhotnění je. Máš sice první děťátko až neskutečně hodné, ale nikde není napsáno, že to druhé bude stejné. Což bych ti samozřejmě přála - to hodné!!! Ale ani tak si nedokážu představit bydlet ve 4 v jednom pokojíku u tchánovců. Samozřejmě pokud někdo nemá na výběr tak je to něco jiného, ale ve vašem případě bych těch pár měsíců se snažením počkala. Když to takhle podáš manželovi tak by to mohl pochopit. Ikdyž - chlapské myšlení je mi stále záhadou takže 100% se to odhadnout asi nedá :o)))

Musím dodělat dětem balíčky a za chvíli vyrazíme do školky. Před půl hodinu jsem dala Vítka do postýlky, aby se aspoň hodinu prospal - tůdle nůdle. Vykládá tam a blbne.
 Katka

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 05.12.05 15:25

Leni, problém nám dělá sirup. Ty dělový rány v noci budily i mě a to že normálně ani neslyším, že si malá ze spaní povídá, to slyší jen manžel, ale ten Silomat ten nám dal zabrat.
Markéta

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 05.12.05 15:27

Kačo, chlapský myšlení?????????

No to je na samotnej deníček. Někdy se opravdu nestačím divit, a přecházím to bez komentáře.

A argumenty na večerní diskusi už mám připravené, jen musím počkat až odejdou tchánovci, dneska totiž chodí Mikuláš, tak přijdou večer s nadílkou i za Markétkou.
 M.

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 06.12.05 09:27

Ahoj holky,
tak jak dneska? Venku vypadá, že bude lépe než včera.
My na čerta nešly, taky ve vsi nic neni, leda tu choděj pobertové a práskaj petardy:( Včera mě chytil nějakej uklízecí amok, ale hotovo nemam, páč chybí vyluxovat utřít prach (místo toho jsem vařila), musím vyžehlit! a uvařit. A to mam dneska půst a nervy v kýblu, páč jsem přibrala:(
Jinak B už je OK, zítra jdme po 2 týdnech plavčit. Těším se, aspoň nějaký ten poyb zas bude:) A zas spí celou noc. Hurááááááá (mlátim tu do stolu, abych to jako vždy nezatloukla).
Akorát včera Bára odpoledne usnula ve 13,30 a v 15,30 jsem jí už šla budit, páč spala dlouho, že půjdem ven. Ona se nechtěla nechat, dokonce se nechala ve spánku přebalit ap řevlíknout. Takže pak jsem jí musela holt vzbudit natvrdo. Byly jsme venku s Bářiným kočárem vyvenčit mimi. Byla šťastná. Do chvíle, než uviděla kamínek. Ohnula se pro něj. Jak měla silnější kalhoty a bundičku, tak to šlo ztuha. N osamo, bum ho, přímo na obličej. Nemít čepici, má díru v hlavě. Nos má sedřetej spolu s místem pod nosem. Zas jsem si doma vyslechla kecy. Ježiš dyť je to dítě, přece jí nemůžu od všeho uchránit. To jsem ale macecha:)

Peťo, tak co podlaha, spokojenost, co?:))) Kde ji můžu zkouknout? A co Vojta a Val? Dorazily ti vůbec ty fotky? Mě se vrátil nějakej mail, tak nevím…

Albi, fotky z oslavy jsou super! Fakt jste si to užily a ten dort byl super! Co ruka?

Asho, mrzí mě, že zas marodíte:( Hele to počasí je fakt na palici:(

Děkujeme za přání k svátku. No, dárek od nás už B stačila rozbít:))) A taky se nám povedlo nakonec sehnat ty botičky pro ní. Jediný v Pze, který mi přišly jako vhodný na zimu. I její veliksot…super!

Za chvíli jdu se sousedkou do krámu, nemam cibuli, budu dělat čočku. Takže zatím papa

GaB

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 06.12.05 09:55

Ahojky,

tak jdu nahlásit, že jsem včera přednesla svoje argumenty doma a Jirka uznal, že mám pravdu a že tedy naše snažení posouváme na termín 05-06/06 a během léta se pokusíme otěhotnět a zároveň bude probíhat rekonstrukce, takže bych mohla myslet i na něco jiného něž jen na početí. Navíc pokud bude hezké jaro, tak si i zajezdím s Markétkou na bruslích a na kole, i bychom mohli zvládnout dovolenou u moře, tam už můžu jet těhotná.

Navíc mi ten stresík pomohl, zase jsem o něco lehčí :-))))!!!!!!!

Peto, co podlahy? Jaká byla zatěžkávací zkouška :-)) ????

Leni, Tobě už jsem psala včera, přeju depkoidníka a všechny nemoci pryč!!!!

Gábi, tak odřený čumáček už jsme taky zažili, teď máme málem proražený spánek o roh stepu. Ovšem čekám i další úrazy, nejoblíbenější hrou posledních dní, kterou tatínek Markétku naučil, je vylézt na konferenční stolek a udělat mu ááááááááááá BUM do náruče na gauči. Pokud to ale naše dítě bude zkoušet i bez přítomnosti tatínka, bude to stát za to!!!!!!

A Gabule, s tím vlakem neporadím, nikdy jsem s Markétkou vlakem nejela, vždycky jenom autem.

Je tam sice dneska pod mrakem ale razíme odpoledne i dopoledne ven, doma je to s ní k nevydržení. Včera přišla babička s dědou kvůli Mikuláši a co si myslíte, že jí naše malá výzkumnice přinesla?????
To byste neuhádly, babička dostala kondom!!!!!!
TAkže kondomy se stěhují zase někam výš, stejně jako šití a pod. Tohle dětské období je úžasné.
Ráno utrhla kus papíru z pracího prášku LOvela a okamžitě to musela ochutnat. Že snědla asi půl stránky z Betynky, když jí hlídal tatínek, to ani nekomentuju. Má kvalitní stolici :-))))

Tak se mějte hezky a ozvěte se holky.
Markéta a Markétka průzkumník.

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 06.12.05 10:30

Ahoj:)
Gabule, psala jsem ti jeste do minulyho denicku.

Market, poslala jsem ti SZ;)

Gabi, jsem rada, ze je Bara ok:)

Holky mam diru v hlave, no tri probdely noci, na to uz nejak nemam vek nebo co:))))
Tahle noc byla o trosku lepsi, ale ne o moc. Dala jsem Matymu na noc Silomat kapky (125 Kc ehm), mel z toho chudak sok, protoze spal, na povel MEDICINA hezky otevrel pusu a ja mu tam soupla tenhle neuveritelnej hnus. Ma to hodne ale hodne koncentrovanou anyzovou chut. No vzbudil se a ten jekot! To byla sila, ani zapit to nechtel. A pak jsem celou noc zjistovala, ze to ani nema skoro zadnej efekt:( Tak nevim, jestli se to musi davat pravidelne, nebo cim to je… No ale kdyz odkaslava, tak to pres den dat nemuzu.
Ale uz je aspon veselej a hravej a tak:)

Akorat je dost blby, ze zitra mam konzultaci kvuli diplomce a ja nejenze jeste nestihla na tu haldu papiru sahnout, ja tam ani nebudu moct jit ach jo…

Pocasi je ble, je tu mlha nebo spis smog, proste ponuro. Kdyby byl aspon snih.

Ted se pro zmenu odstehoval do obyvaku tatka:))) Uz zas chodi do prace a nejak se mu zalibily oddeleny loznice:)) Hlavne ma klid. Teda ale je fakt, ze tim nejak doslo k oziveni naseho sexualniho zivota, ty oddeleny loznice fakt maji neco do sebe:)))

L&M jdem snidat, neuveritelny co?;))

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 06.12.05 12:53

Ahoj holky,

jdu Vás po dlouhé době jen pozdravit :-) Vůbec se tady ted neorientuju, protože jsem zpět nic nečetla. :-)

Akorát jsem vyčetla, že Kakinka má chlapečka. Takže moc gratuluji a přeji do života jen to nej :-)

Já se mám fajnově. Chodím cvičit, řešíme věco ohledně svatby, v práci toho mám celkem taky dost, takže se rozhodně nenudím :-)
Na Vánoce se opět nijak extra netěším, protože i tentokrát budeme u stromečku jen dva :-( Ale já furt věřím, že ty příští Vánoce budou mnohem krásnější. :-) Jsem ted nějaký veliký optimista :-) A to ani nevím proč :-) Ovu mi po tom mimoděložním neprobíhá, takže budu muset k dr. Ta mi řekla, že mi předepíše léky na podporu ovulace a budu chodit pravidelně na UTZ. Už ted z toho mám hruzu. Ted čekám na MS a pak se k ní musím objednat a cytologii a všechny tohle ostatní.
Trošku mi vadí ta reklama na Sazku. Kdyby to " plánované " rodičovství bylo tak jednoduché, tak bych měla už minimálně jedno mimino :-) No nic. Jen jsem zvědavá, jak ted budou všechny šílet, aby rodily 15.9.06 :-))))
Novinky žádné nemám.

Dodatečně bych chtěla popřát malé Anice k narozeninám, které měla 2.12. :-) Takže vše nej a hodně zdravíííííí a pořádných lumpáren :-)

Holky, to je asi vše a já se u Vás zase ukážu.
Mějte se všechny moc krásně a všem dětem posílám pusu :-)

Pa Kačka

 
evelina1
Kecalka 406 příspěvků 06.12.05 15:16

Ahoj holky,
takže nejdřív strašně moc zravím Kačenku, jsem moc ráda, že si se ukázala. Optimistou určitě zůstaň, přeju ti moc štěstíčka a myslím na tebe.

Jinak s tebou Markét souhlasím, já si taky nějak tak plánuju, je to pro mě pak lehčí. Jsem ráda, že to manžel pochopil. Dáte si do kupy baráček a pak už bude jenom pohodička.
Co se týče tý reklamy na Sazku, nějak to nebudu komentovat. Připomíná mi to silně první dítě druhého tisíciletí a podobný ptákoviny. Ale je to každého věc.
A co je u nás nového. No tak v sobotu jsem byla zapařit na tý firemní oslavě. Bylo to fajn, přišla jsem kolem třetí h. ráno a mrňous spal s náma až do 9.20 což jsem uvítala.
Včera přijela babička a přivezla Adulovi mikuláše, tak byl nadšenej z autíčka a mlsků. Jinak jsem taky vyráběla konečně ten adventní věnec a fakt se povedl. Dneska se chystám na ty perníčky.
Už nevim, ale někdo se ptal kvůli tý chaloupce, určitě ji sem dám do galerky, teda jestli se povede.
Adula je zdravej, sláva, ale Kája chytl rýmu, tak spí v pokojíku.
Dárky ještě všechny nemám, teď o víkend jedeme do Prahy ke Kájovýmu tátovi, tak se určitě půjdeme podívat na trhy. Snad nebude moc hnusně.

Chci dodatečně popřát Anice k narozeninám, Barče k svátku - hodně moc lásky a zdravíčka a všeho ostatního nej…

Jo holky kojíte tady ještě někdo? Já večer před spaním a v noci. To jen tak házím do placu, už bych ráda přestala, ale jak na to?
Taky moc zdravím Kákinku, určitě se zase ozvi, ať Martínek přibírá a hlavně ať ho nic netrápí.

Tak všechny moc zdravím a jdu se něčím nacpat.
Evel+Adámek

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 06.12.05 15:25

Ahoj Evel,
to je dobře, žeje Ada zdravej a Kája se z toho dostane:)
K tomu kojení, jestli se nepletu, krom Kákinky:) tu kojí ještě Albi.
Já jsem začala odstavovat kolem 10měs s přechodem na UM, takže to bylo lehce jednodušší, naposledy B dostala v den narozek (a pa kještě za týden, nechtělo se mi odstříkávat), trvalo to asi 3měsíce. Nejdřív dostávala UM i v noci, pak jsem postupně dělala mlíko slabší a slabší, až pila jen vodu a tu jsem jí pak jednou už nedala a bylo. A už se mi ani v noci nebudí. UM jsem stejně byla rozhodnutá na pití dávat tak cca do 2let určitě (ale na kaše vařené a puding apod už dělam plnotučné kravské).
Zkus mu dát čaj? Pokud nechceš to UM. A pokud to chceš fakt utnout, doporučuju důslednost, ale to ti někdo může říct, že netřeba. To je věc zkušenosti každého a názoru:)
 GaB

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 06.12.05 15:59

Kurňa gábi a já jsu vzduch???

My kojíme ráno,sem tam přes den(ale už spíše ne-nechce)a pak večer a v noci(tak 4× :-O)
Gabka a ŠTĚPULEC
PS-jo byli jsme na poradně a v necelých 10m máme 10kg a 77cm

 
Missorka  06.12.05 16:48

Ahoj holky,

babi vozí, mám asi 15 minut a pak musím jít trochu debordelit, tak zkusím písnout.

Market - moc pěkný deníček, my se taky o prémii Sazky neucházíme, ani náhodou, jedině že bych pak za ty prachy jela do nějakýho krásnýho sanatoria. :-)

Dneska jsme byli u dr. Den začal výborně. Děti vstávaj normálně kolem sedmý, muž kolem šestý. Vzbudila jsem se v půl osmý a všichni ještě spali. Vojta sešteloval muži věž, takže žádný rádio a následné buzení se nekonalo. Val jsem musela klasicky budit, abychom mohli po osmé vypadnout z domu. (Jsem zvědavá, jak bude ráno spát zítra, když nikam nemusíme. :-) Napráskala jsem děti do auta a zjistila, že NĚJAKEJ DEBIL NECHAL ROZSVÍCENÝ PARKOVAČKY, A PROTO MÁME VYBITOU BATERKU!!! Měla jsem za to, že debil je muž, tak jsem mu volala, abych si zchladila žáhu, ale vyvedl mě z omylu - DEBIL JSEM JÁ!!!

Tož tchýně nás tam odvezla! A pak se stalo něco nenormálního - dala jsem Val na váhu a nejen, že na začátku blikala 5, ale hned za ní 6! Výsledke je 5610g a za měsíc přibrala 700g!!! Dr. málem omdlel. pak se mě ptal, jestli už je Val lepší a já na to, že je zlatíčko (protože je, takový mimino bych přála každýmu, chce to, ale ty první tři měsíce dát na rychlopřevíjení..). Zeptal se mě, kdy teda pořídíme to třetí, načež jsem mu sdělila, že to bude muset asi ještě nějakej čas počkat, protože nejdřív musím absolvovat lobotomii, abych aspoň trochu zapomněla. Smál se až slzel.

Ještě skouknul Vojtovi hrudník poslechem, ale je zdravej, akorát mírně rýmuje. Chtěla jsem, aby ho prohlédl, protože včera v noci jsme měli docela děsnej zážitek. Vojta šel spát tradičně v 19:30 a ve 23 byl vzhůru a děsnej řev, pořád křičel máma máma, ale nepoznával ani mě ani Zdenka. Bylo to děsivý, nechtěl u nikoho být když jsem ho položila na zem, hned zase lezl ke mě, ale hned pak zase dolů, u toho celou dobu strašně řval, úplně vyděšenej malej chlapeček. Trvalo to snad deset minut a už jsme regulerně uvažovali, že zavoláme záchranku, protože jsme nevěděli co si počít, já brečela, Zdeněk vyjevenej. Pak mě napadlo pustit Bořka a na toho se chytil, probral se, uklidnil, vypil 200 mlíka a usnul jak špalek až do rána. Z toho řevu strašně kašlal, tak jsem chtěla aby ho dr. prohlédl. prý to s kašlem nesouvisí a jsou to noční děsy. Musíme ho prý u toho probrat. Doufám, že nás to už mockrát nepotká, byl to drsnej zážitek.

Jo a taky učíme Val večer usínat samotnou, včera se vzteklíkovala jen asi deset minut, tak snad je to na dobré cestě. Vojta je závislej na znělce Bořka Stavitele (včera jsem jí slyšela 33×) a na pohádce Krtek a autíčko, umí jí celou nazpaměť a říká co bude dál a je u toho k sežrání.

Dnešní rozhovor u obídku:
Vojta: papat s mámou
Já: krmím
V: Vauška kde je?
J: Valuška spinká, dělá hají…
V: HAJÍ BEJÍ, KONĚ V ZEJÍ A ŽÍŽÁTKA PEŽELI :-))

Tohle je super období, moc si to užívám. Navíc Val je teď fakt za zaltíčko a za milovanou princeznu. Jo a 3/1/06 bude mít náušnice… :-)

Podlaha je boží, šoupnu vám jí do galerky (pak jí smažu, ale mám děsnou radost, tak musím… :-))

Zdravím všechny, reakce večer, hlavně buďte všichni zdraví a nemoce pryč!

Peta, Vojta a Valuška

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 06.12.05 16:49

Gabčo sorrááááč!!! Omlouváááám se moooc!

Jinak máš teda obra! B se má kolem 10kg teď a 77cm? To pochybuju:))

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 06.12.05 16:56

Týjo Peťo, takovej megakomentář! Máš pochvalu:)))
Moc moc gratuluju k tomu, kolik Val má - je jak Vojta, Vojta nakonec zabral a podívej, jak je statnej chlap:))) Hlavně, že už je OK.
K tomu zážitku, to muselo bejt drsný:( Asi se mu něco ošklivýho zdálo, brouček, to bych asi nerozdejchala…no, i kdž jak znam naše hysteráky…asi bych valila taky na pohotovost:)
Takže super!
Jo a těšíme se na Val v naušničkách!

Jinak jsme dneska prubly červenou čočku a B to chutnalo, zpucla celou misku, což je u nás kor u mýma rukama vařenýho jídla megaúspěch:))) Tož tak u nás:) Jo já dneska pitňákuju - nějak jsem se k tomu celozrnnýmu chlebu nedostala:)))

Zatim pa

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 06.12.05 17:14

Peto, teda to je sila!!! Nocni des… brrr. Maty ho mel taky, ale zdaleka ne takovej. Jenom vrestel, ale u nas v posteli se uklidnil. Podlaha je supeeer!!! Jak vam to klouze? A jak kockam?:)) Teda a Valuska je rekordmanka!!! A Vojta je ukecaneeeej!!!

Jinak na komentare o vaze uz nereaguju a jdu se zahrabat…nebo Matyse?;))

Jo a kdyz uz jsme u tech deticek a soku… Mates mne dneska taky poradne vydesil. Zkousela jsem mu bundu, co dneska prisla z MMB a on si ji zaboha nechtel nechat sundat, mel uplnej amok. Tak jsem ho nechala bejt, sedel v koupelne na zemi a byl ticho. Jenze nejak dlouho a nejak moc ticho. Tak jsem tam po nejaky dobe sla a Maty byl zhroucenej na zemi jak kus hadru, v takovy divny poloze, nehejbal se, nereagoval, proste ani tuk!!! Otevrel oci, az kdyz jsem ho zvedla. BRRRRRRRRRRRRRRR.

L&M spal tri hodkyyyyyyy

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 06.12.05 17:19

ahojky :)

Peto - podlaha fakt super, tesim se, az ji uvidim v realu :))

Leni - brrrrrr, uplne mi prebehl mraz po zadech:(, ja bych asi panikarila. Myslis, ze to delal schvalne nebo co to bylo?

jinak co se tyce denicku, hezky si to Market napsala, u nas tedy druhy prcek jeste dlouho nehrozi, vypada to, ze budeme mit dva jedinacky :), jeste ze mam kamaradky ( vid Peto ), ktere me zasobi prcky :)))) ( a Valuska je fakt k sezrani, skritek taky :)))

market a automobilovy zavodnik :)

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 06.12.05 17:22

Market, myslim, ze je to normalni zlocinec:))) Posledni dobou vydrzi trucovat fakt dlouho a v dusledku efektivne:)))

 
KatkaN
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 06.12.05 17:25

Ahojky Péťo,

moc a moc gratulujeme k úžasnýmu váhovýmu přírůstku Valušky. Je to bezva, za chvíli přeroste Filipa :o)))

A Vojta je velikej šikulka. Matyáš takhle nemluvil ani ve dvou letech. Musím se smát když si vzpomenu jak se Vojtíkovi nechtělo lézt ani sedět a huuups, najednou je to velikej kluk, samochodec, šikula. Máš super dětičky. A přimlouvám se za nějakou fotku do galerky. Třeba kočárkovou :o))) Vyzkoušela Val vůbec Deltima?

Pa a pusu dětičkám, pohlazení kočkám. Katka a spol.

 
Missorka  06.12.05 17:30

Leni, to by mi asi kleplo…

Ale je fajn, že se mu ta bunda líbí :-)

Jo a za váhové přírůstky se omlouvám, ale když já měla takovou radost - slibuju, že Vojtovu váhu v 18m se pokusím nenapsat… ;-)

Peta

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 06.12.05 17:31

hihi jen nam jim pekne napis :))), delfinkovi dneska dr. rekla, ze se mu zbuclatela rucicka :))))

market

 
Missorka  06.12.05 17:33

Hezky řečeno… :-)

 
Missorka  06.12.05 17:34

Jen doufám, že Lenka nečetla o Alánkovi od Jendys ;-)

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 06.12.05 17:40

hihihi :)))

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 06.12.05 17:51

Valusky se to samozrejme netyka…to snad az v pozdejsim veku:)))) A o Vojtovi davno vim, ten mne uz nemuze zaskocit:))) Navic ho beru, jako ze jsou stejne stary:)))
Zitra jdem k dr., ockovani asi zas nebude, ale vaha jo…no jo no.

 
gabka77
Kecalka 203 příspěvků 06.12.05 18:13

ahojky,
tak my jsme dneska taky byli na 10 mesíční prohlídce(potkali jsme se tam s Gabkou a Štěpánkem) a hlásím , že my máme 9,4 kg. Docela mě to překvapilo, já bych to odhadovala na víc. Ale na druhou stranu zas je dobře, že už tak moc nepřibíráme. Malý měl při narození 4,48 kg, ale už se to vyrovnalo s ostatníma dětma. My s manželem nejsme žádní obři, já teda vůbec, mám slabých 160 cm výšky.Paní doktorka říkala, že vypadá dobře, tak super.

JO a já taky kojím jo?! A vypadá to že ještě dlouho budu. Zatím příkrmy nejsou žádná sláva až na večerní kašičku, tu má moc rád.TAkže v podstatě ještě kojíme celý den i v noci. Akorát po obědě už se nám daří nekojit a vydržet do svačiny.No zatím to nechci lámat přes koleno. Ještě mě to nijak neobtěžuje a jsme oba spokojení. Možná po tom roce už bych pomalinku to denní kojení chtěla omezit.NO doktorka dneska zhodnotila, že malý je pěkný mazel závislý na mamce, tak že to vidí že budu kojit 2, 3 roky. A jaj:-).Vidím to na tandemové kojení :-).

GAbka a Matýsek

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 06.12.05 18:25

:)) Gabko, to je nesmysl:)) Neboj, zavislost s tim zas tak nesouvisi:) Mates je desnej zavislak doted, i kdyz ted uz je o moc lepsi, obcas jsem i sama na zachode:)) A odstavil se sam v 19ti mesicich. Teda on by klidne pokracoval, ale prestal se rano budit, tak jsem to stopla a proslo to. V deseti mesicich jsme kojili taky furt.

L&M likvidujici jogurt, sebe, podlahu a vsechno v dosahu nekolika metru:))

 
Missorka  07.12.05 08:20

Vědec Vojtěch dnes zahájil experiment, jak jsou živočichové rodu Homo Sapiens schopni přežít s žádným, či minimálním množstvím spánku.

Pokusným objektem je jeho matka, která též bude přinášet zprávy o vývoji tohoto ojedinělého experimentu.

Situace: Pokusný objekt spal od 4 do 6 a to je vše. Již dvě hodiny „funguje“, subjektivně se cítí jako po exhumaci. Experimentátor dosud spí.

Další vývoj situace bude následovat, zůstaňte s námi.

Za věděcký tým
Peta a Val

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 07.12.05 08:25

Zdravím homo sapiens,

taky jsme se asi stali účastníky nějakého pokusu.
Náš vědátor zase byl vzhůru asi 20× za noc a pokouší se zda něco jako zombie existuje.
No ale bacha protože zombie ho asi brzy zabije :-)))

GaŠ

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 07.12.05 08:34

doufam, ze vedec Vojta nebude hledat dalsi dobrovolniky na pokus ( treba delfinka )
drzim place, at zacne delat nove pokusy, treba jak dlouho vydrzi spat bez probuzeni

market

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 07.12.05 08:35

Ahojky,

asi je něco ve vzduchu, naše homo sapiens včera večer předvedlo hysterickej záchvat, že spát nebude a vydržela řvát hodinu v kuse a jelikož už nemáme postýlku, tak byla vždy uložena a asi 150× zase vstala a drápala se do naší postele.

Nutno uznat, že v rámci utužení své autority, se znovu a znovu ukládání chopil otec našeho homouška a když mu po hodině ruply nervy a naplácal jí na zadek, tak naše dítko vyčerpaním a pravděpodobně vzdorem usnulo.

Ale opět zkušenost k nezaplacení, jednou mi to stačilo, dneska zase může spát normálně - kéžby.

Markéta

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 07.12.05 09:21

Ahoj!

Asho, to tě Matýsek pořádně vystrašil! Nebyl to náhodou afektový stav? Míša mi to předvedla jednou v herně na plavču - uhodila se, ale ani nebrečela jen na mě visela jak hadr a nereagovala. Tenkrát jsme jely rovnou k doktorce, Míše se za chvíli vzpamatovala a doktorka mě uklidnila že to nic není. No a Vítek to zdokonalil, protože navíc zmodral a nedýchal. To už se mi hůř věřilo, že to není nebezpečné… Ještě k té váze - budu ráda, když bude mít Víťa 10 kg v 18 měsících ;o) Naše děti sice asi nikoho nepřeperou, ale ukecají, Míša teda spolehlivě a Vítek se jeví doost podobně.

Péťo, objekte, jak se jeví pokračování experimentu? U nás včera probíhal trochu jiný experiment - já a děti jsme testovaly co vydrží náš tatínek. V půl páté jsem odešla na vánoční setkání od práce a vrátila se ve 22,45. Dřív jsem se bála, že by ještě mohli být vzhůru. Víteček byl skvělý, jednou se pokadil před koupáním, podruhé po koupání, pak prý 40 minut spal a pak 2 hodiny řval. Ale v noci se vzbudil jen jednou na mlíko a vstávali jsme v 7. Měla jsem sice jen 2 skleničky vína, ale stejně jsem jak praštěná. A to za chvíli přijede návštěva, byt jak po výbuchu…

Včera jsme byli v Ikee, měla jsem strach, že tam bude moc lidí, ale šlo to. Dokonce ani Vítka jdoucího zá:,–(ně proti všem nikdo nešlápnul :o) Nakoupila jsem stojánky na fotky takže manžel už jen vytiskne fotky a dárky pro rodiče budou hotové. Vítkovi ještě nějakou drobnost, stromek, nazdobit perníčky a finito!
Jdeme na nákup, mějte se!

Katka

 
Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 07.12.05 12:30

Ahoja holky,
Nějakou dobu nám blbne Net a já propásla tolik věcí!!! Teď se zrovna taky nepřetrhne s bezchybném chodu, ale aspoň sem se dostanu.

O nás je tolik co povídat. Kubíček se budí ráno kolem páté na mlíčko. V pondělí jsem vstala, dala mu mlíčko a jenom tak ze zvyku ho pohladila po bříšku a byl celý mokrý - pročůraný. Od krčku až po nožičky měl mokré pyžamko. Madračku taky. Vytáhla jsem ho z postýlky, svlíkla a on neměl plínu!!! - ba ne měl, ale na zádech. Asi si ji rozepnul a při spinkání se mu posunula na zádička. Přebalila jsem ho, převlíkla a vzala k nám do postele, že se bude spát. BLBOST. Není zvyklý spát s námi v posteli, u nás se povídá, čte, lechtá, mazlí.....takže to začal takto dělat i to ráno. Po chvíli nám došla trpělivost. Vstala jsem, vyházela všechno z postýlky, nastlala tam dvě deky, peřinu a jeho deku a usnul okamžitě.
Na Mikuláše jsme byli ve školičce. A on za námi přišel - hurááá. Noo, byla to docela síla. Některé děti začali brečet jen co ho viděli, Kubík si ho prohlídnul, vstal a šel si pro dáreček. A šel ještě 3×. Pak si mu sednul na klín a pózovali spolu pro fotografa (mě). Fotky vám dám do galerky.
A zítra jde Kubík poprvé do jeslí. Mě asi picne. Snad to zvládne. Napíšu jak to dopadlo.

Markét, deníček je bezva. Pro mě zrovna aktuální. Já jsem momentálně ve stejném stavu jako jsem byla těsně před Kubíčkem. Usínám s myšlenkou na miminko, budím se s myšlenkou na miminko. Moje srdíčko křičí, že chce další mímo, ale nejde to. Prostě to nejde, musím to překonat. Snad mi v tom pomůže ten kolotoč co mě čeká po Novém roce. A k plánování. Já jsem taky příšerný plánovač a snílek. Marek říká, že žiju 2×. Jednou si to vysním a podruhé doopravdy. Jóó, jak tak čtu, tak si pomalu přebornice v hubnutí. Skvělé. Drž se.
Asho, máš pravdu, taky nesnáším řeči, že horoskop je teď blbý, dítě ne. Sice jsou mi horoskopy šumafuk, ale chtěla jsem původně květňátko, potom letňátko, potom ať mu nejdou špatně roky a pak mi to bylo ukradené, hlavně zdravé dítě!!!
Peto, tak co experiment? Žiješ? Gratuluju Val k přibírání. Konečně. Musím se jít mrknout na tu vaši podlahu. Týý jo, noční děsy. To muselo být o srdíčko. To se mu něco zdálo a nebyl úplně probraný, takže vás nepoznal?? Je to tak?? Bobeček malý.
Já se už móóc těším až bude Kubík mluvit. I to málo co uměl zapomněl, nemluví vůbec a komunikuje pomocí hehe a ukazování.
Gabi, tak konečně se Barča uzdravila. Snad už ji nic hnusného nepotká a další zuby vylezou ani nebudeš vědět jak.
Katko, fajn, že ses ozvala. Drž se a zamávej s těma doktorama.
Aniko, až teď jsem zjistila, že si měla svoje nejnádhernější první narozeniny. Přeju ti do batolecího věku plno lotrovin, trpělivou mamku a taťku a mámo boulí.

Pokračování příště, Kubík se vzbudil. Já nemám nic udělané, letím si aspoň umýt hlavu, dokud si v postýlce hraje.

Páá Radka

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 07.12.05 12:36

Budulinku

tak zitra na vas budu myslet, pisni jak jste to zvadli. o Kubicka se nebojim, spis mame bude smutno vid :))

market

 
Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 07.12.05 13:15

Market, tak tos vistihla přesně. Jediný kdo bude mít problém budu já. ALe musím se pochlubit, poslední dobou ze mě už není taková závislačka. Dost mi pomohly rodiče. Jednou týdně si ho berou na celý den a já si začínám zvykat.
 Radka

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 07.12.05 16:59

Ahojky,
potrebovala bych panaka, pred chvili tu byli jehovisti lovit zbloudily duse. Puvodne jsem je chtela jenom vyhodit, protoze v baraku nemaji co delat a navic jsem vyslechla jejich rozmluvu s jeste nezletilou sousedkou, coz me totalne nadzvedlo. Pak mi tvrdili, ze si mysleli, ze je to mlada pani hahaha… Nakonec z toho byl pulhodinovej rozhovor, protoze jsou tak vycepovany a asertivni, ze pokud nemate kam utect, neutecete… No uz je lip, ale predstava, ze takhle nahani za 15 let rozbourenyho Matyse… Nas dokonce lovili na gymplu!!! Par rodin to tenkrat odneslo. Nejsem typ, co dokaze zabouchnout dvere, nastesti poznali, ze se mnou nic neporidi a ani casopis si nevezmu:))) Asi se podle nich dostanu do pekla, protoze jsem se odvazila pouzit par argumentu, coz jim prej 90 lidi ze 100 nerika:))))) UFUFUF.

Holky, vam se nekdy tyhle lidi predstavi? Z jaky jsou cirkve? Mne nikdy. Ted jsem se rovnou zeptala, kdo jsou. Ale prej se predstavujou vzdycky:)))

L&M tak malo chybelo a byl by spasen;)

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 07.12.05 17:02

Leni, já jich docela dost znám a jsou fajn,ale samozřejmně vždy se najdou lidé …ehm různí :-))

Někteří jsou,,vlezlí,,ale zase neublíží,rozhodně milejší než různí díleři

Gabka

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama