P.S.T.M. - 89 - Jak jsme lyžovali na Kramolíně

Snažení

Na začátku napíšu, že jsem jeli ve čtyřech. Jirka, můj manžel lyžař, Vašek, kamarád lyžař, Jiřina Vaškova manželka stejně jako já od 7. Třídy ZŠ pořádně nestála na lyžích a stejně jako já lyžařka amatérka, téměř začátečnice.

Jak jsme jeli poprvé na sedačkové lanovce

Zaparkovali jsme na parkovišti pod vlekem, posilnili se grogem a před 12. hodinou zakoupili permice a vydali se k vleku. K našemu zděšení - pokud budu používat výraz naše zděšení, myslím tím zděšení moje a Jiřiny - nás nečekala poma, kterou jsme znali už z dovolené, ale sedačková lanovka, na které jsme ještě nikdy neseděly.

Manželé nás zradili a jeli spolu a my dvě amatérky jsme se vydaly za nimi. Ještě než na nás přišla řada, tak volám na obsluhu lanovky, ať to nějak přibrzdí, že jsme na tom ještě nejely, on opravdu po pohledu do našich vystrašených očí trochu zpomalil a povídal, ať si sedáme jako do auta. Našpulily jsme zadky a čekaly, až nás ta sedačka nabere. Ááááááááááááá šup a hop a už tam sedíme, zhouplo nás to, křečovitě se jednou rukou držíme okraje, v druhé ruce křečovitě svíráme hůlky, abychom je neupustily dolů, rychle sundáme to železo, co nám brání, abychom nevypadly a už jedeme nahoru. Zvládly jsme to!!!

Sedím jako zařezaná a halekáme na sebe s manželi, kteří sedí před námi.
Jiřina mě upozorňuje na PANORÁMATA, jsme opravdu jako rodinka Homolkojc na horách.

Jak jsme poprvé vysedali ze sedačkové lanovky

Netušíme, že to nejhorší nás teprve čeká. Z tý sedačky se taky musí vystoupit!!!!!!
Včas jsme se připravily, odeply a koukáme na chlapi před námi, jak se z toho vysedá. Jirka se na dřevěné plošince normálně zvedl a sjel prudký asi 15-ti metrový kopec, kterým byla plošina zakončena. Vašek se také zvedl, sedačka ho trochu nakopla a on sebou řízl bokem z toho krpálku směrem do lesa. Ještě jsem se mu stihla smát.
Potom přišla s Jiřinou řada na nás.
Jiřina se taky zvedla a hned jak se spustila z toho krpálku, tak sebou švihla na zad a praštila se hlavou o zmrzlý led a v této poloze sjela až pod sjezd z lanovky. No a já čučím na Jiřinu a tak nějak jsem se na tý plošince nezvedla, čekala jsem, že mě ta sedačka nějak vyklopí sama. Najednou zjišťuju, že už mám zase nohy ve vzduchu a směřuju dolů z kopce, kam po horizontálním vystupování sedačková lanovka pokračuje. Nevědíc, co vlastně dělám, jsem se rozhoupala a skočila. Dopadla jsem asi 2 metry od začátku sjezdu z lanovky, na bobek, okamžitě hodila záda a dala si super prudkou šlupku zezadu do hlavy - dneska mám díky tomu natažené svaly na přední části krku. Viděla jsem trochu hvězdičky a manželovi, který čekal jak vylezeme, jsem řekla, že mě na tom už nikdo nikdy neuvidí. Jediné , co trochu potěšilo moje zraněné ego bylo, že tam jako hrušky padalo tak 50% lyžařů - při prvním vystupování.
Je to za námi a já tuším, že to vystupování bude problém. Jiřina mě potěší, prý to bude příště lepší, a nebo zase jenom vypadnem. Správně předpovídám, že až z toho polezu popáté, tak už to možná půjde.

To hezké nás teprve čekalo, sjely jsme si společně ve čtyřech ten kopec pod lanovkou. Bylo to supr, jak jsem později poznala, byl to nejsnažší a nejméně prudký kopec ze všech. Znovu jsme dojeli k začátku lanovky, tentokrát už bez přibrždění nasedly a opět se blížíme k výstupu. Jak se začal blížit výstup z lanovky, popadl nás s Jiřinou neskutečný stres, protože nešlo odklopit to železo, co nás chránilo, abychom nevypadly. Začaly jsem obě zmatkovat a rvaly jsme tu tyč nahoru vší silou. V tom na mě Jiřina řve: „Sundej ty nohy!!!!" Měla jsem na spodní částí té zábrany odložené nohy s lyžema, takže čím víc jsem rvaly, tím víc jsem se do toho opírala nohama a nešlo to nikam. Konečně jsme se odeply a se srdcem až v krku se psychicky připravovaly na ten výstup.
Jak si asi myslíte, že jsme tentokrát dopadly? Naprosto stejně jako minule, jen jsem z té sedačky neskákala, ale stoupla jsem si a jako Jiřina jsem se z toho krpálku pustila. Bohužel se tam zrovna válely, stejně jako my před tím, nějaké 2 lyžařky a tak jediné řešení, jak je nenabrat, bylo opět hodit záda a tentokrát nešlehnout hlavou o zem. Tak jsme se tam ve výsledku v chumlu válely čtyři, jen ty dvě tam neměly manžela a z toho klubka je nikdo netahal. Nás si naši manželé chytli, každý tu svou, a rvali nás z pod sjezdu z lanovky, aby nás tam za chvíli v chumlu nebylo třeba 10.
Takže jsme opět s Jiřinou odeply lyže, srovnaly a oblékly si nahá záda, vyklepaly sníh i z podprsenky, srovnaly brýle a čepice a rozhodly se, že tentokrát pojedeme na druhou stranu a pojedeme pod lanovkou opačným směrem než minule.

Jak jsem poprvé jela po červené sjezdovce

Odvážně jedu hned za Jirkou a na Jiřinu za sebou halekám: „Neboj, stylem od lesa k lesu to sjedem!!!!"
Jen jsem to dořekla, dohlédla jsem za horizont, kde se mírný kopeček pod mýma nohama strmě sklápí směrem dolů. A Jirka pod tou strží na mě haleká, a´t se nebojím a jedu. Tak já teda od lesa k lesu jedu. Jenže: Ledové plotny na nejstrmější části sjezdovky byly zasypány malou vrstvou prašanu, což já samozřejmě netušila a když jsem před tím lesem chtěla udělat první oblouček, tak mě ta plotna nečekaně překvapila a já nevím ani jak a ležela jsem na zádech, neměla jsem ani jednu lyži, ani jednu hůlku. Všechno leželo na krpálu nade mnou a já ležela na sjezdovce a držela se zuby nehty, abych nejela po zadku směrem dolů.
Zastavila jsem se a hodnotila situaci:

  • na nic ze své výbavy nedošáhnu
  • kolem mě sviští lyžaři
  • svahu se nedá ani postavit.

Tak jsem se po čtyřech vydala pro svojí výstroj. Po prvním kroku mi ujela noha a já ležela na břiše rozpláclá na sjezdovce, která byla tak prudká, že jsem v leže skoro stála. Alespoň tak mi to připadalo. Nejbezpečnější pohyb v tuhle chvíli, byl žádný pohyb.
Pod levým loktem jsem koukla směrem ze sjezdovky dolů na Jirku, který na mě volá, co tam vyvádím.
Co mu na to odpovědět:„Od­počívám!!!!!!!“ VOLE!!!! Doplnila jsem si pro sebe.
Křičí na mě: „Tak tam lež, já vyjedu pomou nahoru a přijdu Tě sebrat!!!!"
No moc na výběr jsem neměla, tak si říkám, že počkám. Snažila jsem se být na sjezdovce co nejmíň nápadná, pokud to v této pozici jde, a s úsměvem jsem se nechala ohazovat sněhem od kolem jedoucích super lyžařů, pro které jsem pod horizontem byla určitě překvapením a zajímavým zpestřením, které je nutno v poslední chvíli objet.
Jak si tak ležím, nade mnou na kopci se odehrávalo také zajímavé divadlo: Jiřina vidíc mě, jak jsem dopadla po pokusu o oblouček, ten svůj pokus vzdala a vzala to pro jistotu rovnou směrem LES do neupraveného sněhu, kde zákonem fyziky zůstaly lyže na sjezdovce, leč Jiřina pokračovala přímým pádem do lesa. Lyže se jí neodeply, takže ležela taktéž jako já na břiše, jen nohama na sjezdovce a pusou zabořenou ve sněhu v lese. Když jsem viděla, že to Jiřina nevzdala a nečeká na pomoc od Vaška, který už také mezitím profrčel dolů a začíná se sbírat, řekla jsem si že nejsem žádné béčko a jdu do toho pokusu také. Jelikož už jsem asi byla trochu odpočatá, zvedla jsem se na sjezdovce a téměř plížením se dohrabala až k lyžím i hůlkám. Kontoluju, jak je na tom Jiřina, už je sebraná, jen se nějak potřebuje otočit o 180 stupňů. Je celá bílá, olepená sněhem, ale já nevypadám o moc líp.
Nastává marný boj. Pokouším se postavit ze všech sil lyže kolmo na svah, abych alespoň nějak dojela dolů, leč svah je tak prudký, že se mi druhá lyže nedaří obout, takže už ve stoje, s jednou lyží na noze, s oběma hůlkama v ruce čekám na Jirku, který mi opravdu musel pomoci obout druhou lyži.
Jiřina se nahoře taky nějak doplácala k obrácenýmu postoji a obě jsem stylem plužením kolmo na svah sjely červenou sjezdovku - asi poprvé a naposledy v životě.

Nahoru na horizont jsem jeli na pomě, jak jsem asi byla vystresovaná, vymázla jsem se i tam. Před zraky dlouhé fronty jsem se tam sbírala ze země, ale po všech těch dnešních pádech jsem se tomu s chutí zasmála.

Jak jsme na to s Jiřinou konečně přišly

Nakonec jsem zjistili, že vedle toho strašnýho sešupu je ještě modrá sjezdovka, kterou jsme jezdily na druhou stranu, tam nasedly na sedačkovou a vyjely zase na kopec. Slézat z lanovky na horizontu v opačném směru se nám dařilo, tam nebyl pod plošinou takový krpál, ale rozumný kopeček, který se dal snadno sjet. Na tom to sjezdu jsme taky pochopily, jak na to: Na začátku plošinky se už zvednout a nechat se tou sedačkou pošoupnout z kopečka dolů a potom se pěkně z kopce spustit až dolů a hlavně se nezaklánět!!! Sjet tu první sjezdovku, kde je znovu začátek lanovky. Znovu nasednout a nahoru. Těsně před vystoupením nás opět přepadl stres, jak z lanovky slezeme a i na potřetí se to nepodařilo a zase jsem skončily na zádech. Braly jsem to už jako jistotu, že se budeme válet po zemi.

Potom jsme skoro 3 hodiny lyžovaly jako o život a jezdily pouze po modrých sjezdovkách a při pátém vystoupení z lanovky se nám nahoře podařilo nespadnout a my jsme si obě připadaly jako borkyně.

Já jsem z kopce jezdila skoro šusem, po těch modrých to šlo dobře. Jiřina jezdila pomalu, elegantně, nohy u sebe. To můj postoj na té prudší modré byl nohy roztažený, pokrčený, celá předkloněná a se smrtí v očích jsem se řítila dolů ze svahu. Na týhle prudší modrý jsem se ale nikdy nevymázla a endorfiny i adrenalin vyplavovaly o 106. Jiřina mě dole dojížděla a já už jí držela místo u lanovky.
Při předposlední jízdě po prosluněné sjezdovce jsem nabyla dojmu, že už mi to dobře jde a že je na čase zkusit nějaké ostřejší a kratší oblouky, asi něco jako dělá Hermann Meier - jiný lyžař mě v tu chvíli nenapadl. Ošem při představě sebe jako Hermanna Meiera jsem se na sjezdovce odbourala, začala se řehtat a za chvíli ležela na zádech. V týhle pozici mě našla Jiřina a bála se, že se mi něco stalo a já se svíjím bolestí, leč svíjela jsem se smíchy, až mě břicho bolelo. Tak jsme se tam za chvíli smíchy válely obě. Bezva jsme se pobavily, začala mi říkat Herminátor!!!!!

Najednou tu bylo 15,45 a naše poslední jízda lanovkou nahoru, ukázkový sjezd z lanovky a poslední sjezd dolů. Dala jsem si závazek, že to vezmu přes skokánek.
Skokánek je až skoro dole, takže jsem si tu poslední jízdu vychutnala a těšila se, jak se nakonec trochu vznesu. Už jsem v rychlosti na ten skokánek najížděla, když v tu chvíli se za mnou vyřítil rychlejší lyžař, vecpal se přede mě a mě už zbyl jediný úhybný manévr. Těsně před skokánkem jsem to v plný rychlosti vzala do prava k lesu a na víc jsem se nezmohla. Viděla jsem před sebou vant sněhu a už jsem se stejně jako Jiřina předtím viděla, jak si dám šlupku přímo na pusu.

Jaké však bylo moje překvapení, když jsem tím vantem projela, trochu mi to nadzvedlo nohy, které se vymrštily do vzduchu a já rozpláclá jako žába zapadla po zádech do půlmetrové hloubky v čerstvým prašanu. Jako do peřinky!!! Žádná bolest!! Ležela jsem tam s roztaženýma nohama a rukama a nemohla nic. Zmohla jsem se jen na záchvat smíchu. Jelikož jsem se s tím skokánkem chtěla předvést, jela jsem poslední jízdu jako první a ostatní za mnou. Takže jsme se tam za chvíli v křečích svíjeli všichni čtyři. Já tam vycapená na zádech, zapadlá do sněhu snaže se vyhrabat ven. Pomoc jsem odmítla a opravdu jsem se vyhrabala. Obalená sněhem jsem sjela sjezdovku a dorazila k autu. Tak se ohýbám, že si sundám lyžáky a vycapím zadek na Jiřinu. A co vidí Jiřina? Skobu na levé i pravé části zadku. Jak jsme padaly z tý lanovky, tak vždycky na vázání a to mi rozpáralo zadek.

A jak jsme nakonec dopadli?

No kluci v pohodě, já měla 2 dny svalovou horečku, svaly na přední části krku mám natažené ještě dneska a Jiřina se mi pochlubila s modřinama na zadku a nataženými prsními svaly. Mě osobně bolely svaly všechny.

Ale už jsme domluveni, že příští neděli jedeme zase. Zamilovali jsme si lyžování.
I když jsme lyžařky velké amatérky, a i když nás to bolí, tak nás to moc baví a jsme rády, že jsme se po těch letech nelyžování odhodlaly do toho zase jít.

Sportu ZDAR a lyžování zvlášť!!!

A tady jsme byly:
www.kramolin.cz
www.lipno.info

Dočetli jste až sem? DĚKUJU

Hodnotilo 1 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 02.02.06 08:52

Ahojky!

všechno nejlepší Matýskovi k narozeninám!!! Pochutnej si na dortíku, užij si oslavu a dárky a všem předveď svou ladnou chůzi :o)
A teď si přečtu deníček, doufám, že mě nikdo nepředběhl v prvenství!

Katka

 
Tessie
Kecalka 287 příspěvků 02.02.06 08:53

A jsem prvníííííí :-)))))

Markét, krááásně napsaný…to nemohl napsat nikdo jiný než ŽIVOT.
A hlavní je, že jste to nakonec vše zvládly s humorem a bez vážnějších zranění. TAkže vašemu lyžování ZDAR ZDAR ZDAR!!!

 
Tessie
Kecalka 287 příspěvků 02.02.06 08:54

Teda Katcho, takhle podle jo???? :D:D:D

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 02.02.06 09:07

Ahoj!
Market, opět se tu třískám smíchy:) Tohle se jen tak neočte:)))

Jinak seznámek přiložím, ale neívm, jestli to stihnu dřív jak v sobotu.

Matýsku (od Gabči77), přeji ti k tvým prvním narozeninám vše nejlepší, hodně zdravíčka a hodně krůčků bez pádů. Vítej mezi batolátky!

Gabča a Bára

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 02.02.06 09:08

Markéto,
moc pěkně jsi to napsala a ještě líp jste si to užili :oD

Tess, omlouvám se ;o)

Vítek má nějaký amok tak ho jdu aspoň usměrňovat, aby si neublížil :-/

Katka

 
Nicol001
Ukecaná baba ;) 1242 příspěvků 02.02.06 09:11

Bolero - nadherne napsano, dlouho jsem se takhle nepobavila:-)))
Dekuju za prijemne rano a sportu zdar:-))

Zjara bys mohla zkusit treba koleckove brusle, tesila bych se na denisek:-))

Nicol a Stella z Novych snazilek

PS: Ze vy holky mate vzdycky tak super denicky…

 
Tessie
Kecalka 287 příspěvků 02.02.06 09:11

A Matýskovi také všechno nej nej nejlepšííííííí, hodně zdravíčka, hodné rodiče, spoustu dárečků a kamarádů.
Krásně to oslavte a posíláme s Matýskem narozeninovou pusu :-)

Tessie a Matýsek

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 02.02.06 09:32

Vsechno nejlepsi Matyskovi k prvnim batolecim narozkam!
At ti to tape!
Lenka&Maty

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 02.02.06 09:48

Ahoj holky,

tak předně musím smeknout před MARKETOU - BOLERO - deníček je užasnýýýýýýýý ! takhle jsem se fakt dlouho nezasmála. A k Homolkovejm jsi to přirovnala suprácky ! :-)))))) Máá velikou pochvalu ! Ještě ted mě bolí břicho od smíchu ! A obdivuju Tě , že jsi se začala až ted učit, protože já vím, co je to lyžování a to lyžuju od 3 let !! :-)

Dneska je venku opět hnusně ! Jsem zvědavá, jak to bude ještě dlouho trvat, protože mi to už leze na mozek. grrrr.

Musím Vám říct dobrou shodu náhod :-))) V neděli mi volala bráchova přítelkyně ( Hanina ) a o něčem jsme se bavily a pak jen mezi řečí mi řekla, že se jí minulou noc zdálo, že se mi narodí holčička ! A nic , pokračovala dál. :-) Tak jsem jí řekla, že to byl moc hezkej sen :-)))) Ukončily jsme hovor a šlo se dál. Včera jsem mluvila se svojí nej kámoškou a ona mi do telefonu řekla ( upozornuju, že se ty dvě neznají ) , tak se mi zdál v noci sen a ty jsi čekala mimi a bude to holčička !!!!!!!!! Tak to jsem už fakt koukala jak blázen !!! :-)))))) Ona teda ještě dodala, že byla blonďatá a modrooká a že to nemám moc radši říkal Michalovi :-D ( Oba máme tmavé vlasy, Michal tmavě hnědé oči a já zelenohnědé ) :-D :-D tak doufám, že v tom nebude mít pravdu :-D No a do třetice všeho dobrého mi ted každé, ale fakt každé ráno při snídani sedá vrána na parapet u okna v kuchyni !!!!!! :-D Tudíž předpokládám, že jednou budeme mít kluka jako buka ! :-D :-D :-D :-D Aůe fakt je divný, že jim to nezávisle na tom zdálo ! :-D

ASHO : hezkýýýýý, tak to je super, že se cysta nekoná !!! Koukejte na to skočit ! :-)) A držím palce na dvě // ! :-)

PEPIGABO : holčičko, tolik mě to mrzí, co se Ti všechno děje. Já už jsem si říkala, že se vše musí obrátit k dobrému. Ale jednou fakt musííí !!!!! Věř tomu. nechápu, proč se tohle všechno dějej Tobě ! :-((( Posílám pohlazení !

PETO : držím palce na kardiu !!!!!!!

GABKO77 : vše nej Matýskovi k 1. narozenínám !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!! :-)

TESSIE : jdu juknout na ty fotky do galerky ! :-)

GABCO : co mamča ?

Jdu do té galerky ! :-)

Zatím pa

Kačka

 
evelina1
Kecalka 406 příspěvků 02.02.06 09:54

AHoj,
tak kopíruju gratulaci Matýskovi ze staršího deníčku.

Milý Matýsku přejeme ti k tvým krásným 1.narozeninám jen samé štěstí, taky zdraví to je důležitý, trochu zlobení pro maminu a tátu a jinak tu nejkrásnější oslavu.
Hezky si to užijte Evel+Adámek

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 02.02.06 10:02

Kacko, ja myslim, ze je to naprosto jasny, ty totiz budes mit dvojcata…jinak to nejde:)))
 L&M

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 02.02.06 10:03

Teda Lenko, tohle jsem radši neslyšela !!!! Já mám vysněnej kočárek pro 1 dítě ! :-D :-D :-D Takže si straš někoho jinýho, jo ? :-P :-P Nééé, sámo, že bych byla ráda i za dvojčata :-)))

k.

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 02.02.06 10:06

Tak si vysni nejakej dvojceci:)))) Jakej mas vybec vybranej kocar?

 
evelina1
Kecalka 406 příspěvků 02.02.06 10:12

Ahojky všem ještě jednou,
tak deníček je vážně skvělej, nasmála jsem se jak nikdy. Úplně vidím sebe, když mě Kája před 4 roky vytáhl na sjezdovku a já naposledy lyžovala v 7.třídě ZŠ. No u mě dopadla už poma blbě, protože jak to se mnou cuklo, ležela jsem rozplácla na zemi a s vyzutým vázaním a brzdila dopravu, červená až na zadku, jsem si pak nechávala tu pomu pěkně mezi nožky dávat , no jen párkrát pak už to šlo samo.

Kačko - teda to je shoda náhod ty sny, já ti moc přeju , aby se co nejdřív změnil ve skutečnost, co svatba, jak to pokračuje, četla jsem něco o depce a tak, tak snad už je zase všechno v pohodě. Ještě k tvýmu tchánovci, no co na to říct , ale je vážně takovej studeňák?

Gábinka - tak co maminka, víš přesně nevim o co jde, ale jak jsem pochopila , tak o umělý kloub. Můj táta ho dostal po bouračce, má myslim ten keramický, ale popravdě občas ho to stále bolí a cítí každou změnu , je to kyčelní kloub. Tak doufám, že vše dopadne dobře.

No a mám okno, takže jdu pročítat minulý deníček ať se můžu trošku vytáhnout s komentářema.
Pá Evel

 
evelina1
Kecalka 406 příspěvků 02.02.06 10:16

Jéé holky mě taky vyšlo, že teď budu mít dvojčata, holku a kluka. Sranda co, ale vážně my je máme v rodině a to dokonce 2×.

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 02.02.06 10:20

EVEL : ahojkýýý :-)) depka je zažehnána ! bylo to díky debilnímu tchánovi. A bohužel fakt takovej studeňák je. Myslí si, že může všechny lidi řídit a že je ředitel celé Zeměkoule. Což se kapku plete. :-) Pusu Adámkovi. :-)))

ASHO : no joo. Jenže ty dvojčecí nejsou tak šik :-)) Ale to by mi pak bylo sámo fuk. Jinak jakej mám vysněnej ? Je jich víc .-D :-D Bud Jané Slalom, Quinny Buzz nebo Quinny Speedi SX. Jen mám problém, protože mi u každého něco vadí :-D :-D Jané - ty nové Slalom Pro dělají v hrozných barvách. takže by připadal v uvahu jen tmavě modrá. Ta je celkem faj. Viděla jsem jí živě. Quinny Buzz - vadí mi u toho to pokládání dítěte. Asi se blbě vyjadřuju. No prostě, že neleží v rovině a nemá ruční brzdu na madle. A Quinny Speedi SX je ZATÍM asi vítěz, ale zase mi vadí, že na sportáku nemá na sedačce tu hrazdu ( nebo jak se tomu říká ) před dítětem. Ještě se mi líbil Bebecar racer AT nebo City, ale nová kolekce má příšerný barvy a navíc je dost těžkej :-( Kterej by jsi radila ? :-D Předpokládám, že napíšeš, že ani jeden :-D :-D :-D

K.

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 02.02.06 10:21

Evel, taky je máme v rodině. Táta je z dvojčat. Tak jsem na to zvědavá. zatím, když jsem vždy otěhotněla, tak tam bylo jen jedno :-) No uvidíme. necháme se překvapit :-)

K.

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 02.02.06 10:25

No hlavne si zjisti, jak maji sportaky dlouhy lezeni …myslim, ze ten Speedy je kratkej. Ja mam 90 cm, takze Mates se v nem vyspi jeste ted. Jinak zalezi, kde budes jezdit…jestli i v terenu, tak bacha na odpruzeni a kolecka.
Jo a Jane je super i v cerveny:) Brzo bude dalsi kolekce, neboj:)

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 02.02.06 10:32

tady máš odkaz :-) Jukni.

http://www.kocarky.com/…eedy_sx.html

http://www.kocarky.com/…ny_buzz.html

http://www.kocarky.com/…lom_pro.html

Speedi mi právě příjde s délkou u sporátku v pohodě. Krátkej mi příjde Buzz. Mě se u tý červený ( Jané ) nelíbí ten materiál. :-( Navíc jsem zjistila, že každou tu barvu, kterou vidíš na odkazu u Jané, dělají v jiném materiálu. Viděla jsem v obchodě všechny barvy a je to fakt :-D Což mi příjde na hlavu. Jinak u těch barev mi příjde, že čím novější kolekce, tak tím je ta barva horší. Ale kočárky jsou to super. :-)

K.

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 02.02.06 10:41

No radsi to premer. Mne prisel ten Speedy kratkej. A to madlo je celkem dulezity, bez nej si to neumim predstavit…navic, na co pak budes davat ty uzasny hracky??:))))
Ten Buzz, nema zvlast polohovani nohou, nebo jo? Ten mi prijde uplne mrnavej…a to kolecko…no do prirody nic moc…
Cervenej Jane ma tusim Albi, prijde mi v pohode. Jeste se mi libi ta kombinace modro hneda, ale v realu jsem to nevidela…nemerila…
Ty kocarky vypadaji super vsechny, jde o to, aby taky super slouzily, nejhorsi je, ze malokterej ma vsechno: dobrej potah, polohovani, velikost, vahu, madlo, kolecka…:)))) Koukala jsi na Mutsy?
Ty jo my to tady zahltime kocarkama:)))) Jesteze nemusim vybirat ja, asi bych nevybrala:)))

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 02.02.06 10:46

Jo a jeste te chci varovat, ja kupovala jeden kocar na kocarky.com…mam spatnou zkusenost. Takze se jich ani radsi na nic neptej. Chtela jsem kocar do 8kg atd., tvrdili, ze vsechno ma a doma mel kilo 10 a jezdilo se s nim v terenu desne:(

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 02.02.06 10:55

chi chi. taky nechápu, proč to řešíme ted, když ještě mimi nečekáme, ale tak mi to nějak pomáhá :-D :-D A hlavně jsem do nich ujetáááá ! :-D
Ta hrazdička mi právě taky připadá důležitá. Protože se za ní může dítě držet a právě na to budu věšet ty hračky ! :-))))))) U Jané mě dřív odrazovala ta autosedačka, protože mi připadala malinkatááá. :-( Valuška je drobeček, takže tý bude ještě v pohodě sloužit. Ale kamarádka má kluka a v 6 měsící měla velkej problém, protože se do ní už skoro nevlezl :-( Ale ted tu autosedačku zvětšili, takže má větší prostor nad hlavičkou a je o hodně hlubší takže to si myslím, že by bylo v pohodě. Navíc na ten nový typ Slalom PRO nepotřebuješ už adapetéry, takže i hluboká korbička je širší než dřív :-))) To mám zmáknutý :-D A sporťáky u Jané jsou absolutně super. Mají brzdu na madle ( chci to na brusle ) , hrazdičku, trojkolka, prostorný vnitřek. :-)
Buzz mi právě taky příjde o ničem. Je sice krásnej, efektní, ale nepraktickej. :-( A to polohování mi děsně vadí. Příjde mi na hlavu, když dítě spí a nemůže ležet v rovině. Já nevím, jak bych to vyjádřila. někde byl i obrázek , jak se pokládá. Prostě , když chceš dítě položit, tak má mezi zadečkem a nožkama stále pravý uhel. vypadá to, jako , kdyby jsi si položila židli na zem a vlezla do ní. Pod nohama polohovací je. Někde ten obrázek najdu.
na Mutsy jsem taky koukala , ale ty kočárky mi příjdou děsně těžky. :-((( Já s ním vyloženě po lese jezdit nebudu. Představa, že jdu s kočárem venčit toho našeho rapla, ha ha ha !! Ani náhodou. takže max do Hvězdy, kde jsou cestičky. :-)
Ovšem nevím, jak je trojkolka dobrá v zimě ve sněhu. To asi žádná slává, co ? :-(

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 02.02.06 10:57

tam já ho kupovat nechci. Je to zbytečně daleko. Strašně se mi líbí Detskyraj.cz na Žižkově. Jsou tam absolutně super ! :-)) takže kočár jedině od nich :-)
Ale dík za upozornění. :-)

k.

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 02.02.06 11:26

V Detskym raji jsme kupovali Inglesinu:) Jsou fajn.
Ty Mutsy bejvaly tezky jak krava, ale oni je dost odlehcili, moc jsem to nezjistovala.
Vim co myslis s tim polohovanim, nechapu,jak na to prisli, mne uz by po takovym hodinovym spanku nikdo nenarovnal:))))
Jo a ty polohovaci sedajdy od Jane jsou bomba!!!

Holky fakt sorry, ale jak vidite, proste si nemuzem pomoct hahaha:)))

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 02.02.06 11:28

No ja bych trojkolku nechtela…kvuli najezdum, metru a tak. Ani bych se nedostala k nam do baraku. Mam vubec stesti na takovy ty najezdy po schodech, kde jsou dve prkna…

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 02.02.06 11:48

Holky, fakt so omluváme, ale jinak to nejde :-D :-D :-D

Jinám já naštěstí tyhle nájezdy nemusím řešit. Do baráku se dostanu v pohodě a metrem většinout nejezdím. :-)) Proto chci, aby to měla nacvákávací autosedajdu, protože cestuju hlavně autem. :-)

k.

 
Tessie
Kecalka 287 příspěvků 02.02.06 12:05

Holky když už tady probíráte ty kočárky, nechcete mi poradit nějakej sporťák?? :-)))
Chceme ho koupit Matýskovi na jaro. Mám zatím dva favority: Bertini Shuttle anebo nový PegPerego AT4. Blby je že Bertini stojí přes 9000,– a ten PegPerego, který se mi líbí víc stojí skoro 13 000,– Hrůůůza.
Kdybyste se chtěli mrknout tak tady:
http://www.detskyraj.cz/…robnosti.php?…
 http://www.spuntik.cz/?…

Jinak na tom PegPerego nám trošku vadí, že nemá nafukovací kola.

Takže holky taky sorry :D:D

Tessie

 
Kacula
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 02.02.06 12:17

Ahojky,
Takže chválím samozřejmě deníček…super jsem se nasmála......mám podobné zážitky s jízdou na snowboardu, ale nebyla jsem tak statečná, abych to pokoušela častěji. Snad k tomu ještě dozraju:-)))

Kacka.....zima mi už taky leze na mozek…asi mi zamrzá…snad to už nepotrvá dlouho…A s ko­čárkama je to fakt těžký…máte jen výhodu, že vás neomezujou penízky. Já ted stejně ujíždim na golfáčích..ne a ne si vybrat…a ještě k tomu levně…To je nadlidskej výkon. Jen teda souhlasím a do trojkolky bych nešla!!!! Jo a myslim, že na dvojčata se ani nedělaj!! :-))

Gabka77…HAPPY BIRTHAY MATÝSKOVI!!!…ať mu to hezky šlape a rodiče ho nezlobí!!

Pepigaba.....bud statečná…jinak to asi nejde…všechno se to spraví…a bude líp…určitě…držim palečky!!

Jo a jinak Tess se rozhodla, že na Chodově chybí ten „človíčkov", takže to sezvala k nám, takže příště asi půjde na brigádu, protože jsem to tu musela trochu pofackovat, tak snad mě holky nepomluví.....No kdyžtak za to může Terka!! Tak jsme zvědavá, jak to tu zmákneme. No a jestli se nám ty dětičky navzájem nepozabíjí. Jen podotknu, že máme malilinkatý byteček. Moc se na ně těšíme…takže pak podáme zpravodajství!!!

Hezkej den přeje Kačula+Verča

PS.Klidně poradte i mě golfky.....:-))

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 02.02.06 12:24

Kocarky proberem:)))
Jinak moc nefackuj, protoze par minut po nasem prichodu (nebo az se Mates rozkouka), uz to stejne videt nebude:)))

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 02.02.06 12:26

Ahojky :-)

Tak já jsem po obídku ! Mnam ! :-) Jsem včera vařila, tak jsem si vzala dnes i do práce. :-)

TESSIE : holka, já Ti asi nerozumím, protože zatím nejsem mamina a na to zkušená v kočárcích ! :-(

KACULO : tak to já do trojkolky jdu a všema 10ti. Od jara jezdím na inlinech a chci jezdit i s miminkem :-) Proto chci i tu ruční brzdu :-) Navíc cestuju jen autem, takže metro, mhd atd mě naštěstí netrápí. Ale penízky nás taky omezujou. Speciálně ted kvůli svatbě. Ale já nebudu chtít golfáče. proto chci lehkej sporťák. Takže když si spočítám, že nejdřív bych kupovala hlubokej kočár, pak třeba ještě sporták a pak ještě golfáče, tak to na tom budu takhle stejně a budu mít vše na jednom podvozku včetně autosedajdy :-)

PETO : jak jste s Val dopadly ??

Pa K.

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 02.02.06 12:29

Kačulo, trojkolky se dělají i na dvojčata! Tady na sídlišti s tím jedna paní jezdí, i jsme s nimi jednou jeli autobusem. Co je to za značku nevím, měla jsem oči jen pro ty hodné chlapečky :o) Jen to musí být fuška s tím jezdit na bruslích, ale taková sportovkyně Kačka to jistě zvládne ;o)
Užijte si srazík!
Malej démon konečně usnul, dneska je to teda očistec :o(
 Katka

 
Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 02.02.06 13:27

ahoj,

tak sa mi zda ze stiham priemerne 1komentar na dennicek. som proste flakacka :o)

kaslem na car, aspon teraz. rozhodla som sa pre alternativny sposob. idem k dr. ktory sa venuje iným metódam ako dať antibiotika, hormony,… a pridite na kontrolu.

bolero, zaciatky su fakt tazke, je super ze vas to neodradilo. moj tatko (54) si naposledy objednal instruktora a ucil sa carving. nikdy nie je neskoro.

kacka, tak najprv holka a pak kluk. a potom este dvojcata :o)) mne sa snivalo ze sme si adoptovali male ciganca…nehovorim ze sa to nikdy nestane, ale je to riadna haluska.

d.

 
evelina1
Kecalka 406 příspěvků 02.02.06 13:35

No když už jsme u těch snů, tak mě se taky nedávno zdálo, že jsem porodila holčičku úplně jsem to viděla skoro jsem tomu uvěřila a já holčičku vážně chci, ale až za čas.

 
gabka77
Kecalka 203 příspěvků 02.02.06 13:38

Holkyyyy
díky všem za přáníčka Matýskovi k narozeninám,všechno jsem vyřídila:-)).

Bolero : deníček je skvělý:-)), klidně piš častěji, máš talent.No já kdybych vyrazila na lyže, tak dopadnu stejně, ne li hůř, nevím, nevím, jestli by mě někdo dostal na červenou sjezdovku.Naštěstí manžel nemá rád lyžování.

Pepigaba : držím moc palce, aby všechno zlé bylo rychle pryč a už bylo všechno v pohodě. Určitě jste si to vybrali na dlouho dopředu.

ad kašel : holky zakoupila jsem včera Stodal, už máme za sebou 2 dávky.No chutná to dobře :-)).Celkově se to zlepšuje, tak jsem ráda. Doktorku ruším, at tam něco nechytneme. Plavání zítra taky ruším a snad od pondělka už zas budem fungovat normálně.

Kiwwi: no porod nebyl nic moc.Odhadovali to kolem 4 kg.Týden jse přenášela a pak jsem šla na vyvolání. Tablety na mě nějak vůbec nepůsobily.Měla jsem nějaké bolesti a odcházela zátka, ale oni pořád, že to jsou jen poslíčci:-).Večer mě poslali spát, což bylo pro mě trochu psychicky náročné. Manžel pryč,já na pokoji s paní no jak to říct, takovou jednodušší, co čekala 5. miminko a ještě taky nic a jednou romskou spoluobčankou a já nervozní co se bude dít. No moc jsem se samozřejmě nevyspala._Druhý den zas vyvolávání a zasd nic, tak ve tři mi praskli vodu, pořád nic, nechtěl jít dolů. Nakonec v 19.45 se rozhodli pro císaře a pak už to bylo ráz na ráz.Ke konci už jsem byla hoodně vyčerpaná.Ale měla jsem spinál, byl tam se mnou manžel a malého jsem hned viděla. Bylo to úžasné.Žádné problémy s císařem ani se spinálem jsem neměla, takže nakonec vše dopadlo dobře.

Jinak se mě někdo ptal jak my s dalším mimi. No já bych už klidně i do toho šla.Ale manžel je ještě proti, že si chce Matýska užít.No navíc máme ten malý byt, tak by to moc nešlo. Ale chtěli bychom dohromady 3, jestli se zadaří.

Já musím jít už něco dělat.Mám toho naplánováno spoutu a nic hotovo, děs.

Gabka a Matěj 1 ročák :-)) (až v 19.45)

 
anouar
Stálice 51 příspěvků 02.02.06 14:40

Gabčo, take mooooc gratuluji. A Matějovi dej za mne pusu…:) Martina

 
Missorka  02.02.06 14:51

Já jsem se tak těšila na takovejch kometářů a ono je to skoro všechno o kočárech :-))). Tak toto období mám doufám za sebou a u výběru golfek, který mě čeká zůstanu velmi racionální a nepropadnu mánii ;-)

Kardiologie dopadla v pohodě - byla to i legrace - Val jsa položena na záda se ihned otočila na břicho, že jako ona se teda vyšetřovat nenechá a pak se rozhodla, že bude doktorovi žužlat sondu… Závěr je, že dučej není ještě úplně uzavřená, takže další kontrola v roce. Prostě jak vás jednou odbornej doktor schvátí, už vás nikdy nenavrátí… :-)

Po návratu jsem uvařila oběd a dala děti chrupat a konečně teda definitvně zaplatila postele (muž úpěl při pohledu na zůstatek na účtu, ale co se dá dělat, že jo :-))

Jdu dočíst a reagovat.
Ted jen přejeme MATÝSKOVI všechno nej… :-) a mamince pevné nervy.

Jo a Gabčo - jak jsi dávala do minulého deníčku takovéto CO NÁS ČEKÁ V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ - napadlo mě, že by to byla hezká tradice psát to do každého deníčku… Teda pokud bys byla ochotná to sledovat, je fajn vědět kdy kdo co slaví, popř. co důležitého se děje, přece jenom je nás dost a jednotlivec nestíhá… Tak kdyby ti to nevadilo, dožen mě pls na icq a domluvíme se.

Peta

 
evelina1
Kecalka 406 příspěvků 02.02.06 15:24

No Peto máš pravdu, my už jsme byli asi 4× v Ústí kvůli té vodní kýle a teď tam jedeme a doufám, že naposled ještě v červnu.
Postele závidím, nás to čeká za pár měsíců až konečně uděláme Adulovi pokojíček a na to se taky těším.
Pusu dětem Evel

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 02.02.06 15:26

Péťo, to je dobrá zpráva. Pro odbornýho doktora je to asi taky prima vyšetřovat zdravé srdíčko a oznamovat, že je vše v pořádku a brát za to peníze ;o)
Kterou tu postel jste nakonec vybrali? Tu 3. jak jsi předpokládala?
Mě před hodinou volal chlap, že by nám příští pátek vyměnili okna v obýváku :-O Protože v sobotu odjíždíme na hory, musela jsem to odmítnout, to bych asi nezvládla. Navíc budeme chtít i žaluzie a venkovní parapet, které obec neplatí a náš účet je díky horám hodně vybrakovaný. No snad nebudeme čekat do léta, když jsem si teď dovolila odmítnout…
Dneska mám den blbec, Víťa mě školí ve zlobení a mě pekelně bolí hlávka. Přesto se musím vybičovat a dojít na nákup a pro Míšu. Ta má dnes kroužek tanečků, je tam dnes poprvé a hrozně tam chtěla tak jsem zvědavá na dojmy. To mi ta hlava asi definitivně praskne :o)))
Jdu se pokusit narvat chobotnici do síťovky a vyrážíme.
 Katka

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 02.02.06 18:08

Teda Markét,

tys mi dala:))) Jsem se tak smála, že David se na mě chodil dívat jako na exota, až se pak taky nechal strhnout a řehnil se se mnou:))) Musela jsem hupnout pro foťák a dám ho večer do galerky, bude to fotka věnovaná tobě, protože takhle smát se jsem ho snad ještě neviděla:)))

Skvěle napsané, fakt u nějakých pasáží jsem vás úplně viděla a protože jsem na lyžích stála naposled v sedmé obecní, asi to radši zkoušet nebudu…no letos teda určitě ne:)))

Pa nakukovatelka Diny (22tt) a další děti někde:)))

 
Missorka  02.02.06 21:52

Kaculo,

poslala jsem ti SZ.

Peta

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 02.02.06 22:04

Peto, super, ze jste dobre dopadli! Jo jo, dostat se doktorum z drapu neni jen tak;) Ale vy je prevalcujete!
Ted se ozvalo moje cerny svedomi, Mates mel taky hydrokylu a asi ma porad, ale nikam s tim uz nechodime, byli jsme dvakrat…no asi priste na dr. radsi vytahnem pindoura …

Market, denicek dost dobrej!:))) Fakt jsem se zasmala:))) Uplne se vidim, naposled jsem byla na lyzich pred 12ti lety… a uz je ani nemam.

Dite se pocuralo do teplaku… nedostal pred koupanim plinu s tim, ze si rekne…no tak si rekl: STUDI!!!!!! :))))

L&M

 
Kiwwi
Kecalka 273 příspěvků 02.02.06 22:12

Ahoj vsetci, dnes zase a opat nestiham.
Tak aspon co som si zapamatala:

Gabka, Matyskovi, toho casu uz jednorocakovi, vsetko naj-naj-naj! Hm, tak si si zaspominala ako to bolo pred rokom :) Fakt nic moc. Moj porod teda tiez nebol nic moc, urcite to nebol „najkrasnejsi zazitok mojho zivota“, a to som sa nan tesila 9 rokov. Mne zase 1 (slovom jedna) tabletka zabrala tak, ze o pol deviatej tabletka, o deviatej zaciatok jednej kontinualnej kontrakcie a o jedenastej sa mala narodila. Bleskovo, ale vtedy som si hovorila ze uz nikdy v zivote!!!! To uz teda dnes samo neplati :o))))

Tess, ja mam PegPerego sportak, Hancu v nom vozim od narodenia a myslim ze golfky potrebne nebudu. Je lahky a skladny, dobre ovladatelny (kludne jednou rukou) a ze nema nafukovacie kolecka mi nikdy nevadilo. Ma aj zacvaknutelnu autosedacku. Nevyhoda je, ze nema prehadzovatelnu rukovat a tak mimi vozis len v smere jazdy. Ale ja som spokojna.

Ad sny - mojej svokre sa raz snivalo, ze sme isli autobusom a mali sme syna. Vtedy sa nam mimi nedarilo, tak som si myslela, to je super, nemame ani syna a kedze sme isli autobusom znamena ze nebudeme mat ani auto. No, dnes mame auto, dcerku, tak uz len toho syna :o)

Zatial pa! A.+H.

 
Albi01
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 02.02.06 22:54

Ahojky:-)
Hihihi, páni, to jsem se nachechtala:-)))
Boží deníček:-)

Matýsku, všechno nej nej nej a splněný přání přejem!!!

Víc nestíhám:-(
Albi

 
baghira
Závislačka 2902 příspěvků 03.02.06 00:16

Musím se Vám sem vecpat!!! Pěkně ti, Bolero, děkuju! Poprskala jsem celý monitor a svaly mně bolí taky - od smíchu:) Popsala jsi to suprově … hrozně mi to vystupování z lanovky a sjíždění sjezdovky připomnělo Bridget Jones v růžové vestičce a růžovém kulíšku:)))
Ještě chybělo, abys na lyžích zajela do lékárny pro těhotenský test:))

Díky, díky, poslední dobou se směju málo …ale u tvého deníčku jsem se smála ..dost:)

P.S. Já na lyžích nestála přes 10 let …a bojuju i s pomou:))

Baghira - Tomba La Bomba:))

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 03.02.06 09:28

Ahojky,
včera jsem mládě pochválila jak krásně spí a to jak známo jsem neměla dělat.Dneska se vzbudil asi 5× a nakonec jsme skončili ač to nikdy nedělám u nás v posteli.Kousek stoličky už je venku,tak aspoň něco.

Gabi77-škoda že se neuvidíme na plavču :-(

Markét skvělý deníček,já se lyžování bojím,jsem spíše na míčové sporty a hry :-))

Peťo,to je dobře že je Val ok.Teď už to bude jen lepší a lepší,ne?!

Tak já jdu zase něco dělat,mám dneska pitňák a už mi škrundá v břichu :-))

Gabule a Štěpula 11,5m

 
Kacula
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 03.02.06 09:43

ok…dej vědět, jestli dorazila odpověd…občas mě to zlobí…kdyžtak ICQ…

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 03.02.06 09:56

Ahoj,
Peťo, tak co postele?:)
Tak jsme včera byly s těma holkama:) Omlouvám se znovu Ashe za ten telefon (volala mi a já tam už od porodnice mam diskrétní vyzvánění, takže jsem nic neslyšela:))). U Kaculy bylo naklizeno, ale děti jí to tam krapet rozhrabaly:) Matyáš s Bárou dokonce ozkoušeli Verunce postel:) Bára tam ochutnala nějaký jídlo pro psa:))) Malej Matěj byl hotovej z odstrkovadla, Verunka nejradši koukala, když někdo jedl:) Ba ne, kecam, jela po Matějovi jak blázen!:) Nejvíc v kurzu byl nafouknutej kruh:)
Hodili jsme malou prochajdu, ale teda mrzlo příšerně, to počasí byl hnus. Pak jsme se stavili v OC Chodov posedět a pak se šlo dom.
Ha ha. Doma Bára šla k tchýni pro pomeranč, pak mi ho dala, že ho ponesu hore a ona vyleze schody, celá vysmátá. A najednou jak když jí praští, třískla sebou o zem a začala se vztekat. No to vám byla scéna, to by jednoho kleplo. A vůbec večer řádila a dneska ráno pokračovala. To jsem zvědavá, co z toho bude:)
Teď sedim u mamky doma a čekam na tel, že můžem pro ní vyrazit. Vedle v pokoji je brácha se slečnou:) Už se seznámila s Bárou, ta jí ukázala, jak umí lézt bráchovi na patro (postel) - jde jí to skvěle, jen se naučit ještě dolů:)))
Jinak Bára začíná říkat Bája (jako Bára), Jika jako brácha Jirka, občas z tý pusy něco vypustí a je jí občas i rozumět:)
Jooo, a ještě ke včerejšku - Matěj včera Terce ukázal, zač je toho loket:) To je vám chlap jak vyšitej - za každou cenu u přebalování zkrátka musel vidět Báru, jinak teda řádil:))) Ale Verčo, my ti ho necháme:) My nikomu do zelí nelezem:)
A taky byla sranda s Matyášem:))) Moooc šikovnej kluk a je zvláštní, když někoho vidíte jednou jako miminko a pak najednou už tááákhle velkýho po takový době - je to úplně jiný, než když ho vidíte poprvý nebo třeba průběžně. Fakt rozdíl!:) Zkrátka kusanec:)

O víkend doma dam dohromady tu tabulku a pošlu Petě, dá ji sem a pak zapracuju na tý tabulce mailem. Tenhle tejden mam omluvenku:)))

Jo a Evel, no tak to nestraš:) Teda uvidíme, co mamka řekne dneska, že to teda nakonec je, jestli to změnili nebo potvrdili. Ale pokud ano, tak doufám, že po operaci už bude klid. Jinak je mi jasný, že to bude na dlouho a proto doufam, že brácha odmaturuje a půjde hezky makačenko.

Omlouvám se, že jsem tu neudělala nějakýz tučný a tak:), ale B u toho po mě skáče a budu ráda, když mi ted nezmáčkne Esc:)))

Takže radši končím a zatím papa

GaB

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 03.02.06 10:26

Tak mamku dneska nepoustěj, dr si to prej nelajsne, když mamka vydrží jen od injekce do injekce. Jenže víc neví, neptala se, prej se mam zeptat já.

 
Kacula
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 03.02.06 10:34

Ahojky při pátku,
Tak počasí se ne a ne umoudřit…já mívám sny o tom, že se vzbudim a venku je asi 24 stupňů a svítí sluníčko…prostě nádherně.....a taky že máme místo hnusný dílny za barákem krytý bazén, ale to už sem nebudu tahat!!! Takže zůstanu u počasí a to je teda stále odporné:-(((

Srazík se včera docela vyvedl, děti se nesežrali navzájem, jen teda Verča zas málem sežrala všechno co viděla včetně Matese! Prostě jde po něm.....Lenčin Matýsek je pohodář, takže ty špunty sledoval trochu s nadhledem a vyhrál si docela sám…zlatý dítě! A Barča teda byla taky hodná, takže nechápu, proč si to její maminka vymýšlí s tím zlobením:-)) Ještě jsem jí neviděla zlobit!!! Jinak tedy naklizeno moc nebylo, protože jsem spoléhala, že se děti rozkoukaj a bude tu čurbes, ale byli všichni zlatíčka! Na procházce jsme zabraly celou silnici.....no i manžel se nás trochu zalekl, když nás potkal u baráku!! Prej taková kolona se na něj vyřítila.....a to vyjímečně nemyslel jen mě:-)) No ale bylo to fajn, klidně můžeme zopáknout.......

Gabinka…dej vědět co budeš mít s mamkou za nové informace …snad bude vše OK. Koukej je tam zbuzerovat!!! Musí s váma mluvit!!! Mimochodem kolik, že je bráchovi???

Gabule…pitnák…další statečná…teda já nevim, jak to vydržíte, já jdu na Milku s oříškama, nějak tu na mě kouká smutně…

Asha…doufám, že jste se z toho Chodova vymotali správně…a s bez plíny si řekl…šikulka:-)))

Missorka…tak který ty postele zvítězily??? Jsme ráda že na kardilogii může být i legrace, dučej se určo rychle dozavře…Jo a závidim nepropadání mániím u výběru golfek!! SZ snad došla…?

Hezkej den přeje Kačula(milkuž­ravá)+Verča(sko­ropostelolezky­ně)

 
Albi01
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 03.02.06 10:43

Milá Valuško, přejeme Ti s Anikou a strejdou Standou všechno nejlepší k dnešnímu půlvýročí:-)
Koukej to pořádně oslavit! A jen tak pro informaci, slaví se pořádnou flaškou, tak se do toho pusť, ať má máma radost:-) (Představ si tam třeba sangrii nebo klidně něco tvrdšího, hlavně nemysli na to, že je to mlíko:-))
Velkou pusu na vysmátou tvářičku posílá teta Albi

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama