Psychika snažilky (23 část) - Měsíční cyklus magorek

Snažení

Dovolila jsem si popsat jak probíhá bouře hormonů v lunární periodě snažilky. Pro toho, kdo to nezná...je to trochu nadsazené, ale v globálu pravdivé.

Den 1-5: Teta z Vložkova od Tamponova si právě balí kufry a jede navšívit nějakou další chuděru děvčicu. A nyní, s optimistickým pohledem na svět, se dívám vstříc novým zítřkům, které budou tento měsíc zaručeně úspěšné!

Den 6: Pečlivě si chystám teploměr co nejblíže k posteli, abych hned ráno, ještě než se minimálně pohnu, náhodou nezkreslila výsledky měření, mohla zavést a odečíst naměřenou hodnotu. Tuto okamžitě zakresluji do menstruačního kaledáře, nedůvěřivě zkoumajíc křivky minulé, podivně se kroutící. Cha, tentokrát to určitě bude konečně správně. Nejdřív nízké a pak šup pěkně nahoru jako známka ovulace.

Den 7: Teplota stále nízká, všechno klape tak jak má. Potkala jsem jen 5 těhotných, 10 maminek s kočárkem a 4 maminky s více než jedním dítětem. Sjela jsem je pohrdavým pohledem. Mě nerozhodíte! Jen se třeste, brzy budu mít taky, abyste si nemyslely.

Den 8: Zakupuji :,-(u ovulačních testů, abych drahocenné vajíčko vyslané vaječníkem k vejcovodu zachytila co nejdříve a naplánovala tak včasný start manželovým olympijským plavcům a ulehčila jim pár centimetrů na dlouhé trati. Nenápadně manželovi naznačuji, že si večer dává moc horkou sprchu. K večeři máme brokolici.

Den 9: Ráno vařím čaj Casanova a zaměňuji jej manželovi za kávu. Přemluvím ho, aby si vzal na sebe místo riflí manšestráky. Odpoledne si v práci nenápadně dělám první ovulační test. Druhou čárku sice nevidím, ale již po půlhodině po dvacátémdruhém pohledu na test, se zde něco jako čárka klube. No, má to být sice stejně silné jako čárka kontrolní, ale určitě to je na dobré cestě. Večeříme celerovou pomazánku.

Den 10: Nemůžu se dočkat odpoledne, abych si udělala další test. A je tady! Nervózně přešlapávám na místě, než uběhne požadovaných 5 minut do odečítání výsledku. Určitě tam bude! Geometrický útvar zvaný čárka vidím na testu jen silou vůle. Ale s pozitivním přístupem k věci konstatuji, že se nedá říct, že tam není. Nu což, tak tedy zase zítra.

Den 11-14: Opakuji odpolední sebetrýznění a soustavně se sleduji. Ha, právě mě píchlo v na pravé straně v břiše! Ovulace je tady!!! Já to věděla! Ty testy jsou nekvalitní, dneska to fakt vyrábí kdekdo, příště musím koupit nějaké lepší. Objevuji starý psí keks v pravé kapse od kalhot, patrně příčinu mojí náhlé ovulace. Nicméně stejně mám nějak mokro v kalhotkách, vždyť jsem je za den asi 15× na záchodě zkontrolovala, folík už je určitě dávno na cestě. Večer po milování zůstávám 20 minut ležet s nohama nahoře, „protože si musím odpočinout, strašně mě z té práce bolí nohy“. Manžel mě nedůvěřivě přikryje dekou, aby mě nebyla zima a konstatuje, že mě koupí stahovací podkolenky.

Den 15-16: Představuji si, jak se naše oplodněné vajíčko dělí na 2 buňky, 4 buňky, 8, 16, 32 a pomalounku se blíží k mé děloze, kde na něj čeká krásně narostlá sliznice, do které si bucne jako do polštářku. Už na tebe čeká! Večer nejdu na břišní tance, ještě by se netrefilo a přejelo dál.

Den 17-20: Ve sprše si všímám, že mám prsa rozhodně větší než předtím. Odmítám frťana na oslavě kolegového svátku, nemůžou po mě přeci chtít, abych ohrozila zdárný vývin mého ještě nenarozeného dítěte. Vymluvím se, že mě bolí hlava a tak si nedám. Mačkám si prsa a konstatuji, že je mám každopádně citlivější a bolí mě. Manžel se večer ptá proč mám na prsou modráky.

Den 20-25: Všechno se vleče, teploty se pohybují o pár stupínků výše, občas klesnou (koupím si jiný teploměr), manžel se ptá, proč mu odpovídám „Ano“ „Ne“, když se ptal, co bude k večeři.

Den 26: Je mi špatně od žaludku. Je to jasné. Seřvu manžela, že to rozhodně není po těch včerejších nudlích od Číňana, které šel koupit na večeři. Měla bych si udělat těhotenský test.

Den 27: Test je negativní i po hodině, dvou, třech, čtyřech od počurání papírku. Asi je ještě moc brzo. Zítra si udělám nový.

Den 28: Hned brzy ráno jdu počůrat test. Bolí mě břicho, na záchodě zjišťuji, že tetka se vrátila z dovolené a přijela v plné parádě. Nemluvím, brečím, cítím lítost, vztek, chci rozbít talíře po babičce, ale místo toho je opatrně ošudlím utěrkou a pokorně vrátím na poličku, mrsknu aspoň s novinama, kopnu do gauče, chodím sem a tam, nadávám na ostatní, nadávám na sebe, na manžela..... Cestou domů potkám asi milion těhotných a ještě více matek s dětmi. Tak já zase nic, já se nedočkám, jsem neschopná.
Večer mi volá kamarádka, která mě oznámí, že je ve třetím měsíci. Na:,–(ím nadšený tón a pogratuluju. Uvnitř cítím jenom…šmik…kudla nespravedlnosti, která mi projede srdcem.

Proč to nejsem já? Proč ony ano a já ne? Proč jsem tak dlouho čekala? Proč tohle musím snášet? Proč mi to děláte? Proč, proč proč????
Na tohle proč není odpověď, nemá asi smysl si takovou otázku vůbec klást, odpověď těžko dostanu, ale stejně si ji každý měsíc kladu. Stejně jako spousta holčin z deníčku „Psychika snažilky“, které prožívaji zhruba to stejné, co je popsáno výše. Díky Vám, holky, to snáším aspoň trochu snesitelněji, díky vám se tomu kolikrát musím už i smát (díky vašim komentářům), protože jinak bych se asi zbláznila.

Takže neplodnice a strašilky (zkomolenina snažilek od mého skvělého manžela), soudružky jsem ráda, že vás mám!!!

Tenhle jeden deníček jsem napsala proto, že v jednom teda plodné jsme extrémně. V těch kometářích :-)))). Tak ať zas nemusíme moc rolovat. (Pudli tvůj skvělej název pro rudou mrchu jsem si s dovolením vypůjčila).
 Sůvik

Hodnotilo 2 lidí. Score 4.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32229 příspěvků 13.03.08 18:57

Sůvik: Perfektní, málem jsem upadla smíchy. Ve svém testu jsem zapoměla některé aspekty, jako je například šílené porovnávání křivek BT s minulými cykly :-). Jo, to dělám taky. 
Miluji tvůj expresivní projev.

 

A protože jsem 11 CD, tak přišel čas ovulačního testu, a protože jsem cvok a experimentátor, udělala jsem i těhotenský (zjistila jsem, že mám doma 5 testů, takže si to můžu dovolit).  

Takže
Ovulační test …// ,  testovací čárka slabší asi o 50%
Těhotenský test  … //,  testovací čárka je ovšem jen nepatrný stínek, tak 10% kontrolní. Ale jasný.
(Pro ty, které se chystají psát gratulace - dneska mi píchli Pregnyl)  

Jsem asi 10 hodin po  5000j. Pregnylu i.m., mám necelých 70 kg. Silnější už ta čárka asi nebude. Zajímalo by mě, jak dlouho tam vydrží, ale obávám se, že zkoušení nebudu mít nervy. Ikdyž do budoucna by bylo zajímavé to vědět. Možná se testnu ještě za týden, to bude na pozitivitu testu ještě brzo, takže jestli tam // budou, bude to furt od pregnylu. Taky ten test nechám samozřejmě ještě uležet, abych viděla, nakolik ta čárka zesílí za pár hodin.
Kdybych věděla, že mi to dneska píchnou, tak bych ten test počůrala už včera, abych mohla dokončit svůj experiment s opakovaným použitím testu.    

Jo, ještě se někdo ptal na krvácení mimo ovulaci, nidaci i MS  - může to být poranění čípku při souloži, když se to opakuje, má se hlásit na gyn.

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16519 příspěvků 13.03.08 20:48

Suvik bomba /teda sorry Sůvik/ zrovna tebe jsem šacovala, že bys mohla přispět :-) Máš super humor a grafomanické sklony, jako Pudla, Filipi a já:-). Resa teda není tak grafomanicky založená, ale je to vysokoškolačka, tudíž musela napsat 80stránek disertačky, takže deníček na A4 pro ní nemůže být zas takový problém, viď Reso?
Já už jsem si říkala, že bych taky přece jen něco vyplodila, když se k tomu nikdo nemá, ale nestíhám, kdyby byla chvilka, tak to zkusím sesumírovat do foroty :-)  

Pudli o tom krvácení jsem psala já, ale prdlajs krvácení po soulouži :-) tulenili jsme v neděli a v úterý cca v 16hod. mě začalo bolet břicho jako při MS a večer bylo trochu krve, od té doby špiním. Já se z toho zcvoknu, když už konečně můžu, tak se mi prodlouží cyklus a teď ještě tohle! Ach jo.  

DW pokud teď máš pocit, že se ti IQ snižuje snažením, tak počkej až se zadaří a to mrně vyklopíš, počkej, že si na mě vzpomeneš, teda pravda asi nevzpomeneš:-), protože poporodní doba se rovná stařecké demenci. Já říkám, že půlku mozku jsem porodila a druhou půlku potratila, vůbec netuším, co bude až porodím podruhé. Ale dost možná neporodím, příroda se postará, aby to holátko netrpělo matkou, která ho třeba někde zapomene:-) Konec černého humoru, bohužel si přece jen něco pamatuju a to, že chci to mimi :-(

 
Lionett
Kecalka 178 příspěvků 13.03.08 20:50

Skvělý článek!!  Suvi díky, pobavila jsi mě. Doufám, že až všechny otěhotníte, nepřestanete být tak moc vtipné..
Jedu v práci už 10 hodin, tak jsem se konečně mohla trošku zasmát…
Jaksi nemám ani čas se rozmnožit, protože abych mohla začít obcházet specialisty, potřebuji na to čas…a víte proč jsem tak zavalena prací? :-) Protože moje o 5 let mladší kolegyně před pár měsící odešla a nová ještě tolik  nezastane, takže to tu vše leží na mně.
Kdo uhádne, proč už tu nemám svoji kolegyni :-))) (strašně jednoduchá otázka :)

 
pepina01
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 13.03.08 20:55

Suviku, dneska jsem se fakt zasmala (i u tech minulych denicku :-). Teplotu si nemerim, zkousela jsem to dva mesice a delala jsem to, co popisujes, ale nic mi nevychazelo (ani ovu testy - vysel mi pak jeden, ale to manzel zrovna … psala jsem to minule), tak jsem to pro zachovani par nervu vyhodila. Ale jak pises o tom, ze radeji nepujdes cvicit atd - to je presny. Smeju se tady a manzel se pta, co je. MAGORIM!

 
Lionett
Kecalka 178 příspěvků 13.03.08 20:59

Kadli, včera jsem pečlivě pročítala ten příspěvek, ale není mi jasné - proč by to nemohla být OVU?  Psala jsi že jsi byla cca 10 DC…tak je to docela možné. Jak máš dlouhý cyklus?

 
suvik
Nadpozemská drbna 25232 příspěvků 13.03.08 21:10

To jsem rada, ze jsem vas aspon trochu pobavila. nejdriv jsem zacala psat o sobe, ale to bylo tak depresivni :-))), ze jsem to radsi smazala a zacala psat spis z jine stranky…:-). Hlavne jsem vam fakt chtela rict, ze jsem rada, ze to tady mame, predtim jsem s tim byla sama a kolikrat mela pocit, ze uz to nevydrzim ty neuspechy. Svet okolo bezel porad normalne a ja nechapala, jaktoze to nikdo nevidi jaky desny veci se me dejou, jak se ti lidi muzou normalne dal bavit, kdyz maj plakat se mnou :-))). Tady si muzu vylejt srdce, tady se tolikrat i zasmeju (kadli hlavne tvym komentarum)…
Tak ja jdu dnes spinkat…nejradeji bych preskocila dny az do 22-druhyho :-)))…no vyzeru si to zase jako vzdycky :-)))).
Mejte se. Akorat myslim, ze na priste uz nemam inspiration, takze musite nekdo jinej :-). A drzim vsem co zrovna delaji nejaky testy, jakykoliv  :-)) palce! :-)

 
Jitkula
Kecalka 312 příspěvků 13.03.08 21:27

Suvíku: napsala jsi moc povedený deníček, tak teď už máme na psaní deníčků kromě Resy, Pudliny taky tebe.

Je pravda, že toho tady moc nakecáte / v kladném slova smyslu ), to ani důchodkyně u konzumu nezvládnou. ****
Pudli:tak vidíš, tvé cykly jsou ovulační, prostě se jen jeden měsíc nezdařilo a bylo z toho taková depka ( už jsme ve stavech, že nás rozhodí i to že prší ). Ach jo, no nedá se nic dělat, byli jsme donuceni osudem k válce, tak musíme bojovat.

Já čtu Psychiku několikrát denně, ale moc komentářů nepíšu. Mám totiž v hlavě díru a když Vám chci odepsat, tak hned při čtení si musím dělat poznámky na papír se jmeny. A pak to přepisuju do odpovědi. No a když si nevezmu k počítači hned papír u tužku, tak si přečtu co píšete, ale už jsem líná to číst znovu a dělat si ty poznámky na odpověď.

Vítám nové přírustky, pěkně se tu rozmnožujem, tak doufám, že to rozmnožování se uchytí i v našich bříškách.

Jitkula

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16519 příspěvků 13.03.08 21:29

Lionett můj cyklus je v ideálu 31 dní, ovšem momentálně 35. A ten 10DC byl tak odhadem, protože se mi MS strašně dlouho rozjížděla, takže to mohl klidně být 8DC a byla jsem 3 dny bez příznaků MS, tak babo raď! :-)  

Cvičení to je kapitola! Katko tak jsem se přemluvila a vyrazila cvičit, tenhle týden hned 2×-v úterý i ve středu. Po 6 týdnech nicnedělání /včetně neštovicování/ jsem si vybrala obě cvičení dost fyzicky náročné. Včera večer jsem se dovlekla do postele a nadávala jsem si jako špaček, protože je to stejně k ničemu-pevně doufám, že po neděli objevím na ovu testu // a tudíž opět nikam chodit nebudu, pak dostanu MS a dost pravděpodobně bude silná jako tentokrát a zase nikam nepůjdu. Takže jsem usoudila, že jít cvičit jednou měsíčně před ovu, mé postavě stejně výrazně nepomůže, asi se na to vybodnu a budu si úspěšně tloustnout a nenávidět se.  

Katko taky bych vás ráda viděla, spoustu z vás už mám pořádně pod kůží:-), ale i kvůli sobě mi je jasné, že to nepůjde, i když si říkám, že jsem toho už tady na sebe práskla tolik, že ti co mě znaj, tak už stejně vědí :-)

 
Filipina
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 14.03.08 07:07

Suviku, v první řadě velká gratulace k úžasnýmu deníčku. Holky, vám to fakt vyloženě sedlo a je to docela zajímavý čekat kdo další zase něco napíše a o čem to bude, každá máme jinej styl a všechny, které jsme se zatím v deníčku vystřídaly, píšeme trošku jinak a o něčem jiném a to je úplně super.  

Pudli: Tobě gratuluju k folíku, manželovi minimálně týden nevař, neper, nemluv s ním, odpírej mu sex a buď na něho zvlášť protivná. Nuť ho uklízet, umývat nádobí, vysávat…jen ať si to pěkně vyžere. Kdyby tohle udělal můj manžel tak by měl ještě ten den doma takový peklo na zemi, že by si to do té soboty rozmyslel a pro klid v rodině na IUI ještě velice rád šel :-)) U nás manžel taky pořád tvrdil: Času dost, nemusíme s tím tolik spěchat… Ale měl doma magora, který při každým negativním ovulačním testu tolik vyváděl a neustále vyšiloval že „se to určitě nikdy nepovede“, že to nakonec vzdal a všechno podstoupil. Já to taky podávala většinou tak, že „nikdy tam žádnej folikul nebyl a teď jsou ideální podmínky tak prostě musíme…“. A taky, pokud je třeba nějaký problém ve vaší sníšenlivosti se navzájem, tak se to překoná jen IUI nebo IVF… Ale co ty víš, zkus do něj pořádně klavírovat a třeba si to do příště rozmyslí :-))  

Jinak, padlo tu slovo adopce, my už o tom tématu kdysi taky mluvili, dokonce jsme si i zjišťovali kde se o to žádá, jaký je postup atd… Manžel by do adopce klidně šel, děti zbožňuje a říkal (což mu dokonce i věřím), že by měl cizí dítě rád stejně jako by bylo jeho, protože by vlastně jeho bylo. Takže u nás v tomhle problém nebyl, možná spíš maličko ve mně, protože já bych ho jako vlastní asi až tak brát nedokázala. Přesto ale vím, že bych adoptované dítě milovala, ale netroufám si tvrdit, že stejně jako svoje. Přesto bych se adopci rozhodně nebránila.  

Fly: Já si teplotu pořádně ani nikdy neměřila, většinou etapově, ale vycházelo to divně tak jsem to vzdala, takže opravdu nevím. Ale klasická teplota pod paží v těhotenství je prý mezi 37,1 - 37.3 úplně normální. Z toho, že nemáš nevolnosti si nic nedělej, mně začaly v 8 týdnu jen tak aby se neřeklo a opravdový nevolnosti se vším, co k tomu patří, mám až tak týden, a to je fakt sila. Zatím buď ráda, některý ženský je vůbec nemají. Kámoška je neměla vůbec a má teď zdravou holčičku, moje máti je neměla taky a co ze mně vyrostlo :-)) Já teď přechytrale radím, protože úplně tím samým jsem si taky prošla, jen s tím rozdílem, že jsem opravdu s každým píchnutím mazala k doktorovi v očekávání nejhoršího a ten mě, chudák, vždycky uklidňoval. A to byly taky nervy, strach, že mi vůbec není blbě (nevolnosti se dostavily mnohem později), pak jsem jednou měla pocit, že mě přestaly bolet prsa a že přestaly i růst (druhý den začaly), s pálením v obavě, že je to zánět močáku, s krvácením z nosu atd atd… Pak jsem jednou přišla i s tím, že mi mravenčí v břiše, ale goaud se tam pěkně hýbal, srdíčko bušilo takže bylo vše jak má být. Ale taky neustále kontroluju papír a kalhotky, toho se my, exsnažilky, asi už nikdy nezbavíme. Strach k tomu prostě patří, jen ať neublíží tomu malýmu, protože ten je prý ze všeho nejhorší.  

Vítgám nově příchozí, na které jsem zapomněla, však my se ještě poznáme :-))

 
resa
Kelišová 6361 příspěvků 14.03.08 07:41

Ahojky, Suvíku, naprosto super deníček!!!! Fakt se Ti moc povedl. Bavila jsem se fakt dobře.
Pudli, naprosto souhlasím s Filipi. Já bych taky byla děsně rozzuřená. A přestat vařit, uklízet, a podobně bych ještě okořenila pofňukáváním (ani nevíš, jak ta injekce bolela, jak je mi blbě po prášcích…) a na střídačku polohysterickými scénami, popřípadě nočním pláčem se slovy „My nikdy děťátko mít nebudeme“. Tahle kombinace je vražedná snad pro každýho chlapa.
To by bylo ve zkratce. Po ránu jsem vždycky oblblá a chvíli mi to trvá, než něco kloudného vyplodím. Mám za sebou včerejší návštěvu Ikey, která mě fakt dost sejmula. Do Ikey jsme předminulý měsíc začali jezdit po roce, kdy jsem tam odmítala jezdit, páč jsem se málem na každou těhuli vzteky vrhala (:o))) nadsázka) a u každého mimčete jsem málem brečela. No děs běs, i manžel usoudil, že je tam nějak moc prťat a těhulí. Jenže mě to sebralo náladu až do konce dne a ještě dneska jsem z toho taková mírně depresivní. Hlavně jsem najela na novou vlnu depresí-těhotná nejsem, protože jsem neplodná a protože nejspíš bude dlouho trvat, než se to povede. Takže jsem nenormální, protože většina ženských v mém věku dětí mají. :o((( Tak doufám, že mě to zase rychle přejde. resa

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32229 příspěvků 14.03.08 08:14

Čau děvčata.
Já měla včera doma proslov na téma „moje biologické hodiny bijí na poplach“, „to ti jako stačí jedno dítě, chtěli jsme mít tři“, „to si rovnou můžem požádat o adopci, když to bereš takhle, protože po 35ti nám už malý dítě adoptovat nedají“… etc.
manžel měl projev že chci všechno moc hr a napovel a že moc vyšiluji a že jsem určitě neplodná kvuli tom, jaksi to beru … no prostě na kalašnikova. Pak teda řekl že to na něj bylo moc rychle a že on se takhle rychle rozhodovat neumí a že si to musí promyslet … to bych řekla že je na dobré cestě, takhle to obvykle vypadá předtím, než je ochoten změnit názor.
Jo, donesl mi nový přívěšek na krk (slíbeno od vánoc) a koupil dokonce v Tescu tu hnětací mísu, jak jsem ji před 2t. prorazila vařečkou.  

Jinak moje destruktivné éra pokračuje, dneska jsem při česání přelomila hřeben :-)))  

Já jsem dneska hypernervozní, protože se máme večer kolem osmé snažit a já mám strach že to kvůli něčemu nevyjde, ráno jsem ho důrazně varovala, aby se neopovažoval přijít pozdě. Že přijde domu, umyje se a jdeme na to - vynechala jsem i večeři :-)). V tomhle ohledu celkem spolupracuje, jen se bojim, aby zase nevypadlo něco by tom smyslu, že to napovel nejde - ale snad to dopadne. Asi si budu muset obléci sukni a punčocháče, to ho stimuluje snad víc než porno.  

Nejvíc mě štve, že to mohlo být krásně v sobotu, já fakt nevím, jak bych si náhle brala volno na IUI - budu se snažit tím utroušem udržet cyklus aby byl přesně 28, aby to vyšlo zase na sobotu.  

Jinak ano, musím pokorně přiznat, že jsme měly s ovulačním cyklem pravdu - ale já byla trošku zklamaná, protože tím pádem fakt nevím proč to nejde (psychika?). Byla bych snad raději, kdybych měla anovulaci a on mi dal nějaké léky, než takhle, vše je OK a manžel ani nechce IUI, takže vlastně žádný pokrok. Teď mě teprve mrzí, že jsem zrušila tu imunologii v Podolí. Taky není jisté, jak často vlastně tu ovulaci mám.          

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32229 příspěvků 14.03.08 08:20

14.03.2008 - Desperate Woman, 30let, snažení od 11/05, konec ledna hyperstimulační IVF, 24.3. KET?
16.03.2008 - Jitkula 29 let, 03/06 , 10.3. spermiogram, cca 25.3. průch.va­ječníků
19.03.2008 - VeKo 29 let, 01/07, 27.2.08 IUI
20.03.2008 - Smilla
20.03.2008 - AjaSean 09/06, 12.3.vysledky horm. a spg testu
22.03.2008 - Suvik 30 let, samosnažení, 04/08 gynekologie
24.03.2008 ??? - Lionett, 31 let, 28.3. návštěva gyn., výsledky horm.profilu
26.03.2008 - Boriska,29 let, 08/06, 1/07  mimoděložní,1 vej­covod, čekám na laparku 
27.03.2008 - KatkaM 01/06, labor.OK, 19.3­. vyš. v CAR 
30.03.2008 - bel33 let, 05/04, samosnažení + TCM
30.03.2008 - Resa (30), od 06/06, Gest, 2.IUI/04 (?)
31.03.2008 - Pudloslava 30 let, 04/07, Gennet, hraniční SPG, ovu je, Pregnyl, Utrouš, manžel odmítá IUI.
31.03.-1.4.2008 - Pepina 09/06
31.03.2008 - Eja 03.04.2008 - Kadlina samosnažení, GEST 03.04.2008 - LindaKa (34), od 10/06, 3.-7.DC Clostilbegyt,  SPG čeká 03.04.2008 - Dulcinea11/05, 04/08 2.IVF  ??????????  - Anouk 34 let, 01/06 horší SPG, laparka v plánu

// 30.09.2008 - Filipina     21let, 04/06 ---- UTZ 4.4.08 - 18.3. genetika
// 03.11.2008 - Fly             3­2let, snazeni od 06/07
holky přepiště si na termín porodu a seřaďte
// 05.02.2008 - Ene           0­1/05
// 22.02.2008 - Kacicka   29let, samosnažení od 5/07 
// 25.02.2008 - **Villa **          ­IVF, KO 17/3

 
anouk02
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 14.03.08 08:21

Suvik- SUPEEER!!!!!!! Nejlepší literární díla evidentně vznikají ze temného zoufalství autora.Tušila sem to,teď to vímJ. Fázi D9 - D10 mi včera zničil, zmařil, nelítostně utnul zubař záškodník, který milého poslal pod kudlu, se zánětem po vytržených moudrákách asi nezabere ani sexy košilenka (zakoupená výhradně za rozmnožovacími účely,pochopi­telněJ).Tak zase prd. Optimismus se mění v pády do temných hlubin představ bezdětný starý prudivý tetky terorizující okolí (já za 25let). Hajzlík zubař potměšilej...­...určitě nesnáší děti…a lidi ..a psy..a svět  

Jsem dneska ráno  šla okolo plakátu na nějaký festival Happy Days a myslela jsem, že se polento smíchy…on to má být hudební fesťák…ale mně fantazie zapracovala…jak by mohl fesťák vypadat dle významu tohoto slova zde......mám dost bohatou fantazii…  

Pudlia všecky,já vás holky ani neznám a už na vás mám pár měsíců závislost.Gratuluju k folíku,manžu neubij pánví,kdyžtak to zkus narafičit nějak nanápadnějc…nebo ho ubij až po akci.Držim palec ať to dneska vyjde!!!!!!!!!!!!!!  

Fly- neboj se,neboj se, neboj se…se lehce řekne,co?jako: nemysli na to…bože já jsem debil. Prostě myslim na tebe!!! Nevolnosti neměla tak půlka šťastnejch mami ,co  

Filipi- o adopci jsem to trochu našťouchla já i když v praxi by nám asi stejně neprošla…cizí nebo vlastní…já měla ráda holčičku svého ex a vychovávala ji na střídačku s její biomami od 3 do 8let…má doteď dvě mámy a taky nám tak říká…tohle jsem nikdy neřešila…prostě dítě a láska…nic jiného není podstatné, v tom jsem asi nenormál  

Lionett,Kadli: Já mám cyklus pravidelnej jak budík ráno (od po do pá)…ale 34dní. To je špatně???Nebo příznak něčeho?? Demence?:-).A já naivka myslela, že to je to jediný co mi ještě funguje. Mozek už taky ne (ano, DW, i já:-)…špatným druhem písma jsem vám už zkonila předchozí deník,tabulka na mě výhružně mrká a ja su pako,pako,pako,tak­že Verdana 8,5… ..trubkoJ.Kadli,mě pořád vrtá v hlavně to Budweisovicko…Sher­locku..jakpa???????  **HEZKÝ DEN VŠEM.A.**** **

 
 
suvik
Nadpozemská drbna 25232 příspěvků 14.03.08 08:39

Právě jsem se vrátila od zubaře…samozřejmě rentgen jsem odmítla, poněvadž co kdyby něco že? Nakrklo mě akorát, když si zubař do karty zapsal…těhotná???…tak myslím, že by stačil jen jeden otazník což? Nebo tím snad něco myslel? Mám přijít až dostanu menses… Tak ráda bych mu zavolala, že nebudu moct přijít!!!! Achich, dnes je teprv 14týho, vždyť 13týho bylo nejmíň před týdnem a ne včera…
Momentálně spřádám plány jak se vyhnout velikonočnímu víkendovému pobytu v kruhu rodinném…rozuměj, švagrová, její dvě děti a těhotné břicho :-(. Asi se z toho nevyvlíknu, už by to bylo nápadný.  

Pudline, to je super…sukně a punčocháče…to jsi mě pobavila…někdy na ty chlapy stačí tak málo a v jinech věcech, abys je koněm utáhla… :-))). Tak kolem osmé ať se nic nepos… :-)

 
VeKo
Generální žvanilka 20579 příspěvků 14.03.08 08:48

14.03.2008 - Desperate Woman, 30let, snažení od 11/05, konec ledna hyperstimulační IVF, 24.3. KET?
16.03.2008 - Jitkula 29 let, 03/06 , 10.3. spermiogram, cca 25.3. průch.va­ječníků
20.03.2008 - Smilla
20.03.2008 - AjaSean 09/06, 12.3.vysledky horm. a spg testu
22.03.2008 - Suvik 30 let, samosnažení, 04/08 gynekologie
24.03.2008 ??? - Lionett, 31 let, 28.3. návštěva gyn., výsledky horm.profilu
26.03.2008 - Boriska,29 let, 08/06, 1/07  mimoděložní,1 vej­covod, čekám na laparku 
27.03.2008 - KatkaM 01/06, labor.OK, 19.3­. vyš. v CAR 
30.03.2008 - bel33 let, 05/04, samosnažení + TCM
30.03.2008 - Resa (30), od 06/06, Gest, 2.IUI/04 (?)
31.03.2008 - Pudloslava 30 let, 04/07, Gennet, hraniční SPG, ovu je, Pregnyl, Utrouš, manžel odmítá IUI.
31.03.-1.4.2008 - Pepina 09/06
31.03.2008 - Eja 03.04.2008 - Kadlina samosnažení, GEST 03.04.2008 - LindaKa (34), od 10/06, 3.-7.DC Clostilbegyt,  SPG čeká 03.04.2008 - Dulcinea11/05, 04/08 2.IVF  

09.04.2008 -VeKo 29 let, 01/07, 04/08 1.IVF  ??????????  - Anouk 34 let, 01/06 horší SPG, laparka v plánu

// 30.09.2008 - Filipina     21let, 04/06 ---- UTZ 4.4.08 - 18.3. genetika
// 03.11.2008 - Fly             3­2let, snazeni od 06/07
holky přepiště si na termín porodu a seřaďte
// 05.02.2008 - Ene           0­1/05
// 22.02.2008 - Kacicka   29let, samosnažení od 5/07 
// 25.02.2008 - **Villa **          ­IVF, KO 17/3  

 

Suviku, díky moc, jsi rozená spisovatelka.  

Pudli, tak hlavu vzhůru, s manželem to snad vyjde a brzy pochopí.  

Dulci, půjdeme za měsíc asi tak stejně na stimulaci na IVF, to tady budeme mít hoňky abychom si to stihly všechno popsat a porovnat. Ty chodíš taky do Gennetu co? Nebo jsem to asi spletla, tak teď nevím.  

 
VeKo
Generální žvanilka 20579 příspěvků 14.03.08 09:07

Ještě bych měla pár info k průchodnosti. Já když jsem přišla poprvé do CAR, tak mi doktrorka rovnou řekla, že to je to první co dělají, ale dělají to jen pod UTZ kontrastní látkou. Ale zase Pudli chodí taky do Gennetu jako já ale má jiného doktora a ten chce nejdřív zkusit IUI a pak až průchodnost. Asi je to tedy co doktor to názor. Pokud tam je problém, tak pak teprve potom LPS. Tak tedy nechápu, proč některé z vás ženou nejdřív na LPS, když to jde zkusit nejdřív úplně banálním bezbolestným vyšetřením.

 
resa
Kelišová 6361 příspěvků 14.03.08 09:07

VeKo, tak koukám, že jsi opustila medailové pozice. Ještě jednou-je mi to moc líto. Moc jsem Ti to přála. Teď budu držet palce na další, protože příště už to určitě vyjde. resa

 
LindaKa
Závislačka 3990 příspěvků 14.03.08 09:23

Ahoj holky - dobré ráno všem!  

Suvik - ty jsi ten deníček psala o mně???? To jsem prostě celá já! Povedlo se ti to vystihnout úplně  bezchybně. Holky, vy mi teda dáváte - já, když ráno přijde do práce, tak půl hodiny dočítám, co jste napsaly, u toho se směju jako blázen (kolegyni jsem to dnes svedla na to, že mám dobrou náladu, když je ten pátek!), pak vám hned musím napsat, protože mi to nedá a pak tady teda vůbec nestíhám.  

Resa - když jsme byla posledně s přítelem v Ikee, tak jsme si tam v pohodě všechno prohlíželi a když jsme se přiblížili k dětskému oddělení, tak jsem na něj vyhrkla - klidně si to tu prohlídni, já na tebe počkám dole a proletěla jsem to rychlostí blesku, nedívala jsem se napravo, nalevo. On utíkal za mnou, protože vůbec nepochopil, co to má znamenat  a kam se řítím.  

Pudli - on to manžel nějak schroupe, tak přeju hodně trpěivosti. Včera jsem na tebe ještě myslela, jaká je to hloupá situace, když se ženská na chlapa zlobí a přitom ví, že večer spolu do toho snažení jít MUSÍ, protože je zrovna ovulace.   

Jitkulo - kdy budete mít výsledky spg?  

Všechny ostatní, které nestíhám vyjmenovat - skvěle píšete, pozvedáváte mi náladu i morálku - díky, že tu jste!  

Jinak já v duchu tohoto deníčku hlásím, že moje BT jsou nějaké mimo a úplně jiné než v minulých cyklech. Naměřila jsem od 6. dne k dnešku: 36,8 -36,9-36,8-36,75 - to nejsou ani vysoký ani nízký, nemůže to být po tom Clostilbegytu? No nic, zítra vytáhnu první ovulační test a od neděle se snažíme, co to dá. Hlavně, aby se něco nevyvrbilo jako nemoc, práce nebo jiný obvyklý zádrhel. Už jste to tady několikrát psaly, ale taky se pořád sama sebe ptám, jak to dělají jiný lidi?
Jo a co se týká cvičení, tak mě akorát včera doběhla permanentka do posilovny, tak si říkám: mám si koupit novou? Užiju ji vůbec? Co když budu těhu?
Anonymita mi taky dost vyhovuje, ale kdyby byl nějaký srazík pro Prahu a okolí, tak bych se určitě zúčastnila.
Hezký den! :-))    

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32229 příspěvků 14.03.08 09:59

VeKo - vážně kondoluji. Stimuluješ rovnou teď, nebo až na ten další cyklus od 4/08?  

LindaKa - to by pro mě byly luteální teploty, já mám v první polovině 36,2-36,4, v druhé 36,6-36,9, málokdy víc. Uvidím teď pro pregnylu. S tím snažením v nasranosti jsi to vystihla přesně, ale já se už celkem uklidnila a manža je taky trochu jak spráskanej pes , takže snad se podaří.    

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32229 příspěvků 14.03.08 10:03

ještě anouk - zase bych tě přehlídla, piš až na konec prosím, PROSÍÍÍM´
košilka koupená za rozmnožovacími účely, vtipné :-))))) asi by se měly dělat nějaké obchody s potřebami pro snažilky, sexy prádlo a těhotenské testy :-))))

 
VeKo
Generální žvanilka 20579 příspěvků 14.03.08 10:10

Pudli teď budu mít cyklus bez stimulace a jakýchokoliv léků. Asi tak v půlce cyklu musím do CAR, aby vypsaly papíry pro pojišťovnu a naplánovali stimulaci. Ta začne s další MS, takže o tu tady budu příště prosit a škemrat jako divá.....

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16519 příspěvků 14.03.08 10:46

Pudli, tak mě napadá, že ženská obvykle ovuluje nastřídačku, kdy si to měla na podzim ty špatný testy? Je možné, že ovuluješ ob měsíc.
Ty jsi tak vynervovaná, že přelamuješ hřeben?  

Anouk tak jsem se trefila? Jestli jo, to je záhada viď :-) Jsi zvědavá? :-)
Jinak pravidelná MS po 34dnech problém není. Problém je moje čím dál víc se prodlužující MS, vzhledem k tomu, že jsem měla syndrom PCO a taky jsem tu řešili můj ždibec krvácení cca 10DC, to je záhada:-)  

VeKo mě hnali na laparku hlavně kvůli tomu PCO, prý jsou po propíchání cystiček /skarifikace?/ lepší šance na otěhotnění. Ty bestie v sobě drží nějaký hormon a čím víc jich je, tím je menší pravděpodobnost otěhotnět. Taky příjmi upřímnou soustrast. Jak jednou psala Katka, kdyby aspoň ta MS se chovala rozumně a nedávala planou naději co?  

Ad adopce-dřív jsem to moc neřešila, věděla jsem, že budu na mimi čekat, tak jsem ještě nechtěla házet flintu do žita. Teď na to taky přišla řeč, spíš v tom smyslu, že kdyby se mi potrat opakoval, tak si nejsem jistá, že bych do toho šla znova a taky to už znova nemusí jít, jako před lety. A manžel mi na to povídá, že samozřejmě bude s adopcí souhlasit, když to bude 17-ti letá thajka, no blb.
Ad blb=můj manžel-taky dneska začal probírat ten náš plodící týden, teda jestli bude nějaká ovulace. Vypadá to, že začneme v neděli, tak prý neděle a pondělí bude v pohodě, v úterý musím na:,–(it prádýlko a punčochy /letím o obědě do CA na Václaváku maj 20% slevu na všechno:-)/, ve středu si koupí lechtivý časopis, ve čtvrtek pustíme hanbaté DVD, v pátek mám pozvat nějakou kamarádku a v sobotu pořádáme swingers párty. No nezabily byste ho?
Jen doufám, že se nám ta party nezvrhne, aby nám pak mimi třeba neštěkalo :-))))    

 
LindaKa
Závislačka 3990 příspěvků 14.03.08 11:05

Kadlino, no teď jsi mě opět odrovnala - tvůj manžel je taky velký šprýmař - vy se spolu moc nenudíte, co? :-))) Těším se na líčení vašeho týdne - hlavně toho závěru. Trošku mi to připomělo, když se můj přítel konečně smířil s tím spg a zavtipkoval, že když už má něco takovýho podstoupit, tak si tam objedná vodní postel a tři sestřičky v podvazcích.
Jinak teda ale nepotřebuju ani tu sukni a punčochy jako Pudla, na doma mám takové staré a prodřené (na zadku tedy opravdu dooost prodřené) rifle, které na mýho miláčka dost působí - tuhle jsem skoro nedovařila večeři… :-)))

 
VeKo
Generální žvanilka 20579 příspěvků 14.03.08 11:16

Kadli to jsi mě taky pobavila :-). Úplně jako kdybych slyšela mého manžela. Fakt je to tady díky takovým příspěvkům zábavnější a i ta naše situace se tím pádem dá lépe snášet.
Manžel přijel včera z práce a tak jsem mu pěkně hned mezi dveřmi oznámila, že se zázrak nekonal a že MS se rozjela. Jeho otázka - Jsi si jisná? mě dostala na kolena. Holky dokážete si představit, že byste si nebyly jisté rozjetou MS. Asi jsem snad debil a nevšimnu si, že ze mě teče krev…no pak mu to tak nějak došlo a říká: Takže dva litry jsou v prdeli, to sis měla radši koupit ty nový rukavice na lyže, ale říkám, Ti jak promarníš nové kolo neúspěšným IVF, tak to nepřežiju........no holky nezabily byste ho…tak takový černý humor u nás doma občas panuje :-)

 
Filipina
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 14.03.08 12:00

Pudli, to ti večer nezávidím. Umím si to představit, nejradši bych ho zabila, jsme pohádaní ale já vím, že MUSÍM. Přitom mě to děsně štve, protože si říkám: No jo, teď už si bude myslet že je zase všechno v pořádku…
S těma košilkama a prádýlkama pro snažilky jsi mě pobavila :-)) To by mohl být slušnej kšeft, začnu přemýšlet že si rozjedu podnikání, to by mohlo docela dobře vynášet.  

Já si pamatuju na jeden zážitek asi někdy v prosinci, kdy jsem byla šíleně zachlazená, kašlala jsem při každým nadechnutím, dávila jsem se u toho, skoro jsem neměla hlas, k tomu šílenou horečku, antibiotika, celý tělo v plamenech, ale manžel se měl vrátit z práce a já měla zrovna ovulaci. Tak jsem se navlíkla do hadříků, které mi ten den přišly z jednoho erotického katalogu, bylo to jako bych na sobě nic neměla, k tomu bílý sametový lodičky, namalovala jsem se a čekala… Bylo půl jedenácté večer, neviděla jsem na oči, bylo mi zle a strašná zima. Poletovala jsem po bytě jen v tom nic a čekala až příjde manžel. Když konečně dorazil a já sep okoušela o svod nejprve když byl ve sprše, poté i po sprchování, nějak mi to nešlo… Pořád jsme u toho kašlala, „svůdný“ hlas skoro nebyl slyšet, protože jsem měla v háji hlasivky, snažila jsem se nějakou dobu, než se nade mnou manžel slitoval a řekl: Víš co, lehni si a moc se nehýbej… za chvilku to bylo za náma, mohla jsem se pěkně zachumlat do peřinky a usnout. Bylo mi fakt hodně zle a jemu jsme byla hrozně vděčná za to, že to pochopil a nechtěl po mně žádnou aktivitu :-))   Anuk: Můj manžel má taky z prvního manželství holčičku, dnes má 8 let, ale neviděl ji od jejich 3 let, protože mu v tom jeho bývalá manželka všemožně bránila. Důvod nechápu, protože byl a věřím že i bude skvělý táta, děti miluje, a ona tímhle svou dceru jen okrádá o tátu, kterého měla moc ráda a který pro ni byl určitě stejně důležitý jako její máma. V době, kdy jsme se seznámili my, už ji nevídal asi rok, takže jsme s ní do kontaktu nepřišla, ale jsem si jistá, že kdyby k nám jezdila, aspoň na ty víkendy, jak určil soud, tak bych ji měla určitě taky moc ráda. Je moc fajn když vidím, že aspoň někde to funguje tak jak má a dítě je v klidu. Já osobně jsem přesvědčená o tom, že až se nám goaudek narodí, tak budu vždycky dbát o to, aby měla oba rodiče, obě babičky a dědečky a život jako každý normální dítě.
LindaKa: Co se týká pernamentky, určitě si ji kup. Já si po víc jak roce koupila pernamentku na solárko a myslíš, že jsem ji stihla využívat? :-)) Tohle je zaručenej recept na otěhotnění, zaplatit zájezd, kam se pak nedostanete, nebo koupit pernamentku, kterou nevyužiješ. To jsou zákony schválnosti :-))   Kadli, teď jsi mě pobavila :-)) Dej hlavně vědět jak swingers dopadla, jestli byla výměna a která jste nakonec otěhotněla, jestli kamarádka nebo ty :-))   Ad laparoskopie - IUI, mně všichni říkali, že nemá smysl dělat cokoli, dokud není laparka. Prý nemá smysl dělat IUI, když se neví, jestli se nedělá zbytečně, takže já žila celou dobu v tomhle, mě dokonce doktorka na laparku poslala než jsme šla do CAR, je teda pravda že to bylo trošku jinak, seděla za stolem a přemýšlela co by tak se mnou ještě zkusila a navrhla: Co tak laparoskopie? Ona se rozzářila a poslala mě tam. Ale jinak všichni hned chtěli vidět výsledky laparky, i v Unice, i ve Fertimedu. Ale každý doktor má asi jiný postup. Přesto všem holkám, které se na laparku chystají, bych chtěla říct, ať se toho fakt nebojí, protože to nic není. Nejhorší je klystýr :-)) A to vám říká ta, která má bobky z každého odběru, každé kýchnutí je hnisavá angína a návštěva zubaře se rovná návštěve domu hrůzy.

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16519 příspěvků 14.03.08 12:06

My jsme si taky za:,–(ili Černý humor a doma si ho pěkně pěstujeme - zalíváme, okopáváme a často sklízíme.
Manžel je tvrdšího ražení a dost často mě odrovnává, nicméně jsem s ním za ty roky /v dubnu oslavíme 12.výročí od svatby/ srovnala krok:-) Hnedtak mě nevychytá :-) Já bych asi ani s nějakým sucharem nevydržela, takoví kluci mě hrozně nudili a já jim utekla:-) Smysl pro humor bylo hlavním kritériem výběru a manžel se pasoval téměř okamžitě a naštěstí jsem časem na něm ani neobjevila nějaký výrobní závady, tak jsem si ho nechala. Zrovna včera jsem mámě říkala, že ségru donutím, aby po škole jela do Anglie, protože já jsem to neudělala a kdybych v té době nepotkala manžela, tak bych toho do dneška litovala. Takhle mě to mrzí, ale nelituju :-)
Jinak, abyste mě tu nepřechvalovaly, ono když si to vezmete zpětně, tak spousta věcí, které vás pobavily, jsou napsány životem a já je tu pouze přepisuju - viz prokoplá sušička, poutko od ručníku.

 
Filipina
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 14.03.08 12:21

VeKo, Kadli, ale tohle je právě to nejlepší na tom všem. Protože si myslím, že kdyby se ti naši chlapi sesypali s náma a začali fňukat nad nespravedlností a jak je to možný atd atd, tak by nám bylo ještě hůř a mizerněji. Já si na svým chlapovi vždycky cenila právě toho smyslu pro humor a schopnosti mě nějakou kravinou uklidnit. Nejprve jsem ho za to nesnášela, protože jsem měla pocit že v tom jsem sama, ale pak jsem si uvědomila, že ještěže je to tak, jak to je.

 
villa
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 14.03.08 12:31

Fly, já tak pořád kontroluju kalhotky a toaletní papír, je to hrůza, ten toaleťák zkoumám jak pod mikroskopem! Myslím, že tohle zažívá každá těhulka, která je těhotná prvně. Já se bojím permanentně…prostě furt! Sem tam mě něco píchne a já hnedka maluju čerta na zeď, uklidněná jsem jen den po kontrole a pak to začíná znovu! Jo a hlavně, jsme v podstatě 5-6tt a taky netrpím žádnýma nevolnostma, ale jak psala Filipi, pokud přijdou, tak až kolem 8tt, to mi říkala i kámoška a zase další kámoška nemá žádné nevolnosti a mimi je v pořádku.....takže prd s takovýma blbostma jako že, pokud není špatně, tak je něco špatně! Tak to není!
Ještě Vám chci napsat, že si tam datum zatím přepisovat nebudu, já vlastně ani nevím jaký bude TP a taky je to pro mě dost brzo takhle předbíhat, i když bych byla strašně moc ráda, kdybych viděla do budoucnosti a ujistila se, že bude vše OK. Takže přepíšu to až někdy......třeba po dostání průkazky.

 
VeKo
Generální žvanilka 20579 příspěvků 14.03.08 13:15

Villi, myslím, že to budu jednou cítit úplně stejně jako ty. Už teď se psychicky připravuji na to, že až to jednou tedy snad vyjde a otěhotním, tak budu šílená z toho aby to všechno dopadlo dobře. Jsem přesvědčená, že dokud na mě nebude něco vidět, ani to nebudu nikomu říkat, kdyby náhodou se stalo něco špatného, tak abych nemusela někomu něco vysvětlovat. Jsem tak blbá, že ještě nejsem ani těhotná a už myslím, na to jak budu poblázněná strachy až se to podaří. Takže tě v podstatě chápu, i když jsem to ještě nezažila.

 
KatkaM
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 14.03.08 13:42

Suvik- super denníček!!! Teda ženy, kde vy na tie hlody chodíte :)))   Čo sa týka fotoalba, mala som na mysli súkromné, na heslo, niečo ako majú zebričky, no ale už to nechám tak. Na nejaký srazík do Prahy by som došla, žije mi tam segra.   VeKo- asi je to všetko vec názoru. moja kamarátka- gynekologička- tvrdí, že HSG by si nedala spraviť, je to vraj bolestivé a navyše ti pekne priškvaria vaječníky rentgenovými lúčmi. Jediná výhoda je, že tlakom kontrastnej látky  môžu „prefúknuť“ vajcovody, ak sú zrasty, ale ak sú napríklad k tomu ešte aj zrasty v dutine brušnej /čo býva údajne dosť často/, tak sa to zistí jeine laparkou. Navyše laparkou sa zistí aj prípadná endometrioza.   

Majte sa, Pudli- prajem úspešné oplodňovanie :))))

 
KatkaM
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 14.03.08 13:47

Fly, Villa- keď si čítam vaše príspevky, je mi jasné, že na toto všetko sa musím tiež pripraviť. Sakra, ženy, veď my sa už budeme furt len stresovať- najskôr či otehotnieme. Keď otehotnieme, či donosíme a keď donosíme, či sa mu niečo nestane, kým vyrastie, keď vyrastie, či bude mať dobrú robotu, partnera… Neboli náhodou všetky  tie „neznesiteľné svokry“   v mladosti snažilky? :)))

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16519 příspěvků 14.03.08 14:44

Tak jsem zplenila CA! Bohužel se mnou plenila půlka Prahy, takže teď půlka Prahy ví, že jsem úchylák!
Víte jak to bylo hrozný jít ke kabinkám kolem natřískaný pokladny s těma nejvýstřednějšíma kouskama co tam měli?
Nakonec jsem zakoupila jedny kalhotky a jeden pakung, který bych vůbec nevěřila, že budou v takovým slušným krámě prodávat. Manžel se zvencne, jen to nesmí do příštího týdne objevit. Má to jen jednu nevýhodu - nedělají vel.85A, přestože mám běžně B, tak v tomhle se budu muset hodně předklánět, aby to vypadalo, že mám nějaký prsa. Zřejmě to bude tou 85-kou, podprdu mívám 80, ale do osmdesátky tohohle bych se nevlezla. Když jsem tam hrabala, jestli tam náhodou nebude áčko, tak se tam ochomejtal takovej slinták, zřejmě doufal, že když provozuju takovýhle prasečinky, že budu svolná ke všemu, fuj! Skončila jsem v pánským oddělení, abych koupila i něco manžovi a bohužel tam byla nejprázdnější pokladna a za mnou zas samý chlapi, málem jsem se hanbou propadla a ta čůza prodavačka něco špatně zmáčkla a musela to skenovat znova a furt tam tím průsvitným „bodýčkem“ natřásala zleva do prava. Celkem mě tahle atrakce stála 3800 po slevě! Mám teda plnou tašku hadrů pro manžu /včera to bylo za 2000 pro holku/ a počítám, že manželovo budu něco i vracet, ale i tak! No a já utřela, protože slevy jsou do zítra a to nejsem v Praze, takže smůla.  

Jo a druhá půlka Prahy o mým snažení ví z lékárny, kde jsem si zakoupila celou :,-(u ovu testů:-)

 
suvik
Nadpozemská drbna 25232 příspěvků 14.03.08 15:03

Kadli hezkyyyyy :-)))). Tak to jsem zvedava co tvuj manza na to…musis pak poreferovat :-), to ani zadny swingers nebudete potrebovat :-). S tema velikostma to mam uplne stejny…sehnala jsem ale v HM super body s Ackama kosickama, ktery ted muj manzel miluje (opravdu jsem dosud nevidela tak konsternovany vyraz jaky na:,–(il, az jsem se bala, ze na nej nakonec ani nestihnu hupsnout.....stihla :-))) ). Hrabala jsem tam ale asi pul hodiny, stejnou dobu zkousela v kabince, abych pote prisla na to, ze to maji uplne spatne zarazeny na raminkach a co jsem si myslela, ze jsou A byly B a obracene…taky me furt prislo divny, ze by me byly B dobry :-))))…odchazela jsem uplne zpocena, s naladou nejradsi to mrsknout do kose. No, vysledek byl ale perfektni, tak jsem jim to odpustila :-).

 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 14.03.08 15:05

Ahoj holky,
těhulkám přeji hodná miminka, která nestraší krvácením a špiněním :-).
Suviku, jsi fakt dobrá, v některých fázích jsem se viděla, v některých fázích jsem ještě nedospěla do tvé téměř dokonalosti:-) Např. když jsem včera byla s kolegyněmi a kolegou na bowlingu a já odskakovala na záchod, protože mám zrovna tento měsíc nějak  prodloužený cyklus či co, a hledala jsem hlen na toaleťáku a našla. Když mi pak přinesli česnekovou polívku s neuvařeným tažným bílkem, tak byla moje asociace jasná, až jsem litovala, že se nemám s kým podělit o důvod mého potutelného úsměvu.
Jinak jsem objednaná k Dr., že se domluvíme na termínu laparky, mě Dr. nenutí, já sama chci, už mám jednu za sebou díky mimoděložnímu, takže se rozhodně nebojím. Ale laparkou prohlídnou nejen vejcovod,ale celé okolí, dělohu, i vaječníky, tudíž chci jít do toho, ať se netrápím další roky a pak bych zjistila, že to šlo vyřešit jednoduše.
Co se týče spodního erotického prádla, tak jsem ráda, že v tom nejsem sama, taky už se rozhlížím, saténková košilka je u nás v kurzu, tak ji doplním o další kousky.
Co můžu doporučit jako dobrou terapii při neúspěších s mimi je studium. Já dálkově studuju při práci, je to sice náročné, ale pokud máte aspoň trochu buňky, chuť a oporu v manželovi nebo přiteli, jděte do toho. Člověk se k tomu potom tolik neupíná, seznámí se s novými lidmi a pro cizí může mít výmluvu, proč ještě nemá dítě:-). Jo, a to že byste potom mohli dělat lepší práci za více peněz, to už je jen bonus… Já si pro jistotu dala přihlášku na navazující magisterské, teď se tak trochu trápím s bakalářkou.
Mívajte se co nejlépe, ať vajíčka rostou, chlapi poslouchají a jejich orgány taky :-D B.    

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16519 příspěvků 14.03.08 15:10

Super v pondělí vyrážím do HM, to mám tady pod barákem, tak bych to mohla i stihnout, já mu dám swingers!:-)  

No valit oči bude každopádně, já jsem za zimu stihla slušně zpneumatikóznět a prádýlko to jen zdůrazní, tak nevím, jestli chudák neuteče. Přece jenom praktikujeme většinou téměř potmě a na tohle budeme muset rozsvítit, když už to stálo takový prachy! :-)

 
DesperateWoman
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 14.03.08 15:13

Ahoj holky, jak tu ale popisujete, že si kupujete ty hříšné hadříčky ve velikosti A, tak si připadám jako jediná obtloustlá matrona řešící problémy s otěhotněním jídlem a nosící podprsenky 85B a kalhoty 42 nebo 44 :-). Proč sakra mám superplodně vypadající boky zvící šíře 110(?) cm když jsem superneplodná? :-) Já na hadříky teda už kašlu, připadá mi že moje povolené svaly na hýždích se v tom moc dobře nevyjímají a koneckonců v Gennetu člověk chodí k lékařce bez kalhotek :-), tak je to stejně jedno :-).
Akorát včera byl ten můj s kámošek v hospodě, říkal mu, že ho tlačím do adopce a ten kámoš (jenže jeho žena čeká 2. dítě, takže to nechápe) mu řekl, že by adoptovat taky nechtěl. Tak to mi fakt pomohl.

 
DesperateWoman
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 14.03.08 15:16

Ahoj Suvíku, já taky studuju dálkově a začala jsem po rok a půl trvajících množících neúspěších. Studuju navazující magisterské studium. Je fakt, že si říkám, že vzhledem k celkem velkému objemu učení vlastně můžu být ráda,že mimi ještě není a mám čas na učení. Po porodu je asi studium dost vyloučené.  

 
KatkaM
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 14.03.08 15:22

DW- tak to ja mám opačný problém, mám úzke boky, už som inak rozmýšľala, či to práve nie je príčinou mojej neplodnosti. Som celkovo chudá, môj šéf mi hovorí, že som chodiaca reklama na Osvienčim :))) No nezabili by ste ho?

 
pepina01
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 14.03.08 15:23

Cau holky,
zacina to ve mne hlodat, jestli si nejaky ten sexy oblecek neporidit. Kdyz si vybavim ty nase flanelovy pyzama, jak je ze sebe rveme i s hlavou..... :-)
Ted se zeptam na neco z jineho soudku. Rozumite nekdo reflexni terapii? Me uz pres dva roky boli mista na chodidlech z vnitrni a ted i z vnejsi strany. Byla jsem na rentgenu, lecila se lazerem a nevim cim vsim. Pak se mi do ruky dostala mapa s reflexnimi body na chodidlech. A ty mista presne odpovidaji bodum pro delohu a vejcovodum. Nekdy si rikam, ze je to blbost, ale proc me to tam porad boli? To znamena neco blbe. Jeden cas to preslo, ale ted se ta bolest (neni to na umreni) hlasi kazdy den, coz pusobi i na moji psychiku. Nevite o tom neco? Nekdo by mohl, silene jsme dost, ne?
Pudli preji hezky vecer.

 
VeKo
Generální žvanilka 20579 příspěvků 14.03.08 15:37

Holky tady se to rozjíždí…prádýlko. Já tedy na to moc nejsem. S mými porporcemi je to taky nadlický výkon, sehnat něco super přitažlivého. I ta nejkrásnější a nejdražší podprsenka nebo korzet bude vypadat na mém hrudníku o rozměru 75E jako pěst na oko. Už léta je mou oblíbenou prodejnou Triumpf. Pokaždé se nechám od paní prodavačky přemluvit a zkusím nějakých 10ks podprsenech všemožných střihu, ale vždy odcházím s jednou černou a jednou bílou mou oblíbenou zmenšovačkou. Ostatní podprsenky na mě vypadají příšerně. Hlavně vůbec nedrží, myslím si tedy, že i na velikost mám dost pevná prsa - žádné povisláky - ale i tak to vypadá příšerně v nějaký babský krajkový podprsence. Takže tím je pro mě výběr erotického prádla omezen jen na kalhotky. Těch mám dost,  jedny se na bocích dají odepínat, jsou tam patentky a z těch byl manžel odvařenej, dost jsme se tenkrát nasmáli. Byl v šoku z toho, že i na spodní kalhotky se dají využít patentky. K dobrým kalhotkám skvěle fungují i samodržky - manžel miluje punčochy…a řeknu vám, když si beru ráno sukni do práce, tak se radši i oblékám sama v ložnici, jak mě vidí v punčochách, je pozdní příchod do práce téměř zaručen :-)
Koukám, že už jsme kousek od erotických pomůcek a za chvíli už budeme moc psát jen po desáté hodině večerní :-)

 
Jitkula
Kecalka 312 příspěvků 14.03.08 15:38

LindaKa: výsledky spermiogramu jsou dnes, ale i když jsme byli ve městě, tak tam přítel pro ty výsledky nešel, prý si nebude kazit víkend. Takže tam pojedem v pondělí.

Kadlina a Veko: já Vám ty vtipkující manžely závidím, můj přítel má ještě vetší depku jak já. Takže já se za každých okolností musím snažit být ta silnější a utěšovat ho.

VeKo: to mě mrzí, ten tvůj pád na konec tabulky, ale jestli tě to uklidní, tak já tam za tebou za pár dní taky spadnu.

Filipinko: " víš co lehni si a moc se nehýbej " mě opravdu pobavilo  

Jinak já jsem se rozhodla jít do školy. Začínám v pondělí, dvakrát týdně budu chodit na řečtinu a pokud to vydržím ( je to na 2,5 roků, ale vždy jen přes zimu, takže v létě můžu v klidu do práce ), tak si pak udělám státnice. Pak budu mít možnost dostat živnosťák tady v Řecku a být oficialní překladatel čeština-řečtina-čeština. No a hlavně se naučím spisovně mluvit ( ne Korvským slengem ), a líp číst a psát. Snad se mi to bude jednou hodit a budu moct s mýma dětma ??????? psát domácí úkoly.

No a taky snad přijdu na lepší myšlenky a nebudu mít čas se zabývat pouze snažením o mimi.

Jitkula  

 
Jitkula
Kecalka 312 příspěvků 14.03.08 15:39

No já než jsem to napsala, tak je tu nových 7 komentářů.
Jitkula

 
DesperateWoman
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 14.03.08 15:41

Pepino, já chodila k homeopatce a ta mi říkala, ať si to místo na noze kde je jakoby děloha masíruju, že to je hodně dobré. . Ale asi jsem ti moc nepomohla.

 
kacicka
Kecalka 114 příspěvků 14.03.08 15:46

Ahoj holky,
to je teda fofr, fakt nestiham :-O Ale jste porad senzacni :-)
Jestli vam to udela radost, tak jsem prepsala datum. Neni teda oficialni, jen tak z nejake kalkulacky. Na prohlidce byla dutinka, v ni nejaky flicek, ale to je tak vsechno. Dalsi prohlidka za mesic - bude prvni krev, moč a snad i prukazka, takze ja se porad citim tak nejak snazilkovsky ;-) 

14.03.2008 - Desperate Woman, 30let, snažení od 11/05, konec ledna hyperstimulační IVF, 24.3. KET?
16.03.2008 - Jitkula 29 let, 03/06 , 10.3. spermiogram, cca 25.3. průch.va­ječníků
20.03.2008 - Smilla
20.03.2008 - AjaSean 09/06, 12.3.vysledky horm. a spg testu
22.03.2008 - Suvik 30 let, samosnažení, 04/08 gynekologie
24.03.2008 ??? - Lionett, 31 let, 28.3. návštěva gyn., výsledky horm.profilu
26.03.2008 - Boriska,29 let, 08/06, 1/07  mimoděložní,1 vej­covod, čekám na laparku 
27.03.2008 - KatkaM 01/06, labor.OK, 19.3­. vyš. v CAR 
30.03.2008 - bel33 let, 05/04, samosnažení + TCM
30.03.2008 - Resa (30), od 06/06, Gest, 2.IUI/04 (?)
31.03.2008 - Pudloslava 30 let, 04/07, Gennet, hraniční SPG, ovu je, Pregnyl, Utrouš, manžel odmítá IUI.
31.03.-1.4.2008 - Pepina 09/06
31.03.2008 - Eja 03.04.2008 - Kadlina samosnažení, GEST 03.04.2008 - LindaKa (34), od 10/06, 3.-7.DC Clostilbegyt,  SPG čeká 03.04.2008 - Dulcinea11/05, 04/08 2.IVF  

09.04.2008 -VeKo 29 let, 01/07, 04/08 1.IVF  ??????????  - Anouk 34 let, 01/06 horší SPG, laparka v plánu

// 30.09.2008 - Filipina     21let, 04/06 ---- UTZ 4.4.08 - 18.3. genetika
// 27.10.2008 - Kacicka   29let, samosnažení od 5/07 
// 03.11.2008 - Fly             3­2let, snazeni od 06/07
// 05.02.2008 - Ene           0­1/05
// 25.02.2008 - **Villa **          ­IVF, KO 17/3

 
Jitkula
Kecalka 312 příspěvků 14.03.08 15:55

Je pravda, že se i tomu mýmu líbí sexy prádýlko, ale pro mě je to utrpení. Připadám si jako slon a strašně se u toho stydím, jsem jak přesípací hodiny ( prsa 105 a boky taky 105 v pase se zúžuji ). Já sice na Veku nemám, mám pouze 80 D, ale ani já si nemůžu koupit hezkou podprdu. Z těch hezkých sexy podprsenek mi vždy při předklony ty prsa lezou ven a pak je tam musím honit.

No ale asi všem chlapům se to líbí a můžou za to porno kazety a časopisy. Tam jsou ty slečny aspoň na začátku v nějakém prádýlku. Což asi většina z nás jde spát v pyžamu nebo v nějakém starém, ale phodlném třičku. No a to se pak nemůžem divit, že ty naše drahé polovičky to z nás radši servou, ať se na to numusí koukat. To se radši boudou koukat na naše špíčky a začínající celulitidu.

Jitkula

 
madla75
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 14.03.08 21:28

14.03.2008 - Desperate Woman, 30let, snažení od 11/05, konec ledna hyperstimulační IVF, 24.3. KET?
16.03.2008 - Jitkula 29 let, 03/06 , 10.3. spermiogram, cca 25.3. průch.va­ječníků
20.03.2008 - Smilla
20.03.2008 - AjaSean 09/06, 12.3.vysledky horm. a spg testu
22.03.2008 - Suvik 30 let, samosnažení, 04/08 gynekologie
22.3.2008 - Madla75,32 let, samosnažení, po revizi nové snažení od 01/08
24.03.2008 ??? - Lionett, 31 let, 28.3. návštěva gyn., výsledky horm.profilu
26.03.2008 - Boriska,29 let, 08/06, 1/07  mimoděložní,1 vej­covod, čekám na laparku 
27.03.2008 - KatkaM 01/06, labor.OK, 19.3­. vyš. v CAR 
30.03.2008 - bel33 let, 05/04, samosnažení + TCM
30.03.2008 - Resa (30), od 06/06, Gest, 2.IUI/04 (?)
31.03.2008 - Pudloslava 30 let, 04/07, Gennet, hraniční SPG, ovu je, Pregnyl, Utrouš, manžel odmítá IUI.
31.03.-1.4.2008 - Pepina 09/06
31.03.2008 - Eja 03.04.2008 - Kadlina samosnažení, GEST 03.04.2008 - LindaKa (34), od 10/06, 3.-7.DC Clostilbegyt,  SPG čeká 03.04.2008 - Dulcinea11/05, 04/08 2.IVF  

09.04.2008 -VeKo 29 let, 01/07, 04/08 1.IVF  ??????????  - Anouk 34 let, 01/06 horší SPG, laparka v plánu

// 30.09.2008 - Filipina     21let, 04/06 ---- UTZ 4.4.08 - 18.3. genetika
// 27.10.2008 - Kacicka   29let, samosnažení od 5/07 
// 03.11.2008 - Fly             3­2let, snazeni od 06/07
// 05.02.2008 - Ene           0­1/05
// 25.02.2008 - **Villa **          ­IVF, KO 17/3

čau holky, já nějak vypadla z tabulky, do které jsem se posledně zapsala.
Mám jen jediný dotaz na autorku článku? Nemáš náhodou u nás doma skrytou kameru? Já se v tom dokonale vidím.
Kadlinotak koukám, že tvůj manža je úplně stejná krevní skupina, co se týče smyslu pro humor jako ten můj. Je fakt, že ani po 13 letech vztahu se s ním nenudím. Občas se mi zdá trochu moc nad věcí, ale asi to je potřeba, stačí, když v rodině hrabe jen jednomu.
Tak pěkný večer.
P.S. Mám strašlivě oprané flanelové pyžámko s medvídkama.

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16519 příspěvků 14.03.08 21:46

DW proboha jak si přišla na to, že jsem hubená?????
Košíčky bych u týhle příšernosti potřebovala sice A, ale objem 85 a to prostě není, nebo aspoň to neměli. Tlustý ženský nemaj áčka prsa! Normální podprdu mám 80B, ale jedna z těch zkoušenejch mi v téhle velikosti ani nebyla.
Jinak mě v tý kabince chytla pěkná depka, když jsem se tam viděla, tam je to hezky zpříma a nasvětlený, bylo mi do breku a nejradši bych z tý kabinky vypálila, jenže mise se musí splnit. Jestli mi ten zmetek bude jednou fetovat, tak ho zkopu do kuličky, já kvůli němu trpim, psychický trauma, nákup prádla musim absolvovat a těch peněz co to stojí! Asi zavedu sešítek a jednou mu to vyúčtuju! Kalhotky 100, bordeltrikot 480, :,-(a ovu testů 200 /pro tento cyklus prozatím/, ten se bude divit :-)))
DW buď v klidu mé tělo se v prádýlku taky vůbec nevyjímá, jenže potřebuju manžela dotlačit k několikanásobnému výkonu a to jinak fakt nepůjde, leda tím swingers a nejsem si jistá, že na swingers by se to moje tělo vyjímalo líp:-)
Někdo, snad Jitka tady psal o počínající celulitidě, jo ty si holt mládě, já už mám celulitidu jak prase o počínající bych si mohla nechat leda zdát :-) Jo a toho pakungu budu taky prsa honit, ale tak aby to vůbec vypadalo, že nějaký mám:-)  

Pepi při reflexní terapii by měla terapeutka sama pohmatem poznat, co ti je a ty body promasírovat. Dokonce se prý podle bouličky na patě pozná těhule. Kamarádka to dělá a teď někdy k ní půjdu na masáž zad, tak se vyptám, včera to zrušila, takže snad bude nějaký blízký termín, nebo jí napíšu mailíka. Mě třeba řekla, že mám strašně zatvrdlý paty a to je pak prý nízká sexuální apetence a to teda uhodla, v tý době bych bez sexu klidně mohla žít. Dělaly se mi, i když jsem je mazala a ostrouhávala. Teď je mám v pořádku samy od sebe a je to lepší, občas si i vzpomenu, že nějaký sex existuje :-) nebo že by to bylo tou sklerozou? :-) Ne fakt je to výrazně lepší a zrovna třeba teď vůbec nestíhám mazat.  

Madlo tak to máme podobné, stejný věk, stejně dlouhý vztah, my jsme ho spečetili velmi záhy-po roce a půl a jak máš staré děťátko, jestli na tom vlastně nejsme úplně stejně. Ale mám pocit, že máš dceru o chloupek starší než já.  

Holky já před chvílí našla // na ovulačním testu, ta testovací je a pravděpodobně ještě dlouho bude slaboulinká, ale je tam! To mi nalilo do žil optimismus.
Jo a taky musim konstatovat, že už nemáme psí miminko, ale puberťáka, dneska vojel plyšovýho kačera /je už skoro po desátý, tak mi to snad prominete:-)/. Chudák kačer byl zprzněn ze všech stran:-) Já na něj koukala jak tele na nový vrata a jen jsem hlesla „Beníčku co to proboha děláš?“ Kde je moje bázlivý miminko?:-)          

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16519 příspěvků 14.03.08 21:52

Jo a buďte v klidu já spím v teplým bavlněným pyžámku s apartními vlněnými ponožkami, přímo sexidol! No aspoň nejsou vidět ty špeky a celulitýda :-)

 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 14.03.08 22:08

Tak já se taky přidám se svou troškou do mlýna. Já spávám v delším triku a bez ponožek by to taky nešlo, někdy hrubší pletené babičkou, jindy tenčí, podle počasí :-)
jinak manžel na tom není líp, když si vzpomenu na to jeho pyžamko  kalhoty vytažené do pasu, vrchní díl zase dovnitř a přes kalhoty natažené ponožky, tak si říkám dokonalá antikoncepce.. takže sex začínám raději v něčem jiném.
ps teď se snažím sehnat nějaké pěkné a levné podvazky, manžel o tom ještě neví, tak jsem zvědavá, co na to řekne, až mě v tom uvidí. V péčku se mu to sice líbí, ale doma je to přece jen jiné. uvidíme. B.  

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16519 příspěvků 14.03.08 22:40

Tak ponožky já zá:,–(ně nesundávám ani neztenčuju. Leda tak na dovolené, kde je nad 28st., manžel umírá vedrem, heká, sténá, já sundám ponožky a hned mi je akorát :-) Doma jsme ještě na 28 neměli, takže vlněný ponožky mám, i když je venku 40 :-)

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »